به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: messi&mehran
پیام: ۱,۴۵۹
عضویت از: ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از: همدان
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
آرسن ونگر: به این پیروزی احتیاج داشتیم
آرسنال موفق شد منچستر یونایتد را در ورزشگاه امارات شکست دهد، اکنون می توانید مصاحبه گالاس، فابرگاس و ونگر را بعد از این دیدار بخوانید.

تیم فوتبال آرسنال با دو گل سمیر نصری در مقابل تک گل رافائل داسیلوا موفق شد منچستر یونایتد را در ورزشگاه امارات لندن شکست دهد.
ویلیام گالاس کاپیتان تیم آرسنال بعد از اتمام دیدار در گفتگو با اسکای اسپورت گفت: " بسیار مهم بود مقابل منچستر یونایتد به برتری دست یابیم زیرا ما می خواستیم در کورس قهرمانی باقی بمانیم. "
او افزود: " در چند بازی گذشته یا مساوی کرده ایم یا مغلوب شده ایم... بنابراین پیروزی در خانه بسیار اهمیت داشت. "

فابرگاس اضافه کرد: " این خط بطلانی بود بر نتایج قبلی و یک برد حیاتی برای ما محسوب می شود که ما را به اصل خودمان بازگرداند. "
" بسیار زیباست وقتی که صدای آواز خواندن و لذت بردن تماشاگران را می شنوید و نگاه می کنید. "
" ما نیز خوشحالیم... فقط ما منچستر را شکست دادیم. فوتبال به سرعت تغییر می کند. ما اکنون نیاز داریم برای دیدارهای آینده تمرکز کنیم. شما نمی توانید اشتباهاتی همانند بازی مقابل تاتنهام تکرار کنید و من فکر می کنم از آن بازی درس های زیادی فرا گرفته ایم. "

آرسن ونگر از احساس شاگردانش خوشحال است و معتقد است نتیجه ای به جز پیروزی او را افسرده می کرد.
سرمربی فرانسوی آرسنال تصریح کرد: " ما پیروز شدیم. اما فوتبال زیبایی بود در تمام نقاط زمین که هر دو تیم آن را به خوبی اجرا کردند. آن ها نتواسنتد موقعیت های زیادی به وجود آورند اما ما این کار را انجام دادیم."
" من می دانستم امروز روز بزرگی برای آینده تیم ماست، نه باشگاه. در کورس ماندن و و پیروزی در دیدارهای بزرگ یک امر حیاتی برای یک تیم جوان است. "

منبع:سایت گل

.:::حتما سر بزنید:::. music-nice.mihanblog.com
۱۸ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
درخشش سمیر نصری برای شکست یونایتد کافی بود

تیم فوتبال آرسنال با شکست منچستر یونایتد به رتبه سوم جدول رده بندی صعود کرد.

در نخستین دیدار هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس تیم فوتبال آرسنال با درخشش "سمیر نصیری" بازیکن فرانسوی خود موفق شد منچستر یونایتد را با نتیجه 2-1 شکست دهد. در این دیدار "نصری" ابتدا در دقیقه 22 با یک شوت سرکش از گوشه محوطه جریمه دروازه "ادوین ون درسار" را باز کرد تا نیمه نخست با همین گل به پایان پذیرد. در نیمه دوم آرسنال با حملات گستره خود بر روی دروازه منچستر به گل دوم رسید و باز هم "سمیر نصری" بود که در دقیقه 48 درخشش خود را تکمیل کرد. بعد از این گل شاگردان فرگوسن دست به حملات احساسی زد و "رافائل داسیلوا" بازیکن 18 ساله شیاطین سرخ در دقیقه 90 یکی از گل های خورده را جبران کرد اما نتوانست مانع از شسکت تیمش شود.
در این دیدار "گالاس"، "سانیا"، "کلیچی" از آرسنال و "اورا"، "کریک" از منچستر یونایتد کارت زرد دریافت کردند.
از نکات قابل توجه این دیدار مصدومیت "آلمونیا" دروازه بان آرسنال بود که جای خود را به "فابیانسکی" داد.

