به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

بازل 2-2 فیورنتینا؛ تساوی ارزشمند زنبق ها در سنت یاکوب پارک
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

فیورنتینای ده نفره با درخشش برناردسکی، به تساوی ارزشمندی مقابل بازل دست یافت تا شانس صعود خود را بسیار افزایش دهد.

فیورنتینا در یک بازی جذاب به تساوی 2-2 مقابل بازل دست یافت. دو تیم بازل و فیورنتینا در استادیوم سنت یاکوب پارک، میزبان فینال لیگ اروپای امسال، ساعت 21:35 به مصاف یکدیگر رفتند.

بهرنگ صفری، مدافع چپ بازل در دقیقه 23 با کارت زرد داور جریمه شد و تنها یک دقیقه بعد فدریکو برناردسکی، ستاره جوان ویولا گل اول فیورنتینا را به ثمر رساند. در دقیقه 26 فاکوندو رونکالیا با کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شد تا فیورنتینا ده نفره شود. سه دقیقه بعد بازهم برناردسکی گلزنی کرد و فیورنتینا را دو بر صفر پیش انداخت. در دقیقه 40، مارک سوچی، مدافع پیش تاخته بازل گل زد و حساب کار را دو بر یک کرد.

در دقیقه 45 میلان بادلج و گونزالو از فیورنتینا و مارک یانکو از بازل کارت زرد گرفتند. در دقیقه 75 محمد الننی، هافبک مصری بازل کار را به تساوی کشاند تا این بازی حساس با نتیجه مساوی به پایان برسد.

گفتنی است بازل و فیورنتینا با 10 و 7 امتیاز در رتبه اول و دوم قرار دارند و لخ پوزنان و بلننسس با 5 امتیاز از شانس اندکی برای صعود برخوردارند.

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۶ آذر ۱۳۹۴
لاتزیو 3 - 1 دنیپرو؛ بیانکوچلستی با عبور از فینالیست فصل گذشته، به عنوان تیم اول صع...
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

تیم لاتزیو موفق شد با نتیجه 3-1 از سد دنیپرو عبور نماید، تا صعودش به دور بعدی لیگ اروپا را به عنوان تیم اول گروه مسجل نماید.
در دور پنجم مرحله گروهی لیگ اروپا و از گروه G مسابقات تیم لاتزیو موفق شد با نتیجه 3-1 دنیپرو دنیپرو پتروفسک اوکراین را شکست دهد.

در این دیدار ابتدا آنتونیو کاندروا در دقیقه 4 روی پاس مارکو پارولو موفق شد گل اول میزبان را به ثمر رساند. برونو گاما در دقیقه 65 گل تساوی بازی را برای دنیپرو به ثمر رساند، اما تنها سه دقیقه بعد مارکو پارولو روی پاس ریکاردو کیشنا، گل دوم لاتزیو را به ثمر رساند و سپس نوبت فیلیپ جورجویچ رسید تا گل سوم لاتزیو را در اوقات تلف شده بازی به ثمر رساند تا این تیم با نتیجه 3-1 پیروز میدان شود.

در دیگر دیدار این گروه روزنبرگ نروژ و سن اتین فرانسه به تساوی 1-1 رضایت دادند، تا لاتزیو با 13 امتیاز صعودش به عنوان تیم اول گروه مسجل شود.

۶ آذر ۱۳۹۴
همشیک: انتظار این ناپولی را نداشتم
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

هافبک پارتنوپی اظهار داشت که انتظار این که ناپولی اینقدر خوب کار کند را نداشته است.

به گزارش Football Italia، ناپولی شب گذشته با 1 گل بروخه را شکست داد تا این تیم به پنجمین پیروزی پیاپی در یورولیگ و سیزدهمین برد در 15 بازی آخر خود برسد. آن ها در این 15 بازی دو بار نیز مساوی کرده اند و 36 گل به ثمر رسانده است و تنها سه گل دریافت کرده اند. همچنین آن ها هفت بازی پیاپی کلین شیت داشته اند. حالا هافبک ناپولی از عملکرد تیمش بسیار شگفت زده است. همشیگ در مصاحبه با Sky Sport Italia، گفت:

اگر راستش را بخواهید، من انتظار این موفقیت در ناپولی را نداشتم. اگرچه در فصل گذشته هم نکات خوبی برای کار وجود داشت. اسکودتو؟ ما می توانیم به دنبال آن باشیم اگر به بازی خوب ادامه دهیم. این یک راه بلند برای طی کردن است ، پس ما نمی توانیم که حالا اظهار نظر کنیم اما اگر نتایج خوبی بدست آوریم و به بازی همانند این ادامه دهیم، آن وقت می توانیم به قهرمانی در لیگ امیدوار باشیم.
همشیک همینطور در مورد بازی تیمش در روز دوشنبه برابر تیم صدرنشین فعلی سری آ، اینتر، ادامه داد:

