به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

عکس روز؛ شادمانی قهرمانی به سبک شاگردان آقای خاص
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

عکس روز؛ شادمانی قهرمانی به سبک شاگردان آقای خاص

۱۱ اسفند ۱۳۹۳
خوشحالی تنیسور مشهور از قهرمانی چلسی
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

خوشحالی تنیسور مشهور از قهرمانی چلسی

رادک استپانک تنیسور مشهور اهل جمهوری چک با انتشار این تصویر در صفحه فیسبوکش خوشحالی اش را از قهرمانی چلسی و پتر چک در جام اتحادیه انگلستان ابراز کرد.

۱۱ اسفند ۱۳۹۳
عکس روز: از زمان حضور این تماشاگر در آنفیلد، لیورپولی ها دیگر شکست نخورده اند
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

عکس روز: از زمان حضور این تماشاگر در آنفیلد، لیورپولی ها دیگر شکست نخورده اند

رسانه های انگلیسی پس از پیروزی امروز شاگردان برندان راجرز برابر منچسترسیتی بدین نکته پرداخته اند که لیورپولی ها از شب سال نو میلادی که هواداری در بحبوحه نتایج ضعیف برندان راجرز با ظاهری همانند حضرت مسیح با نوشته ای در حمایت از این سرمربی به استادیوم آنفیلد آمد، در اتفاقی جالب دیگر در رقابت های لیگ برتر شکست نخورده و از 21 امتیاز ممکن 19 امتیاز را کسب کرده اند.

۱۱ اسفند ۱۳۹۳
ویدیو؛ جشن قهرمانی چلسی در جام اتحادیه انگلیس
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

ویدیو؛ جشن قهرمانی چلسی در جام اتحادیه انگلیس

۱۱ اسفند ۱۳۹۳
مارکو ماتراتزی قهرمانی جام اتحادیه را به مورینیو تبریک گفت
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

مارکو ماتراتزی قهرمانی جام اتحادیه را به مورینیو تبریک گفت

مارکو ماتراتزی مدافع سابق اینتر میلان با قرار دادن این تصویر در صفحه فیسبوکش، قهرمانی جام اتحادیه را به سرمربی سابقش ژوزه مورینیو تبریک گفت. وی نوشت: "تبریک می گویم رییس!!!"

۱۱ اسفند ۱۳۹۳
مورینیو: انعطاف تاکتیکی بازیکنانم کلید این پیروزی بود
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

مورینیو: انعطاف تاکتیکی بازیکنانم کلید این پیروزی بود

ژوزه مورینیو سرمربی چلسی می گوید که تطبیق بازیکنان تیمش با تاکتیک های مختلف دلیل پیروزی آن ها مقابل تاتنهام در فینال لیگ کاپ بوده است.

طرفداری- گل های جان تری و دیگو کوستا موجب شد تا مورینیو به اولین جام خود با چلسی پس از بازگشت دوباره به این تیم برسد و به همراه آبی های لندن در فینال لیگ کاپ با شکست تاتنهام قهرمان شوند. مورینیو در این بازی به صورت هوشمندانه ای از زوما در پست هافبک دفاعی بازی گرفت تا نبود ماتیچ به چشم نیاید. آفای خاص پس از این پیروزی به Sky Sports گفت:

"انعطاف تاکتیکی بازیکنانم و تاکتیک پذیری آن ها فوق العاده بود. برای فینال تدبیر ویژه ای داشتم و قطعا در هر فینال نمی توانیم پیروز شویم ولی در فینال نباید برای شکست بازی کنید. تیمی بودیم که هیچکس انتظارش را نداشت ولی تیمی با توازن عالی بودیم، در میانه زمین بسیار فشرده بازی کردیم و پرسینگ را به خوبی انجام دادیم.

با وجود آنکه آن ها چند موقعیت داشتند، مشکل خاصی نداشتیم. تنها موقعیت آن ها آن ضربه پشت 18 (ضربه اریکسن که به تیرک دروازه برخورد کرد) بود و ما به خوبی بازی را کنترل کردیم. می دانستیم که در ضد حمله می توانیم خطرناک باشیم و من انتظار بیشتری داشتم ولی به نظرم به روشی که باید در یک فینال بازی می کردیم، بازی کردیم."

سرمربی موفق پرتغالی همچنین در مورد تاتنهام اضافه کرد:

"تاتنهام و مائوریسیو (پوچتینو) فوق العاده بودند. او یک تیم فوق العاده ساخته است، آن ها بازی را برای ما بسیار سخت کردند و من برای آن ها متاسفم. او کاری فوق العاده انجام داده و دوران حرفه ای او سیر تکاملی را پیش گرفته است. برای او متاسفم ولی می دانم وی مردی است که به کارش و تیمش که به فینال آمده است افتخار می کند."

