به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

گولیت: یونایتد باید هوملس را به خدمت می گرفت؛ با سیاست های چلسی مخالفم
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

گولیت: یونایتد باید هوملس را به خدمت می گرفت؛ با سیاست های چلسی مخالفم

ستاره سابق میلان و تیم ملی هلند بر این باور است که هم وطن او، لوئیز فن خال، باید مدافع ملی پوش بروسیا دورتموند را به هر قیمتی جذب می کرده است.

طرفداری- ریو فردیناند و نمانیا ویدیچ هر دو با پایان یافتن قرارداد هایشان اولدترافورد را ترک کردند و این موضوع از نظر رود گلیت باعث کم شدن فکتور تاثیر گذار تجربه در خط دفاعی منچستر یونایتد شده است.

به گزارش وب سایت بین المللی گل، رود گلیت در مصاحبه ای در این خصوص گفت: "تنها چیزی که از جانب لوئیز فن خال باعث شگفت زدگی من می شود این است که او هیچ مدافع میانی بزرگی جذب نمی کند، در حالی که این موضوع یک اولویت است.

"او دیوانه هوملس بود و به شدت به جذب او علاقه داشت، اگر من بودم برای یونایتد چند مدافع میانی سطح بالا جذب می کردم چون این نقطه ضعف تیم است. این که آن ها چنین کاری نکردند مرا شگفت زده کرد، اما با این وجود او نتیجه گرفته است. هر چه او بیشتر نتیجه بگیرد، تیم اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کند و بهتر هم بازی خواهند کرد."

گولیت در ادامه به صحبت هایی صادقانه در خصوص باشگاه چلسی و سیاست های این باشگاه در خصوص واگذاری بازیکنان جوان نظیر کوین دی بروین و روملو لوکاکو پرداخت.

گولیت در این خصوص گفت: "این شیوه آن هاست تا از سیستم پرورش جوانان خود بهره ببرند. برای شخص من به عنوان یک هوادار چلسی، این که برخی بازکنان جوان چلسی را می بینم که هرگز بازی نمی کنند یا فقط برای تیم دوم به میدان می روند خوشایند نیست و دوست ندارم بازیکن جوانی را در این وضعیت ببینم.

"من دوست دارم او در یک لیگ بازی کند و ما بتوانیم به او بازی بدهیم تا بتواند خودش را نشان دهد و مشکل من با این سیستم همین است. نصیحت من به بازیکنان جوانی که در هلند بازی می کنند این است: «تا جایی که می توانید در آن لیگ بمانید و بازی کنید."

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۴ اسفند ۱۳۹۳
نصری: مسی و رونالدو در کهکشان خود بازی می کنند؛ هر بازیکنی سبک بارسا را دوست دارد
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

نصری: مسی و رونالدو در کهکشان خود بازی می کنند؛ هر بازیکنی سبک بارسا را دوست دارد

طرفداری- بنا به گزارش AS، سمیر نصری در آستانه دیدار فردا شب مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ مقابل بارسلونا همراه با مانوئل پیگرینی در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و به گفتگو با خبرنگاران پرداخت.
- لیگ برتر، اولویتی برای هواداران

ما از موفقیت ها در لیگ برتر لذت برده ایم و حالا می خواهیم در چمپیونزلیگ تاریخ سازی کنیم. این دیدار از آن نوع بازی هاست که می تواند چاشنی باشد و سرنوشت ما در این رقابت ها را تغییر دهد.

- سبک بازی بارسلونا

هر بازیکنی سبک بازی بارسلونا را دوست دارد. آنها بسیار سنتی بازی می کنند. مسلماً ما باید خوب بازی کنیم اما اگر نتوانیم از آنها توپ ربایی کنیم، ممکن است کار برای مان بسیار پیچیده شود. زمانی که در آرسنال بودم مقابل آنها بازی کرده ام و ما هرگز نتوانستیم آنها را شکست دهیم، نه در لندن و نه حتی اینجا با سیتی.

- بهترین بازیکنان دنیا

مسی و کریستیانو در کهکشان خود بازی می کنند. نیمار و لوئیز سوارز در همان سطح سایرین قرار دارند - به عنوان مثال بازیکنی چون سرخیو آگوئرو.

