به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
دوستان این اختلال اول صبحی ربطی به مسدود سازی ما نداشت و قطعی سراسری بود ولی کارای مسدود سازی رو به پایانه و حداکثر تا جمعه تموم میشه کار
نقل قول
ریـحــانـه نوشته:

همه پاورپوینتای استادا تو تلگرامه ینی اینا که دان کردیم نمیتونیم ببینیم؟

اگه دانلود کردین و توی حافظه تون هست مشکلی نیست ولی برای راحتی خودتون حتما گزینه save to gallery رو انتخاب کنید که فایل کامل وارد حافظه گوشی یا PC بشه،بعدش هم توی مدیریت فایل خود تلگرام پاک کنید حافظه تون رو که الکی جا نگیره.
یه چیزی رو هم بگم دوستانی که اومدن توی پیام رسان های ایرانی و نگران گیف هاشون هستن با یه حرکت ساده میتونن گیف هاشون رو انتقال بدن به اونجا.
اینکار رو هم با نسخه گوشی میشه انجام داد و هم PC هیچ فرقی نمیکنه.فرقی هم بین ایتا و سروش و بقیه ایرانی ها توی این قضیه نمیکنن.
ببینید گیف هایی که میخواین منتقل کنید رو روش بزنید تا پخش بشه وقتی پخش شد روش بزنید تا گزینه ها بیان.وقتی اومد برای گوشی بزنید save to downloads برای pc هم بزنید روی save file as بعدش مسیری واسه ذخیره شدن انتخاب کنید.
برین توی اون نرم افزاری که توش ثبت نام کردین حالا ایتا،سروش،گب یا هر چیزی دیگه برین توی قسمت chat with yourself توی اون قسمت بزنید روی علامت attach از اونجا آپلود کنید اون گیف تون از جایی که ذخیره ش کردین وقتی آپلود شد پخش میشه بزنید روش تا گزینه ها بیاد.بزنید روی save gif...به همین راحتی هرچند مطمئنم دوستان خودشون اینکارن.
اگه سوالی داشتین یا جایی رو متوجه نشدین بگین تا توضیح بدم حالا اگه شد و وقت کردم با عکس یا فیلم یه بار دیگه توضیح میدم.
در مورد استیکرا هم خدمتتون عرض کنم خود سروش،استکیرای ایرانی رو تقریبا همه شون رو داره و توی قسمت تنظیمات توی استیکرای پیشنهادی شون گذاشته شون،برای ایتا فعلا میسر نیست چون هنوز ربات هاش فعال نشدن برای بقیه پیام رسان ها بنده در جریان نیستم.
نقل قول
*SepideH* نوشته:

خوندم اینا رو ولی همش بر مبنای گمانه . تا حالا تونستن مدرکی پیدا کنن که تلگرام جاسوسی میکنه و اطلاعات کاربرای ایرانیو
میده به اسراییل؟ اگه مدرک داشتن که تو بوقو کرنا میکردن تا حالا. بعدم تلگرام مگه مال خود روسیه نیست الان به خاطر
اینکه اطلاعاتشو به دولت روسیه نداده فیلتر شده اونجا
حالا شما این سناریو رو نوشتین ولی یه سناریو دیگه هم هست که از وقتی تلگرام اومده و خبرا سریع پخش میشه وضعیت برا مسئولین خیلی تنگ شده دیگه مث قبل نمیتونن هرکار دلشون خواست بکننو هیچکی خبردار نشه
اون عکسای بالا که گذاشتین تخصصیه به نظرم نمیشه تشخیص داد واقعیه یا ساختگی (ینی حداقل من نمیتونم)

