به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
عشق؛ یعنی علی نوشته:

نقل قول
Jojo Alen نوشته:

چه شده؟!

بلرین 19 ساله پست مدافع شروع فوتبال از بارسلونا!.ما خودمون لنگ مدافعیم ویک اتوبوس هافبک داریم باز هافبک برای تیم ب جذب میکنن بعد چنین سوژه ای که دفاع ما داغونه باید سر از آرسنال دربیاره! وجالب تر از اسپانیایی بودن متولد کاتالونیا هست!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ بهمن ۱۳۹۳
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
iman_khatar نوشته:

بازی زیبایی بود واقعا فقط چرا انقد کیفیتش پایین بود من این بازی رو دیدم حالا یا اون موقع تلویزیونمون از این معمولیا بود نمیفهمیدیم یا اینکه اون موقع این کیفیت واسه خودش کلی بوده

شرمنده به خاطر کیفیت. ولی چیزی که تو این سال ها فهمیدم کیفیت آنچنان اهمیت نداره ...

من 250 فیلم برتر IMDB و 100 فیم برتر RottenTomatoes رو چند بار دانلود کردم. از DVDRip اونم اکثرا ریلیز axxo که بهترین نسخه دی وی دی ریپه. بعد نسخه 720p و سپس نسخه 1080 برای فیلم هایی که از سال 1990 به این طرف ساخته شدند اونم سعی کردم انکودرش anoXmous باشه که فیلم هاش معمولا از YIFY و RARBG کیفیت بهتری داره. (فنی تست نکردم از لحاظ بصری می گم. بیت رت بالاتری داره البته خیلی ها معتقدا صدای بهتری داره) ولی باور کن خیلی هاشو هنوز نگاه نکردم ! بعضی هاشو به این دلیل نگاه کردم که از پوشش خانم های 1950 خوشم میاد ! ...

و اکثر فیلم هایی که دوست دارم و تا حالا چند بار تماشاشون کردم نه تنها تو لیست بالا جایی ندارند بلکه متاسفانه نسخه قابل ملاحظه ای هم براشون منتشر نشده ...

حاظرم این بازی رو از رادیو گوش کنم ولی دلقک بازی های ... رو حتی با کیفیت 4k نگاه نکنم ...

پ.ن : والدز غیر از آخرین سال حضورش اونم تا قبل از مصدومیت هرگز دروازه بان مناسب و لایقی برای بارسا نبود ... . کاری به بقیه ندارم چیزی که دیدم رو نمی تونم انکار کنم ...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ بهمن ۱۳۹۳
نام کاربری: R.MESSI
نام تیم: پورتو
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱
از: قزوین - الوند
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- خلعتبری،قوچان نژاد و دژاگه
- گواردیولا،لوئیز انریکه،تیتو،کلوپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Pentragon نوشته:

نقل قول
iman_khatar نوشته:

بازی زیبایی بود واقعا فقط چرا انقد کیفیتش پایین بود من این بازی رو دیدم حالا یا اون موقع تلویزیونمون از این معمولیا بود نمیفهمیدیم یا اینکه اون موقع این کیفیت واسه خودش کلی بوده

شرمنده به خاطر کیفیت. ولی چیزی که تو این سال ها فهمیدم کیفیت آنچنان اهمیت نداره ...

من 250 فیلم برتر IMDB و 100 فیم برتر RottenTomatoes رو چند بار دانلود کردم. از DVDRip اونم اکثرا ریلیز axxo که بهترین نسخه دی وی دی ریپه. بعد نسخه 720p و سپس نسخه 1080 برای فیلم هایی که از سال 1990 به این طرف ساخته شدند اونم سعی کردم انکودرش anoXmous باشه که فیلم هاش معمولا از YIFY و RARBG کیفیت بهتری داره. (فنی تست نکردم از لحاظ بصری می گم. بیت رت بالاتری داره) ولی باور کن خیلی هاشو هنوز نگاه نکردم ! بعضی هاشو به این دلیل نگاه کردم که از پوشش خانم های 1950 خوشم میاد ! ...

و اکثر فیلم هایی که دوست دارم و تا حالا چند بار تماشاشون کردم نه تنها تو لیست بالا جایی ندارند بلکه متاسفانه نسخه قابل ملاحظه ای هم براشون منتشر نشده ...

حاظرم این بازی رو از رادیو گوش کنم ولی دلقک بازی های ... رو حتی با کیفیت 4k نگاه نکنم ...

