به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
این تیم فوق العاده! این مسی تکرار نشدنی!

هر کدوم از حرکات مسی می ارزید به کل دوران ورزشی پنالدوی نجس، قهرمان تیمهای درجه 3!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۹ آذر ۱۳۹۵
نام کاربری: 9VECTOR9
پیام: ۱,۴۵۳
عضویت از: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴
از: خوزستان
طرفدار:
- Messi . pique . iniesta
- THE GREAT JOHAN CRUYFF
- فولاد خوزستان - استقلال خوزستان- پرسپولیس تهران
- FORZA ITALY
- جهانبخش
- پپ گواردیولا - فرانک ریکارد
- یحی گل محمدی - افشین قطبی
گروه:
- كاربران بلاک شده
بازی امشب به نظرم بهترین بازی بارسا تو این فصل بود اونم جلوی تیم کثیفی مثل اسپانیول!
جا داره از سوارز تشکر کنم که باعث شد حداقل اون هنر اینیستا و مسی ثبت بشه!

۲۹ آذر ۱۳۹۵
نام کاربری: raminfarjam
پیام: ۷۳
عضویت از: ۱۴ آذر ۱۳۹۵
از: tehran
طرفدار:
- messi
- rivaldo
گروه:
- کاربران عضو
1.2سال دیگه که آندرس بزرگ خداحافظی کنه و چند سال دیگه که کینگ بره واقعا چه لذتی داره دیدن فوتبال؟؟؟مرده خورایی مثل رونالدو زیادن اما دیگه امثال مسی و ژاوی و اینیستا و رونالدینیهو نمیاد واقعا تمووم نگرانی من اینه که چرا کینگ لئو هی پیشنهاد تمدید رو رد میکنه..اتفاقا بعد بازیم تو برنامه صحبتش شد که مرزبان نظرش اینه که میخواد انریکه بره تا تمدید کنه...حرفش بی ربط نیست چون کینگ از این اخلاقا داره چندین بار این تصمیم گیریا رو ازش دیدیم...حالا یدرصد این موضوع راست باشه کی میخواد بیاد؟

۲۹ آذر ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
raminfarjam نوشته:

1.2سال دیگه که آندس بزرگ خداحافظی کنه و چند سال دیگه که کینگ بره واقعا چه لذتی داره دیدن فوتبال؟؟؟مرده خورایی مثل رونالدو زیادن اما دیگه امثال مسی و ژاوی و اینیستا و رونالدینیهو نمیاد واقعا تمووم نگرانی من اینه که چرا کینگ لئو هی پیشنهاد تمدید رو رد میکنه..اتفاقا بعد بازیم تو برنامه صحبتش شد که مرزبان نظرش اینه که میخواد انریکه بره تا تمدید کنه...حرفش بی ربط نیست چون کینگ از این اخلاقا داره چندین بار این تصمیم گیریا رو ازش دیدیم...حالا یدرصد این موضوع راست باشه کی میخواد بیاد؟

این چرندیات فقط از این مغزهای ایرانی در میاد فقط.

هر چیزی که بارسای امروز هست، مدیون حضور انریکه است و قطعا مسی بهتر از هرکس اینو می فهمه. کافیه یکی مثل تاتا بشینه رو این نیمکت تا دوباره با همین تیم به مصیبت گرفتار شیم و یه سری کم عقل تازه قدر عافیت بدونن!

به امید خدا هم لوچو تمدید می کنه هم مسی و این تیم سالها خواهد درخشید.

۲۹ آذر ۱۳۹۵
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
سعيد سيتي پپ امروز فوق العاده بود
يه كم صبر كن اخر فصل قضاوت كن دربارش
خواهشن هم با زيدان و پنالدو و اينا مقايسش نكن :(

واقعا مسخرس ك رونالدو فقط يه توپ طلا كمتر از مسي داره

۲۹ آذر ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
HA19 نوشته:

سعيد سيتي پپ امروز فوق العاده بود
يه كم صبر كن اخر فصل قضاوت كن دربارش
خواهشن هم با زيدان و پنالدو و اينا مقايسش نكن :(

واقعا مسخرس ك رونالدو فقط يه توپ طلا كمتر از مسي داره

اون مقایسه که کل کل بود، و گرنه پپ هرچی باشه بالاخره خودیه و ربطی به اون نجسا نداره. اما شدیدا اعتقاد دارم overrated ه و اون تصویری که ازش ساختن بزرگتر از چیزیه که هست.

