به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: frederic*chopin
پیام: ۱,۶۹۹
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
forca barca نوشته:

من خودم منتقد والورده هستم ولی کاملا با این صحبت موافقم
هرکسی فوتبالو از دریچه نگاه خودش میبینه و همونطور باهاش کیف میکنه
اینکه من نوعی انتظار داشته باشم همه باید مثل من فکر کنن اشتباهه

رفیق گلم ... حرفت کاملا صحیح ... من واقعا نمیگم همه مثل این نوع نظر رو داشته باشن ... فقط سوال بود ... ک اگ بعضیا هنر بارسا و بارسایی رو فراموش کردن ... اون همه زیبایی رو یادشون بیارم ... بخدا حیفه ی همچین تیم و تاریخ و جریانیه با این همه فکر و طرفدار و ادعای فراتر از ی باشگاه، ک فقط ببره ... واقعا قهرمانی صِرف واس ما بارساییا کمه ...چیزی ک ریال توش 2 رقمیه ...
همین ...در حد ی تلنگر ... وگرنه بارسا ارث اجدادم نیست ... البته نظر شخصیم در مورد لوچو رو گفتم ... و اینکه بین کلکسیون افتخارات باشگاه و افتخارات بی کلکسیونش ، دومی رو میپسندم ...

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: DIAS7
پیام: ۱۴
عضویت از: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
forca barca نوشته:

من خودم منتقد والورده هستم ولی کاملا با این صحبت موافقم
هرکسی فوتبالو از دریچه نگاه خودش میبینه و همونطور باهاش کیف میکنه
اینکه من نوعی انتظار داشته باشم همه باید مثل من فکر کنن اشتباهه

رفیق گلم ... حرفت کاملا صحیح ... من واقعا نمیگم همه مثل این نوع نظر رو داشته باشن ... فقط سوال بود ... ک اگ بعضیا هنر بارسا و بارسایی رو فراموش کردن ... اون همه زیبایی رو یادشون بیارم ... بخدا حیفه ی همچین تیم و تاریخ و جریانیه با این همه فکر و طرفدار و ادعای فراتر از ی باشگاه، ک فقط ببره ... واقعا قهرمانی صِرف واس ما بارساییا کمه ...چیزی ک ریال توش 2 رقمیه ...
همین ...در حد ی تلنگر ... وگرنه بارسا ارث اجدادم نیست ... البته نظر شخصیم در مورد لوچو رو گفتم ... و اینکه بین کلکسیون افتخارات باشگاه و افتخارات بی کلکسیونش ، دومی رو میپسندم ...

آخه هوادار فیک، کی هستی که اینطوری نظرت می ذاری و حرافی می کنی؟ کسی که دوره هواداریش مشخص نیست و خط فکریش از لوچو به بعد هست حق نداره دیگران رو نصیحت کنه و از هنر بارسایی که ندیدش مایه بذاره.از شعار فراتر از یک باشگاه هیچی نمی فهمی

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
پارسا نوشته:

نقل قول
... اینکه چرا دوستان طرفدار بارسا هستن در حالی ک تیمهایی از جمله ریال و میلان ... افتخارات بیشتری دارن ... افتخارات بیشتر ینی برد بیشتر ... پس تمام ارکان طرفداری فراهمه ...چرا بارسایی شدن ؟

هر کسی بخاطر دلیلی طرفدار بارسا شده حالا این زیبایی ، غیرت و تعصب ، استقلال و استفاده از آکادمی یا چیز های دیگه بوده ، آیا اینکه الان بازی تیم به مزاقمون خوش نیومده دلیل بر توهین به باقی هوادارا و انتظار برای باخت تیم میشه؟

کسی توهین نکرد ...شما هم نماینده ی کسی نیسی، اپوزوسیون نساز و از طرف خودت حرف بزن ... جواب هم ندادی ... علت رو ... اینا ک گفتی اکثرشو خیلی جاها دارن ... غیرت و تعصب دمبله و کوتی و ... آکادمی پر استفاده ی فعلی !!... استقلال؟!!

