به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
آقا وجدانا این یه مورد رو بی خیال بشین.
به نظر من رهبر هیچوقت نمیاد سلامت انتخابات رو زیر سوال ببره حتی اگر واقعا سالم نبوده باشه. با زیر سوال رفتن انتخابات بیشتر نظام زیر سوال میره تا دولت برگزار کننده انتخابات.
ضمن اینکه زیر سوال رفتن شخص روحانی هم در واقع زیر سوال رفتن خود نظامه. فرض کنید (صرفا فرض) خیانتکار بودن یه رئیس جمهوری (مثلا روحانی) ثابت بشه. من قول میدم ضد انقلاب ها (که همه تو دلمون میدونیم به کی رای دادن) اولین کسانی هستن که نوک پیکان رو به سمت رهبری میگیرن و میگن اگر این رئیس جمهور خیانتکار بود باید مثل بنی صدر عزل میشد و حالا که عزل نشده پس نظام هم فلان است و رهبر هم فلان است و این حرفا.
به نظر من زیر سوال بردن صحت انتخابات و حتی شکایت کردن آقای رئیسی در این مورد یه اشتباه سیاسی هست.
ضمن اینکه اگر این دولت تک دوره ای بشه تا دنیا دنیاست اینا تو سر ما میکوبن که روحانی داشت همه چیز رو درست میکرد نذاشتن. بذارید ببینن 4 سال بعدی هم ادامه همین روند هست.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: Barca.Forever
پیام: ۵۶
عضویت از: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
از: تهران
طرفدار:
- پویول
- کرایوف
گروه:
- کاربران عضو

اینجا

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
تو خاطرات آقای رفسنجانی نوشته بود که رفتم پیش امام خمینی ره گریه کردم .... بهش گفتم این بنی صدر ما ازش در لانه جاسوسی مدرک داریم که با سازمان سیا چونه زده روی حقوقش ، چرا نمیزاری پیگیری کنیم؟؟؟؟ امام فرمودند... فکر میکنی تو میدانی ولی من بی خبرم؟ من هم میدانم... هاشمی گفت من تعجب کردم گفتم پس چرا اقدام نمیکنید؟؟؟ گفت باید مردم هوشیار بشوند... باید بفهمند به چه کسی رای داده اند... بگذار ببینند به کی رأی داده اند تا سری بعد با هوشیاری بیشتری رای بدهند... مردم باید هوشیار بشوند... مردم باید هوشیار بشوند...

نقل قول
💢لشکر امید : 16 میلیون روئین تن 🔸✳️🔸 شاید تعجب کنید. اما اینکه قریب 16 میلیون نفر اسیر بمباران تبلیغاتی بی سابقه و صحنه آرایی و دروغ و دغل نشده اند، رکوردی بی سابقه در طول تارخ است و از رشد شعور و ژرف اندیشی در تاریخ بشریت حکایت می کند. پیامبر (ص) در پیشاپیش لشکر با دشمنان در جنگ اُحُد می جنگید که شایعه کردند حضرت کشته شده و با همین یک دروغ، همه گریختند جز چهار پنج نفر. بعد از پیامبر، امویان با دروغِ حکمیت و صلح به جای جنگ، تمام سپاه امیر مومنان (ع) جز چند نفر در تراز مالک را فریب دادند و تاریخ به سقوط افتاد. ♦️🔰♦️ با دروغ و تهدید و تطمیع کاری کردند که حتی سردار و سرلشکر بزرگ امام حسن علیه السلام (عبیدالله بن عباس) در میانه جنگ، از اردوگاه معاویه در آورد. و آن سردار دیگر ، به شماتت امام ( با خطاب یا مذلّ المومنین!! ) پرداخت که چرا صلح با معاویه را پذیرفته است. و با همین شیوه نیرنگ بود که عبیدالله بن زیاد، همراه چند ده نفر از شام به کوفه آمد و کوفیان چند ده هزار نفری را چنان فریفت که از همان جماعت ِ پیمان بسته با امام حسین (ع)، فقط هانی بن عروه ماند و حبیب بن مظاهر و دو سه نفر دیگر... باور کنید حضور 16 میلیون انسان نفوذ ناذیر و روئین تن در برابر پیچیده ترین و مسموم ترین نیرنگ های عملیات روانی ، در طول تاریخ بی نظیر است . بلکه یک سرمایه سرشار و پر انگیزه و امید و نشاط برای کارهای بزرگ و دوران ساز است ؛ ان شاء الله. محمد ايماني

