به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: Zahra.Argentina
پیام: ۱,۲۵۷
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲
از: مشهد
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- پرسپولیس
- aRgEnTiNa
گروه:
- کاربران عضو
رئالو ول کنین طبل تو خالین فقط
اتلتیکو زیر پوستی داره یه کارایی میکنه

۱۸ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: R.Zoro
پیام: ۱,۳۱۱
عضویت از: ۸ آبان ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- یورگن کلوپ-پپ گواردیولا
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
میگی بیل فقط به درد تیم هایی میخوره که فقط میکشن زیرش!!!!اصلا قبول.همین بکش زیرش رئال با وجود بیل به عنوان یک وینگر سرعتی،شوت زن،والبته سر زن 2تا جام فتح کرد و ما توی حسرت یک جام موندیم

میخوام 100 سال با این سبک مضحک جام نبریم

اینجور جام هایی که مثل چلسی دی متئو بدست میاد ارزش نداره تفم روش بندازه آدم

اگه قرار بود معیارم جام باشه مطمئنن چشمام رو به روی واقعیت میبستم و طرفداری خوکدونی رو میکردم ولی برای من و بیشتر بارسایی ها مهم نحوه بردن جامه نه صرفا کسب جام به هر قیمتی

نقل قول
گلی که بیل توی فینال کوپادل ری بهمون زد و از وسط زمین توپ رو برداشت کرد تو گل چی؟

نه پس بخاطر مهارت بیل بوده

آخه کدوم گلر مزخرفی زاویه بسته گل میخوره بجز پینتو و امثالهم؟؟؟

بیلم که تنها هنرش که تبدیلش کرده به ی اسب همین دوندگیشه والا اینم نداشت با ی الاغ از لحاظ فهم فوتبالی برابری میکرد

نقل قول
نیست؟گلی که بیل توی فینال کوپادل ری بهمون زد و از وسط زمین توپ رو برداشت کرد تو گل چی؟لابد اونم بخاطر ضعف بارترا و پینتو بوده!ولی نیمار(ک البته خیلی قبولش دارم)یک تک به تک معمولی رو گل نکرد.این یک نمونه بود و با یک مورد نمیشه قضاوت کرد ولی خواهشا جوری صحبت نکنین که رئالی ها بگن بارسایی ها هم منطق ندارن.

الان تو ته منطقیا !!!!!

با ی صحنه نتیجه میگیری که یکی خوبه و یکی خوب نیست بعدشم میزنی زیرش !!!!!چقدر این منطق شیرین منو یاد ریالیای منطقی میندازه

نقل قول
این حرف ها رو برای حمایت از رئالی ها نزدم.فقط میخواستم بگم همه قبول دارن ما طرفدارای بارسا ادمایی منطقی هستیم.کاری نکنیم ک این فکر عوض بشه

بارسایی ها منطقین ولی فکر نکنم تو بارسایی باشی منطقت بیشتر شبیهه ریالیاست تا بارساییا

بگو سوارزم بازیکن نیست به یاد ی ریالی فقید ی ذره دل ما رو شاد کن

البته تو دنیایی که کسایی پیدا میشن که بخاطر ی گل ی بازیکن رو خوب میدونن معلومه که ی بازیکن مثل نیمار یا سوارز بد میشن درش !!!!!!!!!

WHEN DO YOU THINK PEOPLE DIE?
WHEN THEY ARE SHOT BY A PISTOL?NO
WHEN THEY ARE RAVAGED BY AN INCURABLE DISEASE?NO
WHEN THEY EAT A POISONOUS MUSHROOM?NO
((ITS WHEN THEY ARE FORGOTTEN))
۱۸ تیر ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
بیل عالیه، اما برای باشگاه سوار کاری نه باشگاه فوتبال!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۸ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: viva.viva
پیام: ۱۰
عضویت از: ۸ تیر ۱۳۹۳
از: اهواز
طرفدار:
- نیمار
- کرایف-پپ-ریوالدو-رونالدینیو-والدز
- پرسپولیس
- برزیل
- سید دیوار حسینی
- لویس انریکه
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
خوب و حالا تونی کروس هم نشون داد که تو چه کلاسی بازی می کنه...

