به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: Game of Thrones
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
صبغة الله نوشته:

نقل قول
... نوشته:

نقل قول
صبغة الله نوشته:

متن مخفی
برای نمایش محتوا اینجا کلیک کنید!پنهان کردن متن

اگرچه دنی زیاده روی کرد، و مردم بیگناه کشته شدن، و احتمالا حمایت مردم کل وستروس رو از دست میده...

ولی...

وقتی یادم می افته که زمان قیام رابرت، تایوین لنیستر کثافت که hand کینگ ایریس بود، بهش خیانت کرد، به ادعای حمایت از شهر اومد، اما کینگز لندینگ رو غارت کرد، تمام تارگرین ها حتی بچه ها رو کشت...

احساس می کنم دنی خیلیم اشتباه نکرد. این انتقام باید گرفته می شد. لنیسترها به همین شدت باید به خاک و خون کشیده می شدن...

این کارو ند نمی کرد، راب نمی کرد، ایگون نمی کرد، اما باید یکی می کرد...

Lannisters finally paid their debts...

متن مخفی

من واقعا از این پست شما تعجب کردم. با در نظر گرفتن کار های خوب و بدی که جیمی کرده همیشه جیمی رو یک پست و بد ذات مطلق میدونستی و با این معیار باید دنریس هزاران برابر پست تر و بی شرف تر از جیمی لنیستر باشه که قطعا هم هست! چون که جیمی هیچوقت ادعای بزرگی و شرافت نکرد. اما دنیس با شعار و حرف های قشنگ و هدف های خوب جلو رفت و در نهایت هم اثبات کرد هیچ فرقی با پدرش نداره حتی روشش هم با اون یکیه.با این وجود که شهر تسلیم شد بازم کلی آدم بی گناه رو کشت. مگه جون اون آدما کم ارزش تر از جون آدمایی هست که جیمی کشته؟
تعداد کسانی که دنریس کشته از سرسی هم بیشتره! اونم نه کشتن معمولی. زنده زنده سوختن تو آتیش!

متن مخفی

کاملا داری از روی حب و بغض نظر میدی! ۸ فصله سرسی و جیمی دارن نهایت شرارت و کثافت رو در حق کل دنیا می کنن و دنی داشته نصف دنیا رو نجات می داده. حالا با کشته شدن یه عده مردم بیگناه تو جنگ شد بدتر از اونا؟

فقط خوشحالم عاقبت جیمی طوری شد که مشخص بشه به همون کثافتی سرسی ه و فقط ادای آدم خوب در می آورده. من حتی بیشتر احتمال می دادم برای کشتن سرسی برگشته... ولی آخرم به ذات کثیفش برگشت. بدون شک سرسی و جیمی کثیف ترین و نفرت انگیزترین شخصیتهایی بودن که تا حالا تو داستانی دیدم.

Men without honour...

متن مخفی

بحث اینجاست اون مردم تسلیم شده بودن! حتی سرباز ها هم شمشیر های خودشون رو زمین انداختن. با این دیدی که جز اسم خانوادگی خاندان و افتخاراتش و ... هیچ چیزی مهم نیست جون اون مردم عادی هم نباید مهم باشه ولی واقعیت اینه وقتی با آریا وارد قلب ماجرا شدیم دیدیم که تک تک زندگی هایی که گرفته شدن مهم بودن.

جیمی لنیستر؟ برنده اخلاق و انسانیت نشد و ادعایی هم نداشت اما مثل دنریس پر ادعا و شیفته قدرت هم ترور شخصیت نشد.

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
فقط بخونید که بازیگر لرد وریس چیا گفت. رسما آفتابه رو گرفت روی این دو تا مرتیکه...

اینم آخرین مصاحبه ی مارتین که از سایت وستروس خوندم. او هم راضی نیست.

نویسنده سری رمان های نغمه آتش و یخ درخصوص راهی که سازندگان سریال برای پایان دادن به آن درنظر گرفته اند کمی ناراحت است و ترجیح می‌دهد که به نحوه ای متفاوت تمام می‌شد اما مقصر اصلی کیست؟

بازی تاج و تخت هرچند دارد به پایان خود نزدیک می‌شود اما برای اولین بار مخاطبین و منتقدین در تحسین آن هماهنگ نیستند. اپیزود سوم فصل هشتم که به نبرد وینترفل اختصاص داشت تبدیل به یکی از ضعیف ترین اپیزود های سریال از لحاظ امتیاز دهی شده و نظرات زیادی که همه در یک چیز مشترک هستند،«سریال دیگر مانند گذشته نیست». یکی از دلایل این موضوع را می‌توان جدا شدن خط داستانی سریال از رمان‌های ناتمام نویسنده سری یعنی جورج آر آر مارتین دانست. هرچند که خود مارتین اکنون به مراتب کمتر در بحث کلی سریال برخلاف فصل های آغازین آن حضور داشت اما وی در یک مصاحبه ۶۰ دقیقه‌ای توضیح می دهد که موضوعاتی که وی برای فصل هشتم در اختیار سازندگان قرار داده تنها به چند روز بحث در خانه خود در سانتافه خلاصه شده است.

