به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول
We were annihilated, our hopes unfulfilled نوشته:

به اعصابت مسلط باش ریحون !
حالا بهت بر نخوره .شما که بالا منبر نمیری ؟!
بذار با یه مثال ساده قانعت کنم :
فک کن تو رو مسئول آشپزخونه ای کردن که قراره تو 40 دقیقه برای 80 میلیون نفر قیمه درست کنه، 5 نفرم گذاشتن زیر دست تو تا کمکت کنن اما تو این آشپزخونه نه کسی می دونه سیب زمینیا باید چطوری خرد بشن، نه کسی می دونه گوشتا باید چقدر بپزه، نه کسی کار با اجاق رو بلده، نه کسی می دونه رب گوجه(رب گوجه میزنن به قیمه ؟!) رو کی باید اضافه کرد و نه ... وقت داره میگذره و قیمه ها رو میریزین رو ماستا و یه چیز بد منظره ای از توش در میاد ... بعد میان خِر تو رو میگیرن که این چیه درست کردی و تو در جواب می گی کسی به من دستور تهیه ای نداد تا بتونم قیمه درست کنم!
این رابطه ی سیستماتیک بالا به پایینه نه پایین به بالا!
تکلیف امشبو فردا میخوام ازت :
مردم شکل حاکمانشون میشن.

ببین آقا بهزاد قضیه مسئولای ما اینجوری نیس که شما میگی
یه مثال می زنم پدر بنده تو جهاد کشاورزی کار میکرد الان بازنشست شده
یه اقایی بود که رئیس اداره اطلاعات فلان شهر بوده قبلا، کلا ادم کله گنده ای بوده بعد ویلا داشته این اطراف اراک یادم نیس کجا ولی بابام اینا مجوز تخریب ویلاشو که مشکل زمین داشته ( ینی تو زمین کشاورزی نباید ویلا میساختن ) میگیرن این خودشو ب زمین و زمان زد نتونست جلوی بابامو بگیره
حالا نمیخوام بگم بابام خیلی ادم خوبیه
از این مثالا زیاد داشت پدر بنده زمانی که مشغول کار بوداینکه نماینده ها چقد برای فلان کس سفارش میکردن ولی اون چیزی که برای بابای من به عنوان یه مسئول مهم بوده قانون بوده.
برا همینه که میگم کاش هر کی هر جا بود منافع شخصیشو ترجیح نمیداد به قانون و منافع ملی. حالا شما بیا بگو حرف بالا منبری

یه توضیحم از سایتی گرفتم درباره این جمله شما
« این متن در منابع روایی وجود دارد.[1] اما این که این بیان حدیث منقول از معصوم باشد یا ضرب المثل، چندان روشن نیست. به نظر می رسد این سخن ضرب المثل بوده که به جهت کثرت استعمال در محاورات به حدیث معروف شده است. چنان که در کشف الغمه آمده است: "کما ورد فی الحدیث و المثل".[2]

به هر حال این سخن بیانگر یک واقعیت اجتماعی است و آن این که معمولاً اقشار پایین دست جامعه – غیر از دانشمندان و عالمان- به دلیل جهل و نا آشنایی با دین و مسائل دینی تأثیر پذیری بیشتری نسبت به عالمان و نخبگان دارند و آن هم می تواند به جهت ابزارهایی باشد که در اختیار حاکمان و پادشاهان قرار دارد. حاکمان با ابزارهای تبلیغاتی و رسانه های عمومی که در اختیار دارند، آنچه را خود می پسندند و به نفع حکومت و قدرت آنها است، به عنوان باوری صحیح به مردم تحویل می دهند و مردم هم عموماً نگاهشان به آنها است و رفتار و کردار خویش را بر اساس همان باورهای تحمیل شده تنظیم می نمایند.»