ببنید اینکه اطلاعات رو میفروشه توش شکی نیست که بخواین با عکس نشون میدم این قضیه رو. خب حالا اینکه مال مارو تا حالا داده به سرویس های جاسوسی و اینا من چیزی در این باره ندیدم.البته ببینید قضیه امنیتی یه سر قضیه قضیه اقتصادی هم هست که اونجا کامل نوشتم البته بگم نویسنده ش من نیستمااا،من از این هنرا ندارم من فقط ابلاغ کردم.
این سناریویی که میگید احتمال خیلی خیلی کمی داره چون اتفاقا مسئولین مربوط به این قضیه(دولت و مجلس)اتفاقا همه ش دارن از زبان روحانی میگن نباید اینکار رو کرد روحانی نمیخواد اینکار رو بکنه و فلان بهمان.درثانی تلگرام قراره مسدود بشه دیگه قرار نیست که کل اینترنت رو جمع کنن بره.الان تمام کانال های سیاسی که بنده دنبال میکردم و تعدادی شون خودتون هم دارین اومدن توی ایرانی ها و هنوز هم نقد هاشون رو دارن ادامه میدن.کانال بهلول شدید ترین نقد ها رو به دولت و مجلس داشته و داره الان هم داره توی ایرانی ها فعالیتش رو ادامه میده.اینطوری نیست تلگرام رفت دیگه مثل قبل شفاف سازی و نقد ها صورت نگیره.
تلگرام مال روسیه نیست شخص سازنده روسی که همون اوایا چون حاضر با دولت روسیه کار کنه از روسیه رفت و سرور های تلگرام رو هم منتقل کرد به اروپا.
اینکه چرا هک نمیکنن ببینید هک کردن کار آسونی نیست کار زمان بریه طول میکشه و نمیصرفه که بخواد تک تک بشینه هک کنه که آیا بشه آیا نشه.
اپ های خارجی همه فیلتر نشدن فقط یه تلگرام...بازم میگم اینطوری نیست که دیگه کل اینترنت قطع بشه،تلگرام اولین پیام رسان نبوده و قطعا آخریش هم نخواهد بود.الان واتس اپ و امثالهم فعالن.اینستاگرام هنوز هست دیگه عصر حجر که نمیشه.
در مورد سوالتون هم باید بگم فیلتر نمیشه مسدود میشه،خلاصه و مفید بخوام بگم شیر فلکه رو براش میبندن
و هرکاری هم تلگرام بکنه قابل رفع نیست مگه اینکه خودشون اینکار رو بکنن،و همین الان هم بگم با فیلتر شکن هم نمیتونید واردش بشید چون پروسه مسدود سازیش برپایه IP نخواهد بود و از یک الگوریتم پیچیده و غیرقابل شکستن تشکیل میشه.

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۲۹ فروردین ۱۳۹۷
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
سلام

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۲۹ فروردین ۱۳۹۷
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دوستان این اختلال اول صبحی ربطی به مسدود سازی ما نداشت و قطعی سراسری بود ولی کارای مسدود سازی رو به پایانه و حداکثر تا جمعه تموم میشه کار

مسدودسازی شما؟ شما مسئول مسدود کردن تلگرامین؟
نقل قول

ببنید اینکه اطلاعات رو میفروشه توش شکی نیست که بخواین با عکس نشون میدم این قضیه رو. خب حالا اینکه مال مارو تا حالا داده به سرویس های جاسوسی و اینا من چیزی در این باره ندیدم

چرا من شک دارم توش . همون عکسایی که دارین میشه نشون بدین؟
نقل قول
ین سناریویی که میگید احتمال خیلی خیلی کمی داره چون اتفاقا مسئولین مربوط به این قضیه(دولت و مجلس)اتفاقا همه ش دارن از زبان روحانی میگن نباید اینکار رو کرد روحانی نمیخواد اینکار رو بکنه و فلان بهمان

اگه دولت و مجلس نمیخوان پس کی دستور فیلتر داده؟ هر قوه ای باشه همچین سناریویی هست چون ترکش تلگرام که فقط به دولت نخورده شفاف سازیش برا خیلی مسائل بوده طبیعتا همه احساس خطر میکنن
نقل قول

اپ های خارجی همه فیلتر نشدن فقط یه تلگرام...بازم میگم اینطوری نیست که دیگه کل اینترنت قطع بشه،تلگرام اولین پیام رسان نبوده و قطعا آخریش هم نخواهد بود.الان واتس اپ و امثالهم فعالن.اینستاگرام هنوز هست دیگه عصر حجر که نمیشه

