به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: fcbali1988
پیام: ۱۵۶
عضویت از: ۲۲ بهمن ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی
- پویول
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
السّلامُ علی ربیعِ الاَنام نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

نقل قول

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

نقل قول

دوستان این جدول رو با دقت ببینید:

آمار یوونتوسبارسابارسالیورپول
فصل ۲۰۱۶/۱۷۲۰۱۸/۱۹
گل ۳۰۳۰
تلاش برای گلزنی ۱۴۱۵۱۱۱۴
شوت ۱۲۱۱۹۹
مالکیت توپ ۳۴۶۶۴۸۵۲
دقت پاس ۸۲۹۱۸۴۸۱
مرجع سایت یوفاسایت یوفا

مقایسه ساده ای کردم بین باخت ۳-۰ به یووه که عده ای باهاش می خوان کل دوران فوق العاده انریکه رو بزنن، با برد اخیر جلو لیورپول که برای عاشقان نتیجه فتح الفتوح والورده س.

کاملا آمار نشون میده هر دو بازی تقریبا پایاپای بوده، بارسای انریکه کمی از یووه بهتر و لیورپول کمی از بارسای والورده بهتر.

منتها تو اون بازی تورین دیبالا دو تا گل تخیلی زد و یه کرنر، اینیستا تک به تک نزد و کلی موقعیت. تو بازی نیوکمپ، مانه و صلاح و میلنر و ... انواع و اقسام موقعیتا رو خراب کردن و مسی دو تا گل تخیلی زد.

بارسای انریکه تو بدترین باختش ۱۵ تا تلاش برای گلزنی داره و با بدشانسی هیچی نمی زنه و بارسای والورده تو بهترین بردش از ۱۴ تلاش تیمی مثل لیورپول با اون بازیکنا با خوش شانسی تمام گلی نمی خوره (تیرک و برگردوندن توپ از روی خط و ...).

این نمونه خیلی ساده ایه از اینکه کیفیت بازی زمین تا آسمون با نتیجه فرق داره! فکر کنم کسایی که تحلیل درستی از مفهوم تاکتیک ندارن و فقط اعداد و ارقام رو می شمرن هم به راحتی بتونن متوجه این بشن که بارسای انریکه در بدترین بازی دورانش، از بارسای والورده تو بهترین بازی دورانش بهتر بوده، و نتیجه اصلا و ابدا گویای کیفیت تیم و تاکتیکش تو بازی نیست!

شما از درصد باخت و آمار فرمودی، من که بازی با آمار رو کلا قبول ندارم، من خداروشکر حافظه ی خوبی دارم، در جریان باخت های تحقیر آمیز اروپایی، تیم بشدت منفعل ، بی برنامه و فاقد کیفیت بود، دوستان اگر میخوانبه لطف اینترنت هم فول مچ براحتی پیدا میشه هم خلاصه بازی.خلاصه ی فرمایش شما اینه، اگر انریکه برده ، دانش مربی بوده ، نه کیفیت بازیکنها، اگر انریکه باخته، اشتباه و کم کاری بازیکنان بوده و عدم بخت و اقبال،اگر پپ یا هر موجود دیگه ای روی نیمکت تیم برده ، یا ترکیب خوبی داشته که صمد جان مرفاوی هم با اون تیم حتما میبرده، یاشانس آورده یا مسی شعبده کرده.
خب عزیزم نمیشه که.در جریان سه گانه ی دو هزار و پونزده، مسی زندان بود؟نیمار خواب بود؟

دیگه با کسی که هیچی جز خودشو قبول نداره نمیشه بحث کرد. آمار نشون میده ما تو تورین از یووه بهتر بودیم، بعد ایشون میگه باخت تحقیر آمیز و بازی منفعل!

تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل...

چه عرض کنم ، حتما همینطوره، آخر آمار خوبه یا خوب نیست؟تیم تو تورین چندتا موقعیت گل درست کرد؟این که دیگه نیاز به آمار نداره، به شب منت بزار تشریف بیار منزل من، من هم فیلم کامل بازی رو تهیه میکنم، هم شام رو در خدمتتون هستم ، شام میخوریم، بازی رو میبینیم، حرف یکیمون درست درمیاد،

همیشه گفتم، آمار یک بعدی از واقعیت رو میگه، نه همه شو. بعضی جاها قابل استناده و بعضی جاها نه. مثلا آمار نمی تونی بگه زیبا بازی کردی یا نه، ولی می تونه بگه موقعیت خلق کردی یا نه.

