به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

کریس کلمن: تنها برای لذت بردن از فوتبال به فرانسه نیامده ایم؛ از اشتباه کردن نترسید
نام کاربری: mahsagh
پیام: ۱,۸۵۹
عضویت از: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

سرمربی ولز از بازیکنان تیمش و بازی با بلژیک گفته است.

تیم ملی ولز در بازی تاریخی با حساب 3 بر 1 از سد بلژیک گذشت. ولز برای تخستین بار به نیمه نهایی یک تورنمنت معتبر رسید.

به نقل از سایت یوفا، کریس کلمن، سرمربی تیم ملی ولز گفته است که بازی سختی داشتند اما از قبل هم برای لذت بردن به فرانسه نیامده بودند.

"ما می دانستیم که بازی سختی خواهیم داشت اما تنها برای لذت بردن از فوتبال به اینجا نیامده ایم. ما اینجاییم برای رقابت کردن و احساس می کنیم چیزی برای نمایش داریم. ما رقابت کردیم و این چیزی است که از بازیکنان خواسته بودیم."

"ما بازیکنانی مانند جو آلن، گرت بیل و آرون رمزی داریم که می توانند توپ را به گردش درآورند و فوتبال بازی کنند. ما سعی کردیم بر قدرت و شخصیتمان تکیه داشته باشیم حتی اگر نتیجه لازم را نگیریم."

"من برای سم ووکس که گل سوم را زد بسیار خوشحالم. او همیشه در ترکیب ثابت قرار نمی گیرد اما همیشه سخت تلاش می کند. او در رختکن شخصیت فوق العاده ای دارد. اشلی ویلیامز یک رهبر واقعی است و رابوسن کانو نمایش های فوق العاده ای دارد."

"از اینکه رویا پردازی کنید هراسی نداشته باشید چراکه 4 سال پیش بی اندازه از این موقعیت دور بودم. از اشتباه کردن نترسید. من بیشتر از اینکه موفق شوم، اشتباه کرده ام."

"همچنان به قهرمانی در یورو فکر نمی کنم.مسابقه بعدی ما با پرتغال است. من به شما اطمینان می دهم نه بازیکنان و نه کادر فنی به قهرمانی فکر نمی کنند. ما به پرتغال فکر خواهیم کرد."

۱۲ تیر ۱۳۹۵
مارک ویلموتس: من مربی هستم نه جادوگر: امشب در مورد آینده ام تصمیم نمی گیرم
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

سرمربی بلژیک اعتقاد دارد مدافعان جوان تیمش مطمئن نبودند.

تیم ملی بلژیک در یک چهارم نهایی یورو 2016 با حساب 3 بر 1 به ولز باخت. شاگردان ویلموتس بازی خوبی ارائه نکردند.

به نقل از nieuwsblad، مارک ویلموتس، سرمربی بلژیک از شکست تیمش ناراحت است و در مورد آینده اش توضیح داده است.

"من نیز به مانند کل رختکن ناراحت هستم. ما امید زیادی به صعود داشتیم و ابتدای بازی بسیار خوب بود اما در ادامه دچار مشکل شدیم. ما مدافعان باتجربه خودمان را در اختیار نداشتیم و مدافعان امروز مطمئن نبودند و به همین خاطر فلینی را به بازی آوردم. مربیگری کار سختی است. من مربی هستم نه جادوگر. تورنمنت خوبی داشتیم اما از شکست خوشحال نیستم. چیزی برای سرزنش نیست اما ما نتوانستیم جای بازیکنان غایبمان را پر کنیم. تیم جوانی در این یورو داشتیم اما به اروپا نشان دادیم که بلژیک زیبا فوتبال بازی می کند. ولز عالی بازی کرد. آن ها تیم خوبی هستند که روی ضد حمله کار می کنند".

"امشب در مورد آینده ام تصمیم نمی گیرم. در 4 سال گذشته ما دو بار به یک چهارم نهایی رسیدیم. نتایج خوب بودند. در حال حاضر و در زمانی که آدرنالینم بالاست در این مورد تصمیم نخواهم گرفت."

۱۲ تیر ۱۳۹۵
لوو: برنده ایتالیا- آلمان مدعی یورو 2016 خواهد بود؛ کاملاً آماده هستیم
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

سرمربی تیم ملی آلمان در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد.

دو تیم ملی ایتالیا و آلمان در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی مسابقات یورو 2016 به مصاف هم خواهند رفت. سرمربی تیم ملی آلمان در نشست مطبوعاتی قبل از بازی در خصوص بازی به صحبت پرداخت.

