به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
یه چیزی بگم حالتون بدتر شه
میخوان120تا بدن به رودریگو مورنوی28ساله بنجل...

FORCA BARCA
۱۲ خرداد ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
مهسا منوچهری نوشته:

یادمه شب بازی رم،یه دوستی همین جا گفت از اون شباس که صبحش که بیدار بشی تازه می فهمی چی شده..بعد بازی با لیورپول همه سعی مو کردم که نخوابم،چون از اون حس لعنتی بعد از بیداری می ترسیدم،نزدیک بیست و چهار ساعت هم دووم اوردم،ولی بالاخره خوابیدم و بعدش بیدار شدم..چه حس بدی بود،فقط می گفتم خدایا ای کاش همه ش خواب بوده باشه..وقتی اومدم خبرارو خواندم دنیا رو سرم هوار شد،خبر گریه کردن مسی تو رختکن و دعوای هوادارا باهاش بدتر از باخت داغونم کرد،تا یه ساعت تو کنج اتاق عین دیوونه ها زار می زدم،ولی تو اون لحظه ها و روزای بعدش این جوری خودمو دلداری می دادم که بالاخره والورده اخراج میشه و این کابوس لعنتی تموم میشه...

ولی مسی چی؟؟!!امروز برای بار هزارم مصاحبه کرد و از این مربی احمق که عامل اصلی فضاحتای دو سال اخیر و همه این حال بد ما هوادارا و خود مسیه حمایت همه جانبه شو اعلام کرد،برای چی؟فقط به خاطر اینکه با وجود این مشنگ،تحت هر شرایطی جایگاه خودشو رفقاش که به وضوح یه باند مخفی شکل دادن تو ترکیب تضمین شده س،یه مربی کوچیک که تو بدترین شرایط جرات تو گفتن بهشون رو نداره.معلومه باید ازش حمایت کنه وقتی با وجودش تمرینات براشون حکم سیزده بدر رو داره ،این وسط هرچقدر هم که تو زمین گند بزنن تهش همه هوادارا براشون کف می زنن،پس دیگه غمشون چیه..؟؟

وسعت تنفرم از والورده به حدیه که به هر عشق و علاقه ای غالبه،حتی به عشقم به مسی که یه زمانی برام خدا بود..این تنفر باعث شده که همه احساسمو کنار بذارم و مسی رو منطقی قضاوت کنم ،قضاوتی که نتیجه ش شد این مهملاتی که تو این کامنت یافتم ،ولی بدبختانه مهمل که نیستن هیچ ،عین واقعیت ن ..واقعیتی که داره همه موجودیت و اعتبار مون رو نابود می کنه و این بازیکنای بی غیرتی که کک شونم نمی گزه...فقط این وسط بیچاره ما هوادارا و اون لوگوی بینوا...

از والورده که توقعی نیست. یه موجود حقیر کوچیکه که مثل انگل چسبیده به باشگاه تا حقوق ۲۴ میلیونی که هیچ خری تو دنیا حاضر نیست به چنین احمقی بده رو بگیره و براش مهم نیست هر چقدرم فحش و فضاحت بارش کنن چون شرافتی نداره این آدم.

جالبه بدونید پپ هم ۲۴ میلیون حقوق می گیره!!!

این وسط فقط مسی بود که تیشه به ریشه خودش زد...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۲ خرداد ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
داستان از اون روزی شروع شد که لاپورتا گلوی خودشو پاره کرد که ملت خر نشید و به این راسل معلون رای ندید که این مردک دلاله و براش شرافت و ارزشهای باشگاه و ... مهم نیست و فقط پول مهمه...

و وقتی اکثریت احمقه همیشه کثیف ترین ها به سرنوشت ملتی حاکم میشن...

۱۲ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: coutinho7
پیام: ۱,۰۸۳
عضویت از: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- مگه ایرانم فوتبال داره؟ :/
- برزیل و هلند و آرژانتین به خاطر مسی
- علی کریمی( جادوگر)
- کلوپ و لوچو کبیر، و رایکارد
- صمد مرفاوی :))
گروه:
- کاربران عضو
اگه میخوایم مهاجم کلاس وان بگیریم، فیرمینو بهترین گزینه هست ولی اگه میخوایم ذخیره خوب بگیریم فرناندو یورنته ارزون ترین، قراردادش تموم شده و آزاده، البته با وجود ارنستو کبیر و بارتومعوی باهوش میرن آخرش به مورنو 120 تا میدن.

