به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

افتخاری دیگر برای اسطوره پرتغال؛ تغییر نام فرودگاه مادیرا به کریستیانو رونالدو
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

رئیس منطقه مادیرا، تایید کرد که فرودگاه زادگاه ستاره رئال مادرید به نام هواپیمایی کریستیانو رونالدو تغییر پیدا خواهد کرد.

طی رقابت های یورو 2016، خبر از افتتاح اولین شعبه هتل های کریستیانو رونالدو، در شهر فونچال و منطقه مادیرا- زادگاه رونالدو در پرتغال- داده شده است.

به گزارش وب سایت Goal، پس از قهرمانی تیم ملی پرتغال در چارچوب رقابت های یورو 2016، رئیس منطقه مادیرا - میگل آلبوکرک-خبر از تغییر نام -فرودگاه مادیرا (Madeira Airport)- به فرودگاه کریستیانو رونالدو داده است.

رونالدو در حال حاضر، تعطیلات پیش فصل خود را در منطقه ایبزا سپری می کند.

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲ مرداد ۱۳۹۵
کریستیانو رونالدو بازی سوپر کاپ اروپا را از دست داد
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

ستاره تیم رئال مادرید در دیدار سوپر کاپ اروپا حضور نخواهد داشت. او 10 آگوست به تمرینات لوس بلانکو باز می گردد.

تیم رئال مادرید 9 آگوست در کشور نروژ و در سوپر کاپ اروپا باید به مصاف تیم سویا اسپانیا برود. این در حالی است که رونالدو خبر داده است که در آن بازی حضور نخواهد داشت. رونالدو این صحبت ها در بازدیدش از موزه اش بیان کرده است.

به نقل از روزنامه A Bola، کریستیانو رونالدو در بازی فینال یورو 2016 مصدوم شد. او اعلام کرده است که از روز 10 آگوست به تمرینات رئال مادرید بازخواهد گشت. قبل از این طول درمان رونالدو بین 3 تا 4 هفته تخمین زده شده بود. رونالدو احتیاج به استراحتی 4 تا 6 هفته ای دارد. او در ادامه گفت:

در حال حاضر بهتر شده ام و امیدوارم هر چه زودتر بازگردم.
وی در مورد توپ طلا هم صحبت کرد.

این بستگی به من ندارد اما من در وضعیت خوبی هستم. من یورو 2016 و لیگ قهرمانان 2016 را برده ام.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مرداد ۱۳۹۵
راکیتیچ در پاسخ به شایعه جدایی از بارسلونا: در حال آماده شدن برای فصل بعدم
گروه:
- کاربران عضو

هافبک بارسلونا از ماندنش در این تیم خبر داده است.

ایوان راکیتیچ، در پیامی توییتری به صورت قطعی اعلام کرد که قصد ترک کردن باشگاه بارسلونا را ندارد. میگل سورس، یکی از مدیربرنامه هایی که با آرتورو کانالس، مدیربرنامه رسمی راکیتیچ کار می کند، پس از پیوستن آندره گومز به بارسلونا در توییتر نوشت" فکر کنم وقت رفتن است ".

به نقل از گل، راکیتیچ اما به صورت رسمی اعلام کرد که خود را برای فصل بعد آماده می کند و کانالس را تنها مدیر برنامه خود خواهند.

در حال آماده شدن برای فصل بعد هستم و کاملا مصمم ام. ضمنا آرتورو کانالس تنها مدیربرنامه من است.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مرداد ۱۳۹۵
ادعای موندو دیپورتیوو: بارسلونا با اتلتیکو مادرید بر سر انتقال ویتو به توافق رسی...
گروه:
- کاربران عضو

بارسلونا به دنبال جذب ویتو از اتلتیکو مادرید است.

باشگاه بارسلونا در پنجره نقل و انتقالات فعال بوده است. به نظر جدیدترین گزینه بارسلونا لوسیانو ویتو، بازیکن 22 ساله اتلتیکو مادرید است.

سایت اسپانیایی، موندو دیپورتیوو مدعی شده است که دو باشگاه بر سر انتقال ویتو به بارسلونا به توافق رسیده اند و به نظر مبلغ این انتقال 22 میلیون یورو است. بارسلونا پیش از این در فکر جذب کوین گامیرو از سویا بود اما گویا به خاطر مبلغ بالا و سن زیاد گامیرو از جذب او منصرف شد.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مرداد ۱۳۹۵
گودین: رویای ما لیگ قهرمانان است اما بر روی لایگا متمرکزیم
گروه:
- کاربران عضو

دیگو گودین از اهداف سال بعد اتلتیکو مادرید می گوید.

