به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: Game of Thrones
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
علی نوشته:

نقل قول
صبغة الله نوشته:

متن مخفی
برای نمایش محتوا اینجا کلیک کنید!پنهان کردن متن

اگرچه دنی زیاده روی کرد، و مردم بیگناه کشته شدن، و احتمالا حمایت مردم کل وستروس رو از دست میده...

ولی...

وقتی یادم می افته که زمان قیام رابرت، تایوین لنیستر کثافت که hand کینگ ایریس بود، بهش خیانت کرد، به ادعای حمایت از شهر اومد، اما کینگز لندینگ رو غارت کرد، تمام تارگرین ها حتی بچه ها رو کشت...

احساس می کنم دنی خیلیم اشتباه نکرد. این انتقام باید گرفته می شد. لنیسترها به همین شدت باید به خاک و خون کشیده می شدن...

این کارو ند نمی کرد، راب نمی کرد، ایگون نمی کرد، اما باید یکی می کرد...

Lannisters finally paid their debts...

متن مخفی

تایوین اون موقع هند نبود.

یارو یه زمانی تو شهر کشتار راه انداخته، برای اینکه ازش انتقام بگیریم همون شهرو باید دوباره نابود کنیم؟

متن مخفی

چرا بود.

بیشتر کسایی که نابود شدن لنیسترا بودن.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
بهترین تویتی که خوندم

متن مخفی

نقش دروگون تو این جنگ مثل نقش مسی تو بارسلونابود

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
امــیــد نوشته:

بهترین تویتی که خوندم

متن مخفی

نقش دروگون تو این جنگ مثل نقش مسی تو بارسلونابود

تیریون هم نقش والورده رو ایفا کرد.

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
صبغة الله نوشته:

متن مخفی

اگرچه دنی زیاده روی کرد، و مردم بیگناه کشته شدن، و احتمالا حمایت مردم کل وستروس رو از دست میده...

ولی...

وقتی یادم می افته که زمان قیام رابرت، تایوین لنیستر کثافت که hand کینگ ایریس بود، بهش خیانت کرد، به ادعای حمایت از شهر اومد، اما کینگز لندینگ رو غارت کرد، تمام تارگرین ها حتی بچه ها رو کشت...

احساس می کنم دنی خیلیم اشتباه نکرد. این انتقام باید گرفته می شد. لنیسترها به همین شدت باید به خاک و خون کشیده می شدن...

متن مخفی

من واقعا از این پست شما تعجب کردم. با در نظر گرفتن کار های خوب و بدی که جیمی کرده همیشه جیمی رو یک پست و بد ذات مطلق میدونستی و با این معیار باید دنریس هزاران برابر پست تر و بی شرف تر از جیمی لنیستر باشه که قطعا هم هست! چون که جیمی هیچوقت ادعای بزرگی و شرافت نکرد. اما دنیس با شعار و حرف های قشنگ و هدف های خوب جلو رفت و در نهایت هم اثبات کرد هیچ فرقی با پدرش نداره حتی روشش هم با اون یکیه.با این وجود که شهر تسلیم شد بازم کلی آدم بی گناه رو کشت. مگه جون اون آدما کم ارزش تر از جون آدمایی هست که جیمی کشته؟
تعداد کسانی که دنریس کشته از سرسی هم بیشتره! اونم نه کشتن معمولی. زنده زنده سوختن تو آتیش!

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Faryas
پیام: ۳۳۶
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
از: اراک
طرفدار:
- اینیستا
- کرایف
- -
- ایران-هلند
- نکونام
- لوچو
- -
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
متن مخفی

به نظرم قسمته آخر سانسا و آریا یه حرکتی میزنن دنریسو کله پا میکنن.یه چیزه عجیب غریب که پیش بینی میکنم اینه که قضیه وایت واکرا دوباره به یه شکلی که به برن مرتبط هست باز میشه.البته فقط حدسم هست همین

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
... نوشته:

نقل قول
صبغة الله نوشته:

متن مخفی

ولی...

متن مخفی

من واقعا از این پست شما تعجب کردم. با در نظر گرفتن کار های خوب و بدی که جیمی کرده همیشه جیمی رو یک پست و بد ذات مطلق میدونستی و با این معیار باید دنریس هزاران برابر پست تر و بی شرف تر از جیمی لنیستر باشه که قطعا هم هست! چون که جیمی هیچوقت ادعای بزرگی و شرافت نکرد. اما دنیس با شعار و حرف های قشنگ و هدف های خوب جلو رفت و در نهایت هم اثبات کرد هیچ فرقی با پدرش نداره حتی روشش هم با اون یکیه.با این وجود که شهر تسلیم شد بازم کلی آدم بی گناه رو کشت. مگه جون اون آدما کم ارزش تر از جون آدمایی هست که جیمی کشته؟
تعداد کسانی که دنریس کشته از سرسی هم بیشتره! اونم نه کشتن معمولی. زنده زنده سوختن تو آتیش!

متن مخفی

کاملا داری از روی حب و بغض نظر میدی! ۸ فصله سرسی و جیمی دارن نهایت شرارت و کثافت رو در حق کل دنیا می کنن و دنی داشته نصف دنیا رو نجات می داده. حالا با کشته شدن یه عده مردم بیگناه تو جنگ شد بدتر از اونا؟

فقط خوشحالم عاقبت جیمی طوری شد که مشخص بشه به همون کثافتی سرسی ه و فقط ادای آدم خوب در می آورده. من حتی بیشتر احتمال می دادم برای کشتن سرسی برگشته... ولی آخرم به ذات کثیفش برگشت. بدون شک سرسی و جیمی کثیف ترین و نفرت انگیزترین شخصیتهایی بودن که تا حالا تو داستانی دیدم.

