به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
درخواست 2 سال حبس برای بارتومئو، 7 سال برای روسل!

من خونده بودم تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند ولی این دیگه واقعا باعث میشه تمرکز بازیکن ها بهم بریزه اگه یهو برن زندان اونم قبل انتخابات جدید

۳ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
کرایف فهمیده چی گفته .. بازی رو بردیم و بی نهایت لذت بردیم، ولی خودمونو که نمی تونیم به نفهمی بزنیم .. نسبت به استاندارد تیم تا قبل این بازی، عملکرد مجموعه تیم رو نمیشه بهش نمره بالایی داد(من خودم حتی نمره قبولی هم نمیدم) ..

نیمه اول افتضاح بودیم .. 20 دقیقه آخر که هیچی .. همون 20 دقیقه اول هم فقط پاس عرضی و حفظ توپ بدون خلق کوچکترین موقعیت .. این که اسمش بازی برتر نیست .. بعد یه گل تو زمین خودمون خوردیم و تازه مساوی شدیم .. تیم چنان از هم پاشید که انگار تو مادرید گل شیشم رو خوردیم!
نمیشه تو باد برد و فاصله ایجاد شده خوابید و ندید که تیم ما مثل آماتورها کنترل بازی رو از دست داده بود .. این مشکل کوچیکی نیست که هیچکی بهش اشاره نمی کنه، چند فصله ما اینجوری شدیم تو ال کلاسیکو: به محض اینکه رئال فشار میاره، تیم یکدفعه دچار استرس میشه و قافیه رو کلا میبازه و رئال هم پشت سر هم موقعیت ایجاد میکنه .. بازی برگشت سوپرکاپ زمان تیتو هم همین حالت پیش اومد که والدس جلوی ایجاد فاجعه رو گرفت..

نیمه دوم اوایلش باز هم دفاع آشفته بود و بمرور تونستیم کنترل بازی رو بدست بگیریم و با کمک مسی تو خط میانی، خلق موقعیت کنیم ..

اینم از نقاط ضعف تیم هست که وقتی مشکلمون تو زمین معلومه، باز با صبر بی مورد روی سیستم بازی اصرار می کنیم .. همون نیمه اول مسی باید میمومد وسط زمین .. علت این تاخیر تا نیمه دوم چی بود الان؟! اگر زودتر دست به کار میشدیم و مسی رو تو مرکز زمین قرار میدادیم ، با حفظ توپ و کنترل بهتر حملات(مثل نیمه دوم که تاثیر عینی مسی معلوم شد)، هم جلوی فشار رئال رو میگرفتیم، هم میتونستیم موقعیت های خوبی مثل نیمه دوم خلق کنیم ..
امیدوارم این بازی تجربه ای شده باشه برای کادر فنی تیم که تو بازیهای فشرده و بسته، حضور مسی در سمت راست، صرفا باعث خروجش از جریان بازی میشه و کمکی به گره گشایی نمی کنه ..

در نهایت خوشحال شدم از مصاحبه کرایف .. بنظرم حرف منطقی زده .. این بازی جدای از برد، فایده دیگش این بود که هم خود تیم، هم هوادارا یکم بادشون خالی شد و فهمیدن همه بازیها مثل بازی با سیتی نیست که هر بلایی بخوای سر حریفت بیاری... تیم ما هم سوای فرم عالیش، نقاط ضعف کمی نداره و این مدل بلند پروازی ها که رئال رو 5 تایی میکنیم و لیگ قهرمانان مال ماست و بایرن رو له بکنیم و ... صرفا حرفهای بچگانه ای بیشتر نبوده و نیست ..

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ فروردین ۱۳۹۴
Re: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
این کرایف خیلی وقت که هیچ سیگنال مثبتی به سمت باشگاه نمی فرسته. این صحبت هایی هم که مصطفی کرد تا حدودی زیادی بد بینانه بود.

شاید ما تو ال کلاسیکو دقایقی توپ دستمون نبود که اونم بخاطر اشتباهات فردی بازیکنها بود، ولی تیم انقدر ها هم مشکل نداره که بزرگش می کنین.

نقاط ضعف بارسلونا با اومدن انریکه خیلی بهتر شده و به عنوان اولین سال و اولین تجربه های مربی گر در این سطح واقعا راضی کننده بود. تیم به نسبت بازی های اولش خیلی بهتر شده. سیستم چرخشی انریکه داره تاثیر مثبتش رو نشون میده. بهترین خط دفاع لالیگا رو داریم، MSN یک جوری با هم هماهنگ شدن انگار سه فصل کنار هم اند و از همه مهمتر مسی داره می خند وقتی لئو تو تیم باشه و بخنده یعنی ما بهترین تیم دنیا ایم.

