به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
تجربه ثابت کرده بحث با شخص شما یک عمل صرفا بی فایده است. ببخشید صریح صحبت می کنم.

تجربه ثابت کرده هرکس تو بحث کم میاره، می زنه به دشت کربلا و از این جملات مسخره استفاده می کنه. چه بحثی داره آخه کسی که تو هیئت فریاد می زنه هیهات من الذله و تو زندگیش، اتفاقا از تن به اون ذلت دادن با بهانه های واهی طرفداری می کنه!

نقل قول
اما وجدان خودتون رو قاضی کنید. اگر سعید جلیلی به این موفقیت دست پیدا می کرد همین شما الان تو هدر سایت عکسش رو میذاشتید و بوق ماشین میسوزوندین تو خیابون ها!

نه عزیز من. کافر همه را به کیش خود پندازد. من شبیه امثال تو نیستم که نماز پشت علی بخونم و ناهار پای سفره معاویه بزنم. برای من شخص مهم نیست. خود آقا هم اگر روزی کاری خلاف اسلام بکنه من ازش انتقاد می کنم. جلیلی، احمدی نژاد یا هرکس دیگه هم این کار رو کرده بود، دقیقا و کلمه به کلمه همین حرفا رو می گفتم. این تویی که چون به این آقا رای دادی، فکر کردی باید از هر کار غلطش - غالبا بدون اینکه بدونی دقیقا داری در مورد چی صحبت می کنی - دفاع کنی! اصلا تصور نکن که دیگران هم مثل خودتن!

برای من هیچ فردی مهم نیست. فقط باورها و ارزشهای دینی و شرف و عزت ملیم برام اهمیت داره. هرکس خلاف اینا رفتار کنه، از نظر من مردوده.

بعدم برای چی باید می رفتم تو خیابون بوق می زدم؟ برای فتح الفتوح اجرای اوامر امریکا؟ اگه این اسمش دستاورده، که قلمرادم می تونست بره هرچی اونا میگن بگه چشم و بعد بیاد بگه عجب موفقیتی کسب کردیم و به چه توافقی رسیدیم!

من بر خلاف تو، پای چیزی که ادعا می کنم هستم. برای من آمریکا یه دشمنه، عکس شهید امضام نمی ذارم، اما کسی که خون شهدا رو ریخته هم از یاد نمی برم. شاید تو روزی که منافعت اقتضا کنه، بری بابت دوستی با آمریکا خوشحالی کنی، اما بازم میگم، کافر همه را به کیش خود پندارد!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۴ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
مواظب باشید اونقدر دچار خود نوستاراداموس پنداری نشید که قدمتون از ولی فقیه هم جلو تر بیافته!

ولی فقیه تایید کرد. ما خوشحالیم...

اما انگار شما به بعدی نگاه می کنید که زبونم لال ولی فقیه همچین ابعادی رو نمیبینه!

من از کربلا ولایت پذیری رو یاد گرفتم. حضرت عباس یک لحظه از خواسته امامش فراتر نرفت.
شما در خودت چی دیدی که چیزی رو که ولایت فقیه دستاورد میدونه ننگ میدونی؟

حرف از کدوم ذلت می زنید؟ منظورتون اینه ولایت فقیه تن به ذلت داده؟

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۴ آذر ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من خیلی ساده دارم حرف می زنم. اصلا پیچیده نیست که بخواد این سوالها از توش در بیاد. خط به خط چیزی که گفتم هم منطبق بر دیپلماسی شریعت مقدسه، اگر یک خط تونستی خارج از این پیدا کنی، بیار.

ولی فقیه رو هم سعی نکن مثل امام حسین به نفع خودت مصادره کنی. خود پیام ایشون کلی محتوا توی خودش داره. ایشون ملاحظاتی دارن و خیلی اوقات سکوت می کنن. خیلی اوقات زمان می بره تا ایشون نسبت به مسئله ای واکنش بدن. البته ما از ایشون جلو نمی زنیم، و گرنه به یه اشاره ایشون، دودمان صد تا بزرگتر از روحانی نصف روز بر باد رفته.