- خاطرات از بازی فصل گذشته

می خواهیم پیروز شویم تا به راه خود در اروپا ادامه دهیم - اما نه برای انتقام. ما از لحاظ فیزیکی در فرم خوبی وارد این مسابقه می شویم، ما نسبت به مرحله گروهی که به زحمت افتادیم بهتر شده ایم اما باید متمرکز باشیم. فصل گذشته ما تجربه کافی برای مقابله با جنبه های خاصی از بازی را نداشتیم.

- لوئیز سوارز

او مرجع اصلی خط حمله لیورپول بود اما بعد از پیوستن به بارسا، به طور ناگهانی در کنار مسی قرار گرفت که به طور مرتب هر فصل 50 گل به ثمر می رساند. او بازیکن بزرگی است، او درخشان است اما در لیورپول، تیم حول محور او تشکیل می شد و حالا چنین موردی در بارسلونا وجود ندارد.

۴ اسفند ۱۳۹۳
پیگرینی: نسبت به سال گذشته سرحال تر هستیم؛ بارسای واقعی را فردا خواهیم دید
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

پیگرینی: نسبت به سال گذشته سرحال تر هستیم؛ بارسای واقعی را فردا خواهیم دید

مانوئل پیگرینی مطمئن است که تیمش می تواند در دیدار فردا شب چمپیونزلیگ مانع از بازی مالکانه بارسلونا شود؛ این مربی شیلیایی در کنفرانس مطبوعاتی خود همچنین تأیید کرد که جیمز میلنر 100% آماده بازی کردن است.

طرفداری- بنا به گزارش AS، صحبت های سرمربی سابق رئال مادرید، ویارئال و مالاگا را می خوانیم:

- خاطرات از دیدار فصل گذشته: "سال گذشته ما بعد از برگزاری 19 مسابقه طی دو ماه وارد این نبرد شدیم. ما این بار سرحال تر هستیم و در فرم خوبی قرار داریم اما می دانیم که در مقابل حریف نیرومندی قرار خواهیم گرفت."

- سختی کشیدن در مرحله گروهی: "ما هرگز تصور نمی کردیم که قرار است در پایان مرحله گروهی حذف شویم و به خود باور داشتیم و درست تا آخرین بازی جنگیدیم. ما در چند بازی خوب بازی نکردیم اما برای شکست دادن بایرن در مونیخ شخصیت خود را نشان دادیم."

- محرومیت توره: "من ترجیح می دهم با او بازی کنم تا بدون او - او برای ما بازیکن مهمی است. فکر می کنم می توانیم غیبت او را مدیریت کنیم چرا که ما ترکیب بزرگی داریم."

- هدف: "ایده ما این است که پیروز شویم، اما فراتر از هرچیزی، گل نخوردن مهم است. یک تساوی بدون گل برای ما مناسب تر از تساوی 1-1 است."

- بارسا: "فکر نمی کنم زمانی که فصل گذشته با آنها دیدار کردیم، سبک بازی خود را عوض کرده باشیم. ما بازی های زیادی را یکی پس از دیگری برگزار کردیم و سعی کردیم با روش های مختلفی بازی کنیم اما کار ساز نشد. می خواستیم جلوی زمین را باز کنیم و خطر ایجاد کنیم؛ فکر می کنم مهمترین چیز نبرد بر سر تصاحب توپ است و اینکه اجازه ندهیم بارسا پاسکاری های همیشگی خود را انجام دهد. نمی توانیم به آنها اجازه دهیم که ریتم خود را پیدا کنند."

- شکست بارسا مقابل مالاگا: "ما بارسای واقعی را فردا خواهیم دید - علی رغم این حقیقت که آنها آخرین بازی خود در لیگ را واگذار کرده اند. قبل از بازی با مالاگا آنها در مسیر کسب پیروزی های متوالی بودند و من انتظار دارم که فردا شب بهترین بارسلونا را شاهد باشیم. برای من صحبت کردن در مورد بارسا آسان نیست چرا که دیگر در اسپانیا زندگی نمی کنم؛ به عنوان مربی ترجیح می دهم که با پشتوانه پیروزی وارد میدان شویم."

۵ اسفند ۱۳۹۳
سرخیو آگوئرو: می توانیم هر تیمی را شکست دهیم؛ بازی متفاوتی خواهد بود
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

سرخیو آگوئرو: می توانیم هر تیمی را شکست دهیم؛ بازی متفاوتی خواهد بود

یک مصدومیت عضلانی، فصل گذشته مانع از حضور سرخیو آگوئرو مقابل بارسلونا شد اما امسال او آماده است تا بازی کند و ستاره آرژانتینی می گوید که سیتی از اشتباهات جدال فصل گذشته (فوریه 2014) درس گرفته است.