برخی خط های داستانی و کاراکترها در سریال نسبت به رمان ها متفاوت و به مراتب از آن فاصله گرفته‌اند و اخیرا مارتین درخصوص آن به صحبت پرداخته است و به rolling stone می‌گوید:

«مسلماً من به این فاصله واکنش نشان دادم. آیا ترجیح می‌دادم که سریال را دقیقاً بر اساس کتاب بسازند؟ بدون شک. در حقیقت این فاصله می‌تواند بسیار ناراحت کننده باشد. برخی از این تفاوت‌ها به دلیل تفاوت خلاقیتی است که از نظر هر کس متفاوت است و در نتیجه می‌تواند به دعوا ختم شود.»

و چه چیزهایی می‌تواند باعث ناراحتی وی شود؟ و تا چه حد می‌تواند با مجموعه تلویزیونی باعث تغییر پایان اصلی شود؟ مارتین اضافه می‌کند که یکی از بزرگترین موضوع های غیر قابل تحملش این است که

«یکی از مشکلات اساسی دیگر درخواست شبکه یا استودیو برای اضافه کردن قسمت‌هایی است که اصلاً ربطی به داستان ندارند اما استودیو معتقد است چون طرفداران علاقه زیادی به شخصیت فرعی نشان داده‌اند باید او را بیشتر درگیر کنند.»

مارتین پیش از این نیز گفته بود که دوست داشت سریال طولانی تر بود و به تمام استوری لاین‌ها پرداخته می‌شد. وی در نهایت می‌گوید:

«داستان سریال در صورتی که می‌خواست مانند فصل اول به کتاب وفادار باشد باید حداقل پنج فصل دیگر ادامه می‌یافت. می‌دانید… داستان کمی پیچیده است. من کمی ناراحتم. امیدوار بودم که تعداد فصل‌های بیشتری به سریال اختصاص پیدا می‌کرد.».

«مارتین» درباره پایان سریال اذعان داشت:

«ما در گذشته درباره پایان سریال صحبت کرده بودیم اما متأسفانه سازندگان در پایان سریال به خصوص در سرنوشت برخی از شخصیت‌های فرعی تغییراتی ایجاد کردند. برخی از این تفاوت‌ها البته به خاطر این است که من در نوشتن دو کتاب آخر بسیار آهسته عمل می‌کنم. من در حقیقت باید نوشتن این دو کتاب را چهار سال پیش تمام می‌کردم و شاید در آن صورت هم اکنون شاهد پایان متفاوتی می‌بودیم.»

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
... نوشته:

نقل قول
صبغة الله نوشته:

نقل قول
... نوشته:

نقل قول
صبغة الله نوشته:

متن مخفی

اگرچه دنی زیاده روی کرد، و مردم بیگناه کشته شدن، و احتمالا حمایت مردم کل وستروس رو از دست میده...

ولی...

وقتی یادم می افته که زمان قیام رابرت، تایوین لنیستر کثافت که hand کینگ ایریس بود، بهش خیانت کرد، به ادعای حمایت از شهر اومد، اما کینگز لندینگ رو غارت کرد، تمام تارگرین ها حتی بچه ها رو کشت...

احساس می کنم دنی خیلیم اشتباه نکرد. این انتقام باید گرفته می شد. لنیسترها به همین شدت باید به خاک و خون کشیده می شدن...

متن مخفی

من واقعا از این پست شما تعجب کردم. با در نظر گرفتن کار های خوب و بدی که جیمی کرده همیشه جیمی رو یک پست و بد ذات مطلق میدونستی و با این معیار باید دنریس هزاران برابر پست تر و بی شرف تر از جیمی لنیستر باشه که قطعا هم هست! چون که جیمی هیچوقت ادعای بزرگی و شرافت نکرد. اما دنیس با شعار و حرف های قشنگ و هدف های خوب جلو رفت و در نهایت هم اثبات کرد هیچ فرقی با پدرش نداره حتی روشش هم با اون یکیه.با این وجود که شهر تسلیم شد بازم کلی آدم بی گناه رو کشت. مگه جون اون آدما کم ارزش تر از جون آدمایی هست که جیمی کشته؟
تعداد کسانی که دنریس کشته از سرسی هم بیشتره! اونم نه کشتن معمولی. زنده زنده سوختن تو آتیش!

