به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

فن خال: هیچ اختلافی با گیگز ندارم
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

فن خال: هیچ اختلافی با گیگز ندارم

لوئیس فن خال شایعات وجود اختلاف بین وی و رایان گیگز را بی اساس خواند.

طرفداری- بعد از گل پیروزی بخش دقایق پایانی اشلی یانگ مقابل نیوکاسل در روز چهارشنبه، پیرمرد هلندی در شادی پس از گل، لپ رایان گیگز را کشید، ولی دستیار ولزی و هافبک-مهاجم افسانه ای شیاطین سرخ، هیچ واکنشی از خود بروز نداد که سبب بروز شایعاتی مبنی بر وجود اختلاف بین این دو نفر شد.

به نقل از ESPN، با این حال، فن خال دیشب در کنفرانس خبری پیش از بازی یونایتد مقابل آرسنال در جام حذفی طی هفته آینده، بر همه گمانه زنی ها خط بطلان کشید:

"ذکر این مساله واقعا باعث عصبانیتم شد، چون همه می بینند که چه روابط خوبی داریم. در کنار هم زحمت بسیاری می کشیم که البته فقط رایان نیست و شامل همه کادر فنی و بازیکنان می شود. چنین شایعاتی یکی از راه های کاشت بذر اختلاف است. اقدامات لازم در مورد رسانه ها را انجام خواهم داد. از این حرکات راضی نیستم."

گفتنی است سرمربی هلندی و پرافتخار فوتبال دنیا همچنین در ادامه به آرزویش برای بازگرداندن منچستریونایتد به لیگ قهرمانان، مسابقه آنها در یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس مقابل آرسنال و ارزش کار آرسن ونگر در باشگاه لندنی، صحبت کرد.

۱۵ اسفند ۱۳۹۳
هارت: مطمئنم کمپانی به زودی برخواهد گشت
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

هارت: مطمئنم کمپانی به زودی برخواهد گشت

جو هارت به حمایت از مدافع مستحکم و کاپیتان بلژیکی تیمش پرداخت.

طرفداری- ونسان کمپانی در پیروزی روز چهارشنبه سیتی برابر لستر در لیگ برتر، روی نیمکت نشانده شد و مانوئل پیگرینی بعد از مسابقه ادعا کرد می خواسته وی را برای بازی های لیگ قهرمانان، آماده نگه دارد. البته گفته می شود این نیمکت نشینی به عملکرد ضعیف کمپانی در شکست سیتی زن ها برابر لیورپول و بارسلونا هم مربوط است.

پیگرینی فعلا از صحبت در مورد بازگشت کمپانی به ترکیب اصلی تیم در 14 مارس مقابل برنلی، طفره رفته است. به نقل از SoccerWay، با این حال، جو هارت، که خود هم در چند مقطع با ویلی کابایرو جایگزین شده، اعتقاد دارد ونسان این دوران را پشت سر خواهد گذاشت:

"وینی (اشاره به کمپانی) همانند همه ما درک می کند که سرمربی گاهی اوقات دست به تغییرات در تیم می زند. هیچ کس قرار نیست در تک تک بازی ها حضور داشته باشد. من این درس را آموخته ام. مطمئنم او به عنوان یکی از بهترین مدافعین حال حاضر دنیا، به زودی با بازوبند کاپیتانی، به میدان بازخواهد گشت.

"من هم چنین شرایطی داشته ام. در آن برهه مسیرم آن چنین بود. باید تلاش کنید بهترین بهره را از آن ببرید و من هم دوست دارم تصور کنم چنین کرده ام."

۱۵ اسفند ۱۳۹۳
مارتین کیون: هندرسون به مانند ویرا کاپیتان خوبی خواهد شد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

مارتین کیون: هندرسون به مانند ویرا کاپیتان خوبی خواهد شد

در حالی که لیورپول در هفته های اخیر در نبود استیون جرارد، جردن هندرسون را به عنوان کاپیتان در ترکیب دارد؛ به نظر می رسد با ترک باشگاه تواسط جرارد در انتهای فصل این مسئولیت به طور دائم به هندرسون سپرده شود.

