به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

رییس اتحادیه فوتبال انگلیس: از روی هاجسون تشکر می کنم؛احتمال انتخاب مربی خارجی ر...
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مارتین گلن از فوتبال انگلیس صحبت کرده است.

انگلیس به روند ناکامی های خود در تورنمنت های بزرگ ادامه داد و در یورو 2016 به ایسلند باخت و حالا باید از خانه قهرمانی تیمی را در ورزشی ببیند که خودش مادر آن است. هاجسون بعد از بازی استعفا داد و امروز در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

به نقل از دیلی میل، مارتین گلن، رییس اتحادیه فوتبال انگلیس نیز در این کنفرانس همراه هاجسون بود. گلن در مورد مربی بعدی و باخت فاجعه وار به ایسلند گفته است.

"این پیام مستقیما به هواداران تیم ملی است. ما شرمنده ایم. واقعا افسرده ایم. انتظارات را برآورده نکردیم و باید بیشتر کار کنیم. اینجا می خواهم به صورت عمومی از روی تشکر کنم. او 4 سال با تیم بود و تیم را قوی تر کرد. به جلو می وریم و تا آنجا که می توانیم خود را آماده می کنیم."

"پروسه استعفای روی هاجسون در حال انجام است. بسیار مهم است که تصمیم درستی بگیریم. از باشگاه ها، بازیکنان، مربیان و مربیان بازنشسته برای آینده کمک می گیریم. مشکلات کنونی را نمی توان تکذیب کرد اما می خواهیم در تورنمنت های آینده از مدعیان باشیم."

"سندروم نمایش ضعیف ما از تورنمنت های قبلی وجود دارد. به همین خاطر افراد زیادی آمده اند و رفته اند و ما باید تصمیم درستی بگیریم. ما بهتر شده ایم. بازیکنان جوانی در تیم حضور دارند. این روند از سال 2012 آغاز شد. به بازی های ما در انتخابی نگاه کنید. تیم خیلی بهتر شده است. برای انتخاب مربی به دنبال بهترین فرد هستیم و گزینه های خارجی را نیز رد نمی کنیم."

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۸ تیر ۱۳۹۵
بالوتلی: ایتالیا قهرمان یورو می شود
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

پس از پیروزی ایتالیا مقابل اسپانیا، ماریو بالوتلی معتقد است ایتالیا قهرمان یورو 2016 خواهد شد.

مهاجم لیورپول که در یورو 2012 نقش مهمی در رسیدن ایتالیا به فینال مسابقات ایفا کرد، در یورو 2016 بازی ها را در خانه اش دنبال می کند. وی در مصاحبه با گل، راجع به رویارویی ایتالیا با آلمان در دور یک چهارم نهایی و بازی 4 سال پیش مقابل آلمان گفت:

"دو گل من مقابل آلمان؟ آن یک بازی است که همه آن را به خاطر دارند زیرا در نیمه نهایی یورو اتفاق افتاد با این حال دوست ندارم راجع به گذشته و گل های گذشته ام صحبت کنم زیرا گذشته است. یاد آوری آن خوشایند است اما من به آینده نگاه می کنم. من دو سال سخت را گذرانده ام و می خواهم به آینده فکر کنم. چرا ایتالیا همیشه آلمان را شکست می دهد؟ زیرا فوتبال همین است. کدام تیم قهرمان یورو می شود؟ ایتالیا. اصلا مهم نیست چه تیمی در فینال مقابل ما قرار می گیرد. ما باید قهرمان شویم. من برای هیچ تیمی آرزوی بدی نمی کنم. دوست دارم قهرمان شویم زیرا حقمان است. ما فینال قبلی را باختیم. باختن در فینال واقعا سخت و دردناک است. امیدوارم به فینال راه یابیم و قهرمان شویم. همچنین امیدوارم بهترین بازیکن تورنمنت یک ایتالیایی باشد. "

۸ تیر ۱۳۹۵
لوکاس پودولسکی: تصمیمات یوفا برای یورو 2016 احمقانه بود
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مهاجم تیم ملی آلمان به نحوه برگزاری یورو 2016 اعتراض کرده است.

