به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: peymanimpm
نام تیم: سویا
پیام: ۱,۳۶۷
عضویت از: ۱۵ اسفند ۱۳۸۹
از: اصفهان
طرفدار:
- لیونل مسی
- گواردیولا ریوالدو لوییز انریکه
- سپاهان
- اسپانیا و آرژانتین
- احمدرضا عابدزاده
- گواردیولا
- ابراهیم زاده و حسین فرکی
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
قتي بهترين بازيكناي جهان رو بگيريد ولي نتونيد در حد يه بازيكن معمولي ازش بازي بگيرين ميشه خريد بنجل..... اردايي كه تو اتلتيكو فوقالعاده بود ولي تو بارسلون ازش اندازه يه هافبك معمولي بازي گرفته نشد پس ميشه بنجل... اين هنر مربي كه بتونه از بازيكنش بازي بگيره.... خيلي سادست.... بهتره مغالطه نكنيم.... در رابطه با راكتيچم فكر كنم فابرگاس بهتر بود كه با نظر مستقيم سر مربي فروخته شد و راكتيچ گرفته شد.... كه حتما از نظر انريكه راكتيچ بهتر از فابرگاس بوده..... خريداي ديگه هم كه گفتم به همين صورت

خب بحث بازی گرفتن ازشون فرق داره شما تو پیام قبلیتون به خریدا ایراد گرفتید گفتید خریدای بدی بوده ولی الان میگید ازشون درست بازی نگرفتن بالاخره خریدا بد بوده یا مربی نتونسته ازشون بازی بگیره؟
من خودم میدونم خریدا بد بوده ولی شما از یه طرف میگید خریدای خوبی نبوده و یه سری بنجل به تیم اضافه کردن از یه طرف میگید بازیکنای خوبی گرفتن و مربی ازشون بازی نگرفته بنجل شدن بالاخره کدومش درسته؟

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
نام کاربری: katalan.leo
نام تیم: دورتموند
پیام: ۲,۰۳۹
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
اینکه ما انتظار داشته باشیم همیشه بارسا مثل لاماسیا ژاوی اینیستا مسی پیکه بده بیرون نمیشه
اونا یه نسل طلایی بودن تموم شد
اما مشکل اینجاست از وقتی لاپورتا رفت کلا فلسفه بارسا عوض شد و ریتم تیم تغییر کرد
یواش یواش خط میانی ارزششو از دس داد توی تیم
خریدا اکثرن فاجعه
کلا یه بازنگری باید به کل باشگاه اعم از پایه تا بزرگسال بشه
ولی فک کنم تا 2021 بارتو کلا نابودشون کرده باشه و بارسا بشه بعدش تیمی مثل میلان

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
نام کاربری: Nasiri1987r
پیام: ۴۲۱
عضویت از: ۱۱ آذر ۱۳۹۶
از: Abhar
طرفدار:
- Messi
- Poyol
- پرسپوليس
- ارژانتين
- كريم باقري
- لوييز انريكه
- علي دايي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

نقل قول
قتي بهترين بازيكناي جهان رو بگيريد ولي نتونيد در حد يه بازيكن معمولي ازش بازي بگيرين ميشه خريد بنجل..... اردايي كه تو اتلتيكو فوقالعاده بود ولي تو بارسلون ازش اندازه يه هافبك معمولي بازي گرفته نشد پس ميشه بنجل... اين هنر مربي كه بتونه از بازيكنش بازي بگيره.... خيلي سادست.... بهتره مغالطه نكنيم.... در رابطه با راكتيچم فكر كنم فابرگاس بهتر بود كه با نظر مستقيم سر مربي فروخته شد و راكتيچ گرفته شد.... كه حتما از نظر انريكه راكتيچ بهتر از فابرگاس بوده..... خريداي ديگه هم كه گفتم به همين صورت

خب بحث بازی گرفتن ازشون فرق داره شما تو پیام قبلیتون به خریدا ایراد گرفتید گفتید خریدای بدی بوده ولی الان میگید ازشون درست بازی نگرفتن بالاخره خریدا بد بوده یا مربی نتونسته ازشون بازی بگیره؟
من خودم میدونم خریدا بد بوده ولی شما از یه طرف میگید خریدای خوبی نبوده و یه سری بنجل به تیم اضافه کردن از یه طرف میگید بازیکنای خوبی گرفتن و مربی ازشون بازی نگرفته بنجل شدن بالاخره کدومش درسته؟

