به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
پيغام عابدزاده براي استيلي؛
كلمه‌اي درباره تو حرف نزده‌ام

--------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاري فوتبال ايران - چند روز پيش احمدرضا عابدزاده در گفت‌وگو با يكي از روزنامه‌هاي ورزشي اتهام تحريك هواداران را متوجه حميد استيلي دانست و گفت: «او به برخي ليدرها خطا مي‌دهد كه عليه كادر فني پرسپوليس شعار دهند.

اين اظهارنظر دلخوري شديد استيلي را به همراه داشت. حال آنكه خيلي‌ها معتقدند نتايج ضعيف پرسپوليس ديگر جايي براي چنين حاشيه‌هايي باقي نگذاشته است.اما به دنبال اظهارنظر مربي دروازه‌بان‌هاي پرسپوليس دوستان مشترك اين دو نفر در تماس با احمدرضا عابدزاده موضوع دلخوري حميد استيلي را به گوش وي‌ رساندند.گويا عابدزاده در واكنش به اين موضوع تاكيد كرده كه به استيلي بگوييد حتي كلمه‌اي عليه او حرف نزدم و از قول من دروغ نوشته‌اند.روز گذشته استيلي درخصوص اتفاقات اخير باشگاه پرسپوليس گفت: «بهتر است سكوت كنم چون اصلا دوست ندارم آرامش پرسپوليس را به هم بريزم.»

منبع

۲۳ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
رضايي در تمرين پرسپوليس شركت كرد

خبرگزاري فارس: مدافع جديد تيم فوتبال پرسپوليس تهران امروز اولين تمرين خود در اين تيم را انجام داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، بازيكنان تيم فوتبال پرسپوليس تهران از ساعت 10 صبح امروز در زمين شماره 2 ورزشگاه راه آهن واقع در اكباتان تمرين كردند.
رحمان رضايي كه روز گذشته با عقد قرارداد داخلي به عضويت پرسپوليس در آمد، امروز نخستين تمرين خود را انجام داد.
الونگ الونگ هافبك ناراضي پرسپوليس كه روز گذشته از عدم حضور در تمرينات تا زمان مشخص شدن وضعيتش خبر داده بود، امروز در تمرين حضور نداشت

منبع

۲۳ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: Mclaren_F1
پیام: ۱,۳۰۹
عضویت از: ۳۰ آذر ۱۳۸۵
از: زنجان
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا
- کریم باقری
- گاوس هیدینگ
گروه:
- کاربران عضو
اشتباه سهوی بود، از مردم عذرخواهی می کنم
نیکبخت: من بازيكني نيستم كه بخواهم از تيم ملي فرار كنم

نشست كميته‌ انضباطي در خصوص رسيدگي به تخلف عليرضا ‌نيكبخت واحدي بعدازظهر روز سه شنبه در محل اين كميته برگزار شد و اين بازيكن در برابر اتهامات وارده به دفاع از خود پرداخت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در ابتداي اين نشست، مجتبي شريفي رييس كميته‌ انضباطي فدراسيون فوتبال با اشاره به گزارش سرپرست تيم ملي فوتبال درباره حضور عليرضا ‌نيكبخت واحدي همراه با تيم ملي در فرودگاه و همچنين بازگشت ناگهاني او به بهانه آوردن پاسپورت به هتل المپيك و سپس عدم برقراري ارتباط مجدد با مسئولان تيم ملي و همچنين اتهام تمرد از حضور در تيم ملي فوتبال توضيحاتي را به نيكبخت واحدي ارائه كرد و خواهان دفاع اين بازيكن از خود شد.

عليرضا ‌نيكبخت واحدي ماجرا را بدين شرح بيان كرد: ساعت 20:30 روز جمعه ابراهيمي سرپرست تيم ملي با من تماس گرفت و از من خواست ساعاتي بعد (در ساعت 1:30 بامداد شنبه) با گذرنامه خود در هتل المپيك حاضر شوم، من نيز همين كار را انجام دادم، اما زماني كه قصد داشتم گذرنامه خود را به مسئولان تيم ملي تحويل دهم متوجه شدم كه گذرنامه‌ همراهم مربوط به اقامت من در كشور امارات است و به واسطه‌ ويزاي سه ساله امارات، آن را در اختيار دارم، در واقع اين پاسپورت را به جاي پاسپورت اصلي خود به اشتباه همراه آورده بودم كه به همين دليل از مسئولان تيم ملي اجازه خواستم تا براي گرفتن پاسپورت اصلي خود اقدام كنم.

