به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: nima.barca
پیام: ۲۱۲
عضویت از: ۲۹ دی ۱۳۹۲
از: ایران
طرفدار:
- Leo Messi
- Joseph Guardiola, Vitor Broba Ferriera Rivaldo
- Brazil
- Joseph Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
بارسلونا فراتر از یک باشگاه برای من است. اگر شکست می خورد، اگر حذف می شود، اگر در اوج نیست؛ بازهم بارسا در قلب من است. با پیروزی هایش نبوده که نظر مرا جلب کرده، بارسا برای من یک مکتب است با تمام پیروزی و شکست هایش در قلب من خواهد ماند.
بارسا دوباره همچون خورشید بر سرزمین فوتبال جهان خواهد درخشید.

بارسا فراتر از یک باشگاه
VIVA FC-BARCELONA

۲۶ فروردین ۱۳۹۵
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
حقیقت اینه که تیم تو باد فتح سه گانه فصل قبل خوابید و کسی نخواست اشکالات و ضعف های زیاد ترکیب و مشکلات رو ببینه ...

فصل قبل و حتی همین نیم فصل گذشته بارسا با اختلاف بهترین و آماده ترین تیم اروپا بود، ولی این دلیل نمیشه که ترکیبمون کامل باشه ... خود منِ هوادار از این سر دنیا، لااقل سال قبل 100 تا پست تو همین تاپیک گذاشتم که به امثال پیکه و ماسکرانو نمیشه دیگه تو دفاع اعتماد کرد- دقیقا پستی که بعد از بازی برگشت لیگ با رئال گذاشتم- ... آخه چند فصل باید از رفتن پویول بگذره تا یه مدافع قابل اعتماد جاشو بگیره؟ ... دفاع بارسا فصل قبل هم قابل اعتماد نبود ... تحت فشار تیم های مختلف ما قشنگ بازی رو ول میدادیم .. ولی به لطف پرس تیمی و دوندگی بقیه بازیکنها و ضعف تیم های مقابل، این مورد مشکل ساز نشد؛ ولی این فصل خودشو نشون داد ... پیکه و ماسکرانو واقعا دو تا بازیکن تموم شده هستن، به هیچ کدومشون نمیشه برای جمع کردن دفاع تو بازیهای بزرگ اعتماد کرد ولی یک نفر نخواست حتی دنبال یه مدافع مطمئن بره ...
من شخصا انریکه رو مقصر میدونم، ما میتونستیم با بودجه فصل قبل و قهرمانی ها حداقل یه بازیکن آماده برای این روزها بگیریم ولی رفتیم متئو رو گرفتیم!! نتیجش میشه همین حذف شدن تو یک چهارم که واقعا حقمون بود .. حق تیمی که نمیخواد واقعیت کیفیت بازیکنهاش رو قبول کنه ...

مورد دوم که اهمیتش کمتر نبود، بحث بازیسازی تیم بود که بازم پارسال خودم شخصا انقدر حرص خوردم و پست گذاشتم که خسته شدم ...
واضحه اصلی ترین عامل موفقیت بارسا تو سال های اخیر و فصل گذشته، شخص مسی ه ...پارسال مسی خواست که دوباره به همه جامها برسه، مثل اوایل دوران بازیش انگیزه داشت و قشنگ تمام تیم رو با خودش کشید بالا ... فصل قبل مسی جور بازیسازی تیم رو کامل کشید و همزمان بهترین هافبک و بهترین مهاجم تیم بود - که فقط از خودش بر میاد - ... ولی چیزی که منو عصبانی میکنه اینه که مربیان و مسئولین تیم به جای اینکه ضعف تیم رو ببینن و قدر کاری که مسی انجام داد رو بدونن، با نهایت بیخیالی با همین فرمون وارد فصل جدید میشن! یعنی علنا به سخره گرفتن مسی و نادیده گرفتن وضعیت تیم ... بابا مسی مهاجمه، انقدر بازیکن کاملی هست که بیاد عقب و موتور تیم رو راه بندازه، ولی نه اینکه علنا بشه هافبک مرکزی بارسا و از دفاع توپ بگیره ...
این مورد هم بنظرم خیلی واضح بود که جای ژاوی و در کنار اینیستا یه بازیساز میخوایم، کسی که بتونه قشنگ توپ رو تو زمین پخش کنه و لازم نباشه مسی بیاد بازیسازی کنه ... همین بازی دیشب اگر همچین شرایطی بود و ما با 2 هافبک قوی و 3 مهاجم کامل بازی میکردیم، قطعا بازی رو با اختلاف می بردیم ... مشخصه قدرت حمله و فشار بارسا با عقب اومدن مسی و تنها موندن سوارز و نیمار کم میشه و بستن بازی برای حریف راحت تر ... این مورد هم اصلاح نشد که نتیجش شد این ...