یواخیم لوو درباره بازی گفت:

"در طول چند روز گذشته، بازی های ایتالیا را آنالیز کرده ایم و فهمیدیم که آن ها فقط دفاع نمی کنند و در خط حمله هم راه حل های زیادی دارند. به همین خاطر خط حمله آن ها درست شبیه خط حمله تیم های دیگر است، آن ها راه دفاع کردن را خوب بلدند، امّا ما تیممان را برای این مسئله آماده کرده ایم و با آنالیزی که داشته ایم به نظرم برای رویارویی با ایتالیا فردا کاملاً آماده ایم. باید بتوانیم به یک تعادل میان خط حمله وخط دفاعمان برسیم، به همین خاطر باید موقعیت های زیادی خلق کنیم و اشتباهی هم نداشته باشیم. باید سعی کنیم از موقعیت هایی که به دست می آوریم نهایت استفاده را ببریم، چراکه مانند دیدار مقابل ایرلندشمالی، موقعیت زیادی گیرمان نخواهد آمد".

لوو افزود:

"آرامش زیادی داریم و بازیکنان کاملاً تمرکزشان روی این بازی است. می دانیم از این مرحله تمام بازی ها به مانند یک فینال است. طبیعی است که تنش بالا می رود، امّا تیم به خوبی تمرین کرده است و فقط باید به فکر تعادل تیمی باشیم. پیروزی 4-1 در بازی دوستانه مقابل ایتالیا؟ حتی من هم فکر نمی کردم آن ایتالیا در یورو موفق باشد، امّا آن ها با اتحاد نشان دادند که پیشرفت هایی داشته اند. آن ها بازیکنان زیادی را از یوونتوس در اختیار دارند. بازی های دوستانه هیچ وقت تعیین کننده نیست"

سرمربی تیم ملی آلمان در مورد مصدومیت های ایتالیا افزود:

"فکر می کنم صدای کونته قوی تر از این ها باشد. نمی دانم دروسی بازی می کند یا نه، امّا ایتالیا همیشه یک تیم منعطف بوده است و همیشه باید منتظر سورپرایز آن ها باشید. به نظرم برنده این بازی شانس بالایی برای قهرمانی در یورو خواهد داشت. "

۱۲ تیر ۱۳۹۵
واکنش های توئیتری به پیروزی ولز مقابل بلژیک؛ از افتخار به ولزی بودن تا چرخش کرایو...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

مروری به برخی از واکنش ها بعد از پیروزی ولز کرده ایم.

تیم ملی ولز با حساب 3 بر 1 در در یک چهارم نهایی یورو 2016 از سد تیم بلژیک گذشت و به نیمه نهایی یورو 2016 صعود کرد. این بازی عصر جدید در تاریخ فوتبال ولز بود.

به نقل از دیلی میل، واکنش های توئیتری به این پیروزی تاریخی زیاد بوده است. در اینجا مروری کرده ایم بر واکنش های برخی از افراد مهم.

جیمی کرگر:

"نام چرخش معروف کرایوفی را باید به چرخش رابسون کانویی تغییر داد."

گری لینکر( او رابوسن کانو را نوانکو کانو مهاجم سابق آرسنال مقایسه کرده است):

"رابوسن کانو تبدیل به نوانکو کانو شده است. عجب گلی!"

ریو فردیناند:

"ولز من به تو تبریک می گویم. سال ها زیر سایه تیم ملی راگبیتان بودید. ستایش قهرمانانه شایسته تک تک بازیکنان شماست."

لوتار متئوس:

"متعجبم. صحنه های زیبایی در شهر لیل اتفاق افتاد. ولز را در فینال نمی بینیم؟"

جورج کلارک(مجری تلویزیونی):

"ولز مربی دارد که تیمش را به خوبی می شناسد.می داند در کجا به آن ها بازی دهد و کی آن ها را تشویق کند و آن ها را از فرم ایده ال دور نکند."

راب برایدون(کمدین):

"باید به این پسر ها افتخار کرد. باید به ولزی بودن افتخار کرد. باورنکردنی است."

رابی ساویج(کارشناس بی بی سی):

"نمی توانم باور کنم. بی نظیر. دیوانه کننده و باورنکردنی و یک تیم. ولز در نیمه نهایی است."

۱۲ تیر ۱۳۹۵
رسمی؛ ترکیب فرانسه و ایسلند
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

ترکیب فرانسه و ایسلند را مرور کرده ایم.

ترکیب دو تیم فرانسه و ایسلند را برای بازی یک چهارم نهایی مرور کرده ایم.

هوگو لوریس - اورا - اومتیتی - کوسیلنی - سانایا - پوگبا - ماتوئیدی - پایه - گزیزمان - سیسوکو - ژیرو

هالدورسون - ساوارسون - راگنار سیگوردسون - گودموندسون - بیاردنیسون - سیگتورسون - گیلفی سیگوردسون - آورناسون - بووارسون - گونارسون - اسکولاسون

۱۳ تیر ۱۳۹۵
بحران مصدومیت در اردوی ژرمن ها؛ احتمال غیبت شواین اشتایگر در نیمه نهایی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن

با مصدومیت شواین اشتایگر، یواخیم لوو چهار بازیکنش را در دیدار نیمه نهایی به همراه نخواهد داشت.

