به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

رسمی؛ ترکیب تیم های سوئیس و لهستان
نام کاربری: mahsagh
پیام: ۱,۸۵۹
عضویت از: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

دو تیم کمتر از یک ساعت دیگر، اولین دیدار دور حذفی یورو 2016 را برگزار خواهند کرد.

سوئیس

زومر | رودریگز، ژورو، شار، لیختشتاینر | ژمائیلی، ژاکا، بهرامی، شکـیری، مهمدی |سفروویچ

لهستان

شزنی | پیشچک، گلیک، پازدان، ینژایچک | بلاژیکوفسکی، کریهوویاک، مونچینسکی، گروشیتسکی| میلیک، لواندوفسکی

۵ تیر ۱۳۹۵
پیش در آمدی بردیدارهای یک هشتم نهایی یورو؛ آلمان - اسلواکی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

دو تیم آلمان و اسلواکی روز یکشنبه به مصاف هم خواهند رفت.

دو تیم آلمان و اسلواکی روز یکشنبه در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016 به مصاف هم خواهند رفت.

رویارویی های پیشین دو تیم

این دو تیم تا کنون 10 بار به مصاف هم رفته اند. آلمان 7 بار پیروز بوده است و اسلواکی نیز 2 بار به پیروزی رسیده و یک بازی نیز با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.

آخرین دیدار دو تیم پیش از مسابقات یورو در تاریخ 29 ماه می در آگزبورگ برگزار شد که اسلواکی با نتیجه 3-1 به پیروزی رسید. گل های اسلواکی را مارک همشیک، یورای کوتسکا و میکال دوریش به ثمر رساندند و تک گل آلمان را ماریو گومز زد.

دو تیم در مرحله انتخابی یورو 2008 با هم همگروه بودند که در براتیسلاو آلمان 4-1 پیروز شد و در دیدار برگشت در هامبورگ نیز این آلمان بود که با نتیجه 2-1 به برتری رسید.

حقایقی درباره تیم ملی آلمان

آلمان تا کنون گلی را در این جام دریافت نکرده است.

مانشافت در حالی در ورزشگاه پیر ماری به مصاف اسلواکی خواهد رفت که در بازی اول خود در این جام اوکراین را در این ورزشگاه با نتیجه 2-0 شکست داد.

آلمان در حالی تا کنون سه بار قهرمان و سه بار نایب قهرمان مسابقات یورو شده است که در مسابقات یورو سال 1984، 200 و 2004 نتوانست از گروه خود صعود کند.

حقایقی درباره تیم ملی اسلواکی

اسلواکی در حالی در ورزشگاه پیر ماری باید در مقابل آلمان قرار بگیرد که تنها پیروزی خود در این جام را در همین ورزشگاه به دست آورده است. آنها روسیه را در این ورزشگاه 2-1 شکست دادند.

در حالی که این برای اولین بار است که اسلواکی به عنوان کشوری مستقل در یورو شکرت می کند، پیش از این در قالب کشور چک اسلواکی این تیم سه بار به نیمه نهایی رسیده است.

در سال 1976 و در فینال رقابت ها چک اسلواکی در ضربات پنالتی موفق به شکست دادن آلمان و قهرمانی در مسابقات شد. 8 نفر از 11 نفر تیم اصلی دارای اصالتی اسلواک بودند.

بازیکنان و مربیان مشترک دو تیم

دوشان شونتو و یوناس هکتور در حال حاضر در تیم کلن حضور دارند.

۵ تیر ۱۳۹۵
رسمی: کاندروا به بازی مقابل اسپانیا نمی رسد
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

آنتونیو کاندروا به دیدار مقابل اسپانیا نمی رسد و به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داده است.

بازی ایتالیا و اسپانیا در چارچوب یورو 2016 دوشنبه شب در پاریس برگزار خواهد شد. وینگر لاتزیو از جمله بهترین بازیکنان آتزوری در رقابت های یورو بوده است. با مشکل مصدومیتی که وی در بازی مقابل سوئد به آن دچار شد، بازی ایرلند را نیز استراحت کرد.

فدراسیون فوتبال ایتالیا امروز اعلام کرد وی به بازی مقابل اسپانیا نمی رسد. الساندرو فلورنتزی، مدافع راست رم، احتمالا جانشین وی در ترکیب تیم کونته خواهد بود.