بستگی داره شامش چی باشه.

حرف من درباره ی آمار دقیقا همینه، با آمار نمیشه فهمید توی زمین چه اتفاقی افتاده، نزدیک ترین مثال همین بازیه با لیورپوله،موقعیت های ما که توی امار هست تماما مال بعد از گل دومه، گلی که از روی اتفاق بدست اومد. درباره ی آمار بازی تورین هم یه نکته ی مهم هست ، موقعیت گلی که داخل خیلی از آمارها لحاظ میشه، به معنی موقعیت صد در صد گل نیست، اقدام برای خلق موقعیت معنی میده، حالا علی اصغری بکشی رو دروازه ی حریف هم این آمار ها اقدام حساب میکنن، بهترین و تنها ترین راه برای آنالیز یه بازی، تماشای دوباره ی اون بازیه، فلذا من همچنان سر حرفم هستم، هم اینکه تیم توی تورین شکست تاکتیکی داشت و منفعل بود، هم دعوت شام، شامش هم گارانتی میکنم که راضی باشید.،

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Goh_verde
پیام: ۱۷۱
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۷
گروه:
- کاربران عضو
ای بابا
به جای صد و پنج میلیون، صد و پنج هزارتا میدادن من قول می دادم برم تو زمین راه برم و به خوبی دمبله مصدوم بشم
حالا شاید نه به این خوبی😕

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: foadfoad12
پیام: ۲۶
عضویت از: ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
- کاربران عضو
بله شهید دمبه دوباره مصدوم شد... جای این اگه به مالکوم فرصت داده بود تو طول فصل یه چی شده بود...
توانایی های فنیشو زیر سوال نمیبرم چون بازیکن تواناییه...ولی اینجور بازیکنایی که ساز خودشونو میزنن و حرف پزشک و دکترشونو گوش نمیدونو راه خودشونو میرن هیچی نمیشن.....ربطیم به ریز نقش بودن نداره...نمونش مسی ..بدترین خطاهای ممکن بار ها و بار ها روشون میشه ..ولی تو طول فصل شاید 3 یا چهار بازیو واسه مصدومیت از دست بده..

تازه این داشمونم کلا خطایی رو ش نمیشه مصدوم میشه اغلبم تو استارتاش مصدوم میشه

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: fcb.catalan.hamed
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۲۱ اسفند ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
ذهنيت و زندگي شخصي بازيكن معرف آينده بازيكن هست
يكي مثل لنگلت زماني كه به بارسا اومد به هيچ وجه اندازه دمبله سر و صدا نكرد اما به شدت نظم و انضباط تيمي و رعايت كرد و انگيزه بالاش و پتانسيل خودش به جايي رسوندش كه الان اومتيتي و نيمكت نشين كرده و فكر ميكنم اكثر هوادارا الان ازش رضايت دارن و جالبه كه بدونيد زودتر از بقيه خودش و به جلسات تمريني ميرسونه و تو كمپ حاضر ميشه نه بر عكس بعضي ها بگيره بخوابه و سر تمرين هم نره و يك هفته در ميان مصدوم شه

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: alibi1999
پیام: ۸
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل مسی
- اندرس اینیستا
- اسپانیا
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
اره والا ، این باشگاه اصالت داره و کسی هم که میخواد براش بازی کنه باید بارسایی اصل باشه نه اینکه سر پول بیاد و مثل بعضیا سر پول بره ، چرا پویول و مسی و امثال اینها جاودان شدن ، چون عشق به باشگاه داشتن وگرنه سیتی با 400 میلیون مسی رو میخواست ،،، حالا جالبه هواداران رئال انقدر بازیکن های بی معرفت بی تعصب داشتن که فکر میکنن مسی به خاطر تعصب به پیراهن تو باشگاه نمونده بلکه بخاطر اینکه جاهای دیگ توان بازی رو نداره و مثل رونالدو نیست که باید گفت زهی خیال باطل

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: frederic*chopin
پیام: ۱,۶۹۹
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Carles Aleñá نوشته:

نقل قول

نقل قول
Carles Aleñá نوشته:

حرف من چیز دیگس .. من واقعا نمیدونم چجوری بگم که دوستان متوجه بشن ... پیشنهاد میکنم برید پست های قدیمی تر منو بخونید ..

