به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار روز لیگ قهرمانان اروپا
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
کلوپ: خوشحالم که به رئال خوردیم

پس از انجام قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان مشخص شد که تیم های دورتموند و رئال مادرید باید به مصاف هم بروند.

هر دو تیم در لیگ های داخلی خود در رتبه دوم قرار دارند و قهرمانی در لیگ داخلی را از دست داده اند.

سرمربی دورتموند در مورد بازی با رئال گفت:" خوشحال هستم که به قرعه ای آشنا برخورد کردیم. در بازی های گروهی ۲ بار در مقابل آن ها قرار گرفته ایم و شناخت خوبی از تیم حریف داریم."
کلوپ ادامه داد:" ما با تمام توان در مقابل رئال قرار خواهیم گرفت. من استرس زیادی برای این بازی نخواهم داشت. در مرحله گروهی رقابت توانستیم آن ها رو شکست دهیم و در حال حاضر روحیه خوبی داریم."
سرمربی زنبور های آلمان از رویارویی با شاگردان مورینیو خوشحال است ولی ترجیح می داد که بازی رفت را در خانه حریف برگزار کنند.
" این یک قرعه مناسب برای ماست، ممکن است که روی کاغذ شانس رئال بیشتر باشد ولی ما در رقابت های گروهی موفق به شکست آن ها شده ایم. با توجه به برد اخیر در مقابل آن ها شناخت خوبی از شیوه بازی حریف خود خواهیم داشت، ولی صادقانه باید بگویم که دوست داشتم بازی رفت در اسپانیا برگزار می شد."

مدیر عامل دروتموند نیز در مورد مصاحبه اولی هوینس مبنی بر رویایی با دورتموند گفت:" از قرعه بدست آمده راضی هستیم. متاسفم که خواسته هوینس اجرا نشد. فکر می کنم که مادرید پس از شکست در مرحله گروهی از ما ترس داشته باشد."

۲۴ فروردین ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
آرین روبن:بارسا قرعه فوق العاده ایست؛ چالش های بزرگی در انتظار ما است

روبن از این که بایرن مونیخ در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با بارسا رو به رو شده خوشحال است.

به گزارش فوتبال اسپانیا، قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا امروز انجام شده و قهرمان آلمان مقابل قهرمان لالیگا قرار گرفت، هافبک هجومی تیم آلمانی از این قرعه ابراز خوشنودی کرد.

روبن پس از شنیدن خبر قرعه کشی گفت: " من فکر می کنم این یک قرعه فوق العاده است، چالش های بزرگ و زیبایی در انتظار ما است."

"چهار تیم برتر اروپا در این مرحله حضور دارند، اما ما می توانیم هر تیمی را شکست دهیم و از پیش رو برداریم.ما باید برای به دست آوردن یک نتیجه خوب در خانه دفاع بی عیب و نقصی را انجام دهیم."

"جزئیات و اتفاقات مرحله نیمه نهایی را تصمیمات رقم می زنند."

۲۴ فروردین ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
رومینگه: بایرن برای انتقام از بارسا آماده است

دو تیم بایرن مونیخ و بارسلونا باید در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان به مصاف هم بروند.
مدیر عامل باشگاه بایرن مونیخ معتقد است که این دیدار می تواند فرصتی مناسبت برای شکست اخیر این تیم در مقابل بارسلونا باشد.

بارسلونا در سال ۲۰۰۹ به رهبری گواردیولا توانست در مجموع با نتیجه ۵-۱ بایرن را شکست دهد. رومینگه خاطره بازی در نیو کمپ را در آن سال بسیار دردناک می داند. در آن بازی بایرنی ها با نتیجه ۴-۰ مغلوب شاگران گواردیولا شدند. اما در حال حاضر رومینگه معتقد که هیچ یک از دو تیم برتری خاصی نسبت به یکدیگر ندارند.

مدیر عامل بایرن به خبرنگاران گفت:" مشتاقانه منتظر این دیدار هستم. ما در مقابل تیمی قرار گرفته ایم که در سال های اخیر بهترین عملکرد را در اروپا داشته است. این یک بازی دشوار و پر تنش خواهد بود. حالا زمان آن فرا رسیده است تا نشان دهیم که بایرن نسبت به سال ۲۰۰۹ پیشرفت داشته است و حالا در بهترین سطح فوتبال اروپا قرار داریم."
رومینگه ادامه داد:" این بازی می تواند معیار خوبی نیز برای سنجش بوندسلیگا و لالیگا باشد. فکر می کنم که شانس هر دو تیم بر روی کاغذ یکسان است."

