به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بيداري انديشه
نام کاربری: Ayhan-10
پیام: ۶۰۰
عضویت از: ۷ بهمن ۱۳۹۱
از: ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲͡
طرفدار:
- Messi
- Johan Cruyff
- تراختور
- آلمان,آرژانتین
- علی دایی
- پپ،ونگر،فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اينكه تقريبا دويست و پنجاه سال قبل بيان رو دلار عكس فروريختن برج هاي دوقلو رو قرار بدن يكم غير قابل باوره

خب انیس خانوم این کاری نداری ک!!!
طرحو خودشونو میریزن ، برنامه ریزی انجام میشه،بعدش نوبته عمله،به همین راحتی
اونا تو دلار نشونی از هواپیما نذاشتن،فقط دود دیده میشه که میتونه نشونی از آتش سوزی و ...... باشه.
نقل قول
چرا اينهمه اتفاقات حال حاضر رو ول كرديم چسبيديم به سيصد سال گذشته و علائم مسخره؟

موضوع خیلی از اون بازه ی زمانی ک گفتی وسیعتره ،بعضیا حتی ثابت میکنن موضوع از ماجرای خلقت آدم و حوا و ماجراشون با ابلیس و ... شروع میشه.
اتفاقا ما به این دلیل الان داریم درباره ی اینجور چیزا حرف میزنیم ،چون،اونایی این برنامه ریزیارو کردن میخوان خودشونو نشون بدن،اعلام هویت کنن،ما ها رو برای ی چیزای خاص آماده کنن.میبینی چه هوشمندانه کار میکنن. حتما میدونی ک تو آخرالزمانیم و فقط چند تا نشانه ی آقا امام زمان(عج) مونده؟تا چند دهه پیش افراد کمی از این کارا خبر داشتن.اما الان خیلیا به برکت "اینترنت" از این چیزا خبر دارن.خب الان ی سوال دیگه پیش میاد،حتما اونا اینترنتو راهندازی کردن تا راحتتر خودوشنو بشناسونن جالبه نـــــــه؟؟؟؟
نقل قول
يا اصلا يك سوال دارم دقيقا دنبال اينهمه علائم گشتن به چه دردي ميخوره؟

یشتر این نشانه ها رو خود اون افراد طراح،رمز گشایی میکنن،فک ک نکردی ایرانیا اینارو ساختن؟
این نشانه ها برای ثابت کردن بعضی چیزا به آدمی مثل من و نشون بده ک ی چیزایی هست تو این دنیا ک ازش خبر نداری رسول جون.

پ.ن: الان دوستانی ک اطلاعاتشون خیلی خیلی خیلی از من بیشتره دارم بهم لبخند میزنن،نخند داداش ندانستن ک عیب نیست.

۲۸ شهریور ۱۳۹۲
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
anis نوشته:

اينكه تقريبا دويست و پنجاه سال قبل بيان رو دلار عكس فروريختن برج هاي دوقلو رو قرار بدن يكم غير قابل باوره.اولا اون زمان هيچوقت تصور نميكردن كه روزي ساختمان هايي با اون ارتفاع ساخته بشه و دوما اون زمان حتي فكر پرواز و هواپيما براشون خنده دار و شبيه رويا بود! اونوقت چجوري ممكنه بيان و صحنه ي فروريختن برج هاي دوقلو(كه به شخصه فك ميكنم اصلا شبيه نيست) رو رو دلار ها به نمايش بزارن؟