طرفداری- بحث ها در این خصوص ادامه دارد. برخی این مسئولیت را برای هندرسون زود می دانند و برخی مانند مارتین کیون مدافع بزرگ سابق آرسنال اعتقاد دارد که هندرسون می تواند از پس این وظیفه بر بیاید.

او که سابقه بازی در کنار کاپیتان های بزرگی مانند تونی آدامز و پاتریک ویرا را در کارنامه دارد، زمانی که خبرنگار دیلی میل در خصوص کایفیت کاپیتانی هندرسون و بهترین کاپیتانی که در کنار او بازی کرده است، سوال کرد پاسخ داد: "سخت می توانم جواب دهم. تونی آدامز بدون شک بیشترین جام های ممکن را در قیاس با بازیکنان هم‌تیمی ام به دست آورد اما پاتریک ویرا کاپیتان بسیار خوبی بود. آدامز مدافع خوبی بود ولی ویرا یکی از بهترین هافبک های لیگ برتر بود. البته آن ها کاپیتان های متفاوتی بودند."

او افزود: "تونی از زمانی که جوان بود کاپیتان تیم بود و این به واقع مناسب او بود. این خصلت او را به یک رئیس در زمین تبدیل کرد. مردم می گویند کسی را نمی توان برای کاپیتان شدن پرورش داد اما به نظر من جرج گراهام -مربی وقت آرسنال- به خوبی توانست تونی را برای این مسئولیت بار بیاورد. اما در خصوص ویرا، می توان گفت او را مجبور کردند تا بازوبند را بر بازو ببندد. او کسی نبود که فکر کند روزی کاپیتان خواهد شد."

او نشانه هایی مشابه در خصوص ویرا و هندرسون می بیند. "داستان هندرسون هم به همین گونه است. او به عنوان یک فرد و یک بازیکن رشد پیدا کرده است و به نظر راجرز کیفیت های لازم را در او برای رهبری دیده است. اما همه کاپیتان ها نیاز دارند تیم را به موفقیت برسانند. شما باید شخصیتی داشته باشید که سایرین در کنار شما باقی بمانند. شما باید در تمام بازی ها با تمام توان بازی کنید تا سایرین از شما تبعیت کنند. و من فکر می کنم هندرسون لایق این مسئولیت است. او به مانند جرارد گلزنی می کند و پاس گلی که برای استوریج ارسال کرد استثنایی بود. او کمتر از جرارد تکنیکی است اما در حال پیشرفت است و گمان می کنم کاپیتان خوبی خواهد شد."

۱۵ اسفند ۱۳۹۳
کویت: فکر نمی کردم دوباره در آنفیلد بازی کنم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

کویت: فکر نمی کردم دوباره در آنفیلد بازی کنم

درک کویت اذعان کرد که چطور پس از دعوت رسمی باشگاه لیورپول از وی برای حضور در بازی خداحافظی استیون جرارد، مورد هجوم احساسات واقع شده است.

طرفداری- کویت که برای آخرین بار در می سال 2012 در تونل آنفیلد دست بر بنر باشگاه کشید و لیورپول را به مقصد فنرباغچه ترکیه ترک کرد، قرار است در ماه آینده برای حضور در بازی دوستانه تجلیل از حضور استیون جرارد در کنار ستاره های سابق لیورپول و لیگ برتر حضور پیدا کند.

هلندی 34 ساله به خبرنگار باشگاه لیورپول گفت: "فراخوانده شدن برای من هیجان انگیز بود چون (پس از سال 2012) به شهر بازنگشته بودم و دیدن دوباره مردم و رفتن به ملوود و خوش و بش کردن با بازیکن ها عالی خواهد بود. می دانم که چیزهای زیادی تغییر کرده اند. بازیکنان زیادی از زمان حضور من در تیم باقی نمانده اند، اما وقتی آن تماس انجام شد احساساتی شدم. شانس این را دارم که برگردم و اوقات بیشتری را در آنفیلد باشم و با همبازی های شش سال حضورم در آنجا بازی کنم. این عالی است."