به گزارش fourfourtwo دیگو گودین معتقد است تیمش همچنان رویای فتح لیگ قهرمانان را در سر دارد ولی اولویت اول آنها لالیگا خواهد بود.

اتلتیکو مادرید طی سه فصل گدشته دو بار تا آستانه فتح لیگ قهرمانان اروپا پیش رفته است اما هر دو بار مغلوب همشهری خود رئال مادرید شده است. با این حال دیگو گودین معتقد است این تیم همچنان رویای فتح این مسابقات را در سر دارد.

گودین در این خصوص گفت:
اولویت های ما همیشه یکسان است. تیم ما می خواهد پیروز شود و به مبارزه برای همه جام ها ادامه بدهیم. می دانیم که مهمترین رقابت لالیگا است و ما بر روی آن متمرکز هستیم اما نمی خواهیم از دو جام دیگر هم چشم پوشی کنیم. بردن لیگ قهرمانان همچنان رویای ما است و می دانیم برای آن باید چه مسیری را طی کنیم. ما چند بار این مسر را تا آخر فته ایم اما به چیزی که می خواستیم نرسیده ایم. این تیم می خواهد که برنده بشود.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مرداد ۱۳۹۵
لوکاس وازکز: دستان رونالدو بیش از هر بازیکنی زیبنده دریافت توپ طلا است
گروه:
- کاربران عضو

ستاره آکادمی رئال مادرید معتقد است کریستیانو رونالدو بیش از هر بازیکن دیگری لایق کسب توپ طلا است.

لوکاس وازکز، پس از حضور قرضی در تیم اسپانیول، سال پیش با قراردادی 5 ساله و به ارزش 1 میلیون یورو به جمع کهکشانی ها بازگشت.

به گزارش وب‌سایت FourFourTwo، دست پرورده آکادمی رئال مادرید، یکی از خریدهای رافائل بنیتز، در حال حاضر روزهای خوشی را در پیش فصل رئال مادرید طی می کند. وینگر مستعد رئال اعتقاد دارد این عنوان برای سومین مرتبه باید به کریستیانو رونالدو با پیراهن کهکشانی ها برسد. وی رونالدو را شایسته تر از لیونل مسی خطاب کرد و گفت:

بدون شک، او از تمامی رقبای خود پیشی گرفته و سزاوارتر از هر بازیکنی برای کسب جایزه توپ طلا است و من امیدوارم بار دیگر توپ طلا را در دستان او ببینم. زمانی که در کنار او بازی می کنید، همه چیز آسان است. ممکن است در طول بازی مرتکب اشتباهاتی شوید، پاس اشتباه، ارسال نامناسب، ولی اگر همراه شما، کریستیانو رونالدو باشد، به طرز حیرت انگیزی اشتباهات شما را پوشش می دهد و از توپ مرده بهترین ها را می سازد.
رونالدو فصل موفقی را به همراه رئال مادرید و تیم ملی پرتغال پشت سر گذاشته است. وی موفق شد به همراه کهکشانی ها فاتح رقابت های لیگ قهرمانان اروپا شود و در رقابت های یورو 2016، عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را به همراه کشتیرانان کسب کند.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مرداد ۱۳۹۵
مسی برای پیوستن به اردوی پیش فصل بارسلونا، تعطیلات خود را کوتاه می کند
گروه:
- کاربران عضو

باشگاه بارسلونا تأیید کرد که لیونل مسی در تور پیش فصل یک هفته ای این تیم در انگلستان، حضور خواهد داشت.

انتظار می رفت که این بازیکن 29 ساله بعد از اتفاقات سختی که بعد از شکست در فینال کوپا آمریکا برای وی رخ داد، سفر به سنت جورج پارک را از دست بدهد و تعطیلات بیشتری داشته باشد.

