به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

ماسکرانو: نیمار را از کوپا آمریکا بیرون انداختند
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

به گزارش سرویس بین المللی وب سایت گل خاویر ماسکرانو ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا در صحبت هایی با انتقاد از حکم محرومیت چهار جلسه ای نیمار هم تیمی برزیلی خود و همچنین شیوه قضاوت داوران در این تورنمنت به خبرنگاران گفت:

وقوع این درگیری ها در فوتبال و علی الخصوص در آمریکای جنوبی طبیعی است. در آن بازی بازیکنان کلمبیا نیمار را 20 بار زدند اما او بود که در نهایت به خاطر یک خطای هند کارت زرد گرفت. متاسفانه در این جا حمایت کمتری از بازیکنان با استعدادی همچون او نسبت به اروپا می شود و این مسائل در نهایت بر روی او تاثیر گذاشت. فراموش نکنید که نیمار تنها 23 سال سن دارد و از نظر من آن ها با این حکم خواستند تا وی را از کوپا آمریکا بیرون کنند.

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۳۰ خرداد ۱۳۹۴
مصاحبه مفصل و متفاوت دی ماریا (1): آرژانتین همه چیز من است
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

وینگر منچستر یونایتد می گوید که قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا همراه با رئال مادرید فوق العاده بودده است، اما قهرمانی در کوپا آمریکا همراه با آلبی سلسته چیز دیگری خواهد بود.

به گزارش Goal.com، آنخل دی ماریا، کسی که همراه با یارانش در آرژانتین ماموریت دارد تا آلبی سلسته را به قهرمانی برساند، در گفت گویی مفصل از آرزوهای خود گفت؛ این وینگر 27 ساله، تاکید کرد که هیچگاه راضی نخواهد بود، مگر اینکه بتواند همراه با کشورش به یک قهرمانی دست پیدا کند. این درحالی است که او، در فصل 2013/14 لیگ قهرمانان اروپا، موفق شد با رئال مادرید به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برسد، اما در برزیل، موفق نشد همراه با آلبی سلسته به قهرمانی جام جهانی برسد و تک گل ماریو گوتسه در وقت های اضافه، قهرمانی را از آرژانتین گرفت. در مصاحبه اختصاصی وب سایت رسمی کوپا آمریکا با این ستاره آرژانتینی نیز، هافبک منچستر یونایتد در مورد ناکامی آرژانتین در برزیل صحبت کرد و از خوشحالی حضور در کنار لیونل مسی و سایر ستارگان آرژانتین صحبت کرد. در ادامه نیز مصاحبه سایت رسمی رقابت ها با این ستاره را مرور خواهیم کرد.

* شما خالکوبی ای را روی بازویتان دارید که می گوید، 'به دنیا آمدن در پردریل، بهترین اتفاقی بود که در زندگی من افتاد'؛ پدریال نام خیابانی است که شما در روزاریو در آن بزرگ شدید. چه چیزی در آن جا یاد گرفتید؟

همه به گذشته نگاه می کنند و در مورد نکات مهمی که در زندگیشان اتفاق افاده صحبت می کنند. برای من، مهم ترین اتفاق و یکی از ویژه ترین اتفاق ها این بود که در آن جا رشد کردم. در آن جا دوستانی پیدا کردم که برای تمام عمر در کنارم می مانند. از زمانی که من کودک بودم تا زمانی که به این مرحله رسیدم، آن ها همیشه کنار من بودند. اولین چیزی که شما یاد می گیرید، قربانی کردن خودتان است و اینکه چگونه پیش می روید. شما یاد می گیرید که در کمک به پدر و مادرتان سفره را بچینید، یاد می گیرید که برای کار کردن بجنگید و تلاش کنید. آن گاه شما ارزش ها را می آموزید. این دلیلی است که هرگاه من این پیراهن را به تن می کنم، چه باشگاهی و چه ملی، به این فکر می کنم که چه اتفاقاتی برای من در کودکی افتاده است. من ارزش این پیراهن را می دانم و همه این ها ریشه در کودکی من دارد.