دوستان قبل از هر چیزی بهتره قبول کنیم این حرف شدیدا منطقی
اینو بدونید هیچ کسی از اینده اطلاعی نداره حتی پیامبر خدا اینی که میبینید پیامبر ما یا امامان ما نکاتی در مورد آینده و آخرالزمان میگن به دستوره مستقیم خداست یعنی هیچ کس بدون اراده ی خدا نمیتونه از اینده با خبر باشه
این طرحی که شما میگین دردی رو دوا نمیکنه چون اتفاقیه که افتاده این وسط ما باید دنبال آسیب شناسی باشیم و بدونیم اونا بعد از اون میخوان با افکار جهانی چی کار کنن؟؟
البته ناگفته نماند اونها از آینده اطلاعی ندارن بلکه برای آینده برنامه دارن خودشون همه چیز رو به صورت ساختگی ایجاد میکنن و ادعا میکنن که از آینده خبر دارن به عنوان مثال اون ها شخصی مثل نوستراداموس رو علم کرد که اون اصن اصالتن یهودی بوده و حرفش شاعری و منجمی بوده نه پیش گویی اون فقط از روی یه سری محاسبات ریاضی حدس هایی زده بود که خیلی هاش درست در نیومد اونا برا اینکه این اسطورشون رو ضایع نکنن زمینه ی لازم برا تحقق پیشگویی هاش رو فراهم میکردن تا پیشگویی درست از اب در بیاد
به عنوان مثال میگفتن این خودکار تا چند ثانیه ی دیگه میوفته بعد خودشون کاری میکردن که اون خودکار بیوفته
چرا اینکا رو کردن؟؟؟چون میخواستن بهونه ی لازم برای خرابکاری هاشون رو داشته باشن اونا میخوان به جهان حکومت کنن و به ظهور شیطان اعتقاد راسخ دارن و حتی دارن تیلیار تیلیارد برای این کار هزیه میکنن
اون دنبال حاکم کردن این ایدوئولوژیشون هستن:New World Order
(نظم نوین جهانی) که این کلمه خودش دنیایی حرف داره ولی شما خودتون قضاوت کنید برای انجام همچین کاره بزرگی چقدر نیاز به سناریو سازی داره تا افکار عمومی جهان رو مدیریت کنن؟؟؟
پس اونا نیاز داشتن تا برج های دوقولو رو بسووزونن چرا؟؟ چون باید هدفشون محقق میشد خوب راهه دیگه ای برای انجام هدف نبود؟؟
چرا بود؟؟ ولی راه هایه دیگه نمیتونست افکار جهانی رو به مرگ بگیره تا به تب راضی بشن
اونا قبل از حادثه ی 11 سپتامبر دو حادثه ی عظیم جنگهای جهانی اول و دوم و ماجرای هلوکاست رو بوجود اوردن و میلیون ها نفر تو این دو جنگ مردن (البته هلوکاست یه دروغ تاریخی)پس افکار جهان تو اون زمان به شدت هر چه تمام تر جنگ گریز بود و اصلا دوست نداشت که جنگ در بگیره در نگرفتن جنگ هم یعنی شکست نقشه های شومشون پس برای اینکه همه چی نقش برا اب نشه دست به همچین کاره دیوانه واری زدن همه میدونیم تو اون حادثه از دماغ یه یهودی خون نیومد ولی مردم بی گناه آمریکا فدای این سیاس کثیف شدن چرا؟؟
چون اصن مردم آمریکا در مقابل یهودی ها ارزشی ندارن وقتیخونواده ی روچیلد و راکفالرها کاری میکنن دو تا از رئیس جمهور های آمریکا رو ترور کنن شما خودتون تا انتهای کار رو بخونید و بفهمید که یهود چقدر تو آمریکا نفوذ داره؟
نقل قول
يا اصلا يك سوال دارم دقيقا دنبال اينهمه علائم گشتن به چه دردي ميخوره؟

انیس خانم ما باید این نماد ها رو بشناسیم تا از سناریوها سر در بیاریم البته به این معنی نیست که برا شناختن سناریوها باید فقط دنبال نماد گشت یکی از اصل ها اینه
و این حرفه شما کاملا درسته چون منظورتون اینه که مجذوب شدن تو نماد شناسی چه فایده ای داره ؟؟
واقعا درسته چرا؟؟ چون نماد شناسی جز متن نیست جزوه حواشی نزدیک به متنه که مسلما شناختن متن از حاشیه خیلی ضروری تره

