به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی بوندس ليگا
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
ریبری، مسی جدید گواردیولا

بایرن مونیخ تصمیم گرفته است که قرارداد فرانک ریبری را تمدید کند. منابع نزدیک به باواریا توضیح می‌‌دهند که این بازیکن ملی‌ پوش فرانسوی قرارداد خود را تمدید کرده است و گفته که از آنجایی‌ که مونیخ را مثل خانه خود می‌‌داند، از این تصمیم بسیار خوشحال است.

به گزارش مارکا، این ملی‌ پوش فرانسوی از سال ۲۰۰۷ از المپیک مارسی به بایرن مونیخ پیوست، در این باره می‌‌گوید:" خوشحال هستم و مثل همیشه می‌‌گویم که بودن در بایرن مثل بودن در خانه خودم است. من و خانواده‌ام در این جا احساس خوبی‌ داریم و امیدوارم که شرایط همینگونه باقی‌ بماند."

ریبری در مورد صحبت‌های گواردیولا با وی هم اضافه می‌‌کند:" تنها از من پرسید که چه پستی را بیشتر از بقیه, دوست دارم."

گواردیولا امیدوار است که از این بازیکن فرانسوی به عنوان وینگر استفاده کند و تمام تیم بر حول محور این بازیکن باشد. او پیش از این، همین روش را با مسی در بارسلونا اجرا کرده است. وی مسی را از سمت چپ به میانه‌ها کشید و به وی نقش یک شماره ۹ کاذب داد. همین تغییر نتایج درخشانی را برای بارسلونا به ارمغان آورد که می‌‌تواند به پیروزی ۶ بر دو در سانتیاگو برنابئو اشاره کرد.

۹ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
آلدرویلد در یک قدمی لورکوزن

ایجنت و پدر آلدرویلد، مدافع تیم ملی بلژیک و آژاکس، عنوان کردند دو طرف نزدیک به امضای قرداد هستند.

به نقل از Sky Sports، آلدرویلد هفته گذشته از تمایل خود برای ترک لیگ هلند گفته بود و از لیگ جزیره و بوندس لیگا بعنوان مقصدهای احتمالی اش نام برده بود.

انتشار این خبر را می توان هشداری برای لیورپول و تاتنهام هم دانست، زیرا این دو باشگاه هم به دنبال امضای قراداد با این بازیکن بودند. با این اوصاف در حال حاضر به نظر می رسد بایرلورکوزن که فصل قبل در بوندس لیگا سوم شد و مستقیماً به لیگ قهرمانان راه یافت، به امضای قراداد با این بازیکن نزدیک تر شده باشد.

پدر آلدرویلد گفت: "ما بیشترین مذاکرات را با لورکوزن انجام داده ایم و می خواهیم یک نشست فوری با آنها داشته باشیم".

آلدرویلد 24 ساله یک مدافع مرکزی محسوب می شود اما با توجه به سبک بازی و تسلطش بر توپ، توانایی بازی در دفاع راست و هافبک میانی را نیز دارد.

۹ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
رنه آدلر باز هم مصدوم شد

رنه آدلر دروازه بان 28 ساله و ملی پوش باشگاه هامبورگ به دلیل مصدومیت زانو اردوی پیش فصل این تیم در Zillertal اتریش را از دست داد.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هوداران بایرن مونیخ در ایران، آدلر گفت: "من سعی می کنم روند بهبودی را تحت برنامه ای خاص به سرعت انجام دهم. وی همچنین اضافه کرد من حتما تا قبل از شروع بوندسلیگا سلامتی کامل را بدست می آورم."

آدلر در سفر خود همراه تیم ملی دچار کوفتگی زانوی پای چپ شد.

به نظر می رسد با برنامه ی پزشکان باشگاه هامبورگ او تا دو هفته دیگر شرایط بازی را پیدا خواهد کرد.

۱۰ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
امره چان در بایرن ماندگار شد

امره چان هافبک 19 ساله باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد قصد ندارد تیم قهرمان اروپا را ترک کند.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هوداران بایرن مونیخ در ایران، چان در گفتگو با abendzeitung فاش کرد که قصد ترک بایرن مونیخ را ندارد زیرا پپ گواردیولا بسیار خوب و قابل قبول است. او با بازیکنان جوان رابطه خیلی خوبی دارد.