* زندگی شما در گذشته چگونه بود؟

سخت بود. پدرم تمام روز کار می کرد. او پنج صبح بیدار می شد و تا ده شب کار می کرد. هر روز داستان به این شکل بود. زمانی که او برای پخش کردن ذغال بیرون می رفت، با یک کیسه پر می رفت و تمام سعی خود را می کرد تا آن ها را بفروشد. او هیچ زمانی را برای کار کردن از دست نمی داد. خواهرم هم به ما زمانی که مدرسه می رفتیم کمک می کرد. او جوانتر از ما بود، اما به ما کمک می کرد تا کیف هایمان را جا به جا کنیم.

* هر چند وقت یک بار شما در مورد زندگی فکر می کنید.

شما هیچگاه نمی توانید گذشته خود را فراموش کنید. هرگاه من به زمین فوتبال قدم می گذارم، اولین چیزی که به ذهنم می رسد، زمان کودکی ام است. من همچنین از دخترم، همسرم، پدر و مادرم، خواهرم و تمام کسانی که برای من جنگیدند تا من به اینجا برسم تشکر می کنم. آن ها همیشه در زمان های خوب و بد، پشتیان و همراه من بودند. از دوستانم در پردریل نیز تشکر می کنم. روزی نیست که من به یاد این افراد نباشم.

* اگر فوتبالیست نمی شدید، به چه کاری علاقه داشتید؟

گفتنش سخت است، اما احتمالا مانند پدرم می رفتم و ذغال فروش می شدم. درس خواندن قطعاً هیچگاه مورد علاقه من نبوده است و احتمالا من هم کنار پدرم به کار مشغول می شدم.

* چه چیزی در شما، نسبت به زمانی که یک پسرک ذغال فروش بودید، تغییر کرده است؟

من همیشه سعی می کنم که همان انسان باشم و همیشه هم همینگونه بوده است. همیشه سعی می کنم زمانی که این پیراهن را می پوشم، نشان دهم که برای من این پیراه به معنای همه چیز است. هر زمان که با آرژانتین به میدان می روم، به مانند زمانی است که برای اولین بار به میدان می روم و تمام توانم را برای تیم می گذارم، چرا که باید این موضوع را به مربی نشان دهم.

* به اینجا رسیدن، شما را تغییر داده است؟

اگر تغییری باشد، خواست خود شماست و چیز دیگری عامل آن نیست. من هیچگاه تغییر نکرده ام و تغییر هم نخواهم کرد. دلیل این موضوع این است که افرادی که کنار من هستند، همچنان همان افرادی هستند که بودند و دوستان من، برای من به معنای انسان های فراموش نشدنی هستند

* به شما لقب بازیکنِ مردم را داده اند.

مردم این چیزها را می گویند، اما هم چنان که پیشتر گفتم، من تنها سعی می کنم برای پیراهنی که پوشیدم بجنگم؛ حتی اگر میلیون ها سال هم پیراهن تیم ملی را بپوشم، باز هم از پوشیدن آن خسته نمی شوم و بهترین نمایشم را برای تیم ملی اجرا خواهم کرد. بعضی از مردم از من انتقاد می کنند، بعضی به من لقب های خوب می دهند، اما تنها نکته ای که برای من مهم است، احترام به پیراهنی است که می پوشم.

* آرژانتین برای شما به چه معناست؟

آرژانتین همه چیز من است. حضور در دو جام جهانی با آرژانتین و حضور در دومین کوپا آمریکا برای من به معنای همه چیز است. من بسیار از این موضوع خوشنود هستم و امیدوارم بالاخره همراه با تیم ملی، به قهرمانی برسم.

* آخرین باری که آرژانتین قهرمان جامی شد، المپیک 2008 پکن بود، جایی که شما گل قهرمانی را زدید.

درست است. این گل چیزی است که هم چنان گاهی اوقات از تلویزیون پخش می شود و من هیچگاه این گل را فراموش نمی کنم. این گل، یکی از بهترین گل های دوران ورزشی من بود. داشتن مدال قهرمانی المپیک، واقعاً چیز بزرگی است.