من اصولا فوتبال رو از روی عدد و رقم و قهرمانی و اینا تحلیل نمی کنم و اعتقاد دارم نگاه آماری، سطحی ترین و عقب مونده ترین نگاه فوتبالیه، بلکه باید تو زمین کیفیت بازی رو دید. چیزی که من از من سیتی پپ دیدم اینه که وقتی پلن پاسکاری های بی حاصل وسط زمینشون منجر به پاس عمقی و موقعیت نمیشه، مداوم توپ رو می کشن روی دروازه! و این واقعا بدترین نوع فوتباله! حالا قهرمان بشن یا دهم بشن، برای من کیفیت فوتبالی مهمتره. همون طور که زیدان ممکنه دو تا جام مهم برده باشه اما هرکس بازی رئالو می بینه می فهمه مربیش یه احمقه!

وای مسی چه خوب بود. (الکی مثلا این پست مربوط به این تاپیکه )

۲۹ آذر ۱۳۹۵
نام کاربری: raminfarjam
پیام: ۷۳
عضویت از: ۱۴ آذر ۱۳۹۵
از: tehran
طرفدار:
- messi
- rivaldo
گروه:
- کاربران عضو
دوستان فارغ از نتیجه ای که آخر بازی ممکنه رقم بخوره برای دیدن کیفیت یه مربی باید به سبک بازیش و برتری تاکتیکیش تو طوله نود دقیقه نگاه کرد...تیم گواردیولا چه جلو یونایتد چه آرسنال چه چلسی که من هرسه بازی رو کامل دیدم از نظر خلق موقعیت و سبک بازی و تاکتیک سرتر بود جدا از تمام این مقایسه ها پپ پرافتخارترین دوران باشگاه محبوبمنوو رقم زده ومسلما این اتفاق شانسی و کشکی نبوده پس شایسته احترامه اما چیزی که مخصوصا این فصل توبازیه تیممون دیده میشه اینکه انریکه چیزه زیادی رو به تیم اضافه نکرده مهرخاصی یا شیوه ای که بگیم مال انریکس تو تیم دیده نمیشه فقط بارسا سانترم میکنه همون مشکلات زمان پپ به شکل بیشتری الانم هست مثلا توبازیهای جلویه تیمهای خیلی دفاعی وپرسینگ شدید کاملا مشکلات اونموقعه هست بلکه بیشتر الانم دیده میشه من امیدوارم امسال با انریکه تیم بترکونه وهمه جامهارو بیاره هرچند با این سبک و خط هافبک سخت و بعیده اما مهمترین چیز واسه من موفقیت بارساس حالا مربیش مهم نیست اما فکر میکنین انریکه کشش یه فصل دیگرم داره؟من که بعید میدونم

۲۹ آذر ۱۳۹۵
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

عکس از این بهتر داریم؟!

۲۹ آذر ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
raminfarjam نوشته:

دوستان فارغ از نتیجه ای که آخر بازی ممکنه رقم بخوره برای دیدن کیفیت یه مربی باید به سبک بازیش و برتری تاکتیکیش تو طوله نود دقیقه نگاه کرد...تیم گواردیولا چه جلو یونایتد چه آرسنال چه چلسی که من هرسه بازی رو کامل دیدم از نظر خلق موقعیت و سبک بازی و تاکتیک سرتر بود جدا از تمام این مقایسه ها پپ پرافتخارترین دوران باشگاه محبوبمنوو رقم زده ومسلما این اتفاق شانسی و کشکی نبوده پس شایسته احترامه اما چیزی که مخصوصا این فصل توبازیه تیممون دیده میشه اینکه انریکه چیزه زیادی رو به تیم اضافه نکرده مهرخاصی یا شیوه ای که بگیم مال انریکس تو تیم دیده نمیشه فقط بارسا سانترم میکنه همون مشکلات زمان پپ به شکل بیشتری الانم هست مثلا توبازیهای جلویه تیمهای خیلی دفاعی وپرسینگ شدید کاملا مشکلات اونموقعه هست بلکه بیشتر الانم دیده میشه من امیدوارم امسال با انریکه تیم بترکونه وهمه جامهارو بیاره هرچند با این سبک و خط هافبک سخت و بعیده اما مهمترین چیز واسه من موفقیت بارساس حالا مربیش مهم نیست اما فکر میکنین انریکه کشش یه فصل دیگرم داره؟من که بعید میدونم

این تیم قطعا از همه نظر خیلی کاملتر از تیم پپه (از نظر تاکتیک، از نظر مهره اون تیم قطعا خیلی بهتر بود) و تمامش مدیون نبوغ تاکتیکی انریکه است، کسی که بارسا رو از تیم یکنواخت و قابل پیش بینی زمان پپ تبدیل کرد به تیمی که برای هر حریفی پلنی داره و در مقابل هر سیستمی، یه شیوه متفاوت بازی می کنه. انریکه به این تیم یاد داد که فوتبال فقط پاسکاری الکی وسط زمین نیست که در مقابل دفاع اتوبوسی به بن بست بخوره. به این تیم یاد داد ضد حمله بزنه، پاس قطری بفرسته، با سر گل بزنه، پاس بلند پشت دفاع بفرسته... اینا همه باعث شد سبک خوب اما تک بعدی بارسا رشد کنه و بالغ بشه و دیگه نشه براش یه ضد تاکتیک ابداع کرد که جلوی اون اسیر بشه!