او در روز 29 مارس به همراه بازیکنانی مانند لوئیس سوارز، فرناندو تورس، ژابی آلونسو، په په رینا، تیری آنری، جان تری و دیدیه دروگبا در آنفیلد حاضر خواهد بود تا این جمع روزی به یاد ماندنی را برای استیون جرارد بسازند.

کویت افزود: "احساس خوبی دارم چون انتظار نداشتم بازگشتی در کار باشد. (اما) وقتی پس از شش سال حضور باشگاه را ترک کردم، نتوانستم خاطراتم را از شب های لیگ قهرمانان و روزهای ویژه آنفیلد پاک کنم. نمی توانم آن ها را فراموش کنم. اما انتظار نداشتم بار دیگر برای بازی در آنفیلد به شهر بروم. این تجربه ای خاص خواهد بود."

۱۵ اسفند ۱۳۹۳
اسکولز: اوزیل در آرسنال حتی تلاش هم نمی کند
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

اسکولز: اوزیل در آرسنال حتی تلاش هم نمی کند

اوزیل که گران ترین خرید آرسنال است هنوز با این تیم هماهنگ نشده است. اسکولز معتقد است که اوزیل به یک رهبر نیاز دارد تا شرایط خود را در این تیم تغییر دهد.

طرفداری - به گزارش Goal.com، پل اسکولز اوزیل را به کم کاری در تیم متهم کرده است و معتقد است که عملکرد ضعیف او به دلیل نبود رهبر در تیم است. اوزیل در تابستان 2013 به آرسنال آمد و در 5 دیدار اول خود برای این تیم 2 گل زد و 3 پاس گل داد. اما اوزیل همواره برای رسیدن به فرم ایده آل خود در آرسنال با مشکل مواجه بود و اسکولز معتقد است این بازیکن پس از پیوستن به آرسنال جاه طلبی ندارد.

اسکولز در Evening Standard نوشت: "در سال های گذشته بازیکنان بزرگی که به دنبال کسب جام بودند از این تیم جدا شدند. دلیل این امر این است که آرسنال دیگر در رقابت برای قهرمانی حضور ندارد. آن بازیکنان متوجه شده بودند که اگر می خواهند قهرمان شوند باید از این تیم جدا شوند. "

او در ادامه گفت: "از زمانی که او به آرسنال پیوسته است نمی توان سطح بالای او را زیر سوال برد اما او در زمین تلاش نمی کند. او به یک رهبر در تیم نیاز دارد تا او را به حرکت وا دارد. در رئال مادرید او شانس قهرمانی در رقابت ها را داشت اما در آرسنال این گونه نیست."

همچنین ملی پوش سابق تیم ملی انگلیس معتقد است که آرسنال علاقه زیادی به بازگشت مجدد به اوج را ندارد. او درباره این مسئله گفت: "وقتی در 10 سال اول حضور ونگر در آرسنال تاریخ بسیار موفقی داشتند بسیار سخت است که چنین شرایطی را تحمل کنند. سخت است که همیشه با تیم بسیار بزرگ گذشته مقایسه شوید. اکنون منچستر نیز چنین شرایطی دارد. مشکل من با آرسنال این است که آن ها انگیزه ای برای بازگشت به شرایط خوب خود و مبارزه برای قهرمانی را ندارند و به اتمام لیگ در رتبه چهارم راضی هستند."

۱۵ اسفند ۱۳۹۳
نصری : دوست دارم در MLS بازی کنم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

نصری : دوست دارم در MLS بازی کنم

بازیکن فرانسوی تیم منچستر سیتی احتمال بازگشت به تیم نوجوانی خود یعنی مارسی را رد نکرد اما می گوید که حضور در لیگ آمریکا برای او جذاب تر است.

طرفداری - به گزارش goal.com سمیر نصری می گوید که دوست دارد مانند فرانک لمپارد روزی به لیگ MLS برود. این بازیکن 27 ساله 7 سال است که در انگلستان بازی میکند و از زمانی که از تیم آرسنال به منچستر سیتی پیوسته است 2 قهرمانی در لیگ و یک قهرمانی در جام اتحادیه کسب کرده است. هرچند نصری احتمال بازگشت به تیم مارسی را رد نکرده است اما معتقد است که حضور در لیگ آمریکا را ترجیح می دهد.