این شماهایید که دم از کربلا می زنید و بعد استدلال می کنید که اگر شکم گشنه بود، میشه با طاغوت زمان هم معامله کرد. بهتر بود از کربلا یاد می گرفتی که برای مبارزه با جور و ظلم، باید جون و خانواده و عزیزترین چیزها رو هم به میدون بیاری، نه اینکه بالا رفتن نرخ تورم باعث شه به سازش با یزیدی ها مشتاق بشی!

حالا این رو هم با دقت بخون و یه کم بهش فکر کن:

نقل قول
روحانی:

دستاوردهای قطعی این توافق اولیه، به رسمیت شناخته ‌شدن حقوق هسته‌ای ایران و حراست از دستاوردهای هسته‌ای فرزندان این مرز و بوم بوده است و در کنار آن با توقف روند تحریم‌های ظالمانه، بخشی از فشارهای غیرقانونی در تحریم‌های یک‌جانبه برداشته و فروپاشی سازمان تحریم آغاز شده است. در نتیجه این ابتکار ایران اسلامی و استقامت ملت بزرگ ایران، قدرت‌های بزرگ به این نتیجه رسیدند که تحریم و فشار، راه به جایی نخواهد برد و همان‌گونه که ایران از آغاز اعلام کرده بود، برای کسب توافق، راهی جز احترام متقابل و مذاکره عزتمندانه وجود ندارد، موضوعی که متأسفانه طرف مقابل با تأخیر به درک آن رسید. بی‌تردید حصول این توافق، به نفع همه کشورهای منطقه و صلح و پیشرفت جهانی در راستای رویکرد برد ـ برد خواهد بود.

نقل قول
رهبر:

دستیابی به آنچه مرقوم داشته‌اید، در خور تقدیر و تشکر از هیأت مذاکرات هسته‌‌ای و دیگر دست‌اندر‌کاران است و می‌تواند پایهٔ اقدامات هوشمندانهٔ بعدی قرار گیرد.

مسئله اینه که اونچه که آقای رئیس جمهور مرقوم داشته مثل اونچه توی تلویزیون گفت و تو همین تاپیک در موردش صحبت کردم، کذب محضه و هر آدم عاقلی با خوندن مفاد توافق کاملا متوجه میشه که اینا تمام خواسته های اونها رو پذیرفتن و تمام دستاوردهای چند سال اخیر رو نابود کردن. جزئیاتش رو تو همین تاپیک گفتم که یه اشاره مختصر می کنم.

نقل قول
دستاوردهای قطعی این توافق اولیه، به رسمیت شناخته ‌شدن حقوق هسته‌ای ایران

من نمی دونم، آخه کجا حقوق هسته ای ایران به رسمیت شناخته شد؟ چرا دروغ میگی؟ مگه کری بلافاصله بعد از جلسه به صراحت نگفت اصلا چنین چیزی نیست؟ مگه اوباما نیومد نزد توی دهنتون گفت همچین خبری نیست؟

بعدم مگه آقای ظریف نگفت حقوق هسته ای ایران طبق معاده ان پی تی قانونیه و نیاز به تایید کسی نداره. پس برای چیزی که نیاز به تایید کسی نداره رفتید امتیاز دادید و این رو هم به عنوان دستاورد می دونید؟ تناقض به این بزرگی؟!

نقل قول
حراست از دستاوردهای هسته‌ای فرزندان این مرز و بوم

خیلی دوست دارم یکی واژه حراست رو برای ایشون معنی کنه. عدم تولید اورانیوم 20 درصد و انهدام تمام ذخیره 20 درصد فعلی، عدم انجام هیچ اقدام رو به جلو برای توسعه یا ارتقای کیفی و کمی فعالیتها، نیمه معلق کردن کلیه نیروگاها و ... اسمش حراست ه؟؟!!! دقیقا چی رو دیگه می شد از بین برد که شما ازش حراست کردید؟

نقل قول
در نتیجه این ابتکار ایران اسلامی و استقامت ملت بزرگ ایران، قدرت‌های بزرگ به این نتیجه رسیدند که تحریم و فشار، راه به جایی نخواهد برد و همان‌گونه که ایران از آغاز اعلام کرده بود، برای کسب توافق، راهی جز احترام متقابل و مذاکره عزتمندانه وجود ندارد

