به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
بعضیا نمیخوان، بعضیا پرسپولیس براشون مهم نیس، بعضیا هم جوگیر میشن.

اونوقت کسی که زمان حضور تو راه آهن موقع بردن پرسپولیس مشت هاشو گره میکرد و از خوشحالی نزدیک بود سکته کنه پرسپولیس واسش مهمه؟؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ آذر ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
تقصیر از منه که با کسی که این توهمات رو در مورد بی کیفیت ترین بازیکن و مضحک ترین مربی تاریخ فوتبال ایران داره بحث می کنم! این آدم عین مورینیوه با این فرق که مورینیو یه عرضه فنی داره و یه چیزی از فوتبال می فهمه و ادبیات چاله میدونی نداره لااقل.

به هر حال هر آدمی تو طول تاریخ، امثال خودش رو به سمت خودش جذب کرده.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۷ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: OMDI@FCB
پیام: ۱,۱۱۶
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۹۰
از: کرج
طرفدار:
- کارلس پویول
- رونالدکومن
- تیم ملی
- اسپانیا
- -علی دایی-مجتبی جباری-کریم باقری-فرهادمجیدی
- ژوزپ گواردیولا
- امیرقلعه نویی-علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
چه خبره ها واقعا..
فکر نمیکردم اینقدر مخالف و موافق های دایی تو سایت باهم بحث داشته باشن...

این جور که همه جا نقله که همه طرفدار دایی هستن و خیلی هم دوسش دارن...
ولی خب طبیعیه توی تیم های بزرگ همیشه یه عده مخالف مربی هستن ویه عده هم موافق...
ولی من خودم به عنوان کسی که استقلال رو بیشترازپرسپولیس دوست دارم میگم که.. توی سالهای اخیر..هرموقع دایی توپرسپولیس بود تیم خطرناک تر بود..

یه سوال هم از دوست عزیز (ماهان) دارم:...
شما چطور وقتی دوستان گلهای دایی رو بی ارزش میخونن.. میگی چرا کس دیگه ای نتونسته همچین آماری داشته باشه..
ولی قهرمانی آسیای استقلال رو آبکی میخونی؟ پس به سبک خودت چرا تیم دیگه نتونسته دوست عزیز...البته چون دیگه تیم پاس وجود نداره گفتم تیم دیگه ای نتونسته...
شما که خیلی خوب از مربی محبوبت طرفداری میکنی.. انصاف رو هم رعایت کن دیگه دوست عزیز..
یاعلی

هنگام بارش برف ظاهرا همه باهم میبارند..
هنگام فرود...تنها...به زمین میرسند..
ودرتنهایی آب میشوند...
تنهاتر ازاین...
۲۷ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
تذکر ناظر:

کمی آرومتر بحث کنید

۲۷ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: tmagh
پیام: ۶۳۷
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
بحث در مورد سرمربی در بین هواداران همه تیمها وجود داره و این حق طبیعی همه طرفداراست. شما به عنوان هوادار می توانید در مورد بازی تیم و بازیکنا و همه مسائل تیم انتقاد داشته باشید اما اینکه به خاطر قبول نداشتن سرمربی آرزوی قهرمانی رقیب را بنمایید برای هیچ هواداری پسندیده نیست. این تاپیک در این فصل به خاطر حضور دایی به قول یکی از دوستان دشمن شاد کن شده و این شایسته تیمی مثل پرسپولیس با این همه هوادار نیست.البته شاید مقایسه صحیحی نباشه اما از دوستان عزیزم سوال می کنم که اگر روزی شخصی که با او مخالف یا از او متنفرید (مثلا بنده از مورینیو بیزارم) سرمربی بارسا بشه آیا آرزوی قهرمانی رئال را می نمایید؟ مطمئنم پاسخها منفی خواهد بود پس خواهشا اگر به واسطه حضور دایی قصد طرفداری از تیم را ندارید حداقل با این ادبیات تیم را نکوبید.

۲۷ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
من به شخصه تا وقتی این آدم تو پرسپولیس هست، ترجیح میدم استقلال قهرمان بشه!

خدایی این حرف دلته؟؟!!!!!

اصلا نمیتونم همچین چیزی رو قبول کنم!!آدم باید منافع باشگاه و تیم محبوبش رو به شخص ترجیح بده!!

مثل این میمونه که مورینیو بیاد بشه مربی بارسا،بگیم بهتره رئال قهرمان بشه/چون مورینیو خیلی اذیتمون کرد و بهمون توهین کرد و تیکه انداخت!!!

الان مثلا کریمی رفته تراکتور،ولی نمیخوام 100 سال سیاه تراکتور قهرمان بشه با اون هوادارای عقده ایش و البته مربی جدیدا پرمدعا و بی ادبش!!!