یه مدافع و یه هافبک آماده، همین ترکیب رو آماده فتح دوباره تمام جامها میکنه، ولی حماقت مسئولین بارسا بعید میدونم تمومی داشته باشه ...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ فروردین ۱۳۹۵
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
Agent Of Chaos نوشته:

حقیقت اینه که تیم تو باد فتح سه گانه فصل قبل خوابید و کسی نخواست اشکالات و ضعف های زیاد ترکیب و مشکلات رو ببینه ...

فصل قبل و حتی همین نیم فصل گذشته بارسا با اختلاف بهترین و آماده ترین تیم اروپا بود، ولی این دلیل نمیشه که ترکیبمون کامل باشه ... خود منِ هوادار از این سر دنیا، لااقل سال قبل 100 تا پست تو همین تاپیک گذاشتم که به امثال پیکه و ماسکرانو نمیشه دیگه تو دفاع اعتماد کرد- دقیقا پستی که بعد از بازی برگشت لیگ با رئال گذاشتم- ... آخه چند فصل باید از رفتن پویول بگذره تا یه مدافع قابل اعتماد جاشو بگیره؟ ... دفاع بارسا فصل قبل هم قابل اعتماد نبود ... تحت فشار تیم های مختلف ما قشنگ بازی رو ول میدادیم .. ولی به لطف پرس تیمی و دوندگی بقیه بازیکنها و ضعف تیم های مقابل، این مورد مشکل ساز نشد؛ ولی این فصل خودشو نشون داد ... پیکه و ماسکرانو واقعا دو تا بازیکن تموم شده هستن، به هیچ کدومشون نمیشه برای جمع کردن دفاع تو بازیهای بزرگ اعتماد کرد ولی یک نفر نخواست حتی دنبال یه مدافع مطمئن بره ...
من شخصا انریکه رو مقصر میدونم، ما میتونستیم با بودجه فصل قبل و قهرمانی ها حداقل یه بازیکن آماده برای این روزها بگیریم ولی رفتیم متئو رو گرفتیم!! نتیجش میشه همین حذف شدن تو یک چهارم که واقعا حقمون بود .. حق تیمی که نمیخواد واقعیت کیفیت بازیکنهاش رو قبول کنه ...

مورد دوم که اهمیتش کمتر نبود، بحث بازیسازی تیم بود که بازم پارسال خودم شخصا انقدر حرص خوردم و پست گذاشتم که خسته شدم ...
واضحه اصلی ترین عامل موفقیت بارسا تو سال های اخیر و فصل گذشته، شخص مسی ه ...پارسال مسی خواست که دوباره به همه جامها برسه، مثل اوایل دوران بازیش انگیزه داشت و قشنگ تمام تیم رو با خودش کشید بالا ... فصل قبل مسی جور بازیسازی تیم رو کامل کشید و همزمان بهترین هافبک و بهترین مهاجم تیم بود - که فقط از خودش بر میاد - ... ولی چیزی که منو عصبانی میکنه اینه که مربیان و مسئولین تیم به جای اینکه ضعف تیم رو ببینن و قدر کاری که مسی انجام داد رو بدونن، با نهایت بیخیالی با همین فرمون وارد فصل جدید میشن! یعنی علنا به سخره گرفتن مسی و نادیده گرفتن وضعیت تیم ... بابا مسی مهاجمه، انقدر بازیکن کاملی هست که بیاد عقب و موتور تیم رو راه بندازه، ولی نه اینکه علنا بشه هافبک مرکزی بارسا و از دفاع توپ بگیره ...
این مورد هم بنظرم خیلی واضح بود که جای ژاوی و در کنار اینیستا یه بازیساز میخوایم، کسی که بتونه قشنگ توپ رو تو زمین پخش کنه و لازم نباشه مسی بیاد بازیسازی کنه ... همین بازی دیشب اگر همچین شرایطی بود و ما با 2 هافبک قوی و 3 مهاجم کامل بازی میکردیم، قطعا بازی رو با اختلاف می بردیم ... مشخصه قدرت حمله و فشار بارسا با عقب اومدن مسی و تنها موندن سوارز و نیمار کم میشه و بستن بازی برای حریف راحت تر ... این مورد هم اصلاح نشد که نتیجش شد این ...

یه مدافع و یه هافبک آماده، همین ترکیب رو آماده فتح دوباره تمام جامها میکنه، ولی حماقت مسئولین بارسا بعید میدونم تمومی داشته باشه ...