Men without honour...

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Faryas نوشته:

متن مخفی

به نظرم قسمته آخر سانسا و آریا یه حرکتی میزنن دنریسو کله پا میکنن.یه چیزه عجیب غریب که پیش بینی میکنم اینه که قضیه وایت واکرا دوباره به یه شکلی که به برن مرتبط هست باز میشه.البته فقط حدسم هست همین

متن مخفی

من فکر می کنم در نهایت ایگون روی تخت بشینه که البته حقش هم هست. داستان با ایگون تارگرین آغاز شد و با ایگون تارگرین تموم شه...

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
این چیزایی که شما پیش بینی میکنین همه ش چیزای منطقی هستش! اگه میخواین پایان D&D رو حدس بزنین باید از منطق خارج بشین

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
امــیــد نوشته:

این چیزایی که شما پیش بینی میکنین همه ش چیزای منطقی هستش! اگه میخواین پایان D&D رو حدس بزنین باید از منطق خارج بشین

یعنی تنها هدفشون اینه که همه رو غافلگیر کنن درنتیجه گند زدن به منطق و سیر داستان

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
فقط بخونید که بازیگر لرد وریس چیا گفت. رسما آفتابه رو گرفت روی این دو تا مرتیکه...

«کنلت هیل» بازیگر نقش «واریس» می‌گوید از مسیری که برای شخصیتش در چند فصل اخیر سریال انتخاب کرده‌اند «مأیوس» شده است. او در مصاحبه با «اینترتینمنت ویکلی» از به حاشیه رانده شدن شخصیت محبوبش در چند فصل گذشته ابراز ناامیدی می‌کند. وقتی از او سؤال می‌شود که تمایل داشته «واریس» دست به چه اقدامی بزند، هیل اشاره می‌کند که شخصیتش باید در فصل هفتم برای آخرین بار با «لیتل‌فینگر» رویارو می‌شده است.

هیل می‌گوید: «فکر می‌کنم آن‌ها سعی کردند اما موفق نشدند. احساس می‌کنم که پس از فصل ششم، به حاشیه رانده شدم. شکایتی ندارم زیرا شش فصل فوق‌العاده را پشت سرگذاشتیم و من هم در دو فصل اخیر صحنه‌های بسیار خوبی داشته‌ام.»

هیل تأکید می‌کند که از کلیت سریال ناراضی نیست و تجربه‌ی بازی در آن را درخشان توصیف می‌کند. او اعتراف می‌کند که ابراز ناامیدی از سریال موجب می‌شود خودخواه به نظر برسد. با این حال، نمی‌تواند حتی اگر شده اندکی از سهم تقلیل یافته شده‌ی «واریس»‌ در سال‌های گذشته آشفته نشود.

«بسیار سرخورده شدم از اینکه صحنه‌ای برای آخرین رویارویی‌ام با [لیتل‌فینگر] وجود نداشت. سرخورده شدم از اینکه واکنش [واریس] به مرگ او که دشمن شخصیت من بود نمایش داده نشد. احساس من در مورد دو فصل اخیر چنین است، اینکه شخصیت من حالت جنبی پیدا کرده، اینکه آن‌ها بیشتر بر روی شخصیت‌های دیگر متمرکز شده‌اند. اشکالی ندارد. ذات سریال‌هایی که تعدد شخصیت دارند همین است. کمی ناراحت‌کننده بود. در مجموع سریالی با بازخوردهایی به شدت مثبت و درخشان بود اما به گمانم دو فصل اخیر به کام من خوش نیامده.»

هیل می‌گوید: «به نظر من مسائلی که [در صحنه‌های همسفری تیریون و واریس] طرح می‌شد ذات انسان‌های طرد شده و عجیب را بسیار دقیق نشان می‌داد. وقتی که از [روایت جورج آر.آر. مارتین] عبور کردیم این خصوصیت به طریقی از بین رفت. این دلبستگی‌ ویژه به افراد عجیب و غریب مانند گذشته تأثیرگذار نشد.»

هیل در ادامه می‌گوید: «در این فصل و فصل پیش صحنه‌های فوق‌العاده‌ای وجود داشت و من در پایان هرکدام از آن‌ها وارد می‌شدم و وضعیت هوا را گزارش می‌دادم. این بود که احساس کردم شخصیت در حال از دست دادن دانش خود است. اگر او فردی زیرک است و به منابع زیادی دسترسی دارد، چگونه است که از همه چیز بی‌اطلاع است؟ این مسئله بر ناامیدی من افزود. پایان کار بی‌نظیر و باشکوه شخصیت اکنون گذشته را جبران کرده اما در یکی دو فصل گذشته عذاب‌آور بود.»

تازه در نظر بگیریم که تو اظهار نظرهای عمومی کلی حفظ ظاهر می کنن و یک صدم احساس درونیشونم بروز نمیدن.

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۷۷۹ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۹,۳۴۶ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۶,۳۷۴ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۴۰۵ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۰۴۹ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۴۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۳۱۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۰۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۲۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۳ کاربر آنلاین است. (۱۱۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!