حجت الاسلام مرادی:
وقتی برنامه های شعبده بازی رو نگاه میکنم متوجه نکته خوبی میشم:
مردم برای کسی دست میزنن که گیجشون کنه،
نه آگاهشون...

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ما سال ٨٨ به نظام اعتماد كرديم و وقتي گفت قانونى شكايات رو بررسي مى كنه قبول كرديم پس حالا چرا بايد تهمت بزنيم اونوقت چه فرقي داريم با اون ٨٨ايا؟

قطعا ما مثل اونا نیسیم
اونا سال 88 نزدیک 13 میلیون بودن و ادعای تمدن داشتن؛ ولی 8 ماه کشور رو به آشوب کشیدن
ما سال 96 نزدیک 16 میلیون هستیم(علی رغم تخلفات بسیار گسترده ای که حتی خودشون هم قبول دارن ؛ به علاوه خرید و فروش رای و گرفتن شناسنامه های مردم و ندادن تعرفه و دادن تعرفه بدون مهر و...........) و بگفته وزیر امنیتی ارشاد که بعدا عذر خواهی هم کرد؛ ما خشونت طلب و افراطی و تندرو و جنگ طلب هستیم ؛ ولی کوچکترین اقدامی خلاف قانون و در جهت ضربه زدن به امنیت کشور نکردیم
نقل قول
بعدم از كجا مى دونيد تخلفات در حدي گسترده بوده كه اگه نبود روحانى راى نمى آورد؟ ب نظرمن بهتره صبر كنيم تا تخلفات از راه قانونى بررسي بشه نه اينكه از الان واسه خودمون حكم بديم.

اصلا فرض رو بر این بگیریم که تمام این تخلفات اگر هم نمی بود باز هم روحانی با اختلاف پیروز میشد؛ اما آیا این دلیلی بر انجام تخلف و یا ادعای نبود تخلف و برگزای دقیق انتخابات ...........میشه
و آیا با این ادعا میشه استنتاج کرد که اگر تخلف نمشید بازهم روحانی برنده بود، پس چشم رو بر روی تخلفات بست
میزان تخلفات به حدی گسترده بوده که دکتر علی نیکزاد رئیس ستاد سید در همون روز جمعه بارها و بارها به شورای نگهبان و وزارت کشور نامه زدن و اعتراض کردن
اصلا حتی اگه در یه صندوق هم تخلف صورت بگیره؛ بازم قابل قبول و قابل توجیه کردن نیست و مردم رو در برگزاری صحیح انتخابات کم اعتماد میکنه
و شک نکنین اتاق ایحاد جنگ روانی تیم حریف که ماشالله همشون هم از مطرودی های وزارت اطلاعات بحث برانگیز سالهای قبل هستن، با انجام اینکار میخوان صدای اعتراض طرفداران و حامیان رئیسی رو در بیارن تا در اونصورت ربطش بدن به 88 و بگن پس اونموقع هم چون دولت مستقر مسئول برگزاری بود؛ تقلب(ونه تخلف) انجام داده
واینا با این حجم تخلفات گسترده تعمدی در سراسر کشور بصورت یکپارچه ، یک بازی دوسر برد رو از نظر خودشون شروع کردن
ولی قرآن می فرماید و مکروا و مکرالله و الله خیر الماکرین
نقل قول
آقا وجدانا این یه مورد رو بی خیال بشین.