من نميتونم نوشتاري منظورم رو برسونم يا دارين اذيت ميكنين؟؟؟😅😅😅
از نظر مربي اينا بازيكناي خوبي واسه بارسلونا بودن به تحليل مربي راكتيچ بهتر از فابرگاس بوده كه بجاش خريدش....اردا بازيكن فوقالعاده اي بود تو اتلتيكو يه تنه تيم رو ميچرخون ولي مربي درك نكرد كه به درد بارسلونا نميخوره و به خيالش جاي ژاوي رو ميگيره (البته بارتمؤو واسه پيروزي تو انتخابات گرفتش ولي انريكه نبايد زير بار ميرفت مثل زيدان نيم فصل)
وقتي يه بازيكن رو بخواي و جذبش كني ولي حالا به هر دليلي يا مربي نتونه ازش بازي بگيره يا سبكش به تيم نخوره( كه اينم قبل از جذبش مربي بايد بفهمه) وبه تيم نتونه كمك نكنه ميشه خريد بنجل ولو بهترين بازيكن جهان باشه
منظور منم از لحاظ پر مهره بودن تيم انريكه نسبت به پپ از لحاظ نفري و اسمي بودش

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
به نظر من کسی نمیتونه بگه اردا و راکیتیچ بازیکنای خوبی نیستن چون عملکردشون توی اتلتیکو و سویا مشخصه
ولی باید نگاه کنی ببینی یه بازیکن اگر خوبه صرفا کافیه برای بارسا
جواب خیر
کوتینیو رو ببینید
همین الان والورده با گذاشتنش توی سمت راست بخش عظیمی از تواناییاشو گرفته درسته توی برزیل میاد راست ولی اونجام همیشه نیست و بازی ملی فرق داره
ولی با همین حالم نیم فصله اومده بارسا سر جای خودشم نیست ولی پاس کلیدی میده گل میزنه پاس گل میزنه موقیعت میسازه چرا چون بارسایی بازی کردن تو خونشه
بازی به سبک بارسا باید توی خون بازیکن باشه
اردا که خریده شد من گفتم خب حتما پلن اینه تیم نیاز به تغییر سبک داره و اینم منطقی بود ولی وقتی اردا میومد متوجه میشدم نه تیم تغییر سبک نمیده از اردا انتظار میره بارسایی بازی کنه که نمیشه
راکیتیچ قطعا خرید به جایی بود چون تیم نیاز داشت بازیکنی که بجنگه و هم خوب اضافه بشه ولی نه جای ژاوی چون مسلما راکیتیچ قدرت اینو نداره پاسور خوبی باشه
انریکه یه کار خیلی جالب کرد توی فصل اول و اونم این که بیشتر دقایق بازی قدرت تیمو متمرکز کرد توی ام اس ان اون وسطم که راکی میجنگید
ژاویم که اواخر بازی میومد ریتمو میگرفت نابود میشد تیم حریف
توی سال دوم من فکر میکنم نبود ژاویو زیاد جدی نگرفت و یکمم بدشانسی کار دستمون داد
ولی قطعا توی فصل سوم باید تغییر پلن میداد چون رو شده بود بارسا قدرتش نفرات حملشن
و اینکارم کرد منتها به فرد اشتباهی چون گومز اعتماد کرد و این باعث شد که بارسا نتونه رو فرم باشه
من فکر میکنم این اشتباهه که ما از راکی انتظار طراحی حمله داشته باشیم و خودشم نشون داده اینکاره نیست
و این کار دست مسیم داد
سمت مسیو ببینید
بنده خدا خالیه سمتش و بازیکن درست و حسابی نداره عصای دستش باشه البته سمدو نشون داده میتونه خیلی پیشرفت کنه
باید دید چی میشه
به نظرم بارسا این تابستون حق اشتباه نداره
اشتباه کنه اینده تیم تباهه

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۷
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
بحث کردن یه حداقل هایی لازم داره. هیچ وقت تو عمرم با کسایی که حس کردم اون حداقل ها رو ندارن بحث نکردم. مثلا اگه یکی بیاد بگه خورشید به نظر من سبزه، من هیچ وقت باش بحث نمی کنم. میگم آره راست میگی سبزه.

نقل قول
Reza1987 نوشته:

چنین جملاتی هم دقیقا همین حالتو دارن. کسی که سعی می کنه والورده رو با انریکه مقایسه کنه یا بگه تیم انریکه پر مهره تر از تیم پپ بوده یا تقریبا تمام واقعیتهای بیرونی رو سر و ته می بینه، من نتیجه می گیرم نباید باش بحث کرد و باید بگه آره تو درست میگی.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
طرفدار:
- Messi
- Poyol
- پرسپوليس
- ارژانتين
- كريم باقري
- لوييز انريكه
- علي دايي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
این الرجبیون نوشته:

بحث کردن یه حداقل هایی لازم داره. هیچ وقت تو عمرم با کسایی که حس کردم اون حداقل ها رو ندارن بحث نکردم. مثلا اگه یکی بیاد بگه خورشید به نظر من سبزه، من هیچ وقت باش بحث نمی کنم. میگم آره راست میگی سبزه.