این بیشتر شبیه بازیه که شبکه های اجتماعی و ماهواره ها با مردم ما دارن میکنن

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۱۴ شهریور ۱۳۹۷
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ریـحــانـه نوشته:

نقل قول

به اعصابت مسلط باش ریحون !
حالا بهت بر نخوره .شما که بالا منبر نمیری ؟!
بذار با یه مثال ساده قانعت کنم :
فک کن تو رو مسئول آشپزخونه ای کردن که قراره تو 40 دقیقه برای 80 میلیون نفر قیمه درست کنه، 5 نفرم گذاشتن زیر دست تو تا کمکت کنن اما تو این آشپزخونه نه کسی می دونه سیب زمینیا باید چطوری خرد بشن، نه کسی می دونه گوشتا باید چقدر بپزه، نه کسی کار با اجاق رو بلده، نه کسی می دونه رب گوجه(رب گوجه میزنن به قیمه ؟!) رو کی باید اضافه کرد و نه ... وقت داره میگذره و قیمه ها رو میریزین رو ماستا و یه چیز بد منظره ای از توش در میاد ... بعد میان خِر تو رو میگیرن که این چیه درست کردی و تو در جواب می گی کسی به من دستور تهیه ای نداد تا بتونم قیمه درست کنم!
این رابطه ی سیستماتیک بالا به پایینه نه پایین به بالا!
تکلیف امشبو فردا میخوام ازت :
مردم شکل حاکمانشون میشن.

ببین آقا بهزاد قضیه مسئولای ما اینجوری نیس که شما میگی
یه مثال می زنم پدر بنده تو جهاد کشاورزی کار میکرد الان بازنشست شده
یه اقایی بود که رئیس اداره اطلاعات فلان شهر بوده قبلا، کلا ادم کله گنده ای بوده بعد ویلا داشته این اطراف اراک یادم نیس کجا ولی بابام اینا مجوز تخریب ویلاشو که مشکل زمین داشته ( ینی تو زمین کشاورزی نباید ویلا میساختن ) میگیرن این خودشو ب زمین و زمان زد نتونست جلوی بابامو بگیره
حالا نمیخوام بگم بابام خیلی ادم خوبیه
از این مثالا زیاد داشت پدر بنده زمانی که مشغول کار بوداینکه نماینده ها چقد برای فلان کس سفارش میکردن ولی اون چیزی که برای بابای من به عنوان یه مسئول مهم بوده قانون بوده.
برا همینه که میگم کاش هر کی هر جا بود منافع شخصیشو ترجیح نمیداد به قانون و منافع ملی. حالا شما بیا بگو حرف بالا منبری

یه توضیحم از سایتی گرفتم درباره این جمله شما
« این متن در منابع روایی وجود دارد.[1] اما این که این بیان حدیث منقول از معصوم باشد یا ضرب المثل، چندان روشن نیست. به نظر می رسد این سخن ضرب المثل بوده که به جهت کثرت استعمال در محاورات به حدیث معروف شده است. چنان که در کشف الغمه آمده است: "کما ورد فی الحدیث و المثل".[2]

به هر حال این سخن بیانگر یک واقعیت اجتماعی است و آن این که معمولاً اقشار پایین دست جامعه – غیر از دانشمندان و عالمان- به دلیل جهل و نا آشنایی با دین و مسائل دینی تأثیر پذیری بیشتری نسبت به عالمان و نخبگان دارند و آن هم می تواند به جهت ابزارهایی باشد که در اختیار حاکمان و پادشاهان قرار دارد. حاکمان با ابزارهای تبلیغاتی و رسانه های عمومی که در اختیار دارند، آنچه را خود می پسندند و به نفع حکومت و قدرت آنها است، به عنوان باوری صحیح به مردم تحویل می دهند و مردم هم عموماً نگاهشان به آنها است و رفتار و کردار خویش را بر اساس همان باورهای تحمیل شده تنظیم می نمایند.»