تو هم نماینده کسی نیستی که اینطور ادعای بارسایی بودن میکنی، کسی که توهین میکنه باید اینطور جواب بگیره.همین کم مونده یک نفر 3300 مایلی باشگاه از مربی های و مسئولان باشگاه ادعای فهم بیشتری برداره و ایرادهای مضحک بگیره.مضمون صحبتت عاری از هر گونه استفاده صحیح از سلول های خاکستری مغز پوسیدت هست

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: katalan.leo
نام تیم: دورتموند
پیام: ۲,۰۳۹
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
همین ...در حد ی تلنگر ... وگرنه بارسا ارث اجدادم نیست ... البته نظر شخصیم در مورد لوچو رو گفتم ... و اینکه بین کلکسیون افتخارات باشگاه و افتخارات بی کلکسیونش ، دومی رو میپسندم ... [/quote]

برادر من ، من هم از بازی تیم لذت نمیبیرم حتی این فصل فرصت نکردم خیلی از بازیارو ببینم
همه اینهایی که شما گفتی یک ارزش هستن و بارسا داره ارزش هاشو از دست میده
و این چیزیه که توی دنیای جدید در جریانه و ارزش ها دارن یکی یکی نابود میشن چون جلوی خودنمایی و مادی گرایی و ظاهر بینی رو میگیرن که با اون چیزی که دنیا داره باهاش جلو میره هم سو نیست
بارسا بعد دوره درخشان کرایوف یه زمانی چیزی نداشت باشگاه قدرتمندیم نبود اما خیلیا فقط به خاطر بارسا بودنش و همین ارزش ها و چندتا تک ستارش مثل ریوالدو انریکه کوکو کلایورت عاشقش بودن

شاید اگه اون روزی که مدیریت اومد پیرهن مقدس باشگاهو با شرکت قطری سیاه کرد جلوش وای میسادن الان اینطور نمیشد
خیلی وقته بارسا هم مادی گرا شده و ما چشمامون بسته بود
روند هر تیمی نشات گرفته از طرز تفکر سران اون تیمه و سران تیم ما کدومشون جز به مسائل مادی و اقتصادی به چیز دیگه ای پایبندن؟
جز نتیجه گرایی چه چیز دیگه ای براشون مهمه؟ چندتا بازیکن از تیم ب اومد تیم یک؟تیم ب کجا رفت؟ بله سقوط کرده دسته پایین، همه اینها نشون میده طرز تفکر حاکم بر این تیمو

واقعا از والورده چه انتظاری دارید؟والورده مثل دانش اموز فنی ایه که اومدن یه سازه عظیمو برای طراحی و اجرا دادن بهش
خب نتیجه این امر همونیه که ما میبینیم
طرف اصلا توانایی اینکارو نداره ، واسه همینم هست من میگم قبل ارنستو کادر مدیریت مقصره
باز خدا خیرش بده دیده کاری ازش بر نمیاد گفته میدیم همه کارارو مسی میکنه خدا بزرگه حقیقتا عجیبه ولی خودش تاکتیکی شده
مقایسه ارنستو با پپ و انریکه و رایکاردم از اساس اشتباهه چون تو فوتبال که چالشی نداشته به اون صورت و تو مربی گریم همش چهار چهار دو تو یه تیم متوسط بعد انتظاری داری بیاد حمله کنه؟
طرف کلا سی پی یوش پاسخگو نیست بعد ما هی بیایم رم و هاردو گرافیک شاخ بندازیم روش
همه اینارو گفتم برسم به این موضو
بعضی وقتا ادما باید سالای سیاهی رو طی کنن
به نظر من این یکی از همون سیاهیای ما بارساییا هاس چون از یه طرف باشگاهمون مسیرو گم کرده
ازین طرف مسی با نتیجه نگرفتن بارسا به اون چیزی که واقعا استحقاقشو داره نمیرسه

این روزا خیلی از خودم خوشم نمیاد ولی فک میکنم چاره ای نباشه جز طرفدار بارسای والورده بودن و امید برای قهرمانیش
چون مسی و بارسا تفکیک ناپذیرن
خیلی وقته داره حق مسی خورده میشه ولی اینبار حتی توی این شرایط هر طور شده باید بدستش بیاره هرچند اینکار باعث بشه عمر مربیگری والورده طولانی باشه
و حرف اخر
این روزا با اومدن کاپیتان ژاوی و اندرس بزرگ تموم میشن و فصلی نو تو بارسا رقم میخوره شک نکنید دوستان

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: katalan.leo
نام تیم: دورتموند
پیام: ۲,۰۳۹
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
نقل قول
DIAS7 نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
پارسا نوشته:

نقل قول
... اینکه چرا دوستان طرفدار بارسا هستن در حالی ک تیمهایی از جمله ریال و میلان ... افتخارات بیشتری دارن ... افتخارات بیشتر ینی برد بیشتر ... پس تمام ارکان طرفداری فراهمه ...چرا بارسایی شدن ؟

هر کسی بخاطر دلیلی طرفدار بارسا شده حالا این زیبایی ، غیرت و تعصب ، استقلال و استفاده از آکادمی یا چیز های دیگه بوده ، آیا اینکه الان بازی تیم به مزاقمون خوش نیومده دلیل بر توهین به باقی هوادارا و انتظار برای باخت تیم میشه؟

کسی توهین نکرد ...شما هم نماینده ی کسی نیسی، اپوزوسیون نساز و از طرف خودت حرف بزن ... جواب هم ندادی ... علت رو ... اینا ک گفتی اکثرشو خیلی جاها دارن ... غیرت و تعصب دمبله و کوتی و ... آکادمی پر استفاده ی فعلی !!... استقلال؟!!

تو هم نماینده کسی نیستی که اینطور ادعای بارسایی بودن میکنی، کسی که توهین میکنه باید اینطور جواب بگیره.همین کم مونده یک نفر 3300 مایلی باشگاه از مربی های و مسئولان باشگاه ادعای فهم بیشتری برداره و ایرادهای مضحک بگیره.مضمون صحبتت عاری از هر گونه استفاده صحیح از سلول های خاکستری مغز پوسیدت هست

دوست عزیز و گرامی گاهی وقتا لازمه برای اینکه جواب کسیو بدیم بدونیم با چه کسی صحبت میکنیم
هر کسی نظری داره راجعبه بارسا و محترمه برای خودش
اول اینکه
حتی اگر ما با کسی مخالفیم بهتره اول قبل از سریع پاسخ دادن کمی فکر کنیم
فک نمیکنم این طرز حرف زدن با کسی باشه که چهارده پونزده سال از ما بزرگتر باشه
حد اقل اینجا اینطور نیست
میتونیم مخالف باشیم با نظری ولی روی ادبیاتمون خواهشا دقت کنیم همگی
دوم خواهشا فنی بحث کنید هر دو گروه چه موافق و چه مخالف والورده، انقد به هم نپرید الکی لطفا
متاسفانه برداشت من اینه هر دو گروه میخوان بگن طرف مقابلشون درکی از فوتبال نداره خو حالا اثبات این موضو چه اصراریه واقعا؟

این بند آخرو با این دوست عزیزمون نبودم و مشخصا برای همه مون بود

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
forca barca نوشته:

نقل قول
DIAS7 نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
پارسا نوشته:

نقل قول

دوست عزیز و گرامی گاهی وقتا لازمه برای اینکه جواب کسیو بدیم بدونیم با چه کسی صحبت میکنیم
هر کسی نظری داره راجعبه بارسا و محترمه برای خودش
اول اینکه
حتی اگر ما با کسی مخالفیم بهتره اول قبل از سریع پاسخ دادن کمی فکر کنیم
فک نمیکنم این طرز حرف زدن با کسی باشه که چهارده پونزده سال از ما بزرگتر باشه
حد اقل اینجا اینطور نیست
میتونیم مخالف باشیم با نظری ولی روی ادبیاتمون خواهشا دقت کنیم همگی
دوم خواهشا فنی بحث کنید هر دو گروه چه موافق و چه مخالف والورده، انقد به هم نپرید الکی لطفا
متاسفانه برداشت من اینه هر دو گروه میخوان بگن طرف مقابلشون درکی از فوتبال نداره خو حالا اثبات این موضو چه اصراریه واقعا؟

این بند آخرو با این دوست عزیزمون نبودم و مشخصا برای همه مون بود

من نزدیک 2 دهه هست هوادار بارسا هستم کسی که توهین میکنه و زحمت های سرمربی باشگاه و بازیکنان رو با توهین جواب میده فاقد احترامه.هوادار یعنی در همه حال پشت باشگاه بودن نه انتقاد های مضحک که سر و ته ندارن.انتقاد های اساسی بکنید که روی منطق و عقل باشه نه حس و رویابافی
من دنبال این موارد نیستم که درک فوتبالی کسی رو زیر سوال ببرم، چیزی که خیلی مهم تر از این هست و تو ریشه باشگاه هست و این آقا نمی شناسه احترام به ارکان و شخصیت های باشگاست و گرنه هیچ فرقی با یک رئالی و اون مجموعه ندارن

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
ماهم شکسته خاطرودیوانه بوده ایم
ما هم اسیر طره جانانه بوده ایم
بر کام خشک ما به حقارت نظر مکن
ما هم رفیق ساغر و پیمانه بوده ایم...

