به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نام کاربری: kaf.ghaf
پیام: ۴۷۹
عضویت از: ۲۸ اسفند ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
علی نوشته:
پایتخت مقاومت ایران دزفول قهرمان

خب از اونجایی که اهل پایتخت مقاومتین انتظارات ما از شما بیشتر میشه برای خاک نخوردن اینجا.
البته حضور اصفهانی ها در تمامی جبهه های مقاومت بر همگان واضح و مبرهنه. یک نمونه بارزش تعداد شهدایی هستش که این استان تقدیم وطن کرده در دوران جنگ.

مرا هزار امید است
و هر هزار ، تویی ...

۸ مرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: kaf.ghaf
پیام: ۴۷۹
عضویت از: ۲۸ اسفند ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
ویژه شهادت امام جعفر صادق عليه السلام

يكى از اصحاب نزديك امام جعفر صادق عليه السلام به نام زيد شحّام حكايت كند:
روزى به همراه عدّه اى در محضر پربركت آن حضرت بوديم ، يكى از شعراء به نام جعفر بن عفّان وارد شد و حضرت او را نزد خود فرا خواند و كنار خود نشانيد و فرمود: اى جعفر! شنيده ام كه درباره جدّم ، حسين عليه السلام شعر گفته اى ؟
جعفر شاعر پاسخ داد: بلى ، فدايت گردم .
حضرت فرمود: چند بيتى از آن اشعار را برايم بخوان .
همين كه جعفر مشغول خواندن اشعار در رثاى امام حسين عليه السلام شد، امام صادق عليه السلام به قدرى گريست كه تمام محاسن شريفش خيس ‍ گرديد؛ و تمام اهل منزل نيز گريه اى بسيار كردند.
سپس حضرت فرمود: به خدا قسم ، ملائكه مقرّب الهى در اين مجلس ‍ حضور دارند و همانند ما مرثيّه جدّم حسين عليه السلام را مى شنوند؛ و بر مصيبت آن بزگوار مى گريند.
آن گاه خطاب به جعفر بن عفّان نمود و اظهار داشت : خداوند تو را به جهت آن كه بر مصائب حسين سلام اللّه عليه ، مرثيّه سرائى مى كنى اهل بهشت قرار داد و گناهان تو را نيز مورد مغفرت و آمرزش خود قرار داد.
بعد از آن ، امام عليه السلام فرمود: آيا مايل هستى بيش از اين درباره فضيلت مرثيّه خوانى و گريه براى جدّم ، حسين عليه السلام ، برايت بگويم ؟
جعفر بن عفّان شاعر گفت : بلى ، اى سرورم .
حضرت فرمود: هركس درباره حسين عليه السلام شعرى بگويد و بگريد و ديگران را نيز بگرياند، خداوند او را مى آمرزد و اهل بهشت قرارش ‍ مى دهد.

مطالعه 13 داستان دیگر از امام صادق علیه السلام

مرا هزار امید است
و هر هزار ، تویی ...

۸ مرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: MoOn.Girl
پیام: ۴,۲۸۴
عضویت از: ۳۰ مهر ۱۳۹۲
از: بابل
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
تذکر ناظر: فکر میکنم نازنین قبلا گفته بود اگر دوباره دیده بشه به شخصیتی توهین شده توی این تاپیک بلافاصله پاک میشه، فکر نمیکردم درکش انقدر سخت باشه.
نظرای شخصیتون رو توی خصوصی میتونید مطرح کنید!

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۸ مرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
جمعش کن بابا این بساطو، بحث خصوصی خصوصی راه انداختی، اگه اینطور باشه که خصوصی ترین نظراتی که اینجا منتشر شده نظرات مربوط به توئه!
کی اصلا همچین حقی به تو داده که به ارسالها دست ببری؟!
یه دفعه بگید دیگه اینجا ارسال نزنید و خلاص!

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۸ مرداد ۱۳۹۵
Lord of Newsfell
نام کاربری: Hidden_Glance
پیام: ۱,۸۴۷
عضویت از: ۷ خرداد ۱۳۹۴
از: قزوین
طرفدار:
- MESSI/De Jong/Ter Stegen
- XAVI/PUYOL
- PERSPOLIS
- ARGENTINA
- PEP/ENRIQUE/KLOPP
گروه:
- کاربران عضو
شب است؛
روبرویی ها خوابند . . .
چراغها را خاموش کرده اند،
پرده ها را کشیده اند،
من اما؛
ایستاده ام با فنجان چای و بی خوابی ام،
چراغ من روشن است . . !