این بیشتر شبیه بازیه که شبکه های اجتماعی و ماهواره ها با مردم ما دارن میکنن

دیشبم گفتم، تو این سیستم اگر هم آدم کار درستی پیدا بشه پس زده میشه، چون همه برای منافع شخصی سر کارن و مثل رشته های غده ی سرطانی هماهنگ در حال زد و بند و چپاولن و هر کسی خلاف جریان باشه رو به سادگی حذف می کنن.
اینیم که کپی کردی بیشتر تصدیق میکنه تا تکذیب.
حالا اونو ننوشتی اینو از جفرسون بنویس :
غالب مردم همچون حاکمان خود رفتار می‌کنند. پس اگر حاکمان کشوری ریاکار باشند، قطعاً مردم آن کشور هم ریاکارانه زندگی خواهند کرد.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۴ شهریور ۱۳۹۷
Queen of Gallerion
طرفدار:
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول

دیشبم گفتم، تو این سیستم اگر هم آدم کار درستی پیدا بشه پس زده میشه، چون همه برای منافع شخصی سر کارن و مثل رشته های غده ی سرطانی هماهنگ در حال زد و بند و چپاولن و هر کسی خلاف جریان باشه رو به سادگی حذف می کنن.
اینیم که کپی کردی بیشتر تصدیق میکنه تا تکذیب.
حالا اونو ننوشتی اینو از جفرسون بنویس :
غالب مردم همچون حاکمان خود رفتار می‌کنند. پس اگر حاکمان کشوری ریاکار باشند، قطعاً مردم آن کشور هم ریاکارانه زندگی خواهند کرد.

اون صحبت اول شما بیشتر شبیه یه توجیه من درآوردیه ممکنم هست این اتفاق بیفته ولی اینکه میگید هرکی درست عمل کنه حذف میشه قبول ندارم . تو همون مثالی که عرض کردم زمان مدیریت پدرم خیلی از ویلاهای غیرقانونی تخریب شد دادستانم پشت بابام بود . باز تاکید میکنم نمیخوام بگم بابای من ال بل این صرفا یه مثاله. شما میگی هرکی خوب عمل کنه تو این سیستم حذف میشه من میگم نه هرکی خوب عمل کنه یه قدم کوچیک برداشته برای بهبود وضعیت مملکت که این قدم ها کنار هم بزرگ میشه.
و اما در مورد قسمت یکی مونده به آخر حرفتون منم نمیخواستم تکذیب کنم میگم من برداشت قدرت رسانه ها رو کردم از اون حرف
درمورد جمله اون اقاهه جفرسونم موافقم

۱۴ شهریور ۱۳۹۷
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ریـحــانـه نوشته:
هرکی خوب عمل کنه یه قدم کوچیک برداشته برای بهبود وضعیت مملکت که این قدم ها کنار هم بزرگ میشه.

درد درست همین جاست، بعد از این همه سال که از تثبیت انقلاب میگذره، صحبت کردن از قدم های کوچیک بیشتر شبیه طنزه!
امروز زمان بازخواست و دیدن کارنامه ی عملیِ حاکمیته، بازم میگم فرصت حرف و وعده و حرفای قشنگ قشنگ بالای منبر تموم شده!

۱۴ شهریور ۱۳۹۷
Queen of Gallerion
طرفدار:
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول

نقل قول
ریـحــانـه نوشته:
هرکی خوب عمل کنه یه قدم کوچیک برداشته برای بهبود وضعیت مملکت که این قدم ها کنار هم بزرگ میشه.

درد درست همین جاست، بعد از این همه سال که از تثبیت انقلاب میگذره، صحبت کردن از قدم های کوچیک بیشتر شبیه طنزه!
امروز زمان بازخواست و دیدن کارنامه ی عملیِ حاکمیته، بازم میگم فرصت حرف و وعده و حرفای قشنگ قشنگ بالای منبر تموم شده!