متن مخفی

کاملا داری از روی حب و بغض نظر میدی! ۸ فصله سرسی و جیمی دارن نهایت شرارت و کثافت رو در حق کل دنیا می کنن و دنی داشته نصف دنیا رو نجات می داده. حالا با کشته شدن یه عده مردم بیگناه تو جنگ شد بدتر از اونا؟

فقط خوشحالم عاقبت جیمی طوری شد که مشخص بشه به همون کثافتی سرسی ه و فقط ادای آدم خوب در می آورده. من حتی بیشتر احتمال می دادم برای کشتن سرسی برگشته... ولی آخرم به ذات کثیفش برگشت. بدون شک سرسی و جیمی کثیف ترین و نفرت انگیزترین شخصیتهایی بودن که تا حالا تو داستانی دیدم.

Men without honour...

متن مخفی

بحث اینجاست اون مردم تسلیم شده بودن! حتی سرباز ها هم شمشیر های خودشون رو زمین انداختن. با این دیدی که جز اسم خانوادگی خاندان و افتخاراتش و ... هیچ چیزی مهم نیست جون اون مردم عادی هم نباید مهم باشه ولی واقعیت اینه وقتی با آریا وارد قلب ماجرا شدیم دیدیم که تک تک زندگی هایی که گرفته شدن مهم بودن.

جیمی لنیستر؟ برنده اخلاق و انسانیت نشد و ادعایی هم نداشت اما مثل دنریس پر ادعا و شیفته قدرت هم ترور شخصیت نشد.

متن مخفی

به خاطر مزخرفات این فصل سریال الکی دنریس رو آدم بد نکنید. گند زدن به شخصیت دنریس. ولی سرسی از اول عوضی بود و براش یه مرگ احساسی به طوری که بینندگان دلشون براش بسوزه ترتیب دادن!

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Anis نوشته:

نقل قول
... نوشته:

نقل قول
صبغة الله نوشته:

نقل قول
... نوشته:

نقل قول
صبغة الله نوشته:

متن مخفی

ولی...

متن مخفی

متن مخفی

Men without honour...

متن مخفی

متن مخفی

به خاطر مزخرفات این فصل سریال الکی دنریس رو آدم بد نکنید. گند زدن به شخصیت دنریس. ولی سرسی از اول عوضی بود و براش یه مرگ احساسی به طوری که بینندگان دلشون براش بسوزه ترتیب دادن!

متن مخفی

دیوانه شدن دنریس ایده ای هست که احتمال ۹۹ درصد توی کتاب ها هم اتفاق بیفته. عموم نقد ها اینه پرداختش یهویی ؛ غیر منطقی و تا حدودی احمقانه بود. برای همین مارتین گفت سریال باید ۵ فصل دیگه ادامه پیدا میکرد. چون برای تغییر تحولات درونی شخصیت ها فصل ها زمان نیازه نه یکی دو اپیزود.
ضمنا سرسی یه بد ذات مطلقه که از اول و تا آخر بد بود و تو این بحثی نیست. بحث چیز دیگری بود.

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
Queen of Forumhall
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
... نوشته:

نقل قول
Anis نوشته:

نقل قول
... نوشته:

نقل قول
صبغة الله نوشته:

نقل قول
... نوشته:

نقل قول
صبغة الله نوشته:

متن مخفی

ولی...

متن مخفی

متن مخفی

Men without honour...

متن مخفی

متن مخفی

متن مخفی

دیوانه شدن دنریس ایده ای هست که احتمال ۹۹ درصد توی کتاب ها هم اتفاق بیفته. عموم نقد ها اینه پرداختش یهویی ؛ غیر منطقی و تا حدودی احمقانه بود. برای همین مارتین گفت سریال باید ۵ فصل دیگه ادامه پیدا میکرد. چون برای تغییر تحولات درونی شخصیت ها فصل ها زمان نیازه نه یکی دو اپیزود.
ضمنا سرسی یه بد ذات مطلقه که از اول و تا آخر بد بود و تو این بحثی نیست. بحث چیز دیگری بود.