گزینه دیگر آتزوری این است که الشعراوی در سمت چپ بازی کند و از بین دارمیان و دی شیلیو یکی در سمت راست به میدان برود.

فدریکو برناردسکی نیز به خاطر مشکل زانویش، امروز با تیم تمرین نکرد و به تمرینات انفرادی پرداخت اما گفته می شود فردا به تمرینات باز خواهد گشت.

۵ تیر ۱۳۹۵
مدل موی عجیب و غریب ایوان پریشیچ در آستانه بازی برابر پرتغال (عکس)
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

وینگر گلزن تیم ملی کرواسی در حالی امشب برابر تیم ملی پرتغال به میدان می رود که در آستانه این دیدار موهای خود را به شکل پرچم کشورش در آورده است.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ تیر ۱۳۹۵
فابرگاس: کونته پس از باخت در برابر اسپانیا، می تواند کاملا روی چلسی متمرکز شود
گروه:
- کاربران عضو

سسک فابرگاس معتقد است اسپانیا می تواند ایتالیا را از رقابت های یورو 2016 حذف کند.

سسک فابرگاس شماره 10 تیم ملی اسپانیا از عملکرد تیم ایتالیا در مرحله گروهی تمجید کرده و معتقد است پس از شکست در برابر اسپانیا، کونته می تواند روی چلسی تمرکز کند.

دیدار ایتالیا مقابل اسپانیا سه شنبه این هفته برگزار خواهد شد و این درحالی است که از قبل شروع تورنومنت، آنتونیو کونته سرمربی تیم ایتالیا قرار دادی دوساله برای مربی گری در چلسی با تیم لندنی امضا کرده است. فابرگاس در این باره به گاتزتا دلو اسپورت گفت:
من به صورت مختصر با کونته ملاقات کردم و او من را در همان زمان اندک تحت تاثیر قرار داد. او مربی بزرگی است، یک برنده. او گفت از من چه انتظاری دارد، کاری که باید در چلسی انجام دهم و یک سری فعالیت های شخصی دیگر. من خیلی مشتاقم که با آنتونیو کار کنم، امیدورام هر چه زودتر فعالیتش را در چلسی آغاز کند،چه بهتر که پس از بازی سه شنبه به لندن برود.
به محض اتمام رقابت های یورو 2016 برای ایتالیا، کونته برای تمرینات پیش فصل راهی لندن می شود تا سکان هدایت چلسی را بر عهده بگیرد. فابرگاس در ادامه گفت:

من قبل از ملاقات با کونته با او آشنایی نسبی داشتم، شاید هر هفته بازی یووه را نمی دیدم اما کم و بیش کار آن ها را دنبال می کرد. او در تیم ملی هم کار فوق العاده ای انجام داد، او در غیاب دل پیرو و توتی که ستارگان گذشته تیم بودند و حتی با مصدومیت مارکیزیو و وارتی توانست مجموعه تیم ایتالیا را متحد نگه دارد.
فابرگاس در مورد برکسیت و خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا گفت:

این یک تصمیم نا امید کننده بود و فکر می کنم روی مردم تاثیر منفی بگذارد. شخصا این اتفاق را یک اشتباه بزرگ می بینم، من امیدورانه خوابیدم و صبح با خبری بد مواجه شدم.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ تیر ۱۳۹۵
موراتا: BBC بهترین مدافعان جهان هستند
گروه:
- کاربران عضو

آلوارو موراتا خط دفاعی یوونتوس و تیم ملی ایتالیا را بهترین مدافعان دنیا خواند و گفت عبور از آن ها غیر ممکن است.

دو تیم اسپانیا و ایتالیا دوشنبه در چارچوب رقابت های یورو 2016 به مصاف هم خواهند رفت. آلوارو موراتا که پس از دو سال حضور موفق در تورین، هفته پیش به طور رسمی از یوونتوس جدا شد و به رئال مادرید پیوست به روزنامه AS اسپانیا گفت:

در این دو سالی که در یوونتوس بودم بیشتر از تمام زندگی ام قبل از این دو سال درس آموختم. بسیار سخت است که مقابل ایتالیا گلزنی کنید زیرا آن ها متخصص دفاع هستند. در اسپانیا شما 7 شانس نصیبتان می شود تا یکی را گل کنید اما در ایتالیا باید از هر موقعیت یک گل بسازید زیرا معلوم نیست دوباره موقعیتی نصیبتان شود.
موراتا ادامه داد:

ایتالیا همیشه یک رقیب بزرگ است و مثل سری آ، گل زدن به آن ها خیلی سخت است. 2 سالی که آنجا بودم باعث شد مهاجم بهتری شوم. بوفون در موقعیت های تک به تک فوق العاده است. مثل ایکر کاسیاس. آن ها اساطیر فوتبال هستند. و مثلث BBC (بونوچی، بارتزالی، کیلینی) بهترین مدافعان جهان هستند و هیچکس دوست ندارد مقابل آنها بازی کند. هنگامی که این 3 نفر در دفاع باشند و بوفون پشت سر آنها باشد، غیر ممکن است از آنها عبور کنید.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ تیر ۱۳۹۵
شکیـری: طرفداران اینتر بی نظیرند، من آن ها را می پرستیدم
گروه:
- کاربران عضو

ژردان شکیـری با پیراهن تیم سوئیس اولین دیدار حذفی رقابت های یورو را در مقابل لهستان برگزار می کند.

سوئیس و لهستان در اولین بازی مرحله حذفی یورو 2016 به دیدار هم خواهند رفت. روبرت لواندوفسکی که تا به اینجا نتوانسته آن طور که باید برای لهستان بدرخشد، امروز این فرصت را خواهد داشت تا ارزش های خود را در پیراهن تیم ملی به اثبات برساند، از طرفی ژردان شکیــری بازیکن سابق تیم های اینتر و بایرن مونیخ هم در تیم سوئیس می تواند نقشی کلیدی در بازی ایفا کند.

ژردان شکیـری در مصاحبه ای با گاتزتا دلو اسپورت در این باره گفت:
لهستان و لواندوفسکی؟ من برای بازی با فرانسه هم به شما گفتم، تیمی که جاه طلبی حضور در سطح اول رقابت ها را دارد، نمی تواند از کسی بترسد. ما با موفقیتی تاریخی تا اینجا بالا آمدیم و حالا می خواهیم از این هم بالاتر برویم. لهستان در رده بهترین تیم های اروپایی قرار دارد و در مرحله گروهی این را به اثبات رساند، آن ها علاوه بر لواندوفسکی بازیکنان قدرتمند دیگری را نیز در اختیار دارند، آن ها می دانند چگونه دفاع کنند. در این بین ما بیشترین اعتماد به نفس و بهترین بازیکنان را در اختیار داریم.

او در ادامه در مورد اینتر گفت:
من عاشق ایتالیا و شهر میلان هستم، در حال حاضر من از باشگاهم راضی ام و شاید در آینده به ایتالیا بازگردم اما نه الان. اینتر؟ من هوادران بی نظیر نراتزوری را به یاد می آورم. لحظه ای که در فرودگاه آن ها به من خوش آمد گفتند را فراموش نمی کنم، همانگونه که طی بازی ها در استادیوم از ما حمایت می کردند. من آن ها را تحسین می کنم، آن ها انسان های بزرگی هستند. مانچینی؟ من هرگز با او مشکلی نداشتم، اما مشخصا نمی توانستم روی نیمکت بنشینم و فقط بازی تیمم را شاهد باشم. من در ابتدا به صورت فیکس بازی می کردم و در نهایت به نیمکت منتقل شدم، همیشه به تصمیمات او احترام گذاشته ام. او به من و متئو کواچیچ گفت که باید به خاطر فیر پلی مالی باشگاه را ترک کنیم، با این شرایط دیگر چه می توانستم بگویم؟متئو به رئال رفت و قهرمان اروپا شد، اما برای پیشرفت باید به تیمی برود که هر هفته از او بازی بگیرد.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ تیر ۱۳۹۵
جونیت چاکر، قاضی جدال حساس ایتالیا-اسپانیا شد
گروه:
- کاربران عضو

جونیت چاکر قضاوت دیدار تیم های ایتالیا و اسپانیا را عهده دار خواهد بود.

تیم های ایتالیا و اسپانیا در یکی از مهم ترین مسابقه های مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۱۶ روز دوشنبه، ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه به مصاف هم خواهند رفت.

