به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

ناپولی به دنبال مدافع راست اتلتیکو مادرید
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

پاتنوپی قصد دارد خاویر مانکیو را به خدمت بگیرد.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، ناپولی در صدد ست تا خاویر مانکیو مدافع راست جوان اتلتیکو مادرید را به خدمت بگیرد. آنها می خواهند خواسته های ساری را در خط دفاعی برآورده کنند.

طی روزهای اخیر مسئولان ناپولی چند بار برای این بازیکن با باشگاه اسپانیایی تماس داشته اند اما گفته می شود گزینه های دیگری نیز وجود دارند و جینتولی مدیر ورزشی ناپولی در حال کار کردن برای به خدمت گرفتن بهترین گزینه است.

خاویر مانکیو متولد 1994 است.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مرداد ۱۳۹۵
الکس ساندرو: یوونتوس تمام عناوین ممکن را می خواهد
گروه:
- کاربران عضو

مدافع چپ برزیلی یوونتوس معتقد است این تیم تمام عناوین را در فصل آینده می خواهد.

بیانکونری در فصل نقل و انتقالات خوب عمل کرده و تا اینجا توانسته میرالم پیانیچ، دنی آلوز، مارکو پیاتسا، مهدی بن عطیه و به احتمال فراوان گونزالو هیگواین را جذب کند. الکس ساندرو مدافع چپ برزیلی یوونتوس در گفتگو با وبسایت رسمی این باشگاه گفت:

ما تمام عناوین ممکن را می خواهیم و برای به دست آوردن آن تمام تلاشمان را خواهیم کرد. می خواهیم قهرمان تمام رقابت هایی که در آن حضور داریم، بشویم. باید از نظر بدنی و ذهنی هر چه می توانیم پیشرفت کنیم. هر روز تلاش می کنیم تا در تمام زمینه ها پیشرفت بیشتری داشته باشیم. اینجا در اردوی ملبورن تمرینات منظم و با کیفیتی انجام داده ایم. آب و هوای خنک اینجا کمک زیادی کرده تا بتوانیم بهترین تمرینات پیش فصل را پشت سر بگذاریم.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مرداد ۱۳۹۵
الگری: فردا بن عطیه و پیانیچ بازی می کنند؛ در مورد پوگبا صحبت نمی کنم
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سرمربی یوونتوس، می گوید نظری در خصوص پوگبا ندارد.

یوونتوس فردا در دومین دیدار خود در مسابقات چمپیونز کاپ به مصاف تیم تاتنهام هاتسپر خواهد رفت. یوونتوس در نخستین دیدارش مقابل ملبورن ویکتوری مغلوب شده بود، سرمربی یوونتوس، آلگری در گفتگوی پیش از بازی گفت:

"فردا بن عطیه، پیانیچ و پریرا بازی می کنند و می خواهیم با چهار دفاع بازی کنیم و ساندرو در سمت چپ و یک مدافع جوان در سمت راست خواهیم داشت. سعی می کنم به بازیکنانی که از ابتدا در ترکیب قرار می گیرند بیشتر بازی دهم. بازی متفاوتی نسبت به بازی قبلی مقابل ملبورن ویکتوری خواهد بود، این بازی یک آزمون مهم برای ما در ادامه آماده سازی هایمان خواهد بود. امسال ما از ابتدای فصل مقابل تیم های بزرگ بازی می کنیم و برای ما سخت خواهد بود که بخواهیم مانند فصل قبل از سه بازی ابتدایی یک امتیاز کسب کنیم و قطعاً به مشکل می خوریم. نمی توانیم در ابتدای فصل هیچ چیز را از پیش تعیین شده بدانیم. قهرمانی در پایان فصل مشخص می شود و ما سعی مان را می کنیم به آن برسیم. "

الگری درباره فروش پوگبا به منچستریونایتد و رئال مادرید گفت:

"این مسئله ای است که علاقه ای به صحبت در خصوص آن ندارم. من اینجا هستم که تیم را تمرین دهم و برای فصل آینده آماده کنم. تنها چیزی که می توانم بگویم، این است که در تورین، مسئولان فصل نقل و انتقالات فوق العاده ای را رقم خواهند زد."

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۴ مرداد ۱۳۹۵
بازگشت ملی پوشان یوونتوس به تمرینات
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

بازیکنان تیم یوونتوس که در یورو 2016 حضور داشتند، امروز به تمرینات اضافه شدند.

کاروان باشگاه یوونتوس که در استرالیا اردوی پیش فصلش را برگزار می کرد، در سه دیدار دوستانه با تیم های تاتنهام، ملبورن ویکتوری و جنوب چین به رقابت پرداخته بود، امروز صبح وارد تورین شدند.