او در مصاحبه خود گفت :"مارسی تنها تیم فرانسوی است که دوست دارم برای آن بازی کنم اما این مسئله واقع گرایانه نیست. رویای من حضور در لیگ آمریکا است زیرا شیوه زندگی در آمریکا را دوست دارم."

وقتی از او پرسیدند که کدام باشگاه را ترجیخ می دهد نصری گفت :"فرقی نمی کند، نیویورک یا لس آنجلس فقط می خواهم در یک شهر بزرگ باشد."

تیم نیویورک سیتی به دلیل مالکیت مشترک با تیم منچستر سیتی از گزینه های اصلی برای پیوستن این بازیکن است. تیم لس آنجلس گلکسی نیز در به خدمت گرفتن بازیکنان لیگ انگلیس نظیر دیوید بکهام و رابی کین سابقه خوبی دارد.

۱۵ اسفند ۱۳۹۳
آزپلیکوئتا: هازارد توانایی بردن توپ طلا در سال های آینده را دارد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

آزپلیکوئتا: هازارد توانایی بردن توپ طلا در سال های آینده را دارد

مدافع اسپانیایی تیم چلسی آینده هم تیمی بلژیکی خود را بسیار روشن می بیند.

طرفداری- به گزارش Goal بین الملل، وقتی که از سزار آزپیلیکوئتا درباره ادن هازارد و مقایسه اش با رونالدو مسی پرسیده شد، در پاسخ به خبرنگار مارکا گفت:

"وقتی از رونالدو و مسی صحبت می شود، از دو غول فعلی فوتبال صحبت می شود. ادن نیز بازیکن بزرگیست و جوان تر از آنهاست پس ظرفیت و جای بیشتری برای پیشرفت دارد. من فکر می کنم که او در آینده می تواند توپ طلا را ببرد چون کیفیت لازم را دارد اما این را هم می دانم که او تمرکزش بیشتر بر روی عناوین تیمی است تا جوایز انفرادی."

وی ادامه داد: "با تمام این اوصاف اما بله، او کیفیت و توانایی لازم برای گرفتن این جایزه را در سال های آینده دارد."

۱۵ اسفند ۱۳۹۳
ایجنت: شخصیت بالوتلی در لیورپول رشد پیدا کرده است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

ایجنت: شخصیت بالوتلی در لیورپول رشد پیدا کرده است

مینو رایولا ایجنت ماریو بالوتلی اعتقاد دارد، برندان راجرز تاثیری بیشتر از هر فرد دیگری در شخصیت ماریو بالوتلی داشته است.

طرفداری- ماریو بالوتلی در هفته های اخیر بازی های بهتری را از خود ارائه داده است و مورد توجه برندان راجرز قرار گرفته است.

رایولا به RMC گفت: "در حال حاضر فکر می کنم او بیشتر از همیشه در حال پیشرفت است. او با مربی ای سر و کار دارد که چیزهایی را از او می خواهد که تاکنون کسی از وی نخواسته بود. برای مثال از او خواسته شده است زمانی که توپ را در اختیار ندارد با برنامه تر در زمین دوندگی داشته باشد. این به او به عنوان یک شخص و یک فوتبالیست شانس بزرگ شدن می دهد. او با قدرت باز خواهد گشت. او به تیم افتخار می کند و این مهم ترین چیز است."

۱۵ اسفند ۱۳۹۳
لالانا: فرم هندرسون باور نکردنی است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

لالانا: فرم هندرسون باور نکردنی است

آدام لالانا می‌‌گوید جردن هندرسون پس از کاپیتانی در لیورپول فرم بسیار خوبی‌ پیدا کرده است.

طرفداری- به گزارش FourFourTwo, لالانا در مورد فرم خوب هندرسون می‌‌گوید:"باور نکردنی است. از نظر من او در ۲ سال گذشته بالغ شده است و حالا در سطح دیگری قرار دارد. حتی با بازوبند کاپیتانی. من خوش شانس بودم که توانستم زمانی‌ در ساوتهمپتون کاپیتان باشم و باید به شما بگویم که کمی‌ روی شما تاثیر می‌‌گذارد.

