به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

رسمی؛ رونمایی از پیراهن اول منچستر یونایتد در فصل 17-2016
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

از پیراهن اول منچستر یونایتد محصول کمپانی آدیداس در فصل 2016/17 رونمایی شد.

به گزارش وب سایت رسمی باشگاه منچستر یونایتد، از پیراهن اصلی شیاطین سرخ در فصل آتی مسابقات رونمایی شد.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مرداد ۱۳۹۵
الکسیس سانچز، اردوی پیش فصل آرسنال را به دلیل مصدومیت از دست داد
گروه:
- کاربران عضو

الکسیس سانچز به دلیل مصدومیت زانویی که در فینال رقابت های کوپا آمریکا گریبان گیرش شد، تور پیش فصل آرسنال در کالیفرنیا را از دست خواهد داد.

سانچز بعد از برخورد شدید با گابریل مرکاتو در فینال کوپا آمریکا، در وقت های اضافه از ترکیب شیلی خارج شد و در ضربات پنالتی حضور نداشت. به این ترتیب او دیدار آرسنال مقابل ستارگان MLS و چیواس را از دست خواهد داد اما آرسن ونگر مطمئن است که سانچز مشکلی برای حضور در نخستین دیدار فصل لیگ برتر مقابل لیورپول در تاریخ 14 آگوست نخواهد داشت.

ونگر به Arsenal Player گفت:

الکسیس به خاطر مصدومیت زانو همراه ما نخواهد بود. این خیلی جدی نیست اما او را با خود نخواهیم برد.
اعضای تیم ملی ولز، آلمان و فرانسه نیز به خاطر حضور در رقابت های یورو 2016 حضور نخواهد داشت و گابریل، مدافع تیم نیز غایب خواهد بود. ونگر افزود:

بازیکنانی که در اردو حضور نخواهند داشت، کسانی هستند که در رقابت های یورو 2016 حضور داشتند، که شامل آرون رمزی، مسوت اوزیل، ژیرو و کوسیلنی می شود. من گابریل را هم با تیم نیاوردم چون دچار التهاب لوزه ناشی از آلودگی شده بود. نمی توانست با ما سفر کند.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مرداد ۱۳۹۵
رانیری: مطمئنم ریاض محرز در لستر می ماند
گروه:
- کاربران عضو

کلودیو رانیری معتقد است اگر محرز به تیم دیگری برود احتمال دارد نیمکت نشین بشود و او این ریسک را نمی کند.

ریاض محرز ستاره لستر سیتی در دیدار امروز این تیم برابر سلتیک گلزنی کرد. پس از مسابقه کلودیو رانیری در مورد احتمال جدایی محرز به اسکای اسپورت گفت:

مطمئنم که او در لستر می ماند. البته که ما می دانیم تیم های دیگری هستند که هدفشان قهرمانی در لیگ برتر است. آیا امروز محرز را دیدید؟ او خوشحال بود و به سختی تلاش می کرد و سرشار از انگیزه بود. او گلزنی هم کرد. پس با ما می ماند. خیلی مهم است که محرز در تیم بماند زیرا او یکی از ستاره های ما است. ممکن است سایر تیم های ستاره های بیشتری داشته باشند و ممکن است او حتی آنجا نیمکت نشین شود. بنابراین بهتر است او با من بماند.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مرداد ۱۳۹۵
ماتیچ: آماده رقابت با کانته هستم؛ باتشوایی مهاجم خوبی است
گروه:
- کاربران عضو

هافبک تنومند آبی پوشان لندنی باید بر سر حفظ جایگاهش با انگولو کانته بجنگد اما وی می گوید که هراسی از این بابت ندارد.

نمانیا ماتیچ هافبک صربستانی باشگاه چلسی می گوید که بدون کمترین ترسی، آماده رقابت با انگولو کانته برای بازی کردن در خط میانی است. چلسی هفته قبل، در ازای چیزی حدود 30 میلیون پوند، کانته را از لسترسیتی جذب کرد.

به گزارش وب سایت گل، ماتیچ برای حاضر بودن در ترکیب ثابت تیم آنتونیو کونته بایستی با هافبک فرانسوی و تازه وارد چلسی رقابت کند ولی او می گوید که آماده این رقابت است و از رو به رو شدن با کانته 25 ساله، کسی که نقشی پر رنگ در قهرمانی تاریخی لسترسیتی داشت، مشکلی ندارد.