خیلی وقته تو مجلس شما نمی رقصم
آخه منم دیگه از سَرای بُریده می ترسم...
۸ مرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: Mahshid.Shr
نام تیم: میلان
پیام: ۱,۸۷۹
عضویت از: ۵ مهر ۱۳۸۹
از: جایی همین نزدیکی
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
尺乇乙ム نوشته:

شب است؛
روبرویی ها خوابند . . .
چراغها را خاموش کرده اند،
پرده ها را کشیده اند،
من اما؛
ایستاده ام با فنجان چای و بی خوابی ام،
چراغ من روشن است . . !

وای
چقدر خوب بود
مخصوصا اون گیف

عطر تو دارد این هوا...
۸ مرداد ۱۳۹۵
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
بدمـائكــم ننـتـصــــر نوشته:

جمعش کن بابا این بساطو، بحث خصوصی خصوصی راه انداختی، اگه اینطور باشه که خصوصی ترین نظراتی که اینجا منتشر شده نظرات مربوط به توئه!
کی اصلا همچین حقی به تو داده که به ارسالها دست ببری؟!
یه دفعه بگید دیگه اینجا ارسال نزنید و خلاص!

سپیده بخاطر اینکه ناظر تاپیکه اگه ببینه بحث داره به سمت توهین و تنش پیش میره میتونه ارسال ها رو پاک کنه.
نه نمیگیم ارسال نزنید اما ممنون میشیم اگه ملایم تر باشه نظراتتون

۹ مرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
چند صفحه به عقب برمیگردیم، بحث سر وطن فروشان خائنی بود که به ریشه هاشون پشت کردن، همونایی که پرچم فلان کشور مستبد رو میذارن برای بکگراند گوشی هاشون(البته این فقط یه نشانه از اون تفکر متحجر و عقب افتاده است) چند تا از بچه ها من جمله خود من موضع منفی داشتیم راجع به این جهالت مدرن، یهو یه نظر و توجیه احمقانه اون وسط ظاهر شد در تصدیق این بردگان اجنبی پرست، ارسال مربوط به کی بود؟!
دقیقا بعد اون ارسالهای من و ادمین راجع به این جماعت منحرف یه ارسال دیگه از همون آدم معلوم الحال ظاهر شد با این تیتر، بیشعوری!
که به خیال خودش تفکرات من یا ادمین یا خیلی از بچه های حزب الهی این سایت رو تخطئه کنه، سعید و من غیر مستقیم جواب این بیشعوری رو دادیم، با این مضامین، تعریف وارونه از بیشعوری و حماریسم...
تا اینکه همون آدم معلوم الحال تلافی همون بحث قدیمی رو امروز سر ارسالهای من پیاده کرد!
بحثی که نه سرش به اون مربوط بود و نه تهش، یه پاکسازی کاملا شخصی و از روی عقده!

الحاقی: اکثر بچه های این سایت رو بچه هیاتی ها و مذهبی ها و وطن پرستان حقیقی تشکیل میدن، وجود این عناصر نامطلوب در بین این جمع و اختیاراتی که بهشون داده شده، ورای لیاقت و کفایتی هست که برای یک مسئول نظارتی طبق اهداف این سایت تعریف شده.

الحاقی2 : تا وقتی این عنصر نامطلوب مسئولیت این تاپیک یا هر تاپیک دیگه ای رو به عهده داشته باشه، به نشانه ی اعتراض در اونها روزه ی سکوت خواهم گرفت تا زمان پاکسازی.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۹ مرداد ۱۳۹۵
مبدل الاشباح
نام کاربری: gh.mo
پیام: ۱,۵۶۰
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

چند صفحه به عقب برمیگردیم، بحث سر وطن فروشان خائنی بود که به ریشه هاشون پشت کردن، همونایی که پرچم فلان کشور مستبد رو میذارن برای بکگراند گوشی هاشون(البته این فقط یه نشانه از اون تفکر متحجر و عقب افتاده است) چند تا از بچه ها من جمله خود من موضع منفی داشتیم راجع به این جهالت مدرن، یهو یه نظر و توجیه احمقانه اون وسط ظاهر شد در تصدیق این بردگان اجنبی پرست، ارسال مربوط به کی بود؟!
دقیقا بعد اون ارسالهای من و ادمین راجع به این جماعت منحرف یه ارسال دیگه از همون آدم معلوم الحال ظاهر شد با این تیتر، بیشعوری!
که به خیال خودش تفکرات من یا ادمین یا خیلی از بچه های حزب الهی این سایت رو تخطئه کنه، سعید و من غیر مستقیم جواب این بیشعوری رو دادیم، با این مضامین، تعریف وارونه از بیشعوری و حماریسم...
تا اینکه همون آدم معلوم الحال تلافی همون بحث قدیمی رو امروز سر ارسالهای من پیاده کرد!

