به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: R.Zoro
پیام: ۱,۳۱۱
عضویت از: ۸ آبان ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- یورگن کلوپ-پپ گواردیولا
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
هم از لحاظ جنس فوتبالی به ترکیب این بارسا نمیخوره هم اخلاقی ، به جای خرید سوارز میشه دو سه تا مدافع بخری ، میشه ضعف های خط هافبکو پوشش بدی ، سوارز که واستون دفاع و پرس نمیکنه! هرچقدر خط حمله رو قوی تر کنی ضعف های یک سوم دفاعی برطرف نمیشه ، حالا 10 تا سوارز بخرین ، چیزی عوض نمیشه

چقدر ریالی ها دلشون به حال ما میسوزه !!!!!!!!!!!!

سوارز پرس نمیکنه؟؟؟!!!!!!!این حرف در حد فحش یا ی چیزی بالاتره برام چون قشنگ داری به دوندگی های سوارز و تلاشش واسه لیورپول توهین میکنی و قشنگ چیزی که واضح هست رو زیر سوال میبری و این حرف مسخره ترین حرفیه که از ی ریالی شنیدم البته زیاده از این حرفا مخصوصا از طرف ریالیا

سوارز وحشتناک پرس میکنه و من عاشق سبک پرس کردنشم چون با جون و دل اینکارو میکنه

نمیخواد نگران دفاع ما باشی شما دفاع هم میخریم اونم بوقتش!!!!

WHEN DO YOU THINK PEOPLE DIE?
WHEN THEY ARE SHOT BY A PISTOL?NO
WHEN THEY ARE RAVAGED BY AN INCURABLE DISEASE?NO
WHEN THEY EAT A POISONOUS MUSHROOM?NO
((ITS WHEN THEY ARE FORGOTTEN))
۹ تیر ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
بارسا یه مهاجم می خواد این ربطی به دفاع نداره. من به شخصه رویس و آگرو رو ترجیح میدم اما سوارز هم بازیکن خوبیه. من سعی می کنم فوتبال رو فوتبالی نگاه کنم، فارغ از کمپین های تبلیغاتی و مسائل بیرون زمین که جوایز فردی و تیمی رو جابجا می کنن. تو این قالب سوارز یک بازیکن خوبه. کیفیتش اینه. کیفیت از آمار نمیاد. یه گل زده باشه یا هزار تا، بازیکن خوبیه، و این تمام چیزیه که الان مهمه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۹ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: 3pehrkh
پیام: ۱۸۱
عضویت از: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
از: Tehran
طرفدار:
- اینیستا / مسی
- یوهان کرایوف / رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Puskas نوشته:

نه انگار هر چقدر بیشتر بحث میکنیم بیشتر به سر جای اولمون برمیگردم ، حرفات پر از تناقضه ، وقتی حرف از آمار میزنم میگی چرت محضه ، ولی خودت آمار گلزنی روو میکنی ، الان قهرمانی چلسی و رئال چه ربطی به سوارز داشت؟ همون قهرمانی پارسال رئالو ببین چنتا رکورد تاریخی جا به جا کرد؟ اینا آمار نیست؟! یعنی چون رئال و چلسی قهرمان شدن تمام تاریخچه و هویت و کیفیت و پرستیژ چمپیونزلیگو پایین آوردی! چرا؟! چون از مهاجمی دفاع کنی که هنوز بارسایی نیست! نه کسی نخواست جلو کپنهاگن و زنیت درخشش داشته باشه ، سوارز اگه مهاجم بزرگی بود قطعا تاثیرشو تو نبرد رو در رو با دو مدعی قهرمانی دیگه میذاشت ، که اگه سوارز مهاجم بزرگی بود چه بسا لیورپولم قهرمان میشد ، کاری که فالکائو بارها با تیمای بزرگ کرده!

داداش نظرت درباره ی خدافظی چیه؟

۹ تیر ۱۳۹۳
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
همون قهرمانی پارسال رئالو ببین چنتا رکورد تاریخی جا به جا کرد؟ اینا آمار نیست؟! یعنی چون رئال و چلسی قهرمان شدن تمام تاریخچه و هویت و کیفیت و پرستیژ چمپیونزلیگو پایین آوردی! چرا؟!

معلومه قهرمانی هایی که صرفا بخاطر شانس بوده و نه قدرت اون تیم از لحاظ فوتبالی رو زیر سوال میبرم

چمپیونزلیگی رو که تیمایی که تو لیگ خودشون نایب قهرمان هم نشدن قهرمانش میشن رو معلومه که زیر سوال میبرم!!!!!!!