ما در مقابل بهترین تیم خواهیم بود. پس این بازی دشواری خواهد بود. اما ما در خانه و بر روی چمن ورزشگاه خودمان بازی می کنیم و تمام تلاش خود را برای پیروزی انجام می دهیم. من ترکیبی بسیار متوازن در همه پست ها داریم. ما کامل هستیم و باید به همین شکل کار را ادامه دهیم.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ آذر ۱۳۹۴
ساری: ناپولی با انگیزه بود؛ بازی با اینتر تنها یک بازی مهم است
گروه:
- کاربران عضو

مائوریتزیو ساری، سرمربی باشگاه ناپولی، پس از پیروزی تیمش در برابر بروخه از عملکرد با تمرکز تیمش تمجید کرد و اذعان داشت که تیم او انگیزه بالایی داشت.

به گزارش Football Italia، پارتنوپی شب گذشته در حالی که قبل از آن صعود خود به دور بعد در لیگ اروپا را قطعی کرده بود، توانست با نتیجه یک بر صفربروخه را شکست دهد و حالا سرمربی این تیم در مصاحبه پس از بازی خود با Sky Sport Italia، گفت:

این بازی از لحاظ روانی برای ما متفاوت بود. زیرا ما قبل از این دیدار صعود خود را قطعی کرده بودیم و ممکن بود که در این بازی بی انگیزه ظاهر شویم و همین طور ورزشگاه نیز خالی بود. همینطور ریسک های بزرگی انجام دادیم و ما در واقع، در این بازی هیچ مهاجمی در اختیار نداشت. اما بازیکنان ما یک بازی واقعی را انجام دادند پس این یک قدم رو به جلو دیگر برای ما است.
بازیکنان واقعا خوب و مثمر ثمر واقع شدند. اگر کسی همانند رائول آلبیول که در رئال مادرید بازی می کرده است، آماده تغییر در تمامی سبک بازی خود باشد، آن وقت کار برای مربی بسیار راحت تر خواهد بود. البته مارک همشیک باید به تصمیم گیری های خود سرعت بیشتری بدهد. او درچند زمان توپ را برای زمان زیادی در اختیار داشت و کاری انجام نمی داد.
ناپولی چندین ستاره خود را در این بازی برای بازی برابر تیم صدرنشین سری آ، اینتر، استراحت داده بود. حال، ساری در مورد این که آیا آن بازی در سرنوشت قهرمانی نقش دارد یا خیر، ادامه داد:

این باعث خنده من می شود وقتی که آن ها در مورد اسکودتو صحبت می کنند. به دلیل این که هنوز 75 امتیاز دیگر در این فصل باقی مانده است.من برای شما سوگند یاد می کنم که با توجه به این که 25 هفته دیگر باقی مانده است، به بازی اینتر به جز یک بازی مهم، هیچ نگاه دیگری نمی کنم. این قطعا بازی مهمی است و ما می خواهیم که هواداران خود را خوشنود کنیم. این چیزی است که همه ما به آن علاقه داریم. از فردا صبح من به اینتر فکر می کنم اما در حال حاضر، من می خواهم که بروم و شام بخورم زیرا بسیار گرسنه هستم.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ آذر ۱۳۹۴
نزدیک شدن ایتالیا به انگلیس در رنکینگ یوفا
گروه:
- کاربران عضو

ایتالیا بار دیگر در رنکینگ لیگ های یوفا برای سهمیه لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا، به انگلیس نزدیک شده است که یکی از دلایل اصلی آن شکست منچسترسیتی در برابر یوونتوس است.

به گزارش Football Italia، فاصله بین این دو کشور حالا به عدد 2.7 رسیده است و وقتی که فصل 2011/12 نیز از در فصل آینده از لیست امتیازی خارج شود، این فاصله به عدد 1 کاهش خواهد یافت. بدین ترتیب سری آ می تواند در صورت حضور با ثبات در نزدیکی انگلیس و گرفتن جای این تیم در جدول، در فصل 2017/18 سهمیه چهارم انگلیس در لیگ قهرمانان اروپا را از آن خود کند.

در هفته جاری یوونتوس توانست با 1 گل بر منچسترسیتی، نماینده انگلیس، غلبه کند و این در حالی بود که لاتزیو و ناپولی نیز به پیروزی دست یافتند. البته در بین تیم های ایتالیایی فیورنتینا با تساوی 2-2 در مقابل بازل متوقف شد و تنها تیم شکست خورده ایتالیایی، رم بود که با 6 گل در مقابل بارسلونا، تحقیر گشت.