نقل قول
Reza1987 نوشته:

چنین جملاتی هم دقیقا همین حالتو دارن. کسی که سعی می کنه والورده رو با انریکه مقایسه کنه یا بگه تیم انریکه پر مهره تر از تیم پپ بوده یا تقریبا تمام واقعیتهای بیرونی رو سر و ته می بینه، من نتیجه می گیرم نباید باش بحث کرد و باید بگه آره تو درست میگی.

كدوم مهره پپ از انريكه بهتر بود و يا كدوم مهره انريكه از پپ ضعيف تر بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط ژاوي اونم ديگه تورتاريخ يه دونه بودش ولي بجاش تو پست هاي ديگه ما بازيكناي بهتري از زمان پپ داشتيم مثل البا نيمار و سوارز
من هيچ جا نگفتم والورده بهتر از انريكه هستش....همه پيامام موجوده ميتونيد ببينيد....
اتفاقا علاقه اي كه به انريكه دارم به عنوان بازيكن داشتم به هيچ كس نداشتم...
خواهشا دو باره مغالطه نكنيد كه تو اين زمينه استاد هستيد وهيچ كس حريف شما نميشه...
خدا شاهده تو عمرم يه بار لباس بارسلون واسه خودم خريدم اونم سال ٨٠ لباس انريكه بود...البته خودم رفتم پشتش شماره ٢١ و اسمشو چاپ كردم....
انريكه مربي خيلي بهتري از والورده بود واسه بارسلونا...ولي رفت و تموم شد...
حرف من اينه كه طرفدار بارسلونا هستم تا مربي حالا هر كي تا وقتي كه مربي تيمه بايد ازش حمايت كرد....
ولي از طرفي به انريكه خيلي انتقاد دارم...نميشه گفت مربي كاملي بود....مخصوصا سال اخر كه خيلي از تصميماش رو اعصاب بود....
و اوج انتقادم اينه كه چيزي به عنوان ميراث تو بارسلونا باقي نذاشت همون طور كه والورده نخواهد گذاشت....
والورده كه سهله فيروز كريميم مربي بود دلم ميخواست امسال ليگ قهرمانان ببريم حالا به هر نحوي شده كه البته با حماقت هاي مربي جلوي رم نشد...چون ديگه از كري رئاليها خسته شده بودم....
اصلا منو بيخيال شيد واسه طرفداراي انريكه كه يكيشم خودم هستم توضيح بديد كه بدونيم چه گوهري از تيم رفت و مخالفاشم از خواب غفلت بيدار بشن....
١-ميراث انريكه واسه بارسلونا چي بوده همونطور كه به قول اكثر كاربرا هنوز داريم از ميراث رايكارد حرف ميزنيم چند سال بعد از چي انريكه ميخوايم بگيم..؟؟؟؟؟؟
٢-ايا زماني كه پپ مربي تيم بود هم ازش همين انتقادا رو ميكردين؟؟؟؟؟
خواهشا بگين

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
طرفدار:
- Messi
- Poyol
- پرسپوليس
- ارژانتين
- كريم باقري
- لوييز انريكه
- علي دايي
گروه:
- كاربران بلاک شده
خشم شدید ال تکسینگوری از مدیریت باشگاه

شوک به بارسلونا؛ تهدید والورده به استعفا

نه قهرمانی لالیگا و نه فتح باشکوه کوپا دل ری؛ هیچکدام نتوانسته اند کابوس حذف از لیگ قهرمانان را از ذهن مدیران بارسلونا پاک کنند.
به گزارش "ورزش سه"، پس از پیروزی درخشان 5-0 بر سویا و فتح کوپا دل ری، هوای بارسلونا کاملا آفتابی به نظر می رسد؛ به خصوص اینکه با کسب تنها یک امتیاز از بازی های باقیمانده، قهرمانی لالیگا نیز مسجل خواهد شد. در چنین شرایطی اوضاع در بارسلونا باید کاملا مساعد باشد ولی همه چیز ممکن است با تصمیمی که والورده به زودی اتخاذ خواهد کرد، از بین برود.
والورده تابستان گذشته جانشین انریکه شد و قرارداد او تا ژوئن 2019 اعتبار دارد و هیچ برنامه ای از سوی مدیران باشگاه برای تمدید آن در نظر گرفته نشده است. در این میان، زمزمه هایی مبنی بر عدم تمایل برای ادامه حضور والورده در بارسلونا شنیده می شود.

صبح روز بازی فینال کوپا دل ری بود که موندودپورتیوو خبری منتشر کرد مبنی بر احتمال برکناری والورده در صورت ناکامی برابر سویا که این نشان می داد، فاصله ای آشکار بین والورده و مدیریت باشگاه ایجاد شده است.