همچنین بازیکنان ملی پوش یوونتوس که در اردوهای تیم ملی کشورهایشان برای یورو 2016 حضور داشتند، امروز پس از پایان تعطیلات به سایر بازیکنان در وینوو می پیوندند تا تمرینات یوونتوس با حضور تمامی بازیکنان آغاز شود. یوونتوس 17 مرداد ماه در دیداری دوستانه به مصاف وست‌هم یونایتد خواهد رفت.

۱۱ مرداد ۱۳۹۵
خریداران جدید برای میلان؛ خورخه مندز نیز بین آن ها است
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

پیشنهاد جدید و رضایت بخشی از طرف چینی ها به دست میلان رسیده است.

گروه چینی جدیدی با همکاری خورخه مندز- سوپر ایجنت پرتغالی- پیشنهادی را برای خرید میلان به سیلویو برلوسکونی ارائه داده اند. روسونری که به نظر می رسید در آستانه فروش به کنسرسیوم چینی به رهبری سانی وو قرار دارد، با پیشنهاد جدید و شوکه کننده ای مواجه شده است.

به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، این گروه چینی که در شانگهای به فعالیت های خود ادامه می دهند به گروه فوسن شهرت دارد و طی چند روز اخیر با باشگاه میلان در ارتباط بوده تا پیشنهاد خود را تقدیم روسونری کند. آن ها با شرکت ژستیفوتی که متعلق به خوزخه مندز است در ارتباط هستند. مندز هفته پیش به گوانگچانگ کمک کرد تا ولورهمپتون را خریداری کنند. گفتنی است مندز چندین سال است که به دنبال خرید میلان است و درطی 2 سال گذشته تلاش کرده است به کمک پیتر لیم، با پیشنهاد 550 میلیون یورویی برای خرید میلان اقدام کند اما این پیشنهاد توسط نخست وزیر سابق ایتالیا رد شده است.

میلان اکنون این پیشنهاد را جدی بررسی می کند، نه به خاطر آن که گروه چینی به رهبری سانی وو تاخیر های زیادی در امضای پیش قرار داد داشته است بلکه این پیشنهاد جدید دست میلان را در نقل و انتقالات را به شدت باز تر خواهد کرد. این گروه چینی به همراهی این سوپر ایجنت قول داده اند بازیکنان خوبی را برای میلان جذب کنند. اکنون برلوسکونی می تواند با هر شرکتی که می خواهد مذاکره کند زیرا تاریخ مذاکره بین میلان و کنسرسیوم سانی وو، منقضی شده است.

تاکنون مبلغ پیشنهادی گروه فوسن مشخص نشده است اما گفتنی است با پیشنهاد گروه سانی وو برابر است.

۱۴ مرداد ۱۳۹۵
ژکو: از حضور در رم خوشحالم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

دین ژکو با وجود انتقادهای زیاد از عملکردش، در رم خوشحال است.

ادین ژکو 30 ساله، تابستان گذشته از منچستر سیتی به رم پیوست و انتظار می رفت بتواند بسیار موفق باشد. با این حال او تنها در 39 مسابقه 10 گل به ثمر رساند. وی در گفتگو با خبرنگاران گفت:

"بله من هنوز در رم هستم و البته از حضورم در اینجا بسیار خوشحالم. "

وی در خصوص بهترین لحظه دوران بازی اش گفت:

"سخت است که چنین چیزی را بگویم اما فکر می کنم بهترین لحظه فوتبالی من پیروزی 1-0 مقابل لیتوانی بود که توانستم همراه با تیم ملی بوسنی به جام جهانی فوتبال راه پیدا کنم. "

۱۵ مرداد ۱۳۹۵
ابهامات ادامه دارد؛ پوگبا پیراهن یوونتوس را به رَپِر کانادایی هدیه داد (عکس)
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

با وجود این که شایعات زیادی پیرامون پیوستن پوگبا به یونایتد شنیده می شود، این بازیکن فرانسوی روز گذشته پس از حضور در کنسرت دریک خواننده و رپر کانادایی پیراهن شماره 10 یوونتوس با نام خودش را به وی هدیه داد.

۱۶ مرداد ۱۳۹۵
برلوسکونی: فروش میلان تصمیمی دردناک اما لازم بود
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سیلویو برلوسکونی تصمیم خود را برای فروش میلان چیزی دردناک اما لازم توصیف کرده است.

به گزارش فوتبال ایتالیا، سیلویو برلوسکونی 79 ساله بالاخره پس از 30 سال سلطنت در میلان، از این تیم جدا خواهد شد و هان لی برای تصاحب کامل جایگزینی او، 740 میلیون برای باشگاه هزینه خواهد کرد.