پ.ن : والدز غیر از آخرین سال حضورش اونم تا قبل از مصدومیت هرگز دروازه بان مناسب و لایقی برای بارسا نبود ... . کاری به بقیه ندارم چیزی که دیدم رو نمی تونم انکار کنم ...

ببین آقا یا خانم عزیز! فقط میخوای ساز مخالف بزنی. اینجوری که من از صحبتای شما برداشت میکنم تو کل تاریخ بارسلونا، 11 بازیکن درست و حسابی نبوده چه برسه به تیم حاضر! کی میتونست مثل والدس اینقدر عالی از چارچوب محافظت کنه؟ ما با والدس فصل قبل تو هر 3 جام مدعی بودیم ولی مشکل اصلیمون از زمان مصدومیت والدس شروع شد. تو راه قهرمانی 100 امتیازی تو 12-13، سیوهای فوق العاده والدس نقش مهمی ایفا کرد. بازی تو مستایا و اون سوپر سیوهاش همیشه تو ذهنم میمونه. والدس بود که زمان مصدومیت سوراخ مادریدی، با جون و دل بازی نکرد و نذاشت اسپانیا از فرانسه گل بخوره و مثالهایی از این قبیل که مطمئنم به چشم دیدید ولی نمیخواید قبول کنید. هیچ وقت و هیچ جا ندیدم یه بازیکن به خاطر این که هر چند سال یه بار یه اشتباه میکنه بخوان سرش رو ببرن و اینطوری سرزنشش کنن. اون سوراخ مادریدی بعد از هر اشتباه ازش تعریف و تمجید میشه و در هر حالی که به تنهایی نیمی از تقصیر حذف اسپانیا رو به گردن داشت، هیچکس حرفی نزد! در مواقعی هم دیده شده والدس با وجود عملکرد فوق العاده ـش تو یه بازی بازم به خاطر سوتی ها و اشتباهات چند سال قبلش نکوهش یافته!

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ بهمن ۱۳۹۳
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Leo MessiMar Jr نوشته:

نقل قول
Pentragon نوشته:

نقل قول
iman_khatar نوشته:

من 250 فیلم برتر IMDB و 100 فیم برتر RottenTomatoes رو چند بار دانلود کردم. از DVDRip اونم اکثرا ریلیز axxo که بهترین نسخه دی وی دی ریپه. بعد نسخه 720p و سپس نسخه 1080 برای فیلم هایی که از سال 1990 به این طرف ساخته شدند اونم سعی کردم انکودرش anoXmous باشه که فیلم هاش معمولا از YIFY و RARBG کیفیت بهتری داره. (فنی تست نکردم از لحاظ بصری می گم. بیت رت بالاتری داره) ولی باور کن خیلی هاشو هنوز نگاه نکردم ! بعضی هاشو به این دلیل نگاه کردم که از پوشش خانم های 1950 خوشم میاد ! ...

ببین آقا یا خانم عزیز! فقط میخوای ساز مخالف بزنی. اینجوری که من از صحبتای شما برداشت میکنم تو کل تاریخ بارسلونا، 11 بازیکن درست و حسابی نبوده چه برسه به تیم حاضر! کی میتونست مثل والدس اینقدر عالی از چارچوب محافظت کنه؟ ما با والدس فصل قبل تو هر 3 جام مدعی بودیم ولی مشکل اصلیمون از زمان مصدومیت والدس شروع شد. تو راه قهرمانی 100 امتیازی تو 12-13، سیوهای فوق العاده والدس نقش مهمی ایفا کرد. بازی تو مستایا و اون سوپر سیوهاش همیشه تو ذهنم میمونه. والدس بود که زمان مصدومیت سوراخ مادریدی، با جون و دل بازی نکرد و نذاشت اسپانیا از فرانسه گل بخوره و مثالهایی از این قبیل که مطمئنم به چشم دیدید ولی نمیخواید قبول کنید. هیچ وقت و هیچ جا ندیدم یه بازیکن به خاطر این که هر چند سال یه بار یه اشتباه میکنه بخوان سرش رو ببرن و اینطوری سرزنشش کنن. اون سوراخ مادریدی بعد از هر اشتباه ازش تعریف و تمجید میشه و در هر حالی که به تنهایی نیمی از تقصیر حذف اسپانیا رو به گردن داشت، هیچکس حرفی نزد! در مواقعی هم دیده شده والدس با وجود عملکرد فوق العاده ـش تو یه بازی بازم به خاطر سوتی ها و اشتباهات چند سال قبلش نکوهش یافته!