* چه زمانی در تیم ملی، خوشحال ترین فرد بودی؟

زمانی که به فینال جام جهانی برزیل راه یافتیم، واقعاً خوشحال بودم. زمان بسیار حساس و حیاتی ای در دوران بازی من بود. ما تیم مدعی نبودیم، اما تمام توان خود را گذاشتیم تا بتوانیم پیروز رقابت ها شویم و تاریخ ساز بشویم. مدتی بعد، آرژانتین را به فینال جام جهانی باز گرداندیم. ما همیشه می گوییم که می خواهیم اسطوره باشیم، اما همچنان زمان زیادی باقی مانده است که باید در این زمان، کارهای بزرگ تری را انجام دهیم.

* البته این خاطره باید برای شما تلخ و شیرین باشد، نه تنها به خاطر نتیجه پایانی، بلکه به خاطر اینکه نتوانستید به علت مصدومیت بازی کنید.

توضیح آن سخت است چرا که رسیدن به فینال رقابت ها فوق العاده بود. اما بازی نکردن در آن افتضاح و ناراحت کننده بود. من سعی کردم تا جایی که ممکن است بازی کنم، اما تصمیم مربی این بود که به میدان نروم، چرا که او می خواست تیم در آماده ترین شرایط به میدان برود. ما در فینال نیز بسیار خوب بازی کردیم، اما بد شانس بودیم. تکرار می کنم، ما تاریخ ساز شدیم، تیم مدعی ای نبودیم و کسی انتظار فینال را از ما نداشت. آنخل دی ماریا، قبل و بعد جام جهانی تغییر زیادی کرد و حالا همه چیز متفاوت تر است.

* آیا روابط شما با هواداران تغییر کرده است؟

فکر می کنم این تغییر رابطه، از زمانی آغاز شد که من قبل از جام جهانی، قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدم. مردم دیدند که من تمام تلاش خودم را برای موفقیت تیم می کنم و بنابراین، همه از عملکرد ما راضی بودند.

* به نظر می رسد هواداران، پس از جام جهانی بیشتر به آرژانتین احترام می گذارند، موافقید؟

فکر می کنم هواداران همیشه حامی ما و تیم ملی بوده اند. چیزی که بارز است اما، این است که آرژانتین برای مدت زیادی است که قهرمان رقابتی نشده است و این موضوع، غیر قابل درک است. آن ها از ما می خواهند که تمام تلاش خودمان را انجام دهیم. من فکر می کنم رسیدن به فینال موضوع خوبی بود، اما برای آرژانتین کافی نیست. با رسیدن به فینال اما، مردم ما را باور کرده اند، می دانند که ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم. ما در برابر پاراگوئه خوب کار را آغاز کردیم، در برابر اروگوئه بهتر شدیم و امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد.

* در فوتبال، چه چیزی را دوست ندارید؟

من فکر می کنم موضوعی که نه تنها برای من، بلکه برای همه افراد مشهور در دنیای فوتبال رخ داده است، نداشتن آزادی در دنیای بیرون است. من نمی توانم با دخترم راحت باشم و به پارک بروم. به خاطر علاقه مردم، برخی راحتی ها را از دست دادم که این موضوع، من را اذیت می کند.

۳۰ خرداد ۱۳۹۴
آرژانتین 1 - 0 جامائیکا؛ تک گل هیگواین در شب درخشان دی ماریا
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

شاگردان تاتا مارتینو در تیم ملی آرژانتین دور گروهی رقابت های کوپا آمریکا را با صدرنشینی به پایان رساندند.
گزارش بازی

از ساعت 04:00 امروز به وقت تهران شاگردان تاتا مارتینو در تیم ملی آرژانتین در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی رقابت های کوپا آمریکا به مصاف تیم ملی جامائیکا رفتند.

مسابقه مطابق انتظار با حملات آلبی سلسته آغاز شد و آن ها با حرکات مسی و دی ماریا در جناحین سعی داشتند دفاع پرتعداد بازیکن جامائیکا که دو بازی گذشته خود را با شکست پشت سر گذاشته بودند، بشکنند. اتفاقی که در نهایت در اواسط این نیمه رخ داد و گونزالو هیگواین که به جای سرخیو آگوئرو از ابتدا به میدان رفته بود توانست شاگردان تاتا مارتینو را به گل برساند.