ترکیب آرسنال: آلمونیا(78 فابیانسکی)، سانیا، گالاس، سیلوستره، کلیچی، والکات(77 سونگ)، فابرگاس، دنیلسون، نصری، دیابی(86 توره)، بنتنر

ترکیب منچستر یونایتد: ون درسار، گری نویل(63 رافائل داسیلوا)، فردیناند، ویدیچ، اورا، رونالدو، اندرسون(72 گیگز)، کریک، پارک، رونی(77 ته وز)، برباتوف

در دیگر دیدار عصر امروز ویگان و استوک سیتی به تساوی بدون گل دست یافتند.

منبع

۱۸ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
عناوین مهم روزنامه های ورزشی انگلیس - 8 اکتبر

مالک جدید منچسترسیتی به دنبال مارچلو لیپی سرمربی تیم ملی ایتالیاست و در صورتی که مارک هیوز موفق نشود تیمش را به رتبه های بالای جدول برساند، لیپی جانشین وی خواهد شد...

- تونی آدامز سرمربی تیم پورتسموث از پل گاسکوئین بازیکن اسبق تیم ملی انگیس دعوت کرد تا به این تیم بپیوندد.
- رافا بنیتز بعد از مذاکره با تام هیکس و جورج ژیلت، مدیران باشگاه لیورپول به ادامه همکاری با قرمزهای آنفیلد امیدوار شد.
- آرسن ونگر سرمربی آرسنال تاکید کرد که فابرگاس به هیچ تیمی نخواهد رفت.
- مالک میلیونر منچسترسیتی در نظر دارد در صورت نتیجه نگرفتن مارک هیوز، مارچلو لیپی را به لیگ برتر انگلیس بیاورد.
- اسکات کارسون دروازه بان وست بروم، اعلام کرد دوست ندارد مقابل تیم سابقش، لیورپول به میدان برود.
- باشگاه اورتون با ارائه پیشنهاد 9 میلیون پوندی به دنبال لوریک کانا، هافبک تیم مارسی است.
- بعد از آرسنال و منچسترسیتی، پورتسموث هم به جمع مشتریان فابین دلف، هافبک تیم لیدزیونایتد اضافه شد.

اختصاصی خودم(مهران)

۱۸ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
بنيتز: لطفا پنج سال ديگر!

سرمربي تيم فوتبال ليورپول انگليس از تمايل خود براي ماندن در اين تيم به مدت پنج سال ديگر خبر داد.

به گزارش اسكاي اسپورت، رافائل بنيتز در اين‌باره گفت، با مالكان آمريكايي ليورپول صحبت كرده و مطمئن است كه به زودي در مورد تمديد قراردادش مذاكره خواهد كرد.

وي اظهار داشت: ليورپول تيم بسيار قدرتمندي است و مي‌توان پيشرفت آن را ديد. اين تيم به زودي به ورزشگاه جديدي مي‌رود و من مي‌خواهم جزئي از آينده آن باشم.

قرارداد كنوني اين مربي اسپانيايي كه در مسابقات فصل جاري ليگ برتر انگليس شروع ديدني با ليورپول داشته است، ‪ ۱۸‬ماه ديگر به پايان مي‌رسد.

بنيتز تصديق كرد: مي‌خواهم تكليف قراردادم زودتر مشخص شود چون تيم در حال حاضر موقعيت خوبي دارد. نمي‌خواهم هفته‌ها و ماه‌ها در اين‌باره مذاكره كنيم. البته مدت قرارداد هم برايم مهم است. دوست دارم مدت زيادي در اين تيم بمانم. در طولاني مدت مي‌توانم وضعيت ليورپول را بهتر از اين هم بكنم و موفقيت‌هاي بيشتري به آنفيلد بياورم.