۱۲ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
یعنی فکر اینکه دی یونگ قراره به تیم اضافه بشه و خط هافبک 4 نفره رویایی دون ارنستو متشکل از بوسکتس، دی یونگ، راکیتیچ و ویدال رو اون وسط زمین توی بازی های برگشت لیگ قهرمانان فصل بعد توی مراحل حذفی تشکیل بده بدجوری آزارم میده.
تا دقیقه 70 اگه کامبک حریف تکمیل شده باشه ویدال رو بکشه بیرون آرتور رو بفرسته توی زمین، از اونورم راکیتیچ بیرون و ویلیان یا رودریگو توی زمین. دقیقا چیزیه که توی بازی یک چهارم فصل بعد توی زمین یه تیمی مث چلسی یا اینتر یا ناپولی دارم تصور میکنم.

۱۲ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
جالب اینجاست بعد دسته گلشون جلوی والنسیا باز مسی معتقده مشکل خودشونن و اون یارو که دیگه نمیخوام اسمش رو بیارم مقصر نیست! دلش هم برای بیشرفی مثل نیمار تنگه!...مسی جان بسه دیگه تو رو خدا...
.......
در مورد شایعه مورنو بعید میدونم درست باشه، تنها جایی که تو اون خراب شده درست کاراش انجام میشه همون قسمت مربوط به آبیداله...یه نگاه به خریدای فصل پیش و امسال بندازین...جز اون بواتنگ که شاهکار اون یارو بود و بقیه خریدا رو هم لوثش کرد با این وضع بازی گرفتن ازشون.
الانم آبیدال افتاده دنبال دفاع چپ بتیس یعنی حواسش هست جایگزین نداره آلبا...مگه اینکه دیگه خیلی اون یارو پیله کنه مورنو رو ۱۲۰ تا بخرن!
البته مسئله اصلی مورنو نیست و پولش که جهنم از جیب ما نمیره! ولی گزینه هایی مثل لاکازت و مورنو یعنی همچنان بر خریتشون اصرار دارن و باز میخوان روی بیمصرفی مثل سوارز حساب باز کنن و اینا صرفن تعویضین...نصف دلیل حمایت مسی از اون یارو هم فیکس بودن همین بیخاصیته...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ خرداد ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
DaSHa نوشته:

یعنی فکر اینکه دی یونگ قراره به تیم اضافه بشه و خط هافبک 4 نفره رویایی دون ارنستو متشکل از بوسکتس، دی یونگ، راکیتیچ و ویدال رو اون وسط زمین توی بازی های برگشت لیگ قهرمانان فصل بعد توی مراحل حذفی تشکیل بده بدجوری آزارم میده.
تا دقیقه 70 اگه کامبک حریف تکمیل شده باشه ویدال رو بکشه بیرون آرتور رو بفرسته توی زمین، از اونورم راکیتیچ بیرون و ویلیان یا رودریگو توی زمین. دقیقا چیزیه که توی بازی یک چهارم فصل بعد توی زمین یه تیمی مث چلسی یا اینتر یا ناپولی دارم تصور میکنم.

کابوس غیر قابل تصور...

۱۲ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: Faryas
پیام: ۳۳۶
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
از: اراک
طرفدار:
- اینیستا
- کرایف
- -
- ایران-هلند
- نکونام
- لوچو
- -
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
DaSHa نوشته:

من که میگم به احتمال بالای ۸۰ درصد همین ترکیبو میزاره تا عشقش راکتیچ یه وقت ناراحت نشه.
چه گیری کردیم واقعا😐

۱۳ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: foadfoad12
پیام: ۲۶
عضویت از: ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
- کاربران عضو
همین الان مصاحبه ی پپ رو خوندم...واقعا دیگه دارم به خودم شک میکنم...که شاید من چیزی از فوتبال نمیفهمم..
اولش که حمایت ازار دهنده ی بارتمئو..بعدش نیمکت و بعدش از همه مهم تر مسی...حالا هم پپ...
دروغ چرا منم اگه جای والورده بودم فکر میکردم خیلی گندم..
واقعا برام جای سواله چی پش پردست...
بخدا برانکو با این تیم پر مهره بهتر نتیجه میگرفت ...

۱۳ خرداد ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
foadfoad12 نوشته:

همین الان مصاحبه ی پپ رو خوندم...واقعا دیگه دارم به خودم شک میکنم...که شاید من چیزی از فوتبال نمیفهمم..
اولش که حمایت ازار دهنده ی بارتمئو..بعدش نیمکت و بعدش از همه مهم تر مسی...حالا هم پپ...
دروغ چرا منم اگه جای والورده بودم فکر میکردم خیلی گندم..
واقعا برام جای سواله چی پش پردست...
بخدا برانکو با این تیم پر مهره بهتر نتیجه میگرفت ...

چی گفته؟

۱۳ خرداد ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۶۴ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۴۷۴ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۳,۶۵۷ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۶۴۷ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۶۱۶ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۷۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۱۶۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۷۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۸۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۳ کاربر آنلاین است. (۱۰۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!