الحاقی: اکثر بچه های این سایت رو بچه هیاتی ها و مذهبی ها و وطن پرستان حقیقی تشکیل میدن، وجود این عناصر نامطلوب در بین این جمع و اختیاراتی که بهشون داده شده، ورای لیاقت و کفایتی هست که برای یک مسئول نظارتی طبق اهداف این سایت تعریف شده.

الحاقی2 : تا وقتی این عنصر نامطلوب مسئولیت این تاپیک یا هر تاپیک دیگه ای رو به عهده داشته باشه، به نشانه ی اعتراض در اونها روزه ی سکوت خواهم گرفت تا زمان پاکسازی.

شاید همه با خودتون بگید که ، من جدیدتر و کوچیکتر از اونم که اجازه داشته باشم چیزی بگم، ولی چون بحث بچه هیاتی و مذهبی ها شد این رو میگم
چه ما مذهبی باشیم چه نباشیم، چه وطن پرست باشیم چه نباشیم، باید قشنگ حرف بزنیم. بی احترامی به همدیگه نشونه ی هیاتی بودن نیست دوست عزیز.
امشب جایی که سخنرانی رفته بودیم، داشت از امام صادق میگفت و اینکه همه طور آدمی حتی زندیق و بی خدا هم میومدن و با ایشون بحث میکردن و در کمال مهربونی و محبت جوابشون رو میدادن.
ائمه حتی اگر کسی بهشون ناسزا هم میگفته با سخن درشت جوابش رو نمیدادن. چه برسه به بی احترامی. پس اگر هیاتی و حذب الله ای هستین که میدونم هستین، صبر در مقابل حرف مخالف رو باید داشته باشید.
ائمه فقط از ما نماز و روزه و مستحبات نمیخوان. اصل دین اخلاق خوبه.
باید اونقدر قلب ما شیعه ها بزرگ بشه که بتونیم افراد رو به اخلاق و رفتار خودمون جذب کنیم. نه اینکه اون هارو با رفتارامون از دین زده کنیم.

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۹ مرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: MoOn.Girl
پیام: ۴,۲۸۴
عضویت از: ۳۰ مهر ۱۳۹۲
از: بابل
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول

اولا این که من اون ارسال با تیتر بی شعوری رو علاوه بر اینکه با شما نبودم بلکه با هیچ احد و الناسی توی این سایت نبودم، چطور این رو به خودتون گرفتید جای سواله!
ثانیا، دوست داشتم بدونم چطور انسانی مثل شما که دم از دین و حذب الهی بودن میزنه به من القابی مثل معلوم الحال رو میده؟
در نهایت این که مدیر انجمن من رو انتخاب کرده و اختیار تامِ حذف و ویرایش و تذکر دادن به کاربران رو به من سپرده و من هرگز به جز انجام وظایفم فراتر نرفتم و اینکه بخواید فعالیت کنید یا خیر به عهده خودتونه.
ولی شما حتما برایِ " تهمتایی " که به من زدید از جمله صفاتی مثلِ " عنصر نا مطلوب " و "معلوم الحال " و ... حقی به گردنتونه، که من در حال حاضر از این حق و الناس نمیگذرم!
ان شاءالله بخاطر این ارسالتون و همینطور تلاشتون برای ریختن آبرویِ یه مسلمون و هم دینتون خدا بگذره ازتون!

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۹ مرداد ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۴,۹۵۳ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۸۸۲ بازدید
۶ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۶,۶۳۳ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۸۸۰ بازدید
۸ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۴۴ بازدید
۸ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۷ بازدید
۹ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۲۶۷ بازدید
۱۰ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۶۹۳ بازدید
۱۶ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۰۴۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۵۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۶۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۱۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۷ کاربر آنلاین است. (۹۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!