وي افزود: زماني كه به هتل المپيك رسيدم تنها ابراهيمي و مازيار زارع را ديدم و به سرعت سوار اتوبوس تيم ملي شدم. در آن زمان حتي من، علي دايي سرمربي تيم ملي را كه در جلوي اتوبوس نشسته بود نديدم، پيش از آنكه براي برداشتن پاسپورت از اتوبوس پياده شوم، ساك وسايل خود را به مازيار زارع دادم و با اطلاع به ابراهيمي بلافاصله با در اختيار گرفتن خودرويي براي گرفتن پاسپورتم كه در اختيار باشگاه پرسپوليس بود، هتل المپيك را ترك كردم و حتي قرار شد اگر پليس اين ماشين را متوقف كرد من خود تمامي جريمه‌هاي آن را تقبل كنم.

نيكبخت در پاسخ به سوال رييس كميته انضباطي پيرامون دليل پاسخ ندادن به تماس‌هاي سرپرست تيم ملي به دليل دايورت كردن گوشي و همچنين خاموش كردن تلفن همراه خود نيز گفت: گوشي من داراي سيستمي است كه پس از 10 ثانيه اگر به آن جواب ندهم پيغام دايورت شدن را مي‌دهد و در آن زمان به دليل آنكه گوشي در جيب من بود و صداي آن را نيز قطع كرده بودم متوجه تماس‌ها نشدم و دايورت شدن گوشي من نيز خودكار به صورت مي‌گرفت.

نيكبخت واحدي با در اختيار گرفتن گوشي يكي از خبرنگاران و تماس با گوشي خود به صورت عملي نحوه دايورت شدن گوشي‌اش را در محل کمیته انضباطی نشان داد.

مهاجم پرسپوليس افزود: پس از مدتي شارژ گوشي من تمام شد و دليل خاموش شدن گوشي من نيز همين موضوع بود، متاسفانه در آن زمان هيچ وسيله‌اي براي تماس با سرپرست تيم ملي نداشتم تا اين موضوع را كه پاسپورتم در باشگاه پرسپوليس است را به او اطلاع دهم .

نيكبخت تاكيد كرد: قبول دارم كه اشتباه رخ داده است؛ اما تمامي اين اشتباهات سهوي بوده و من بازيكني نيستم كه بخواهم از تيم ملي فرار كنم.

وي درباره علت نياوردن گذرنامه خود و در اختيار نگرفتن آن از باشگاه پرسپوليس نيز گفت: زماني كه من براي آوردن گذرنامه‌ام باز گشتم ساعت چهار صبح بود و گذرنامه نيز داخل باشگاه پرسپوليس بود من حتي با محمود خوردبين سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس تماس گرفتم كه او به من گفت چگونه ساعت چهار صبح من گذرنامه را از باشگاه به تو برسانم.

نيكبخت تصريح كرد: گذرنامه تمامي بازيكنان همواره در اختيار باشگاه است و گذرنامه من نيز در باشگاه پرسپوليس بود كه در اين زمينه مصطفوي مديرعامل باشگاه و محمود خوردبين سرپرست تيم حاضر هستند اين موضوع را تاييد كنند.

شريفي رييس كميته انضباطي نيز در اين زمان تاكيد كرد كه درباره اين گفته‌هاي نيكبخت از باشگاه پرسپوليس استعلام خواهد كرد.

واحدي نيكبخت در ادامه دفاعيات خود گفت: هيچ‌گاه به دنبال فرار كردن از تيم ملي نبودم و همواره به پيراهن تيم ملي عشق ورزيده و به بازي كردن براي تيم فوتبال كشورم افتخار مي‌كنم. بي‌ترديد حضور در تيم ملي آرزوي هزاران بازيكن است و بازيكنان بسياري هستند كه دوست دارند به جاي نيكبخت در تيم ملي باشند، بنابراين چرا بايد فرصت به اين خوبي را از دست بدهم و تيم ملي را همراهي نكنم.

وي افزود: خدا مي‌داند كه تمامي اشتباهات رخ داده سهوي بوده است و من نيز به دليل اين اشتباهات بسيار ناراحت هستم، البته تصور نمي‌كردم اين موضوع تا اين اندازه بزرگ شود چرا كه محمد محمدي دروازه‌بان تيم ملي نيز به دليل آنكه گذرنامه‌اش در آلمان بود نتوانست تيم ملي را همراهي كند اما نمي‌دانم چرا در مورد من اين صحبت‌ها به وجود آمد.

بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس تهران درباره اختلاف نظرش با فرد خاصي در تيم ملي نيز گفت: به هيچ عنوان در تيم ملي با كسي مشكلي ندارم. علي دايي به من لطف كرده است و من را به تيم ملي دعوت كرده و به همين دليل از او سپاسگزارم؛ بي‌ترديد كوچك‌ترين فكر و تصميمي براي فرار از بازي براي تيم ملي و يا ساختن داستاني براي اين كار نداشتم و بي‌ترديد براي من باعث افتخار خواهد بود كه با پيراهن تيم ملي به ميدان بروم. من از سال 76 كه به تيم ملي دعوت شدم همواره با تمام توان در خدمت تيم ايران بودم و سابقه‌ 70 بازي ملي و 30 گل ملي را نيز در پرونده دارم، بي‌ترديد اين كارنامه من را از اتهام تمرض از حضور در تيم ملي مبرا مي‌كند. من همواره براي تيم ملي كوشش كردم و حتي در مقطعي پس از بازي مقابل امارات زماني كه به دليل مسائل شخصي نمي‌توانستم در تيم ملي بازي كنم اين موضوع را به سرمربي تيم اطلاع دادم و از او اجازه گرفتم.

نيكبخت ادامه داد:‌ بي‌ترديد اين بار نيز اگر مشكلي براي حضور در تيم ملي فوتبال داشتم اين موضوع را به سرمربي تيم اطلاع مي‌دادم و ديگر براي همراهي تيم به هتل المپيك نمي‌رفتم من حتي تا پاي پرواز و در فرودگاه نيز رفتم و همين موضوع نشان مي‌دهد كه من قصد داشتم تيم ملي را همراهي كنم و بي‌ترديد اگر مشكلي در اين زمينه وجود داشت بار ديگر آن را به سرمربي تيم ملي اطلاع مي‌دادم.

وي تصريح كرد: از نظر آمادگي جسماني در بهترين شرايط قرار داشتم و دليل اين موضوع نيز به ثمر رساندن 9 گل در ليگ برتر است و هيچ موضوع خاصي نبود كه بخواهم براي ‌آن بهانه بتراشم و تيم ملي را همراهي نكنم.

بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس تهران ادامه داد: حتي در زمان حضور امير قلعه‌نويي در تيم ملي نيز با وجود مسائلي كه از زمان باشگاه استقلال به وجود آمده بود، در خدمت تيم ملي بودم. البته در استقلال نيز رابطه من و قلعه‌نويي رابطه‌ پدر و فرزندي بود اما در هر صورت مشكلاتي به وجود آمد، با اين حال زماني كه قلعه‌نويي من را به تيم ملي دعوت كرد با جان و دل به تيم ملي آمدم و تمام توان خود را براي تيم ايران گذاشتم .

وي افزود: من هيچ مشكلي با سرمربي تيم ملي ندارم و علي دايي را همواره فردي دلسوز و يكي از سرمايه‌هاي فوتبال كشور مي‌دانم.

واحدي نيكبخت در ادامه تاكيد كرد: به دليل اين اشتباه خود از تمامي ملت ايران عذرخواهي كرده، همچنين از علي‌آبادي رييس سازمان تربيت بدني كه مانند پدر من بوده و متولي باشگاه پرسپوليس نيز هست و همچنين تاج رييس كميته تيم‌هاي ملي نيز عذرخواهي مي‌كنم كه بي‌ترديد اگر در اين جلسه بود و حرف‌هاي من را مي‌شنيد او نيز به من حق مي‌داد. همچنين از علي دايي سرمربي تيم ملي ايران نيز عذرخواهي مي‌كنم، اگر علي دايي بار ديگر من را به تيم ملي دعوت كند با تمام توان در خدمت تيم ايران خواهم بود و در غير اين صورت نيز براي تيم ملي آرزوي موفقيت مي‌كنم .

وي در پاسخ به سوال كميته انضباطي پيرامون در اختيار داشتن گذرنامه از سوي ساير بازيكنان باشگاه پرسپوليس نيز گفت: كريم باقري به دليل سفر خانوادگي به دوبي كه يك ماه پيش صورت گرفته گذرنامه‌اش در اختيارش بود و درباره مازيار زارع نيز اطلاعي ندارم .

واحدي نيكبخت درباره واكنش رسانه‌ها به اين موضوع نيز گفت: در هر صورت كمي بيش از اندازه اين موضوع بزرگ شد و برخي از مسائلي كه مطرح شد واقعيت نداشت، با اين حال از خبرنگاران نيز تشكر مي‌كنم چرا كه خبرنگاران ما همواره بسيار زحمت‌كش هستند و در اين باره نيز آن‌ها به خوبي به موشكافي موضوع پرداختند .

