به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
fcbali1988 نوشته:

نقل قول
السّلامُ علی ربیعِ الاَنام نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

نقل قول

در‌توصیف حماقت کسی که بوسکتس رو به یحیی توره ترجیح داد نیاز به انعقاد هیچ کلام دیگه‌ای نیست...

من هم مثل اون احمق که بوسکتس رو به یایا ترجیح داد احمقم و بوسکتس رو به یایا ترجیح میدم، من هیچوقت به بازیکن یا مربی مورد علاقه ی کسی توهین نکردم، از دیدگاه من تمام کسایی که دو اتیشه طرفدار تیم محبوب من هستند برادر من به حساب میان، و نمیخوام با توهین به افراد مورد علاقشون ناراحتشون کنم.اما الان میخوام یه داستان واقعی براتون بگم.
بعد از افتضاح پاریس، و شب معجزه وار نیوکمپ ، روز قرعه کشی دوستی با اس ام اس
ازم پرسید به کی خوردیم،گفتم یووه،درجواب ابراز نگرانی کرد، گفتم یووه قابل حذفه، و بلافاصله نوشتم به شرط اینکه انریکه توی تورین سه دفاعه بازی نکنه. و با خودم گفتم مگه احمقه؟؟! من از دوهزار مایل دورتر با عقل ناقصم میفهمم نقش دفاعی نیمار تو سه دفاعه باید پررنگ باشه، کم میاره، اونوقت لوییز عزیز نمیفهمه، وقتی ترکیب اصلی اومد گفتم حتما حساب همه جاشو کرده، وقتی نیمه تموم شد عین احمقا فقط با خودم تکرار میکردم،اره احمقه آره احمقه، و اون خفت در تورین اتفاق افتاد ، پاریس و تورین اون سال شعله ی فوبیای بازی خارج از خونه رو در اروپا برای تیم روشن کرد ده ماهه بعد در لندن با شانس از این فوبیا فرار کردیم و بعدش بدترین شب دوران در رم اتفاق افتاد، کبریت آتیش المپیکو رو یه احمق یک ساله پیش توی تورین روشن کرده بود.

یعنی تعریف تناقض رو شما می تونید تو همین پست به خوبی ببینید.

ربط دادن باخت به رم به باخت به یووه دیگه شایسته نوبل ه. اینکه باخت به یووه که بر اساس اتفاقات و اشتباهات فردی و البته بدشانسی ایجاد شد و با باخت کاملا تاکتیکی در برابر رم یکی می بینی مشخص می کنه ریشه حماقت رو باید یک جای دیگه دنبال کنی.

احمق یعنی کسی که از درک و تحلیل واقعیات ساده عاجز است . اینکه یه مربی معمولی مثل انریکه رو در حد افسانه بالا ببریم مشکلی نداره ، همه سلیقه ها که خوب نیست، بنجل هم توش پیدا میشه ولی جنگ و دعوا سر عقیده ی بنجل میشه لج میشه ندیدن حقایق ، بازیکن سابق مادرید اندکی ، فقط اندکی از ارنستوی دانا بهتره، اون سه تا هیولای خط حمله ی دوهزار و پونزده رو اگر نداشت موز هم گیرش نمیومد اینکه سه گانه ی ، حالا شما میگی اون رینوس میشل زمانه،کرایف دورانه احسن المخلوقین مربیانه، بخدا مشکلی ندارم، سلیقه ی شماست . ولی منت بذارید لطف کنید به افراد دیگه توهین نکنید . .

اينكه اينجا بت سازي به وفور امجام ميشه و كلا جو عجيب غريبه درست ولي خدايي انريكه يه كم بهتر از والورده ؟
مرد حسابي فصل دوم انريكه دو ماه و خورده اي مسي مصدوم بود تيم نيم درصد افت نكرد
تيم انريكه فوق العاده جذاب بازي مي كرد . فصل سومش فقط تيم يه كم خسته مي زد و البته انتقاداتيم وارده بهش مثل همه . ولي در كل عملكردش عالي بود . يه چيزيم ك اين وسط هست و بايد باهاش كنار اومد فصل اخر انريكه رعال زيدان هم فوق العاده بود و جام بردن اونا ب معني بد بودن تيم انريكه نبود .

۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
دقیقه 90 نزدیک میشه و من سوالم اینه که تعویض سوم والورده میخواد برای امواتش خیرات کنه وقتی بازی حساسی مثل لیورپول نزدیکه و بعضی ها استراحت لازمن که انجام نمیده؟! دیدم نه آقا میخواد وقت تلف کنه جلوی سوسیدادی که هشت تا مصدوم داشت و نهمیش حین بازی شد و بازم به زور میبره!
خود ویدال هم شاکی شد که این بازی هم دست از سرش برنمیداره 90 دقیقه تو ترکیب باشه وقتی اکثرن جاش رو نیمکته!
راکیتیچ هیچ نقشی نداشت و یه موقعیت خوب هم گند زد و سوارزی که تا فرصت گیر میاره دست به زانو میشه نفس چاق کنه چرا تعویض نمیشه؟! اینکه بعد چن تا بازی خوب مالکوم به لطف مصدوما باز چع مرگشه بازیش نمیده بماند!
تمدید که کردن باهاش حداقل تیم سی ال لامصب رو ببره تا یکم ریختش و تصمیماتش قابل تحمل باشه...چه وضع بازیه با این تیم ناقص سوسیداد اونم تو نیوکمپ و ترکیب تقریبن اصلی!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Goh_verde
پیام: ۱۷۱
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
infinite iniesta نوشته:

دقیقه 90 نزدیک میشه و من سوالم اینه که تعویض سوم والورده میخواد برای امواتش خیرات کنه وقتی بازی حساسی مثل لیورپول نزدیکه و بعضی ها استراحت لازمن که انجام نمیده؟! دیدم نه آقا میخواد وقت تلف کنه جلوی سوسیدادی که هشت تا مصدوم داشت و نهمیش حین بازی شد و بازم به زور میبره!
خود ویدال هم شاکی شد که این بازی هم دست از سرش برنمیداره 90 دقیقه تو ترکیب باشه وقتی اکثرن جاش رو نیمکته!
راکیتیچ هیچ نقشی نداشت و یه موقعیت خوب هم گند زد و سوارزی که تا فرصت گیر میاره دست به زانو میشه نفس چاق کنه چرا تعویض نمیشه؟! اینکه بعد چن تا بازی خوب مالکوم به لطف مصدوما باز چع مرگشه بازیش نمیده بماند!
تمدید که کردن باهاش حداقل تیم سی ال لامصب رو ببره تا یکم ریختش و تصمیماتش قابل تحمل باشه...چه وضع بازیه با این تیم ناقص سوسیداد اونم تو نیوکمپ و ترکیب تقریبن اصلی!

اگه شانس الدین تونسته سه تا سی ال ببره
چرا شانسورده نتونه شیش تا ببره
فوتبال بازی عجایبه
امیدوار باش داداش
من که آرزو میکنم یا لیورپول رو بزنیم و قهرمان شیم
یا لااقل ده تا ازشون بخوریم که شر این حیوان از سرمون کم شه

۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
fcbali1988 نوشته:

نقل قول

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

نقل قول

در‌توصیف حماقت کسی که بوسکتس رو به یحیی توره ترجیح داد نیاز به انعقاد هیچ کلام دیگه‌ای نیست...

من هم مثل اون احمق که بوسکتس رو به یایا ترجیح داد احمقم و بوسکتس رو به یایا ترجیح میدم، من هیچوقت به بازیکن یا مربی مورد علاقه ی کسی توهین نکردم، از دیدگاه من تمام کسایی که دو اتیشه طرفدار تیم محبوب من هستند برادر من به حساب میان، و نمیخوام با توهین به افراد مورد علاقشون ناراحتشون کنم.اما الان میخوام یه داستان واقعی براتون بگم.
بعد از افتضاح پاریس، و شب معجزه وار نیوکمپ ، روز قرعه کشی دوستی با اس ام اس
ازم پرسید به کی خوردیم،گفتم یووه،درجواب ابراز نگرانی کرد، گفتم یووه قابل حذفه، و بلافاصله نوشتم به شرط اینکه انریکه توی تورین سه دفاعه بازی نکنه. و با خودم گفتم مگه احمقه؟؟! من از دوهزار مایل دورتر با عقل ناقصم میفهمم نقش دفاعی نیمار تو سه دفاعه باید پررنگ باشه، کم میاره، اونوقت لوییز عزیز نمیفهمه، وقتی ترکیب اصلی اومد گفتم حتما حساب همه جاشو کرده، وقتی نیمه تموم شد عین احمقا فقط با خودم تکرار میکردم،اره احمقه آره احمقه، و اون خفت در تورین اتفاق افتاد ، پاریس و تورین اون سال شعله ی فوبیای بازی خارج از خونه رو در اروپا برای تیم روشن کرد ده ماهه بعد در لندن با شانس از این فوبیا فرار کردیم و بعدش بدترین شب دوران در رم اتفاق افتاد، کبریت آتیش المپیکو رو یه احمق یک ساله پیش توی تورین روشن کرده بود.

