به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال خارجی
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
In Luis Enrique We Trust نوشته:

تو اینترنت کلا نیست به نظر
من یه زمانی نسخه دی وی دیش رو داشتم نیست الان

کلا هم قصه باحالی داره

اون نسخه ای که تو DVD داشتی 2.58 بود ؟!

اینکه قسمتی از پالپ فیکشن رو ندیدم هنوز، نا امیدی بزرگی در من به وجود آورده.

۵ دی ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۷
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
البته بعضی نسخه ها در حد 15-20 دقیقه یا حتی بیشتر تیتراژ پایانی دارن که باعث تفاوت طول ویدئو میشه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۵ دی ۱۳۹۴
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
سجاد نوشته:

نقل قول

کلا هم قصه باحالی داره

نمیدونم ولی بیشتر بود منتهی 24 دقیقه فکر نکنم.
همین الان هم یه سرچی زدم دیدم 24 دقیقه خود تارانتینو حذف کرده. خب وقتی تارانتینو حذف کرده ما کی هستیم که بخوایم نیگاش کنیم ؟

ولی دقیقا یادمه که نسخه دی وی دیه مدت زمانش بیشتر بود. شاید چهار یا پنج دقیقه

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ دی ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۷
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول

همین الان هم یه سرچی زدم دیدم 24 دقیقه خود تارانتینو حذف کرده. خب وقتی تارانتینو حذف کرده ما کی هستیم که بخوایم نیگاش کنیم ؟

پیتر جکسون بی شعور ولی قشنگ ترین صحنه های ارباب حلقه ها رو حذف کرد.

مثل صحنه مواجهه ویچ کینگ با گاندالف یا صحنه مرگ سارومان. تو نسخه استاندارد اصلا معلوم نمیشه سارومان عاقبتش چی شد یا چرا گندالف از یه جایی به بعد دیگه چوب دستی نداره! هیچ وقت نفهمیدم چرا همچین کاری کردن!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۵ دی ۱۳۹۴
نام کاربری: behzad2016
پیام: ۲۹۰
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۴
از: iran
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول

نقل قول
سجاد نوشته:

نقل قول

کلا هم قصه باحالی داره

کیاوش میشه لینک خبر رو بزاری

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ دی ۱۳۹۴
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول

ممکنه بحث تیتراژ این ها هم بوده باشه به هر حال.

از لحاظ داستانی چیزی یادت مونده که اضافه داشته اون نسخه ؟! مثلا نشون داده باشن مارسلوس با آقای "به زودی زندگیم رو با درد و رنج از دست میدم" چیکار کرد. یا مشخص شده باشه تو اون کیف چی بوده.

۵ دی ۱۳۹۴
نام کاربری: Frombarcawithlove
پیام: ۳۹۷
عضویت از: ۵ آذر ۱۳۹۴
از: کرمانشاه
طرفدار:
- مسی
- تیری هانری ولی نمیشه اسطوره نامید
- آرژانتین
- آزمون
- مستر گواردیولا
- عجب
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
دیشب در برنامه هفت فیلم mad max رو آقای معلم و آقای فراستی نقد کردن که نقدشون چند نکته مثبت و منفی داشت :
نکات مثبت :آقای معلم گفتن که ی فيلمباز حرفه ای باید هر فيلميو برحسب ژانرش ببینه و باید اعتقادش براین باشه که سینما ب همه ی ژانر های خودش نیاز داره و از ی فیلم اکشن مثل مکس دیوانه باید بیشتر به صحنه های اکشن توجه کرد تا داستان ..... که واقعا حرف درستی زدن ایشون
نکات منفی :
1_هردو منتقد تا اونجا تونستن ب منتقداي مطرح دنیا تهمت زدن که نقداشون جهت دار و فقط برای اثبات خودشونه که ب نظر من اصلا کار درستی نبود چون هر چی باشه مطمئنن سواد اونا خیلی بیشتر از این دونفره.....
2_فیلم مکس دیوانه رو کسل کننده نامیدند ... واقعا فیلم هر مشکلی داشته باشه ب هیچ عنوان کسل کننده نیس نمیدونم چجور ب این نتیجه رسیدن
2_بهترین بازیگر فیلمو تام هاردي عنوان کردن که در واقع هاردي فقط در ابتدای فیلم ستاره بود ولی با حضور دو شخصیتFuriosaوبخصوصNuxعملا زیر سایه بازی این دونفر قرار گرفت
3_ب فیلم تهمت لوس بودن ب دلیل زیاد بودن شخصیت های زن زدن در صورتی که جهانی که کارگردان ساخته بود اينقد وحشی بود که دیگه هیچ تفاوتی بین زن و مرد وجود نداشت و اینو در آخر فیلم هم میشه فهمید ..
4_فیلمو از لحاظ داستان پوچ و بی معنی دانستند و در آخر فیلم که ب شهر خودشون برمی گردند رو ی راه فرار برای کارگردان اعلام کردند و گفتند هیچ معنی و مفهومی رو ب مخاطب نميرسونه و کارگردان فقط خواسته فیلمو پایان بده ...... درصورتی که فیلم مخواست اینو نشون بده که ی جامعه نباید منتظر یک منجی و یا به امید ی بهشت بسوزه بلکه باید خودش دست ب کار بشه جامعشو از درون پاک سازی کنه حالا نمیدونم آیا این هیچ مفهومی رو برای آقایون نداره......