با اینحال، باشگاه بارسلونا در بیانیه ای رسمی تأیید کرد که ستاره آرژانتینی به همراه آردا توران به اردوی تیم اضافه خواهند شد:

ستاره آرژانتینی زود تر از تعطیلات بازخواهد گشت و همراه با آردا توران، به تور پیش فصل یک هفته ای تیم ملحق خواهند شد.
جوردی ماسیپ، لوئیز سوارز، مونیر الحدادی، سرخیو روبرتو، الیکس ویدال، جرمی متئو، دنیس سوارز، سرخی سمپر، کریستین تیو و مارتین مونتویا از دیگر بازیکنان تیم اصلی هستند که به انگلستان سفر خواهند کرد.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مرداد ۱۳۹۵
صحبت تلفنی کریستیانو رونالدو با پرز؛ رونالدو خواهان تمدید قرارداد است
گروه:
- کاربران عضو

ستاره تیم رئال مادرید از تمدید قراردادش با لوس بلانکو صحبت کرده است.

کریستیانو رونالدو هم اکنون در تعطیلات به سر می برد و اعلام کرده است که از 10 آگوست به تمرینات رئال مادرید بازخواهد گشت. او دیدار سوپر کاپ اروپا مقابل سویا را نیز از دست داده است.

به نقل از فور فور تو، رونالدو صحبت از تمدید قراردادش با رئال مادرید کرده است. قرارداد او در تابستان 2018 به پایان می رسد.

من تلفنی با رییس باشگاه، فلورنتینو پرز صحبت کرده ام و وقتی به اسپانیا بازگردم بر سر یک قرارداد جدید مذاکره خواهیم کرد. این چیزی است که من می خواهم.
کریس رونالدو از سال 2009 در رئال مادرید حضور دارد و در 236 بازی برای این تیم 260 گل به ثمر رسانده است.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مرداد ۱۳۹۵
واران: عاشق رئال مادرید هستم و می خواهم برای مدتی طولانی اینجا بمانم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

رافائل واران تأکید کرد که در آینده ای نزدیک به جدایی از رئال مادرید فکر نمی کند و می خواهد برای مدتی طولانی در سانتیاگو برنابئو بماند.

با توجه به اینکه همچنان په په و راموس در اکثر دقایق فصل گذشته زوج خط دفاعی رئال مادرید بودند، گزارش هایی مبنی بر تمایل واران به جدایی و انتقال به منچستر یونایتد شنیده می شد، جایی که وی می توانست با سرمربی سابق خود، ژوزه مورینیو تجدید دیدار کند.

با اینحال، این مدافع 23 ساله در اردوی پیش فصل رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و در پاسخ به این شایعات گفت:

"بله، می خواهم امسال اینجا بمانم. فکر می کنم اینجا همه چیز برای ادامه روند پیشرفت من مهیا است. احساس می کنم که باشگاه و هواداران مرا دوست دارند و همیشه با من مثل یکی از اعضای آکادمی باشگاه رفتار کرده اند. بهترین بازیکنان اینجا هستند، همه چیز اینجا برای پیشرفت من مهیا است و من واقعاً مشتاق به پیشرفت هستم. هنوز بهترین ها پیش روی من هستند."

واران در پاسخ به اینکه آیا رد پیشنهاد سایر باشگاه ها سخت بوده است، گفت:

"در زندگی شما تصمیماتی می گیرید، من با باشگاه صحبت کردم، با زیزو صحبت کردم و اطمینان دارم که همچنان اینجا رشد خواهم کرد و هنوز بهترین فرم من در راه است."

فصل گذشته مصدومیت همسترینگ، باعث ناامیدی واران شد و او را از فینال لیگ قهرمانان اروپا و حتی رقابت های یورو 2016 محروم کرد، اما واران همه این ها را پشت سر گذاشته است:

"حقیقت این است که به پایان رساندن فصل بدون حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا و یورو 2016 سخت بود. اما می خواهم آنها را پشت سر بگذارم، می خواهم جلو بروم و فکر می کنم می توانم بهبود یابم. عاشق حضور در باشگاهی مثل رئال مادرید هستم، و می خواهم برای مدتی طولانی اینجا بمانم."

۴ مرداد ۱۳۹۵
ظاهر جالب توجه لیونل مسی پیش از سفر به انگلستان (عکس)
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

لیونل مسی، مهاجم 29 ساله و آرژانتینی بارسلونا که با کوتاه کردن تعطیلات خود همراه با تیمش در حال سفر به اردوی پیش فصل در انگلستان است با ظاهر عجیب و جالب توجه اش سوژه عکاسان شد.

۴ مرداد ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۶۶ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۵۱۵ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۳,۷۳۶ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۶۶۷ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۶۲۴ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۸۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۱۶۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۸۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۸۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۶ کاربر آنلاین است. (۱۰۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!