به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
هفته‌ي دهم رقابت‌هاي سري A با پيروزي يوونتوس و ميلان و هم چنين تساوي اينتر و فيورنتينا همراه بود.

به گزارش یوفا: چهارشنبه شب هفته نهم رقابت‌هاي فوتبال دسته اول باشگاه‌هاي ايتاليا با انجام ده ديدار به پايان رسيد، هر چند ديدار تيم‌هاي رم - سامپدوريا به علت بارش شديد باران نيمه تمام ماند.

در ديگر ديدار‌ها يوونتوس در خانه بولونيا 2 بر يك به پيروزي رسيد.

لاتزيو هم در خانه كيه‌وو همين نتيجه را به دست آورد. ميلان‌ها در سن سيرو و سيه‌نه را 2 بر يك شكست داد. اينتر و فيورنتينا هم در فلورانس به تساوي بدون گل رضايت دارند.

در جدول اين رقابت‌ها اودينزه و ناپل با 20 امتياز اول و دوم هستند. ميلان هم با پيروزي بر سيه نا 19 امتيازي شد و به مكان سوم صعود كرد.

نتيجه رقابت‌هاي چهارشنبه:

* بولونيا: يك

ماركو دي وايو

يونتوس تورين: 2

پاول ندود (55، 11)

* كاتانيا: صفر

اودينزه: 2

سانچز (13) ، كواليارلا (83)

* كيه‌وو: يك

پيلسير (11)

لاتزيو: 2

ياندف (15)، مانتواني (82 گل به خودي)

* فيورنتينا: صفر

اينتر: صفر

* جنوا: 2

پاپاستوپولوس (22) ، موتا (53)

كالياري: يك

بيانكو (66)

* لچه: يك

ساسيا (21)

پالرمو: يك

كاواني (88)

* ميلان: 2

اينزاگي (31)، كاكا (65 پنالتي)

سيه‌نا: يك

ورگاسولا (54)

* ناپولي:‌ 3

دنيس (7، 16و 63)

رجينا: صفر

* تورنيو: 2

آمروسو (61)، استلونه (63)

آتالانتا: يك

فلوكاري (64)

۹ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بازم میگم که یووه هیچی نمیشه...

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۰ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: viva.Barca
پیام: ۲۲۷
عضویت از: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۵
از: گلستان
طرفدار:
- ژاوي
- ريوالدو
- پرسپوليس
- تركيه
- جواد نكونام
- گاس هيدينگ
- با كلي تفكر به نتيجه اي نرسيدم!
گروه:
- کاربران عضو
یووه قهرمانه

۱۲ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
تیم فوتبال یوونتوس دیشب در دیدار مقابل رم در ورزشگاه دل آلپی با دو گل مقابل رم به برتری رسید.

به گزارش یوفا: تیم فوتبال یوونتوس دیشب در چارچوب هفته دهم رقابت های سری آ با نتیجه 2 بر صفر مقابل رم بحران زده در ورزشگاه دل آلپی تورین به پیروزی رسید. برای یووه در این دیدار ، دل پیه رو(38) و مارچیونی(48) گلزنی کردند.

یوونتوس با این پیروزی با 18 امتیاز به رده پنجم جدول رده بندی رقابت های سری آ صعود کرد و رم با 8 امتیاز از 9 بازی، در رده هفدهم به سر می برد.

اینتر در دیگر دیدار برگزار شده شب گذشته با برتری 3 بر 2 مقابل رجینا، به صدر جدول رده بندی رقابت های سری آ صعود کرد. کوتزا (34) و برینزا(53) برای تیم میزبان گلزنی کردند و گل های اینتر را مایکون(9)، ویه را (23) و کوردوبا (90) به ثمر رساندند.

امشب در ادامه این رقابت ها بازی های زیر برگزار می شود:
* آتالانتا - لچه
* کالیاری بولونیا
* لاتزیو - کاتانیا
* پالرمو - کیه وو
* سامپدوریا - تورینو
* سیه نا - فیورنتینا
* اودینزه - جنوآ
* میلان - ناپولی

جدول رده بندی:
1- اینتر 21 امتیاز (یک بازی بیشتر)
2- اودینزه 20 امتیاز، تفاضل گل 11+
3- ناپولی 20 امتیاز، تفاضل گل 7+
4- میلان 19 امتیاز
-----------------------
18- بولونیا 6 امتیاز
19- کیه وو 6 امتیاز
20- رجینا 5 امتیاز( یک بازی بیشتر)

۱۲ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
باشگاه سيه‌نا ايتاليا پيشنهادي جالب توجه به مهاجم برزيلي و سابق رئال مادريد و آث ميلان ارائه كرده است.

به گزارش یوفا: جيوواني لومباردي استروناتي، رئيس اين باشگاه اظهار داشت: براي حضوري بهتر در كالچو به حضور مهاجمي همچون رونالدو نياز داريم و شرايط بسيار خوبي را به وي پيشنهاد داده و اعلام كرديم اگر به سيه نا بيايد علاوه بر حقوق ثابت، داراي حقوقي غيرثابت هم مي شود و به ازاي هر گل زده براي تيم، 100 هزار يورو پاداش مي‌گيرد.