درود میفرستم به اون عزیزانی که نسبت به حقیر لطف داشتن.
خدمت برادران و خواهران کوچکتر از خودم عارضم که:
عاشق شدن دلیل نمیخواد دل میخواد،دوست داشتن رو هم زمان ثابت میکنه نه زبان..

مهم اینه که قلبتون آبی اناری باشه ... دلیلش مهم نیست.اگه کسی بهتون گفت مسی فن،اگه کسی گفت از 2009 به اونور عاشق شدین و از این جور مضخرفات اصلا به دل نگیرین.

امیدوارم همه تون عاشق باشین،با عشق زندگی کنین و عاشق از این دنیا برین ...
---
در سطح دانش و تجربه ی خودم سعی میکنم به برخی ابهامات پاسخ بدم.امیدورم جانب انصاف و ادب رو در نوشته هام رعایت کنم.

به قول مجید سوزوکی شما خودت یه عمر رونویسی کردی داداش،پای سنگری نرفتی که اینقدر دور برداشتی...
طرف یه عکس با شورت ورزشی نداره،با پیژامه پشت سیستم از توی خونه ادای کارشناسا رو درمیاره...
نهایت استعدادش هم فحش دادن و بدوبیراه گفتن به اینو اونه ...

اولین جرقه های علاقه ی من به بارسا با تماشای بازی بازیکنانی چون ریوالدو،انریکه و کلایورت رغم خورد
با جادوی رونالدینهو تثبیت شد و با تماشای جان فشانی های سرورم آقای پویول به حقیقت پیوست ...

اما حتی اگر برای رسیدن به این مهم از آندره گومز هم الهام گرفته باشم بازم به شما هیچ ربطی نداره که من چه وقت و به چه علت دلباخته شدم.

هفت سال پیش من تو این تاپیک با نقد بوسکتس مورد اهانت قرار میگرفتم ،
و مدافعین معتقد بودن که بوسکتس هافبک دفاعی نیست بلکه رابط بین ژاوی و انیستاس.
امروز باید به این علت که تیم والورده با سه هافبک دفاعی (گفته بودن بوسکتس هافبک دفاعی نیست) بازی میکنه دوباره مورد اهانت قرار بیرم...!!!
خدایا این شادی ها رو از ما نگیر ....
---
آره کند ذهن با مفهوم حباب و تورم آشناییی داری ...!!!
پراید هم 50 میلیون تومانه...
دمبله هم 150 میلیون یورو...
آره کند ذهن...

در پاسخ به انیس عزیز:
حفظ توپ اول از همه مستلزم داشتن تيمي يکپارچه با بازيکناني باهوش،تکنيکي و خونسردِ
و بعد از اون دانش کافي مربي براي اجرا و پياده کردن تمرينات مناسب در راستاي هر چه يکپارچه تر شدن تيم و کسب ايده آل ترين شرايط همراه با پيشرفت بازيکنان.

اما اینکه این مالکیت برای چه هدفی باشه هم مهمه ...
کنترول بازی
گرفتن سرعت و ریتم بازی حریف
وقت کشی
پیدا کردن روزنه برای نفوذ به لایه های دفاعی حریف
...

تيم ريکارد عزيزم علاقه ي آنچناني به حفظ توپ نداشت، اون موقع چنين پرس وحشتناکي هم توسط تيم ها اعمال نميشد...
بازی بارسای ریکارد مبتنی بر مالکیت نبود هرچند قابلیت و ابزار این کار رو داشت...
خلاق ترین تیم تاریخ بارسا تیم اعجاب انگیز و مخوف فصل 2007-2008 بود...هر چند علی رغم مهره های نامداری که در خط دفاع داشت از بازدهی تیمی مناسبی برخوردار نبود و در کنار ضعف دروازه بانی پاشنه ی آشیل تیم بود.

تیمِ پپ همه ی فاکتور های لازم برای این مهم (مالکیت) رو داشت...
اما میل شدید به مالکیت و اصرار شدید به حفظ توپ در برخی بازی ها به ضرر بارسا هم بود ...
تا جایی که نیوغ فردی و حرکات انفرادی برخی از بازیکنا مثل لئو،مثل دنی،مثل انیستا گره گشای تیم بود
تیمی که توپ رو نداشته باشه مسلما به دفاع اتوبوسی رو میاره و این باعث کسل شدن برخی از بازیهای بارسای گواردیولا بود
پاس های عرضی بی هدف ....