برادر من 4 میلیون و 800 هزار تعرفه بدون مهر چرا باید پخش بشه؟؟؟؟؟؟؟؟
صبح شنبه هم ادعا کردن که این تعرفه ها رو سپاه پاسداران و بسیج بصورت هماهنگ برای تقلبی دیگر و برگردوندن نتیجه به نفع رئیسی در صندوقها ریختن
ولی آخه این دو ارگان یا نهاد چرا باید بیان و تعرفه بدون مهر بندازن تو صندوق
بعدشم تمام تعرفه ها کد داره و تک تکشون با شماره ملی افراد قابل تطبیقه
نقل قول
ه نظر من رهبر هیچوقت نمیاد سلامت انتخابات رو زیر سوال ببره حتی اگر واقعا سالم نبوده باشه. با زیر سوال رفتن انتخابات بیشتر نظام زیر سوال میره تا دولت برگزار کننده انتخابات.

متاسفانه اونا هم با تخلفات عمدی بدنبال همین بودن و یک بازی دو سر برد برای خودشون رو شروع کردن
نقل قول
ضمن اینکه اگر این دولت تک دوره ای بشه تا دنیا دنیاست اینا تو سر ما میکوبن که روحانی داشت همه چیز رو درست میکرد نذاشتن. بذارید 8 سالش کامل بشه تا به چشمشون ببین 4 سال بعدی هم مثل این 4 سال (و البته 4 سال قبلیش) تو همه عرصه ها وضعیت بدتر میشه و فقط بی حیایی بیشتر میشه.

کسانی که خودشون روبه خواب زدن؛ به هیچ وجه نمیشه بیدار کرد
4سال دیگه هم باز میگن ما داشتیم کار میکردیم یه عده افراطی و تندرو جنگ طلب 22 بهمن اومدن شعار دادن باز تحریما شدیدتر شد
ما داشتیم کار میکردیم اگه سپاه چند ماه آزمایش موشکیش رو متوقف میکرد موفق میشدیم ولی نذاشتن
ما داشتیم مشکلات رو حل میکردیم ولی مدافعان اسد با دخالت آشکار در سوریه باعث شدن باز ما حامی تروریسم معرفی بشیم در دنیا و باز مشکلات حل نشه
و..............................
اینا کارشون همینه برادر من
اما بازم امیدواریم که تو دوره دوم کار کنن اگرم کار نکردن عده دیگه ای از مردم متنبه بشن

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
🇮🇷🇮🇷🇮🇷 یادداشت انتخابات 🇮🇷🇮🇷🇮🇷

🇮🇷✍️ آهای امیر جعفری! صفا کن از نظامی که از تو رأی میگیرد و از پدر من جان!

یادداشت تکان دهنده حسین قدیانی فرزند شهید درمورد انتخابات👇

✅ آقایون نظام مقدس جمهوری اسلامی!

✅ آیا این فقط حسن روحانیه که می‌تونه در عرض ی ماه، قوه‌ی قضائیه‌ی مملکت و سپاه و بسیج و صدا و سیما و کوفت و زهر مار را با خاک یکسان کند و «تو» هم نشنود یا من و ما هم آزادیم که مدعی باشیم دستگاه قضا، جز اعدام و بگیر و ببند و حصر علما و ال و بل، هیچ کارنامه‌ی دیگری ندارد؟!

✅ اصلا سئوالی از عزیز دلم آقاعزیز! برای چی روی موشک‌ها برداشی نوشتی «مرگ بر اسرائیل» که تحریم‌ها لغو نشود؟!
حضرت قاسم! یارانه‌ی قطع شده‌ی مرا چرا خرج آسایش قددراز چشم‌تیله‌ای می‌کنی؟! به تو چه سوریه؟! به من چه عراق؟!
یا نه؟! فقط روحانی و جهانگیری آزادند برای این اباطیل؟!

✅ والله حاج‌قاسم! برادران شهید نامزد پوششی مناظرات که جای خود دارند؛ نزد مهدی جهانگیری هم بروی، ما عمرا حسادت کنیم! ما فقط یک حرف داریم! خطاب به همه‌ی شما! به همه‌ی شماها! به همه‌ی سران لشکری و کشوری! بی‌آنکه ناظر بر این همه تخلف، دولت و یا نظام را متهم به تقلب کنیم

✅ سئوالی از محضرتان می‌پرسیم: اگر مصلحت در ابقای رئیس‌جمهور فعلی بود و اگر او، این همه آزاد است که حتی منقل را هم ببندد به بیت بزرگان و جیک احدی از شما هم درنیاید، معذرت می‌خواهم، مگر مرض دارید انتخابات برگزار می‌کنید؟! و احساسات پابرهنه‌ها را جریحه‌دار می‌کنید؟!