یورو 2016 با تغییراتی نسبت به یورو 2012 برگزار می شود و 8 تیم نسبت به دوره قبل به آن اضافه شده است و 4 تیم از تیم های سوم برتر گروه های شش گانه به دور حذفی راه یافتند. لوکاس پودولسکی این تغییرات یوفا را احمقانه خوانده است.

به نقل از Yahoo، پودولسکی گفته است تیم آلمان زیاد منتظر ماند تا حریف خود در مرحله حذفی را بشناسد.

"مرحله گروهی کمی عجیب شده بود و این به خاطر کار های احمقانه ای بود که یوفا با سیستم این مسابقات انجام داده بود. این در مورد تیم های کوچک نیست، در مورد تصمیمات است. بعضی از تیم ها سه روز در اردو منتظر بودند تا حریف خود را بشناسند. شما دو بازی اول را می باختید و همچنان شانس حضور در مرحله بعد را داشتید. این کمی گیج کننده است اما این ها برای ما مشکلی نیست."

آلمان در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016 باید به مصاف ایتالیا برود.

۸ تیر ۱۳۹۵
بیانیه رونی علیه شایعات رسانه ها: همه بازیکنان انگلستان به هاجسون باور کامل داشتند
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

وین رونی به حمایت از روی هاجسون پرداخته است و شایعات پیرامون عدم باور داشتن هم تیمی هایش به سرمربی "سه شیرها" در یورو 2016 را رد کرد.

پس از استعفای روی هاجسون، وین رونی - کاپیتان تیم ملی انگلستان - ساعاتی پیش بیانیه ای را منتشر کرد تا شایعات پیرامون عدم باور داشتن برخی هم تیمی هایش به توانایی های فنی هاجسون را تکذیب کند.

به گزارش سایت MEN، پس از شکست انگلستان مقابل ایسلند – کم جمعیت ترین کشوری که تاکنون در جام ملت های اروپا حضور داشته، برخی رسانه های انگلیسی شایعاتی را مبنی بر بی اعتمادی برخی بازیکنان تیم ملی انگلیس به توانایی های مربیگری روی هاجسون برای صعود به مراحل پایانی یورو منتشر کردند. ساعاتی پیش اما وین رونی بیانیه ای را در این مورد منتشر کرد. در متن این بیانیه آمده است:

"در پاسخ به شایعات اخیر رسانه ها باید بگویم که چنین صحبت هایی کاملاً نادرست هستند. از طرف تمام بازیکنان تیم باید بگویم که ما کاملاً از سرمربی تیم ملی حمایت می کردیم، اما دلیل او برای استعفا را نیز درک می کنیم. ما باور کاملی به روند آماده سازی تیم داشتیم و در طول تورنمنت نیز به تیم باور داشتیم."

گفتنیست روی هاجسون پس از شکست دیشب تیمش و حذف از رقابت های یورو 2016 از سمتش در تیم ملی انگلستان استعفا داد، استعفایی که مورد پذیرش اتحادیه فوتبال انگلستان نیز قرار گرفت. صحبت های رییس اتحادیه فوتبال انگلستان پس از اخراج هاجسون را می توانید در این لینک بخوانید.

۸ تیر ۱۳۹۵
مصدومیت ده روسی و پلن B ایتالیا
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

بعد از خروج اجباری از زمین برابر اسپانیا، دنیله ده روسی می کوشد تا برای بازی یک چهارم نهایی برابر آلمان آماده باشد.

بعد از برد برابر اسپانیا در یک هشتم نهایی، حالا توجه ایتالیا به بازی برابر آلمان و تجدید قوای تیمش است.