پس از این گل و برخلاف انتظار باز هم بازیکنان جامائیکا از لاک دفاعی بیرون نیامده و تلاشی برای رسیدن به دروازه سرخیو رومرو انجام نمی دادند، اما از آن سو آرژانتینی ها که نتیجه دلخواه را گرفته و صعودشان به عنوان تیم نخست را قطعی می دیدند با در اختیار داشتن مالکیت توپ حملاتی را متوجه دروازه حریف ساختند. که در مهم ترین آن ها ضربه چیپ هیگواین و بغل پای فنی تماشایی دی ماریا به تیر افقی دروازه برخورد کرد و ضربه چیپ مسی از پشت محوطه جریمه را نیز دروازه بان این تیم با زحمت فراوان مهار کرد.

شرح گل های بازی
دقیقه 11 (1-0، هیگواین):
حرکت انفرادی و پاس در عرض دی ماریا را گونزالو هیگواین با یک کنترل، چرخش به سمت دروازه و بغل پایی زمینی توانست به گل اول این مسابقه تبدیل کند.

ترکیب دو تیم و آمار نهایی بازی

۳۱ خرداد ۱۳۹۴
اروگوئه 1-1 پاراگوئه؛ خیال پاراگوئه راحت شد، اروگوئه چشم انتظار گروه C
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

تیم های اروگوئه و پاراگوئه در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی، به تساوی 1-1 رسیدند.

تیم های اروگوئه و پاراگوئه در حالی در سومین دیدار خود در کوپا آمریکای 2015 به مصاف یکدیگر رفتند که پاراگوئه در دو دیدار قبلی خود، موفق به کسب 4 امتیاز شده بود و خیال خود را از صعود راحت کرده بود. در طرف مقابل نیز اروگوئه فقط روی کاغذ امکان داشت حذف شود و تقریباً صعود شاگردان تابارز نیز به نوعی قطعی بود. با این حال اما دو تیم بازی را تهاجمی آغاز کردند در اولین فرصت پاراگوئه، برونو والدز با ضربه سر خود دروازه اروگوئه را تهدید کرد. دقایقی از این فرصت اما نگذشته بود که در طرف مقابل، اروگوئه موفق شد روی ارسال سانچز، توسط خیمنز به گل برسد تا اروگوئه پیش بیفتد. پس از این گل، چند حرکت دیگر از بازیکنان اروگوئه انجام شد که بی تاثیر ماند تا اینکه پاراگوئه موفق شد در واپسین دقایق نیمه اول، توسط لوکاس باریوس، به مانند اروگوئه از روی یک کرنر به گل برسد تا بازی برابر شود و نیمه اول با نتیجه 1-1 مساوی به پایان برسد.

در نیمه دوم بازی نیز دو تیم که با یک تساوی صعود خود به مرحله بعد را قطعی می کردند، در ابتدای نیمه حرکت خاصی را روی دروازه یکدیگر انجام نداند و به نوعی بهترین فرصت بازی در نیمه دوم، در اختیار یاران اروگوئه قرار گرفت که ادینسون کاوانی با یک ضربه خوب دروازه پاراگوئه را تهدید کرد. البته این ضربه با چابکی دروازه بان پاراگوئه، ویار به خوبی مهار شد و بازی همچنان با نتیجه 1-1 باقی ماند. در نهایت نیز دیدار دو تیم با همین نتیجه به پایان رسید تا پاراگوئه با 5 امتیاز قطعا صعود کند و اروگوئه نیز با 4 امتیاز، چشم انتظار بازی های گروه C باشد.

۳۱ خرداد ۱۳۹۴
تقاضای سلفی از مسی در پایان بازی با جامائیکا
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

در مرحله گروهی کوپا امریکا آرژانتین با تک گل هیگواین جامائیکا را شکست داد

جامائیکا که به عنوان مهمان در کوپا امریکا حضور دارد متحمل سومین شکست خود شد و از گردونه مسابقات کنار رفت. در جریان بازی دیشب جامائیکا و آرژانتین، دشورن براون بازیکن جامائیکا پس از پایان بازی با لیونل مسی عکس سلفی گرفت.

براون در صفحه شخصی اش در اینستاگرام در این باره نوشت:

نتیجه آنی نبود که ما به دنبالش بودیم، اما من بهترین بازیکن جهان را ملاقات کردم و بازی مقابل او حس بسیار خوبی داشت. بهترین ها را برای مسی و آرژانتین در ادامه تورنمنت آرزومندم.

