به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
جالبه ...

کدوم خرید های هنگفت ؟!
اون سال فقط نزدیک 30 تا برای رونالدینهو دادیم.انیستا و والدز و الگوئر شت رو هم که از تیم جوانان آوردیم ...
سال بعدش هم نزدیک به 50 تا خرج دکو و اتوئو کردیم و لارسنو(ورودش تو فینال 2006 رو به یاد بیارید) مجانی آوردیم.
سالی هم که قهرمان اروپا شدیم اصلا خرید نکردیم ...

لئو و انیستا که مال دوران خودمونند(ریکارد) . پپ چه کسی رو معرفی کرد ؟!!! (جز اینکه جیوانی رو نخواست و بویان رو به خاطر سوگلیش خراب کرد)
فابرگاسو که ونگر به اینجا رسوند.آلبا رو هم که یکی دیگه مطرح کرد. اصلا من نمیفهمم این مسائل چه ربطی به لاماسیا داره.
پپ فقط و فقط پیکه رو معرفی کرد که داریم وضعشو می بینیم ...(البته اون زمان یکی از بهترین ها بود)

شما بوسکتسو دوست دارید و نظرتون محترمه. منم ازش نفرت دارم و نظرم محترمه !
باور کنید اگه به خاطر اون بخش از صحبتهاتون در مورد آقای پویول نبود من هرگز به خودم اجازه نمی دادم که در مقابل تعریف هواداری از بازیکن محبوبش موضع گیری کنم.

سامی میگه اگه به خوشگلی بکهام بود شاید مفتخر به کسب عنوان بهترین بازیکن جهان می شد.منم میگم اگه بویان زشت بود هیچ وقت شما به خودتون اجازه نمی دادید که استعداد و توانایی هاش رو نادیده بگیرید و فکر کنید که خدای نکرده ما عاشق چشم و ابروش شدیم ...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ آبان ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
خودت رو خسته نکن. با افرادی که قدرت تشخیص ندارن نباید حرف زد. من دارم نقد کاملا فنی می کنم به ضعف مفرط بوسکتس تو کار دفاعی، یه آدمی که کلی هم ادعاش میشه میاد پپ و ریکارد و چشم و ابروی بویان و هزار چیز بی ربط دیگه رو می کشه وسط و احساس هم می کنه چقدر فهیم و اهل منطق و بحث ه! یکی نیست بگه آخه اینا که پشت سر هم نوشتی رفتی چه ربطی به هم داشتن؟

خیلی جالبن آدمایی که هر جوری دستشون می رسه به علائق و سلائق دیگران حمله می کنن، بعد آخرش ژست احترام به نظرات دیگران و روشنفکریم میان!

این جور جاهاست که آدم احساس می کنه سکوت بهترین کاره!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: Luffy
پیام: ۷
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۹۲
طرفدار:
- آندرس اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-اسپانیا-آرژانتین
- هیچکدام
- یورگن کلوپ-پپ گواردیولا
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
من دارم نقد کاملا فنی می کنم به ضعف مفرط بوسکتس تو کار دفاعی
هه نقد فنی اونم از بوسکتس جالب بود

۲ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: parsanejaty
پیام: ۷۷۴
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
از: مشهد
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- پپ گواردیولا,لوییزانریکه
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من هنوزم عقیده دارم مشکل دفاع بارسا، مشکل ساختاری، نه نفرات. درسته خیلی وقتا دیده میشه روی اشتباهات مستقیم پیکه یا ماسکرانو گل می خوریم، اما مسئله فقط گلهای خورده نیست. مسئله اینه که تیم جلوی حمله تیمای قوی اصلا ساختار دفاعی نداره. وقتی رقبا حمله می کنن، چهار ستون بدنمون می لرزه. دلیل اصلیش هم از نظر من فقط و فقط بازیکنیه به نام بوسکتس، که در دفاع افتضاحه. سر سوزنی بلد نیست حمله حریف رو بشکنه. منظورم این 4 تا توپی که می گیره نیست، منظورم شکستن حمله حریف از جلوی خط دفاعیه. ما سالهاست هافبک دفاعی نداریم و دل به پاسهای 2 متری بوسکتس خوش کردیم. همین دیشب چیزی نمونده بود یه پاس گل به میلان بده که خوشبختانه نتونستن استفاده کنن. بارسا هوملز و سیلوا رو هم بگیره، انقدر چیزی عوض نمیشه. وقتی چیزی عوض می شد که یه کسی مثل یحیی توره اونجا بازی می کرد!