در انگلیس نیز لیورپول، تاتنهام، چلسی و آرسنال همگی در این هفته در بازی های اروپایی خود پیروز بودند ولی منچستریونایتد نتوانست آیندهوون را شکست دهد و منچسترسیتی نیز تنها بازنده انگلیسی در این هفته بوده است.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ آذر ۱۳۹۴
رکورد اروپایی فوق العاده آلگری در یوونتوس
گروه:
- کاربران عضو

بر اساس آماری که گاتزتا دلو اسپورت منتشر کرده است، آلگری سرمربی یوونتوس در صعود تیم هایش از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا رکورددار شده است.

در مقایسه ای که گاتزتا دلو اسپورت میان یوونتوس آلگری و سرمربیان سابق این تیم انجام داده است، سرمربی 48 ساله بیانکونری در مسابقات اروپایی 55.56 درصد بازی ها را با این تیم، با پیروزی پشت سرگذاشته است.

کاپلو در دو فصل حضورش در یوونتوس در فاصله سال های 2004 تا 2006 رکورد 60 درصد پیروزی را دارد و کنته سرمربی اسبق این تیم نیز رکورد 37.5 درصد پیروزی در مسابقات اروپایی را برای بانوی پیر به ثبت رسانده است.

با توجه به اینکه آلگری فصل گذشته یوونتوس را به فینال لیگ قهرمانان اروپا رساند، به نظر می رسد آلگری در جمع مربیان یوونتوس در سطح اروپا فقط از نظر آماری از مارچلو لیپی باتجربه در رده پایین تری قرار گیرد.

همچنین آلگری چهار بار پیاپی با میلان از مرحله گروهی لیگ قهرمانان به مرحله حذفی صعود کرده است و با احتساب دو بار صعودش با یوونتوس نیز، وی برای ششمین بار پیاپی یک تیم را از مرحله گروهی به مرحله حذفی هدایت می کند و این خود نوعی رکورد محسوب می شود.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ آذر ۱۳۹۴
دی ناتاله در تعطیلات زمستانی بازنشسته خواهد شد
گروه:
- کاربران عضو

گزارش های غیر منتظره ای مبنی بر بازنشستگی آنتونیو دی ناتاله، مهاجم افسانه ای اودینزه در کریسمس منتشر شده است.

پیش بینی می شد که آنتونیو دی ناتاله در تابستان گذشته از دنیای فوتبال خداحافظی کند اما تصمیم گرفت تا برای این فصل هم برای گورخر های کوچک به میدان برود. به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، "توتو" در فصل جاری فقط در 8 اکتبر در برابر جنوا گلزنی کرده است و انتظار می رود تا او به زودی بازنشستگی خود را اعلام کند. این روزنامه معتقد است که دی ناتاله 38 ساله پس از مسابقه مقابل تورینو در بیستم دسامبر کفش های خود را برای همیشه خواهد آویخت. آنتونیو دی ناتاله تاکنون 208 گل در سری آ به ثمر رسانده و در رده ششم بهترین گلزنان تاریخ سری آ قرار دارد.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ آذر ۱۳۹۴
تورینو 2 - 0 بولونیا؛ ونتورا ترمز دونادونی را کشید
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

در اولین دیدار از هفته چهاردهم سری آ ایتالیا، تورینو موفق شد با دو گل از سد بولونیا عبور نماید.

تیم بولونیا که از زمان روی کارآمدن روبرتو دونادونی 7 امتیاز در سه دیدار کسب کرده بود، سرانجام شکست خورد.

در این دیدار ابتدا آندره آ بلوتی در دقیقه 75 روی پاس امیلیانو مورتی با یک استوپ زیبا و عبور از مایتا توپ را به گوشه دروازه فرستاد. سپس نوبت به جوزپه ویوس رسید تا در دقیقه 2+90 روی پاس به عقب اشتباه بازیکنان بولونیا صاحب توپ شود و با عبور از دروازه بان گل دوم تیمش را به ثمر رساند تا تورینو با 21 امتیاز به صورت موقت به رتبه هفتم جدول رده بندی صعود کند.

۷ آذر ۱۳۹۴
گارسیا: هدفمان در مقابل آتالانتا حرکت به سوی صدر جدول است؛ بارسلونا بهترین تیم جه...
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

رودی گارسیا سرمربی رم هدف تیمش را پیروزی در دیدار مقابل آتالانتا و حرکت به سوی صدر جدول سری آ می داند.