البته من خودم از برد دیشب رضایت کامل نداشتم چون هنوز ما زیاد فرست از دست میدیم ولی این یک چیز طبیعی تو فوتبال و برای هر تیمی پیش میاد. ما خط حملمون جز 5 تیم برتر دنیا و نمیشه به بارسا انریکه گفت گل کم میزنه.

در حال حاضر ایراد گرفتن از باشگاه هیچ چیزی به تیم اضافه نمیکنه و این صحبت های کرایوف فقط محبوبیتش کم میکنه.

۴ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: MESSI_1389
پیام: ۱,۱۹۰
عضویت از: ۱۰ آبان ۱۳۸۹
از: بوشهر
طرفدار:
- لیونل مسی
- مارادونا
- پرسپولیس
- آرژانتین
- مارچلو بیلسا و خوزه پکرمن
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران اخبار
من کاری به بازی دیشب ندارم که خوب بازی کردیم یا نه.

اما با یه بخش صحبتهای کرایف کاملاً موافقم و اونم افت محسوس تیم ب باشگاست.

تیم ب که باید پشتوانه تیم اصلی باشه، این فصل و یا بهتر بگم از زمان ورود راسل و دار و دستش اصلا بهش خوب رسیدگی نمیشه و همینطور که می بینیم الان تیم کاملاً در آستانه سقوط به دسته سه قرار گرفته و در رده 21 جدول 22 تیمیه! چیزی که می تونه یه فاجعه باشه برای لاماسیا.

باید ایده های جدید به تیمهای پایمون اضافه بشه تا بتونیم بازم بازیکنایی در سطح ژآوی، اینیستا، پیکه و حتی رافینیا (نمی گم مسی چون امکان اینکه کسی مثلش بیاد در حده صفره) پرورش بدیم.

البته همین الانم کم ستاره نداریم تو تیم ب بازیکنایی مثله هلیلوویچ، آداما، ساندرو و مونیر که همین الان تیمهای درجه یک اروپا خواستارشونن و حتی می تونن تو ترکیب ثابت تیم بزرگسالان بعضیاشون بازی کنن. ولی با این حال نمی دونم عیب کار کجاست که تا این حد بد نتیجه می گیرن.

به هر حال امیدوارم تیم به دسته سه سقوط نکنه و همچنین کادر مدیریتی جدیدی که میخاد بیاد سر کار اولویتشو لاماسیا و تیم ب قرار بده.

۴ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: aammiinn
پیام: ۸,۳۵۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
طرفدار:
- داوید ویا - ژاوی - مسی - پویول
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
تیم ب دیده رئال نیست جر بدنش گفتن ما هم بریم دسته سه باز این رئالیا رو سوراخ کنیم !
بی رئال اصلاً لیگ صفا نداره !
کی موجبات خنده و شادی تیمای دیگه رو فراهم کنه ؟!

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
یا بری جلو دهنا رو ببندی!!
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
جالب تيم ب بارسا يكي از بهترين ها تو چند سال اخير شده ولي بازم خوب نتيجه نميگيرن.

من فكر ميكنم اين موضوع كه قهرمان ميشن و بازم تو دسته دوم مي مونن بخاطر تيم اصلي تو روحيه شون تاثير داره. دوست دارن زودتر بيان تيم اصلي و زياد به بارسا ب اهميت نميدن.

۴ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: R.MESSI
نام تیم: پورتو
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱
از: قزوین - الوند
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- خلعتبری،قوچان نژاد و دژاگه
- گواردیولا،لوئیز انریکه،تیتو،کلوپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کرایوف در ادامه افزود: در این دیدار بارسا چند توپ از دست داد؟ چه کسی بیشتر بازی را در اختیار داشت؟ مادرید، خب همه این حرف‌ها را باید گفت.

دقیقا حرفایی که رئالیا بعد از بازی گفتن! بازی تو دست ما بود

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
کرایف فهمیده چی گفته .. بازی رو بردیم و بی نهایت لذت بردیم، ولی خودمونو که نمی تونیم به نفهمی بزنیم .. نسبت به استاندارد تیم تا قبل این بازی، عملکرد مجموعه تیم رو نمیشه بهش نمره بالایی داد(من خودم حتی نمره قبولی هم نمیدم) ..