اقا سعید حرفات تا یه جاهایی درست،میخوام منطقی بگم

اونم اینکه اره در بازی با میلان ساختاری داریم ولی مشکل نفراتی هم داریم مشکل تاکتیکی هم داریم

مشکل نفراتیم اینکه چون دنی زیاد نفوذ میکنه نمیتونه زیاد توی دفاع شرکت کنه
و ماسکرانو هم که دیگه خودت میدونی و همچنین قد خط دفاعیمون در بازی با میلان خیلی کوتاه بود
واینکه یه صحنه توپ دست کاکا بود وتقریبا در پشت محوطه جریمه در اون نیم دایره بود وسمت چپش خالی خالی بود که اگه تعلل نکرده بود وپاس داده بود تموم بود

اون صحنه ی پاس توی عمق ای که به روبینیو دادند که دفاع شموشکم انقدر فاصله بین دوتا مدافع وسطش زیاد نیست

خوب حالا اینا به کنار بیاید سال اخر پپ رو کنار بذاریم وهمچنین نیم فصلی که تیتو برای معالجه به امریکا میرفتم کنار بذاریم

چندمورد یاداوری میخوام روزهایی که دفاعمون افتضاح بود ولی تیم عالی بود رو بگم
زمان تیتو نیم فصل اول
بازی رفت الکلاسیکو جام حذفی:یادتونه توی برنابئو تیم رئال مورینیو رو چیکار کردیم بازی 1-1 شد ولی پدر رئال رو دراوردیم مثلا اگه ژاوی در بازه خالی رو توی پاهای واران نمیزد
بازی رفت سوپر کاپ که اگه اشتباهات فردی نبود هیچ کس نمیتونه منکرش باشه که ما میتونستیم بازی رفت رو 4-1 ببریم اونم تیم مورینیو رو مثلا اگه والدز اون اشتباهش نبود ژاوی تک به تک گل میکرد

بازی برگشت سوپر کاپ 10 نفره به رئال فشار میاوردیم سوتی های پیکه وماسکرانو که هرکدم یه گل هدیه دادن

مدافعامون همین مدافع ها بودن هافبکامونم همینا بودن تازه الان سرجیو با تجربه تر شده دفاع نمیکنم فقط یاد اوریه،ولی تیم هم خیلی بهتر حمله میکرد هم خیلی بهتر دفاع.

زمان پپ
چون 4 سال بود مسلما از تیتو باید افتخارتش بیشتر باشه به نظر من تیتو وپپ دیقا مثل هم بودن
فقط نیم دوم سال اخرش رو حذف میکنم مثل نیم فصل دوم تیتو
بازی 3-1 توی برنابئو،رئال کلا به جز دقایق اول بازی که بنزما با اشتباه ویکی(پاس به بنزما)دیگه اصلا توپ از یک سوم تیم ما عبور کرد.
مدافع هامون کیا بودن همین ماسکرانو وپیکه هافبک دفاعیمون همین سرجیو

بازی ای که توی نیم فصل دوم سال اخر رئال به توی زمین خودمون 2-1 باختیم
خداییش رئال چندتا موقعیت داشت باز هم تک به تکی که ژاوی از دست داد و تک به تکی که تیو به هوا زد و پپ برای اینکه اعتماد به نفسش تیو رو از دست نده چقدر محکم براش کف زد

حالا نتیجه گیری نمیکنم هر کس هر طور که خواست نتیجه گیری کنه

یاد تیتو وپپ به خیر چه زوج فوق العادهای بودن

شاید یه عده بگن 7-0 به بایرن باختیم وتحقیر شدیم شاید بگن با 9 امتیاز اختلاف نسب به رئال دوم شدیم وتحقیر شدیم شاید بگن که تیم نیم فصل دوم سال اخر پپ و نیم فصل دوم تیتو مایه تحقیرمونه ولی من میگم که