ایشون ظاهرا عقیده داره که دروغ رو هرچی بزرگتر بگی، ملت باور می کنن. اخه چرا حرف بیخود می زنید؟ اصلا گوش میدید اوباما این روزا چی میگه؟ چطور تحقیر آمیز در مورد ایران حرف می زنه؟ این توهمات از کجا میاد؟ هر روز داره میگه ما یه بخشی از تحریمها رو اون هم با شرط و شروط و فلان و بسیار کم می کنیم و هر وقت لازم باشه بر می گردونیم و اصل تحریم ها سر جاشه و فلان و بیسار. یعنی انگار ما داریم به ملت ایران لطف می کنیم. مملکت رو به این حقارت کشوندید، خون هر ایرانی از شنیدن اراجیف اوباما به جوش میاد، بعد میگید به این نتیجه رسیدن با ما با احترام برخورد کنن؟ یکی یه بند از صحبتهای اوباما رو بیاره که بوی احترام بده!

من واقعا برام سواله. این تیم مذاکره کننده دقیقا داشته روی چی مذاکره می کرده؟ دقیقا چیا بوده که اونا می خواستن و اجرا نشده؟ لابد غنی سازی 5 درصد!

حضرت آقا این ادعاهای کذب روحانی رو گفتن دستاورد، چیزی که توهمی بیش نیست و یه کمی مطالعه و فکر این رو فریاد می زنه. نه اینکه بگم ایشون نمی دونه، نه، خوبم می دونه. قطعا هزار برابر من و تو هم می دونه، و قطعا ملاحظاتی داره که ما بی خبریم، و قطعا به موقعش واکنش مناسب رو هم نشون خواهد داد.

البته من می دونم که افرادی مثل تو دنبال شنیدن و فکر کردن و قانع شدن نیستن، منتها صرفا یکبار دیگه حرفها رو تکرار کردم که شاید 4 نفر به قصد دونستن چیزی خوندن و چیزی هم دستگیرشون شد.

۴ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
خب بحث خسته کننده ای شده!

یک توصیه برادرانه.

روی ولایت پذیری خودتون بیشتر کار کنید.
شما که امروز به راحتی در مقابل تصمیم ولایت فقیه موضع میگیرید فردا شاید در دوره ظهور باشید و یکی از تصمیمات امام زمان باب میلتون نباشه!

سعی کنید ولایت پذیر باشید.
ولایت پذیری بود که به قمر بنی هاشم 35 صفت منحصر به فرد داد!

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۴ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۱
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
محمد جون خدا میدونه چقدر دوست دارم و مطمعنم که اینو خودت هم میدونی

حرفی که آقا سعید میزنه درسته. منتهاش جاش اینجا نبود، چون بعضی دوستان منطق درک این قضیه رو ندارند.

میخوام راحت صحبت کنم باهات. شما داری از ولی فقیه استفاده ابزاری میکنی! چطور آقا از فتنه حرف زد و از اون ابله ها انتقاد کرد شما دم از ولایت نمیزدی؟!

تا دیدین که آقا یه جا حرفی زده که خوش بحالتون شده... شدین ولایتمدار! تو رو خدا دقت کن حرفم به هیچ وجه توهین نیست... یه انتقاده.. ازت میخوام یه جواب صاف و ساده بهم بدی..

این رفتار میشه جلو زدن یا عقب افتادن از ولایت...

پس چرا سنگ کسایی رو به سینه میزدید که قصد برداشتن جایگاه ولایت فقیه رو داشتند؟! حضرت عباس اینجوری نبود داداشم.

ما تا جایی که دولتی در مسیر ولایت حرکت کنه مخلصشم هستیم...

چون دوست دارم میخوام این سوالمو جواب بدی

مستان سلامت می کنند
۴ آذر ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
روی ولایت پذیری خودتون بیشتر کار کنید.
شما که امروز به راحتی در مقابل تصمیم ولایت فقیه موضع میگیرید فردا شاید در دوره ظهور باشید و یکی از تصمیمات امام زمان باب میلتون نباشه!