طرفداری- بنا به گزارش AS، آگوئرو در مصاحبه با وبسایت رسمی باشگاه منچستر سیتی گفت: "بارسلونا آخرین بار که با هم بازی کردیم کار را برای ما بسیار سخت کرد چرا که به خوبی حفظ توپ کردند - این یکی از نقاط قوت آنهاست. این یعنی ما نمی توانستیم که بر بازی مسلط شویم. هرچند از آن بازی چیزهای زیادی یاد گرفته ایم. می خواستیم بیشتر به بارسا حمله کنیم اما در یک سوم پایانی زمین نمی توانستیم راهی پیدا کنیم.

"این بار متفاوت خواهد بود، این یک بازی متفاوت خواهد بود و هر دو تیم تغییر کرده اند. هر دو باشگاه به خوبی تقویت شده اند بنابراین خواهیم دید که بازی چطور از آب در می آید اما مطمئنم که دو بازی فوق العاده شاهد خواهیم بود.

"زمانی که من قرعه را دیدم، با خود گفتم، 'اوه، نه، دوباره نه' اما حالا آن را به عنوان یک تصادف بزرگ می بینم. من همیشه گفته ام که قرار گرفتن در مقابل بهترین تیم ها در چمپیونزلیگ خوب است و در این مرحله از رقابت ها، با هر تیمی که دیدار کنید، سخت خواهد بود. ما احساس اطمینان داریم و امیدواریم که خوب کار کنیم - زمانی که بسیاری نوشتند که ما حذف خواهیم شد، رفتیم و بایرن و رم را شکست دادیم؛ این نشان می دهد که ما توانایی شکست دادن بهترین تیم های اروپا را داریم."

۵ اسفند ۱۳۹۳
دنی ولبک خواهان نمایش قدرت آرسنال در خانه برابر موناکو
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

دنی ولبک خواهان نمایش قدرت آرسنال در خانه برابر موناکو

دنی ولبک آرسنال را به چالش کشیده تا در خانه در دور رفت یک هشتم لیگ قهرمانان مقابل موناکو در روز سه شنبه به پیروزی برسند.

طرفداری- آرسنال در دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه امارات هیچگاه بازنده نبوده. اگرچه تساوی 3-3 مقابل اندرلخت برای آنها دردسرساز شد و باعث شد آنها صدر نشینی گروه را از دست بدهند و به عنوان تیم دوم به دور بعد صعود کنند. موناکو در این فصل لیگ قهرمانان فقط چهار گل به ثمر رسانده و با این حال بالاتر از لورکوزن به دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان رسیدند. دنی ولبک می گوید اینکه در دور رفت آرسنال باید در خانه بازی کند می تواند امتیازی باشد تا این تیم برای اولین بار از فصل 10-2009 به دور یک چهارم نهایی برسد.

ولبک می گوید:"هر تقابلی در لیگ قهرمانان مشکل خواهد بود و موناکو هم از این قاعده مستثنی نیست. آنها بازیکنان خوبی دارند وی این چالشی بزرگ در دور رفت و برگشت برای ما خواهد بود.ما ابتدا در خانه بازی خواهیم کرد و این فرصت خوبی است که جایگاه محکمی برای خود ایجاد کنیم. با این حال ما باید خود را برای دو دیدار سخت آماده کنیم. در موقعیت فعلی هر مسابقه برای ما چالشی بزرگ خواهد بود ولی ما می خواهیم از آن لذت ببریم. ما لازم است که قوی باشیم و استحکام خود را نشان دهیم. ما روحیه خوبی در تیم داریم. ما می خواهیم این فصل لیگ قهرمانان اروپا را به چالش بکشیم."

دنی ولبک که در ماه سپتامبر از منچستر یونایتد به آرسنال پیوسته است و دلیل نمی بیند که آرسنال در اروپا موفق نباشد. آرسنال در دو فصل گذشته مقابل بایرن مونیخ تیم بزرگ آلمانی حذف شده و بدیهی است که امسال با قرعی بهتری روبه رو شده است.