فرگی بزرگ تیمش 6تا از سیتی توی یه بازی خورد ولی طرفداراش هیچ وقت مثل طرفدارای بارسا بهش..........نگفتن

تیمش اگه جلوی رئال له شد.بدترین شروع فصل رو داشت یادم نمیاد سال چند بود.اگه بکهام رو خودش گفت بندازین بیرون(انتقادی که به رفتن رونالدینیهو دارند)اونم چه بکهامی توی اوج، که میگه به خاطر اینکه به حرفم توجهی نکرده بود گفتم دیگه به درد ما نمیخوره تازه، بکهام به خاطر کلوپ های شبانش افت نکرد،بیرون کردن ون نیستروی،باخت به اتلتیکو توی لیگ قهرمانان،و.....................................

زنده باد کاتالونیا
۲ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
اون نقد کاملا فنی تو حلقم

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: Luffy
پیام: ۷
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۹۲
طرفدار:
- آندرس اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-اسپانیا-آرژانتین
- هیچکدام
- یورگن کلوپ-پپ گواردیولا
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
خب مثل اینکه پیکه هم نمیرسه خدا کنه زوج کاپیتان-بارترا رو تو زمین ببینیم چون اگه ماسکرانو رو با هر کدوم از این دو تا بازی بده فاتحمون خوندس. به امید افزایش فاصله امتیازی با تیم اول و دوم مادرید.

۲ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
به نظرتون بهترین ترکیب واسه الکلاسیکو؟

ویکی/آلوز-بارترا-ماسکرانو-آدریانو/بوسی-ژاوی-اینیستا/الکسیس-مسی-نیمار

حیف نمیتونم که سسک عزیز رو تو این ترکیب جا بدم.واقعا حیفه!!

ولی تاتا میتونه اینیستا رو گوش چپ بذاره و مسی راست و نیمار وسط تا تو هافبک جا برای سسک باز بشه.

ولی خداییش استعداد نیمار داره اون لب خط هدر میره!!این چه پست ثابتی ه که توش گیر کرده!!!

رونالدو رو ببینید/گوش چپ تیم هست ولی متمایل به مرکز بازی میکنه و وقتی تیم داره حمله میکنه از سمت مخالف تو نوک حمله و محوطه جریمه ست.

ولی نیمار فقط سمت چپ کنار خط تکون نمیخوره!!که احتمالا دلیلش اینه اونجا به مسی برخورد میکنه!!!!!!!!باید بزنه به مرکز و اونجا هم بهش فضای بازی بدن!!!
ولی مسی میتونه عقبتر یا گوش راست هم بازی کنه و جابجا بشه در طول بازی تا نیمار هم بتونه بیاد مرکز و فرصت نمایش استعدادش رو داشته باشه.(البته مسی تو بازی با میلان اینکارو کرد ولی نیمار باز لب خط سمت چپ بود!!!!)

کلا یه حسی بهم میگه نیمار تو الکلاسیکو هتریک میکنه رفت یا برگشتش رو نمی دونم ولی حسم بازی رفته اما اگه نشد حتما برگشت هتریک میکنه!!!

۲ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
من موندم بوسکتس کجاش ضعفه ساختاری داره که دوستان چپو راست مباحث رو با هم قاطی میکنن و تحویل اذهان عمومی میدن؟؟
خیلی ظالمانست که ما این همه ضعفه دفاعی رو تقریبا بذاریم کنار و بیش از 70% ضعفه دفاع رو بندازیم گردنه بوسکتس
تمام قد در اختیاره تیمه و تا لحظه ی آخر داره میدووئه ولی باز دوستان فقط به یه بخش کار اشاره میکنن اونم این که وقتی تیم حریف داره ضد حمله میزنه اونم با اون سرعت و با اون نفرات چرا بوسکتس مثل مرده عنکبوتی عمل نمیکنه ؟؟ چرا نمیتونه از یه سمته زمین با یه حرکت بره به سمت توپ حریف و ارتباط ها رو قطع کنه؟؟
بعضیا مثل اینکه فوتبال رو با کارتون فوتبالیستا اشتباه گرفتن!!!!!
من خودم معتقدم بازی بوسکتس ضعف هایی داره و این ضعف چیزی نیست جز کند بودنش ولی اینطوری نیست که خوردش کنم و بگم بیش از نیمی از ضعف هایه ما به خاطره بوسکتسه...

