به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

تراپاتونی: آلمانی ها فکر می کنند از همه دنیا برتر هستند
نام کاربری: mahsagh
پیام: ۱,۸۵۹
عضویت از: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

جیووانی تراپاتونی دلیل شکست ژرمن ها مقابل ایتالیا را طرز فکر آنها می داند.

جیووانی تراپاتونی، سرمربی سابق یوونتوس، اینتر، میلان، بایرن مونیخ و تیم ملی ایتالیا زمانی که در آلمان بود به خاطر مصاحبه هایی که در آلمان با کوبیدن مشت بر میز و فریاد زدن انجام می داد، در این کشور بسیار معروف بود، وی در مورد اینکه چرا آلمان ها نمی توانند ایتالیا را شکست دهند توضیح داد:

"چرا آنها همیشه از ایتالیا شکست می خورند؟ این به خاطر طرز فکر آنهاست. آنها فکر می کنند برتر از همه کشورهای دنیا هستند. با تمام احترام، این همان طرز فکری است که آنگلا مرکل(صدر اعظم آلمان) نیز دارد.ما واقع نگر هستیم و به خوبی از قدرت هم دو تیم آگاهیم و این باعث می شود نتیجه را به سود خود تمام کنیم. هیچ تضمینی وجود ندارد که این بار نیز آنها پیروز شوند. به نظر من ایتالیا در وقت اضافه پیروز می شود"

۹ تیر ۱۳۹۵
کروس: ایتالیا قدرتمند ترین حریف ما تا این جای مسابقات است؛ باید پیروز شویم
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

تونی کروس می گوید که جدال با ایتالیا سخت ترین آزمون مانشافت است اما در هر صورت به این مسابقه خوشبین است.

شنبه شب، در یک مسابقه بسیار حساس تیم های ایتالیا و آلمان در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۱۶ به مصاف هم خواهند رفت. تونی کروس در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت:

"اکنون در فرم خوبی قرار داریم. پیروزی در این مسابقه بسیار مهم است و در غیر این صورت تورنومنت برایمان پایان می یابد. ایتالیا قدرتمند ترین حریفی است که تا اینجای تورنومنت با آن روبرو می شویم و همچنین این مسابقه بزرگ ترین و سخت ترین آزمون ماست. شیوه بازی ایتالیایی ها معروف است و آن ها آرامش ذهنی و کنترل فوق العاده ای دارند. اما با این حال من به مرحله یک چهارم نهایی خوشبین هستم."

۱۰ تیر ۱۳۹۵
بیرهوف: مسابقه آلمان و ایتالیا یک جنگ واقعی است
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

اولیور بیرهوف می گوید که بازیکنان تیم ملی آلمان متمرکز و مصمم هستند.

اولیور بیرهوف، مدیر فنی تیم ملی آلمان در کنفرانس خبری پیش از بازی فوق العاده حساس میان آلمان و ایتالیا حاضر شد و گفت:

"این مسابقه نبردی سخت میان دو تیم خواهد بود اما بازیکنان دو تیم ترسی نخواهند داشت. بی صبرانه منتظر بازی آلمان و ایتالیا هستم. بازیکنان ما بسیار متمرکز و مصمم اند. مسابقه میان آلمان و ایتالیا یک جنگ واقعی خواهد بود. ایتالیا برای پیروزی به این بازی خواهد آمد اما ما سرشار از اعتماد به نفس و منتظر این بازی هستیم."

۱۰ تیر ۱۳۹۵
گروشیتسکی: فوق العاده خواهد بود اگر پس از دیدار امشب نام من یاد رونالدو بماند
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

بازیکن تکنیکی لهستان به تمجید از فوق ستاره پرتغالی پرداخته است.

به گزارش وبسایت Uefa، در آستانه دیدار امشب تیم های ملی پرتغال و لهستان، کمیل گروشیتسکی بازیکن شماره 11 لهستان مصاحبه ای با یوفا انجام داده است و به تعریف و تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخته است:

"این بازی برای من بسیار قابل احترام خواهد بود، بخصوص بازی برابر رونالدو. من همیشه او را تحسین کرده ام. کریستیانو رونالدو واقعا بازیکن بی نظیریست و فوق العاده خواهد بود اگر پس از این دیدار، اسم من یادش بماند."

