به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

فلامینی به ثروت 20 میلیارد پوندی خواهد رسید
نام کاربری: aghil147
پیام: ۳۸۴
عضویت از: ۹ دی ۱۳۹۲
طرفدار:
- MESSI
- RONALDINHO
- SEPAHAN
- Argentina
- Omid Ebrahimi
- Josep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو

گفته می شود که متئو فلامینی هافبک دفاعی باشگاه آرسنال شرکتی راه اندازی کرده که ارزش 20 میلیارد پوندی خواهد داشت.

- روز شنبه در اخبار اعلام شد که متئو فلامینی در صدر پیشروان پروژه حفاظت از زمین است و شرکت وی در این زمینه می تواند 20 میلیارد پوند ارزش گذاری شود. در روزگاری که بازیکنان فوتبال ثروت های نجومی دارند، متئو فلامینی می تواند از جو رقابت مالی با دیگر فوتبالیست ها خارج شود.

به گزارش 101greatgoals زمانی که فلامینی سال 2008 باشگاه آرسنال را به مقصد میلان ترک کرد، در آنجا با شریک خود پاسکال گراناتا شرکت جی اف بایو کمیکالز(GF BIOCHEMICALS) را افتتاح کرد. در هفت سال گذشته، متئو فلامینی میلیون ها پوند در این شرکت خرج کرده تا بتوانند ماده ای به نام لوولینیک اسید تولید کنند که جایگزین نفت در تمام فرم های آن شود. فلامینی به The Sun گفت:

ما پیشروان(حفاظت از زمین) هستیم. ما بازار جدیدی را برای کمپانی خود راه اندازی خواهیم کرد که ارزش آن 20 میلیارد پوند خواهد بود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ آبان ۱۳۹۴
چک: دیدن چلسی در این وضعیت غیرقابل باور است
طرفدار:
- MESSI
- RONALDINHO
- SEPAHAN
- Argentina
- Omid Ebrahimi
- Josep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو

پتر چک از شروع نا امید کننده چلسی در این فصل شگفت زده شده ست.

- به گزارش اسکای، خوزه مورینیو فصل گذشته، تیبو کورتوا را به چک ترجیح داد و پس از نیمکت نشینی های پیاپی، دروازه بان تیم ملی جمهوری چک، مدافع عنوان قهرمانی را ترک کرد و به دیگر تیم لندنی، آرسنال پیوست. آبی ها این فصل شروع فاجعه باری داشتند و از 12 بازی تنها صاحب سه برد شدند و 7 بازی را باخته اند در حالی که فصل گذشته آنها تنها سه بازی را واگذار کرده بودند. چک و باشگاه جدیدش با 15 امتیاز و 14 رتبه بالاتر از چلسی در رده دوم جدول لیگ قرار دارند. چک در این باره گفت:

این باعث تعجب است که چلسی 6 ماه پیش قهرمان لیگ برتر شده است. مربی و تمام بازیکنان در تیم مانده اند. باور اینکه چلسی در این وضعیت قرار گرفته، بسیار دشوار است. احساس می کردم خیلی زود اوضاع برای آنها بهتر شود اما بحران همچنان ادامه دارد.

چک ترجیح می دهد بعد از 8 سال، بدون کلاه محافط در میادین حاضر شود، اما این کار توسط کادر پزشکی توصیه نمی شود. چک در این باره گفت:

نبودن آن کلاه اعتماد به نفسم را در زمین بیشتر می کند. همه چیز را تحت تاثیر قرار می دهد و چون گوش هایم را می پوشاند، شنیدن را برایم سخت می کند، اما پزشکان اجازه برداشتن کلاه را به من نمی دهند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ آبان ۱۳۹۴
مصدومیت خفیف مارسیال در جریان دیدار انگلستان و فرانسه
طرفدار:
- MESSI
- RONALDINHO
- SEPAHAN
- Argentina
- Omid Ebrahimi
- Josep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو

آنتونی مارسیال در جریان دیدار تیم ملی کشورش در مقابل انگلستان دچار مصدومیت خفیفی شد و از بازی تعویض شد.

