به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: Ladecima
پیام: ۱۶
عضویت از: ۳۰ خرداد ۱۳۹۳
از: Esfahan
طرفدار:
- استقلال
- آلمان
- کارلو آنچلوتی - ویسنته دل بوسکه
- امیر قلعه نوعی
گروه:
- كاربران بلاک شده
دوست عزیز کارنامه ی رونالدو و درخشش هاش تو بازی های بزرگ مشخصه ، خیلی مسخره ست باور کن خیلی مسخره ست واسه بازیکنی که هنوز با بارسا قرارداد نبسته بیای فوتبالیستی مثه رونالدو رو که فقط 26 گل تو 3 سال اخیر به تیم قهرمان و نایب قهرمان فصل قبل لالیگا گل زده و توی 5 تا فینال گلزنی کرده زیر سوال ببری ، سوارز یک پنجم افتخارات فردی رونالدو رو تو افسانه هاشم نمیتونه ببینه خواهشا چیزی نگید که آدم از بحث کردن باهاتون پشیمون بشه ، من اصلا نمیفهمم سوارز چه ربطی به رونالدو داره؟ من میگم سوارز شما جواب نداری بدی پای بازیکنای رئالو وسط میکشین! جناب ایمنی فقط یه فلش بک بزن و کامنتای اعضای همین سایتو بخون تا بفهمی اسطوره سازی یعنی چی ، اونم از بازیکنی که هنوز بارسایی نیست و معلومم نیست بارسایی بشه (به هر حال بارسا تو سر کار گذاشتن هواداراش سابقه خرابی داره نمونش پارسال که تو رسانه ها با 60 تا دفاع وسط به توافق رسید و آخرش هیچ کدومو نگرفت)

و شاید سال ها بعد
بی تفاوت از کنار هم بگذریم و بگوییم ...
آن غریبه
چقدر شبیه خاطراتم بود ...
۹ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: R.Zoro
پیام: ۱,۳۱۱
عضویت از: ۸ آبان ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- یورگن کلوپ-پپ گواردیولا
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
دوست عزیز کارنامه ی رونالدو و درخشش هاش تو بازی های بزرگ مشخصه ، خیلی مسخره ست باور کن خیلی مسخره ست واسه بازیکنی که هنوز با بارسا قرارداد نبسته بیای فوتبالیستی مثه رونالدو رو که فقط 26 گل تو 3 سال اخیر به تیم قهرمان و نایب قهرمان فصل قبل لالیگا گل زده و توی 5 تا فینال گلزنی کرده زیر سوال ببری

واقعا فکر میکنی این حرفا رو بخاطر اینکه قراره بیاد بارسا دارم میزنم؟؟؟!!!!!!!مسخرست

من سوارز (لیورپول) رو بهترین مهاجم یا حتی بازیکن فصل قبل اروپا میدونم و بنظرم واقعیت هم همینه و حتی آمارم تاییدش میکنه

نقل قول
به هر حال بارسا تو سر کار گذاشتن هواداراش سابقه خرابی داره نمونش پارسال که تو رسانه ها با 60 تا دفاع وسط به توافق رسید و آخرش هیچ کدومو نگرفت

بارسا که اخیرا هر کسی رو خواسته خریده بحث مدافع وسط ها هم که همش شایعه ست و اصلا معلوم نیست پیشنهادی داده باشن!!!!!!!!!

اگه به این شایعات بود که ما الان تیاگو سیلوا و هوملز رو داشتیم و مارکینیوس هم رو نیمکتمون بود

رونالدو هم که گل هاش مقابل بارسا رو ضعف مفرط خط دفاع بارسا میدونم والا ی مدت یادمه رویاش گل زدن به بارسا بود