۲۴ فروردین ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
اوزیل: باید به فینال راه پیدا کنیم

پس از انجام قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان مشخص شد که تیم های رئال مادرید و دورتموند باید به مصاف هم بروند.

این دو تیم قبلا در مرحله گروهی رقابت ها به مصاف هم رفته اند و شناختی خوبی از یکدیگر دارند. این بازی می تواند برای اوزیل و خدیرا یک بازی ویژه باشد.

تقابل دو سرمربی نیز از دیگر ویژگی های جذاب این دیدار خواهد بود. بازی رفت دو تیم در کشور آلمان برگزار خواهد شد.

مسوت اوزیل، هافبک آلمانی رئال مادرید امیدوار است تا تیمش با برد در مقابل دورتموند به فینال این رقابت ها راه پیدا کند.

اوزیل به خبرنگاران گفت:" رقابت با دروتموند همان قرعه ای است که دنبالش بودیم. باید هر طور شده به فینال رقابت ها راه پیدا کنیم. بازیکنان فعلی رئال توانایی صعود به فینال را دارند."
اوزیل این صحبت ها رو در توئیتر خود بیان کرد.
بازیکن سابق رئال، گوتی نیز در مورد این قرعه گفت:" قرعه بسیار خوبی برای رئال رقم خورد. فکر می کنم که شاهد کسب دهمین قهرمانی مادرید باشیم.

۲۴ فروردین ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
بوتراگنیو: می دانیم شکست دادن دورتموند چقدر دشوار است

دو تیم در مرحله گروهی هم با هم روبرو شدند که رئالی ها در هیچ یک از آنها موفق به پیروزی نشدند
سایت گل- املیانو بوتراگنیو، مدیر روابط سازمانی باشگاه رئال مادرید، اعلام کرد که این تیم تمام تلاشش را خواهد کرد تا با عبور از بوروسیا دورتموند، به فینال رقابت های این فصل چمپیونزلیگ راه پیدا کند.
دو تیم در مرحله گروهی هم با هم روبرو شدند که رئالی ها در هیچ یک از آنها موفق به پیروزی نشدند. دیدار رفت دو تیم در وست فالن با پیروزی 2-1 دورتموند به پایان رسید و دیدار برگشت در سانتیاگو برنابئو هم 1-1 شد. به همین دلیل بوتراگنیو می داند که تیمش چه کار دشواری برای رسیدن به دیدار فینال لیگ قهرمانان در پیش دارد.
او پس از قرعه کشی امروز به خبرنگاران گفت:" بازی کردن در نیمه نهایی چنین رقابت های بزرگی یک افتخار برای ماست. ما این فصل دو بار با دورتموند روبرو شدیم و نتوانستیم آنها را شکست بدهیم. به همین دلیل می دانیم که حذف کردن آنها آسان نیست. اما ما در انتظار فینال ومبلی هستیم؛ این رویای ماست."
دیدار رفت دو تیم در خانه دورتموند برگزار خواهد شد و دیدار برگشت، یک هفته بعد در برنابئو خواهد بود.

۲۴ فروردین ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
آنچلوتی: مقابل بارسا بی نقص بودیم

آنچلوتی در کنفرانس مطبوعاتی امروزش تاکید کرد که نمایش تیمش در مقابل بارسا نشان داد که می توانند با تیم های بزرگ اروپایی رقابت کنند

سایت گل- کارلو آنچلوتی، سرمربی پاری سن ژرمن، اعلام کرد از عملکرد شاگردانش در دیدار چهارشنبه شب مقابل بارسا کاملا راضی است و هیچ افسوسی ندارد.

پاریسی ها در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در خانه بارسا به تساوی 1-1 رسیدند اما به دلیل تساوی 2-2 در دیدار رفت، آبی و اناری ها به لطف گل زده بیشتر راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

آنچلوتی در کنفرانس مطبوعاتی امروزش تاکید کرد که نمایش تیمش در مقابل بارسا نشان داد که می توانند با تیم های بزرگ اروپایی رقابت کنند:

تحلیل شما از شکست مقابل بارسا و حذف از چمپیونزلیگ چیست؟

ما باید ناراحتی را کنار بگذاریم و هیچ افسوسی نداریم زیرا هرکاری که می توانستیم انجام دادیم. این دیدار تصور خوبی از ما داد؛ هرچند ما موقعیت خوبی را برای صعود از دست دادیم. ما به پیروزی نرسیدیم اما تیم من نشان داد که می تواند در اروپا با سایرین رقابت کند؛ این هدفی بود که ما در این فصل داشتیم. حتی برای خودم هم تعجب برانگیز بود که تیمم با چنین شجاعت و شخصیتی بازی کرد. این احتمالا یکی از بهترین بازی های فصل ما در مقابل یکی از بهترین تیم های دنیا بود. این شروع خوبی برای آینده بود.