اونطوری که من متوجه شدم میگی با وجودی که همه تیم مسیه ولی چون سه گانه بردن کار بزرگیه پس «لزوما» باید مربی هم توش نقشی داشته باشه. این حرف تو حالت عمومی درسته ولی در مورد این بارسا نه.

انریکه با ترکیبی خیلی ضعیف تر از این نفرات سه گانه برد با بازیهای به مراتب زیباتر. پس والورده اگرم تاثیری داشته تاثیر منفی بوده.

احسنت ..

من دارم در مقیاس خود والورده میگم .. کسب 3 گانه باعث نمیشه تحسینش کنم .. اما بهش احترام میذارم ..

دوست عزیزم ...اینکه با مقیاس خودش مقایسه میکنی کار درستیه ... ینی نسبت ب توانایی ای ک داشته ... ولی قسمت دوم رو چه تعبیری ازش داری ؟

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: frederic*chopin
پیام: ۱,۶۹۹
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Alibi نوشته:

اره والا ، این باشگاه اصالت داره و کسی هم که میخواد براش بازی کنه باید بارسایی اصل باشه نه اینکه سر پول بیاد و مثل بعضیا سر پول بره ، چرا پویول و مسی و امثال اینها جاودان شدن ، چون عشق به باشگاه داشتن وگرنه سیتی با 400 میلیون مسی رو میخواست ،،، حالا جالبه هواداران رئال انقدر بازیکن های بی معرفت بی تعصب داشتن که فکر میکنن مسی به خاطر تعصب به پیراهن تو باشگاه نمونده بلکه بخاطر اینکه جاهای دیگ توان بازی رو نداره و مثل رونالدو نیست که باید گفت زهی خیال باطل

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
باز جای شکر داره والوورده به تیم اصلی استراحت داد تا برای بازی بعدی استراحت خوبی داشته باشن
ام باپه تنها بازیکنیه که میتونه در زمینه گلزنی در لیگهای داخلی اروپایی برای مسی تو اروپا تهدیدی باشه که اونم رفت تو محرومیت ۳جلسه ای
بی صبرانه منتظر بازی ۳شنبه شب تو آنفیلد هستیم

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
در مورد دمبله واقعا آدم در میمونه چی بگه
جناب دائم المصدوم مجددا مصدوم شد
از این آدم گویا بازیکن قابل اعتمادی واسه بارسا درنمیاد

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: fcb.catalan.hamed
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۲۱ اسفند ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سید محمد نوشته:

در مورد دمبله واقعا آدم در میمونه چی بگه
جناب دائم المصدوم مجددا مصدوم شد
از این آدم گویا بازیکن قابل اعتمادی واسه بارسا درنمیاد

در مورد دمبله خيلي ها فقط به جووني دمبله همه چي و ربط ميدن در حاليكه اصلا اينطور نيست
تو حركات و رفتارش كوچكترين تعصبي نديدم نسبت به لباسي كه تنش ميكنه داشته باشه ، بازي قبلي هر كي اون موقعيت صد در صد گل رو خراب مي كرد بايد سرش پايين مي انداخت و ابراز ناراحتي مي كرد اونوقت بجاي تاسف با لبخند مليح اومده بالا سر مسي داره بلندش مي كنه
براي شخص خود من بازيكني مثل آرتورو ويدال هزار برابر بيشتر ارزشمنده چون ميدونم مثله يه جنگجو با تعصب به لباسي كه تنش كرده داره عرق ميريزه
خود لوييس سوارز ميتونست با توجه به اينكه بازي برگشت تو آنفيلده و خانوادش هم دارن همراهيش ميكنن واسه اينكه بار سنگيني روي دوش خودش نذاره خوشحالي نكنه بعد از گل اما فقط و فقط نشون داد وقتي اين لباس تنش هستهيچ چيز ديگه اي براش مهم و حايز اهميت نيست

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۰۴ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۵,۸۷۱ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۲,۲۵۷ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۲۸۳ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۳۹۴ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۰۷۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۵۳۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۶۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۵۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۳ کاربر آنلاین است. (۲۰۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!