ژوزه مورینیو همچنین در بخشی از صحبت هایش به ستایش از عملکرد چند بازیکن تیمش پرداخت. وی اضافه کرد:

"می خواهم صادق باشم، برای من بهترین بازیکن زمین تیبو کورتوا بود که ما را با چند واکنش فوق العاده در نیمه نهایی مقابل لیورپول به اینجا رساند. بهترین بازیکن زمین برای من فلیپ لوئیس است که امروز بازی نکرد ولی در دو بازی نیمه نهایی مقابل لیورپول شگفت انگیز بود. بهترین بازیکن زمین کریستینسن است، او بسیار خوب مقابل شروسبری بازی کرد. تمام این بازیکنان برای من بهترین ها هستند و شاید بیشتر از آن ها جان تری است که از شانس خوبش در فینال بازی کرد. برای آن هایی که بازی نکردند متاسفم بنابراین برای من آن ها بهترین بازیکنان زمین هستند زیرا برای من این به معنای تیم است."

۱۱ اسفند ۱۳۹۳
پوچتینو: به تیمم افتخار می کنم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

پوچتینو: به تیمم افتخار می کنم

سرمربی جوان تاتنهام با وجود شکست مقابل چلسی در فینال کاپیتال وان کاپ به ستایش از بازیکنان تیمش پرداخت.

طرفداری- تاتنهام در فینال کاپیتال وان کاپ مقابل شاگردان مورینیو 2-0 شکست خورد تا دستش از رسیدن به این جام کوتاه ماند. مائوریسیو پوچتینو سرمربی جوان اسپرز پس از این شکست به Sky Sports گفت:

"چلسی یکی از بهترین تیم های جهان با بازیکنانی بسیار خوب است. ما جوان و بی تجربه هستیم. آن ها بازیکنانی داشتند که در 12، 13 یا 14 فینال بازی کرده بوند. این اولین فینال بسیاری از بازیکنان تیم بود بنابراین ما به کاری که کرده ایم افتخار می کنیم و به چلسی نیز تبریک می گوییم. برای هوادارانمان متأسف هستم ولی تلاش زیادی کردیم. سخت است ولی باید به آینده امیدوار باشیم. این اولین قدم گروه است. ما قدرتمند هستیم و شخصیت و کارکتر قوی خود را نشان دادیم.

سخت بود برای این فینال آماده شویم زیرا روز پنج شنبه بازی کرده بودیم. نمی خواهم بهانه بیاورم و لی این واقعیت است."

۱۱ اسفند ۱۳۹۳
عکس روز: برادران توره برای نخستین بار روبروی هم قرار گرفتند
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

عکس روز: برادران توره برای نخستین بار روبروی هم قرار گرفتند

در چارچوب بازی دیروز لیورپول مقابل منچستر سیتی که با برتری قرمزها همراه شد، حبیب و یایا توره برای نخستین بار در دو تیم مختلف در زمین حضور پیدا کردند.

۱۱ اسفند ۱۳۹۳
رکورد حضور تماشاگر در لیگ اروپا جابجا شد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

رکورد حضور تماشاگر در لیگ اروپا جابجا شد

حساب کاربری رسمی یوفا در توئیتر تائید کرد که بازی تیم بشیکتاش ترکیه در مقابل لیورپول رکورد حضور تماشاچی در مسابقات لیگ اروپا را جابجا کرده است.

طرفداری- جو عجیب و پر شور هواداران ترک در استادیوم استانبول که رکورد شکست ناپذیری لیورپول در ضربات پنالتی را در مسابقات اروپایی شکست، همچنین توانست رکورد حضور تماشاچی را در مسابقات لیگ اروپا جابجا کند.

پنالتی دهم بازی دو تیم را دژان لوورن از دست داد تا بخش عمده ای 63 هزار و 324 هوادار بشیکتاش به همراه بازیکنان و سرمربی، اسلاون بیلیچ صعود این تیم را به دور یک هشتم نهایی لیگ اروپا جشن بگیرند.

۱۱ اسفند ۱۳۹۳
تیری آنری: چلسی توانایی فتح سه گانه را دارد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

تیری آنری: چلسی توانایی فتح سه گانه را دارد

بعد از قهرمانی روز گذشته چلسی در جام اتحادیه، تیری آنری فکر می کند که این تیم توانایی فتح چمپیونزلیگ و لیگ برتر انگلستان را نیز دارد.

طرفداری- شاگردان ژوزه مورینیو با پیروزی 2-0 مقابل تاتنهام در ورزشگاه ومبلی، قدم اول برای فتح سه گانه سال 2014/15 را محکم برداشتند.

مهاجم سابق آرسنال در همین رابطه به Sky Sports گفت: "فکر می کنم آنها می توانند. آنها تمام ویژگی های لازم برای فتح سه گانه را دارند. زمان خواهد گفت. اما بازی با پی اس جی وظیفه سنگینی برای آنها خواهد بود. من خیلی مشتاقم تا بازی مقابل پاریسن ژرمن را تماشا کنم. این بازی بزرگی خواهد بود. اگر آنها پاریس را شکست دهند، ممکن است در مرحله بعد با بایرن مونیخ، رئال مادرید یا بارسلونا روبرو شوند."

۱۱ اسفند ۱۳۹۳

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۰۰۵ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۲۶,۵۲۲ بازدید
۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۳۵,۸۹۰ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۷,۴۸۷ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۲۹۸ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۶۸ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۰۹۸ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۲۲۸ بازدید
۴ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۳,۸۳۴ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۲۸,۵۳۲ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۸۹۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۶۵ کاربر آنلاین است. (۲۰۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۶۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!