عشق فقط پرسپولیس.

۲۷ آذر ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
قضیه فوتبال ایران هیچ ربطی به بارسا نداره. مورینیو هر آشغالی که هست، ولی با زد و بند و رابطه بازی نمیره این تیم و اون تیم. این فوتبال کثیف همه ش شده رابطه. من از این آدم به خاطر لگدمال شدن اخلاقیات و همه زیبایی هایی که مهمتر از فوتبالن متنفرم، نه صرفا به خاطر بی عرضگی فنیش. وقتی یه آدم لمپن بی شخصیت همه کاره این باشگاه باشه، من ننگم میاد بگم پرسپولیسیم.

۲۸ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: Mxplode
پیام: ۲,۰۸۴
عضویت از: ۱۷ دی ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی - اینیستا - والدس - پیکه
- یوهان کرایف - مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا - آرزنتین
- پپ
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
یه سوال هم از دوست عزیز (ماهان) دارم:... شما چطور وقتی دوستان گلهای دایی رو بی ارزش میخونن.. میگی چرا کس دیگه ای نتونسته همچین آماری داشته باشه.. ولی قهرمانی آسیای استقلال رو آبکی میخونی؟

سوال خوب و به جایی بود !

چون رقابت توی زدن گل ملی رقابتیه که همه بازیکنا توش شرکت دارن، ولی میدونی قهرمانیای استقلال تو آسیا چجوری بوده دوست عزیز ؟! یکیشو که من به خاطر دارم اینجوری بوده که بازیا تو دو گروه انجام می شده و تیمای شرق آسیا هم به خاطر کیفیت پایین توش شرکت نکردن و رفتن جام در جام آسیا که پرسپولیس توش سابقه قهرمانی داره، به خاطر این میگم آبکی.

نقل قول
اونوقت کسی که زمان حضور تو راه آهن موقع بردن پرسپولیس مشت هاشو گره میکرد و از خوشحالی نزدیک بود سکته کنه پرسپولیس واسش مهمه؟؟

طرف صحبتم کاربرای این سایت بودن که عکس و ویدئوی مسخره کردن تیم خودشونو گذاشتن اینجا. شما ببین وقتی دایی تو پرسپولیس بود باهاش چجوری رفتار کردن، وقتی کریمی بود چجور رفتاری. دایی تیمو چهارم کرد و قهرمان حذفی و برد آسیا، هوادارا علیهش شعار می دادن و آخرم رفت از باشگاه ... حالا کریمی رو نگاه کنین از وقتی از پرسپولیس رفته داره برا تیم حاشیه سازی می کنه و دایی هم سعی می کنه جوابشو نده تا جو تیم آروم باشه.

نقل قول
بی کیفیت ترین بازیکن و مضحک ترین مربی تاریخ فوتبال ایران

شاید بعضیا مثل خودتون باشن که قسمت دوم این گزاره رو قبول داشته باشن، ولی مطمئنا 99% ایران و دنیا با قسمت اول این حرفتون مشکل دارن. هر چقدم به مربیگریش بتونین ایراد بگیرین به دوران بازیش نمی تونین. و مطمئنم اگه اول فصل نسبت هوادارای کریمی به دایی 90 به 10 بود حالا برعکس شده.

نقل قول
خدایی این حرف دلته؟؟!!!!! اصلا نمیتونم همچین چیزی رو قبول کنم!!آدم باید منافع باشگاه و تیم محبوبش رو به شخص ترجیح بده!!

کم نیستن چنین آدمایی که براشون شخص از تیم مهم تر باشه. من خودم الان مایلی کلنگ یا قلعه نویی بیان مربی تیم بشن هم امکان نداره بیام بگم این حرفو ولی بعضیا چششونو رو به خیلی چیزا بستن ...

نقل قول
قضیه فوتبال ایران هیچ ربطی به بارسا نداره. مورینیو هر آشغالی که هست، ولی با زد و بند و رابطه بازی نمیره این تیم و اون تیم.

دقت کردین یه سری بازیکن هستن که همیشه دنبال سر خودش هر تیمی می رفت میبردشون ؟ این رابطه نیست ؟! خود شما میگی پپ سر رابطه و دوستی بوسکتسو جای توره آورد، حالا از پپ متنفری ؟

Some People

Need a High Five

With a Chair

In the Face !
۲۸ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: OMDI@FCB
پیام: ۱,۱۱۶
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۹۰
از: کرج
طرفدار:
- کارلس پویول
- رونالدکومن
- تیم ملی
- اسپانیا
- -علی دایی-مجتبی جباری-کریم باقری-فرهادمجیدی
- ژوزپ گواردیولا
- امیرقلعه نویی-علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
چون رقابت توی زدن گل ملی رقابتیه که همه بازیکنا توش شرکت دارن، ولی میدونی قهرمانیای استقلال تو آسیا چجوری بوده دوست عزیز ؟! یکیشو که من به خاطر دارم اینجوری بوده که بازیا تو دو گروه انجام می شده و تیمای شرق آسیا هم به خاطر کیفیت پایین توش شرکت نکردن و رفتن جام در جام آسیا که پرسپولیس توش سابقه قهرمانی داره، به خاطر این میگم آبکی.

