به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
هافبک اسپانيايي آرسنال با عصبانيت تمام خبر يکي از نشريات درخصوص اينکه او از امضاي قرارداد جديد با اين باشگاه خودداري کرده است را تکذيب کرد و گفت که از حضور در جمع توپچي ها خوشحال است.

يکي از روزنامه هاي لندني اعلام کرد که "سسک فابرگاس" از امضاي قرارداد جديد خوددداري کرده است و بر همين اساس ممکن است آرسنال را ترک کند.
اين بازيکن جوان چندي پيش گفته بود که ممکن است روزي دوباره به بارسلونا بازگردد و همين جمله او مشخص مي کرد که شايد در آرسنال راحت نيست.
با همه اين تفاسير فابرگاس در گفتگو با سايت رسمي باشگاه آرسنال اظهار داشت:يکي از روزنامه گزارش داده بود که من پيشنهاد امضاي قرارداد جديد را قبول نکردم.حالا بايد بگويم که اين خبر نادرست است.
وي افزود:اين نوشته فقط يک دوبهم زني است.هرکسي مي داند که من قرارداد طولاني مدتي با آرسنال دارم و از اينکه اينجا هستم،خوشحالم.اکنون نيز تمام تمرکزم بر روي آن است که بهترين بازي هاي خود را براي توپچي ها انجام دهم.
گفتني است فابرگاس تا پايان سال 2011 با آرسنال قرارداد دارد؛قراردادي که مي تواند تا سال 2014 نيز تمديد شود.
منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۸ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
منیعرئال مادريد با حضور "ايكر كاسياس" درون دروازه‌اش از سنگرباني برجسته برخوردار است، با اين حال رييس اين باشگاه خواستار افزايش توان رئال در اين بخش است.

به گزارش یوفا: رامون كالدرون آرزو دارد جان‌لوئيجي بوفون را در جمع كهكشاني‌ها ببيند. رئال مادريد و يوونتوس سه‌شنبه در ديدارهاي مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا برابر هم قرار خواهند گرفت. كالدرون در آستانه‌ي اين ديدار احترام زيادي به سنگربان بانوي پير فوتبال اروپا نشان داد.

رييس رئال در اين باره به روزنامه "توتو اسپورت" گفت: بوفون بازيكن روياهاي من است. او يك اسطوره است و دوست دارم او را در رئال داشته باشم.

مرد شماره‌ي يك باشگاه رئال مادريد از مائورو كامورانزي و الساندرو دل‌پيه‌رو به عنوان بازيكنان بزرگ ديگري ياد كرد. او افزود: ما البته با حضور ايكركاسياس سنگربان دسته اولي داريم و صادقانه بايد گفت ديگر نيازي به جايگزين در دروازه نداريم.

كالدرون درباره اين بازي گفت: انتظار دوئلي پرهيجان را دارد.

براي فوتبال روز بزرگي خواهد بود. اين يك فوتبال كلاسيك اروپاست. خوشحال هستيم كه برابر يووه بازي مي‌كنيم.

۳۰ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
تیم فوتبال والنسیا دیشب با نتیجه پرگل 4 بر صفر مقابل نومانسیا به برتری رسید و در صدر جدول رده‌بندی رقابت‌های فوتبال لالیگا اسپانیا قرار گرفت.

به گزارش یوفا: تیم فوتبال والنسیا دیشب در چارچوب هفته هفتم رقابت‌های لالیگا اسپانیا در حالی که در مستایا میزبان نومانسیا بود با گل‌های داوید ویا (5 و 87) ، خوان ماتا (72) و ویسنته رودریگز (83) مقابل این تیم به پیروزی رسید.

تیم بارسلونا هم در یکی دیگر از دیدارهای برگزار شده شب گذشته با نتیجه یک بر صفر مقابل میزبان خود آتلتیک بیلبائو به برتری رسید. ساموئل اتوئو در دقیقه 63 تک گل این دیدار را به ثمر رساند.

اوساسونا با مربی جدید خود کاماچو هم نتوانست به پیروزی دست پیدا کند. این تیم در حالی که مهمان تیم ته جدولی اسپورتینگ گیخون بود با نتیجه 2 بر یک شکست خورد. جواد نکونام به طور کامل در این دیدار در زمین حاضر بود و مسعود شجاعی، دیگر بازیکن ایرانی اوساسونا، از دقیقه 45 جایگزین خوان فران شد.

در سایر دیدارهای دیشب لالیگا نتایج زیر حاصل شد:

* مالاگا 2 - ختافه یک
* راسینگ سانتاندر صفر - دپورتیوو صفر
* رئال بتیس 3 - مایورکا صفر
* وایادولید یک - رکرتیوو هوئلوا یک
* آلمریا صفر - سویا یک

جدول رده بندی:

1- والنسیا 19 امتیاز
2- سویا 17 امتیاز، تفاضل گل 9+
3- ویارئال 17 امتیاز، تفاضل گل 6+
4- بارسلونا 16 امتیاز، تفاضل گل 12+
5- رئال مادرید 16 امتیاز، تفاضل گل 10+

18- رکرتیوو هوئلوا 5 امتیاز
19- اوساسونا 4 امتیاز، تفاضل گل 3-
20- نومانسیا 4 امتیاز، تفاضل گل 8-
منبع

۳۰ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
سرمربي رئال مادريد در آستانه جدال مهم با يوونتوس ايتاليا از پيروزي قاطعانه مردانش خبر داد.

