به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نام کاربری: Sidarta
پیام: ۱,۸۳۷
عضویت از: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳
از: Urmia
طرفدار:
- مسی
- ژاوی = عشق
- سپاهان . طوفان زرد
- اسپانیا
- مهدی شریفی . احسان حاج صفی
- انریکه . گواردیولا . لوو
- ویسی . فرکی . گلمحمدی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
HA19 نوشته:

اين داستاني ك مي كم خلاصه ي اتفاقاتيه كه تو اين ٧ ماه اخير افتاد واسم .
هم يه درد و دلي كردم و هم شايد اين حرفا براي يه نفرم كه شده مايه عبرت بشه . يه كم طولانيم هست ببخشيد

٦-٧ ماه پيش از يه خانومي خوشم اومد .قبل از اينكه بهش بگم يه كم اطلاعات جمع كردم از خودش و خانوادش . خانواده به شدت مذهبي (از نظر من افراطي) ولي خوب همه از پدرش خواهرش و خودش خيلي تعريف كردن ! با خودم گفتم ارزششو داره كه تلاش كنم واسش . باهاش صحبت كردم و بهش گفتم كه بهت علاقه دارم اگه مايلي اشنا بشيم و بعدش اگه همو پسنديديم بيام خواستگاري . اونم گفت ترجيح مي دم خانوادم در جريان باشن و برو به بابام بگو .
رفتم با باباش حرف زدم دختره از قبل همه چيو به باباش گفته بود . يه سري اشتباها كردم كه از من برداشتاي بدي كردن . ولي باباش به خاطر اون برداشت ها و نماز خون نبودن من منو رد كرد و دختره هم تو اينستا بلاكم كرد. باباش مي گفت نمازتو بخون تو زندگيت مشكل درست ميشه . باباش فكر مي كرد اگه كسي ك نماز نمي خونه رو راه بده تو خونشون بدبختي و نكبت به خونشون مياد
من خيلي حالم گرفته بود چون دختر خيلي خوبيو از دست دادم . ظاهر ساده اش سنگين بودنش خانواده خوبش و اينكه اهل دوس شدن با پسري نبود و اينكه انقد به باباش احترام مي ذاشت ... شيفته شخصيتش شدم . ولي خوب بايد كنار مي اومدم . اين جريان تو اوج امتحانام بود و كلي عقب افتادم . درسامو افتادم مشروط شدم و يه ترم افتادم عقب و به اين خاطر خيلي ناراحت بودم .
دو ماه گذشت و من همش تو فكرش بودم تا يه روز اكانتشو باز كردم و ديدم منو انبلاك كرده ! خيلي خوشحال شدم گفتم حتما فك كرده كه زود قضاوت كرده و خواسته اينطوري بهم نشون بده . به زن داداشم جريانو گفتم اون بهش پي ام داد و خود دختره قبول كرد ك باز با باباش صحبت كنه و اين كارم كرد و من زنگ زدم به باباش ، ولي باباش فكر مي كرد قراره از خانواده ما كسي بزنگه و بهش برخورد و محكم تر از بار قبل ردم كرد. من همش خودمو سرزنش مي كردم به خاطر اشتباهاتم و ندونم كاري كه كردم . كلي افسرده شده روزي ٤تا قرص روزي بيشتر از يه پاكت سيگار و بيرون نرفتن از خونه و كلاس نرفتن و ... تو انرواي كامل بودم . از طرفي استرس درس لعنتي رو هم داشتم. هنوز بهش فكر مي كردم هنوز كلي فكرم درگيرش بود . با يكي اشنا شدم ك پدرشو مي شناخت . بهم گفت تو اگه به بابات بگي بره با باباش بحرفه خيلي فرق داره همه چي . منم بعد جند وقت فكر كردن تصميم گرفتم همه چيو بگم . با بابام حرف زدم و مامانم. بهم گفتن اشتباه از خودت بوده تو اگه خودت از اول به ما مي گفتي اينطوري نميشد. و پدر مادرم بهم گفتن اگه بخواي ميريم با باباش صحبت مي كنيم. منم كلي خوشحال شدم . مي دونستم كه بابام از پس قانع كردن باباش بر مياد. تو اين برهه ديدم تو اينستا يه عكس گذاشته و يه پسري رو زيرش تگ كرده. گفتم نكنه داره ازدواج مي كنه ؟ زن داداشم باز بهش پي ام داد و بهش گفت حميد مي خواد با باباش بياد با بابات صحبت كنن و ازش پرسيد داري ازدواج مي كني و دختره گفت نه اينطوري نيست كه شما فكر كردين . دختره ادم اجتماعي ايه و منم ديدم كه خواهرش و شوهر خواهرش و داداشش اين جريانو ديدن . طبيعتا نبايد رابطه خاصي باشه بينشون و نبود . ولي ي كم حس بدي داشتم . دو سه هفته گذشت و من از بابام خواستم فعلا به تعويق بندازه . سه هفته بعد باز بلاك شدم. دختره بهش برخورده بود كه چرا نرفتيم خواستگاري و من باز عميقا غمگين بودم و بازم اشتباه كردم . ولي با خودم گفتم بعد امتحانام حتما مي ريم صحبت مي كنيم و از دلش در ميارم و همه چي تموم ميشه به خوبي و خوشي . تحت تاثير اين جريان باز امتحاناي اين ترممو با استرس زياد پشت سر گذاشتم ولي اين بار به زور قرص و با خوش شانسي همه رو پاس كردم و شوق اينو داشتم كه بعد امتحانام ميام و اين جريانو ادامه مي دم. با خودم گفتم اگه مي خواست جواب منفي بده ٣بار فرصتشو داشت كه بده و نداد ، جاي اميدواري هست هنوز فقط كافيه از دلش در بيارم