WHEN DO YOU THINK PEOPLE DIE?
WHEN THEY ARE SHOT BY A PISTOL?NO
WHEN THEY ARE RAVAGED BY AN INCURABLE DISEASE?NO
WHEN THEY EAT A POISONOUS MUSHROOM?NO
((ITS WHEN THEY ARE FORGOTTEN))
۹ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: neymar11
پیام: ۷۸
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳
از: تبریز
طرفدار:
- مسی
گروه:
- کاربران عضو
اغا هزارمین صفحه مبارکاز یه نظر دوست ریالی مون درست میگه.سوارز به چلسی و من سیتی گل نزد.ولی اغای دوست محترم با شخصیت گل و گلاب ریالیحساب تیم رونالدو و سوارز رو بکن که چقدر متفاوتن.دوما.سوارز چقدر پنالتی زده؟میخای یه بازی بگم سوارز نجات بده تیمو؟اره؟دور نرو همین جام جهانی.همین شما دوریالی ها مهاجم بی خاصیتی مثله کاوانی رو که میپرستین هیچ غلطی نکرد.سوارز از رو ویلچر اومد انگلیس رو حذف کرد.درسته خیلی خیلی پر حاشیس ولی فوق العادس.منکرش نشو.ولی از نظر من رویس بهترین خریده ممکنه.ما نتونستیم بگیریمش.شما شاه ماهی رو بگیرین بردین.شک نکن

۹ تیر ۱۳۹۳
طرفدار:
- استقلال
- آلمان
- امیر قلعه نوعی
گروه:
- كاربران بلاک شده
خب شما اصن انگار منظور منو متوجه نشدی ، نگفتم سوارز چرا تو چمپیونزلیگ که بازی نکرده درخشش نداشته ، گفتم مهاجمی بدون سابقه ی بازی تو بالاترین سطح اروپا (چمپیونزلیگ) که در واقع عیار فوتبالیستای بزرگ اونجا مشخص میشه چطور از نظر شما و بقیه بارسایی ها بهترین مهاجم اروپا لقب گرفته؟؟ رئال و رونالدو رو بذار کنار ، اگه سوارز بهترین مهاجم اروپاست پس لواندوفسکی ، کاستا ، فالکائو ، مانژوکیچ ، فن پرسی و زلاتان و چنتای دیگه که هم تو بازی های بزرگ درخشش داشتن هم تیمای کوچیکشونو به جام رسوندن هم تو چمپیونزلیگ سابقه خوبی دارن اسمشون چیه استاد؟!

و شاید سال ها بعد
آن غریبه
۹ تیر ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
مثل اینکه اون جای بحث رو که دوست نداری نمی خونی. سوارز هم نقش اصلی تو بزرگی عجیب این فصل لیورپول داشت. اتفاقی که کمتر از قهرمانی نبود!

من نمیگم بهترین مهاجمه، از جنس مسی و نیمار هم نیست. بازیکن امروزم هست نه فردا. اما تموم کننده عالیه. حالا بگی نفر اوله یا دوم یا پنجم از نظر من هیچ فرقی نداره این اعداد و ارقام.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۹ تیر ۱۳۹۳
طرفدار:
- استقلال
- آلمان
- امیر قلعه نوعی
گروه:
- كاربران بلاک شده
میگی آمار بهترین بودن سوارز رو تایید میکنه منم به استناد همون آمار گفتم سوارز مرد بازی های کوچیکه و جایگاه بزرگی به لحاظ فنی تو فوتبال نداره ، اگه غیر از اینه با همون آمار بیا ثابت کن ، دوست عزیز شما انگلیس رو تیم بزرگی میدونی؟؟؟ حرفی ندارم!! کاوانی؟ حتی شایعه ی انتقال کاوانی به رال هم شنیده نشده اونوقت چجوری رئالی ها کاوانی رو میپرستن دقیقا؟؟؟!!!!