ببین آقای عزیز، چیزی هایی که من دیدم رو شما ندیدی، شما شاهد سالهای نسبتا خوب والدز بودی ...
من نظر خودمو گفتم، سابقه ی بیشتری هم از شما دارم. لطفا اگه برای من احترام قائل نیستی در مورد سال هایی که به چشم ندیدی کامنت نده ...

من فکر می کنم شما از اون بخش دلقک ناراحت شدی که باید بگم با والدز نبودم (فکر کنم همه میدونن با کی بودم) والدز اگرچه دروازه بان خوبی نبود ولی مثل عده ای فیلم بازی نمیکرد و اگرچه رقیب شایسته ای هم برای به خطر افتادن جایگاهش نداشت ولی مثل بعضی ها، عزیزی، سرِ مهمترین دل مشغولی و تهدیدِ اون بعضی ها رو نبریده بود !!!

پ.ن : متشکرم دکتر

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ بهمن ۱۳۹۳
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
والدز اگر گلر بدی بود ما هیچ وقت لیگ قهرمانان 2006 رو نمی گرفتیم

این دو تا تک به تک که تو فینال از آنری گرفت فوق العاده بود

مخصوصا دومی که حدود دقیقه 80 بود و اگر گل می شد عملا بازی رو باخته بودیم . قشنگ نجات داد تیمو

یه خوبی دیگم که داشت بازی با پای خیلی خوبش بود . شاید سوتی هم داده که اون به خاطرسبک بازی پر ریسک خودمونه .
مسی و ژاوی و اینیستا هم پیش اومده که سوتی بدن و گل بخوریم .

به هر حال خاطرات خوبی که با والدز دارم خیلی بیشتر از خاطرات بدشه

۱۲ بهمن ۱۳۹۳
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
HA19 نوشته:

والدز اگر گلر بدی بود ما هیچ وقت لیگ قهرمانان 2006 رو نمی گرفتیم

این دو تا تک به تک که تو فینال از آنری گرفت فوق العاده بود

مخصوصا دومی که حدود دقیقه 80 بود و اگر گل می شد عملا بازی رو باخته بودیم

یه خوبی دیگم که داشت بازی با پای خیلی خوبش بود . شاید سوتی هم داده که اون به خاطرسبک بازی پر ریسک خودمونه .
مسی و ژاوی و اینیستا هم پیش اومده که سوتی بدن و گل بخوریم .

به هر حال خاطرات خوبی که با والدز دارم خیلی بیشتر از خاطرات بدشه

یکی از بازی های خوب والدز بود، هر چند خطایی که منجر به گل آرسنال شد اصلا خطا نبود ...
منکر تاثیر هنریک لارسن هم نمیشه بود ....

عوامل مختلفی باعث این قهرمانی شد که مهمترینش ریکارد بود.

نقل قول
ینجوری که من از صحبتای شما برداشت میکنم تو کل تاریخ بارسلونا، 11 بازیکن درست و حسابی نبوده

من از کل تاریخ بارسلونا خبر ندارم. از 2004 که همون فصل هم به خوبی به یاد ندارم. مثلا چیزی از انریکه یادم نیست ما هیچوقت 11 بازیکن شایسته نداشتیم ...

تو این سال ها بازیکنانی چون پویول با از خودگذشتگی، رونالدینهو با تکنیکش، مسی با مهارتش، ژاوی و انیستا با نبوغشون و ... جور بقیه بازیکنا رو کشیدن و عامل موفقیت بودند ...

بازیکنانی هم بودند که در مقاطعی بسیار تاثیر گذار بودند مثل لارسن، دنی آلوز و حتی ساویولا و ...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ بهمن ۱۳۹۳
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
دوستان بازیکن فن (Fan Player) که فوتبال رو با رونالدینیو شناختن و خودشونو خیلی قدیمی فرض میکنن نمیدونن که اگه از سال 2004 دارن بازی های بارسا رو نگاه میکنن کسایی هستن که خیلی خیلی زودتر بارسایی شدن و دوران قبل از والدس و کابوس رود هسب و روشتو رکبر و پپه رینا و ... رو به چشم دیدن!! والدس بدون تردید در تاریخ اسپانیا و بارسا نظیر نداره و با اینکه اونقدر از خودی نارو خورد و از پشت خنجر ، بازم آمار و عملکرد و دستاوردهاش بی نظیر بود و غیرقابل انکار.

نقش ویکی از لحاظ فنی و تعصبی در تمام این سال ها از ژاوی و پویول تو تیم کمتر نبود و همیشه از ارکان موفقیت تیم بود اما از همه بیشتر مورد هجمه قرار میگرفت!!