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۲۹ شهریور ۱۳۹۲
طرفدار:
- Messi
- Johan Cruyff
- تراختور
- آلمان,آرژانتین
- علی دایی
- پپ،ونگر،فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
آقا محمد علی اتفاقا اونا خیلی خوب از آینده خبر دارن،اونا بهتر از ما میدونن ک امام زمان(عج) قراره کی بیاد ، ظهورش از کجاس و ..........
اونطور تو روایات هست امام زمان (عج) از کنار کعبه بین دو تا چیز ک یادم رفت اسمشون چیه ظهور میکنه،اما الان سربازا 24 ساعته کشیک میدن ک اگه ظهور کرد در جا بگیرنش.یا هتل معروف ک سایه اش روی کعبه میفته و بازم اسنایپر دارن اونجا.عکساش تو نت هست.

هدف اصلی سکولاریزه کردنه،یعنی پاک کردن خدا و دین از زندگی،یعنی دیگه اصلا حس اینکه خدایی بوده نباشه.رفته رفته هم ک اینطور داره میشه اگه نگیم ک نشده..این شرط لازم نظم نوینه.

هولوکاست اتفاق افتاده ولی نه اونی میگن تو جنگ جهانی بلکه خیلی قبل تر دقت کنید اینم دلیل از قرآن :
«قُتِلَ أَصحْابُ الْأُخْدُودِ * النَّارِ ذَاتِ الْوَقُودِ * إِذْ هُمْ عَلَیهْا قُعُودٌ * وَ هُمْ عَلىَ‏ مَا یَفْعَلُونَ بِالْمُؤْمِنِینَ شهُودٌ * وَ مَا نَقَمُواْ مِنهْمْ إِلَّا أَن یُؤْمِنُواْ بِاللَّهِ الْعَزِیزِ الحْمِیدِ؛[بروج، آیات 4-8] مرگ بر شكنجه‏ گران صاحب گودال (آتش)، * آتشى عظیم و شعله‏ ور! * هنگامى كه در كنار آن نشسته بودند، * و آنچه را با مؤمنان انجام مى‏ دادند (با خونسردى و قساوت) تماشا مى ‏كردند! * آنها هیچ ایرادى بر مؤمنان نداشتند جز اینكه به خداوند عزیز و حمید ایمان آورده بودند»

که بنا بر نقل تاریخی این هولوکاست را عده ای یهودیان درست کرده بودند:
«ذو نواس كه آخرین نفر از سلسله گروه" حمیر" بود به آئین یهود درآمد، و
گروه" حمیر" نیز از او پیروى كردند، او نام خود را" یوسف" نهاد، و مدتى بر
این منوال گذشت، سپس به او خبر دادند كه در سر زمین" نجران" (در شمال یمن)
هنوز گروهى بر آئین نصرانیتند، هم‏ مسلكان" ذو نواس" او را وادار كردند كه
اهل" نجران" را مجبور به پذیرش آئین یهود كند، او به سوى نجران حركت كرد، و
ساكنان آنجا را جمع نمود، و آئین یهود را بر آنها عرضه داشت و اصرار كرد
آن را پذیرا شوند، ولى آنها ابا كردند حاضر به قبول شهادت شدند. اما حاضر
به صرف نظر كردن از آئین خود نبودند.
" ذو نواس" دستور داد خندق عظیمى كندند و هیزم در آن ریختند و آتش زدند، گروهى را زنده زنده به آتش سوزاند، و گروهى را با شمشیر كشت و قطعه قطعه كرد، به طورى كه عدد مقتولین و سوختگان
به آتش به بیست هزار نفر رسید! »(تفسیر نمونه، ج‏26، ص: 338.)******

۲۹ شهریور ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
آقا محمد علی اتفاقا اونا خیلی خوب از آینده خبر دارن،اونا بهتر از ما میدونن ک امام زمان(عج) قراره کی بیاد ، ظهورش از کجاس و ..........