پس از پیروزی مقابل ایتالیا، اخبار مصدومیت های پیاپی از اردوی ژرمن ها به گوش می رسد. به نظر می رسد باستین شواین اشتایگر نیز قادر به همراهی تیمش در دیدار نیمه نهایی یورو 2016 نباشد.

به گزارش دویچه وله، باستین شواین اشتایگر که در بازی مقابل ایتالیا به جای خدیرای مصدوم وارد میدان شد، خود از ناحیه زانو آسیب دیده است و احتمالا در بازی نیمه نهایی غایب باشد.

همچنین ماریو گومز و سامی خدیرا به دلیل مصدومیت، و متس هوملس به دلیل محرومیت قادر به همراهی مانشافت در نیمه نهایی نخواهند بود.

۱۳ تیر ۱۳۹۵
مزایده میکروفون CMTV که توسط رونالدو به دریاچه پرتاب شده بود
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

ماجرای پرتاب کردن میکروفون به دریاچه توسط رونالدو همچنان خبر ساز است.

ایستگاه CMTV پرتغال که کریستیانو رونالدو یازده روز پیش میکروفون آنها را با عصبانیت به دریاچه ای پرتاب کرده بود حالا آن را بیرون کشیده است!
به گزارش The Sun، صبح روزی که پرتغال با مجارستان در آخرین بازی مرحله گروهی خود در یورو 2016 به تساوی 3-3 رسید، رونالدو که فشار زیادی را تحمل می کرد، وقتی خبرنگار CMTV از وی سوالی پرسید عصبانی شد و میکروفون آنها را به سمت دریاچه مجاور پرتاب کرد.
حال CMTV پس از گذشت بیش از یک هفته از این ماجرا یک غواص را به عمق دریاچه شهر لیون فرستاده تا میکروفون گل آلود را پیدا کند.
چهارشنبه این هفته فوق ستاره پرتغالی به همراه یارانش باید با ولز دیدار کنند. ولزی که با حضور بیل توانست بلژیک را 3-1 شکست دهد.

طبق گزارش های رسیده این شبکه قصد دارد این میکروفون را با مزایده به فروش برساند و پول حاصل را صرف کمک به کودکان معلول شهر فونچال(زادگاه رونالدو) کند.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ تیر ۱۳۹۵
بواتنگ: تیم برتر میدان بودیم؛ داشتن دروازه بانی مانند نویر در پنالتی ها کمکتان می...
گروه:
- کاربران عضو

بواتنگ با خطای هند در طول بازی باعث اعلام ضربه پنالتی به نفع ایتالیا شد.

خطای هند بواتنگ و به تساوی رسیدن بازی نیز مانع از صعود آلمان به نیمه نهایی یورو 2016 نشد. بواتنگ عقیده دارد برای ضربات پنالتی به شانس و داشتن سنگربانی همچون نویر نیاز است.

به گزارش وبسایت رسمی فدراسیون فوتبال آلمان، مدافع مرکزی مانشافت پیرامون این دیدار گفت:

فکر می کنم که ما تیم برتر میدان بودیم. پنالتی آن ها مقداری عجیب بود، من هرکاری که می توانستم برای کشیدن دستم از سر راه توپ انجام دادم اما آن کافی نبود. شما در پنالتی ها به شانس نیاز دارید اما داشتن دروازه بانی مانند مانو کمکتان می کند. اگر چه گلر تیم حریف نیز کارش را خوب انجام داد.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ تیر ۱۳۹۵
تقدیر شواین اشتایگر از بوفون (عکس)
گروه:
- کاربران عضو

باستین شواین اشتایگر با نوشتن جمله " به احترام یک ورزشکار بزرگ " در حساب توئیترش، از سنگربان آتزوری تقدیر کرده است.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ تیر ۱۳۹۵
هوملس: وقتی بوفون نتوانست پنالتی ام را مهار کند روی ماه بودم
گروه:
- کاربران عضو

مدافع مرکزی مانشافت با کارت زردی که در بازی مقابل ایتالیا دریافت کرد نیمه نهایی یورو را از دست داد.

تیم ملی آلمان در ضربات پنالتی موفق به شکست ایتالیا شد و به دور نیمه نهایی یورو 2016 راه یافت. متس هوملس زننده پنالتی ششم ژرمن ها در این دیدار بود.

صحبت های مدافع مانشافت را به نقل از وبسایت رسمی فدراسیون فوتبال آلمان می خوانیم:

قدم زدن تا نقطه پنالتی راهی طولانی است. وقتی دیدم که بوفون نتوانست پنالتی مرا مهار کند روی ماه بود. آزاردهنده است که کارت دریافت کردم، حالا برای بازی بعدی محروم هستم.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ تیر ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۱,۳۰۴ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۴۷۲ بازدید
۲ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۲,۸۷۴ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۵۳۵ بازدید
۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۹۰ بازدید
۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۰ بازدید
۵ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۲۰۸ بازدید
۶ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۱۹۳ بازدید
۱۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۶۵۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۳۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۹۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۸۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۵ کاربر آنلاین است. (۱۲۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!