این در حالیست که اخیرا شایعاتی بود که باشگاه آگسبورگ و آینتراخت فرانکفورت این جوان آلمانی را می خواهند.

امره چان با وجود این که فصل گذشته شانس زیادی برای بازی کردن نداشت تصمیم گرفته در مونیخ بماند.

۱۰ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
رافینیا : به قراردادم متعهد خواهم ماند

رافینیا مدافع راست بایرن مونیخ اعلام کرد تصمیم گرفتم تا پایان قراردادم در بایرن بمانم.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هوداران بایرن مونیخ در ایران، رافینیا در مصاحبه با sport1 گفت: "تمرکز من بر روی بایرن است. باشگاه از من خواست که بمانم و من هم متعهد به قراردادم خواهم ماند، زیرا من در اینجا احساس خوشحالی می کنم. رافینیا همچنین فاش کرد که پیشنهادات دیگری هم داشته است."

کلمنس تونیس مدیر باشگاه شالکه اخیرا اعلام کرده بود که رافینیا می خواهد به شالکه برگردد چون اینجا خانه اوست ولی بلافاصله راجر ویتمن مدیر برنامه های رافینیا همه شایعات جدایی او را از بایرن رد کرد و گفت: "او در بایرن خواهد ماند و امیدوار است توسط گواردیولا بیشتر به بازی گرفته شود.

رافینیا در مورد شرایط فعلی خود در بایرن گفت: "من امیدوار به بازی کردن هستم ولی می دانم وضعیت من در آن پست خیلی پیچیده است چون باید برای ثابت بودن از لام بهتر باشم و سطح خود را به آن برسانم. رافینیا در مورد اولین تمرین خود زیر نظر گواردیولا گفته که همه چیز در جلسه اول خوب بود."

۱۰ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
ساشا ریتر هدف بعدی شالکه

شالکه 04 می خواهد ساشا ریتر دفاع راست آلمانی فولهام را به خدمت بگیرد.

به گزارش Sky Sports، این مدافع 30 ساله که فصل قبل را به صورت قرضی در فولهام سپری کرد توانست با بازیهای خوبش مسئولان فولهام را متقاعد به دائمی کردن قراردادش کند. اما شالکه قصد دارد این بازیکن را با توجه به تجربه و توانایی هایش دوباره به آلمان برگرداند.

در همین حال هورست هلدت مدیر فنی شالکه عنوان کرده که حاضر نیستند مبلغ زیادی برای جذب این بازیکن به فولهام پرداخت کنند، و اگر مبلغ درخواستی فولهام زیاد باشد از خرید این بازیکن صرف نظر می کنند. لازم به ذکر است که فولهام ماه قبل با پرداخت حدوداً 1/5 میلیون یورو به کلن توانست قرارداد ریتر را دائمی کند.

ریتر فصل قبل 34 بازی برای فولهام انجام داد و به عنوان بهترین بازیکن این تیم انتخاب شد.

۱۰ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
ماریو گومز به فیورنتینا نزدیک تر شد

به نظر می رسد بعد از ترک زودهنگام تمرینات بایرن مونیخ از سوی ماریو گومز، این مهاجم آلمانی بیش از قبل به فیورنتینا نزدیک شده باشد.

به گزارش فوتبال-ایتالیا، مهاجم ملی پوش بایرن بارها اعلام کرده است که برای فرصت بیشتر بازی کردن قصد دارد تابستان امسال قهرمان اروپا و آلمان را ترک کند.

در این بین، در حالی دو باشگاه ناپولی و فیورنتینا برای جذب این بازیکن 27 ساله ابراز علاقه مندی کرده اند که امروز نشریه Tuttosport ادعا کرد با اتفاقات به وجود آمد در تمرینات پیش فصل بایرن انتقال گومز به فیورنتینا در آینده ای نزدیک نهایی خواهد شد.

شایعات از آنجا شروع شد که ماریو گومز روز شنبه زودتر از سایرین کمپ تمرینی بایرن را ترک کرد. اگرچه دلیل این کار کوفتگی پا اعلام شد، اما بسیاری بر این باورند که او مشتاق است روند انتقالش هر چه سریع تر خاتمه یابد.