تیمِ انریکه شباهت بسیاری به ریکارد داشت ...
باذکر این نکته که با ورود نیمار بارسا جان دوباره ای هم گرفت
بازیکنی که خلا تکنیکی خط حمله تیم گواردیولا رو پوشش داد و پلن ضد حمله و ریتم سریع بازی رو هم به قابلیت های تیم انریکه با درایت ال لوچو اضافه کرد

تیمِ والورده ...
ما در کمتر تيمي از تاريخ باشکوه بارسا شاهد اين بوديم که تيم در خط حمله با چنين ضعف و خلا وحشتناکي در تمام کنندگي و خلاقيت همراه باشه و تمام بار تيم روي دوش يه نفر باشه
متاسفنه تیم واکنش مناسبی هم برای جایگزینی مهره های ارزشمندی مثل دنی آلوز،مثل آندرس انیستا و نیمار نداشت...

خرید های اشتباه در کنار مدیریت غلط آکادمی باشگاه و ...
این تیم هیچ کدام از فاکتور های ذکر شده برای مالکیت توپ رو نداره...

غیر از مسی کسی قابلیت حمل توپو ندره...
بازیکنان ورودی سابقه ی حضور در آکادمی باشگاه رو ندارن و هریک دید متفادتی نسبت به بازی دارن...
سرمربی تیم دانش کافی برای اجرای این مهم رو نداره ...
اما همین والورده با توجه به ابزارهایی که در اختیار داشت تصمیمات مهم و خوبی هم گرفت.
سرمربی که با جسارت تمام سیستم بارسا رو از 433 به 442 تغییر داد...
هر چند در این راه با واکنش های بدی هم مواجه شد ...

از خمله خود من که در واکنش به تمدید قرارداش در اکانت رسمی بارسا از هشتک والورده اوت و اون خامه ی قهوه ای !!! استفاده کردم.

واقعیت اینه که بارسای والورده به هیچ وجه زیبا نیست...
اما وقتی به بازی پرحرارت بازیکنانی چون ویدال،راکی،روبرتو و ...نگاه میکنم با خودم میگم درسته اینا دنی،انیستا و رونالدینهو نشدن اما دارن با تمام وجود از حیثیت بارسا دفاع میکنن و شایسته ی این همه از حب و بغض و نقد مغرضانه نیستن...

ما یه بازی سخت دیگه با لیور اینبار در جهنم آنفیلد داریم... امیدوارم بچه ها یکبار دیگ ما رو سربلند کنند.
امیدوارم تغیرات مثبتی در مدیریت و کادر مربیگری بارسا شاهد باشیم ...
چون این بارسایی نیست که ما دوست داریم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: parsafcb
پیام: ۷۴۲
عضویت از: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- آرژانتین و هلند
- علی کریمی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
اینو میلیون بار جواب دادم ... خوشحالی و ناراحتی امری نسبیه ... ی ریالی هم ممکنه از پیروزی بارسا خوشحال بشه بستگی ب تفکر داره... اگ باخت تیم ب بهتر شدنش کمک کنه دقیقا مثه تربیت فرزند و جراحی مریض میمونه با ظاهری خشن و باطنی عاشقانه ... و اینکه اگ از سایت و کادرش ناراحتی اتفاقا شما اینجا چیکار میکنی ... ؟ من ک اینجا مشکلی ندارم ...

چند جا باید جوابتو بدم ؟؟ همون پایین بازی بارسا 3-0 لیورپول بست نیست؟
نقل قول

تو الانو میبینی من فرضم در مورد علت بارسایی شدن 10 20 سال پیش هوادارا بود و اینکه معلومه فهمت چقدره که جوابتو دادم نفهمیدی چی به چی شد
گفتم که، تو همین جا باش برا خودت طوری نیس که

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
دوستان یکم با لحن بهتر جواب همو بدین.
به نظرم بحث داره به سمت و سوی خوبی پیش میره با عصبانیت خرابش نکنید.