۳۱ خرداد ۱۳۹۴
گزارش: صعودِ آرژانتین، اروگوئه و پاراگوئه به دورِ بعدیِ کوپا امریکا
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

تساویِ 1-1 اروگوئه و پاراگوئه و پیروزیِ 1-0 آرژانتین مقابلِ جامایکا به معنیِ صعودِ هر سه تیم به دورِ یک چهارمِ نهاییِ کوپا امریکا بود

در اولین بازی از شبِ آخرِ گروهِ دوم، اروگوئه و پاراگوئه هر کدام در نیمه‌یِ اول رویِ یک ضربه‌یِ کرنر به گل رسیدند. خوسه ماریا خیمنز برایِ اروگوئه و لوکاس باریوس برایِ پاراگوئه گل زد. نتیجه‌یِ نهایی همین 1-1 ماند، تا پاراگوئه با 5 امتیاز به عنوانِ تیمِ دوم و اروگوئه با 4 امتیاز به عنوانِ تیمِ سوم (با توجه به اینکه تیمِ سومِ گروهِ اول، اکوادور 3 امتیاز دارد) به دورِ یک چهارم نهایی صعود کنند.

اما در دیدارِ بعدی آرژانتین مقابلِ جامایکا قرار گرفت و با وجود خلق موقعیت‌هایِ بسیار زیاد، تنها با یک گل، توسطِ گونزالو هیگوایین، در دقیقه 11، موفق شد حریفش را شکست دهد. در این بازی که صدمین بازیِ ملیِ لیونل مسی بود، دو بار ضرباتِ هیگوایین و دی ماریا، که ستاره‌یِ میدان بود، به تیرِ دروازه برخورد کرد، تا نتیجه‌یِ سنگینی به دست نیاید. به هرحال آرژانتین با همین یک گل با 7 امتیاز به عنوانِ تیمِ اول به مرحله‌یِ یک چهارمِ نهایی صعود کرد.

۳۱ خرداد ۱۳۹۴
پیش‌بازیِ کلمبیا – پرو / سرنوشتی که به شبِ آخر کشید
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

کلمبیا و پرو در آخرین دورِ گروهِ سومِ کوپا امریکا، امشب ساعتِ 23:30 به وقتِ تهران، برایِ صعودِ به دورِ بعد مقابلِ هم قرار می‌گیرند

وضعیتِ گروهِ سوم به پیچیده‌ترین شکلِ ممکن شده است: 4 تیمِ 3 امتیازی. هر کدام از این چهار تیم که امشب پیروز شوند به دورِ بعد صعود خواهند کرد، و تساوی در یکی از بازی‌ها هم به معنیِ صعودِ نکردنِ اکوادور، تیمِ سومِ گروهِ اول است.

آمارِ بازی‌هایِ مستقیمِ این دو تیم به سودِ پرو است. پرو در 14 بازیِ گذشته در کوپا امریکا، 7 بار مقابلِ کلمبیا پیروز شده و تنها 2 بار شکست خورده است. آخرین بازیِ این دو تیم در همین تورنمنتِ گذشته در آرژانتین بود که با نتیجه‌یِ 2-0 به سودِ پرو به پایان رسید.
خبرِ خوب برایِ ریکاردو گارکا، مربیِ پرو، بازگشتِ جفرسون فارفان به تمرینِ تیم است. فارفان بازی مقابلِ ونزوئلا را به دلیلِ واکنش آلرژیک و تورمِ پایش از دست داد. از سویِ دیگر پکرمن بازهم باید سرِ قرار دادن یا ندادنِ فالکائو در ترکیبِ اصلی با خودش جدال کند. پکرمن جکسون مارتینز را رویِ نیمکت دارد که در حالِ حاضر بسیار آماده‌تر از کاپیتانش است.

کلمبیا برایِ اینکه خیالش را از صعود راحت کند باید بازیِ امشب را ببرد. مساوی پرو را به دلیلِ گلِ زده‌یِ بیشتر بالاتر از لوس کافتروس قرار خواهد داد و بازیِ برزیل – ونزوئلا را پر از اما و اگر خواهد کرد.

۳۱ خرداد ۱۳۹۴
مسی: حیف از کوپا نیمار را نداشته باشد
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

مسی معتقد است که کوپا آمه‌ریکا از غیبت نیمار ضربه می خورد.