گفتنی است، اختلاف قیمت مشکل اصلی بین دو باشگاه فیورنتینا و بایرن مونیخ است. ویولا در حالی مبلغ 15 میلیون یورو را پیشنهاد کرده است که بایرن حاضر نیست بهترین گلزن خود طی چند فصل گذشته را با رقمی کمتر از 20 میلیون یورو به فروش برساند.

۱۰ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پیروزی 15 گله بایرن در اولین حضور پپ

مونیخی ها برای پپ جشنواره گل به راه انداختند.

بایرنی ها که در دیداری دوستانه به مصاف هواداران خود رفته بودند 15-1 حریف خود را شکست دادند.

بایرنی ها نیمه اول را با گل های مولر، مارکوتز و رانکوویچ به پایان رساندند.

با شروع نیمه دوم بایرنی ها موفق شدند تا 12 بار دیگر دروازه حریف را باز کنند. پاتریک وایهراش مهاجم زیر 19 سال تیم ملی آلمان موفق شد تا 4 گل به ثمر برساند و همچنین گرین نیز موفق به هت تریک کردن شد.

همچنین در این بازی بعد از مدت ها تونی کروس هافبک جوان مونیخی ها که مدت ها بود به دلیل مصدومیت از میادین دور بود یک نیمه در مقابل حریف به میدان رفت.

گواردیولا از بسیاری از بازیکنان تیم دوم بایرن در این بازی استفاده کرد.

۱۰ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
دومینگوئز: راه شکست دادن پپ در بایرن را بلدم

دومینگوئز معتقد است که راه متوقف کردن پپ را بلد است.

آلوارو دومینگوئر مدافع اسبق اتلتیکو مادرید که اکنون برای گلادباخ توپ می زند معتقد است که تجربه حضور او در اسپانیا باعث می شود تا به گلادباخ کمک کند تا بایرن را به همراه پپ گواردیولا شکست دهند.

دومینگوئز در این رابطه به بیلد چنین می گوید:

"بله، می دانم که چه گونه باید پپ را شکست داد. هنگامی که گواردیولا در سال 2011 سرمربی بارسلونا بود من به همراه اتلتیکو مادرید او را با نتیجه 2 - 1 شکست دادیم. امیدوارم که بتوانم همچین کاری را دوباره انجام دهم. ما شانس پیروزی در مقابل بایرن را داریم."

در هر صورت مدافع اسپانیایی معتقد است که بین حقیقت و تصورات تفاوت وجود دارد و شکست دادن بایرن وظیفه ای دشوار است چرا که آن ها در فصل قبل موفق شدند تا سه گانه را کسب کنند و اکنون سرمربی کاتالان ها نیز در کنار آن ها است.

او در این رابطه چنین می گوید: " گواردیولا یک مربی فوق العاده است.او ایده های دقیقی در رابطه با فوتبال دارد. او چیز های کوچکی را تغییر می دهد همچون طبیعت پرس کردن دفاعشان . این می تواند بایرن را کمی قوی تر کند. "

بایرن در روز 9 آگوست در آلیانز آرنا فصل خود را در مقابل گلادباخ آغاز خواهد کرد.

۱۱ تیر ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
جفرسون فارفان در رادار گالاتاسرای

باشگاه گالاتاسرای ترکیه به طور رسمی اعلام کرد به دنبال خرید جفرسون فارفان بازیکن کارامد باشگاه شالکه آلمان می باشد.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، و به نقل از شبکه LIG TV ترکیه باشگاه قهرمان ترکیه می خواهد خود را برای شرکت در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا آماده نماید و از همین رو خواهان جذب فارفان پرویی شده است. .قیمت این بازیکن چیزی در حدود 7 ملیون یورو برآورد شده است.

۱۱ تیر ۱۳۹۲

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۵۴۰ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۹,۷۸۳ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۵۰,۵۳۸ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۹۷۶ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۲۰ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۸۵ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۹۹۸ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۴۹۹ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۴۹۰ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۱,۷۹۳ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۴۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۰۳ کاربر آنلاین است. (۱۲۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۰۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!