مهاجم انگلیسی ادامه می دهد:"این یک رقابت خاص است. شما با روش های مختلف بازی فوتبال در اروپا مواجه می شوید. شما در آنجا با بهترین تیمم های جهان رو به رو می شوید و هر بازیکنی آرزو دارد در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند. این اتفاق بزرگی است که در این رقابت ها پیش بروید و ما می خواهیم تا جاییکه می توانیم پیش برویم. من می خواهم که به ادوار نهایی این رقابت برسیم و این چیزی است که تمام هم تیمی های من می خواهند. آزمایش خود مقابل بهترین بازیکنان دنیا اینجا در لیگ قهرمانان بسیار عالی است. ما به چیزی جز مسابقه فکر نمی کنیم. تمام تمرکز ما بر روی این است که دو بازی را با موفقیت پشت سر بگذاریم و به دور بعد صعود کنیم."

موناکو در ابتدای فصل آرسنال را برد. تیم لئوناردو ژاردیم در جریان رقابت های امیریتس کاپ توانست با تک گل رادامل فالکائو از سد توپچی ها بگذرد.

آرسن ونگر برای اولین بار در یک مسابقه رسمی به دیدار تیم سابق خود موناکو خواهد رفت. سرمربی فرانسوی در فصل 88-1987 تیم موناکو را قهرمان لوشامپیونه و در سال 1991 قهرمان کوپ دو فرانس کرد و آنها را به فینال جام برندگان اروپا در سال 1992 و نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در 1994 رساند. بعد از سال 1994 ونگر موناکو را به مقصد ناگویا گرامپوس ترک کرد و سرمربی تیم ژاپنی شد.

۵ اسفند ۱۳۹۳
هافبک لیورپول: بدون سوارز بهتر بازی می کنیم
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

هافبک لیورپول: بدون سوارز بهتر بازی می کنیم

جو آلن هافبک ولزی لیورپول اعتقاد دارد حالا لیورپول در فرمی بهتر از آن چه با سوارز تجربه می کرد قرار دارد.

طرفداری- پس از شروع بد لیورپول در این فصل، قرمزها با بهبود فرم خود در سال جاری میلادی راه خود را به سمت رده های بالایی جدول در پیش گرفته اند. آن ها در آخرین دیدار خود توانستند رقیب خود ساوتهمپتون را در خانه حریف 2-0 شکست دهند تا به دو امتیازی منچستریونایتد در رده چهارم برسند.

افت لیورپول در روزهای نخست به عدم حضور لوئیس سوارز نسبت داده می شد. ملی پوش اروگوئه ای که 31 گل در فصل گذشته به ثمر رسانده بود، در تابستان با 75 میلیون پوند به بارسلونا منتقل شد. با این حال آلن اعتقاد دارد لیورپول بدون سوارز بهتر کار می کند.

مرد ولزی به خبرنگار فر فر تو گفت: "در ابتدای فصل همه در خصوص تاثیر نبود سوارز صحبت می کردند اما حالا با آن کنار آمده ایم. در ابتدای فصل با توجه به مصدومیت ها فرم ایده آل را پیدا نکرده بودیم و به زمان نیاز داشتیم. اما شرایط را تغییر دادیم و حالا به این سطح بازگشته ایم."

نامبرده افزود: " می توانم با توجه به سبک بازی بگویم که حتی یک قدم به جلو در این فصل -نسبت به فصل قبل- برداشته ایم. حالا به نسبت اول فصل خطرناک تریم و هدف را بالا تر قرار داده ایم و امتیاز های بیشتری را جمع می کنیم. همه آرزو داشتیم که به این فرم، کمی زودتر دست پیدا می کردیم اما هنوز زمان زیادی از فصل باقی مانده است و پیش می رویم تا چیزهایی را به دست بیاوریم."

وقتی از او او در خصوص برخورد با فلیپ جوریچیچ مهاجم ساوتهمپتون و صحنه مشکوک در محوطه جریمه لیورپول سوال شد گفت: "صادقانه بگویم که نتوانستم توپ را لمس کنم و این ناامید کننده است چون گمان می کردم موفق می شوم. با این حال خطایی روی او مرتکب نشدم. پس از برخورد نزدیک بود قلبم از حرکت بایستد -از استرس اعلام پنالتی- با این حال متوجه می شوم که چرا پنالتی اعلام نشد."