۱۸ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: ashibala
پیام: ۱۸۰
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- messi
- استویچکف
- پرس پولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- الکس فرگوسن
گروه:
- کاربران عضو
و بازهم یک روشنفکر دیگر
تو کل عمرم همیشه دو تا جا رو دیدم که الکی و با رسانه هاشون یه بازیکن معمولی رو تا حد فوق ستاره ها گنده می کنن و دست اخر نه خودشون چیزی میشن نه اون بازیکن ریال مادرید و انگلستان
بیل نه تنها هیچ فرقی با اوبامیانگ نداره بلکه من مطمئنم سرعت اوبامیانگ ازش بیشتره تنها فرق بیل با اوبامینگ تو پاراگراف بالا گفتم و هردوشون یه بازیکن کاملا معمولی هستن

۱۸ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: mehdimike
پیام: ۵۹
عضویت از: ۲۷ اسفند ۱۳۹۰
از: ساری
طرفدار:
- دروسی
- توتی
- پرسپولیس
- ایتالیا
- علی کریمی
- یواخیم لو
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بیل عالیه، اما برای باشگاه سوار کاری نه باشگاه فوتبال!

نقل قول
و بازهم یک روشنفکر دیگر تو کل عمرم همیشه دو تا جا رو دیدم که الکی و با رسانه هاشون یه بازیکن معمولی رو تا حد فوق ستاره ها گنده می کنن و دست اخر نه خودشون چیزی میشن نه اون بازیکن ریال مادرید و انگلستان بیل نه تنها هیچ فرقی با اوبامیانگ نداره بلکه من مطمئنم سرعت اوبامیانگ ازش بیشتره تنها فرق بیل با اوبامینگ تو پاراگراف بالا گفتم و هردوشون یه بازیکن کاملا معمولی هستن

کسی که دو بار جایزه ی PFA Players' Player of the Year در سالهای 2011 و 2013 و یک بار جایزه ی FWA Footballer of the Year رو در 2013 میگیره و دو بار در 2011 و 2013 جزء تیم منتخب UEFA قرار میگیره بازیکن معمولی نیس از نظر من حداقل
کلا به عنوان یه طرفدار رم ترجیح میدم وارد این بحثا نشم ولی واقعا شما بارساییها و رئالیها بعضی مواقع حرفایی میزنین که آدم شاخ درمیاره!و جالبه هر دو گروه ادعا میکنین طرف مقابل کاملا بی منطقه!تو سایت رئالم میگن بارسایی بامنطق تاحالا دیدی؟اینجا هم میگن رئالی با منطق جکی بیش نیست.اخه یکی نیس بگه طرفداری از یه تیم چه ربطی به منطق داره؟منطقی بودن معلوله نوع تربیت و پیش زمینه های اخلاقی-اجتماعی-خانوادگی هس نه طرفداری از یه تیم.فقط شک دارم که آیا دو طرف این عقیده رو از ته دل باور دارن یا صرفا واسه کل کل و شوخیه؟!
فقط با تماشای بازی رفت و برگشتش جلو اینتر میشه استعداد این بازیکن رو دید.بازیکن با اخلاقی هم که هست.نمیفهمم دلیل توهین بهش چی هستش؟
به هر حال امثال بیل و نیمار و کروسو هازارد بازیکنای با استعدادی هستن که اینقد مورد توجه قرار میگیرن کشکی که نیس.
البته نظر همه واسه من محترمه

۱۸ تیر ۱۳۹۳
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
فقط با تماشای بازی رفت و برگشتش جلو اینتر میشه استعداد این بازیکن رو دید.بازیکن با اخلاقی هم که هست.نمیفهمم دلیل توهین بهش چی هستش؟

میدونید چیه واسه من بازیکنایی مثل بیل دقیقا مثل جاستین بیبر میمونن تو خوانندگی !!!!!!!!!! البته ی بازی یا ی گل دلیلی برای با استعداد بودنه کسی نیست

جاستین صدای معمولی داره و فقط بخاطر قیافش خواننده محبوبی شده و بیلم تکنیک و هوش بالایی نداره و فقط بخاطر سرعتشه که مثلا خوب بازی میکنه و همینم دلیلیه که حالم از این شبه بازیکنا به هم میخوره

جایزه های قبلی رو عملکردشو ندیدم یا یادم نیست چجوری بدست آورده ولی همین که تو فصلی که منچستر با اقتدار قهرمان شد و فن پرسی هم ستاره بی چون و چراشون بود یکی مثل بیل که هیچ کار خاصی نکرد و تیمش حتی سهمیه هم نگرفت انتخاب میشه ارزش این عنوان رو نشون میده!!!!!!!!!!