در آخر آقای فراستی فیلمو یک افتضاح سینما معرفی کرد .....و منتقدايي رو که به این فیلم امتیاز بالایی داده بودن رو کم عقل خوند
که واقعا از کم لطفی ايشونه فیلمی که از جلوه های ویژه ی کامپیوتری حداقل استفاده رو داشته و با این حال بهترین صحنه های اکشنو تولید کرده مطمئنن فیلم قابل تحسینی هستش

۵ دی ۱۳۹۴
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
سجاد نوشته:

نقل قول

ممکنه بحث تیتراژ این ها هم بوده باشه به هر حال.

از لحاظ داستانی چیزی یادت مونده که اضافه داشته اون نسخه ؟! مثلا نشون داده باشن مارسلوس با آقای "به زودی زندگیم رو با درد و رنج از دست میدم" چیکار کرد. یا مشخص شده باشه تو اون کیف چی بوده.

نه
واقعا نه

نقل قول
Strange man نوشته:

دیشب در برنامه هفت فیلم mad max رو آقای معلم و آقای فراستی نقد کردن که نقدشون چند نکته مثبت و منفی داشت :
نکات مثبت :آقای معلم گفتن که ی فيلمباز حرفه ای باید هر فيلميو برحسب ژانرش ببینه و باید اعتقادش براین باشه که سینما ب همه ی ژانر های خودش نیاز داره و از ی فیلم اکشن مثل مکس دیوانه باید بیشتر به صحنه های اکشن توجه کرد تا داستان ..... که واقعا حرف درستی زدن ایشون
نکات منفی :
1_هردو منتقد تا اونجا تونستن ب منتقداي مطرح دنیا تهمت زدن که نقداشون جهت دار و فقط برای اثبات خودشونه که ب نظر من اصلا کار درستی نبود چون هر چی باشه مطمئنن سواد اونا خیلی بیشتر از این دونفره.....
2_فیلم مکس دیوانه رو کسل کننده نامیدند ... واقعا فیلم هر مشکلی داشته باشه ب هیچ عنوان کسل کننده نیس نمیدونم چجور ب این نتیجه رسیدن
2_بهترین بازیگر فیلمو تام هاردي عنوان کردن که در واقع هاردي فقط در ابتدای فیلم ستاره بود ولی با حضور دو شخصیتFuriosaوبخصوصNuxعملا زیر سایه بازی این دونفر قرار گرفت
3_ب فیلم تهمت لوس بودن ب دلیل زیاد بودن شخصیت های زن زدن در صورتی که جهانی که کارگردان ساخته بود اينقد وحشی بود که دیگه هیچ تفاوتی بین زن و مرد وجود نداشت و اینو در آخر فیلم هم میشه فهمید ..
4_فیلمو از لحاظ داستان پوچ و بی معنی دانستند و در آخر فیلم که ب شهر خودشون برمی گردند رو ی راه فرار برای کارگردان اعلام کردند و گفتند هیچ معنی و مفهومی رو ب مخاطب نميرسونه و کارگردان فقط خواسته فیلمو پایان بده ...... درصورتی که فیلم مخواست اینو نشون بده که ی جامعه نباید منتظر یک منجی و یا به امید ی بهشت بسوزه بلکه باید خودش دست ب کار بشه جامعشو از درون پاک سازی کنه حالا نمیدونم آیا این هیچ مفهومی رو برای آقایون نداره......

