به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
این مقاله ای هست که مهدی طاهرخانی که از اعضای سابق همین سایت هم هست نوشته.طرفدار شماره 1 قلمش هستم و همیشه مقالاتش رو دنبال میکنم چون دست میذاره همونجایی که باید بذاره.

۱۴ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
محمدرضا دشت بش نوشته:

این مقاله ای هست که مهدی طاهرخانی که از اعضای سابق همین سایت هم هست نوشته.طرفدار شماره 1 قلمش هستم و همیشه مقالاتش رو دنبال میکنم چون دست میذاره همونجایی که باید بذاره.

اومدم تو تاپیک که این مقاله رو بذارم، دیدم گذاشتی !

فوق العاده نوشته، خیلی تحتِ تأثیر قرار گرفتم !

۱۴ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: ARROW
پیام: ۴,۰۹۶
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱
از: بندر عباس
طرفدار:
- مسی ، ژاوی و اینی
- ریوالدو-کرایوف
- استقلال
- اسپانیا-در صورت امکان کاتالونیا
- -
- رایکارد-پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها ممنون از مقاله هاتون که گذاشتید روی سایت
فقط به یک چیز امید دارم اونم اینه که ما میلان رو شکست میدیدم شاید بعضی ها ها به حرف من بخندن و اون رو قبول نداشته باشن ولی من به حرفم ایمان دارم

MES QUE UN CLUB
۱۴ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
تیم ما به شدت مشکل داره، دفاع وسط ما خیلی آسیب پذیره و راحت وا میده، پیکه با اون قدش عملا تو توپ های هوایی هیچ حرفی برای گفتن نداره. پویول عزیز هم با توجه به بالا رفتن سنش دیگه نمی تونه مثل قبل بازی کنه. ماسکرانو هم که ولش کن کلا! حالا جالبه که تو این بلبشوی عمق دفاع ما هنوز هم هیچ فرصتی به بارترا داده نمیشه.

خط هافبک تیم معلوم نیست چشه، سسک بیش از یه ماهه که دیگه حتی سایه فابرگاسی که میشناختیم هم نیست. ژاوی در حالت ایده آلش نیست، اینیستا هم همینطور. تیاگو هم که تو بازی رئال بسیار ضعیف نشون داد، البته من هنوز هم به تیاگو اعتماد دارم و اونو یه استعداد ناب میدونم.

خط حمله که داغون! به جز مسی و ویا، نخاله هایی مثل پدرو و الکسیس رسما گند زدن به قدرت هجومی تیم. خداییش فقط یه لحظه کلاس کاری ویا رو با وینگرای دیگه تیم رو مقایسه کتید، به خدا خنده داره که هنوز هم به بعضی ها بازی میرسه و ویا داره رو نیمکت حیف میشه.

حالا به این وضع بد، عملکرد فاجعه ی رورا در هدایت تیم و قضاوت های مغرضانه داوران برای بارسا رو هم اضافه کنید!

با این حال من اطمینان دارم که بارسا به زودی به فرم ایده آلش بر میگرده و مثل سابق میشه.

زنده باد بارسا

پ ن: ایول والدس خیلی با حرکتش حال کردم

۱۴ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
تو همین 15 روز میشد یک سرمربی آورد ولی....حتی الان هم میتونن این کار رو انجام بدن 10 روز تا بازی با میلان فرصت داریم.اگر سرمربی جدید به تیم اضافه میشد 2 تا بازی برای هماهنگ شدن تیم انجام میدادیم یکی تدارکاتی یکی هم لیگ ...ولی محاله ....!
بارسا شد تجربه دیگران، وقتی 3 ماه تیم سرمربی نداره همین میشه دیگه..

نگاه کنید دوستان جام حذفی رو از دست دادیم، تو لیگ باختیم، تو اروپا در آستانه حذفیم، با همه ی اینا با این وضع اصلا و ابدا امیدی به رورا نیست چون یک آنالیزور هست و نمیشه توقع یک کوچینگ حداقل متوسط رو ازش داشت.امیدوارم حداقل تیتو بتونه 2 روز قبل از بازی با میلان خودش رو به تیم برسونه چون واقعا حیاتی هست.(اینم نمیشه..!) وگرنه همین وضع ادامه داره...