نقل قول
منطقی بودن معلوله نوع تربیت و پیش زمینه های اخلاقی-اجتماعی-خانوادگی هس نه طرفداری از یه تیم

اتفاقا منطقه که تو رو به سمت ی تیم سوق میده چون هر کس نسبت به درکش از فوتباله که ی تیم رو انتخاب میکنه مثلا شما طرفدار تیم رم شدید چون حتما بنظرتون رم جذاب بازی میکنه یا ی چیز جذاب تو این تیم دیدید یا هر دلیل دیگه ای میتونه داشته باشه که رم نسبت به بقیه تیما جذاب تره از نظر شما

منظورم از منطق همون فهم فوتبالی یا زیبایی شناسی نه اون منطقی که شما میگید !!!!!

در منطق ریالیا همین بس که از ی تیمی مثل اتلتیکو انتقاد میکنن که دفاعی بازی میکنه در صورتی که اون تیم مجبوره چون توان مالی نداره که بتونه از لحاظ فوتبالی با تیمای قوی رقابت کنه و رو میاره به تخریب بازی حریف

ولی جالبیش اینجاست وقتی تیم خودشون با خرج های میلیونی با همین سبک بازی میکنه میشه فوتبال واکنش گرا یا هر چرت و پرتی که اسمشو میزارن

فوتبال زمانی نابود میشه که تیمای قوی به سبک تیمای ضعیف بازی کنن !!!!!!!!!!

وقتی تو نیمه نهایی چمپیونز سه تیم با سبک تیمای ضعیف بازی میکنن باید فاتحه اون فوتبال رو خوند از لحاظ جذابیت که این مهم ترین فاکتور باید برای بیننده باشه

فوتبال امروز که شبه فوتبالیستایی مثل بیل داره توش زیاد میشه تو این ی جمله خلاصه میشه :

امروز چقدر فوتبال بی رحم شده ؛ زمین بازی را کوچک کن ،فضا را به حریف نده و با یک مهاجم تیمت را بچین . راستی آخرین باری که تیمی با سه مهاجم واقعی بازی کرده کی بوده ؟

این تمام چیزیه که فوتبال امروز داره و همینطوری هم داره رشد میکنه دفاع مطلق و دوییدن تمام .

بدترین چیز این سبک اینه که هر تیمی میتونه با این سبک نتیجه بگیره یا در کوتاه مدت یا در دراز مدت و مسئله ای که این موفقیت رو میاره شانسه نه چیز دیگه ای حتی تیمی مثل ایران با بازیکنای خیلی معمولیش!!! و این سبک به میزان جدیت و دوندگی ربط داره نه به مهارت های فوتبالی !!!!!!!!

۱۸ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: mehdimike
پیام: ۵۹
عضویت از: ۲۷ اسفند ۱۳۹۰
از: ساری
طرفدار:
- دروسی
- توتی
- پرسپولیس
- ایتالیا
- علی کریمی
- یواخیم لو
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
میدونید چیه واسه من بازیکنایی مثل بیل دقیقا مثل جاستین بیبر میمونن تو خوانندگی !!!!!!!!!! البته ی بازی یا ی گل دلیلی برای با استعداد بودنه کسی نیست جاستین صدای معمولی داره و فقط بخاطر قیافش خواننده محبوبی شده و بیلم تکنیک و هوش بالایی نداره و فقط بخاطر سرعتشه که مثلا خوب بازی میکنه و همینم دلیلیه که حالم از این شبه بازیکنا به هم میخوره

به نظر من با یه بازی میشه حداقل پتانسیل یه بازیکن رو حدس زد.ولی مقایسه بیبر با بیلو منطقی نمیبینم.بیل خودشو تو یکی از سخترین(به نظر من سخترین!)لیگهای جهان اثبات کرده و اصلا قیاسش با بیبرو درس نمیدونم.این که بیل تکنیک و هوش بالایی نداره هم جای بحثه.چون هوشه فوتبالی رو که بطور دقیق نمیشه سنجید و تکنیک هم انواع و اقسام مختلفی داره که احتمالا منظور شما تکنیکه دریبل زنی هستش بنظرم
نقل قول
تفاقا منطقه که تو رو به سمت ی تیم سوق میده چون هر کس نسبت به درکش از فوتباله که ی تیم رو انتخاب میکنه مثلا شما طرفدار تیم رم شدید چون حتما بنظرتون رم جذاب بازی میکنه یا ی چیز جذاب تو این تیم دیدید یا هر دلیل دیگه ای میتونه داشته باشه که رم نسبت به بقیه تیما جذاب تره از نظر شما منظورم از منطق همون فهم فوتبالی یا زیبایی شناسی نه اون منطقی که شما میگید !!!!!