ما از روز اول بازی والدس رو یادمونه. همون دروازه بان شماره 25 با اون موهای بلند که وقتی فیکس بارسا شد ، تیم از رتبه 15 لالیگا رسید به رتبه ششم! در حالی که تازه 20 سالش شده بود...

در زمانی هم که دروازه بان بزرگی مثل روبرت انکه فقید به بارسا اومد ، ویکتور اونقدر عالی کار کرد که برای دروازه بان اول سابق تیم ملی آلمان هیچ جایی تو قفس توری نوکمپ نبود و مجبور شد خیلی زود بارسا رو ترک کنه.

عاشق بارسا و فلسفه باشگاه بودن ، و احترام گذاشتن به هر بازیکن و مربی ای که برای موفقیت بارسا زحمت کشیده و عرق ریخته یکی از مشخصات اصلی یه هوادار بارسلوناست. اگه روزی این احساس احترام رو در خودتون حس نکردید به بارسایی بودن خودتون شک کنید.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ بهمن ۱۳۹۳
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول

من 250 فیلم برتر IMDB و 100 فیم برتر RottenTomatoes رو چند بار دانلود کردم. از DVDRip اونم اکثرا ریلیز axxo که بهترین نسخه دی وی دی ریپه. بعد نسخه 720p و سپس نسخه 1080 برای فیلم هایی که از سال 1990 به این طرف ساخته شدند اونم سعی کردم انکودرش anoXmous باشه که فیلم هاش معمولا از YIFY و RARBG کیفیت بهتری داره. (فنی تست نکردم از لحاظ بصری می گم. بیت رت بالاتری داره البته خیلی ها معتقدا صدای بهتری داره) ولی باور کن خیلی هاشو هنوز نگاه نکردم ! بعضی هاشو به این دلیل نگاه کردم که از پوشش خانم های 1950 خوشم میاد ! ...

من خودم فقط اکشن نگاه میکنم و چون مونیتورم خیلی کیفیت بالایی نداره از blu_ray720 کم حجم شده استفاده میکنم ولی اگه میخوای تفاوت های نسخه های کیفیت رو قشنگ با جزئیات بفهمی سایت imovie_dl یک تاپیک مخصوص همین داره چون الان از موقعی که یک فیلم روی پرده سینما میره تا ریلیز شدن بلوری 1080 کلی فرمت های مختلف توی نت ازشون گذاشته میشه که هرکدوم تفاوت داره ولی فیلم های خیلی قدیمی که دیگه تفاوت خاصی نداره اصلا یک نوع کیفیت دارن معمولا

من مطمئنم در حق والدز خیلی نامردی شد کلا نه خدافظی درست و درمونی داشت نه اینکه باحاش هوادارا خوب رفتار کردن کلا بارسا زمانی که گل میخوره برخلاف برخی تیم ها خیلی بهش گیر میدن به خاطر همین دروازه بان ها خیلی روشون فشار وارد میشه والدز هم به خاطر همین رفت ولی مطمئنن والدز هم مثل خیلی از دروازه بان ها مثل اولیور کان و کاسیاس و این نویر و خیلی ها که یادم نمیاد گاهی سوتی داشته ولی خداییش اون دابل سیو هایی که داشت و خیلی واکنش های دیگه به خصوص توی این 2سال آخر واقعا فوق العاده بود

۱۲ بهمن ۱۳۹۳
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Jojo Alen نوشته:

دوستان بازیکن فن (Fan Player) که فوتبال رو با رونالدینیو شناختن و خودشونو خیلی قدیمی فرض میکنن نمیدونن که اگه از سال 2003 دارن بازی های بارسا رو نگاه میکنن کسایی هستن که خیلی خیلی زودتر بارسایی شدن و دوران قبل از والدس و کابوس رود هسب و روشتو رکبر و پپه رینا و ... رو به چشم دیدن!! والدس بدون تردید در تاریخ اسپانیا و بارسا نظیر داره و با اینکه اونقدر از خودی نارو خورد و از پشت خنجر ، بازم آمار و عملکرد و دستاوردهاش بی نظیر بود و غیرقابل انکار.

نقش ویکی از لحاظ فنی و تعصبی در تمام این سال ها از ژاوی و پویول تو تیم کمتر نبود و همیشه از ارکان موفقیت تیم بود اما از همه بیشتر مورد هجمه قرار میگرفت!!

ما از روز اول بازی والدس رو یادمونه. همون دروازه بان شماره 25 با اون موهای بلند که وقتی فیکس بارسا شد ، تیم از رتبه 15 لالیگا رسید به رتبه ششم! در حالی که تازه 20 سالش شده بود...