نیمه اول افتضاح بودیم .. 20 دقیقه آخر که هیچی .. همون 20 دقیقه اول هم فقط پاس عرضی و حفظ توپ بدون خلق کوچکترین موقعیت .. این که اسمش بازی برتر نیست .. بعد یه گل تو زمین خودمون خوردیم و تازه مساوی شدیم .. تیم چنان از هم پاشید که انگار تو مادرید گل شیشم رو خوردیم!
نمیشه تو باد برد و فاصله ایجاد شده خوابید و ندید که تیم ما مثل آماتورها کنترل بازی رو از دست داده بود .. این مشکل کوچیکی نیست که هیچکی بهش اشاره نمی کنه، چند فصله ما اینجوری شدیم تو ال کلاسیکو: به محض اینکه رئال فشار میاره، تیم یکدفعه دچار استرس میشه و قافیه رو کلا میبازه و رئال هم پشت سر هم موقعیت ایجاد میکنه .. بازی برگشت سوپرکاپ زمان تیتو هم همین حالت پیش اومد که والدس جلوی ایجاد فاجعه رو گرفت..

نیمه دوم اوایلش باز هم دفاع آشفته بود و بمرور تونستیم کنترل بازی رو بدست بگیریم و با کمک مسی تو خط میانی، خلق موقعیت کنیم ..

اینم از نقاط ضعف تیم هست که وقتی مشکلمون تو زمین معلومه، باز با صبر بی مورد روی سیستم بازی اصرار می کنیم .. همون نیمه اول مسی باید میمومد وسط زمین .. علت این تاخیر تا نیمه دوم چی بود الان؟! اگر زودتر دست به کار میشدیم و مسی رو تو مرکز زمین قرار میدادیم ، با حفظ توپ و کنترل بهتر حملات(مثل نیمه دوم که تاثیر عینی مسی معلوم شد)، هم جلوی فشار رئال رو میگرفتیم، هم میتونستیم موقعیت های خوبی مثل نیمه دوم خلق کنیم ..
امیدوارم این بازی تجربه ای شده باشه برای کادر فنی تیم که تو بازیهای فشرده و بسته، حضور مسی در سمت راست، صرفا باعث خروجش از جریان بازی میشه و کمکی به گره گشایی نمی کنه ..

در نهایت خوشحال شدم از مصاحبه کرایف .. بنظرم حرف منطقی زده .. این بازی جدای از برد، فایده دیگش این بود که هم خود تیم، هم هوادارا یکم بادشون خالی شد و فهمیدن همه بازیها مثل بازی با سیتی نیست که هر بلایی بخوای سر حریفت بیاری... تیم ما هم سوای فرم عالیش، نقاط ضعف کمی نداره و این مدل بلند پروازی ها که رئال رو 5 تایی میکنیم و لیگ قهرمانان مال ماست و بایرن رو له بکنیم و ... صرفا حرفهای بچگانه ای بیشتر نبوده و نیست ..

دوست عزیز من درباره ی بازی اظهار نظر نکردم من حرفم سر مسائلی هستش که درباره ی مدیریت باشگاه دربارش حرف زده وگرنه اگه نظرات رو بخونید میبینید که خودمم اصلا این برد بهم نچسبید چون پر از استرس بود بازی و تسلط زیادی نداشتیم به جز همون 1ربع آخر

۴ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: JOK3R
پیام: ۲۷
عضویت از: ۲۰ تیر ۱۳۹۲
از: tehran
طرفدار:
- Iniesta
- کرایف
- استقلال
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- کلوپ
- منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
خداوکیلی دلم نیومد این عکس رو نذارم!
گرانترین بازیکن تاریخ خخخخ

۴ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: shakib10
پیام: ۳,۵۰۲
عضویت از: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱
از: ahwaz-esf
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو وخود مسی.
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
این اخرا بازی اگر سوارز همون سمت راست بود بیشتر میزدیمشون دیدید نیمار اومد راست مثلا که کمی خودی نشون بده اما بازم فایده نداشت.ی صحنه بود سوارز رفته بود چپ اگر راست بود و مسی به سوارز پاس رو میداد احتمال گل شدنش خیلی بود یا حتی پاسش رو به چپ جایی که خود سوارز اونجا بود هم بازم عالی بود.واقعا تو چندتا بازیه که می بینم موقعیت های مهمی از دست می دیم می ترسم تو جام قهرمانان حسرت همین فرصت هارو بخوریم و به ضررمون تموم شه!

@esalatbarca
۴ فروردین ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۳۹۹,۴۰۳ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۳۹۸ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۸۶۲ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۱,۵۷۴ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۰۹۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۲۶۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۴۴۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۶۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۴۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۷۶ کاربر آنلاین است. (۱۳۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۷۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!