به گزارش یوفا برنارد شوستر گفت: تاكتيك رئال مادريد تك بعدي نيست و ما با بازي خوب خود همه را غافلگير مي كنيم.

وي افزود: بازيكنان رئال مادريد توانايي غلبه قاطعانه برابر يوونتوس ايتاليا را دارند و ثابت مي كنيم كه مادريد شخصيت قهرماني در اروپا را دارا است.

يوونتوس در ورزشگاه دل آلپي پذيراي شاگردان برند شوستر، سرمربي آلماني رئال مادريد است.

۳۰ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
مهاجم كامروني بارسلونا در 114 بازي خود براي تيمش 83 گل به ثمر رسانده است.

به گزارش یوفا: ساموئل اتوئو با تك گل پيروزي بخش خود در هفته هفتم لاليگا به مرز ركورد شكني گلزنان بزرگ تاريخ بارسلونا از جمله كوبالا، استويچكوف و ريوالدو نزديك شد.

نسبت گل هاي زده اتوئو به تعداد بازي در مقايسه با ساير ركوردداران بارسلونا قابل توجه است و او مي تواند در ادامه درخشش خود در لاليگا به ركوردي در خور تحسين دست پيدا كند.

كوبالا ستاره قديمي بارسلونا در 186 بازي خود براي اين تيم موفق شد 131 گل به ثمر برساند.

۳۰ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
بهترين بازيكن جهان در سال 2005 از توهين هموطنان خود در فرودگاه تورين ابراز تاسف و ناراحتي كرد.

به گزارش یوفا فابيو كاناوارو گفت: دوستان اسپانيايي من از رفتار هموطنانم به شدت ناراضي شدند و باور نمي كردند هواداران يك تيم با بازيكن قديميشان اينگونه برخورد كنند.

وي ادامه داد: آيا هواداران ناپولي هم چنين استقبال را از من خواهند داشت؟ اگر اينطور است بهتر است با لباس رئال مادريد از فوتبال حرفه اي خداحافظي كنم.

كاپيتان ايتاليا افزود: زماني يوونتوس را ترك كردم كه متوجه شدم بيشتر افتخارات باشگاه با رشوه، فساد مالي و فريب اذهان عمومي به دست آمده است.

براي بازيكناني كه در يوونتوس مانده اند احترام قائلم؛ اما پس از آن همه تلاش و از خود گذشتگي چگونه ممكن بود در تيمي بمانم كه مربي و اكثر بازيكنانش به خاطر رسوايي باشگاهشان و سقوط به دسته دوم، رفته اند.

كاناوارو افزود: به هواداران حق نمي دهم. چرا بايد به آنها حق بدهم؟ آنها حقوق يك بازيكن قديمي را رعايت نكرده اند.
منبع

۳۰ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: messi&mehran
پیام: ۱,۴۵۹
عضویت از: ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از: همدان
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو

سرمربي سابق بارسلونا تاكتيك همتاي خود را تحسين كرد.

فرانك ريكارد گفت: پپ گوارديولا مربي بزرگي است و مي تواند با بارسلونا قهرمان لاليگا شود.
وي افزود: از ديدمن تاكتيك گوارديولا بي نظير است. او با همه بازيكنان دوست و صميمي است و نشان داده كه كارش را خيلي خوب بلد است.
وي خاطر نشان ساخت: اطمينان دارم كه گوارديولا موفق عمل مي كند و از هواداران مي خواهم او را در اين كار كمك كنند.

منبع

.:::حتما سر بزنید:::. music-nice.mihanblog.com
۳۰ مهر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
برادر مهاجم آرژانتيني تيم فوتبال بارسلونا به جرم حمل اسلحه دستگير شد.

به گزارش یوفا: برادر برزگتر ليونل مسي به علت دستگيري توسط پليس ، باعث لطمه به اعتبار برادر ورزشكار خود شده است.

ماتياس 26 ساله بخاطر حمل اسلحه دستگير شد و پس از چندين ساعت حبس، با قرار وثيقه آزاد شد تا در آينده اي نزديك مورد محاكمه قرار گيرد.

برادر مسي درحالي دستگير شد كه اسلحه وي پنج فشنگ داشته است.

شواهدي در دست است كه نشان مي دهد ماتياس با استفاده از اسلحه براي برخي از مردم مشكلاتي ايجاد كرده است.

وي قبلا نيز بخاطر سرقت و حمله به مردم، توسط پليس دستگير شده بود.

دستگيري ماتياس سبب شده تا منابع خبري آرژانتين از رسوايي تازه در زندگي خانوادگي ليونل مسي كه وابستگي زيادي به وابستگانش دارد،‌ خبر دهند.
منبع

۳۰ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
خاک بر سر این ماتیاس احمق.

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱ آبان ۱۳۸۷
مهمان_
واقعا که ببین چه جوری با ابروی برادرش بازی می کنه
راستی لئو بچه چندمه؟

۲ آبان ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۵,۸۸۸ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۲۳,۷۲۲ بازدید
۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۳۳,۷۳۰ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۷,۱۹۳ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۲۹۴ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۶۸ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۵۹,۷۴۴ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۱۷۲ بازدید
۴ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۳,۶۷۸ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۲۷,۵۴۱ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۸۶۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۱۸ کاربر آنلاین است. (۲۵۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۱۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!