به گزارش سایت Goal، در شب باخت 0-2 فرانسه به انگلستان، آنتونی مارسیال - پدیده 19 ساله منچستریونایتد - از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت خفیفی شد و از بازی خارج گردید. وی در دقیقه 67 با آنتوین گریزمن تعویض شد. دیدیه دشام پس از پایان دیدار تیمش مقابل انگلستان درباره وضعیت مارسیال گفت:

او پس از بازی کمی درد داشت. آنتونی در محوطه جریمه ضربه خورد. فکر می کنم این بیشتر یک ضرب دیدگی باشد تا مصدومیتی که در نواحی بالاتر پا رخ می دهد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ آبان ۱۳۹۴
چگونه لیورپول دله آلی را به دلیل بی میلی کمیته نقل و انتقالات از دست داد
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

هافبک باشگاه تاتنهام در کودکی هوادار لیورپول بوده است.

دله آلی، هافبک 19 ساله باشگاه تاتنهام که از کودکی هوادار لیورپول بوده است، به دلیل تایید نکردن کمیته نقل و انتقالات، نتوانسته است به باشگاه مورد علاقه اش بپیوندد.

به گزارش اسکای اسپورتس، آلی در ژانویه سال 2015 با مبلغ 5 میلیون پوند از باشگاه میلتون کینز دانز به تاتنهام پیوست، این در حالی است که منابع مختلفی از علاقه لیورپول به او نیز خبر داده بودند. او که به تازگی به تیم ملی انگلستان نیز دعوت شده است و در باشگاهش عملکرد خوبی داشته است، در بازی دوستانه انگلستان مقابل فرانسه موفق به گلزنی شد و همچنین در پایان، بهترین بازیکن زمین معرفی شد.

او پیش از این در مورد علاقه خود به لیورپول بیان کرده است:

من بازی استانبول و فینال جام حذفی را به یاد دارم. همچنین بازی مقابل المپیاکوس را نیز به خاطر دارم که جرارد یک گل فوق العاده به ثمر رساند. او نقش مهمی در این که من هوادار لیورپول شوم، ایفا کرد.
وی در نوامبر سال 2012 در سن 16 سالگی اولین بازی خود را برای باشگاهش انجام داد و برندان راجرز قصد داشت که او را به لیورپول بیاورد. همچنین کارل رابینسون، رئیس باشگاه میلتون که سابقا مربی آکادمی باشگاه لیورپول بود، در تماس با راجرز، آلی را با استیون جرارد مقایسه کرده بود.

در این بین، مل جانسون، استعدادیاب سابق آکادمی لیورپول در سال 2014 با میلتون وارد مذاکره شد و راجرز نیز علاقه مند به جذب وی بود. اما برخی از اعضای کمیته نقل و انتقالات باشگاه لیورپول، موافق این انتقال نبودند و معتقد بودند که آلی به دلیل تجربه پایین، ارزش پول کمتری نسبت به قیمت باشگاه میلتون دارد. پس معامله با لیورپول به هم خورد و او در ژانویه 2015 به باشگاه تاتنهام پیوست.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ آبان ۱۳۹۴
فن خال: هیچ کاری انجام نمی دهم و پول کلانی را هم دریافت می کنم!
گروه:
- کاربران عضو

سرمربی هلندی منچستریونایتد به شوخی عنوان کرده است که تمام کارها را اعضای کادر فنی اش انجام می دهند و خود بدون اینکه کار خاصی را انجام دهد، پول بسیار زیادی را کسب می کند.

به گزارش سایت Goal، لوییز فن خال به شوخی عنوان کرده است که تعداد دستیارانش در منچستریونایتد چنان زیاد است که خود کار زیادی برای انجام دادن ندارد. فن خال در فصل گذشته و در اولین سال حضورش در اولدترافورد موفق شد تا شیاطین سرخ را به لیگ قهرمانان اروپا باز گرداند و اکنون تیمش تنها 2 امتیاز تا صدر جدول لیگ برتر فاصله دارد.

فن خال معتقد است که نقش یک سرمربی در فوتبال در مقایسه با دوران حضورش در آیاکس، دستخوش تغییرات چشم گیری شده است. وی در این باره اظهار داشت:

من به دورانی تعلق دارم که سرمربی تمام کارها را انجام می داد. اکنون من سرمربی هستم و یک دپارتمان علوم ورزشی، یک دپارتمان استعدادیابی و یک دپارتمان پزشکی را در اختیار دارم. دستیاران و تمرین دهندگانی را در اختیار دارم. من هیچ کاری انجام نمی دهم. هیچ چیز. تنها وظیفه ها را به افراد محول می کنم و پول کلانی را دریافت می کنم.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ آبان ۱۳۹۴
آلن اسمیت: سانچز نمی داند چه زمانی باید دست از دویدن و تمرین کردن بردارد
گروه:
- کاربران عضو

آلن اسمیت اعتقاد دارد که آرسن ونگر باید بیش از این مواظب الکسیس سانچز باشد.