آقا رسول اینا رو که همه میدونن این پیش بینی هاییه که خوده دین ما انجام داده نه اون ها ،،اونا فقط دین ما رو خوب میشناسن البته یخورده فراتر از خوب
باید قبول کنیم هیچ کس از آینده خبر نداره چون اگه اینطوری باشه خدایی نکرده حکمت خداوند متعال زیره سوال میره
تازه گفتم فقط کسانی میتونن از آینده خبر داشته باشن که با خدا رابطه ی خوب ی داشته باشن کدوم یک از اینها رابطه ی خوبی با خدا دارن؟؟؟
پس به هیچ عنوان از آینده خر ندارن بلکه برا اینده برنامه دارن
اونا فقط فرضیه صادر میکنن که با ازمایش های مکرر تبدیل به نظریه میکنن بعد به اون عمل میکنن
فرضیه که دیگه هممون میدونیم یعنی چی؟؟ یعنی حدس و گمان هوشمندانه اینا فقط این کارو میتونن انجام بدن نه اینکه بتونن پیش بینی کنن 10 سال بعد چه اتفاقاتی میوفته؟؟؟ جز اینکه خودشون رقمش بزنن
نقل قول
هدف اصلی سکولاریزه کردنه،یعنی پاک کردن خدا و دین از زندگی،یعنی دیگه اصلا حس اینکه خدایی بوده نباشه.رفته رفته هم ک اینطور داره میشه اگه نگیم ک نشده..این شرط لازم نظم نوینه.

منم که همینو میگم
تازه گفتم اون ها به طرزه دیوانه واری به ظهور شیطان اعتقاد دارن و برا اون لحظه شماری میکنن
اون ها میلیاردها دلار خرج کردن تا افکار عمومی جهان رو با غولی به نام ماهواره و رسانه به سمت خودشون بکشونن و بعد ازبه دست گرفتن ذهن مردم اونو هر طور که دلشون میخواد سازماندهی کنن
یکی از بزرگترین مشکلات و منواعشون خدا محوری جهان بود یعنی تئوئیزم که اون ها اومدن در مقابلش تفکر های مثل امانیسم ماتریالیسم ،کمونیست ، سکولاریسم و ... رو مطرح کردن
پ.ن: فراموش نکنیم ما انسانیم رباط نیستیم ولی سادگی بیش از حد ما کار دستمون داد و در خفا ما رو به یه رباط تبدیل کرد
اینو یادمون باشه شیطان به اون عظمت وقتی روز قیامت مردم گناهاشونو به گردنش میندازن میگه: من هیچ وقت بر قدرت اختیار شما مسلط نبودم بلکه این شما بودین که دعوت منو اجابت کردین
پس زرنگ باشیم و تو اجابت کردن دعوت ها شیش دُنگ کار کنیم
نقل قول
هولوکاست اتفاق افتاده ولی نه اونی میگن تو جنگ جهانی

آره درست میگی من منظورم از دروغ تاریخی درباره ی اون ادعایی که اینا بعد از جنگ جهانی مطرح کردن بود نه قبل تر از اون