سرمربي ليورپول با مهم خواندن استمرار حضورش براي موفقيت تيم افزود: دوست دارم اين قرارداد قبل از پايان ماه امضا شود. مالكان باشگاه بايد با مدير برنامه‌هاي من در مورد شرايط قرارداد صحبت كنند اما مدت آن براي من اهميت زيادي دارد. ثبات، عامل مهمي براي كسب قهرماني و تلاش براي رسيدن به آن است.
منبع اسکای اسپورت

۱۸ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
ارسنال منچستر رو برد انگار بارسا منچستر رو برده

۱۸ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
سرمربي تيم فوتبال آرسنال انگليس، شايعه‌هاي منتشره در مورد احتمال استفعا از اين سمت را تكذيب كرد.

به گزارش یوفا: آرسن ونگر در يك كنفرانس خبري قبل از ديدار با منچستريونايتد گفت: من عاشق آرسنال هستم.

اين مربي فرانسوي افزود: در تصميماتم هميشه آرسنال اولويت دارد نه آنچه كه رسانه‌ها فكر مي‌كنند. نمي‌توانم جلوي حرف مردم را بگيرم اما مي‌توانم روي آينده اين باشگاه تاثير گذار باشم. به تصميماتي كه تاكنون گرفته ام افتخار مي‌كنم.

آرسنال هفته گذشته دو بار برتري خود در مقابل تاتنهام را از دست داد تا در نهايت اين مسابقه با تساوي ‪ ۴‬بر ‪ ۴‬خاتمه يافت. شنبه گذشته نيز مقابل استوك سيتي به شكست ‪ ۲‬بر يك تن داد. سپس در جريان تساوي بدون گل مقابل فنرباغچه تركيه در جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا در ورزشگاه امارات با آسيب ديدگي مايكل سيلوستره از ناحيه بيني، به فهرست مصدوميت‌هاي اين تيم افزوده شد.

شكست مقابل استوك سيتي، سومين شكست آرسنال در مسابقات فصل جاري ليگ برتر انگليس بود و با اينكه ونگر موفق‌ترين سرمربي اين تيم با سه عنوان قهرماني در ليگ برتر و چهار قهرماني جام حذفي باشگاه‌هاي انگليس بوده، منتقدان شروع به متهم كردن وي به خاطر ارايه بازي زيبا به بهاي از دست دادن نتيجه كردند.

آنها همچنين از او خواستند با استفاده از بازيكنان قوي از نظر جسمي، به تقويت تيم بپردازد.

بر همين اساس ونگر در حمايت از تيم جوان خود و شيوه بازي آنها گفت: به تيمي كه دارم معتقدم و به آنها بسيار افتخار مي‌كنم. نتايج ما به آن خوبي كه مي‌خواهيم، نيستند. اگر همه چيز بستگي به تجربه داشته باشد پس آرسنال در پايان فصل سقوط خواهد كرد. من اعتقادي به ارتباط قدرت تيم با تجربه ندارم. به نظر من تيمي قوي است كه انگيزه، استعداد و زيركي داشته باشد.

يك نفر مي‌تواند در ‪ ۱۸‬يا ‪ ۲۰‬سالگي با هوش و در ‪ ۳۰‬سالگي كند ذهن باشد.

هر باشگاه و بازيكني مشكل متفاوتي را براي ما ايجاد مي‌كنند و ما بايد توانايي لازم براي يافتن راه حل را داشته باشيم.

۱۹ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
سرمربي تيم فوتبال ليورپول انگليس از تمايل خود براي ماندن در اين تيم به مدت پنج سال ديگر خبر داد.

به گزارش یوفا رافائل بنيتز در اين‌باره گفت: با مالكان آمريكايي ليورپول صحبت كرده و مطمئن است كه به زودي در مورد تمديد قراردادش مذاكره خواهد كرد.

وي اظهار داشت: ليورپول تيم بسيار قدرتمندي است و مي‌توان پيشرفت آن را ديد. اين تيم به زودي به ورزشگاه جديدي مي‌رود و من مي‌خواهم جزئي از آينده آن باشم.