رقابت های چمپیونزلیگ افت کرده و این کاملا محسوسه چون نه دیگه جذابیت سابق رو داره و نه کیفیت سابق رو

من چمپیونز رو نکشیدم وسط شما حرف از چمپیونز زدید والا به قول شما سوارز اصلا تو چمپیونز بازی نکرده و دلیلی نمیبینم چمپیونز رو بکشم وسط!!!!!!

نقل قول
که اگه سوارز مهاجم بزرگی بود چه بسا لیورپولم قهرمان میشد ، کاری که فالکائو بارها با تیمای بزرگ کرده!

همین که سوارز رو با فالکائو محو شده تو موناکو مقایسه میکنی نشان از منطقت داره

دفاع لیورپول ضعف مفرط داره تقصیر سوارزه؟؟؟

سوارز تاثیر خودشو با رکورد بی نظیرش تو گل زده و پاس گل نشون داده و همه کسایی که فوتبال میبینن هم دیدن که لیورپول واسه چی قهرمان نشد

ولش اصلا هر چی تو بگی من اشتباه میکنم والله دیگه رسما دارم یاسین میخونم وقتی نمیخوای قبول کنی و بازیکنایی با عملکرد افتضاح در فصل قبل مثل فن پرسی و فالکائو رو با بهترین مهاجم لیگ انگلیس و بهترین گلزن و آماده ترین مهاجم اروپا مقایسه میکنی دلیلی نمیبینم باهات بحث کنم

واقعا بحث کردن با ی عده از آدما بی فایدست الان دیگه اینو مطمئن شدم موفق باشی

نقل قول
سوارز که واستون دفاع و پرس نمیکنه!

دیگه مطمئن شدم فقط ی کار میشه واسه تو کرد واست تو همین روزای عزیز دعا میکنم شاید خدا دعامو قبول کرد

۹ تیر ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Puskas نوشته:

کسی نگفت سوارز بازیکن بدیه ، گفتم مهاجم بزرگی نیست و بیش از حد دلتونو بهش خوش نکنید ، آمار هم بخش غیر قابل انکار کارنامه ی یه فوتبالیسته ، آمار و ارقام هیچ وقت به تو دروغ نمیگن و چیزی رو که نیست نشون نمیدن ،هیچ وقتم نسبت به چیزی تعصب بی جا ندارن

نگاه آماری به فوتبال نازل ترین نوع نگاهه و خوب یا بد دونستن یک بازیکن از روی آمار یک نگاه کاملا آماتوره. من نمیگم آمار بی ارزشه، بلکه صرفا یک ابزار اولیه است که به قضاوت کمک می کنه نه اینکه خودش قاضی بشه!

اما جالبه با همه وزنی که برای آمار قائلی، آمار سوارز که میگه بهترین مهاجم سال قبل اروپاست (بر اساس معیار کفش طلا) رو به چالش می کشی که گلهاش رو به کی زده! با استاندارد دوگانه نمیشه بحث کرد!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۹ تیر ۱۳۹۳
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
آره 11 برد و 41 گل زده تو اروپا شانسیه ، نابود کردن بایرن پپ و گذاشتن داغ 4 + 1 رو پیشونی تیمی که تا قبل از نیمه نهایی اروپا لقبش حاکم مطلق اروپا بود شانسی و اتفاقیه ، 3 بار بردن اتلتیکویی که یقه همه بزرگا رو گرفت و 6 بار پیاپی جلو بارسا زانو نزد شانسیه ، دو بار بهترین بازیکن لیگ انگلیس شدن که یه بارش به عنوان دفاع چپ!! بوده به خاطر خوش شانسیه ، درو کردن مدافعای بارسا تو نیوکمپ از وسط زمین و چیپ انداختن رو کله والدز همش به خاطر شانس و اقباله (گل همون مهاجم محو موناکو رو میگم) ، فقط قهرمانی های بارسا و هتریک های سوارز جلو بزرگان از روی شایستگی و توانایی هاشونه ، چمپیونزلیگم چون بارسا توش اخیرا قهرمان نشده خیلی چرت و مزخرفه و واقعا در سطح لیگ ایرانم نیس ، من اصن نمیفهمم وقتی لوئیز سوارز تو چمپیونزلیگ نبوده پلاتینی احمق واسه چی این مسابقاتو برگزار میکرده! و این داستان همچنان ادامه دارد ... ، شب خوش

و در آخر باز هم حرفای همیشگی ریالیا و استفاده از آمارهای پوشالی برای پوشاندن حقایق و حتی مطرح کردن یک گل برای بزرگ کردن ی بازیکن!!!!!!!!!