ما ولایت پذیر هستیم. در مقابل تصمیم ایشون هم موضع نمی گیریم. این انگها هم بهمون نمی چسبه. حالا چه زمانی که در حد گذاشتن آواتار و شعار دادن و عربده کشیدنه، چه زمانی که پای سختی تحمل کردن و فشار اقتصادی کشیدن و جون و عزیز قربونی کردنه. چه زمانی که این پیروی خوشایندمونه و چه زمانی که نیست. تو مراقب باش که پای عمل که رسید، حکم به مصالحه با یزیدیا ندی، چون امروزش که خبری از حضرت نیست، داری این کارو می کنی.

گرچه بحث ولی فقیه فرق می کنه با امام معصوم. ولی فقیه هم انسانه و بری از خطا نیست و میشه روی تفکرات و تصمیماتش لااقل فکر کرد (که باید هم کرد و پیروی بی فکره که همیشه بزرگترین ضربه رو به اسلام زده). اما در مورد امام معصوم، چون احتمال خطایی نیست، جای فکری هم نیست. اگر گفت بپر توی تنور، باید بی فکر پرید. البته خب پای نامه رو امضا کردن آسونه، پاش وایسادن و سر دادنه که کار هرکسی نیست.

پ.ن: توهمات اذهان مغشوش عده ای «توهم توطئه» زده رو هم جدی نگیرید. دکمه «حذف» رو برای همین گذاشتن.

۴ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
هیچ فایده ای تو این بحث های ما نیست
نه تو کاره اونا تاثیر نه حداقل رو افکاره بچه های این سایت چون اینجا هر کی حرفه خودش رو میزنه و اگه بری آسمون بیای زمین هر کی نظره خودش رو میده
جایی اشاره شد پذیرفتن صلح از طرف امام خمینی رویه اجبار بود؟ که در نوعه خودش از اون غیب گویی هایه جالب بود خب تقریبا همه ی صلح هایی که ما تو تاریخ اسلام داشتیم مطابق میل ما نبود و از رویه اجبار اینکارو انجام دادیم
امام خمینی (ره) اون زمان برایه اینکه ذهنیت مردم رفت رو پایان جنگ ترجیح دادن این کارو انجام بدن و از همه مهم تر خواص جامعه با امام همراه نبودن و این خودش خیلی مهم بود
الانم همون قضیست فشار اقتصادیه بی امانی که داره به ایران وارد میشه مردمو رو از خیلی چیز ها بیزار کرده این دقیقا چیزی که خوده من 100 ها نفر شنیدم اینکه ما به صورت کنترل شده امتیاز بدیم ننگ نیست این ننگه که یه ایرانی از نظام جهوری اسلامی دگیر و ناراحت بشه و نسبت به آرمانهاش تا حدودی بی تفاوت و سرد بشه
پس باید همه چیزو در نظر بگیریم
اما یه نقده جدی که به تیمه مذاکره وارده اینه که ما در مقابل امتیازاتی که دادیم چیزه خاصی دریافت نکردیم و این اصلا خوب نیست تا اینجایه کار بد نبود ولی میشد بهتر ازین عمل کرد
پ.ن: بازم تاکیید میکنم این بازه ی زمانیه 6 ماهست و هنوز هیچ چیز نهایی نشده بزرگترین نکته ای که باید در نظر بگیریم اینه که توافق طولانی مدت رو بر همین اساس انجام ندیم یا اگه میخوایم انجام بدین تمامی تحریم های مهم و کلیدی باید برداشته بشه.

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۴ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
بسه دیگه! متاسفانه بازم نشون دادیم که ظرفیت مباحثه بین ما جا نیفتاده، قرار نیست کسی که هم عقیدتون نیست رو «بی شرف»، «حقیر»، «نفهم» و «کله خر» خطاب کنید!

از این لحظه به بعد هر ارسالی در این رابطه - حتی اگه منطقی باشه - پاک میشه. ادامش ندید.

۴ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: mahsa.barca
پیام: ۳,۰۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: esf
طرفدار:
- david villa .messi
- گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
يعني تذكر ناظر با اينجا چيكااااااارررر كررررد!!!!

به شکل نمایش کنارم مردمن
۵ آذر ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
این بچه انگار دوست داره طعام اژدهاهای همایونی بشه.

۵ آذر ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۳,۲۸۸ بازدید
۱۵ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۲۰ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۳۶۴ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۵,۱۴۷ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۱۲۶ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۴۲۵ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۴۱۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۷۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۶۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۵ کاربر آنلاین است. (۱۱۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!