در ادامه هفته چهاردهم سری آ ایتالیا، آاس رم در استادیوم المپیکو میزبان آتالانتا است. رودی گارسیا سرمربی رم در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی گفت:

من همواره با تیم صحبت می کنم. ما همگی می دانیم که حس بزرگی از ناامیدی در تیم وجود دارد و می توانستیم عملکرد بهتری به نمایش گذاریم، اما اکنون باید تمام تمرکزمان را بر روی دیدار فردا بگذاریم و اثبات کنیم که تیم آماده واکنش است. اکنون ما می خواهیم به روند قدرتمندمان در سری آ ادامه دهیم. ما در خانه بازی می کنیم و از شکست در مقابل بارسلونا عصبانی هستیم. اگر ما از این مزیت ها استفاده نماییم می توانیم به سوی بالای جدول لیگ حرکت کنیم.
رم در 18 دیدار رسمی فصل جاری 31 بار دروازه اش باز شده است. گارسیا در پاسخ به سوالی مبنی بر ضعف عملکرد دفاعی تیمش گفت:

من در مورد کل تیم نه یک بخش خاص صحبت می کنم. ما می توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم و اثبات می کنیم که می توانیم. زمانی که هر بازیکن با شوق و انگیزه به هم تیمی هایش کمک کند، سپس می توانیم به گل نخوردن فکر کنیم. شما به یاد می آورید که من گفتم از پیروزی 3-2 خوشحال هستم. ما نمی توانیم قویترین خط حمله سری آ بدون ریسک پذیری داشته باشیم. ما برای پیشرفتمان نیاز به ثبات داریم.
گارسیا در خصوص سوالاتی در خصوص بازی در مقابل بارسلونا گفت:

من پس از پایان بازی گفتم که شاید در مقابل بهترین تیم حال حاضر جهان بازی کردیم. بسیاری از هواداران در بارسلونا همچون ما ناامید بودند، اما من به جلو نگاه می کنم و فردا با حمایت هوادارانمان قویتر خواهیم بود. اگر ما به بازی هایمان از ابتدای فصل نگاه کنیم، به جز بخشی از نیمه اول دیدار مقابل باته بوریسوف، ما در یک دیدار به طور کامل اشتباه نکرده ایم. ما از شانس کمی برای برابری با بارسلونا برخوردار بودیم. این درست است که ما ممکن بود سه گل دیگر از بارسلونا دریافت کنیم، اما بدیهی است که بارسلونا فوق العاده است و در حال حاضر در بهترین فرم خود قرار دارد.

۷ آذر ۱۳۹۴
میهایلویچ: میلان می تواند هر تیمی را شکست دهد
گروه:
- کاربران عضو

سرمربی میلان پس از پیروزی پرگل تیمش مقابل سامپدوریا می گوید تیمش می تواند هر حریفی را شکست دهد.

میلان در شب درخشش ام بایه نیانگ موفق شد سامپدوریا وینچنزو مونتلا را 4-1 در هم بکوبد و موقتاً دو پله در جدول رده بندی صعود کند. سرمربی میلان در گفتگوی پس ازبازی خود گفت:

در مقابل یوونتوس ما نتوانستیم از مالکیت توپی که داشتیم برای فاز هجومی استفاده کنیم و امشب سعی کردیم که این روند را تغییر دهیم. بسیار خوشحالم از آن چه که تیمم امشب به نمایش گذاشت. اینکه در دقایق پایانی گلی را دریافت کردیم واقعاً ناراحت کننده بود چراکه ما فرصت زدن گل پنجم را هم داشتیم. اگر به همین شیوه بازی کنیم، می توانیم هر حریفی را مغلوب کنیم. سیستم بازی را به خاطر اینکه سه مهاجم آماده داشتیم تغییر دادم. با داشتن مهاجمین بیشتر می توانستیم بازیکنان را بیشتربه فاز هجومی بکشانیم.
از سپتامبر 2014 تاکنون این برای نخستین بار است که میلان در یک بازی سری آ 4 گل به ثمر می رساند. سرمربی میلان ادامه داد:

هدفمان در حال حاضر این است که تمام بازی های باقیمانده تا تعطیلات کریسمس را با پیروزی پشت سربگذاریم. اطمینان دارم که نیم فصل دوم تیم بهتر کار خواهد کرد و در خانه میزبان تیم های بزرگ خواهیم بود. برلوسکنی؟ دیروز با او صحبت کردم و به او گفتم که به رختکن تیم حریف نرود و او امروز اصلا به استادیوم نیامد.
پس از تساوی آتالانتا مقابل میلان برلوسکنی به رختکن این تیم رفته بود و به خاطر عملکردشان به آن ها تبریک گفته بود.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ آذر ۱۳۹۴

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۵,۳۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۱۱,۷۵۱ بازدید
۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۲۵,۴۱۹ بازدید
۳ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۵,۳۵۲ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۲۷۷ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۵۹ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۵۸,۸۰۹ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۳,۹۲۸ بازدید
۴ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۲,۹۲۶ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۲۱,۸۹۱ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۸۰۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۳۰ کاربر آنلاین است. (۶۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!