متن مخفی

با عموم نقدها کاری ندارم، به نظر من دیوانه شدن دنریس غیر محتمله، چرا؟ چون همیشه راجع به مردم عادی دل رحم بوده، بله جلوی حاکمان همیشه شدت عمل داشته ولی همیشه با مردم خوب بوده. اینجا هم میتونست بدون سوزوندن مردم و ویران کردن شهر فقط سربازا رو بسوزونه و قصر رو نابود کنه.

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
متن مخفی

در هر صورت مد کینگ درونم داره لبخند می زنه و راضیه. به نظرم این مردم خیلی هم بیگناه نبودن.

خسارتشم دنی دید که خب باز به نفع تاجگذاری وارث حقیقی میشه.

ولی سوال اینه که اصلا این همه مردم تو خیابونا چی کار می کردن؟ قبل جنگ همه رو به زور می کنن تو خونه. این مردم اول تا آخر داشتن تو خیابونا می دویدن. شایدم نقشه سرسی بود که مخصوصا بیارشون تو خیابونا...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
متن مخفی

وقتی خونشون خراب میشه میان بیرون دیگه

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
Queen of Forumhall
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
صبغة الله نوشته:

متن مخفی

در هر صورت مد کینگ درونم داره لبخند می زنه و راضیه. به نظرم این مردم خیلی هم بیگناه نبودن.

خسارتشم دنی دید که خب باز به نفع تاجگذاری وارث حقیقی میشه.

ولی سوال اینه که اصلا این همه مردم تو خیابونا چی کار می کردن؟ قبل جنگ همه رو به زور می کنن تو خونه. این مردم اول تا آخر داشتن تو خیابونا می دویدن. شایدم نقشه سرسی بود که مخصوصا بیارشون تو خیابونا...

متن مخفی

مردم که واقعا یه مشت ابله بودن.
اما خسارتی که دنی می‌بینه خیلی بزرگه. فقط از دست دادن تاج و تخت نیست و بعد این همه اتفاق که از سر گذرونده و این همه چیزایی که از دست داده حقش این نبود.

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
متن مخفی

این قسمت به مراتب از قسمت های دیگه بهتر بود همه چیش.
به نظر من دنریس از اول دنبال قدرت بود.اینکه مردمو از ظلم نجات بده و برای آیندگان جنگ کنه چرت و پرتیه که قدرت طلبا برای قانع کردن خودشون میسازن.اما این تشنه قدرت بودن دلیل کار وحشتناکی که دنریس کرد نبود. دنریس برخلاف سرسی یا جیمی که مردم عادی هیچ اهمیتی براشون نداشتن برای مردم ارزش زیادی قائل بود.
ایده دیوانه شدن دنریس رو دوس داشتم نه از این جهت که از لنیسترها انتقام گرفته شد و شهرو نابود کرد (که از این بابت خیلی هم ناراحت‌کننده بود) . بلکه از این جهت که اصلا انتظار چنین چیزیو نداشتم . نکته مهم اینه که این غیرمنتظره بودن به هیچ عنوان خارج از منطق نبود. همون طور که گفتم دنریس بخاطر قدرت اینکارو نکرد یا از روی تصمیمی که روش فکر کرده باشه نبود. دنریس شباهت زیادی به پدرش داشت. و این دیوانه شدنِ آنی هم چیزی بود که از پدرش به ارث برد. گرچه با لجبازیا و خودمحوری هایی که قبل‌تر از خودش نشون داد (و حتی کشتن تارلی ها) میشد پیش بینی کرد که چنین پایانی در انتظارشه اما همون طور که گفتم به شخصه این اتفاق خیلی برام غیرمنتظره بود.

از اینا بگذریم
کایبورن خیلییی قشنگ مرد.
صحنه کشته شدن هانت و کوه خیلی برام جذاب بود.
حتی کشته شدن عادی سرسی هم دوس داشتم . گرچه قبل دیدن این قسمت دلم میخواس به طرز وحشیانه کشته بشه اما بعد به این نتیجه رسیدم که حتی لیاقت کشته شدن به شکل خاص رو هم نداره.
صحنه ای که آریا تو دوراهی انتقام گرفتن و نگرفتن بود و در نهایت تصمیم عاقلانه گرفت خیلی تحسین برانگیز بود.

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
امــیــد نوشته:

متن مخفی

وقتی خونشون خراب میشه میان بیرون دیگه

متن مخفی

والا از اول داشتن تو خیابون می دویدن.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۹۴ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۹۵۹ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۴,۳۷۸ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۸۱۹ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۷۰۸ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۹۷ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۲۶۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۸۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۹۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۹ کاربر آنلاین است. (۹۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!