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: parsafcb
پیام: ۷۴۲
عضویت از: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- پرسپولیس
- آرژانتین و هلند
- علی کریمی
گروه:
- كاربران بلاک شده
Pentragon عزیز درود بر شما توضیحات خیلی کاملی ارائه کردید
نقل قول
برادر من ، من هم از بازی تیم لذت نمیبیرم حتی این فصل فرصت نکردم خیلی از بازیارو ببینم همه اینهایی که شما گفتی یک ارزش هستن و بارسا داره ارزش هاشو از دست میده و این چیزیه که توی دنیای جدید در جریانه و ارزش ها دارن یکی یکی نابود میشن چون جلوی خودنمایی و مادی گرایی و ظاهر بینی رو میگیرن که با اون چیزی که دنیا داره باهاش جلو میره هم سو نیست بارسا بعد دوره درخشان کرایوف یه زمانی چیزی نداشت باشگاه قدرتمندیم نبود اما خیلیا فقط به خاطر بارسا بودنش و همین ارزش ها و چندتا تک ستارش مثل ریوالدو انریکه کوکو کلایورت عاشقش بودن شاید اگه اون روزی که مدیریت اومد پیرهن مقدس باشگاهو با شرکت قطری سیاه کرد جلوش وای میسادن الان اینطور نمیشد خیلی وقته بارسا هم مادی گرا شده و ما چشمامون بسته بود روند هر تیمی نشات گرفته از طرز تفکر سران اون تیمه و سران تیم ما کدومشون جز به مسائل مادی و اقتصادی به چیز دیگه ای پایبندن؟ جز نتیجه گرایی چه چیز دیگه ای براشون مهمه؟ چندتا بازیکن از تیم ب اومد تیم یک؟تیم ب کجا رفت؟ بله سقوط کرده دسته پایین، همه اینها نشون میده طرز تفکر حاکم بر این تیمو واقعا از والورده چه انتظاری دارید؟والورده مثل دانش اموز فنی ایه که اومدن یه سازه عظیمو برای طراحی و اجرا دادن بهش خب نتیجه این امر همونیه که ما میبینیم طرف اصلا توانایی اینکارو نداره ، واسه همینم هست من میگم قبل ارنستو کادر مدیریت مقصره باز خدا خیرش بده دیده کاری ازش بر نمیاد گفته میدیم همه کارارو مسی میکنه خدا بزرگه حقیقتا عجیبه ولی خودش تاکتیکی شده مقایسه ارنستو با پپ و انریکه و رایکاردم از اساس اشتباهه چون تو فوتبال که چالشی نداشته به اون صورت و تو مربی گریم همش چهار چهار دو تو یه تیم متوسط بعد انتظاری داری بیاد حمله کنه؟ طرف کلا سی پی یوش پاسخگو نیست بعد ما هی بیایم رم و هاردو گرافیک شاخ بندازیم روش همه اینارو گفتم برسم به این موضو بعضی وقتا ادما باید سالای سیاهی رو طی کنن به نظر من این یکی از همون سیاهیای ما بارساییا هاس چون از یه طرف باشگاهمون مسیرو گم کرده ازین طرف مسی با نتیجه نگرفتن بارسا به اون چیزی که واقعا استحقاقشو داره نمیرسه

با حرف شما هم تقریبا موافقم forca barca عزیز
نقل قول
من نزدیک 2 دهه هست هوادار بارسا هستم کسی که توهین میکنه و زحمت های سرمربی باشگاه و بازیکنان رو با توهین جواب میده فاقد احترامه.هوادار یعنی در همه حال پشت باشگاه بودن نه انتقاد های مضحک که سر و ته ندارن.انتقاد های اساسی بکنید که روی منطق و عقل باشه نه حس و رویابافی من دنبال این موارد نیستم که درک فوتبالی کسی رو زیر سوال ببرم، چیزی که خیلی مهم تر از این هست و تو ریشه باشگاه هست و این آقا نمی شناسه احترام به ارکان و شخصیت های باشگاست و گرنه هیچ فرقی با یک رئالی و اون مجموعه ندارن

درسته 👍👍👍👍👍البته میبینی الان همین که شما گفتی هوادار باید همیشه پشت تیمش باشه رو با صد تا چیز دیگه قاطی و تحریف میکنند و بعد میان جوابشو تحویلتون میدن

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۷
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۰
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۲,۶۱۹ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۰۳ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۴,۸۵۸ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۵,۷۰۷ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۱۹ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۴۸۹ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۲۶ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۵ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۱۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۶۲ کاربر آنلاین است. (۱۶۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!