✅ پاپتی گرسنه‌ی نالایق، تعرفه می‌خواهد چه کار؟! تعرفه‌ی رأی، مفت چنگ ذخیر‌ه‌های طلایی؛ دختر صفدر! دختر کفتر! ترانه‌ علیدوستی! باران کوثری!

✅ والله پابرهنه‌ها، بخصوص از نوع انقلابی و حزب‌اللهی آن، آنقدر خر نظام هستند که حتی با انتصاب هم، به روحانی بگویند؛ رئیس‌جمهور قانونی! اینکه دیگر انتخابات نمی‌خواهد!

✅ آقای آملی! با جان علما چه کار داری؟! آقای جعفری! سپاه را چه به سیاست؟! موشک‌های حضرتعالی، شکم این ملت را پاره کرده! مهمات تو نبود، تا الان لغو شده بود تحریم‌ها!

✅ و من عاشق حسن روحانی هستم! پرزیدنتی که از دروغ و تهمت، کوه هم بسازد، باز مصلحت نیست صلاحیتش رد شود!

✅ مصلحت فقط این است: ما برای همیشه، اسگل نظام مقدس جمهوری اسلامی باقی بمانیم! در صف رأی بیاستیم اما حق رأی نداشته باشیم!

✅ شهدای مدافع حرم، یعنی بادیگاردهای امنیت نجومی‌بگیران! من این را تازه فهمیدم!

✅ آهای امیر جعفری! حق با تو بود! لیاقت ما همین است! فقط خواهشا ژست اپوزیسیون نگیر! صفا کن با نظام مقدسی که از تو رأی می‌گیرد و از پدر من جان!

✅ رونوشت: علی‌بن‌ابی‌طالب!

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
انتخابات 96 تمام شد اما ...

یادتان هست در انتخابات 88 کاندیدای شکست خورده فرمان آشوب و بلوا داد و با هدف ابطال انتخابات 8 ماه کشور را در آتش فتنه خود سوزاندند.

مهمترین دلیل تقلب در انتخابات 88 را توزیع سیب‌زمینی، چند ماه قبل از انتخابات مطرح کردند.

👈 اما در انتخابات 96

1️⃣ وام‌های 10 میلیونی به دهیاران
2️⃣ توزیع گسترده پول در مناطقی از کشور
3️⃣ سه برابر کردن یارانه‌ها و مستمری مستضعفین
4️⃣ حضور مسئولین و وزرا در سفرهای تبلیغاتی روحانی
5️⃣ نمایش برگ رای وزرا به روحانی در روز انتخابات
6️⃣ تاخیر در شروع انتخابات بعضی حوزه‌ها
7️⃣ تاخیر در ارسال تعرفه به حوزه ها

و صدها مورد تخلف دیگر

با همه این حرف‌ها رقیب آقای روحانی هیچگاه تهمت تقلب نزد و با فرمان آشوب به صورت نظام پنجه ظلم نکشید.

✅ و اما در طرف مقابل، برنده انتخابات بجای تشکر از همه رقبا، باز هم دهان به خشونت باز کرد و رای خود را "نه به خشونت " اعلام کرد.

خشونتی که حتی یک سطل زباله هم آتش نگرفت.
همچنین:
😓😓😓😓
انتخابات ایران تمام شد و
روحانی انتخابات را برد اما شرافت واخلاق وجوانمردی را باخت😓

رئیسی انتخابات راباخت اما اخلاق، غیرت ایرانی جوانمردی وشرافت را برد😓
57 درصد مردم ایران شرایط فعلی را خوب دانسته و به حسن روحانی رای دادند😓

این عده ماجرای فیشهای نجومی را شنیدند اما آنرا قبول کردند😓

فریاد مظلومانه معدنچیان را دیدند اما رگ غیرت مردم نجنبید😓

رکود و کاهش اشتغال را دیدند و چهار سال دیگر به آن تن خواهند داد😓

ماجرای برادر رییس جمهور و یقه سفیدهای دولت را فهمیدند اما تاثیری بر رایشان نگذاشت😓

تعطیلی کارگاه ها و کارخانه های تولیدی و از دست دادن شغل هم از محبوبیت دولت موجود نکاست😓

کاهش مقدار و حذف یارانه را هم قبول کردند😓.