ولی اصل مطلب رو بگم؛ واقع بینانه باشید با رورا درصد موفقیت ما خیلی کمه...

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: R.MESSI
نام تیم: پورتو
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱
از: قزوین - الوند
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- خلعتبری،قوچان نژاد و دژاگه
- گواردیولا،لوئیز انریکه،تیتو،کلوپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
تیم تو این شرایط به سرمربی ای نیاز داره که هم معلومات تاکتیکی و ففنیش بالا باشه و هم بتونه تیم رو به سمت پیروزی هدایت کنه. خصوصیاتی که پپ کبیر در خودش داشت. وجودش در کنار زمین به بازیکنا آرامش و روحیه می داد و در شرایط سخت می دونست باید چیکار کنه.
حالا که او را از دست دادیم باید به فکر آینده بود. می توانستیم دوباره او را برگردانیم ولی او رفته و با بایرن قرارداد بسته.
اگر مسئولان باشگاه نیازهای تیم را درک کنند فصل بعد فصل پرکاری در نقل و انتقالات خواهیم داشت.
من دو گزینه رو برای هدایت بارسلونا در فصل بعد منسب می دونم:1.یوپ هاینکس و 2.مارچلو بیلسا ولی با هاینکس بیشتر از بیلسا موافقم.
ولی به نظر شمااگه تیتو دیگه نتونه هدایت تیمو به عهده بگیره(خودم زیاد دوست ندارم این اتفاق بیفته) شما چه کسی را مناسب نیمکت بارسا می دونین؟ لطفا نظر بدین. ممنون میشم

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
reza______________messi نوشته:

تیم تو این شرایط به سرمربی ای نیاز داره که هم معلومات تاکتیکی و ففنیش بالا باشه و هم بتونه تیم رو به سمت پیروزی هدایت کنه. خصوصیاتی که پپ کبیر در خودش داشت. وجودش در کنار زمین به بازیکنا آرامش و روحیه می داد و در شرایط سخت می دونست باید چیکار کنه.
حالا که او را از دست دادیم باید به فکر آینده بود. می توانستیم دوباره او را برگردانیم ولی او رفته و با بایرن قرارداد بسته.
اگر مسئولان باشگاه نیازهای تیم را درک کنند فصل بعد فصل پرکاری در نقل و انتقالات خواهیم داشت.
من دو گزینه رو برای هدایت بارسلونا در فصل بعد منسب می دونم:1.یوپ هاینکس و 2.مارچلو بیلسا ولی با هاینکس بیشتر از بیلسا موافقم.
ولی به نظر شمااگه تیتو دیگه نتونه هدایت تیمو به عهده بگیره(خودم زیاد دوست ندارم این اتفاق بیفته) شما چه کسی را مناسب نیمکت بارسا می دونین؟ لطفا نظر بدین. ممنون میشم

من با بیلسا مخالفم.گزینه های من:
کرایف(با وجوده راسل احتمالش 0)-هاینکس-یواخیم لو و یورگن کلوپ.بیشتر از همه دوسدارم کرایف بیاد چون عاششقشم.ولی با روسل دعوا داره پس دوسدارم کلوپ بیاد و بعد گزینه های دیگه.
حالا زیاد یه مربی جدید خواستیم ویلاش بواش ضعیف ترینه

FORCA BARCA
۱۴ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
مطمئنا نبود تیتو تو این نتایج اخیر تیم بیشترین تاثیرو داشته که این از بدشانسی بارساست که باید مربی مون به این مریضی لعنتی صعب العلاج دچار بشه که هم درمانش سخته هم آدم رو ول نمیکنه و همش عود میکنه!!