واتس اپ که کانال نداره
اینستاگرامم که همش مسخره بازی و تبلیغ و چرندیاته
توییتر خوبه که اونم چون از اول فیلتر کردن عده کمی استفاده میکنن
پیام رسانای ایرانیم کی جرات داره ؟ کسیم جرات کنه دو روز بعد هر کانالیو باش حال نکردن خودشون میبندن دیگه کار دو دقیقست براشون
من اپای خارجیو اطلاع ندارم کدوما کانال دارن دیکه ولی هر کدوم باشه و مردم بخوان کوچ کنن اونجا بازم به همین بهانه های فروش اطلاعات سریع میبندنش که مث تلگرام دردسر نشه براشون یه وقت
نقل قول
در مورد سوالتون هم باید بگم فیلتر نمیشه مسدود میشه،خلاصه و مفید بخوام بگم شیر فلکه رو براش میبندن 

ینی اینا تکنولوژی پیدا کردن که روسیه نداره؟ الان روسبه داره خودشو میکشه که تلگرام فیلتر شه . خوبه تو مسائل فیلترینگ و محدود سازی اولیم تو دنیا
هوراا!!
یعد فرض کن ملت صبح از خواب بیدار شن ببینن تلگرامشون مسدود شده باز نمیشه شاید یکی یه فایل مهم تو تلگرامش داشته باشه یکی عکسای جزوش اونجا باشه یکی سفارش خرید داده از طریق تلگرام حالا نمیتونه پیگیری کنه هزار تا مشکل برا ملت پیش بیاد این کار ته ته ته بیشعوریه بخدا :/ حداقل یکی دو روز قبلش خبر بدن به ملت
خیلی محبوبیت دارن حالا که با اینکارا به همون یه ذره هم میخوان گند بزنن (که البته بهتر)

۲۹ فروردین ۱۳۹۷
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کاف. میم نوشته:

سلام

سلام کوثر جون

۲۹ فروردین ۱۳۹۷
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Sayyed Montazer نوشته:

نقل قول
ریـحــانـه نوشته:

همه پاورپوینتای استادا تو تلگرامه ینی اینا که دان کردیم نمیتونیم ببینیم؟

اگه دانلود کردین و توی حافظه تون هست مشکلی نیست ولی برای راحتی خودتون حتما گزینه save to gallery رو انتخاب کنید که فایل کامل وارد حافظه گوشی یا PC بشه،بعدش هم توی مدیریت فایل خود تلگرام پاک کنید حافظه تون رو که الکی جا نگیره.
یه چیزی رو هم بگم دوستانی که اومدن توی پیام رسان های ایرانی و نگران گیف هاشون هستن با یه حرکت ساده میتونن گیف هاشون رو انتقال بدن به اونجا.
اینکار رو هم با نسخه گوشی میشه انجام داد و هم PC هیچ فرقی نمیکنه.فرقی هم بین ایتا و سروش و بقیه ایرانی ها توی این قضیه نمیکنن.
ببینید گیف هایی که میخواین منتقل کنید رو روش بزنید تا پخش بشه وقتی پخش شد روش بزنید تا گزینه ها بیان.وقتی اومد برای گوشی بزنید save to downloads برای pc هم بزنید روی save file as بعدش مسیری واسه ذخیره شدن انتخاب کنید.
برین توی اون نرم افزاری که توش ثبت نام کردین حالا ایتا،سروش،گب یا هر چیزی دیگه برین توی قسمت chat with yourself توی اون قسمت بزنید روی علامت attach از اونجا آپلود کنید اون گیف تون از جایی که ذخیره ش کردین وقتی آپلود شد پخش میشه بزنید روش تا گزینه ها بیاد.بزنید روی save gif...به همین راحتی هرچند مطمئنم دوستان خودشون اینکارن.
اگه سوالی داشتین یا جایی رو متوجه نشدین بگین تا توضیح بدم حالا اگه شد و وقت کردم با عکس یا فیلم یه بار دیگه توضیح میدم.
در مورد استیکرا هم خدمتتون عرض کنم خود سروش،استکیرای ایرانی رو تقریبا همه شون رو داره و توی قسمت تنظیمات توی استیکرای پیشنهادی شون گذاشته شون،برای ایتا فعلا میسر نیست چون هنوز ربات هاش فعال نشدن برای بقیه پیام رسان ها بنده در جریان نیستم.
نقل قول
*SepideH* نوشته:

خوندم اینا رو ولی همش بر مبنای گمانه . تا حالا تونستن مدرکی پیدا کنن که تلگرام جاسوسی میکنه و اطلاعات کاربرای ایرانیو
میده به اسراییل؟ اگه مدرک داشتن که تو بوقو کرنا میکردن تا حالا. بعدم تلگرام مگه مال خود روسیه نیست الان به خاطر
اینکه اطلاعاتشو به دولت روسیه نداده فیلتر شده اونجا
حالا شما این سناریو رو نوشتین ولی یه سناریو دیگه هم هست که از وقتی تلگرام اومده و خبرا سریع پخش میشه وضعیت برا مسئولین خیلی تنگ شده دیگه مث قبل نمیتونن هرکار دلشون خواست بکننو هیچکی خبردار نشه
اون عکسای بالا که گذاشتین تخصصیه به نظرم نمیشه تشخیص داد واقعیه یا ساختگی (ینی حداقل من نمیتونم)

ببنید اینکه اطلاعات رو میفروشه توش شکی نیست که بخواین با عکس نشون میدم این قضیه رو. خب حالا اینکه مال مارو تا حالا داده به سرویس های جاسوسی و اینا من چیزی در این باره ندیدم.البته ببینید قضیه امنیتی یه سر قضیه قضیه اقتصادی هم هست که اونجا کامل نوشتم البته بگم نویسنده ش من نیستمااا،من از این هنرا ندارم من فقط ابلاغ کردم.
این سناریویی که میگید احتمال خیلی خیلی کمی داره چون اتفاقا مسئولین مربوط به این قضیه(دولت و مجلس)اتفاقا همه ش دارن از زبان روحانی میگن نباید اینکار رو کرد روحانی نمیخواد اینکار رو بکنه و فلان بهمان.درثانی تلگرام قراره مسدود بشه دیگه قرار نیست که کل اینترنت رو جمع کنن بره.الان تمام کانال های سیاسی که بنده دنبال میکردم و تعدادی شون خودتون هم دارین اومدن توی ایرانی ها و هنوز هم نقد هاشون رو دارن ادامه میدن.کانال بهلول شدید ترین نقد ها رو به دولت و مجلس داشته و داره الان هم داره توی ایرانی ها فعالیتش رو ادامه میده.اینطوری نیست تلگرام رفت دیگه مثل قبل شفاف سازی و نقد ها صورت نگیره.
تلگرام مال روسیه نیست شخص سازنده روسی که همون اوایا چون حاضر با دولت روسیه کار کنه از روسیه رفت و سرور های تلگرام رو هم منتقل کرد به اروپا.
اینکه چرا هک نمیکنن ببینید هک کردن کار آسونی نیست کار زمان بریه طول میکشه و نمیصرفه که بخواد تک تک بشینه هک کنه که آیا بشه آیا نشه.
اپ های خارجی همه فیلتر نشدن فقط یه تلگرام...بازم میگم اینطوری نیست که دیگه کل اینترنت قطع بشه،تلگرام اولین پیام رسان نبوده و قطعا آخریش هم نخواهد بود.الان واتس اپ و امثالهم فعالن.اینستاگرام هنوز هست دیگه عصر حجر که نمیشه.
و هرکاری هم تلگرام بکنه قابل رفع نیست مگه اینکه خودشون اینکار رو بکنن،و همین الان هم بگم با فیلتر شکن هم نمیتونید واردش بشید چون پروسه مسدود سازیش برپایه IP نخواهد بود و از یک الگوریتم پیچیده و غیرقابل شکستن تشکیل میشه.

