به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال خارجی
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
خواهشا مطالعه کنید فقط همین

خب :/ کدوم کتابو بخونم که توش نوشته هیتلر باعث جنگ جهاتی و کشته شدن آدمها نشده ؟ گیاهخوار بودن و نقاش بودن و شاعر بودنش باعث نمیشه از همچنین جنایتکاری دفاع کنیم
نقل قول
بی شک هیتلر یه جنایتکار بزرگ بوده و هیچ ادله ای قتل عام مردم بیگناه رو توجیه نمی کنه. در زمان جنگ جهانی دوم 70 میلیون نفر در سراسر دنیا کشته شدن و قطعا گناه این فاجعه فراموش نشدنی به گردن هیتلره.

برا اینکه به تاپیکم مربوط باشه انیمشن inside out عالی بود کارگردانش همون کارگردان آپه اینم مث اون خیلی خوب بود

۱۳ بهمن ۱۳۹۴
نام کاربری: behzad2016
پیام: ۲۹۰
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۴
از: iran
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
به قول یکی که میگفت اگه تو دوران دبستان یکسری روی یه نفر لقب بزارند تا اخر عمرش باید لقب رو به دوش بکشه قضیه جنایتکار بودن رو یهودی ها روی هیتلر گذاشتن ولی معنی جناییتکار چیه؟ اینجوری باشه که خمینی هم جنایتکاره(متن رو خوب بخونید بعد اگه اشتباه گفته بودم بگید) هیتلر فقط از کشورش دفاع کرده و کسانی که به کشورش حمله کرده بودند رو ول نکرده و به حقشون رسونده/ قصد ندارم دفاع کنم از شخصیتش چون بابام که نبوده ولی دوست دارم حقایق رو بپذیرم البته با سند و مدرک. قسمتی از وصیت نامه هیتلر: در ساال 1939 نه من نه هیچکس دیگر در آلمان خواستار جنگ نبوده است و این جنگ خواسته دولتمردانی بود که یا خود یهودی بودند یا در راه منافع یهودیان فعالیت میکردند.
درسته الان سوال میشه که از کجا معلوم هیتلر راست میگه. اینجور چیزا رو فقط با تحقیق و حس ادم میشه فهمید و من هم به اندازه کافی تحقیق کردم و هم حسم میگه که قابل اعتماد تره نسبت به بقیه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ بهمن ۱۳۹۴
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
john .d.rockfeller نوشته:
اگه با من هستین که من فیلم رو هنوز ندیدم وقت شد حتما میبینم
قصدم ایراد گرفتن به فیلم نبود و قطعا تو فیلمی که درباره هیتلره کمتر توقع داریم گیاهخوار بودن هیتلر رو ببینیم چون بالاخره جنایتش فاحش تره تا گیاهخواریش!!!
ولی کلی میگم الان تو کتابای تاریخ درست و حسابی حتی خصوصیات اخلاقی خوب آغا محمد خان قاجار هم گفتن

نه ببخشید مشخص نکردم با چه کسی بودم
حرفم به there will be blood بود

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ بهمن ۱۳۹۴
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
*SepideH* نوشته:
خب :/ کدوم کتابو بخونم که توش نوشته هیتلر باعث جنگ جهاتی و کشته شدن آدمها نشده ؟ گیاهخوار بودن و نقاش بودن و شاعر بودنش باعث نمیشه از همچنین جنایتکاری دفاع کنیم

اولا کی گفت چون گیاه خوار هست باید دفاع کنیم ازش؟ چون من که همچین حرفی رو نگفتم.
دوما همون کتاب هایی رو بخونید که گفته جنایتکارا البته اگه بخواهید حقیقت رو قبول بکنید میتونید با همین کتاب ها هم هر چی لازمه متوجه بشوید.
سوما که گفتم : کتاب " کتاب نبرد من"

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ بهمن ۱۳۹۴
نام کاربری: Frombarcawithlove
پیام: ۳۹۷
عضویت از: ۵ آذر ۱۳۹۴
از: کرمانشاه
طرفدار:
- مسی
- تیری هانری ولی نمیشه اسطوره نامید
- آرژانتین
- آزمون
- مستر گواردیولا
- عجب
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
لطفا سینما رو به سیاست آلوده نکنید

۱۳ بهمن ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Strange man نوشته:

سینما تا گردن به سیاست آلوده هست!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۳ بهمن ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسی
- آرژانتین
- آزمون
- مستر گواردیولا
- عجب
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
The Dark Heir نوشته:

نقل قول
Strange man نوشته:

سینما تا گردن به سیاست آلوده هست!