آیا پی اس جی در دیدار با بارسا کمبودی داشت؟

ما هیچ چیزی کم نداشتیم. خوب دفاع کردیم و خوب به دروازه حریف حمله بردیم. شاید یک گل در نیمه اول می توانست برای ما خوب باشد. من به تیمم افتخار می کنم زیرا هرگز ندیده بودم که بارسا در مقابل تیم دیگری دچار چنین مشکلی شود، هرچند غیبت مسی هم تاثیرگذار بود. تنها افسوس ما به خاطر دیدار رفت است.

شما حالا باید تیمش را برای رقابت های لیگ آمادگی کنی...

ما اکنون روی دیدار فردا تمرکز داریم زیرا دیدار دشواری در پیش داریم. تا پایان فصل، هر دیدار برای ما مهم است و به ما در راه رسیدن به قهرمانی کمک می کند. بعد از 18 سال، ما می توانیم بار دیگر قهرمان لیگ شویم؛ پایان فصل نزدیک است و به همین خاطر به دست آوردن انگیزه کار سختی نیست.

۲۴ فروردین ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
هنکس: از گواردیولا در مورد بارسا سوالی نمی پرسم

پس از انجام قرعه کشی نیمه نهایی لیگ قهرمانان مشخص شد که تیم های بایرن مونیخ و بارسلونا باید به مصاف هم بروند.
این بازی می تواند برای پپ گواردیولا سرمربی سابق بارسا بسیار ویژه باشد زیرا گواردیولا در سال آینده باید روی نیمکت بایرن مونیخ قرار بگیرد.

گواردیولا در دوران حضور خود در بارسا موفقیت های زیادی را برای این تیم به دست آورد و اطلاعات زیادی از شیوه بازی آن ها در اختیار دارد.

با این حال یوپ هنکس معتقد است که برای دریافت اطلاعات در مورد سبک بازی آبی اناری ها از پپ سوالی نخواهد پرسید. سرمربی تیم صدر نشین بوندسلیگا به خبرنگاران گفت:" لطفا به من و کارم احترام بگذارید. من هرگز سوالی از گواردیولا نخواهم پرسید."
هنکس امیدوار است که تیمش در ۲ بازی فوق العاده هیجان انگیر به میدان برود. هنکس در این مورد گفت:" من انتظار دو بازی پر تنش را خواهم داشت. هر دو تیم عناصر هجومی خوبی در اختیار دارند و دفاع هر دو تیم بسیار سرسخت می باشد. تاکتیک بازی هر دو تیم بسیار پیچیده است و می توان این بازی را یک فینال زودرس دانست."
هنکس که آخرین فصل حضور خود در بایرن را تجربه می کند ادامه داد:" بازی در ورزشگاه خانگی بارسا بسیار ویژه خواهد بود. انتظار جوی بسیار فوق العاده را خواهیم داشت. بازی کردن در کمپ نیو برای تیم های مهمان بسیار سخت خواهد بود."
هنکس که سابقه حضور در لالیگا را داشته است در مورد فوتبال اسپانیا گفت:" من اطلاعات زیادی در مورد سبک فوتبال آن ها در اختیار دارم، زیرا حتی زمانی که اسپانیا را ترک کردم نیز همچنان فوتبال آن ها را زیر نظر داشتم. بارسلونا فوتبال بسیار کاملی را بازی می کند و باید هوشیار باشیم که بارسا فقط لیونل مسی نیست. آن ها بازیکنان طراز اول دیگری همچون داوید ویا، اینیستا و ژاوی را نیز در اختیاز دارند."

۲۴ فروردین ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فیلیپ لام: شانس صعود بایرن ۵۰ درصد است

پس انجام قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان, مشخص شد که تیم های بایرن مونیخ و بارسلونا باید به مصاف هم بروند.

بایرن مونیخ قهرمانی خود در بوندسلیگا را قطعی کرده است و بارسلونا نیز در صدر جدول لالیگا قرار دارد.