پس جام در جام اهمیتش بیشتر بوده؟؟؟

البته تو دومین قهرمانی که تیم های شرق هم بودن...ولی اصلا اون هیچ..
تو همون جام اولیه که به قول خودت آبکیه..چرا قهرمان نشد تیم پرسپولیس؟؟ حتما چون آبکی بوده گفتن ارزش قهرمان شدن نداره؟
چه قضاوت های عادلانه ای

هنگام بارش برف ظاهرا همه باهم میبارند..
هنگام فرود...تنها...به زمین میرسند..
ودرتنهایی آب میشوند...
تنهاتر ازاین...
۲۸ آذر ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
اتفاقا وقتی امثال تو اسم خودشون رو می ذارن پرسپولیسی، من ترجیح میدم بگم پرسپولیسی نیستم. اون زمان که ما برای پرسپولیس سر و دست می شکستیم و با باختاش گریه می کردیم، تو کجا بودی؟ اما یه دهه قبل انقدر کثافت کاری تو این فوتبال نبود. اصلا اینطور نبود که یه مربی درجه دو که یه بار اومده پرسپولیس گند زده و بعدش رفته تیمای دیگه به مرز سقوط برده، دوباره صرفا به خاطر روابطش بیاد بشه مربی پرسپولیس.
تویی که خودت رو پرسپولیسی می دونی برای دفاع از این آقا حاضری پرسپولیس رو چنان تحقیر کنی که بگی چهارم شدن براش افتخاره! کسی که چیزی رو دوست داره، هرگز از کسایی که به اون چیز آسیب می رسونن حمایت نمی کنه! حمایت کردن از دایی نه تنها پرسپولیسی بودن نیست، بلکه دقیقا دشمن پرسپولیس بودنه! چون این آدم نه تنها فوتبال پرسپولیس رو نابود کرده – که بازیای این تیم رو حتی نمیشه نیم ساعت تحمل کرد – بلکه تمام اخلاقیات و ارزشهای انسانی رو هم لگدمال کرده.

نقل قول
ولی مطمئنا 99% ایران و دنیا با قسمت اول این حرفتون مشکل دارن. هر چقدم به مربیگریش بتونین ایراد بگیرین به دوران بازیش نمی تونین.

فکر نمی کنم حتی دوران بازیش یادت بیاد، اگرم بیاد اون 7-8 سال اضافه ای که زورکی و با روابط تو تیم ملی موند یادت میاد که چیزی جز افتضاح نبود. هنوز مصاحبه سلطان رو یادمه اون روزا که به دایی گفته بود: از نظر ما فوتبالیا تو اصلا فوتبالیست نیستی و دو تا روپایی نمی تونی بزنی! فقط معروفی، همین، محبوب نیستی!

نقل قول
کم نیستن چنین آدمایی که براشون شخص از تیم مهم تر باشه.

تو رو خدا ببین کی این حرفو می زنه! کسی که از چهارم کردن پرسپولیس به عنوان افتخار دایی یاد می کنه!

نقل قول
دقت کردین یه سری بازیکن هستن که همیشه دنبال سر خودش هر تیمی می رفت میبردشون ؟ این رابطه نیست ؟!

خوبه که این از مشخصه های اصلی داییه که همیشه یه سری نوچه داره که هرجا میره می بره! هرکیم نوچگیشو نکنه می اندازه بیرون! این که دیگه نمونه هاش خروار خرواره!

این مسائلم فقط تو فوتبال دولتی بی صاحاب ما اتفاق می افته. اگر این تیم خصوصی بود و هیئت مدیره و مدیر عاملشون مجبور بودن درامدزایی کنن و بهینه فکر کنن تا از بین نرن، صد سال کسی حاضر نمی شد چنین کسی رو بیاره بکنه سرمربی!

۲۸ آذر ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۷۳۷ بازدید
۱ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۲۷۰ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۲,۸۰۸ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۷۹,۸۷۵ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۶,۹۲۴ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۴,۸۳۷ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۷,۸۹۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۲۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۰۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۱ کاربر آنلاین است. (۱۴۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!