اینها تحولات بزرگی بود که انریکه در تیم ایجاد کرد، چیزی به بزرگی کاری که امثال کرویف و ریکارد در بارسا کردن، و دهها مقاله تحلیلی فنی هم در موردش نوشته شده و اینکه کسی بگه انریکه چیزی به تیم اضافه نکرده باید مشکل رو تو نگاه فوتبالی خودش جستجو کنه!

این تیم هم برای آینده بسته شده، بر خلاف پپ که همه چیز رو مصرف کرد و برای آینده چیزی نذاشت، انریکه با خرید بازیکنای جوون تیمی بسته که سالها می تونه بهتر و بهتر بشه، و قطعا هیچ کس جز خودش نمی تونه این بازیکنای جدید و جوون رو به تکامل برسونه!

حرف از رفتن انریکه فقط از نگاه سطحی (به طور کامل منطق و فرهنگ مادریدی در مورد فوتبال) و البته قدرنشناسی بر میاد و بس. فکر می کنم دوستان دلشون تنگ شده یکی مثل تاتا بیاد بالا سر تیم تا قدر عافیت رو بدونن. انگار انقدر بازی خوب و بردن و جام گرفتن با انریکه برای هوادارا عادی شده که اصطلاحا خوشی زیر دلشون زده! واقعا این حرفها تاسف آور و دردناکه...

۲۹ آذر ۱۳۹۵
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
من بدلایلی بازی دیشب رو نتوستم نگاه کنم، اما الان خلاصه بازی رو دیدم . روی گل دوم سوارز دریبلهایی که مسی میزد، یاد دریبلهای خودم تو بازی با بچه های زیر 4 سال فامیل افتادم که با یه حرکت 4 پنج تاشون محو میشن
واقعا گل دومی که با همکاری مسی - اینیستا - مسی - سوارز زده شد یکی از زیباترین گلهای تاریخ فوتباله بلاشک
گل سومی هم که آلبا زد باز نشانگر قدرت فوق العاده مسی در زدن دریبلهای ریز بود که با یه حرکت 4 تاشونو محو کرد
فقط یکی دو تا نکته منفی : روی گلی که خوردیم به نظرم بازیکن زننده گل از پشت سر ماسکرانو(اگه اشتباه نکنم)استارت زد و از ماسکرانو جلو افتاد و اومد گلو زد ، به نظرم دفاعها بالاخص ماسکی میتونستن بهترتر عمل کنن
و دیگه اینکه نیمار هم دقیقه آخر باز کمی بی دقتی به خرج داد و از روی شکم سیری موقعیتو هدر داد . پرا رئال میتونه از 2 تا موقعیت تو بعضی بازیها 5 تا گل بزنه ولی بارسا تو بعضی بازیها از 20 تا موقعیت 1 گل هم نمیتونه بزنه
و نکته مثبت اینه که اینیستا با برگشتنش یه روحیه مضاعفی به تیم داده
و
به امید خدا بعد بازی رئال کم کم تیم داره به روند رو به رشد سالهای قبلش برمیگرده و به قول خودمون داره میفته رو غلتک و اون بدشانسیهای محض به امید خدا با شروع سال نو میلادی تموم میشه
و
این که خوش شانسیهای محض تیم بکش زیرش زیدان هم بلاخره تموم میشه
ومهمتر اینه که بارسا بازیهای خودشو بکنه و واقعا بارساگونه بازی کنه و مثل دو سال قبل که 3 گانه گرفتیم همه تیما رو از دم تیغ بگذرونه و کوچکترین توجهی به شانس در حد معجزه تیم کچل خوش شانس نکنه

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۲۹ آذر ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۵۵۲ بازدید
۲۲ ساعت قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۰۴۵ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۳۶,۷۷۷ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۷۴,۳۳۰ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۶,۶۲۱ بازدید
۲۷ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۴,۱۴۸ بازدید
۲۷ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۶,۴۹۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۸۵۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۶۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۱۷۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۳ کاربر آنلاین است. (۱۷۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!