اجرای سند وحشتناک ۲۰۳۰ رادرباره مسایل فرهنگی و آموزشی کشور را شنیدند.😓

تعطیلی یا رکود در صنایع هوایی و هسته ای و موشکی انتخاب این افراد را تحت الشعاع قرار نداد😓

به رای همه این افراد احترام میگذاریم و به رییس جمهور منتخب که رییس جمهور مانیز هست و ازش مطالبه قانونی داریم تبریک میگوییم اما:
از این به بعد کسی حق ندارد مشخصا از دست نظام و رهبری ناله کند و مشکلات اساسی جامعه از قبیل فقر ،رکود،تعطیلی کارخانجات ، عدم اشتغال و فرهنگ و ... را به نظام منتسب کند ✋️✋️✋️

((خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر با دست خودشان))😏😏😏😏

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: WarNerve
پیام: ۱۶
عضویت از: ۲۹ شهریور ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سرباز ولایت نوشته:
اولا از نظر ما هدف اول مشارکت حداکثری در انتخابات بود که بحمدالله علی رغم کارشکنی های بسیار زیاد دولت در ندادن تعرفه و یا دادن تعرفه بدون مهر به مناطق طرفدار رئیسی محقق شد و این اولین خواسته حضرت آقا بوده
دوما در میدان کربلا هم مشخص شد که کثرت یه گروه دال بر حق بودنشون نیست و ممکنه اکثر افراد این گروه یا ناآگاه باشن یا فریب خورده باشن یا ............
سوما ما هرگز به گروهی توهین نمی کنیم بلکه بر اساس آموزه های دینی میگیم نباید وضعیت جامعه طوری بشه که منکر ترویج بشه
نبود شغل برای جوونا باعث تاخیر در ازدواج و این هم باعث فساد در جامعه میشه
مهم اینه
چهارما هیچ کسی بجز ائمه معصوم نبوده و نیست و نخواهد بود
و ما هم ادعای عصمت نمی کنیم و ممکنه کارنامه اعمالمون طوری باشه که ما در قعر جهنم باشیم ولی مخالفین ما در بهشت و کنار پیامبر
ولی حرف ما اینه که دولتی که فسادش برای همگان مشخص شده ؛ دولتی که انواع وعده های دروغش برا همه مشخص شده؛ دولتی که ادبیاتش در مواجهه با منتقدان مشخص شده؛ دولتی که خط ومشی مخالفش با خط ومشی رهبری مشخص شده؛ و...............
چطور میشه که دوباره رای میاره!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مگر اینکه مردم همانند مردم کوفه شده باشن و.............

مشارکت مردم فوق العاده بود اما بحث اینه که 40 میلیون شرکت کردن و بیشتر از 20 میلیون به روحانی رای دادن نمیشه گفت اینا تا وقتی که رسیدن پای صندوق رای با بصیرت بودن و با شعور و دلیل مشروعیت نظام اما همین که اسم روحانی رو نوشتن از فهم و شعور خالی شدن
در مورد تقلب هم سال 88 یه طرف دیگه این حرفا رو میزد. من اون موقع قبول نداشتم الانم قبول ندارم مگه اینکه این ادعا رو شورای نگهبان ثابت کنه

من به شدت با این که مد شده همه ی تقصیرا رو گردن دولت های قبلی میندازن مشکل دارم اما اینجا دیگه باید گفت نبود شغل و مشکل ازدواج فقط مختص به این دولت نبوده