حقيقت :
اين جملاتي كه نوشتم چيزايي بود ك تا دو سه روز پيش بهش فكر مي كردم . اما امان از وقتي كه به حقايق تلخ پي مي بري. اون پسره دوست پسرش بود . عكسشونو ديدم دست تو دست هم . تموم اين مدت همش با هم بيرون بودن . پياماي عاشقونشون واسه هم و ...
دختره از من استفاده كرده بود تا اعتماد باباشو جلي كنه و به گند كاريش برسه. الان پر از كينه ام پر از نفرتم . ٦ماه زجر كشيدم و دو نفر داشتن به زجر كشيدنم مي خنديدن . در حاليكه باباش كم مونده ادعاي پيامبري بكنه . دلم مي خواد عكسارو بفرستم براي باباش و خواهرش تا بدونن دخترشون چه اشغاليه . ولي باز مي ترسم بعدها اينم بشه جزو اشتباهاتي كه تا حالا كردم
چرا دنيا به سمتي ميره كه آدماي كثيف مثل اينا خوشحال زندگي مي كنن و ككشونم نمي گزه با اين همه بدي اي كه مي كنن ؟ دلم مي خواد به باباش بگم دخترت نماز خونه روزه ميگيره ولي ذره اي انسانيت تو وجودش نيست . آدم بودن مهم تر نيست ؟ مگه من چه بدي اي بهشون كرده بودم .

اينارو نمي خواستم بگم ، ولي گفتم كه تهش اينو بگم : ساده نباشيد ساده نباشيد ساده نباشيد . آدما خيلي گرگ تر و نامرد تر از اوني هستن كه فكر مي كنيد. ممكنه يه راننده همه قوانينو رعايت كنه ولي يكي بياد بزنه بهت . بزنه بكشتت . هيچ وقت طاقت ديدن اشك كسيو نداشتم ولي انقد راحت شكوندنم
و اينكه توروخدا اگه وسوسه شديد با كسي بازي كنيد به عواقبش فكر كنيد . ممكنه يه ادمو نابود كنيد. يه خانواده رو . ممكنه كسيو بفرستيد سمت اعتباد اگه طرف خيلي افسرده باشه ممكنه خودشو بكشه و مادرش تا آخر عمر عذاب بكشه
كاش همه ادما وجدان داشتن

سلام آقا حمید
خیلی ناراحت شدم امیدوارم الآن حالت خوب باشه
مهشید بهترین حرفارو میزنه به حرفاش گوش کن
من هم به عنوان یه خواهرخیلی کوچیک بهت میگم که لطفا دیگه اصلا به این موضوع فکر نکن چون هم ما ناراحت میشیم و مهمتر از همه خودت ناراحت میشی
شما الگوی ما هستین و ما باید از شما یاد بگیریم
این اتفاق تو 7ماه پیش اتفاق افتاده ولی تو داری بهش فکر میکنی لطفا این کارو نکن

ܒܫܡܐ ܕ ܐܠܗܐ
† † † † Assyrian . Christian † † † †
۱۷ تیر ۱۳۹۵
نام کاربری: My.Love.Messi
پیام: ۱,۸۰۹
عضویت از: ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از: اهواز
طرفدار:
- لئو ، لئو ، لئو ، بازهم لئو
- دیئگو آرماندو مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- فرهاد مجیدی و دوستان!
- گواردیولا-آرسن ونگر-کاپلو
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو

به نظر شما رونالدو چقدر پریده؟

۱۷ تیر ۱۳۹۵
نام کاربری: mahsagh
پیام: ۱,۸۵۹
عضویت از: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ناظرين انجمن
دوستان تو برنامه گزارش ورزشی شبکه سه اعلام کردن که وکلای مسی با چلسی مذاکره داشتن و یه مبلغ عجیب به مسی پیشنهاد شده...
کسی از ماجرا خبر نداره؟؟؟؟