قرارداد كنوني اين مربي اسپانيايي كه در مسابقات فصل جاري ليگ برتر انگليس شروع ديدني با ليورپول داشته است، ‪ ۱۸‬ماه ديگر به پايان مي‌رسد.

بنيتز تصديق كرد: مي‌خواهم تكليف قراردادم زودتر مشخص شود چون تيم در حال حاضر موقعيت خوبي دارد. نمي‌خواهم هفته‌ها و ماه‌ها در اين‌باره مذاكره كنيم. البته مدت قرارداد هم برايم مهم است. دوست دارم مدت زيادي در اين تيم بمانم. در طولاني مدت مي‌توانم وضعيت ليورپول را بهتر از اين هم بكنم و موفقيت‌هاي بيشتري به آنفيلد بياورم.

سرمربي ليورپول با مهم خواندن استمرار حضورش براي موفقيت تيم افزود: دوست دارم اين قرارداد قبل از پايان ماه امضا شود. مالكان باشگاه بايد با مدير برنامه‌هاي من در مورد شرايط قرارداد صحبت كنند اما مدت آن براي من اهميت زيادي دارد. ثبات، عامل مهمي براي كسب قهرماني و تلاش براي رسيدن به آن است.

۱۹ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
اتحاديه فوتبال انگليس سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد انگليس را به خاطر توهين به داور، از همراهي تيمش در يك مسابقه محروم كرد.

به گزارش یوفا از منچستر: الكس فرگوسن شنبه گذشته در جريان پيروزي ‪ ۴‬بر ‪ ۳‬تيمش مقابل هال سيتي ، انگشتش را به نشانه عصبانيت به تصميمات داوري به سوي مارك دين داور مسابقه گرفت .

در پايان مسابقه هم گري نويل كاپيتان منچستريونايتد سعي كرد فرگوسن را كه قصد داشت براي برخورد با دين وارد زمين شود، آرام كند.

اتحاديه فوتبال انگليس، زماني فرگوسن را محروم كرده است كه اين مربي ‪۶۶‬ ساله بيست و دومين سالگرد حضورش در قهرمان باشگاه‌هاي انگليس و اروپا را جشن گرفته است .

سرمربي منچستريونايتد در جريان ديدار با هال سيتي در حالي از اعلام يك ضربه پنالتي به خاطر خطاي ريو فرديناند روي برنارد مندي عصباني شده بود كه داور به مايكل ترنر از تيم هال به خاطر خطا روي مايكل كاريك هافبك يونايتد، كارت زرد دوم را نشان نداد.

فرگوسن در ماه دسامبر گذشته نيز به خاطر توهين كلامي به داور در جريان شكست يك بر صفر مقابل بولتون ، از همراهي تيمش در دو مسابقه محروم و به پرداخت ‪ ۱۰۱۰۰‬دلار جريمه نقدي محكوم شد.

۱۹ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
آرسن ونگر سرمربي فرانسوي تيم فوتبال آرسنال در واكنش به انتقاداتي كه اخيرا عليه او و تيمش مطرح شده، اظهار داشت عملكرد او بايد در پايان رقابتهاي فصل جاري در ماه مه مورد قضاوت قرار گيرد نه اكنون.

به گزارش یوفا: آرسنال هفته گذشته دو بار برتري خود مقابل تاتنهام را از دست داد تا در نهايت اين مسابقه با تساوي ‪ ۴‬بر ‪ ۴‬خاتمه يافت. شنبه گذشته نيز مقابل استوك سيتي به شكست ‪ ۲‬بر يك تن داد. سپس در جريان تساوي بدون گل مقابل فنرباغچه تركيه در جام قهرمانان باشگاههاي اروپا در ورزشگاه امارات شهر لندن با آسيب ديدگي مايكل سيلوستره از ناحيه بيني، به فهرست مصدوميت‌هاي اين تيم افزوده شد.