مطمئنم 100 هزار بازیکن وجود دارند که دوست دارند برای چلسی بازی کنند، پس رقابت همیشه پابرجاست. کل زندگی یک مبارزه است و بنابراین هر بازیکنی آماده چنین رقابتی است. بله، (در اختیار داشتن وی خوب است)‌، او بازیکنی خوب است و مطمئنم که وی کیفیت فراوانی را برای تیم به ارمغان خواهد آورد و همیشه در باشگاه مان به روی همه بازیکنان خوب باز است. او بازیکن خوبی است و بازی کردن برابر وی (در فصل گذشته) سخت بود و من از آمدم او به چلسی خیلی خوشحالم.

ماتیچ همچنین در مورد خرید بلژیکی، 22 ساله و 33 میلیون پوندی چلسی یعنی میچی باتشوایی که از المپیک مارسی راه استمفوردبریج را در پیش گرفت، گفت:

مشخص است که او بازیکنی با کیفیت است و به او نیز خوشامد می گویم چون او بازیکنی عالی است. امیدوارم او کیفیت را برای تیم مان به ارمغان بیاورد. آن ها در پی ارتقا پیدا کردن کار ما هستند و این همان چیزی است که باید باشد. بله، او مهاجم خوبی است و به همین دلیل چلسی او را خریداری کرده و من اطمینان دارم که او کیفیت را به تیم مان اضافه خواهد کرد و گل های زیادی برای ما به ثمر خواهد رساند.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مرداد ۱۳۹۵
ده خیا: می خواهیم برای نخستین بازی فصل آماده باشیم
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

گلر ملی پوش شیاطین سرخ از روحیه تیمی بالای حاکم بر تیمش می گوید.

با وجود لغو دیدار تدارکاتی منچستریونایتد با منچسترسیتی در چین، شیاطین سرخ از روحیه بالایی برخوردارند و این از صحبت های داوید ده خیا نیز مشخص است. هنگامی که سنگربان اسپانیایی منچستر یونایتد در حال مصاحبه با شبکه تلویزیونی این باشگاه بود، هم تیمی هایش به ویژه خوان ماتا قصد شوخی کردن با او را داشتند. با این حال او به MUTV گفت:

"جو واقعا خوبی بر تیم حاکم است. یک سری بازیکنان جوان تر هم هستند و بودن در این جمع خیلی خوب است. ما یک مربی واقعا خوب داریم و او یک برنده است. این چیزی است که ما حس می کنیم. بنابراین حالا می خواهیم فصل را با یک برد آغاز کنیم."

با توجه به لغو دیدار با منچسترسیتی، اینک مسابقه بعدی شیاطین سرخ با گالاتاسارای و در گوتنبرگ خواهد بود؛ پیش از این که آن ها در اولدترافورد به مصاف اورتون بروند، در جام خیریه برابر لسترسیتی قرار بگیرند و در هفته اول رقابت های لیگ برتر به مصاف بورنموث در ورزشگاه ویتالیتی بروند.

ده خیا نیز در این باره خاطر نشان کرده است که شیاطین سرخ به دنبال رسیدن به مرز آمادگی پیش از شروع فصل جدید هستند.

"تعطیلات کوتاه مدتی داشتیم ولی حالا به تمرینات بازگشته ایم و گروه خوبی از فوتبالیست ها را در اختیار داریم. واقعا حس خوبی دارم. این سر آغاز فصل است و من نیازمند اینم که در تمرینات بیشتر آماده شوم. ما باید به آینده بنگریم و برای بازی نخست آماده شویم."

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۴ مرداد ۱۳۹۵
نولیتو: رد کردن پیشنهاد بارسلونا برای پیوستن به منچسترسیتی بهترین تصمیم ممکن بود
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

بازیکن تیم منچسترسیتی از گواردیولا نیز ستایش کرده است.

نولیتو، در پنجره نقل و انتقالاتی تابستان 2016 به تیم فوتبال منچسترسیتی پیوست. او سه سال در بارسلونا "ب" حضور داشت و یک سال هم در ترکیب بارسلونا اصلی به میدان رفت.

به نقل از گل، در آن سال که نولیتو در تیم اصلی بارسلونا بود، پپ گواردیولا سرمربی تیم بود. بعد از آن نولیتو به بنفیکا، گرانادا و سلتاویگو رفت. پس از درخشش در فصل آخر حضورش در سلتا و یورو 2016، بارسلونا خواستار جذب مجدد او شد اما او ترجیح داد به سیتی برود. او انتقال به منچسترسیتی را بهترین تصمیم می داند.