۱۰ تیر ۱۳۹۵
ویکتور کاسای دیدار آلمان -ایتالیا را سوت می زند
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

داور مجارستانی، دیدار حساس آلمان و ایتالیا در یک چهارم نهایی یورو 2016 را سوت می زند.

دو تیم ملی آلمان و ایتالیا از ساعت 23:30 روز شنبه در یک چهارم نهایی یورو 2016 به مصاف هم خواهند رفت. ویکتور کاسای از مجارستان داور این مسابقه حساس خواهد بود.

کاسای فینال فصل 2011 لیگ قهرمانان اروپا میلان بارسلونا و منچستریونایتد و هم چنین دیدار افتتاحیه یورو 2016 میان رومانی و فرانسه را سوت زده است. گئورگی رینگ و ونسل تات از مجارستان، کمک های وی در این مسابقه هستند.

۱۰ تیر ۱۳۹۵
تراپاتونی: آلمانی ها فکر می کنند از همه دنیا برتر هستند
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

جیووانی تراپاتونی دلیل شکست ژرمن ها مقابل ایتالیا را طرز فکر آنها می داند.

جیووانی تراپاتونی، سرمربی سابق یوونتوس، اینتر، میلان، بایرن مونیخ و تیم ملی ایتالیا زمانی که در آلمان بود به خاطر مصاحبه هایی که در آلمان با کوبیدن مشت بر میز و فریاد زدن انجام می داد، در این کشور بسیار معروف بود، وی در مورد اینکه چرا آلمان ها نمی توانند ایتالیا را شکست دهند توضیح داد:

"چرا آنها همیشه از ایتالیا شکست می خورند؟ این به خاطر طرز فکر آنهاست. آنها فکر می کنند برتر از همه کشورهای دنیا هستند. با تمام احترام، این همان طرز فکری است که آنگلا مرکل(صدر اعظم آلمان) نیز دارد.ما واقع نگر هستیم و به خوبی از قدرت هم دو تیم آگاهیم و این باعث می شود نتیجه را به سود خود تمام کنیم. هیچ تضمینی وجود ندارد که این بار نیز آنها پیروز شوند. به نظر من ایتالیا در وقت اضافه پیروز می شود. "

۱۰ تیر ۱۳۹۵
ماریو گومز: ایتالیا، اسلواکی نیست!
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

ماریو گومز مهاجم تیم ملی آلمان هشدار داد این اولین محک جدی آلمان در یورو 2016 است و می گوید "ما به خودمان ایمان داریم".

ماریو گومز که در مالکیت باشگاه فیورنتینا قرار دارد و فصل گذشته را قرضی در بشیکتاش ترکیه گذارند در مورد دیدار شنبه دو تیم آلمان و ایتالیا گفت:

"ایتالیا، اسلواکی نیست. این بازی بسیار نزدیک است. اما برای من تنها چیزی که اهمیت دارد این است که ما قهرمان جهان هستیم و می خواهیم قهرمانی اروپا را هم به آن اضافه کنیم. تورنمنت برای ما به خوبی پیش می رود. ما در مرحله گروهی با اقتدار صعود کردیم و به راحتی اسلواکی را شکست دادیم. ما به خودمان ایمان داریم. "

وی ادامه داد:

"دیدار مقابل اسلواکی بی نقص نبودیم و هنوز باید در بعضی از جنبه ها پیشرفت کنیم. بازی مقابل ایتالیا، یک بازی نزدیک و هیجان انگیز است. ایتالیایی ها نیز همین فکر را می کنند. آنها نیز از قدرت ما آگاهند."

۱۰ تیر ۱۳۹۵
بالاک: مطمئنم آلمان مقابل ایتالیا پیروز می شود
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

میشائیل بالاک معتقد است تیم ملی آلمان قطعا ایتالیا را شکست خواهد داد.