شكست مقابل استوك سيتي، سومين شكست آرسنال در مسابقات فصل جاري ليگ برتر انگليس بود و با اينكه ونگر با سه عنوان قهرماني در ليگ برتر و چهار قهرماني جام حذفي باشگاه‌هاي انگليس موفق‌ترين سرمربي اين تيم بوده، پيكان تيز انتقادات به خاطر ارائه بازي زيبا به بهاي از دست دادن نتيجه متوجه او شد.

وي در گفت و گو با روزنامه گاردين اظهار داشت: -من هر لحظه بايد به سوالات مختلف پاسخ دهم. لطفا بگذاريد در ماه مه در اين خصوص صحبت كنيم.> ونگر افزود: -من پستم را با هيچ سرمربي ليگ برتري عوض نمي‌كنم چون به توانمندي‌هاي اين تيم اعتقاد دارم.>
آرسنال در ديدار امروز خود به مصاف تيم منچستريونايتد مي‌رود و قبول شكست به افزايش فشارها روي اين تيم شمال لندن منجر خواهد شد.

ونگر از مصاف سختي كه پيش رو دارد، خوشحال است و آن را فرصتي براي نمايش و اثبات قدرتمندي تيمش در شرايطي كه همه نگران هستند، مي‌داند.

به اعتقاد وي، -اعتماد به نفس و انگيزه شايد مهمترين عامل ضروري براي بازي در يك باشگاه بزرگ باشد.>
تفنگداران هم اكنون در رتبه چهارم رقابتهاي ليگ برتر قرار دارند و يك شكست ديگر مي‌تواند شانس قهرماني آنان را به شدت كاهش دهد.

ونگر در خاتمه به دشواري‌هاي رقابت با تيم‌هاي ثروتمندي مثل چلسي و منچستريونايتد اشاره كرده و گفت: -در حاليكه اين دو تيم شكل گرفته و به ثبات رسيده اند، ما در حال ساختن تيم جوان خود هستيم.

۱۹ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
تيم آرسنال عصر / شنبه / در آغاز هفته دوازدهم رقابت‌هاي فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر انگليس مقابل منچستريونايتد به پيروزي رسيد.

به گزارش یوفا از لندن: در اين ديدار كه در ورزشگاه امارات لندن برگزار شد تيم آرسنال با نتيجه دو بر يك از سد حريف خود گذشت و به رده سوم جدول رده بندي صعود كرد.

سمير نصري در دقايق ‪ ۲۲‬و ‪ ۴۸‬براي آرسنال و رافائل در دقيقه ‪ ۹۰‬براي منچستريونايتد گلزني كردند.

در ديگر ديدار تيم‌هاي ويگان و استوك سيتي در پايان ‪ ۹۰‬دقيقه تلاش به نتيجه تساوي بدون گل دست يافتند.

برنامه ساير ديدارهاي هفته دوازدهم ليگ برتر انگليس به شرح زير است:

شنبه ‪ ۱۸‬آبان ‪۸۷‬
ساندرلند با پورتس موث
وست هام با اورتون
هال سيتي با بولتون
ليورپول با وست برومويچ

يكشنبه ‪ ۱۹‬آبان ‪۸۷‬
بلكبرن با چلسي
استون ويلا با ميدلزبورو
منچستر سيتي با تاتنهام
فولهام با نيوكاسل

جدول رده بندي:
‪ -۱‬چلسي ‪ ۲۶‬امتياز
‪ -۲‬ليورپول ‪ ۲۶‬امتياز
‪ -۳‬آرسنال ‪ ۲۳‬امتياز
‪ -۴‬منچستريونايتد ‪ ۲۱‬امتياز

۱۹ آبان ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۳۲۰ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۶,۰۹۰ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۵,۵۵۴ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۶۹۵ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۱۶ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۷۵ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۷۶۱ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۴۳۷ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۳۳۱ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۱,۲۵۹ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۳۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۵۲ کاربر آنلاین است. (۹۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۵۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!