"من در این زمینه با خانواده و مدیربرنامه هایم صحبت کردم و فکر می کنم این بهترین تصمیم ممکن برای من و خانواده ام بود. تنها دو روز طول کشید تا من این تصمیم را بگیرم. من به لیگ برتر آمده ام تا با سیتی و زیر نظر گورادیولا بازی کنم. او در تیم اصلی بارسلونا به من بازی داد. از تصمیمی که گرفته ام خوشحالم."

"من خوش شانس بودم که با مسی در یک تیم بازی کردم اما می خواهم از فوتبالم لذت ببرم و خوشحال باشم. از اینکه در بارسلونا بازی کردم خوشحالم هرچند بازی های زیادی انجام ندادم اما می خواهم در سیتی کار های بزرگ انجام دهم."

"در حقیقت کار کردن با پپ گواردیولا یکی از دلایلی بود که باعث شد به سیتی بیایم. من از کار کردن با او لذت برده بودم."

۴ مرداد ۱۳۹۵
کلوپ: بازی زیاد دوستانه به نظر نمی آمد؛ آرام تر از کونته هستم!
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

دیدار نخست آبی ها و قرمزها در ICC، زیبا از آب در نیامد.

در دیداری که چندان دوستانه به نظر نمی رسید؛ در شرایطی چلسی با تک گل
زودهنگام گری کیهیل لیورپول را شکست داد که داور 37 بار به نشانه خطا در سوت خود دمید، شش کارت زرد نشان داد و سسک فابرگاس را مستقیما اخراج کرد!

مصاحبه یورگن کلوپ را به گزارش ESPN می خوانید:

"بازی ای با فشار معقول بود که برخی برخورد های سخت داشت. همه بازیکنان در آمادگی کامل نبودند و گاهی دیر به توپ می رسیدند و اینطور می شد. داور از ابتدا شروع به نشان دادن کارت زرد کرد. فکر نمی کنم سخت گیری ای انجام داده بود. این بازی شباهتی با یک دیدار دوستانه نداشت و مشکلی وجود ندارد. به همین خاطر به اینجا آمده ایم. در صحنه برخورد فابرگاس و کلاوان، کارت قرمز درست بود. او پس از بازی به رختکن آمد و عذر خواست.کمی دیر به توپ رسیده بود. گاهی در زندگی اگر دیر برسید، کارت قرمز می گیرید. به خصوص در فوتبال! "

او در خصوص کنار گذاشتن ممدو ساخو از اردو گفت:

"همه افرادی که در یک گروه هستند یا با هم زندگی می کنند، قوانین را می دانند. قوانین، مهم ترین بخش زندگی نیستند اما برای ساختن یک گروه، باید به قوانین احترام گذاشته شود. نمی گویم که احترامی برای قوانین قائل نبود اما وقتی یکی دو بار به قوانین در کمپی مانند این بی احترامی می شود، با لحظه مهمی روبرو هستید. اگر یک چیز را فراموش کنید، مشکلی نیست. اگر دوبار این اتفاق رخ دهد، باز هم مشکلی نیست اما وقتی که سومین بار این اتفاق رخ می دهد؛ ما مشکل داریم! حالا باید راه های متنفاوتی را برویم و فکر کنیم و بعد دوباره به هم ملحق شویم. همینطور باید در مورد آن صحبت کنیم. اینجا، جایی نبود که در مورد مشکل صحبت کنیم. اینجا باید تصمیمی اتخاذ می شد. برای اینکه بداند نمی تواند هرکاری را انجام دهد. به همین خاطر به خانه بازگشت. نمی توانم همیشه رفتار خوبی داشته باشم."

او در خصوص آنتونیو کونته گفت:

"او را در یورو دیدم و بله دیدم که چقدر احساساتی است. با خودم فکر می کردم که آیا واقعا من اینطور هستم؟ فکر می کنم که آرام تر هستم. یک بار او را در میتینگ کمپانی پوما در هتل هتزل در آلمان دیدم. زیاد با هم حرف نمی زدیم چون آن زمان زبان مشترکی نداشتیم. او مربی فوق العاده ای است و فصل سختی را هر دو خواهیم داشت. "

۷ مرداد ۱۳۹۵
رسمی؛ ترکیب تیم های منچسترسیتی و دورتمند
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

دو تیم منچستر سیتی و دورتمنددر یک بازی دوستانه از دقایقی دیگر به مصاف هم خواهند رفت.