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۲ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
این دوس سانتوس بیچاره مصدوم شده 6 ماه!!
چقدر این بازیکنای جوان ما بدشانس اند!!
اون از کوئنکا و فونتاس و حتی آفلای/اینم از این!!

احتمالا جام جهانی هم اگه مکزیک بره،پَـــر!!

...............................
پپ:"دوست دارم و آرزو می کنم که بارسا برنده شود" ان شا ا...

۳ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
خوب بالاخره بازی ال کلاسیکو هم نزدیک شد و باید این دفعه دیگه درست و حسابی ببریمشون، چون به نظرم همه تیم آماده تر هست هم روحیه ی بهتری داره.این چهارمین بازیمون تو سال 2013 با رئال هست که 2 تاش رو باختیم و یک تساوی داشتیم و نتیجه ی چهارمی هم فردا مشخص میشه.آخرین پیروزی بارسا بر میگرده به 1 سال و 2 ماه پیش که 3-2 تو سوپر کاپ شکستشون دادیم؛ از اون موقع به بعد یا باختیم یا مساوی کردیم.

اما آمار بازی در کمپ نو...(دوست دارم مثل 3 فصل پیش وقتی میان تو کمپ نو، کلا تمرکزشون رو از دست بدن و به یادشون بیاریم تو چه استادیومی دارن بازی میکنند..!)

برد=33 برد بارسلونا داشته
تساوی=12 بار مساوی شدند
باخت=12 بار هم رئال برده

اما رکوردهایی که فردا شکسته میشن
1.اگر مسی فردا گل بزنه؛می تونه به رکورد 12 گله سزار برسه و به احتمال هم جلو بزنه..
2.پویول و ژاوی و میگوئلی هر 3 با 25 حضور در ال کلاسیکو رکوردار هستند که فردا این رکورد در صورت حضور ژاوی و پویول بهتر میشه.

آیا میدانید..
-دقیقا تو همین روز در چند سال پیش یعنی 26 اکتبر 1958/59، بارسا در کمپ نو با نتیجه 0-4 رئال رو شکست داده بود.
-در کل بازی های رسمی که این دو تیم با هم بازی کردند آمار به این ترتیبه
بارسلونا 64 برد
رئال 70 برد
و 32 بار هم به تساوی رضایت دادن.

-ال کلاسیکو اولی ها:نیمار از بارسا و بیل نه چندان آماده از جمله مهمترین ها هستند.دوست دارم نیمار در اولین تجربش گلزنی کنه

اما چالش های پیش رو
1.کلین شیت: باتوجه به شروع خوب بارسا در این فصل و آماده بودن والدز
آخرین کلین شیت بارسا جلوی رئال بر میگرده به 2 سال پیش (نیمه نهایی cl تو برنابئو)
2.رونالدو: 6 بازی پیاپی داره بهمون گل میزنه و انصافا این دفعه دیگه باید جلوش رو گرفت .
3.هشتمین ال کلاسکوی آلبرتو اودیانو ماینکو....داور رو هم نباید دست کم گرفت.تو سال 2009 که 2-6 رئال رو کتلت کردیم و سال 2007 که مسی هت تریک کرد و 3-3 شدیم همین داور بود.
3 بار تحت قضاوت ماینکو بارسا پیروز شده و 3 بار هم رئال و 1 بار هم مساوی شدند.

۳ آبان ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۰۳,۷۳۴ بازدید
۱۰ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۶۲۵ بازدید
۱۵ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۶۲,۶۷۸ بازدید
۱۶ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۰,۱۷۱ بازدید
۲۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۳۲ بازدید
۲۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۳۱ بازدید
۲۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۶۱۵ بازدید
۲۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۱۳۶ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۳,۰۴۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۷,۱۸۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۴۸۰ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۸۴ کاربر آنلاین است. (۱۲۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!