یوفا، آقای جونیت چاکر، داور مشهور و ۳۹ ساله ترکیه ای را برای قضاوت این دیدار برگزیده است. طارق اونگون و باهاتین دوران نیز کمک داوران این مسابقه خواهند بود. مارتین اتکینسون انگلیسی نیز به عنوان داور چهارم این مسابقه برگزیده شده است.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ تیر ۱۳۹۵
رسمی؛ ترکیب پرتغال و کرواسی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

ترکیب رسمی دو تیم پرتغال و کرواسی اعلام شد.

ترکب رسمی دو تیم پرتغال و کرواسی اعلام شد.

کرواسی

سوباشیچ - استرینیچ - پریشیچ - چورلوکا - راکیتیچ - مودریچ - سرنا - بروزویچ - مانژوکیچ - بادلی - ویدا

پرتغال

پاتریسیو - په په - فونته - گریرو - رونالدو - ماریو - ویلیام کاروالیو - آندره گومز - نانی - سدریک سوارس - آدرین سیلوا

۵ تیر ۱۳۹۵
ولز 1 - 0 ایرلند شمالی؛ برکسیتِ فوتبال، ایرلند شمالی از یورو 2016 خداحافظی کرد
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016 ولز و ایرلند شمالی بازی کاملا بریتانیایی این یورو را برگزار کردند.

در دومین دیدار مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016 در ورزشگاه پارک دو پرنس شهر پاریس دو تیم بریتانیایی ولز و ایرلند شمالی به مصاف هم رفتند. بازی کاملا از جنس فوتبال بود. از جنس بریتانیای برکسیت شده از اروپا.

گزارش بازی

بازی تا دقیقه 9 کاملا متعادل دنبال می شد. تا اینکه در دقیقه 9 شوت دالاس از پشت محوطه جریمه توسط هنسی به کرنر فرستاده شد. در دقیقه 19 گل آرون زمری از سوی داور مردود اعلام شد. دقیقه 27 ولزی ها شاهد یک هنرنمایی از هنسی بودن او شوت وارد از نوک محوطه جریمه دفع کرد.

بازی در ادامه نیمه اول بسیار کسل کننده دنبال شد و هیچ موقعیت جدی ای بر روی دروازه ها خلق نشد. بیشتر شاهد بازی ای فیزیکی بودیم و دو تیم توان خلق موقعیت جدی ای ار نداشتند. در این نیمه تنها ایرلند شمالی ها دو ضربه درون چارچوب زد و سهم ولزی ها صفر بود. شاهد 12 خطا نیز در نیمه اول بودیم. سهم ایرلندی ها 8 خطا بود و ولزی ها 4 بار خطا کردند.

بازی در نیمه دوم هم به شکل نیمه اول ادامه داشت. اولین موقعیت در دقیقه 53 روی ارسال رمزی از میانه زمین به قلب دفاع ایرلند شمالی شکل گرفت. ووکس ضربه سر را زد و توپ به بیرون رفت. چند دقیقه بعد از حدود 23 متری بیل بک ضربه آزاد گرفت و خودش ضربه را به شکل زیبایی زد که دروازه بان ایرلند توپ را دفع کرد و اجازه ثبت رکوردی جادویی را به بیل نداد.

در ادامه دو تیم تنها زیر توپ می زنند و شاهد اتفاقی خاصی نبودیم تا اینکه ولز شروع به حمله کرد. آن ها 2 و 3 دقیقه روی دروازه حریف فشار آوردند. بیل نیز به سمت چپ رفته بود.

بلاخره در دقیقه 74 آرون رمزی پاسی را به سمت چپ می دهد و بیل توپ را سانتر می کند و مک ایلی از دورن شش قدم به اشتباه دروازه خودشان را باز کرد.

در دقایق پایانی اونیل دفاع خود را بیرون کشید و مهاجم وارد زمین کرد و این تیم باز هم قصد استفاده از توپ های هوایی را داشت که هنسی، دروازه بان خوش قامت ولز تمام آن ها را دفع کرد. در نهایت ایرلند شمالی پس از یک بازی ضعیف از دور مسابقات حذف شد.

۵ تیر ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۴۰۰ بازدید
۳ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۴,۹۶۶ بازدید
۴ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۵۴,۸۸۶ بازدید
۱۲ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۲,۱۲۹ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۹۰ بازدید
۱۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۹ بازدید
۱۵ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۶۷۷ بازدید
۱۶ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۶۹۳ بازدید
۲۳ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۶۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۵۱۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۹۶ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۶۱۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۵ کاربر آنلاین است. (۹۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!