فوق ستاره شیلیایی باشگاه آرسنال در شرایطی که مشکلاتی با ماهیچه ساق خود دارد، در شکست بامداد امروز مقابل اورگوئه در مرحله مقدماتی جام جهانی در منطقه آمریکای لاتین در ترکیب تیم ملی کشورش قرار گرفت. ونگر در ماه گذشته در خصوص استراحت دادن به الکسیس صحبت کرده بود اما از آن زمان این بازیکن 8 بار در 31 روز بازی کرده و تنها یک گل در این بین به ثمر رسانده است. پیش از این هشت بازی، سانچز در پنج بازی 9 گل به ثمر رسانده بود.

آلن اسمیت مهاجم سابق باشگاه آرسنال در این خصوص به اسکای اسپورتس گفت:

فکر می کنم ونگر در خصوص استراحت دادن به او فکر کرده باشد. باید محتاط باشید. سانچز نمی داند که چه زمانی باید دست از دویدن و چه زمانی دست از تمرین کردن بردارد. باید فکری در این خصوص انجام شود تا او را نسبت به خطری که خودش است، در امان نگاه دارید. البته این به خاطر اشتیاق بیش از اندازه اوست. ونگر و آرسنال باید دقت کنند که او چقدر برای شیلی بازی کرده و با توجه به همین، در روز شنبه به او استراحت دهند. سانچز کسی است که با اشتیاقش، بار هم تیمی هایش را هم بر دوش می کشد. میزان تلاش و تعهد او فراتر از کیفیت هایش است. تیم با او چیز دیگی است اما باید باید برای حفظ او دقت بیشتری به کار بست.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ آبان ۱۳۹۴
استوریج: کاملا آماده بازی برای لیورپول هستم
گروه:
- کاربران عضو

مهاجم باشگاه لیورپول به دلیل مصدومیت، هنوز نتوانسته است برای تیم یورگن کلوپ به میدان برود.

دنیل استوریج، مهاجم باشگاه لیورپول تایید کرد که برای بازی کردن کاملا آماده است.

به گزارش لیورپول اکو، او در اکثر بازی های این فصل مصدوم بوده است و در حال حاضر به گفته خودش، در شرایط خوبی به سر می برد و می تواند در بازی های آینده لیورپول را همراهی کند.

او در این خصوص گفت:

من کاملا آماده بازی هستم. فوق العاده است که زیر نظر یک مربی عالی هستم. روزهای اول که به تمرینات بازگشته بودم و فردی تمرین می کردم، او تازه به این جا آمده بود. لذت بخش است که زیر نظر او کار می کنم و سبک او را دوست دارم. این بسیار برایم مهم است که او از من چه می خواهد.
وی در مورد وضعیت لیورپول در لیگ برتر افزود:

بازی مقابل چلسی من قادر به بازی نبودم ولی یک برد فوق العاده کسب کردیم. در آخرین بازی مقابل پالاس نتیجه بدی کسب کردیم ولی این مهم است که حرکت رو به جلوی خود را ادامه دهیم. از نظر رقابتی، لیگ برتر بهترین لیگ در دنیا است و تیم ها از آن چه فکر می کنید بسیار قوی تر هستند.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ آبان ۱۳۹۴
لی دیکسون: بیرین پیشرفت خواهد کرد
گروه:
- کاربران عضو

لی دیکسون مدافع راست سابق آرسنال نیز تحت تاثیر نمایش خوب هکتور بیرین قرار گرفته و اعتقاد دارد او همچنان به پیشرفت خود ادامه خواهد داد.