۵ اسفند ۱۳۹۳
تیم منتخب هفته 26 لیگ جزیره
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

تیم منتخب هفته 26 لیگ جزیره

طرفداری- وبسایت آماری Whoscored تیم منتخب هفته 26 لیگ جزیره را که با توقف چلسی، شکست یونایتد و پیروزی لیورپول، آرسنال و منچسترسیتی همراه بود به شرح زیر منتشر کرد:

۵ اسفند ۱۳۹۳
تاریخچه بازی های آرسنال مقابل تیم های فرانسوی
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

تاریخچه بازی های آرسنال مقابل تیم های فرانسوی

دو تیم آرسنال و موناکو برای اولین بار در چهارچوب یک بازی رسمی در لیگ قهرمانان اروپا با یکدیگر رقابت می کنند تا آرسن ونگر با تیم سابق خودش دیدار داشته باشد. تاریخچه بازی های آرسنال با تیم های فرانسوی نشان می دهد که این تیم در اکثر دیدارها موفق شده است و در دیدارهای حذفی نیز هیچگاه مقابل فرانسوی ها حذف نشده است.

طرفداری- در مجموع 22بازی آرسنال با تیم های فرانسوی، این تیم 13برد، 7تساوی و 2باخت کسب کرده است که 10 برد این تیم مربوط به دوره حضور آرسن ونگر می باشد. در زیر تمام دیدارهای آرسنال با تیم های فرانسوی را مشاهده می کنید. لازم به توضیح است آرسنال در همین فصل و قبل از شروع مسابقات رسمی در دیداری دوستانه با یک تک رادمائل فالکائو از تیم موناکو شکست خورد. عکس مربوط به همان دیدار است.

اوسر

آرسنال 1- اوسر1( یک چهارم نهائی جام در جام اروپا- رفت 1995-1994)

اوسر0- آرسنال1 (یک چهارم نهائی جام در جام اروپا –برگشت 1995-1994)

اوسر0- آرسنال1(دور دوم گروهی لیگ قهرمانان اروپا گروه آ-رفت 2003-2002)

آرسنال1- اوسر2(دور دوم گروهی لیگ قهرمانان اروپا گروه آ –برگشت2003-2002)

مجموع: آرسنال 2برد، اوسر 1برد ، 1مساوی، آرسنال4 زده3 خورده

نانت

آرسنال3- نانت0(دور سوم جام یوفا- رفت 2000-1999)

نانت3- آرسنال3(دور سوم جام یوفا- برگشت 2000-1999)

مجموع : آرسنال 1برد، ا تساوی ، آرسنال 6زده 3خورده

روئن

روئن0- آرسنال0 (یک شانزدهم جام یوفا- دور رفت 1970-1969)

آرسنال1- روئن 0( یک شانزدهم جام یوفا- دور برگشت 1970-1969)

مجموع: آرسنال1 برد، ا تساوی، آرسنال 1زده بدون خورده

مونت پولیه

مونت پولیه 1- آرسنال2 ( مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا- رفت 2013-2012)

آرسنال2- مونت پولیه0( مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا- برگشت 2013-2012)

مجموع: آرسنال 2برد 4زده 1خورده

المپیک لیون

لیون0- آرسنال1(دور دوم گروهی لیگ قهرمانان اروپا- رفت2001-2000)

آرسنال1- لیون1(دور دوم گروهی لیگ قهرمانان اروپا-برگشت 2001-2000)

مجموع: آرسنال1برد 1 تساوی، 2زده، 1خورده

المپیک مارسی

مارسی0- آرسنال1(دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا-رفت 2012-2011)

آرسنال0- مارسی0(دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا- برگشت 2012-2011)

مارسی1- آرسنال2(دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا- رفت 2014- 2013)

آرسنال 2- مارسی0(دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا- برگشت 2014-2013)

مجموع: آرسنال3برد، اتساوی، 5زده 2خورده

پاریس سن ژرمن

پاریس سن ژرمن1- آرسنال1( نیمه نهائی جام در جام اروپا- رفت 1994-1993)

آرسنال1- پاریس سن ژرمن 0( نیمه نهائی جام در جام اروپا- برگشت 1994-1993)

مجموع: آرسنال1 برد ا تساوی، 2زده 1خورده

لن

لن1- آرسنال1 (مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا- رفت 1999-1998)

آرسنال0- لن1( مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا- برگشت 1999-1998)

آرسنال1- لن0 (نیمه نهائی جام یوفا- رفت 2000-1999)

لن1 آرسنال2( نیمه نهائی جام یوفا- برگشت 2000-1999)

۵ اسفند ۱۳۹۳
کومان: بازیکنان از فن خال می ترسند
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

کومان: بازیکنان از فن خال می ترسند

سرمربی ساوتهمپتون فاش کرده است که شاگردان لوئیس فن خال، از وی می ترسند.