خب اون دفعه میخواسم در مورد همین چیزا صحبت کنم که با اون جمله پرمغزتون درمورد علی علیزاده ترجیح دادم سکوت کنم.
کسی که چشمشو عمدا میخواد رو پیشرفتای کشور تو این مدت ببنده من نمیتونم باز کنم.
شما از هر جهت بگیری وضع معیشتی مردم خیلی خیلی متفاوت شده از خونه و ماشین بگیر تا خورد و خوراک ولی خب اون زمان کجا که مردم به تکه نونی قانع بودن
از نظر علمی پیشرفتامون تو حوزه مهندسی و پزشکی و... که غیر قابل انکاره . آره اون زمانم جاده های قشنگی ساختن ولی با مهندسای خارجی!
همین که مردم میتونن برای مجلس ریاست جمهوری رای بدن کم چیزی نیست نسبت به قبل
اینکه تو حوزه دفاعی میتونیم حرفی برای گفتن داشته باشیم کم چیزیه؟
اینکه پول خودمونو نمیذارن تو کشور بیاد هزار جور تحریممون کردن ولی بازم تونسیم به خیلی جاها برسیم کم چیزیه؟
مشکلات خیلی زیاده خیلی همین بیکاری و گرونی ای که داره به مردم فشار میاره همین که می بینی آدمای نالایق به یه جاهایی رسیدن و سواستفاده می کنن اما باز من نمیتونم مثل شما چشممو رو پیشرفتای کشور ببندم

۱۴ شهریور ۱۳۹۷
Queen of Gallerion
طرفدار:
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول
علی ولی الله نوشته:

The Wrath of Queen Reyhoon

والا اعصاب نمیذارن برا آدم

شمام دیگه ادامه ندید آقابهزاد همون ارسال من آخر بحث باشه خسته شدم

۱۵ شهریور ۱۳۹۷
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
اعصابم از بعد از اخبار مجلس به شدت خرد شد،حالم بد شد از این همه سفاهت،بلاهت،قباحت...اشک ریختم بخاطر این همه مظلومیت مردمی که نه به روحانیش رای دادن و نه به اون لیست کذایی ولی دارن زیر بار این فشارها له میشن.آدم واقعا میبره توی این دوره تحمل کردن مشکلات؛به شخصه خدا رو شکر میکنم که محرم داره شروع میشه چون اینقدر خستم از دست این زمونه که دارم فرار میکنم به سمت جدم از این همه مشکلات.

البته که همون اولش هم امیدی نبود به مجلس حاصل تَکرار یه معلوم الحال ولی آدم اونجایی میسوزه که واسه یه طرح که 200 و خرده ای نفر امضاء کردن که به رای گذاشته ولی موقع رای گیری فقط 59 نفر رای بهش میدن.حاجی دلیگانی صبحی گفت خیلی از نماینده ها اصلا طرح رو قبول نداشتن ولی توی رودربایستی امضا کردن که بیاد مطرح بشه توی مجلس.یعنی اینکه دیدن یه موجی راه افتاده توسط یکی(استاد رائفی پور) که گفت برید یقه نماینده تون رو بگیرید بگید چرا امضا نکردین،دیدن یه انتخابات مجلسی هم هست در آینده که اگه نگن ما نمیدونستیم و ما حتما موافقیم وقتی طرح مطرح بشه و امضاش کردن.حالا که دیگه شفاف نبود رای گیری با خیال راحت ردش کردن و فردا هم اگه کسی بهشون گیر بده میگن من جزو اون 59 نفر بودم.
یکی از توییتری ها امروز حرف قشنگی زد بعد از همین حرف دلیگانی،گفت به والله قسم اینا توی رودربایستی هم نظام و انقلاب رو قبول دارن.
به قول استاد اینجا خانه ملت نیست اسمش دار المنافقین
نماینده خوب هم پیدا میشه ولی حکایتشون همون داستان شهید ایت الله مدرس...
حرف های ریحانه خانم هم فصل الخطاب بود دیگه که حرفی برای گفتن و توضیح بیشتر نمیمونه.
آقا بهزاد ِ گُل بازم میگم بیشتر فکر کن،نا امید شدن و سکوت کردن و هیچ کاری نکردن به هیچی نمی انجامِ،یا شما ولایت رو قبول دارید یا ندارید.اگر ندارید که هیچ بحثی نمیمونه اگر دارید پس بهش اعتماد کنید.قطعا جریان راه رفتن سلمان فارسی و امیرالمونین رو شنیدین که خلیفه دوم دنبال امیرالمومنین میگشت ابوذر رو دید پرسید علی رو ندیدی گفت چرا با سلمان از اون طرف رفتن.وقتی رفت دید فقط جا پای یه نفر هست دنبال کرد رسید به ایشان،دید سلمان دقیقا داره جاپای حضرت میذاره.ازش پرسید چرا همچین میکنی؟گفت من نمیدونم چرا علی داره این قسمت از زمین رو انتخاب میکنه برای راه رفتن ولی حتما دلیل داره براش منم بخاطر همون پشت سرش جاپای همون میذارم.
اینطوری مجذوب ولایت باشیم،توش ذوب باید باشیم وگرنه به صرف حرف و چهار عکس کسی ولایت مدار نمیشه.