به گزارش سایت گل، مدافع 20 ساله اسپانیایی توپچی ها با کنار زدن متئو دبوشی به عنوان انتخاب اول آرسن ونگر در پست دفاع راست برگزیده شده است و دیکسون اعتقاد دارد او اعتماد به نفس خوبی دارد اما باید تجربه بیشتری کسب کند. دبوشی سال 2014 پس از پیوستن باکاری سانیا به منچسترسیتی به لندن آمد اما به دلیل مصدومیت و همچنین فرم خوب بیرین تنها 12 بازی در لیگ برتر انجام داده است. دیکسون به وب سایت رسمی باشگاه گفت:

بیرین از شانسی که به او داده شد استفاده کرده و می تواند بهتر از این هم بشود. من فصل گذشته با استیو بولد دستیار آرسن ونگر درباره مسائل مختلفی از جمله پست دفاع راست صحبت کردم، هنوز به بیرین فرصت داده نشده بود اما او از شانس خود و مصدومیت دبوشی به خوبی استفاده کرد و بعد از آن هرگز عقب نکشید.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ آبان ۱۳۹۴
رئیس اتحادیه انگلستان: در شرایط آماده باش هستیم؛ تدابیر امنیتی شدیدی خواهیم داشت
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

ریچارد اسکودامور تائید کرد که با حوادث پاریس، لیگ برتر بیش از پیش حواس خود را جمع خواهد کرد.

رئیس اتحادیه فوتبال انگلستان امیدوار است که با افزایش تدابیر امنیتی در استادیوم های انگلستان، حوادثی مشابه در این کشور رخ ندهد.

به گزارش BBC، او گفت:

در شرایط آماده باش هستیم. اگر فکر می کنید در هفته آتی تدایر امنیتی شدیدی خواهیم داشت، درست فکر کرده اید. فردا با نمایندگان باشگاه ها جلسه داریم تا در این خصوص صحبت کنیم. نمی شود به طور کامل این موضوع را رد کرد که ممکن است کسی قصدِ به انحرف کشیدن بازی ها را داشته باشد.

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲۸ آبان ۱۳۹۴
گزیده ای از اتوبیوگرافی دروگبا: اسکولاری می خواست مرا با آدریانو عوض کند
طرفدار:
- MESSI
- RONALDINHO
- SEPAHAN
- Argentina
- Omid Ebrahimi
- Josep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو

دیدیه دروگبا، ستاره سابق باشگاه چلسی می گوید زمانی که اسکولاری سرمربی چلسی بود، قصد داشته او را از لیست خارج کرده آدریانو را به لندن بیاورد.

به گزارش Goal، دروگبا در اتوبیوگرافی خود نوشته اسکولاری قصد داشته آدریانو را به جای او به چلسی بیاورد اما رومن آبراموویچ مانع این تغییر شده است.

گفتنی است اسکولاری هم در ادامه به خاطر نتایج ضعیفی که با چلسی کسب کرده بود در فوریه 2009 اخراج شد. اسکولاری در تابستان 2008 به لندن آمد و سکان هدایت چلسی را به دست گرفت و تا زمان رفتنش از چلسی، دروگبا تنها توانست 3 گل برای چلسی به ثمر برساند. در سال 2011 اسکولاری پذیرفت وقتی در چلسی سرمربی بود می خواست آدریانو را به چلسی ببرد.

گفتنی است آدریانو، مهاجم برزیلی اینتر، به خاطر آماده نبودن از نظر شرایط بدنی و مشکلات شخصی در پایان همان فصل به برزیل بازگشت. آن زمان آبراموویچ به اسکولاری اجازه نداد این تغییر بزرگ در تیم را ایجاد کند و در نهایت فیل بزرگ چلسی را ترک کرد.

جالب است بدانید در ادامه هیدینگ آمد و دروگبا توانست تنها در سه ماه مربیگری او، 11 گل به ثمر برساند. دروگبا در این باره نوشته است:

وقتی ملاقات من با اسکولاری تمام شد با آقای آبراموویچ تماس گرفتم و از طریق یکی از همکارانش او را در جریان اتفاقات قرار دادم.

در جواب هم مالک روس به مهاجم ساحل عاجی خود گفته است:

نه تو هیچ جا نمی روی. چه کسی از رفتن تو حرف زد؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ آبان ۱۳۹۴

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۷
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۰
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۶۷,۰۷۶ بازدید
۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۷۸۸ بازدید
۹ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۲۶,۱۴۷ بازدید
۱۰ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۴,۶۲۶ بازدید
۲۰ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۴۸ بازدید
۲۰ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۵۶ بازدید
۲۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۰۸۴ بازدید
۲۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۱۱۱ بازدید
۲۹ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۱۳۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۳,۰۷۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۱۰۱ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۱۷ کاربر آنلاین است. (۱۴۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!