دو تیم آلمان و ایتالیا در چارچوب رقابت های یورو 2016، شنبه، دوم جولای در بوردو به مصاف هم خواهند رفت. کاپیتان سابق تیم ملی آلمان، میشائیل بالاک در گفتگوی کوتاهی با وبسایت یوفا گفت:

"من مطمئنم آلمان مقابل ایتالیا پیروز می شود. شک دارم ایتالیایی ها بتوانند همان تلاش و نمایش خوبی که مقابل اسپانیا نشان دادند را مقابل آلمان تکرار کنند."

۱۰ تیر ۱۳۹۵
آدام ناوالکا: پرتغال در ضدحملات فوق العاده است؛ لواندوفسکی در فرم بسیار خوبی قرا...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

سرمربی تیم ملی لهستان در کنفرانس خبری حاضر شد.

در آستانه دیدار فردا شب، آدام ناوالکا سرمربی تیم ملی لهستان در کنفرانس خبری حاضر شد و در مورد بازی برابر پرتغال صحبت کرد.

"من فکر می کنم که ما به خوبی اثبات کرده ایم که ظرفیت بالایی داریم اما تا زمان مسابقه صبر کنید. ما توانایی هاو قدرتمان را می دانستیم و از عملکردمان در این تورنمنت تعجب نکردیم. روند بسیار خوبی تا به اینجا داشته ایم و سطح بالایی از فوتبال را نشان داده ایم. پرتغال تیمیست که پتانسیل فوق العاده ای دارد که دوست دارد حمله کند اما به فکر دفاعش هم هست. چیزی که واضح است وقتی آن ها در ضدحملات صاحب توپ شوند بسیار خطرناک خواهند بود. انتظار یک بازی دشوار را داریم اما دوست داریم طبق برنامه پیش برویم."

"رابرت لواندوفسکی یک بازیکن مهم برای ماست و عملکردش به عنوان کاپیتان برای ما با اهمیت است. او در فرم روحی و جسمی فوق العاده ایست و این برای ما بسیار خوب است."

۱۰ تیر ۱۳۹۵
فرناندو سانتوس: لهستان شبیه به هیچ یک از حریف های قبلی ما نیست؛ فردا همه چیز پنجاه...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

سرمربی تیم ملی پرتغال در کنفرانس خبری حاضر شد.

در آستانه دیدار فردا شب پرتغال برابر لهستان در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2016، فرناندو سانتوس برابر خبرنگاران حاضر شد.

"من 4 سال پیش به همراه یونان در اولین بازی یورو 2012 برابر لهستان حاضر شدم و همه چیز به وضوح یادم است. اما بازی فردا کاملا از آن مسابقه مجزاست و من فکر می کنم که پرتغال از پس آن برمی آید. البته تیمی مدعی نیست و همه چیز 50-50 است."

"حالا همه از کریستیانو رونالدو صحبت می کنند و دلیل آن مشخص است چرا که او بازیکن شگفت انگیزیست. صدها بازیکن حضور دارند که هر روز در مورد آن ها صحبت نمی شود ولی بازیکنانی مانند رونالدو و لواندوفسکی همیشه در معرض توجه هستند و رونالدو به خوبی این موضوع را کنترل کرده است."

"من فکر می کنم یک بازی متعادل خواهد بود اگر چه حدس می زنم لهستان شبیه به هیچ یک از حریف های قبلی ما نیست. آن ها یک تیم استراتژیک دارند و خیلی سریع از دفاع به حمله می آیند. ما هم زمانی که توپ را در اختیار داشته باشیم، سعی می کنیم از نقاط ضعفشان به آن ها ضربه بزنیم."

۱۰ تیر ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۱۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۰,۴۸۶ بازدید
۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۱,۲۹۶ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۱۴۶ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۰۴ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۷۱ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۳۶۰ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۳۵۶ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۰۵۰ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۲۹,۸۸۱ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۰۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۵۱۰ کاربر آنلاین است. (۲۷۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۵۱۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!