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۱۵ شهریور ۱۳۹۷
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
واقعا نمیدونم چرا دارم این بحث مضحک رو ادامه میدم.چون اصلا گوش نمیدید من چی میگم و فقط حرف خودتون رو میزنید.آبجی گلم این چیزایی که شما ردیف کردید من خودم درس میدادم.
با این ثروت عظیم مملکت چرا مردم باید به تکه نونی قانع باشن؟! پس انقلاب شد که چی بشه اگه قرار بود به همون تکه نون قانع باشن؟! والله اگه مملکت دست صاحبش بود چرخ مملکت فقط و فقط با صنعت گردشگری می چرخید و اصلا نیازی نبود به بقیه ی منابعمون دست بزنیم.
یه کم منطقی باشید، از پیشرفت تو بعضی حوزه ها گفتید، منم میگم بله تو انگشت شماری از بخش ها پیشرفت داشتیم، خب مگه قرار بود جز این باشه؟!اصلا هدف از اون انقلاب چی بود؟!
مگه قرار بود همینم نباشه؟! اما اینکه از این پیشرفت های محدود چماقی بسازی و بزنی تو سر مردم که چرا ولی نعمتت رو به جا نمیاری عجیبه! مگه این پیشرفت ارث بابای من و توئه که هی بکوبیم تو سر قشری که دارن از وضع اسفناک موجود انتقاد میکنن! اگرم پیشرفتی تو بعضی جاها بوده از سرمایه ی همه اتفاق افتاده.
اینکه تا صدای کسی در میاد هزار جور انگ بهش بزنی و بگی به جای نون شبت بیا از پیشرفت تو صنایع دفاعی و پزشکی و مهندسی ببر واسه زن و بچت عجیبه!
این مردم مظلومن یعنی مورد ظلم و بی عدالتی قرار گرفتن وظیفه ی من تو دفاع از مردمه.
تمام انبیا اومدن تا قسط برپا کنن(عدالت اجتماعی) برای اینکه همه ی فساد و گناهان دیگه هم از فقدان این یکیه.الان چیزی از قسط و داد نمونده،چرا حوزه وارد عمل نمیشه(نمیگم چرا فریاد نمیزنه چون تو این 40 سال همه ی منبرا رو رفتن). بستر انقلاب ما عدالت اجتماعی بود، عشق به عدل، امروز عدالت کو؟؟؟؟؟
یه عده تا خرخره بدزدن و بخورن و به مردمی که جیب هاشون رو خالی کردن بخندن؟!
چطور میشه این همه بی تدبیری،فرصت طلبی،سوء مدیریت و خرابکاری کسانی که با رانت قدرت، بدون هیچ سابقه ای همزمان در 10 تا موسسه و شرکت عضو هیئت مدیره است، کنار اومد؟
اون وقت اون مغزهای متفکری که صاحب تخصص و فکر هستن یا برن از این مملکت یا گرفتار بیکاری و بدبختی باشن؟
مدیریت کوتوله ها که صدها نفرشون جمع شدن در جایی بنام مجلس شورای اسلامی که والله میدونم خیلی هاشون حتی مساحت و جمعیت ایران رو نمیدونن و حتی نمیدونن ایران چند تا استان داره! چه سیستمی اینها رو تایید صلاحیت کرده؟ اصلا ملاک برای تایید صلاحیتشون چی بوده؟ اصلا بود و نبود این مجلس چه فرقی میکنه؟
درد اون آدمایی هستن که تو نود و اندی سالگی دوباره در سِمتشون ابقا میشن و گویا فقط ملک الموک می تونه از کرسی قدرت پایینشون بیاره و به حرص قدرتشون خاتمه بده!
به عنوان کسی که سالهاست داره تحولات منطقه رو دنبال می کنه با قاطعیت می گم که والله وضع اقتصاد و معیشت مردم بعد هفت سال تو همین سوریه ی جنگ زده بهتر از ایرانه.
همین فساد گسترده باعث ورود سالیانه 20 میلیارد کالای قاچاق به کشور شده و عجیب تر اینکه حجم بسیار زیادی از این کالاها از مبادی قانونی وارد کشور میشه!
این مبادی رو کدوم ارگانی کنترل میکنه؟!
تا فردا می تونم از بدبختی و گرفتاری این مردم بگم و شما با پیشرفت تو مهندسی و صنایع دفاعی بیای این بدبختیا رو توجیه کنی!
سید جان امروز صحبت کردن از امید برای این مردم مثل یه طنز تلخ می مونه!
امروز وقت حرف زدن و وعده ی پوچ و تو خالی نیست، همین الان که من دارم این مطلب می نویسم زندگی و کسب و کار صدها نفر در حال متلاشی شدنه، آدمایی که دارن نون زن و بچه میدن.