به گزارش گازتا دلا اسپورت وضعیت ده روسی بعد از تعویض اجباری برابر اسپانیا مورد شک و تردید است و تیاگو موتا جانشین او هم به دلیل دو کارته بودن از بازی محروم می باشد. در نتیجه آنتونیو کونته احتمالا مجبور به تغییر سیستم برابر تیم یوآخیم لو است.

احتمالا کونته شیوه بازی 3-5-2 خود را با توجه به عدم بازی ده روسی و قابلیت شروع حملات و بازی از عمق وسط میدان او عوض کند. در عوض ایتالیا می تواند با سیستم 4-4-2 یا 3-4-3 با آوردن لورنزو اینسینیه به جای ده روسی جلوی آلمان بازی کند.

با این حال، با توجه به این که در بازی ماه مارس کونته تیمش را با سیستم 3-4-3 روبروی آلمان قرار داد و چهار گل خورد، این شکل بازی می تواند بسیار ریسک بزرگی باشد. با انتخاب سیستم 3-5-2 ایتالیایی ها می توانند استفانو استورارو را بکار گیرند.

اگرچه سرمربی ایتالیا پلن B دارد اما ایتالیایی ها امیدوارند که مصدومیت ده روسی رفع شود و او به بازی شنبه برسد.

۹ تیر ۱۳۹۵
یوفا: برای قربانیان فرودگاه آتاتورک استانبول یک دقیقه سکوت نخواهیم داشت
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

یوفا در بیانیه‌ای اعلام کرده است که در چه نوع بازی‌های یک دقیقه سکوت قبل از سوت شروع بازی وجود خواهد داشت.

همزمان با حضور طارمی و رضاییان در شهر استانبول، انفجاری در فرودگاه آتاتورک استانبول رخ داد که ۲۸ کشته و ۶۰ زخمی برجای گذاشت که با توجه به احتمال حضور این دو بازیکن در این فرودگاه در حین انفجار نگرانی‌های در مورد سلامت مهدی طارمی و رامین رضاییان وجود داشت که برطرف شد.

حالا یوفا می‌‌گوید هیچ سکوتی قبل از شروع بازی‌های مرحله بعد یورو۲۰۱۶ وجود نخواهد داشت زیرا این حادثه هیچ ربطی‌ به فوتبال نداشته است و یوفا فقط در مورد حوادثی که به فوتبال ربط داشته باشد این کار را می‌‌کند.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ تیر ۱۳۹۵
رسمی؛ کریستین فوکس از تیم ملی اتریش خداحافظی کرد
گروه:
- کاربران عضو

کریستین فوکس، تصمیم به خداحافظی از بازی های ملی گرفت.

پس از عملکرد فوق العاده ضعیف و حذف مفتضحانه اتریش از جام ملت های اروپا، کریستین فوکس، کاپیتان تیم ملی اتریش تصمیم خود مبنی بر کناره گیری از بازی های ملی را اعلام کرد.

این مدافع چپ ۳۰ ساله در دوران حضورش در تیم ملی اتریش در ۷۸ بازی برای تیم ملی کشورش به میدان رفت و موفق به زدن یک گل شد. وی در فصل گذشته با لسترسیتی به قهرمانی لیگ جزیره رسید.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ تیر ۱۳۹۵
جو هارت: جانشین هاجسون کار راحتی نخواهد داشت
گروه:
- کاربران عضو

دروازبان تیم ملی انگلستان عقیده دارد، سرمربی جدید انگلستان با شرایط سختی رو به رو خواهد شد.

به گزارش وب سایت Goal، جو هارت ملی پوش انگلستان معتقد است، هر شخصی که به عنوان سرمربی تیم ملی کشورش انتخاب شود، کار راحتی در پیش رو نخواهد داشت.

هارت اظهار کرد:
قطعا کار سختی خواهد بود، مسلما کسی که هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد، فردی شایسته و سزاوار این مقام خواهد بود. پس از ناکامی و شکستی که در مسابقات یورو داشتیم، وضعیت روابط در تیم ملی ایده آل نبوده و سرمربی جدید راه دشواری برای آرام کردن این جو خواهد داشت.