در آخر آقای فراستی فیلمو یک افتضاح سینما معرفی کرد .....و منتقدايي رو که به این فیلم امتیاز بالایی داده بودن رو کم عقل خوند
که واقعا از کم لطفی ايشونه فیلمی که از جلوه های ویژه ی کامپیوتری حداقل استفاده رو داشته و با این حال بهترین صحنه های اکشنو تولید کرده مطمئنن فیلم قابل تحسینی هستش

اتفاقا به نظر من نقد بسیار خوبی بود. واقعا Mad Max از لحاظ داستانی هیچی نداشت و تلاش کرد ضعف داستانیش رو با اکشن بسیار خوب و فیلم برداری فوق العاده پر کنه.
مد مکس آخر فیلم واقعا دیگه حرفی نداشت. پریشان حالی به شدت عجیب فیلم نامه خیلی تو چشم میزد.
به نظر من هم فیلم آخراش کسل کننده بود. آخر فیلم دیگه من داشت خوابم میومد. و صرفا به دلیل اکشنش بود که تونستم تمومش کنم. البته که تو برهوت فیلم های 2015 جزو فیلم های خوب سال بود.
در کل من نقد رو خیلی دوست داشتم. ضعف داستانی رو کاملا قبول دارم. فیلمبرداری خوب رو کاملا قبول دارم. و باقی چیزها. کلا من خیلی به فراستی فوش میدم ولی سلیقه فیلمیش مثل خودمه
در مجموع هم سینما یعنی سلیقه. افخمی حرف خوبی زد. گفت یکی هست همه نوع فیلمی میبینه نیازی به منتقد نداره. یکی هست هفته ای یه فیلم میبینه میخواد خوشش بیاد از فیلم. یه منتقد که به سلیقه خودش نزدیکه رو انتخاب کنه هر فیلمی اون منتقده خوشش اومد رو بره ببینه

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ دی ۱۳۹۴
نام کاربری: behzad2016
پیام: ۲۹۰
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۴
از: iran
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
کیاوش میتونی لینک خبری رو که در مورد تارانتینو گفتی رو بزاری. به همون دلیلی که گفتی تارانتینو حذف کرده ما کی باشیم که نگاه کنیم اینم باید درنظر داشت کهتارانتینو الکی بیست و چهار دقیقه الکی و بدون هدفی فیلم برداری نمی کنه
خواهش دوم در 15 سال گذشته میتونی سالی رو معرفی کنی که فیلم هاش از امسال قوی تر باشند هم از نظر تعداد و هم از نظر کیفیت؟ وقتی این اقایون (میتونستم عبارت هایی دیگه بجای اقایون استفاده کنم ولی خب بازم احترام میزارم)
میان تو تلوزیون در مورد این فیلم اینجور صحبت میکنند و این فیلم رو می کوبند زمین باید به درکشون از فیلم دیدن شک کرد وقتی میگویند که تام هاردی بهترین بازیگر فیلم بوده در صورتی که کل دیالوگ های تام هاردی از یک صفحه بیشتر نبوده و منی که عاشق بازیشم و کاراش رو دنبال میکنم بازی تو این فیلم را زیاد نمی پسندم باید به درکشون از بازیگری شک کرد. به نظر من این جور ادم ها که میان اینجوری نقد میکنن اگه راست میگن چرا خودشون یه فیلم درست نمیکنند که دنیا رو با داستان فیلمشون دگرگون کنن تا حالا به این بعد قضیه فکر کردی کیاوش جان
البته شاید من اشتباه میکنم که حرف های من کاملا غلط باشه و درک من از بازیگری و فیلم دیدن مشکل داره و من نمیفهمم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ دی ۱۳۹۴
نام کاربری: Mahshid.Shr
نام تیم: میلان
پیام: ۱,۸۷۹
عضویت از: ۵ مهر ۱۳۸۹
از: جایی همین نزدیکی
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
وای یه سریال گوگولی!!!!!!!
شبکه نمایش یه سریال کره ای گذاشته
خیلی دووووووس
اسمش پاستا ه

عطر تو دارد این هوا...
۵ دی ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۱۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۰,۶۲۰ بازدید
۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۱,۴۰۴ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۱۷۰ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۰۴ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۷۱ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۳۶۱ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۳۵۸ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۰۵۴ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۲۹,۹۴۹ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۰۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۳۴ کاربر آنلاین است. (۸۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!