ولی اگه اون برگرده و فرم تیم تغییر نکنه(مثل روزهای خوبش نشه) یا مریضیش مانع ادامه کارش با بارسا بشه، یا به هر دلیلی همکاری تیتو با بارسا ادمه پیدا نکنه( خودم دوست دارم هر چه زودتر بیاد و مثل نیم فصل اول باشیم!) باید مربی ای بیاریم که این روند تیم رو ادامه بده و توش وقفه نندازه.
اگه خودی باشه بهترین گزینه لویز انریکه س :
آخر کاریزماتیکه /زمان بازیگریش چه شیطنتهایی میکرد مخصوصا جلو رئال/میتونه از لحاظ بازیهای روانی مورینیو ما باشه!!

اگه مربی ای بیاریم که خارج از بارسا باشه اون فقط ونگره!!:
چون تنها مربی ای که سبک بازیش به بارسا نزدیکه و مربی بزرگ و شناخته شده ای هست اونه.اینم به این خاطر میگم که چون قراره از آرسنال بره وگرنه نمی تونست جزو گزینه ها باشه!!

بعد از اون دوره که بازیکنای بزرگ و خوبی مثل سیمن-کمپبل-آدامز-اورمارس-برگکمپ-آنری-پت ویرا-پیرس و... داشت و باهاشون عالی نتیجه میگرفت و 2بار قهرمان انگلیس شد.

بعد از اون دوره سیاست باشگاه(یا خودش) باعث شد که با بازیکنای جوان کار کنه و همیشه تیمش زیبا بازی میکنه(دوست داره مالکیت توپ داشته باشه و پاسکاری کنه) و بجز این 2-3 سال اخیر همش تا آخرین هفته ها تو کورس قهرمانی بوده و هر ساله با این بازیکنای جوان یا سوم میشه یا چهارم و بالاتر از تیمهای پولداری مثل چلسی(پارسال) تاتنهام و لیورپول(تقریبا هر سال)من سیتی(2 سال پیش) قرار گرفتن کم نیست!!
البته 1 سالم با همین بازیکنای جوانش + چندتا با تجربه تا فینال اروپا اومد(رئال رو حذف کرد) و ما به سختی و با 70 دقیقه 10 نفره شدن اونا بردیمشون(البته قهرمانی اونسال فقط و فقط حق ما بود و از قشنگترین و بیاد ماندنی ترین شبهای زندگی من )

حالا این اگه بیاد با این بازیکنای بزرگ بارسا کار کنه که از دوران پپ هم بهتر نشه کمتر نمیشه!!ضمنا خوب میتونه از استعدادهای لاماسیا(دلوفئو-بارترا-سرجی گومز-رافینیا و...) ستاره بیرون بده،چیزی که تخصصشه و بازیکنای گمنام و جوان رو به بازیکنان خیلی خوب و بعضا بزرگی تبدیل میکنه (آدبایور-سسک-ولکات-نصری-ویلشر و ...)و از بازیکنان متوسطی مثل آنری(تو یووه فاجعه بود که تو آرسنال اونطوری شد!) و فن پرسی ستاره شماره یک میسازه!

ضمنا بیلسا اصلا! درسته بیلبائو باز بازی میکنه و اونم دوست داره با تملک توپ بازی کنه ولی جلو تیمهای هم سطح خودش و گاهی اوقات پایینتر از خودش توانایی نتیجه گرفتن نداره چه برسه به تیمهای قویتر از خودش!

کلوپ و لوو هم خوبن ولی اونا سبک بازی تیمهاشون به رئال میخوره تا بارسا!یعنی پاس بلند-ضد حمله-بیشترین استفاده از ضربات آزاد و کرنر!واین دقیقا سبک بازی رئاله!

۱۴ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
! broken HEART نوشته:

مطمئنا نبود تیتو تو این نتایج اخیر تیم بیشترین تاثیرو داشته که این از بدشانسی بارساست که باید مربی مون به این مریضی لعنتی صعب العلاج دچار بشه که هم درمانش سخته هم آدم رو ول نمیکنه و همش عود میکنه!!