هارت درباره نقش بازیکنان در استعفای هاجسون اضافه کرد:
ما یک تیم هستیم. برد و باخت را با هم تجربه می کنیم. ما تحت نظر روی مشکلی نداشتیم و از با هم بودن لذت می بردیم. مطمئن باشید بازیکنان از استعفای هاجسون خوشحال نخواهند بود.
تیم ملی انگلیس در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های یورو 2016 ، در مقابل تیم ملی ایسلند نتیجه را 2-1 واگذار کرد و از صعود به دور بعدی رقابت ها باز ماند و پس از این شکست روی هاجسون سرمربی سه شیر ها از سمت خود استعفا داد.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ تیر ۱۳۹۵
دین اشتون: روی هاجسون با هواداران انگلیس به مانند یک تکه آشغال رفتار کرد
گروه:
- کاربران عضو

بازیکن سابق وست هم به شدت از رفتار هاجسون انتقاد کرده است.

تیم ملی انگلیس در یک بازی ضعیف مقابل ایسلند شکست خورد و از یورو 2016 حذف شد. روی هاجسون 68 ساله سرمربی انگلیس پس از این بازی از سمتش استعفا داد. وی فردای روز بازی در کنفرانس دیگری که ترتیب داده شده بود شرکت اما گفت که دلیلی برای این کنفرانس نبوده است و نمی داند اینجا چه کار می کند.

به نقل از گل، دین اشتون، بازیکن سابق وست هم که یک بازی در تیم ملی انگلیس انجام داده است، گفته است که هاجسون با طرفداران مانند یک تکه آشغال رفتار کرده است.

رفتار هاجسون از بعد از بازی با ایسلند به شدت منزجر کننده بوده است. من نمی توانم تصور کنم کسی اینقدر گستاخ باشد و بگوید" من نمی دانم چرا اینجا هستم". این رفتار بیانگر این است که هواداران انگلیس به مانند یک تکه آشغال هستند و اصلا اهمیتی ندارند.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ تیر ۱۳۹۵
آنچلوتی: روحیه تیمی ایتالیا را تحسین می کنم؛ نمی توان در آلمان نقطه ضعفی یافت
نام کاربری: mahsagh
پیام: ۱,۸۵۹
عضویت از: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی بایرن مونیخ در خصوص دیدار تیم های آلمان و ایتالیا صحبت کرد.

تیم های ایتالیا و آلمان، دو رقیب سنتی در فوتبال اروپا روز شنبه در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۱۶ به مصاف هم خواهند رفت. کارلو آنچلوتی، سرمربی بایرن مونیخ در مصاحبه با کوریره دلو اسپورت گفت:

"تیم ملی ایتالیا با پیروزی مقابل اسپانیا نشان داد که چه توانایی هایی دارد. ایتالیا و آلمان دو حریف بسیار قابل احترام هستند. من پیراهن تیم ملی ایتالیا را در گذشته پوشیده ام و روحیه این تیم متحد را می پسندم اما بازی برابر آلمان بسیار دشوار خواهد بود. آلمان تیمی بسیار قدرتمند است و به ندرت می توان نقاط ضعفی در این تیم یافت. آن ها فوتبال زیبایی ارائه می دهند. آنتونیو کونته تا بدین جا بهترین مربی جام بوده است. او مربی بزرگی است و تیم خود را به خوبی پیش می برد. رناتو سانچز؟ او یک پدیده است. ​​​"

۹ تیر ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۰۶,۸۸۰ بازدید
۱۱ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۷۹۹ بازدید
۱۶ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۶۶,۱۷۲ بازدید
۱۷ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۱,۰۰۶ بازدید
۲۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۳۸ بازدید
۲۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۳۷ بازدید
۲۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۸۳۱ بازدید
۲۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۲۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۳,۱۵۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۷,۷۱۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۵۰۶ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۶۴ کاربر آنلاین است. (۹۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!