اين مقام افزود: در انتظار دريافت پاسخ مثبت يا منفي از طرف اين مهاجم برزيلي هستيم.

وي تاكيد كرد: رونالدو سابقه بازي بين المللي زيادي دارد و بخوبي با جو بازي در فوتبال باشگاهي ايتاليا آشناست. از طرفي تيم ما مشكل تمام كنندگي دارد و با وجود وي، ‌مي توان انتظار داشت كه اين ضعف برطرف شود.

مهاجم برزيلي كه در كشورش دوره نقاهت را پشت سر مي گذارد، ‌تاكنون در اروپا براي تيم هاي آيندهوون هلند، اينتر و آ.ث.ميلان ايتاليا، بارسلونا و رئال مادريد اسپانيا بازي كرده است.

۱۲ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
تیم فوتبال میلان دیشب با برتری مقابل ناپولی برای نخستین بار از ماه مه سال 2004 که اسکودتو را فتح کرد، صدرنشین رقابت های سری آ شد.

به گزارش یوفا: تیم میلان دیشب در آخرین دیدار از سری بازی های هفته دهم رقابت های سری آ فوتبال ایتالیا با گل به خودی جرمان دنیس مقابل ناپولی در "سن سیرو" به برتری رسید و به صدر جدول رده بندی رقابت های سری آ صعود کرد.

ماجو در دقیقه 44 این دیدار به دلیل دریافت دومین کارت زرد از تیم میهمان اخراج شد با این حال برتری میلان تا دقایق پایانی به تاخیر افتاد. در دقیقه 87 و دو دقیقه پس از اینکه کاکا، مهاجم میلان، موفق نشد از روی نقطه پنالتی ضربه خود را به گل تبدیل کند، دنیس دروازه خودی را باز کرد تا میلان به صدر جدول رده بندی رقابت ها صعود کند.

جدول رده بندی:
1- میلان 22 امتیاز
2- اودینزه 21 امتیاز، تفاضل گل 11+
3- اینتر 21 امتیاز، تفاضل گل 9+
4- ناپولی 20 امتیاز
--------------------------------
18- کیه وو 6 امتیاز
19- بولونیا 6 امتیاز
20- رجینا 5 امتیاز

۱۴ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو

یوفا: مطبوعات ايتاليا از احتمال پيوستن آدريانو به تيم فوتبال آث ميلان در سال ‪ ۲۰۱۰‬خبر دادند.

به گزارش یوفا روزنامه توتوسپورت ايتاليا در اين‌باره نوشت: آدريانو ممكن است به دليل مشكلات اخير با خوزه مورينيو، در سال ‪ ۲۰۱۰‬اينترميلان را ترك كرده و طي يك نقل و انتقال آزاد به آث ميلان برود.

بعد از ورود مورينيو به اينترميلان به نظر مي‌رسيد كه عملكرد آدريانو رو به بهبود است اما اخيرا اين بازيكن با توجه به تدابير انضباطي سرمربي سابق چلسي نيمكت‌نشين شده است.

آدريانو در تركيب اينترميلان براي بازي امشب جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا هم قرار نگرفته و همين باعث عصبانيت بيشتر او شده است.

مورينيو در كنفرانس مطبوعاتي ديروز خود در اين‌باره گفت، اگر آدريانو آماده باشد از او استفاده مي‌كنم اما طبق معمول توتوسپورت نظر ديگري دارد گفته مي‌شود اين بازيكن برزيلي منتظر پايان قراردادش با اينترميلان در سال ‪ ۲۰۱۰‬است تا به ميلاني برود كه دوستان زيادي در آنجا دارد و هميشه از تمايل خود براي بازي براي آن گفته است.

آث ميلان نيز از او با آغوش باز استقبال خواهد كرد اما هنوز براي قضاوت در مورد اينكه آيا اينترميلان و آدريانو مي‌توانند مشكلاتشان را حل كنند يا خير، خيلي زود است.

۱۵ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
خوزه مورينيو معتقد است، كسي در ايتاليا او را دوست ندارد و به خاطر هر كاري مورد انتقاد قرار مي‌گيرد.

به گزارش یوفا: به نوشته روزنامه كوريه ره دلو اسپورت، سرمربي تيم فوتبال اينترميلان هنوز از رفتار تماشاگران با او در جريان مسابقه شنبه شب با رجينا در رجيو كالابريا به خاطر صليبي كه به يك پسربچه معلول داد، عصباني است.

مورينيو كه از رفتار مردم آنهم به خاطر كار خوبي كه انجام داده، ناراحت است، گفت: مردم ايتاليا مرا دوست ندارند. آنچه در رجيو كالابريا روي داد، نشان‌دهنده رفتار آنها با من و نظري است كه نسبت به من دارند.