طرفداری- پس از شکست دو بر یک در برابر سوانزی سیتی، وضعیت منچستر یونایتد و امیدهای این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. کارشناسان فوتبال معتقدند که تیم لوئیس فن خال، از خلاقیت و زیرکی لازم، برخوردار نیست.

در همین راستا، رونالدو کومان، سرمربی کنونی ساوتهمپتون که در بین سالهای 1998 تا 2000، دستیار فن خال در بارسلونا بود، به میرور گفت:

"زمانی که شما فن خال را وارد باشگاه کنید، در واقع کیفیت را وارد باشگاه کرده اید! همچنین کسی را به تیم آورده اید که فکر می کند همه چیز می داند و همین مسئله موجب برخی اختلافات می شود. از نظر سرمربیگری، تفاوت های زیادی بین من و فن خال وجود دارد. من پس از جام جهانی 98، در بارسلونا دستیار وی بودم و چیزهای زیادی از او یاد گرفته ام، اما راهی که فن خال بازیکنان را مدیریت می کند، کاملا با من متفاوت است. من فشار زیادی بر دوش بازیکنانم نمی گذارم. وقتی فن خال را مسئول تیم می کنید، این حقیقت دارد که ترس در باشگاه حمکفرما می شود. بازیکنان از لوئیس فن خال می ترسند، این مسئله لزوما خوب نیست."

۵ اسفند ۱۳۹۳
شادی ونگر از بازگشت موناکو به سطح اول اروپا
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

شادی ونگر از بازگشت موناکو به سطح اول اروپا

در آستانه دیدار آرسنال و موناکو آرسن ونگر که سابقه مربی گری در تیم موناکو را دارد از بازگشت این تیم به جمع تیم های برتر اروپا خوشحال است.

طرفداری - به گزارش soccerway در آستانه دیدار آرسنال و موناکو در لیگ قهرمانان آرسن ونگر از دیدن تیم موناکو در بالاترین سطح رقابت های اروپایی خوشحال است. ونگر در اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 میلادی به مدت 7 سال در این تیم مربی گری کرده است. او با این تیم در سال 1988 فاتح لیگ فرانسه شد و سه سال بعد با این تیم جام حذفی فرانسه را کسب کرد. پس از موناکو ونگر به ژاپن رفت و سپس در سال 1996 به تیم آرسنال پیوست. این دو تیم روز چهارشنبه در استادیوم امارات به مصاف هم می روند و ونگر انتظار یک دیدار سخت در برابر نایب قهرمان لیگ قهرمانان سال 2004 را دارد.

ونگر در مصاحبه خود گفت: "آن ها تیم منظمی هستند و خط دفاعی بسیار خوبی دارند و در ضد حملات بسیار خطرناک و با برنامه هستند. در مرحله گروهی 11 امتیاز کسب کردند که کار سختی است. بسیار جذاب است که می بینم موناکو به سطح اول اروپا بازگشته است اما در حال حاضر تنها بر روی تیم خودم تمرکز می کنم."

او در ادامه گفت: "به تیم خود اطمینان دارم زیرا ما بازی های خود را برده ایم. ما تعهد و روحیه بسیار خوبی داریم اما این دیدار مسلما دشوار است. فشار بر روی تیم حریف را دوست دارم زیرا فرصت های خوبی ایجاد می کنند که به عنوان مربی یا بازیکن مسئله مطلوبی است."

آرسنال در 4 فصل گذشته در این مرحله از مسابقات حذف شده است. آن ها دو بار در برابر بایرن مونیخ و یک بار برابر بارسلونا و یک بار برابر میلان شکست خورده اند.

ونگر درباره این مسئله گفت: "ما در 4 فصل گذشته در این مرحله حذف شده ایم. 2 بار برابر قهرمان مسابقات باخته ایم. اما می خواهیم این بار در مسابقات باقی بمانیم. در 4 فصل گذشته ناامید از بازی خارج شدیم ولی از آن باخت ها درس گرفتیم."

۵ اسفند ۱۳۹۳

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۳۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۷,۰۳۷ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۶,۰۵۱ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۷۷۱ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۱۷ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۸۴ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۸۰۱ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۴۵۶ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۳۸۲ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۱,۳۸۷ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۳۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۵۰۲ کاربر آنلاین است. (۱۲۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۵۰۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!