۱۵ شهریور ۱۳۹۷
Queen of Gallerion
طرفدار:
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول

واقعا نمیدونم چرا دارم این بحث مضحک رو ادامه میدم.چون اصلا گوش نمیدید من چی میگم و فقط حرف خودتون رو میزنید.آبجی گلم این چیزایی که شما ردیف کردید من خودم درس میدادم.
با این ثروت عظیم مملکت چرا مردم باید به تکه نونی قانع باشن؟! پس انقلاب شد که چی بشه اگه قرار بود به همون تکه نون قانع باشن؟! والله اگه مملکت دست صاحبش بود چرخ مملکت فقط و فقط با صنعت گردشگری می چرخید و اصلا نیازی نبود به بقیه ی منابعمون دست بزنیم.
یه کم منطقی باشید، از پیشرفت تو بعضی حوزه ها گفتید، منم میگم بله تو انگشت شماری از بخش ها پیشرفت داشتیم، خب مگه قرار بود جز این باشه؟!اصلا هدف از اون انقلاب چی بود؟!
مگه قرار بود همینم نباشه؟! اما اینکه از این پیشرفت های محدود چماقی بسازی و بزنی تو سر مردم که چرا ولی نعمتت رو به جا نمیاری عجیبه! مگه این پیشرفت ارث بابای من و توئه که هی بکوبیم تو سر قشری که دارن از وضع اسفناک موجود انتقاد میکنن! اگرم پیشرفتی تو بعضی جاها بوده از سرمایه ی همه اتفاق افتاده.
اینکه تا صدای کسی در میاد هزار جور انگ بهش بزنی و بگی به جای نون شبت بیا از پیشرفت تو صنایع دفاعی و پزشکی و مهندسی ببر واسه زن و بچت عجیبه!
این مردم مظلومن یعنی مورد ظلم و بی عدالتی قرار گرفتن وظیفه ی من تو دفاع از مردمه.
تمام انبیا اومدن تا قسط برپا کنن(عدالت اجتماعی) برای اینکه همه ی فساد و گناهان دیگه هم از فقدان این یکیه.الان چیزی از قسط و داد نمونده،چرا حوزه وارد عمل نمیشه(نمیگم چرا فریاد نمیزنه چون تو این 40 سال همه ی منبرا رو رفتن). بستر انقلاب ما عدالت اجتماعی بود، عشق به عدل، امروز عدالت کو؟؟؟؟؟
یه عده تا خرخره بدزدن و بخورن و به مردمی که جیب هاشون رو خالی کردن بخندن؟!
چطور میشه این همه بی تدبیری،فرصت طلبی،سوء مدیریت و خرابکاری کسانی که با رانت قدرت، بدون هیچ سابقه ای همزمان در 10 تا موسسه و شرکت عضو هیئت مدیره است، کنار اومد؟
اون وقت اون مغزهای متفکری که صاحب تخصص و فکر هستن یا برن از این مملکت یا گرفتار بیکاری و بدبختی باشن؟
مدیریت کوتوله ها که صدها نفرشون جمع شدن در جایی بنام مجلس شورای اسلامی که والله میدونم خیلی هاشون حتی مساحت و جمعیت ایران رو نمیدونن و حتی نمیدونن ایران چند تا استان داره! چه سیستمی اینها رو تایید صلاحیت کرده؟ اصلا ملاک برای تایید صلاحیتشون چی بوده؟ اصلا بود و نبود این مجلس چه فرقی میکنه؟
درد اون آدمایی هستن که تو نود و اندی سالگی دوباره در سِمتشون ابقا میشن و گویا فقط ملک الموک می تونه از کرسی قدرت پایینشون بیاره و به حرص قدرتشون خاتمه بده!
به عنوان کسی که سالهاست داره تحولات منطقه رو دنبال می کنه با قاطعیت می گم که والله وضع اقتصاد و معیشت مردم بعد هفت سال تو همین سوریه ی جنگ زده بهتر از ایرانه.
همین فساد گسترده باعث ورود سالیانه 20 میلیارد کالای قاچاق به کشور شده و عجیب تر اینکه حجم بسیار زیادی از این کالاها از مبادی قانونی وارد کشور میشه!
این مبادی رو کدوم ارگانی کنترل میکنه؟!
تا فردا می تونم از بدبختی و گرفتاری این مردم بگم و شما با پیشرفت تو مهندسی و صنایع دفاعی بیای این بدبختیا رو توجیه کنی!
سید جان امروز صحبت کردن از امید برای این مردم مثل یه طنز تلخ می مونه!
امروز وقت حرف زدن و وعده ی پوچ و تو خالی نیست، همین الان که من دارم این مطلب می نویسم زندگی و کسب و کار صدها نفر در حال متلاشی شدنه، آدمایی که دارن نون زن و بچه میدن.