منظورتونو متوجه شدم و دقیقا سوال من اینجاست.ولی مشکل اینجاست که اکثر ما در دوران خردسالی طرفدار یه تیم شدیم.مثلا من 10 سالم بود که طرفدار رم شده سال 1999.دلیل علاقه ی منم توتی بود.حالا یه نفر دیگه تلویزیونشو اون زمان روشن کرده و مثلا با دیدن بازی ریوالدو طرفدار بارسا شده باشه عجیب نیست.یا یکی طرفدار بکهام یکی دیگه افنبرگ و غیره.در واقع ما تو کودکی نمیریم تمام اطلاعات و آمار یک تیم رو دربیاریم و یا سبک بازیشو موشکافانه تحلیل کنیم و بعد طرفدار یه تیم بشیم.و از اونجایی که زیبایی نسبی هر کسی عاشق یه تیم خاصی میشه و این واسه من نه تنها عجیب نیست بلکه زیبا هم هست
در مورد سبک بازی هم بشخصه من از بازیهای بارسای رایکارد و سه ساله اول گواردیولا بیشتر لذت میبردم تا بارسای سه فصل اخیر.به هر حال نمیدونم به چه دلیل ولی این واسه من یه حقیقته که تو این مقاطع از بازیه بارسا *خیلی* لذت نبردم
دلیل دفاعی بازی کردن تیمها بطور مثال مقابل بارسا هم خیلی واضحه همین طور که دلیل ضعف بارسا رو توپ های هوایی واضحه

۱۸ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: ashibala
پیام: ۱۸۰
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- messi
- استویچکف
- پرس پولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- الکس فرگوسن
گروه:
- کاربران عضو
اقا مهدی فکر نمی کنی زود قضاوت می کنی در مورد افراد
اینکه من از رئال بدم میاد جای هیچ بحثی نداره اما در طول عمرم بازیکن های زیادی تو رئال بودن که من واقعا تحسینشون می کردم و واقعا ستاره بودن از نمونش رونالدو(برزیلی) و از تیم انگلستان(که واقعاازش متنفرم) مایکل اوون واقعا فوق العاده بود
ولی در مورد بیل مطمئنم چیزی بیشتر از یه بازیکن معمولی نیست و خدا شاهده از روی تعصب نمی گم

۱۸ تیر ۱۳۹۳
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
در مورد سبک بازی هم بشخصه من از بازیهای بارسای رایکارد و سه ساله اول گواردیولا بیشتر لذت میبردم تا بارسای سه فصل اخیر.به هر حال نمیدونم به چه دلیل ولی این واسه من یه حقیقته که تو این مقاطع از بازیه بارسا *خیلی* لذت نبردم

خب این دلیلش مشخصه چون ما اون زمان ی فوتبال چشم نواز ارائه میدادیم ولی تو 2,3 فصل اخیر افت کردیم و این فصل آخرم واقعا فوتبال خوبی ارائه نمیدادیم که نتیجشم دیدیم

نقل قول
دلیل دفاعی بازی کردن تیمها بطور مثال مقابل بارسا هم خیلی واضحه همین طور که دلیل ضعف بارسا رو توپ های هوایی واضحه

بله تیمای ضعیف دفاع کنن من مشکلی ندارم چون توان فنیشون همینه ولی وقتی تیمایی با خرج های میلیونی فقط برای گرفتن نتیجه دفاع مطلق میکنن واقعا جای تاسف داره

۱۸ تیر ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۵
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۸
پیام‌های جدید
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۷۱۹ بازدید
۲ ساعت قبل
Activated soft
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۱,۴۵۶ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۶۱ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۹۲۹ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۴,۶۳۵ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۲۵۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۵۸۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۸۷۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۸۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۱۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۸۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۱ کاربر آنلاین است. (۱۰۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!