۲۹ شهریور ۱۳۹۲
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
سلسله مباحث ارض موعود توسط اقای رائفی پور رو به نظرم دانلود کنید. من خودم چند باری رفتم به سخنرانی هاش. حرفایی که میزنه همه سند و منطق اساس بحث هاش هست. ادم رو خیلی روشن می کنه . میتونید دانلود کنید تا تمام این تناقضات و ابهامات تون درابطه با این طور مباحث رفع شه.
صحبت و بحث در رابطه با این موارد و این موضوعات کار هرکسی نیست. واقعا مطالعه دقیق و مداوم و اگاهانه و پرسش و جستجو میخواد به علاوه منطق به دور از هرگونه تعصب و احساسات. زمان زیادی میبره تا بفهمی چی به چیه.. تازه اخرش هم سردرگم نشی خوبه!
یه واژه اخر الزمان رو تو بحث ها تون دیدم.
لازمه یکم توضیح بدم: دوستان منظور از اخر الزمان نه اینکه اخر دنیا و ته دنیا و زمان!! اخرالزمان به معنی زمان دیگر هست. و هر زمانی که تغییر کنه شامل این کلمه میشه . پس یه وقت فکر نکنید اخر الزمان یعنی ته دنیا و بعدش نابودی دنیا!! این دنیا هنوز کلی کار داره! برای چی باید تموم شه؟؟ مگه هدف خدا از خلقت این جهان محقق شده که تموم شه؟؟ یا مثلا یه زمانی مشخص شده 10هزار سال جنگ و خونریزی و قتل و بدبختی وفلاکت انسان ها بعد به یه تاریخی امام زمان بیاد چند روز و چند سال مبارزه ای با دشمنا انجام بشه و همه شون من جمله شیطان به درک واصل شن و بد خدا بگه خب! بسه دیگه دنیا حالا قیامت برپا شه!
نه حکومتی که خدا میخواد و باید محقق شه کسی نمیدونه چند سال طول میکشه!! این افکار پوچ و وهم رو صهیونیست ها و امریکایی ها انداختن تو دهن ماها که اخر دنیا میشه و دنیا نابود میشه و وسلام! همین چند وقت پیش بود که یه تاریخ مسخره رو اشاعه دادن که دنیا تموم میشه! چی شد؟؟؟ چرا تموم نشد؟؟ هدف شون چیه از این کارا؟؟ میدونید چی؟؟ خودشونم میدونن که دنیا این طوری و راحت تموم نمیشه.. فقط میخوان اذهان عمومی رو درگیر کنن و منحرف که مردم حقیقت واقعی رو نفهمن و دیگر منتظر منجی نباشن! همین.

نقل قول
اونا بهتر از ما میدونن ک امام زمان(عج) قراره کی بیاد ، ظهورش از کجاس و ..........

تعیین کنندگان وقت دروغ گویانند!!
فقط خدا میدونه کی ظهور اتفاق می افته!
ما هم اگه اطلاعات کمی داریم مبنی بر زمان حدودی ظهور و مکاش فقط از ائمه رسیده. اما تاریخ دقیقش رو هیچکس جز خدا نمیدونه. ائمه هم فقط علائمی که منجر به ظهور میشن رو برای ما گفتن که ممکنه یه دیقه بعد اون علائم اتفاق بیفته ممکنه هم نه چن سال بعد! هیچکس هیچی نمیدونه. اونها هم نمیدونن.

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۲۹ شهریور ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول

احسنت
بزن کف قشنگه رو
ما دو ساعت داریم داد میزنیم میگیم اینا هیچی از آینده نمیدونن دوستان باور نمیکنن که

۲۹ شهریور ۱۳۹۲
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
آقا محمد علی من خودم هم قبول دارم که بعضا عده ای برای عملی کردن پیشگویی ها نقشه میکشن ولی من حرفم این بود که دویست و پنجاه سال قبل اینا چجوری میدونستن که قراره علم اونقدر پیشرفت کنه که برج های چند طبقه و به اون ارتفاع ساخته شن که اینها بیان عکسشون رو رو دلار بکشن؟ شما خودتون میتونید یهتصور کنید دویست و پنجاه سال بعد چه پیشرفت هایی میتونیم بکنیم؟ یا اصلا چرا راه دوری بریم میتونین بگید پنجاه سال بعد چه پیشرفت هایی میشه و چه چیزهای جدیدی ساخته میشه؟ که حالا بیاین نقاشی هم بکنین! بله مثلا میشه گفت فلان سال جنگ جهانی سوم راه میفته و اونا همون سال یه جنگ راه بندازن یا میشه گفت یک کشور چند سال بعد انقلاب میکنه وامثال اینا ولی اینکه اونا چطور میدونستن در آینده میتونه انسان برج و ساختمان های بلند بسازه برای من سواله!
ممکنه خود آمریکا برای رسیدن به اهدافش چنین برنامه ریزی کرده و برج های دو قلو رو زده ترکونده اما این برنامه ریزی به دو قرن پیش نمیتونه برگرده میتونه؟

۲۹ شهریور ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
anis نوشته:

آقا محمد علی من خودم هم قبول دارم که بعضا عده ای برای عملی کردن پیشگویی ها نقشه میکشن ولی من حرفم این بود که دویست و پنجاه سال قبل اینا چجوری میدونستن که قراره علم اونقدر پیشرفت کنه که برج های چند طبقه و به اون ارتفاع ساخته شن که اینها بیان عکسشون رو رو دلار بکشن؟ شما خودتون میتونید یهتصور کنید دویست و پنجاه سال بعد چه پیشرفت هایی میتونیم بکنیم؟ یا اصلا چرا راه دوری بریم میتونین بگید پنجاه سال بعد چه پیشرفت هایی میشه و چه چیزهای جدیدی ساخته میشه؟ که حالا بیاین نقاشی هم بکنین! بله مثلا میشه گفت فلان سال جنگ جهانی سوم راه میفته و اونا همون سال یه جنگ راه بندازن یا میشه گفت یک کشور چند سال بعد انقلاب میکنه وامثال اینا ولی اینکه اونا چطور میدونستن در آینده میتونه انسان برج و ساختمان های بلند بسازه برای من سواله!

انیس خانم الان من حرفی خلاف حرف شما زدم؟؟
مم که دقیقا همین چیزایی که شما میگید رو تایید میکنم
تو ارسال قبل گفتم هیچ کس به جز خدا از آینده خبر نداره اگه کسی مثل پیامبر خدا خبر داره به اذن خداست
اونا اطلاعی از اینده ندارن ولی برا آینده برنامه دارن همین
به قول شما اینا نمیتونن بگن 50 سال بعد چی میشه ؟
اینکه ما بیایم به جای فهمیدن اصل مطلب برا فرع مطلب وقت صرف کنیم کاره به صرفه ای نیست
من میگم اگه نماد های اون ها رو بشناسیم خوب و مهمه ولی مهتر از اون فهمیدن ایدوئولوژی هاشونه آدم با فهمیدن برنامه هاشون میتونه حداقل جلوی آسیب رسیدن به خودش رو بگیره
نقل قول
ممکنه خود آمریکا برای رسیدن به اهدافش چنین برنامه ریزی کرده و برج های دو قلو رو زده ترکونده اما این برنامه ریزی به دو قرن پیش نمیتونه برگرده میتونه؟

ببینید اونا یه اهداف کلان و تغییر نیافتنی دارن و یه اهداف تغییر یافتنی
اهداف تغییر نیافتنی مثل فرمول های ریاضی یا فیزیک هستن یعنی کلی و تغییر ناپذیرن
نفوذ تو خاور میانه و به راه انداختن جنگی تو خاور میانه یه اصل کلی براشون محسوب میشه ولی اینکه چجوری این جنگ رو شروع کنن و از کجا این کارو انجام بدن ازون دسته از کارهاییه با توجه به زمان و شرایط شکل میگیره اونها موقعیت منطقه رو براورد میکنن و به این نتیجه میرسن که اگه بخوان قدرت خودشون رو به عنوان مثال تا 100 سال دیگه تضمین کنن باید به فلان منطقه از جهان نفوذ کرد به خاطره همین میان از چند سال قبل براش برنامه ریزی میکنن نه اینکه از 200 سال پیش اطلاع داشته باشن یه روز میخواد دقیقا همچین اتفاقی بیوفته چون اگه قرار بود محاسباتشون درست از آب در بیاد تا حالا باید به طور کامل جهان رو تسخییر میکردن نه اینکه یه گروه 2000 نفری مثل حزب الله لبنان بیاد سره 33 روز کاسه کوزشون رو بریزه بهم
در کل منم حرفم همون حرف انیس خانمه

۳۰ شهریور ۱۳۹۲
طرفدار:
- Messi
- Johan Cruyff
- تراختور
- آلمان,آرژانتین
- علی دایی
- پپ،ونگر،فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
RK12 نوشته:

نقل قول
اونا بهتر از ما میدونن ک امام زمان(عج) قراره کی بیاد ، ظهورش از کجاس و ..........