بعد از تائید شدن 4 جلسه محرومیت نیمار، مسی که در بارسا با او هم تیمی و البته در این رقابت های با او رقیب است گفته:«خیلی خوب می شد اگر در کوپا بازیکنی با سطح و کلاس بازی او نادیده گرفته نمی شد. اما در این باره که جریمه او درست بود یا نه نظری ندارم». مسی که این صحبت ها را بعد از بازی با جامائیکا و برد یک بر صفر تیمش کرد همچنین گفته:«واقعیت این است که در نیمه دوم کمی گیج شده بودیم و نتوانستیم فضا پیدا کنیم. نمی دانم چه اتفاقی افتاد و چرا این طور شدیم. نیمه اول خیلی خوبی داشتیم و موقعیت های زیادی هم خلق کردیم».

۳۱ خرداد ۱۳۹۴
مادر باکا: اگر می توانستم، با کفش پاشنه بلندم نیمار را می زدم
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

مادر کارلوس باکا - علویسا احومادا - عصبانیت خود از رفتار نیمار در اتفاقات پس از بازی برزیل در برابر کلمبیا را با جملاتی عجیب اظهار کرد.

به گزارش سایت Goal، مادر کارلوس باکا - ملی پوش کلمبیا و ستاره سویا - به شدت از رفتار نیمار در شبی که بزریل با نتیجه 0-1 مغلوب کلمبیا شد، انتقاد کرد و تأکید کرد که اگر به نیمار دسترسی داشت، با پاشنه بلند کفش به او ضربه می زد.

نیمار به دلیل کوبیدن توپ به پابلو آرمرو و سپس ضربه زدن به جیسون موریلو به وسیله سرش، از بازی اخراج شد و پس از آن نیز از 4 بازی آینده تیم ملی کشورش محروم شد. کارلوس باکا نیز به دلیل هل دادن نیمار از آن بازی اخراج شد. حال، مادر این بازیکن کلمبیایی می گوید که نیمار سزاوار تمام چیزهایی که متحمل آن شده است می باشد.

خانم احومادا در این باره گفت: "اگر در ورزشگاه بودم، کفش پاشنه بلندم را در می آوردم و با آن نیمار را می زدم. می دانم که بسیاری از زنان حاضر در ورزشگاه نیز مرا در این کار یاری می کردند. من احساس عصبانیت می کردم و از اینکه نمی توانستم پسرم را از آن منطقه دور کنم احساس بدی داشتم، زیرا او می توانست آسیب جدی ببیند."

باکا نیز به دلیل کارت قرمزی که دریافت کرد با محرومیتی 2 جلسه ای روبرو شد. خانم احومودا با اعلام رضایت از رفتار پسرش، اظهار داشت که او پسرش را به گونه مناسبی تربیت کرده است. او در این باره گفت: "من واقعاً آزرده شده بودم، زیرا هرگز چنین رفتاری را از کارلوس در زمین ندیده بودم. من از جایگاه به او پیغام دادم که آرام باشد، زیرا واقعاً نیاز به چنین عکس العملی نبود."

۳۱ خرداد ۱۳۹۴
مسی: نمی دانم چرا عملکرد مان در نیمه دوم افت کرد
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

لیونل مسی بعد از دیدار مقابل جامائیکا مقابل آرژانتین اذعان کرد که پس از پیش افتادن در نیمه اول برای اطمینان از صعود به مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمریکا، در نیمه دوم افت کرده اند.

به گزارش AS، کاپیتان تیم ملی آرژانتین گفت:

عملکرد ما در نیمه دوم افت کرد، این واقعیت است. نمی دانم چرا این اتفاق رخ داد اما پیدا کردن فضا برای ما سخت شده بود. ما در نیمه اول واقعاً خوب بازی کردیم و موقعیت های زیادی برای گلزنی خلق کردیم.

۳۱ خرداد ۱۳۹۴
< ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ... ۱۲ >

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۱۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۰,۶۱۹ بازدید
۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۱,۴۰۴ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۱۷۰ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۰۴ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۷۱ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۳۶۱ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۳۵۸ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۰۵۴ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۲۹,۹۴۹ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۰۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۳۸ کاربر آنلاین است. (۸۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!