یعنی تعریف تناقض رو شما می تونید تو همین پست به خوبی ببینید.

ربط دادن باخت به رم به باخت به یووه دیگه شایسته نوبل ه. اینکه باخت به یووه که بر اساس اتفاقات و اشتباهات فردی و البته بدشانسی ایجاد شد و با باخت کاملا تاکتیکی در برابر رم یکی می بینی مشخص می کنه ریشه حماقت رو باید یک جای دیگه دنبال کنی.

احمق یعنی کسی که از درک و تحلیل واقعیات ساده عاجز است . اینکه یه مربی معمولی مثل انریکه رو در حد افسانه بالا ببریم مشکلی نداره ، همه سلیقه ها که خوب نیست، بنجل هم توش پیدا میشه ولی جنگ و دعوا سر عقیده ی بنجل میشه لج میشه ندیدن حقایق ، بازیکن سابق مادرید اندکی ، فقط اندکی از ارنستوی دانا بهتره، اون سه تا هیولای خط حمله ی دوهزار و پونزده رو اگر نداشت موز هم گیرش نمیومد اینکه سه گانه ی ، حالا شما میگی اون رینوس میشل زمانه،کرایف دورانه احسن المخلوقین مربیانه، بخدا مشکلی ندارم، سلیقه ی شماست . ولی منت بذارید لطف کنید به افراد دیگه توهین نکنید . .

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: frederic*chopin
پیام: ۱,۶۹۹
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۷
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
infinite iniesta نوشته:

واقعا تنها چیزی ک باعث میشه بتونیم با قهرمانیِ منجر به تمدیدِ قطعی این یارو کنار بیایم ... انحصار آقایی توپ طلا برای پادشاه معادن طلاس ... همین ...
... لذت کوتاه مدت قهرمانی، به یک یا حتی ممکنه چن سال حرص خوردن، نمیارزه ...!

۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Aliiii.yekrangi
پیام: ۱۷
عضویت از: ۴ اسفند ۱۳۹۶
طرفدار:
- لئو-آندرس-لوئیزیتو
- یوهان کرایوف
- استقلال
- ایتالیا-آرژانتین
- مجتبی جباری
- پپ-کونته
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
شایعه شده لوچو سرطان خون گرفته😑

۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
Hand of Social Islands
نام کاربری: Raphael
پیام: ۸۷۲
عضویت از: ۳۰ مهر ۱۳۹۷
از: گیلان
طرفدار:
- لیونل مسی
- کارلس پویول
- استقلال
- آرژانتین
- علیرضا جهانبخش
- لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ویراستاران اخبار
نقل قول
Goh_verde نوشته:

نقل قول
infinite iniesta نوشته:

فوتبال بازی عجایبه
امیدوار باش داداش

آره به خدا
اگه قراره ببازیم باید سنگین ببازیم ...
البته امیداورم یه پای فینال باشیم امسال

The Strongest Hearts Have The Most Scars
۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
Hand of Social Islands
نام کاربری: Raphael
پیام: ۸۷۲
عضویت از: ۳۰ مهر ۱۳۹۷
از: گیلان
طرفدار:
- لیونل مسی
- کارلس پویول
- استقلال
- آرژانتین
- علیرضا جهانبخش
- لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
- ویراستاران اخبار
نقل قول
Ali💙blaugrana❤ نوشته:

The Strongest Hearts Have The Most Scars
۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Goh_verde
پیام: ۱۷۱
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
رضا ندافی نوشته:

نقل قول
Goh_verde نوشته:

نقل قول
infinite iniesta نوشته:

فوتبال بازی عجایبه
امیدوار باش داداش

آره به خدا
اگه قراره ببازیم باید سنگین ببازیم ...
البته امیداورم یه پای فینال باشیم امسال

ی حسی بهم میگه لیورپول رو شانسی رد می کنیم و تو فینال به آژاکس می بازیم
و در نهایت یه تیمی که واقعا بارسایی بازی میکنه قهرمان چمپیونزلیگ میشه

۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
Ali💙blaugrana❤ نوشته:

من توی هیچ سایت خبری انگلیسی یا اسپانیایی ندیدم این خبر رو

۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۷۰۳ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۸,۰۸۵ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۴,۵۲۴ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۸۸۶ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۷۳۸ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۹۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۳۸۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۸۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۹۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۸۴ کاربر آنلاین است. (۵۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۸۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!