تک تک کلمات این پست رو قبول دارم و سطر به سطرش رو اونقدر گفتم که خسته شدم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ فروردین ۱۳۹۵
نام کاربری: Ghazali83
پیام: ۴
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۴
از: Tehran
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس و استقلال
- آلمان
- سردار آزمون
- لوییس انریکه و مورینیو
- کی روش
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
پویا نوشته:

نقل قول
ولی من به شخصه اعتقاد دارم که آدم تا 14-15 سالگی دید درستی به فوتبال نداره که بتونه مثلا یه هوادار واقعی باشه. من فوتبالی که به وضوح یادم میاد مال جام جهانی 94 ه ولی کاملا به خاطر دارم که اون حال و هوای فوتبال دوستی کجا و حال و هوای مثلا سال 2000 کجا.

دقیقا من هم تا دو سه سال پیش ( الان بنده 17 سالمه ) اصلا نمیدونستم فوتبال یعنی چی ؟ فک میکردم ایتالیا اند تیم ملیه و قبلش طرفدار رئال بودم ولی یه دوسه سالیه که فهمیدم فوتبال چیه و بارسا ته فوتباله

به نظر من حتی با تعاریف و اندک ویدیوهایی که از بارساهای قبلی دیدم ولی به نظرم بارسای رایکارد یه چیز دیگه بود حیف که تموم شد

.......................................................
ولی من به شخصه با این دو نظر مخالفم ... دلیل نمیشه چون شما تا دو سال پیش از فوتبال سر در نمیاوردی بقیه هم سردر نیارن .... به هر حال هر کس با توجه به درکش حرف و منطق و تیم خودشو داره ...

۲۶ فروردین ۱۳۹۵
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول
Hosein ghazali نوشته:

نقل قول
پویا نوشته:

نقل قول
ولی من به شخصه اعتقاد دارم که آدم تا 14-15 سالگی دید درستی به فوتبال نداره که بتونه مثلا یه هوادار واقعی باشه. من فوتبالی که به وضوح یادم میاد مال جام جهانی 94 ه ولی کاملا به خاطر دارم که اون حال و هوای فوتبال دوستی کجا و حال و هوای مثلا سال 2000 کجا.

دقیقا من هم تا دو سه سال پیش ( الان بنده 17 سالمه ) اصلا نمیدونستم فوتبال یعنی چی ؟ فک میکردم ایتالیا اند تیم ملیه و قبلش طرفدار رئال بودم ولی یه دوسه سالیه که فهمیدم فوتبال چیه و بارسا ته فوتباله

به نظر من حتی با تعاریف و اندک ویدیوهایی که از بارساهای قبلی دیدم ولی به نظرم بارسای رایکارد یه چیز دیگه بود حیف که تموم شد

.......................................................
ولی من به شخصه با این دو نظر مخالفم ... دلیل نمیشه چون شما تا دو سال پیش از فوتبال سر در نمیاوردی بقیه هم سردر نیارن .... به هر حال هر کس با توجه به درکش حرف و منطق و تیم خودشو داره ...

عه آخى اين ارسالا مال سال 87ه
جديدترين صفحه سايتو بياريد فك كنم چون عضو شديد صفحه شماره يك باشه

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۲۷ فروردین ۱۳۹۵
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
Fire & Blood نوشته:

نقل قول
hamed66 نوشته:

بين ٤ تيم صعود كرده قويترين و ضعيف تري و كدوما ميدونيد و حدستون از قرعه كشي مرحله بعد چيه ؟

قطعا سیتی می خوره به رئال چون شانس بیشتری دارن خوکها ببرنش!

اما به شخصه بین این چهار تیم ترجیح میدم همون سیتی قهرمان شه که تقریبا محاله...

اتفاقا هیچ بعید نیست سیتی قهرمان بشه!!
چون معمولا تیمی که قراره مربیش عوض بشه و پپ بشه مربیش قهرمان اروپا میشه
مثل بایرن زمان هاینکس/ الانم سیتی پلگرینی اون شرایط رو داره!!

در مورد کارتها هم بگم کارتها فقط تا نیمه نهایی حساب میشن و از نیمه نهایی بجز محرومیتها، بقیه کارتها پاک میشن که این قانون از پارسال اومد!
یعنی اگه بازیکنی محروم نباشه و یه کارته یا دوکارته باشه دیگه کارتهاش تو این مرحله پاک میشه!!