ای بابا اگه دقت کنید من هیچ کدوم از مشکلاتی که شما گفتید وجود داره رو نفی نکردم
حرفم این بود که فقط نقاط سیاهو نبینیم که حالا شما میگید نقاط سیاه انقدر بزرگه که سفیدا به چشم نمیاد
چی بگم والا...

۱۵ شهریور ۱۳۹۷
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
بهزاد جان،برادر بزرگوارم بخدا تمام حرفایی رو که میزنی قبول داریم ما نمیگیم اینا نیست هست خیلی هم هست ما میگیم همه ش سیاهی نیست نقطه های سفید هم هست.فکر نکن من مثلا دارم از روی شکم سیری این حرفا رو میزنم نه به همون جدم قسم از بعد از عید خانواده دچار بحران های شدیدی شده مشکلاتمون زیاد تر شده.من هم میفهمم چی میشکن بقیه چون خودمم جزو همون بقیه مردمم،من بخاطر مشکلاتی که دارم زنمو دارم از دست میدم،آرزوم شده فقط باهاش حرف بزنم،بخدا نمیدونی من درکل خانواده داریم چه مشکلاتی رو تحمل میکنیم.نمیگم بقیه اینطوری نیستن و فقط من و امثال من این مشکلات رو دارن نه، قاطبه مردم دارن با سیلی صورتشون رو سرخ نگه میدارن.
ولی با این همه والله بالله تالله این راهش نیست برادر من، اینکه ناامید بشی و کلا همه چیز رو ول کنی هیچی درست نمیشه.من که مریض نیستم بخوام همینطوری مخالفت کنم با کسی.
دیگه اگه همین بچه مذهبی ها هم بخوان برن توی فاز ناامیدی دیگه چی میمونه از این مملکت...آره حرف زدن از امید و امیدوار بودن توی این زمونه مثل طنز تلخ میمونه ولی این حرف رهبر این مملکت،اگه قبول نداری باشه حرف پیغمبر و اهل بیت،بازم اگه قبول نداری باشه حرف خداست
تمام حرفای من همینه...

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۱۵ شهریور ۱۳۹۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۱,۰۷۹ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۵۰ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۹۰۲ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۳,۶۷۳ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۲۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۵۳۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۷۸۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۷۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۱۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۸۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۶ کاربر آنلاین است. (۹۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!