منچستر سیتی:

کابایرو، مافِئو، آدارابیویو، کولاروف، آنجلینو، فرناندینیو، زینچنکو، بارکر، ایهه ناچو، ناواس

دورتمند:

برورکی، گینتر، سوکراتیس، بارترا، اشملزر، روده، شاهین، مور، لیتنر، دمبله، راموس

۷ مرداد ۱۳۹۵
دروگبا: پتر چک یک افسانه است
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

دیدیر دروگبا در آستانه بازی مقابل آرسنال به ستایش از پتر چک پرداخت.

پتر چک و دیدیر دروگبا 9 فصل در کنار یکدیگر بازی کردند و در کنار هم فاتح 4 عنوان لیگ برتر، 4 جام حذفی، 3 لیگ کاپ و 1 لیگ قهرمانان اروپا (در سال 2012) شدند. آرسنال در روز پنجشنبه به مصاف تیم ستاره های MLS می رود، تیمی که در نوک خط حمله آن، دیدیه دروگبا بازی می کند. دروگبا و چک در حالی در این بازی رو بروی یک دیگر قرار می گیرند که آمار گلزنی دروگبا در مقابل آرسنال فوق العاده بوده است. این ستاره پا به سن گذاشته ساحل عاجی، در اکثر بازی هایش در مقابل آرسنال موفق به گلزنی شده است.

به گزارش Skysports، دیدیه دروگبا در مورد هم بازی قدیمی خود در چلسی که سال های زیادی را در این تیم سپری کرد می گوید:

"پتر چک یک افسانه و یک دوست خوب برای من است. ما درباره مسابقه پیش رو با یک دیگر صحبت کرده ایم. او به من گفت که در این مسابقه حاضر خواهد بود. ما یک مکالمه گروهی با دیگر بازیکنان چلسی نیز داشتیم و جوک های زیادی درباره این مسابقه برای هم تعریف کردیم. امیدوار هستم که بتوانم در این بازی گلزنی کنم. "

پتر چکسال گذشته چلسی را به مقصد آرسنال و با قراردادی 4 ساله ترک کرد. با این حال دروگبا به هم تیمی سابق خود احترام می گذارد.

"خیلی سخت است که او را با پیراهن آرسنال می بینم اما او کاری را کرد که باید انجام می داد. کاری را کرد که برای آینده فوتبالی و خود او بهترین باشد، اما مردم برای تمام دوران حضورش در چلسی و کارهایی که برای باشگاه انجام داد به او احترام می گذارند. پس هیچ جای عصبانیت و ناراحتی وجود ندارد.پتر مانند یک رهبر می ماند و می توانید ببینید که چه چیزهایی را برای آرسنال به ارمغان آورده است."

" آن ها در فصل گذشته گل های کمتری دریافت کردند. این فقط برای حضور چک نیست بلکه به خاطر روحیه پیروزی است که به تیم آرسنال آورده و فکر می کنم آرسنال به این دلیل قهرمانی در لیگ برتر را از دست داد که پتر در طول فصل مصدوم شد. او بدون شک یکی از بهترین دروازه بان های جهان است. برای من او بهترین است، اما برای دیگران یکی از بهترین هاست."

۷ مرداد ۱۳۹۵
ونگر: یک مهره تهاجمی دیگر جذب خواهیم کرد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

آرسن ونگر اذعان می کند همچنان در پی جذب یک مهره تهاجمی دیگر برای تیمش است.

پس از پیروزی 2-1 آرسنال در مقابل منتخب ستارگان MLS، آرسن ونگر در خصوص شرایط تیمش و همچنین کمبودها صحبت کرد. به گزارش Sky Sport ، سرمربی آرسنال گفت:

"در حال حاضر من در میان بازیکنان باتجربه ام، مهره های تهاجمی زیادی ندارم. همچنین چند بازیکن تیمم در دیدار مقابل تیم منتخب ستارگان MLS بازی نکردند، همچون سانتی کازورلا و البته مسوت اوزیل و آرون رمزی که در خانه هستند. اولیویه ژیرو نیز اینجا نیست. بنابراین ما چند گزینه در اختیار داریم، اما همچنان در جستجوی یک بازیکن دیگر هستیم."

۸ مرداد ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۶۱ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۴۳۷ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۳,۵۷۰ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۶۲۸ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۶۰۰ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۷۶ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۱۵۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۷۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۸۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۴ کاربر آنلاین است. (۱۰۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!