سرمربي سابق چلسي افزود: من به آن پسربچه صليبي را دادم كه از زمان قهرماني در جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا نگهش داشته بودم اما مورد انتقاد قرار گرفتم و مردم فكر كردند كه كار بدي انجام داده ام.

پيش از آغاز اين بازي خوزه مورينيو به سمت پسربچه‌اي كه روي صندلي چرخدار نشسته بود و در كنار زمين حضور داشت رفت و شيئي نقره‌اي به وي داد.

شهردار رجينا و جمعيت حاضر در استاديوم گرانيلو با تصور اينكه مورينيو به اين بچه سكه‌اي داده، حركت او را بي‌احترامي دانسته و به اين مربي پرتغالي توهين كردند اما زماني كه اصل قضيه را فهميدند از كار خود پشيمان شدند.

مورينيو در اين‌باره گفت: آنها من را متهم كردند كه به آن پسربچه معلول سكه داده ام. اما من به آن بچه يك صليب نقره‌اي دادم كه براي سه، چهار سال در جيبم بود. همسرم در مراسم فاطيما آن را براي من گرفته بود. پس از آنكه من اين صليب را به آن بچه معلول دادم شهردار رجينا به من توهين كرد.

متاسفانه من خيلي بدشانس هستم چون حتي زماني كه مي‌خواهم انسان دوستي ام را نشان دهم مورد انتقاد قرار مي‌گيرم.

مورينيو از دست ايتاليايي‌ها عصباني است با وجود اخطار داد كه اين كشور نمي تواند ايده‌ها و روش‌هاي او را عوض كند.

وي گفت: ايتاليا نمي‌تواند من و فرهنگم را تغيير دهد.

اين مربي هم اكنون به همراه اينترميلان براي ديدار با آنورتوسيس فاماگوستا در گروه دوم جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا در قبرس به سر مي‌برد.

اينترميلان با كسب پيروزي در اين مسابقه به دور بعد صعود خواهد كرد.
link

۱۵ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
باشگاه كيه وو ورونا ايتاليا سرمربي تيم فوتبال خود را از كار بركنار كرد.

به گزارش یوفا و به نقل از روزنامه گازته دلواسپرت ايتاليا: اين باشگاه اعلام كرد، جوزپه لاچيني در تيم فوتبال اين باشگاه ديگر هيچ عنواني ندارد.

سران باشگاه ايتاليايي در پي شكست 3 بر صفر مقابل پالرمو و سقوط تيم به رده هجدهم جدول، چنين تصميمي اتخاذ كردند.

باشگاه ايتاليايي ساعاتي بعد از عزل لاچيني اقدام به انتخاب جانشين براي او كرد و دومينكو دي كارلو ‌سرمربي سابق تيم پارما را منصوب كرد.

لاچيني فصل گذشته هدايت تيم كيه وو را در كالچو برعهده داشت و دو فصل تيم كيه وو را در رقابت هاي سري B(دسته دوم ) هدايت كرد.

۱۵ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
پاول ندود هافبك تيم فوتبال باشگاه يوونتوس ايتاليا از احتمال تمديد قراردادش با اين باشگاه خبر داد.

به گزارش یوفا: ستاره فوتبال جمهوي چك در گفت و گو با روزنامه ورزشي توتوسپورت ايتاليا همچنين از مارچلو ليپي به عنوان بهترين مربي كه تاكنون داشته است، ياد كرد.

ندود در حاليكه قرارداد كنوني‌اش با يوونتوس تا پايان فصل جاري اعتبار دارد، هنوز از اينكه با فوتبال خداحافظي خواهد كرد يا نه مطمئن نيست.

اين بازيكن گفت: در سني كه من قرار دارم، روي هر روزي كه مي‌گذرد، حساب مي كنم. نمي‌دانم دقيقا چه زماني بايد از فوتبال دست بكشم، اما يوونتوس برنامه‌هايي براي من دارد اما هنوز تصميمي گرفته نشده است.

وي افزود: يوونتوس همه چيز به من داده است و من در اينجا روحيه قهرمانانه و غلبه بر مشكلات را ياد گرفته ام، اميدوارم اثري در اين تيم از خودم بر جاي بگذارم.

ندود در گذشته با مربيان مطرح زيادي كار كرده، اما معتقد است ليپي بيشترين تاثير را روي او داشته است.

ندود خاطر نشان كرد: از بين دينو زوف، اسون گوران اريكسون، كلوديو رانيه ري و ديديه دشام، تقريبا همه آنها تاثير گذار بوده‌اند اما بدون ترديد بيشترين تاثير را ليپي روي من گذاشته است، او مرا آزاد گذاشت كه در سراسر زمين حركت كنم و اجازه داد پشت مهاجمان بازي كنم.

در حال حاضر يوونتوس براي بازي با رئال مادريد در جام قهرمانان باشگاه هاي اروپا به مادريد رفته است.

۱۵ آبان ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۱,۷۵۵ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۴,۳۸۷ بازدید
۴ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۰۳۰ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۳۴۲ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۶۱۴ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۵۳۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۳۸۰ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۵۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۳۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۷ کاربر آنلاین است. (۹۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!