نخست وزیر سابق ایتالیا در مصاحبه ای کوتاه با یک خبرنگار از سرمایه گذاری چینی ها خبر می دهد:

"فروش میلان تصمیمی دردناک اما لازم بود. من باشگاه را به کسان دیگری سپردم چرا که تعهد زمانی من به پایان رسیده است و سرمایه گذاری خودشان را انجام خواهند داد."

۱۶ مرداد ۱۳۹۵
شزنی: تنها هدفم کسب اسکودتو است
گروه:
- کاربران عضو

دروازه بان تیم رم ایتالیا قهرمانی در سری آ را هدف گرفته است.

وویچک شزنی می گوید پس از بازگشت به رم، اسکودتو را هدف گرفته است.
دروازه بان لهستانی بار دیگر با قرار دادی قرضی از آرسنال راهی رم شده و امیدوار است در این فصل بتواند به همراه تیمش فاتح رقابت های سری آ شود.

او در مصاحبه ای با رم تی وی در این باره گفت:
تنها هدفم کسب اسکودتو است. ما نیم فصل دوم فوق العاده ای را در فصل گذشته سپری کردیم، اما شما هرگاه برای باشگاهی بزرگ به میدان می روید، باید قهرمانی را هدف بگیرید. نمی خواهم در مورد تیم هایی که شانس بیشتری دارند فکر کنم، ما نشان دادیم که می توانیم برای مدتی طولانی در سطحی بالا بازی کنیم. لیگ قهرمانان اروپا؟ این یک تورنمنت است که ما می خواهیم در آن با بهترین تیم های اروپا مسابقه دهیم. امیدورایم بتوانیم پلی آف را رد کرده و بهترین نمایش خود را ارائه دهیم.
توماس ورمالن که سابقه همبازی بودن با شزنی را دارد، به رم لینک شده است.

ورمالن یک بازیکن بزرگ است، اما از زمانی که او آرسنال را به مقصد بارسلونا ترک کرد، با او صحبت نکردم. داشتن او در این جا می تواند تاثیرات مثبتی داشته باشد، او مدافع بزرگی است.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۵
آلگری: پوگبا بازیکن یوونتوس است؛ انتظار دارم او دوشنبه در تمرینات حاضر شود
گروه:
- کاربران عضو

مکس آلگری خبر از بهبودی نسبی کلودیو مارکیزیو داد و انتظار دارد تا پوگبا و اورا به تمرینات یوونتوس اضافه شوند.

فردا تیم های یوونتوس و وستهم در دیداری دوستانه در استادیوم جدید وستهم به مصاف هم خواهند رفت. ماسیمیلیانو آلگری در کنفرانس خبری پیش از این مسابقه به نکات جالبی اشاره کرد:

ما فردا به مصاف تیمی می رویم که آماده تر از ماست زیرا آن ها در دو دیدار در لیگ اروپا به میدان رفته اند. فردا با سیستم چهار دفاعه و با این ترکیب بازی خواهیم کرد: بوفون، بن عطیه، روگانی، آلوز، ساندرو، لمینا، پیانیچ، آساموا، پریرا، دیبالا و مانژوکیچ.
لیخشتاینر فردا در لندن حضور نخواهد داشت زیرا از ناحیه کمر احساس ناراحتی می کند. سایر بازیکنان در دسترس خواهند بود. هیگواین نیمه دوم به بازی خواهد آمد و بونوچی و خدیرا نیز در وینوو به تمرین پرداخته اند. می دانیم که چقدر قوی هستیم و می خواهیم بجنگیم و در عین حال متواضع باشیم. ما پنج خرید داشته ایم و همه آن ها به ارتقای سطح تیم کمک می کنند.
شایعات پیوستن پل پوگبا به منچستر یونایتد تمامی ندارد و هرروز در این خصوص خبری منتشر می شود. آلگری در این خصوص گفت:

پوگبا با یوونتوس قرارداد دارد و من نمی خواهم درباره جانشنیان احتمالی او صحبت کنم زیرا بی معنی خواهد بود. انتظار دارم تا اورا و پوگبا فردا شب در وینوو حاضر باشند و دوشنبه اولین جلسه تمرینی خود را در تیم انجام دهند. مارکیزیو نیز در حال بهبودی است و کار با توپ و دویدن را به صورت مختصر انجام می دهد. او ماه اکتبر باید بازگردد.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۷۲۴ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۸,۴۸۸ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۵,۱۵۵ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۰۶۲ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۸۶۵ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۱۷ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۴۶۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۰۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۰۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۶ کاربر آنلاین است. (۱۲۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!