تفاوت مسدود شدن با فیلترینگ چیه خب؟ به لحاظ فنی میخوام توضیح بدید توی فیلترینگ چیکار میکنن و وبرای مسدود کردن چیکار میکنن؟

پ ن: سپیده جان سلام عرض شد.

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۲۹ فروردین ۱۳۹۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Sayyed Montazer نوشته:

خب معلوم شد ایشون از بچه های بالا هستن...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۹ فروردین ۱۳۹۷
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
این الرجبیون نوشته:

نقل قول
Sayyed Montazer نوشته:

آقای منتظر تورو خدا چیزی از من شنیدین نشنیده بگیرین من جوونم هنوز نمیخوام برم تو گونی (

۲۹ فروردین ۱۳۹۷
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
*SepideH* نوشته:

منظورم از ما این نبود که خودم جزو عواملم،منظورم این بود که مال ایران نبود ماهم ایرانیم بخطر همین گفتم ما وگرنه منو چه به اطلاعات،یه گوشه نشستم دارم ماستم رو میخورم
متاسفانه خبرش از توی سایت بلومبرگ حذف شده مال دسامبر بود عنوانش هم این بود telegram sale users information?
این صحبتا سیاه بازیشونه که مثلا بخوان بگن روحانی نمیخواد در صورتی که خودش و وزرای خودش تشکیل دهنده شورای عالی فضای مجازی هستن.
اینستگرام درسته توش تبلیغات زیاده ولی پیح های زیادی داره.الان کانال ها یا دارن آی دی اینستاگرام میدن یا توییتر تک و توکی هم سایت البته یه غیر از اونایی که توی ایرانی ها آی دی دادن.
فعلا که دارن فعالیت میکنن و کسی که جلوشون رو نگرفته اگه بخوان اینکار رو بکنن که دیگه رسما خودشون رو به فنا دادن و این قضیه رو مردم برنمیتابن.
دیگه این رو باید مسئولای خود روسیه جواب بده من اطلاعی ندارم.
توی خبرگزاری ها دیدم که امروز گفتن تلگرام اردیبهشت رو نخواهد دید بی اطلاع هم نیستن دیگه...

نقل قول
کاف. میم نوشته:

تفاوت مسدود شدن با فیلترینگ چیه خب؟ به لحاظ فنی میخوام توضیح بدید توی فیلترینگ چیکار میکنن و وبرای مسدود کردن چیکار میکنن؟

سلام علیکم،خوب هستین شما؟
ببینید گفتم وقتی فیلتر میکنن فقط IP اون اپ یا سایت رو فیلتر میکنن که شما دیگه نتونی با پروکسی و IP ایرانی واردش بشین،در اینصورت با تغییر پروکسی تون راحت میتونید واردش بشید همون کاری که فیلترشکن میکنه ولی توی این قضیه IP فیلتر نمیشه سرعت و پهنای باند رو صفر میکنن براش و دیگه نمیشه ازش استفاده کرد مثال زدم شیر فلکه رو برای این قسمت از نت میبندن
امیدوارم متوجه شده باشین

نقل قول
*SepideH* نوشته:

نقل قول
این الرجبیون نوشته:

آقای منتظر تورو خدا چیزی از من شنیدین نشنیده بگیرین من جوونم هنوز نمیخوام برم تو گونی (

نه آقا این حرفا چیه بالا گفتم منظورم چیه...منو وارد این بازی ها نکنید

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۲۹ فروردین ۱۳۹۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Sayyed Montazer نوشته:

نه آقا این حرفا چیه بالا گفتم منظورم چیه...منو وارد این بازی ها نکنید

گونی رو بیارین...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۹ فروردین ۱۳۹۷
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو

هر چه انسان تر باشیم، زخم ها عمیق تر خواهند بود...
هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر غصه خواهیم خورد...
بیشتر فراق خواهیم کشید و تنهایی هایمان بیشتر خواهد شد...

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۲۹ فروردین ۱۳۹۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۳۹۹,۹۸۶ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۴۳۷ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۸۸۰ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۲,۱۶۴ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۱۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۳۴۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۵۷۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۶۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۵۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۲ کاربر آنلاین است. (۱۰۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!