۱۷ تیر ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
FCB نوشته:

چقدر بدبخته بازیکنی که برای گنده کردنش از بس هیچی نداره به ارتفاع پریدن حیوان گونه ش بند می کنن.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۷ تیر ۱۳۹۵
نام کاربری: Sidarta
پیام: ۱,۸۳۷
عضویت از: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳
از: Urmia
طرفدار:
- مسی
- ژاوی = عشق
- سپاهان . طوفان زرد
- اسپانیا
- مهدی شریفی . احسان حاج صفی
- انریکه . گواردیولا . لوو
- ویسی . فرکی . گلمحمدی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
mahsagh نوشته:

دوستان تو برنامه گزارش ورزشی شبکه سه اعلام کردن که وکلای مسی با چلسی مذاکره داشتن و یه مبلغ عجیب به مسی پیشنهاد شده...

هر سایتی یه چیزی نوشته ولی من تو زیرنویس شبکه خبر دیدم نوشته 130 میلیون یورو پیشنهاد دادن
امیدوارم اتفاق بدی نیفته و گر نه خودمو میکشم جدی میگم !

ܒܫܡܐ ܕ ܐܠܗܐ
† † † † Assyrian . Christian † † † †
۱۸ تیر ۱۳۹۵
مبدل الاشباح
نام کاربری: gh.mo
پیام: ۱,۵۶۰
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
عاقا یکی به من کمک کنهههههههه
میخوام برا یکی که خیییییلیییییی عزیزه یه هدیه خاص بخرم ولی نمیدونم چی بگیرم
پ.ن: اون فرد خاص دختره ها
خانمای محترم یه هلپی برسونییید پلیییییییز

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۱۸ تیر ۱۳۹۵
نام کاربری: My.Love.Messi
پیام: ۱,۸۰۹
عضویت از: ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از: اهواز
طرفدار:
- لئو ، لئو ، لئو ، بازهم لئو
- دیئگو آرماندو مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- فرهاد مجیدی و دوستان!
- گواردیولا-آرسن ونگر-کاپلو
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سوگوار مولا نوشته:

نقل قول
FCB نوشته:

چقدر بدبخته بازیکنی که برای گنده کردنش از بس هیچی نداره به ارتفاع پریدن حیوان گونه ش بند می کنن.

ینی باورتون میشه فن های این آقا میگن رونالدو 2.85 سانتی متر پریده؟!!!!
سواد ریاضیشون تو حلقم!

۱۸ تیر ۱۳۹۵
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
FCB نوشته:

نقل قول
سوگوار مولا نوشته:

نقل قول
FCB نوشته:

ینی باورتون میشه فن های این آقا میگن رونالدو 2.85 سانتی متر پریده؟!!!!
سواد ریاضیشون تو حلقم!

مگه حیوونه که 2.85 بپره !!!!!!!!! شاید قورباغه درختیه ؛ آخه قورباغه های درختی میتونن 150برابر طول بدنشون بپرن شایدم کانگورویی یا چه میدونم عنکبوتی چیزی هس ما خبر نداریم که میتونه تا این حد بپره

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۱۸ تیر ۱۳۹۵
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
mahsagh نوشته:

از مسی خیلی خیلی بعیده که خام این حرفا بشه و بخواد بارسا رو ترک کنه ، مسی هر چی داره از بارساس ؛ بارسا هم تو این چند سال به هر جا رسیده بیشترش بخاطر مسی بوده ؛ حالا این که بیان و یه مبلغ نجومی پیشنهاد بدن و مسی هم وارد مذاکره بشه باهاشون ؛ خیلی دور از انتظاره
هر چند تو این دنیای فوتبال هر چیزی ممکنه اما مگه همین نیمارم نبود که تا چند ماه پیش پیشنهادهای نجومی از خیلی تیمها داشت همراه با نجومی ترین حقوقها ؛ ولی آخرش تمدید کرد قراردادشو و فهمید که کجا بره که بهتر از بارسا باشه براش

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۱۸ تیر ۱۳۹۵
نام کاربری: MoOn.Girl
پیام: ۴,۲۸۴
عضویت از: ۳۰ مهر ۱۳۹۲
از: بابل
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بچه ها اگه میشه لطف کنید بحث های بارسایی یا فوتبالی رو ببرید انجمن عاشقان آبی اناری.
مرسی. ^-^

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۱۸ تیر ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۵۷۹ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۵,۲۴۸ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۱,۶۱۱ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۲۱۸ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۳۱۰ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۰۵۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۳۶۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۴۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۵۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۶ کاربر آنلاین است. (۱۳۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!