"به نظر می‌‌رسد که کاپیتانی روی او تاثیر گذشته است. نتایج هم همیشه فوق العاده بوده است."

جرارد کاپیتان اصلی‌ قرمز‌ها شاید برای بازی با بلکبرن در FA کاپ برگردد و حالا لالانا در مورد آن می‌‌گوید:"جام خوبی‌ است که ما باید برای رسیدن به ومبلی تلاش کنیم. بلکبرن را دست کم نمی‌‌گیریم و باید خستگی‌ خود را به در کنیم و به خوبی‌ برای یکشنبه ریکاوری کنیم. هواداران زیادی برای بازی سفر می‌‌کنند که نباید آنها را نا امید کنیم. البته این بازی آسان نخواهد بود."

۱۵ اسفند ۱۳۹۳
اتحادیه با تبعیض های جنسیتی در لیگ برتر مقابله خواهد کرد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

اتحادیه با تبعیض های جنسیتی در لیگ برتر مقابله خواهد کرد

اتحادیه فوتبال انگلستان اذعان کرد پس از پخش ویدئویی از شعارهای تبعیض آمیز جنسیتی در برخی از استادیوم ها، قصد دارند با این رفتار ها مقابله کنند.

طرفداری- داستان از آنجا شروع شد که هواداران منچستریونایتد، منچستر سیتی و آرسنال شروع به استفاده از شعارهای توهین آمیز خطاب به اوا کارنیرو پزشک تیم چلسی کردند.

به گزارش استاندارد، کمپین زنان در فوتبال نسبت به عدم توبیخ یا محرومیت مخاطیان در این خصوص ابراز نگرانی کرده است. آن ها 13 گزارش مختلف را از حوادثی این چنین در استادیوم های انگلستان عمومی کرده اند. در گزارش این کمپین اذعان شد دو سوم زنانی که در فوتبال حضور دارند با رفتارهایی این چنین روبرو شده اند. در این گزارش ادعا شد در حالی که در 89 درصد مواقع رفتارهای مجرمانه محرز بود، هیچگاه از سوی مجامع قانونی فوتبال جزیره تصمیمی در خور اتخاذ نشده است.

خانم هیثر رباتس از اعضای شورای شهر لندن و دارای مقام در اتحادیه فوتبال در این خصوص گفت: "برخود با تبعیض های جنسیتی چیزی است که لازم است با آن برخورد شود. ما نیاز داریم پاسخی مناسب به گزارش هایی که در این خصوص می شود ارائه دهیم. برنامه ما این است که با آن برخورد کنیم. ما فیلم هایی کوتاه را تهیه کرده ایم که در این خصوص به بازیکنان و هواداران آموزش های لازم را انجام دهیم تا جلوی انجام تبعیض ها را بگیریم. اتحادیه در حال انجام کارهای مشترک با هیئت های ضد تبعیض است و ما قدرت جریمه کردن باشگاه ها را داریم."

خانم هلن گرانت وزیر ورزش و تورسیم از کمپین مقابله با تبعیض جنسیتی حمایت کرد و اذعان کرد قصد پررنگ کردن حضور بانوان را در ورزش دارد. همچنین خانم رویسین وود مسئول کمپین *Kick It Out در این خصوص گفت: "تبعیض جنسیتی باید به عنوان یک نژادپرستی از فوتبال حذف شود. اعتماد به نفس برای کسانی که تبعیض را گزارش می دهند باید افزایش یابد و بهترین راه حل انجام اقدام مناسب در زمانی است که رفتاری تبعیض آمیز رخ می دهد"

* کمپینی که از سال 1993 با هدف مقابله با تمامی انواع نژادپرستی و تبعیض در فوتبال راه اندازی شد.

۱۵ اسفند ۱۳۹۳

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۴۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۸,۵۹۲ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۹,۳۸۷ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۹۰۱ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۱۷ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۸۴ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۹۲۱ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۴۸۰ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۴۲۸ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۱,۶۱۴ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۳۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۶۲۵ کاربر آنلاین است. (۱۵۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۶۲۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!