در مورد قرعه هم هرتیمی به رئال بخوره شک نکنید بازی برگشتش تو برنابئو هست!
بجز دور اول حذفی که بخاطر سرگروهی امتیاز بازی برگشت رو به تیم اول میدن. تو بقیه قرعه ها رئال همیشه خودجوش میزبان بازی برگشته!
پارسال نیمه نهایی با یووه و دور قبلشم با اتلتیکو بازی برگشت میزبان بودن/ امسالم با ولفسبورگ اینجوری بوده/2 سال پیشم قهرمان شدن با دورتموند و حتی زمان مورینیو هم بازی با دورتموند و بایرن برگشت میزبان بودن و به آپوئل قبرسم رحم نکردن و اون بازی برگشت میزبان بودن!!

ولی ما پارسال بازی با بایرن و این دوباری با اتلتیکو میفتیم و بازیای دیگه زیادی این سالهای اخیر بازی برگشت رو مهمان بودیم!!

میزبانی برگشت خیلی مهمه و قطعا میتونه تاثیرگذار باشه!
همین اتلتیکو با جو میزبانی مارو برد یا حتی رئال جلو ولفسبورگ و اون سال خودمون جلو میلان(البته ما بخاطر سرگروهی میزبان برگشت بودیم)

در آخر امیدوارم هر تیمی قهرمان بشه رئال نشه!
چون کابوس بعد از حذف ما، قهرمانی رئال میتونه باشه!!

۲۷ فروردین ۱۳۹۵
نام کاربری: nima.barca
پیام: ۲۱۲
عضویت از: ۲۹ دی ۱۳۹۲
از: ایران
طرفدار:
- Leo Messi
- Joseph Guardiola, Vitor Broba Ferriera Rivaldo
- Brazil
- Joseph Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
لیورپول مردانه جنگید و پیروز شد و حقشم بود. اما یک نکته حیفم میاد نگم، دیگوسیمئونه بره فوتبال رو یاد بگیره. دورتموند 2-0 جلو بود اما مردونه بازی کرد و ضد فوتبال پیش نرفت. دورتموند میتونست مثل اتلتیکو دیشب 11 نفر بذاره تو محوطه جریمه اما فوتبال بازی کرد. بازی واقعا زیبایی بود. با اینکه من طرفدار لیورپول بودم ولی از بازی دورتموند لذت بردم چون مردانه بازی کردن.

۲۷ فروردین ۱۳۹۵
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
نه طاقت خاموشی دارم و نه میل سخن....

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ فروردین ۱۳۹۵
نام کاربری: fcb.catalan.hamed
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۲۱ اسفند ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
فوتبال ليورپول دورتموند واقعا سطح بالا بود لذت برديم ، تيم هاي اتوبوسي مطمئن باش به راه خودشون همچنان ادامه ميدن چون سبكي درست شده كه اونايي كه مربي نيستن بعضا باهاش نتيجه ميگيرن
همين اوزه بيو ساكريستين باور كنيد پارسال بارساي بي رو رسما شوهر داده بود و دسته سه هم برد تيمو ، امسالم ديگه ولش ميكرديد تيم رو دسته چهار هم ميبرد اما مسئولاي تيم سريع مشكل رو فهميدن و اخراجش كردن و بجاش جرارد لوپز رو آوردن كه واقعا تيم و متحول كرد و از آخراي جدول تيم و به ميانه هاي جدول آورد كه حداقل سقوط نكنه دسته چهار ، پارسال با بارساي بي ٧ تا از وايادوليد خورد اون بازي مستقيم نگاه ميكردم اما تو بارسلونا نميتونست تاكتيك دفاعي بچينه و فلسفه بازي تيم معلومه اما تو همين بازي با سوسيداد شش نفر و گذاشته رو خط محوطه جريمه چهار نفر رو هم مقابلشون براي پرسينگ خط هافبك . اسم اين رو هم ميگذارن فوتبال
خود بارسلونا امسال اگه ميخواست جلوي لاكرونيا و ويارئال فوتبال بازي نكنه و اتوبوس پارك كنه ٤ امتياز مفت از دست نميداد
چرا راه دور بريم تو ال كلاسيكو وقتي جلو بوديم بازم داشتيم فشار مياورديم ولي امان از اشتباهات فردي باعث شد مفت بازي و بديم

۲۷ فروردین ۱۳۹۵
نام کاربری: 20202
پیام: ۸
عضویت از: ۱۶ بهمن ۱۳۹۴
از: تبریز
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- تراکتور سازی
- ارزانتین
- مهدی شریفی
- انریکه
- قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
ببخشید چرا بارسلونا این چند تا بازی افت کرده

لللللئئئئئووووو
۲۷ فروردین ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۰۲ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۰,۳۴۶ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۸,۱۸۹ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۲۱ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۱۶۲ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۵۵ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۳۹۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۱۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۲۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۲ کاربر آنلاین است. (۱۵۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!