و شاید سال ها بعد
آن غریبه
۹ تیر ۱۳۹۳
طرفدار:
- مسی
گروه:
- کاربران عضو
پارسال قبل پاریس بره میگفتن میخاد بیاد ریال.دیگه اون چیزیو که خودم با چشمام دیدمو انکار نکنلوییس بازیکن بدیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟هزار برابر بیل میارزه.من درباره رونالدو نظر نمیدم.انصافی باید حرف زد.رونالدو یکی ازبرترین های تاریخه.ولی حرفم درباره سوارزه.بیل رو نام ببری منم نیمار رو میگم.بیا درباره خوده سوارز حرف بزنیم.اوکی؟

۹ تیر ۱۳۹۳
طرفدار:
- مسی
گروه:
- کاربران عضو
من به قران به خدا قسم رنگ عوض نکردم.من عاشق بارسا.لیورپول و یوونتوسم.من حاضرم سوارز بمونه تو لیور ولی رویس بیاد بارسا.اینطوری هردوتا تیمم قوی میمونن.درباره سوارز بگم:شم گلزنیش خیلی بالاست.تکنیکش خوبه.ارسال های کلیدی داره و تنوع گلزنیشم که عالیه.بدی هاش:اخلاقش واقعا بده.کمی عصبی بشه گند میزنه به تیم.ولی عزیزه من.تویی که میگی به چلسی گل نزد.یا من سیتی.سوارز انصافا کدوم طراح فوق العاده پشتشه؟

۹ تیر ۱۳۹۳
طرفدار:
- استقلال
- آلمان
- امیر قلعه نوعی
گروه:
- كاربران بلاک شده
منظورم از 40 گل زده ی کاستا چیزی حدود 40 گل زده تو یه فصل فوتبالی بود باز دست نگیرین!

و شاید سال ها بعد
آن غریبه
۹ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: R.Zoro
پیام: ۱,۳۱۱
عضویت از: ۸ آبان ۱۳۹۲
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- یورگن کلوپ-پپ گواردیولا
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
گفتم مهاجمی بدون سابقه ی بازی تو بالاترین سطح اروپا (چمپیونزلیگ) که در واقع عیار فوتبالیستای بزرگ اونجا مشخص میشه چطور از نظر شما و بقیه بارسایی ها بهترین مهاجم اروپا لقب گرفته؟؟

با دو قهرمانی اخیر چلسی و ریال تو اروپا واقعا به سطح مسابقات چمپیونز هم دارم شک میکنم

وقتی تو سخت ترین لیگ دنیا خودشو ثابت کرده یعنی حتما باید جلوی شالکه و کوپنهاگن و زنیت و اینجور تیما هم خودشو ثابت کنه؟؟؟؟

من فقط بازی مقابل چلسی عملکرد سوارز رو ضعیف میدونم البته تو اون بازی هم چلسی اصلا فوتبال بازی نکرد که بخوایم درباره فوتبال صحبت کنیم!!!!!!

فکر کنم تیمایی که تو چمپیونز هستن 4تاشون تو لیگ انگلیس هم باشن اگه اشتباه نکنم!!!!!!!!!!!

نقل قول
لواندوفسکی ، کاستا ، فالکائو ، مانژوکیچ ، فن پرسی و زلاتان

الان کدوم اینا از سوارز بهترن؟؟؟؟

لواندوفسکی : 20 گل زده 4 پنالتی

مانژوکیچ : 18 گل زده!!!!!!!!

کاستا : 27 گل زده 5 پنالتی

زلاتان :26 گل زده 7 پنالتی !!!!!!!!!

فالکائو و فن پرسی : با اسم بردن از این دو تا مطمئن شدم اصلا فوتبال نمیبینی و فقط حرف میزنی

WHEN DO YOU THINK PEOPLE DIE?
WHEN THEY ARE SHOT BY A PISTOL?NO
WHEN THEY ARE RAVAGED BY AN INCURABLE DISEASE?NO
WHEN THEY EAT A POISONOUS MUSHROOM?NO
((ITS WHEN THEY ARE FORGOTTEN))
۹ تیر ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۴۴۸ بازدید
۴ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۶,۱۵۳ بازدید
۵ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۵۵,۹۸۵ بازدید
۱۳ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۲,۳۹۹ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۹۳ بازدید
۱۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۲۲ بازدید
۱۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۶,۲۴۰ بازدید
۱۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۷۴۱ بازدید
۲۳ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۶۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۶۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۹۲۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۶۳۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۸ کاربر آنلاین است. (۹۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!