آره متاسفانه ...... هر روزم داره بدتر میشه .... سینمای خودمون که تبدیل به محفل سیاسیون شده ...

۱۴ بهمن ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسی
- آرژانتین
- آزمون
- مستر گواردیولا
- عجب
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
تقریبا بیشتر فیلم های مهم سال 2015 دیدم...... ی سال متوسط با فیلم های متوسط .....واقعا جای خالی یک فیلم فانتزی به شدت احساس شد ....

فیلم های ناامید کننده ی امسال :

به هیچ عنوان نميشه با عشق فیلم پیش رفت آخه این چیه عشقه ....

مصداق طبل توخالی همین فیلمه ....
فیلمی که در ابتدا آدمو میخکوب میکنه ولی هرچه به پایان فیلم نزدیک میشیم به شدت مسخره میشه .... حفره های فیلم نامه کاملن تو ذوق میزنه

از اسپیلبرگ بعید بود همچین فیلم آبکی بسازه اونم با این مجموعه بازيگران عالی .... فیلم پر زرق و برقيه ولی از لحاظ محتوا خالی .....

بعد از قسمت قبلی فیلم انتظار بیشتری داشتم که حداقل یک اکشن متوسط ببینم ولی فقط یک افتضاح به تمام معنا بود .... جالب اينجاس شخصیت منفی فیلم که باید سرسخت ترین دشمن باند در قسمت های اخیر باشه یک کودن روانی بی مغزه..... فیلم فقط آهنگ تیتراژ آغازین زیبایی داره...

فیلم کاملا سیاسی و مزخرف که این جور فیلم هایی سینما رو به نابودی ميکشونه در انتهای فیلم همه کاراکتر ها در یک اقدام انتحاری تصمیم میگیرن بی دین بشن ..... حالا من کاری به مفهوم فیلم ندارم ولی کاملن یک طرفه به موضوع ميپردازه .... حالا خودتون باید فیلمو ببینید تا متوجه حرف من بشین ....

فیلم کاملن متوسط که فقط اسم دیوید اوراسلو و بازی جنیفر لاورنس این فیلمو بالا کشيده ....

سورپرايز های امسال :

این فیلم تک تک لحظه هاش زيباس و عشق سینما درش موج میزنه ... فیلمی که یک موضوع کاملن ناراحت کننده رو به یک کمدی شیرین تبدیل میکنه .... واقعا عالی بود

بهترین عاشقانه امسال .... این فیلم واقعا برام دوست داشتنی بود ....

فیلم کاملن روان شناسانه و خوش ساخت که از هر لحاظ عالی بود فیلمبرداری زیبا ، بازی های چشم نواز ،موسیقی بینظیر و ......

یک اکشن به تمام معنا .... جالب ترین سورپرايز امسال .... هر آنچه که از یک فیلم اکشن ميخواين تو این فیلم وجود داره ....