در زمانی هم که دروازه بان بزرگی مثل روبرت انکه فقید به بارسا اومد ، ویکتور اونقدر عالی کار کرد که برای دروازه بان اول سابق تیم ملی آلمان هیچ جایی تو قفس توری نوکمپ نبود و مجبور شد خیلی زود بارسا رو ترک کنه.

عاشق بارسا و فلسفه باشگاه بودن ، و احترام گذاشتن به هر بازیکن و مربی ای که برای موفقیت بارسا زحمت کشیده و عرق ریخته یکی از مشخصات اصلی یه هوادار بارسلوناست. اگه روزی این حس احترام رو در خودتون حس نکردید به بارسایی بودن خودتون شک کنید.

من خیلی قدیمی نیستم ولی از اکثر کاربران فعال سایت شانس بیشتری برای دیدن بازی های بارسا داشتم ...
من هنوز مقاله ای که شما با کمک سعید اقا پیرو تعریف و تمجید از والدز نوشتید رو فراموش نکردم ...

لازم به کالبد شکافی مسائل گذشته نیست. دید گاه من با شما کاملا متفاوته علی جان. شما اینقدر عاشق والدزی که -یادم میاد آواتارت هم والدز بود و نام کاربریت هم فرق می کرد - نمیخوای اشتباهاتشو ببینی ...

من کاری به هیچ دروازه بانی ندارم و والدزو با هیچ کس مقایسه نکردم به عنوان یه هوادار بارسلونا اننظار ببیشتری از رئیس و سرمربی باشگاه دارم اونم برای پست خطیری چون دروازه ...

در مورد فلسفه باشگاه هم، شما اشتباه متوجه شدی. چون جاش نیست و دوست بسیار عزیزی دارم که عاشق پپِ اصلا حاظر به بحث در این مورد نیستم ...

نقل قول
من خودم فقط اکشن نگاه میکنم و چون مونیتورم خیلی کیفیت بالایی نداره از blu_ray720 کم حجم شده استفاده میکنم ولی اگه میخوای تفاوت های نسخه های کیفیت رو قشنگ با جزئیات بفهمی سایت imovie_dl یک تاپیک مخصوص همین داره چون الان از موقعی که یک فیلم روی پرده سینما میره تا ریلیز شدن بلوری 1080 کلی فرمت های مختلف توی نت ازشون گذاشته میشه که هرکدوم تفاوت داره ولی فیلم های خیلی قدیمی که دیگه تفاوت خاصی نداره اصلا یک نوع کیفیت دارن معمولا

میدونم اینجا جاش نیست (تاپیک فیلم و سریال نیست) من منظورم ارجعیت داشتن بازی نسبت به کیفیت بود وگرنه میدونم کیفیت های بهتری هم هست ...

البته بازی در نظر من کاری که بوسکتس در اون متبحره نیست بلکه مهارت، تکنیک، از خود گذشتگی و کار گروهیست ...

اما همیشه کیفیت اینترنت ما به پای اون کیفیت ها نرسیده.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ بهمن ۱۳۹۳
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
پاراگراف آخر حرف من کلی بود و هیچ کاری به پپ و انریکه و رایکارد ندارم. از 22 پاس و گل اورمارس بارسایی شدم و فلسفه بارسا رو در حد فهم خودم درک میکنم.

در مورد والدس ، هم اشتباهاتشو دیدم و هم واکنش ها و بازیسازی هاشو! گذاشتم تو کفه ترازو و دیدم از امثال سوراخ مقدس یا کسی که نیمکت نشین چلسی شده خیلی خیلی بهتر بوده در تمامی این سال ها.

تو این دنیا هیچ انسانی کامل نیست. منم به هیچ مربی و فوتبالیستی نگاه صفر و صدی نداشتم و ندارم. تک تک بارسایی هایی که من اونا رو شایسته میدونم که در دنیای مجازی ازشون دفاع کنم ، قطعا نقاط قوت و نکات مثبتشون چندین برابر نقاط ضعف و نکات منفی اونا بوده...

اگه هیچکس در هیچ زمینه ای نگاه صفر و صد نداشت خیلی خوب بود. اون کفه ترازو هم اگه همراه بشه با برداشتن عینک تعصب از چشم ، نتیجه مناسبی در پی داره

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ بهمن ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۷,۸۰۸ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۹۱ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۴۶ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۶,۶۹۴ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۲۹۵ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۷۴۸ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۷۸۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۲۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۸۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۰۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۵ کاربر آنلاین است. (۱۴۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!