ولی اگه اون برگرده و فرم تیم تغییر نکنه(مثل روزهای خوبش نشه) یا مریضیش مانع ادامه کارش با بارسا بشه، یا به هر دلیلی همکاری تیتو با بارسا ادمه پیدا نکنه( خودم دوست دارم هر چه زودتر بیاد و مثل نیم فصل اول باشیم!) باید مربی ای بیاریم که این روند تیم رو ادامه بده و توش وقفه نندازه.
اگه خودی باشه بهترین گزینه لویز انریکه س :
آخر کاریزماتیکه /زمان بازیگریش چه شیطنتهایی میکرد مخصوصا جلو رئال/میتونه از لحاظ بازیهای روانی مورینیو ما باشه!!

اگه مربی ای بیاریم که خارج از بارسا باشه اون فقط ونگره!!:
چون تنها مربی ای که سبک بازیش به بارسا نزدیکه و مربی بزرگ و شناخته شده ای هست اونه.

بعد از اون دوره که بازیکنای بزرگ و خوبی مثل سیمن-کمپبل-آدامز-اورمارس-برگکمپ-آنری-پت ویرا-پیرس و... داشت و باهاشون عالی نتیجه میگرفت و 2بار قهرمان انگلیس شد.

بعد از اون دوره سیاست باشگاه(یا خودش) باعث شد که با بازیکنای جوان کار کنه و همیشه تیمش زیبا بازی میکنه(دوست داره مالکیت توپ داشته باشه و پاسکاری کنه) و بجز این 2-3 سال اخیر همش تا آخرین هفته ها تو کورس قهرمانی بوده و هر ساله با این بازیکنای جوان یا سوم میشه یا چهارم و بالاتر از تیمهای پولداری مثل چلسی(پارسال) تاتنهام و لیورپول(تقریبا هر سال)من سیتی(2 سال پیش) قرار گرفتن کم نیست!!

حالا این اگه بیاد با این بازیکنای بزرگ بارسا کار کنه که از دوران پپ هم بهتر نشه کمتر نمیشه!!ضمنا خوب میتونه از استعدادهای لاماسیا(دلوفئو-بارترا-سرجی گومز-رافینیا و...) ستاره بیرون بده،چیزی که تخصصشه و بازیکنای گمنام و جوان رو به بازیکنان خیلی خوب و بعضا بزرگی تبدیل میکنه (آدبایور-سسک-ولکات-نصری-ویلشر و ...)و از بازیکنان متوسطی مثل آنری(تو یووه فاجعه بود که تو آرسنال اونطوری شد!) و فن پرسی ستاره شماره یک میسازه!

ضمنا بیلسا اصلا! درسته بیلبائو باز بازی میکنه و اونم دوست داره با تملک توپ بازی کنه ولی جلو تیمهای هم سطح خودش و گاهی اوقات پایینتر از خودش توانایی نتیجه نگرفتن نداره چه برسه به تیمهای قویتر از خودش!

کلوپ و لوو هم خوبن ولی اونا سبک بازی تیمهاشون به رئال میخوره تا بارسا!یعنی پاس بلند-ضد حمله-بیشترین استفاده از ضربات آزاد و کرنر!

,ونگرم خوبه ولی چسبیده به آرسنال.اگه بیاد خوبه.انریکه هم بد نیست

FORCA BARCA
۱۴ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: Anabaena
پیام: ۱,۱۳۷
عضویت از: ۲۰ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- °•ิ. мєѕѕι & χανι & αη∂яєѕ & пεч °•ิ.
- ΞSТΞGHŁΛŁ
- šραıи
- F●majidi
- PΞP
- мªzĻ◊мÎ
گروه:
- کاربران عضو
اون ها که کاری به حرفای ما ندارن!
فقط امیدوارم زودتر شرایط تیم خوب شه!

мéš qυe υи ¢łυв
νıνα вαяçα
Força Tito
۱۴ اسفند ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۴ پاسخ
۸,۴۱۱,۴۲۷ بازدید
۲ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۳,۶۶۰ بازدید
۲۳ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۷۴۶ بازدید
۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۳۰ بازدید
۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۳ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۴۲۷ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۹۰۷ بازدید
۹ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۲۳۶ بازدید
۱۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۹۲۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۶۴۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۲۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۳۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۰ کاربر آنلاین است. (۱۱۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!