ما هم اگه اطلاعات کمی داریم مبنی بر زمان حدودی ظهور و مکاش فقط از ائمه رسیده. اما تاریخ دقیقش رو هیچکس جز خدا نمیدونه. ائمه هم فقط علائمی که منجر به ظهور میشن رو برای ما گفتن که ممکنه یه دیقه بعد اون علائم اتفاق بیفته ممکنه هم نه چن سال بعد! هیچکس هیچی نمیدونه. اونها هم نمیدونن.

انگاری حرفمو درست بیان نکردم ک با برخورد شدید کوثر خانوم مواجه شدم.
منم میدونم "کذب الوقاتون".فقط خدا میدونه.سر حرف من به روایاتی میره ک نشون میدن زمان ظهور امام نزدیک شده.ز نشانه های حتم الوقوع گرفته تا وقایعی ک ممکنه اتفاق بیفته ممکنه هم اتفاق نیفته.تا اونجایی ک میدونم فقط چند تا از اون همه روایت مونده.درسته؟

اگه حساب کنیم که روایات اون نشانه ها درستن و چیزی به اسم تحریف و ..... سرشون نیموده،بنظرتون دشمنا نمیتونن خودشونو برای مقابله با امام آماده کنن؟مخصوصا حالتی رو در نظر بگیرین ک 1 یا 2 نشانه ی قطعی مونده؟
ی سوال دیگه میگن امام از کنار کعبه ظهور میکنه خب اگه این درست باشه که دشمن 2 تا تیربارچی کشیک میزاره و تا ظهور کرد امامو شهید میکنه،مطمئنم خدا نمیزاره این اتفاق بیفته ولی خواستم بدونم روایتی چیزی دارین در این مورد؟

۳۰ شهریور ۱۳۹۲
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
بيچاره كوثر برخورد شديد كجا بود چرا شايعه ميسازيد? جدا انقدر خشن نوشتم? شرمنده قصد جسارت نداشتم!
ميخواستم بگم هيچكسي خبر نداره از زمان اصلي.
تك تيراندازا رو منم شنيدم ولي قطعا لحظه ظهور اتفاقاتي ميفته كه اصلا همه نقشه ها شون خراب ميشه بذار اونام با اسباب بازياشون خوش باشن!
يا خوابش ميبره يا قبلش ميميره يا تيرش خطا ميره يا چه ميدونم عمل نميكنه به هرحال خداروشكر قرار نيست واسه امام مشكلي پيش بياد چون والله خير الماكرين بذار براي خودشون مكر كنند!
در اينكه اونا اعتقادشون به ظهورو برنامه ريزي براش(البته از نوع دشمني و حذف حجت) و عمل به برنامه هاشون از ما قوي تر و منسجم تر عمل ميكنن شكي نيست. اين برنامه ها براي الان نيست از زمان قبل ظهور حضرت محمد ص بعضي يهودي هاي خبيث كه صهيونيست هاي الان از نسلشون هستن دسيسه چيدن و برنامه ريختن واسه كشتن ايشون و به ترتيب ائمه بعدي و گرفتن و غصب كردن حكومت و دادنش به كسايي كه موافق اونا باشن و برنامه هاشون رو پياده كنن.
درمورد اون تک تیر اندازا روایت فکر نکنم داشته باشیم. حداقل من چیزی نمیدونم. ولی تو یکی از سخنرانی های استاد رائفی پور شنیدم که همین الان دشمن تک تیرانداز هایی رو تو ساختمون های مجاور کعبه گذاشته که به خیال خودش جلوی تحقق وعده الهی رو بگیره.

پ ن: بچه ها به نظرتون بهتر نیست این بحث ظهور رو ببریم تو تاپیک خودش و اینجا همون بحث پول و مد و دلار و... رو ادامه بدیم.؟؟ این دوتا بحث خیلی نزدیک بهم هستن ها برای همین میپرسم.

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۳۰ شهریور ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۲,۸۸۶ بازدید
۱۲ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۰۴ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۳۵۲ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۴,۹۰۴ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۰۹۶ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۳۷۴ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۳۶۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۷۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۶۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۱۳ کاربر آنلاین است. (۱۵۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۱۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!