باشد که جاهلان رستگار شوند!!!!!!!

۹ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
Puskas نوشته:

آره 11 برد و 41 گل زده تو اروپا شانسیه ، نابود کردن بایرن پپ و گذاشتن داغ 4 + 1 رو پیشونی تیمی که تا قبل از نیمه نهایی اروپا لقبش حاکم مطلق اروپا بود شانسی و اتفاقیه ، 3 بار بردن اتلتیکویی که یقه همه بزرگا رو گرفت و 6 بار پیاپی جلو بارسا زانو نزد شانسیه ، دو بار بهترین بازیکن لیگ انگلیس شدن که یه بارش به عنوان دفاع چپ!! بوده به خاطر خوش شانسیه ، درو کردن مدافعای بارسا تو نیوکمپ از وسط زمین و چیپ انداختن رو کله والدز همش به خاطر شانس و اقباله (گل همون مهاجم محو موناکو رو میگم) ، فقط قهرمانی های بارسا و هتریک های سوارز جلو بزرگان از روی شایستگی و توانایی هاشونه ، چمپیونزلیگم چون بارسا توش اخیرا قهرمان نشده خیلی چرت و مزخرفه و واقعا در سطح لیگ ایرانم نیس ، من اصن نمیفهمم وقتی لوئیز سوارز تو چمپیونزلیگ نبوده پلاتینی احمق واسه چی این مسابقاتو برگزار میکرده! و این داستان همچنان ادامه دارد ... ، شب خوش

این حرفای خنده دار اولا ربطی به تاپیک نقل وانتقالات نداره ثانیا!مدافعان بارسا درو شدن منظورت همون ضد حمله هست که فقط یه سر توپ زد بوسکتس جا موند با والدس تک به تک شد؟بعدش نتیجه یادت نیست کی دو تا زد؟4-1 قابل توجه یه گل مسی هم چیپ بود!گریه نکرد پنالتی بگیره داور!این حرفای عوام فریبانه رو برو تو فحاش خونه ریالیها وپیج های فیس بوغ بزن حداقل برو تاپیک مربوطش اینجا رو اسپم بارون نکن!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: neymar11
پیام: ۷۸
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳
از: تبریز
طرفدار:
- مسی
گروه:
- کاربران عضو
اغایون بارسایی داداشای منما به سوارز و نیمار کسی کاری نداریم.اونا خواستن بیل و رونالدو و فالکائو بکنن بگین هیس مسیهیس رویسبرو بابا حرفات به دردخودت میخوره با اون تحلیلای چرتت.ساله بعد سوارز بد نشونتون میده.مسی و نیمار لازم نی

۹ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: neymar11
پیام: ۷۸
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳
از: تبریز
طرفدار:
- مسی
گروه:
- کاربران عضو
تازشم اینقد که اینا حرص دفاع مارو میخورن خودمون نمیخوریماز ریالی بعییده اغا اصلا منطقی نظر بدهمارکینیوش و متئو قطعی ان.تو نگرانمون نباشفقط یه چیز.این به قیمت سوارز هم گیرداد.تو فوتبالیکه هویجی مثل بیل 100 تا باشه به خدا سوارز 120 تا میارزه.برین از ورزش 3 بازیه پارسالو که بیل هم تو تاتنهام بود با لیور دان کنین ببینین چی میگمبرو بابا بزار باد بیاد.در حدمون نیستین.هیچ تیمی در حدمون نی.بگو خبسال بعد بد حال گیریه دوستان

۹ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: mamad_ft
پیام: ۸۲۳
عضویت از: ۲۴ مهر ۱۳۸۸
از: camp nou
طرفدار:
- کاپتان پویول
- ریوالدو
- تاج (ss)
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- پپ گواردیولا
- ناصرخان حجازی
گروه:
- کاربران عضو
سلام
دیگه مونده بود از تیم رقیب یکی بیاد غم ما رو بخوره
اگه لیگ انگلیس لیگ قدرتمندی نیس همین رونالدو و بیل از لیگ مالدیو اومدن
اگه سوارز بازیکن قابلی نیس چرا ریالیا برای گرفتنش دارن خودشونو میکشن

ره رو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود
ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود
۹ تیر ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۳,۴۸۷ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۱۸۶ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۱۴ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۰,۴۵۸ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۶۹۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۵۰۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۷۲۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۱۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۹۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۶ کاربر آنلاین است. (۱۱۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!