در مورد اینکه دولت "فسادش" برای همه مشخص شده هم به نظرم ادعای سنگینیه. نمیشه با یه جمله یه سیستم رو برد زیر سوال. اگه دولت واقعا" تا این سطح فاسد بوده و از رهبر فاصله گرفته باشه از سیستم و البته خود آقا انتظار دارم جلوشونو بگیره

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
ما به روحانی رای ندادیم چون از شرایط فعلی راضی ایم و چشممونو رو اشتباهات این دولت بستیم
رای دادیم چون خسته شدیم از این افکار اصول گرایاها که خودشونو جبهه حق میدونن مخالفاشونو باطل خودشونو حسین مخالفاشونو لشکریان کوفه
شما به خودتون باختین نه به اصلاح طلبا

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
مبدل الاشباح
نام کاربری: gh.mo
پیام: ۱,۵۶۰
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
*SepideH* نوشته:

ما به روحانی رای ندادیم چون از شرایط فعلی راضی ایم و چشممونو رو اشتباهات این دولت بستیم
رای دادیم چون خسته شدیم از این افکار اصول گرایاها که خودشونو جبهه حق میدونن مخالفاشونو باطل خودشونو حسین مخالفاشونو لشکریان کوفه

اصولگراها که نماد واقعی اسلام نیستن.
اون ها هم بنده ی خدا هستن و توی دفاع از اون چیزی که حق میدونن اشتباه میکنن.
برای این هم خودشون رو حق میدونن چون عقاید و خواسته هاشون بیشتر با سخن خدا و ائمه منطبقه . ولو اینکه رفتارشون با اونها منطبق نباشه.
اما متاسفانه اصلاح طلب ها اینطور نیستن. عقایدشون با خیلی از مبانی که ما معتقدیم مخالفه
و الا اصل اصلاح طلبی و اصولگرایی هردوش خوبه. امام حسین هم اصلاح طلب بود هم اصولگرا
میخواست مبانی اسلام رو که دست کاری کردن اصلاح کنه و بر اصول اصلی اسلام باقی بمونه.
ما اگر هدفمون دینمون بوده باشه نباختیم. چون اون چیزی رو میخوایم که خدا برامون مقدر کرده و تلاشمون رو در راستای دینمون انجام دادیم.
بازنده اون کسی است که بخاطر حزب و گروه خاص، بخاطر تنفر از گروهی خاص انتخاب کرده

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول

هر کس شناخت خودش رو از حسین داره.
حسینی که من میشناسم با بدحجابی یکجا جمع نمیشه.
حسینی که من میشناسم نمیتونه با دیسکو یکجا باشه.
حسینی که من میشناسم نمیتونه با رقص زن و مرد نامحرم کنار بیاد.
یعنی من یا باید بگم راه حسین رو میرم و از مصادیق بی بند و باری اعلام برائت کنم یا اینها رو بخوام و بگم حسین بره پی کارش. هر 2 تا باهم نمیشه.
شما کانال های اصلاح طلب ها رو یه نگاهی بنداز. با افتخار نوشتن "اولین دیسکوی بعد از انقلاب" در فلان خیابان. همش رقص نامحرم با نامحرم. دختر بدحجاب. پسر بدحجاب. حتی گاهی بی حجاب.
حسینی که من می شناسم نمیتونه با اینها یکجا جمع بشه.
شاید من اشتباه می کنم. من میرم می شینم فکر می کنم شاید من حسین رو اشتباه شناختم. اما خواهش می کنم شما هم برید بشینید فکر کنید. شاید واقعا این شعارهایی که دارید بهش رای میدید با راه حسین در تضاد باشه. شاید واقعا حسین با این چیزها قابل جمع نباشه. شاید واقعا مجبور باشید بین حسین و این چیزها یکی رو انتخاب کنید.
نقل قول

به هر کی که باخته باشیم مهم اینه که رفتارمون بعد از باخت درست بود. نه اینکه بیایم تو خیابون کشت و کشتار راه بندازیم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۰,۱۱۷ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۴۴۰ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۸۸۱ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۲,۲۴۲ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۱۴۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۳۵۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۵۹۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۶۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۵۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۸ کاربر آنلاین است. (۹۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!