در کل امسال چندان فیلم خوبی نیومد به امید سالی بهتر

۱۴ بهمن ۱۳۹۴
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
جواد با بعضی از نظرات موافقم ولی با بعضی کاملا مخالف
1- در مورد فیلم carol بهترین عنوان رو انتخاب کردی. من خودم 2 بار سعی کردم ببینم ولی هر دو بار به ته فیلم نرسیدم. واقعا بد بود.
2- نظرم در مورد sicario هم مثل نظر تو هست این فیلم دنیس ولنو اصلا راضی کننده نبود جدی میگم اصلا. هرچند مفهومی که میخاست بگه رو به خوبی گفت ولی خب هر کسی تو این دنیا خواب نباشه این جور مسائل رو میدونه.
3 اولین چیزی که مخالفم اینه که bridge of spies رو ناامید کننده دونستی من فکر میکنم چون از ژانر بیوگرافی خوشت نمیاد یه مقداری رو نظرت تاثیر گذاشته. به نظر من فیلم خوبی بود اما نه عالی. به برخی مسائل اشاره میکنه که واقعا عجیب و جالبه حتما واست میفرستم این موضوعات رو چون اینجا نمیشه گفت.
4-بیشترین مخالفتم در مورد فیلم فوق العاده spotlight است.فیلم سیاسی نیست جواد مربوط میشه به دین و مذهب امریکا. فیلم the big short فیلم سیاسیه.
شخصیت های فیلم خودشون اوایل فیلم میگن که بی دین هستند هنگام مصاحبه با فیل. نمیدونم چرا تو این موضوع اشتباه کردی.
نکته بعدی این قضیه خیلی بدتر از این بوده. متوجه نمیشم که میگی یه طرفه نشون دادن خب قضیه خودش یک طرفه هست وقتی این کارا رو کردن این کشیش ها بایست باهاشون چیکار کرد؟
شاید منظورت اینه که کشیش هام یه کارایی کردن واسه جلوگیری این اخبار . اره کردن حتی تهدید هم کرده بودند ولی خب زمان فیلم واسه نشون دادن این چیزا الکی طولانی میشد. به نظر من بهترین فیلم امسال هست و احتمال اسکار گرفتنش بالا. من یکی که خیلی خوشم اومد واقعیات های کشورشون رو اینجوری افشا کردند. جالبه واسه برندگان گلدن گلوب گفته بودی این فیلم برنده میشه.بازیگرای فیلم هم خیلی عالی بودند مخصوصا Mark Ruffalo.
5- از فیلم brooklyn هم به شدت بدم اومد و به نظر من یکی از بدترین فیلم های امسال بود. من یکی که خلاصه فیلم رو خوندم فهمیدم تهش چی میشه باور کن راست میگم اینجوری که خودم رو میشناسم تو حدس زدن ته فیلم ها خیلی کودنم ولی این فیلم رو فهمیدم و نمیدونم به جز بازیگری از چه چیز دیگه فیلم خوشت اومد.
همه این چیز هایی که گفتم فقط و فقط به عنوان نظر من بود و اگر برخی جاها احساس کردی زبونم تنده قصدم چیزی نبوده و همچنین خودت میدونی که احترام میزارم بهت به چند دلیل که بازم خودت میدونی.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ بهمن ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسی
- آرژانتین
- آزمون
- مستر گواردیولا
- عجب
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
سلام آقا بهزاد ..... خوبه که نظرتو گفتی ..... ممنون
در مورد bridge of spise بگم که اصلا داستان فیلم خیلی مسخرس نمیدونم خیلی بچه گانه بنظر می رسه نمیشه زیاد واردش شد ..... کلا فیلم بدی نیس ولی مطمئنن برای طرفداراي استیون اسپیلبرگ ناامید کننده بود ....
در مورد فیلم spotlight بگم که در طول فیلم يجوري داره به بیننده القا میکنه که مشکل دينه ن کلیسا .... کلن از فیلم هایی که خیلی یک طرفه به موضوع نگاه میکنن بدم میاد .... کلن دلیل خاصی هم ندارم ...
فیلم Brooklyn یک حس خوبی بهم داد که خیلی خب بود .... نمیدونم چرا ولی ی حس عالی بهم داد که هیچ فیلمی از امسال همچین حسی بهم نداد ...
کلا نظر شخصی خودم بود و ممکنه هر کسی نظر دیگری داشته باشه ....
بازم ممنون از اینکه نظرتو گفتی .... اگه خودتم نظرتو درمورد ناامید کننده ترین و سورپرايز کننده ترین فیلم های امسال بگی عالی میشه

۱۴ بهمن ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۶ پاسخ
۸,۴۵۶,۱۶۷ بازدید
۴۱ دقیقه قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۴۵۵ بازدید
۴ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۶,۳۱۱ بازدید
۵ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۲,۴۳۹ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۹۴ بازدید
۱۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۲۲ بازدید
۱۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۶,۲۵۱ بازدید
۱۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۷۴۶ بازدید
۲۳ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۶۶۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۶۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۹۲۶ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۶۳۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۲۲ کاربر آنلاین است. (۸۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!