همه چیز پس از شکست 3-0 برابر رم در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شروع شد و دیوار بی اعتمادی ها بین دو طرف بلندتر شد. مدیریت بارسلونا بر این اعتقاد است که والورده نتوانست تیم را پیش از بازی برگشت با رم به خوبی مدیریت کند و در حالی که برتری 4-1 بازی رفت، تقریبا حکم به صعود بارسا می داد، شکست عجیب 3-0 الیمپیکو همه پیش بینی ها را باطل کرد و بلوگرانا برای سومین سال متوالی از صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان بازماند.

در باشگاه بارسلونا، والورده را مقصر اصلی این فاجعه بزرگ می دانند و در این بین ادامه کار پپ سگورا و روبرت فرناندز، دو عضو ارشد کادر مدیریت بخش فوتبال بارسلونا نیز در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

شاید پیروزی 5-0 بر سویا پاسخ محکمی از سوی والورده به منتقدان بود اما هنوز هم در بین مدیران باشگاه این اعتقاد وجود دارد که او سرمربی ایده آلی برای بارسلونا نیست و این عده فراموش کرده اند که والورده در چه شرایطی بارسا را تحویل گرفت.
تیمی که نیمار را از دست داده بود و در سوپرکاپ اسپانیا برابر رئال دو بار تحقیر شد، تا اینجای لالیگا حتی یک شکست را هم تجربه نکرده و در آستانه یک دبل بزرگ است(هشتمین در تاریخ باشگاه) با این حال شکست برابر رم و حذف بزرگ از لیگ قهرمانان، بر این دبل سایه بزرگی انداخته است.

طبق ادعای آاس، ارنستو والورده پس از قهرمانی تیمش در کوپا دل ری و در محفلی خصوص گفته است که به صورت جدی به ترک بارسا فکر می کند و به دلیل اختلاف نظر با بخش بزرگ و مهمی از کادر مدیریت باشگاه، دیگر انگیزه ای برای ادامه کار ندارد و به زودی تصمیم نهایی خود را به اطلاع خواهد رساند.

شاید جدایی والورده با استقبال خوبی هم از سوی باشگاه مواجه شود ولی شکی نیست که انتخاب سرمربی جدید با ایده هایی متفاوت، باعث بروز اختلافاتی در مجموعه بارسلونا خواهد شد به خصوص اینکه والورده مورد حمایت کامل ستاره های تیم نیز قرار دارد. اتفاقی مشابه سه سال پیش که آنچلوتی با وجود حمایت علنی ستاره های رئال از کار برکنار شد و سپس رئال با بنیتس در مسیر قهقرایی قرار گرفت.

استعفای سرمربی مجبوب بازیکنان آن هم پس از دبل کردن در اسپانیا بدون شک می تواند منشا بحرانی جدید در بارسلونا باشد؛ بحرانی که بیشتر از همه مورد استقبال پایتخت نشینان قرار خواهد گرفت. بسیاری معتقدند که ارزش کار بارسا در این فصل با سرنوشت رئال در لیگ قهرمانان گره خورده است. اگر رئال در این فصل نیز قهرمان اروپا شود، دبل بارسا زیر سایه قرار خواهد گرفت و جدایی والورده نیز توجیه پذیرتر خواهد شد؛ در غیر این صورت باید دید مدیران بارسا شهامت پذیرش استعفای سرمربی محبوب را خواهند داشت یا خیر.

منبع: آاس

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
طرفدار:
- Messi
- Poyol
- پرسپوليس
- ارژانتين
- كريم باقري
- لوييز انريكه
- علي دايي
گروه:
- كاربران بلاک شده
خوب خدا رو شكر مثل اينكه مدير عزيز داره به ارزوش ميرسه
فقط اميدوارم فصل بعد از بين كونته ديفرانچسكو ژارديم و حتي ونگر يكي سرمربي بشه
اگه نشد كلايووت و ديبوئر و حتي جرارد لوپز مربي تيم ب
كوكو به هيچ وجه كاريزما نداره

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۷
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
فقط مونده این بی مغز بی مایه تهدید به استعفا کنه! اینا همش بازی اون بارتمئوی خبیثه برای نگه داشتن این ویروس.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
وای ینی میشه دنی دوباره برگرده بارسا
دنی بیاد روبرتو میاد هافبک مسیم دستش کلی باز تر میشه تو حمله

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۲۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۴,۰۱۴ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۳,۷۹۳ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۴۸۴ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۰۹ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۷۴ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۶۰۸ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۳۹۹ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۱۹۶ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۰,۸۴۱ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۲۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۹۶ کاربر آنلاین است. (۱۸۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۹۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!