کاپیتان تیم بایرن مونیخ معتقد است که این بازی یه فینال زودرس خواهد بود و برنده این بازی شانسی بالایی برای کسب قهرمانی خواهد داشت. باواریایی ها در بازی اخیر خود با ۴ گل یوونتوس را شکست دادند در حالی که بارسلونا در مجموع دو بازی رفت و برگشت با پاریس سن ژرمن به تساوی ۳-۳ رضایت داد و با قانون گل زده در خانه حریف توانست صعود کند. با این حال هر دو دو تیم از مدعیان اصلی کسب قهرمانی محسوب می شوند. مدافع ۲۹ ساله بایرن در توئیتر خود در مورد این قرعه توضیح داده است. فیلیپ لام در این مورد گفت:" یک قرعه فوق العاده. در چهار سال اخیر و در سومین حضور خود در نیمه نهایی باید به مصاف تیمی قدرتمند برویم. این یک بازی حساس بین دو تیم مطرح خواهد بود و شانس صعود هر تو تیم به یک اندازه است."

توماس مولر و مانوئل نویر نیز در توئیتر خود در مورد بازی با بارسلونا صحبت کرده اند. مولر این مورد نوشت:" من هیچ وقت در مقابل بارسلونا بازی نکرده ام، بنابراین اشتیاق زیادی برای این بازی خواهم داشت."

دروازه بان تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ نیز این بازی را بسیار حساس و نزدیک دانست.

بازی رفت دو تیم در ورزشگاه خانگی بایرن یعنی آلیانس آرنا و بازی برگشت در نیو کمپ برگزار خواهد شد.

۲۴ فروردین ۱۳۹۲
نام کاربری: peymanimpm
نام تیم: سویا
پیام: ۱,۳۶۷
عضویت از: ۱۵ اسفند ۱۳۸۹
از: اصفهان
طرفدار:
- لیونل مسی
- گواردیولا ریوالدو لوییز انریکه
- سپاهان
- اسپانیا و آرژانتین
- احمدرضا عابدزاده
- گواردیولا
- ابراهیم زاده و حسین فرکی
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
کسی میدونه گواردیولا در باره ی بازی بارسلونا و بایرن مونیخ نظر داده یا نه؟خواهشا اگه کسی میدونه بذاره نظرشا چون خیلی دوس دارم نظر پپ را بدونم

۲۴ فروردین ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
سسک : به مونیخ می رویم

بازيکنان بارسلونا و بايرن‌مونيخ هيجان خود را از رويارويي با يکديگر در مرحله نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان اروپا نشان دادند.

به گزارش مارکا، قرعه‌ کشي نيمه‌نهايي اين مسابقات که روز گذشته در سوئيس برگزار شد، صدرنشينان بوندس‌ليگا و لاليگا را رو در روي يکديگر قرار داد؛ اين در حالي است که دو تيمي که در رده دوم ليگ خانگي قرار دارند نيز مقابل يکديگر به ميدان مي‌روند تا رئال مادريد و بورسيا دورتموند ديگر ديدار مرحله نيمه‌نهايي مسابقات را برگزار کنند.

به نظر مي‌رسد بازيکنان بارسلونا از اين قرعه‌کشي هيجان‌زده شده‌اند. آندرس اينيستا در صفحه شخصي خود در شبکه اجتماعي توئيتر نوشت: مسابقه هيجان‌انگيزي خواهد بود.

سسک فابرگاس و خوزه پينتو نيز هر دو شادي خود را با گفتن اين جمله اعلام کردند: به مونيخ مي‌رويم!

چندين ستاره‌ باوارايي‌ها نيز نظر خود را در اين باره بيان کردند، اما کمي بااحتياط بيشتر.

کلوديو پيزارو در اين باره گفت: اگر مي‌خواهيد بهترين باشيد بايد بهترين را شکست دهيد.

داويد آلابا نيز نوشت: بارسلونا در نيمه‌ نهايي! کار سختي است!

رافينا و دانته هر دو احساس خود را با نوشتن اين جمله بيان کردند: به بارسلونا مي‌رويم!

هر دو تيم تاکنون 4 بار قهرمان شده‌اند اما تنها يکي از آنها مي‌تواند چهارم خرداد قهرماني را ومبلي بالاي سر برد.

۲۵ فروردین ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۲۳۴ بازدید
۲ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۱,۱۷۷ بازدید
۳ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۵۱,۱۴۷ بازدید
۱۱ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۱,۲۹۶ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۵ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۷ بازدید
۱۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۳۴۰ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۵۸۹ بازدید
۲۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۵۰۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۱۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۶۰ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۵۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۸۰ کاربر آنلاین است. (۱۵۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۸۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!