وي در پايان گفت: باز هم تاكيد مي‌كنم كه به هيچ عنوان قصد فرار از بازي براي تيم ملي را نداشته و همواره با جان و دل در خدمت تيم ايران هستم و بي‌ترديد تعصب ملي من از هر كسي بيشتر است و به دليل اشتباهي كه رخ داده از تمامي مردم ايران، مسئولان ورزش، فدراسيون و تيم ملي فوتبال عذرخواهي مي‌كنم اما باور كنيد اين اشتباه سهوي بوده است .

در پايان اين نشست رييس كميته انضباطي اعلام كرد با توجه به دفاعيات علیرضا نيكبخت واحدی و همچنين پس از گرفتن استعلام‌هايي در همين رابطه راي نهايي خود را پيرامون وضعيت اين بازيكن اعلام خواهد كرد.

مشاهده لینک

اگر مثل گاو گنده باشي،ميدوشنت، اگر مثل خر قوي باشي،بارت مي كنند، اگر مثل اسب دونده باشي،سوارت مي شوند.... فقط از فهميدن تو مي ترسند. دكتر شر...
۲۳ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
علوي رسما به تيم پاس همدان پيوست.

سيد محمد علوي پس از حضور ناموفق در تيم فوتبال پرسپوليس قرارداد خود را با سرخپوشان فسخ كرد و با حضور در دفتر كاظم اوليايي، مديرعامل باشگاه پاس همدان به اين تيم پيوست.
وي فصل گذشته تجربه بازي كردن در تيم فوتبال پاس همدان را داشت و اوايل فصل جاري از اين تيم جدا شد و به پرسپوليس پيوست؛ اما به دليل عدم تمايل كادر فني به بازي گرفته نشد.
وي در پي حضور ناموفق در پرسپوليس و با توافق طرفين از اين تيم جدا شد و امروز با ارائه برگه فسخ قرارداد به مسئولان باشگاه پاس همدان، به طور قرضي به اين تيم بازگشت.
مسئولان باشگاه همدان از تعامل خوب مديران باشگاه پرسپوليس براي بازگشت دوباره علوي به همدان ابراز خوشنودي كرده و از آنها تشكر کردند.

۲۴ آبان ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۷
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
دم نیکبخت گرم که تو دهنی بزرگی زد به اون مرتیکه دایی

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۴ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
پس از نشست با پزشك معالج؛ خليلي 6 هفته ديگر به ايران برمي‌گردد.

مهاجم مصدوم تيم فوتبال پرسپوليس شش هفته ديگر از آلمان به ايران بازخواهد گشت.

محسن خليلي مهاجم مصدوم تيم فوتبال پرسپوليس، پس از نشست با پزشك معالجش، مجوز بازگشت به ايران را پس از شش هفته ديگر مي‌گيرد.
وي از روز شنبه دويدن را شروع مي‌كند.
پزشك اصلي خليلي به او اطلاع داده كه حداقل از شش هفته ديگر و پس از ترك آلمان، مي‌تواند تمرينات سبك با توپ را آغاز كند.

منبع : مشاهده لینک

۲۴ آبان ۱۳۸۷
مهمان_مهمان
نقل قول
پس از نشست با پزشك معالج؛ خليلي 6 هفته ديگر به ايران برمي‌گردد.

امیدوارم با اومدنش افت این چند وقت بهبود پیدا کنه!
نقل قول
دم نیکبخت گرم که تو دهنی بزرگی زد به اون مرتیکه دایی

بالاخره در افتن با یکی از محبوب ترین بازیکن دنیا (!) تو دهنی خوردنم داره دیگه! احتمالا در مورد این poll که نیک بخت جزء اولین ها شده و بقیه ی محبوب ترین های فوتبال تو رده های بعدی اومدن، شنیدین! این نشون می ده که مردم ایران چه همتی کردن و هر کدوم چندین و چند بار رای دادن تا این اتفاق خجسته رخ داده! به هر حال، به نیکی تبریک می گم!

۲۵ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
در واكنش به خروج معمارزاده از ليست پرسپوليس : واعظي: مديران تيم بايد يك دروازه‌بان باتجربه ديگر جذب كند

دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با وجود خروج معمارزاده از ليست پرسپوليس، مسوولان اين تيم بدون شك بايد يك دروازه‌بان با تجربه ديگر جذب كنند.

مهدي واعظي كه همچنان دوران مصدوميتش از ناحيه گردن را سپري مي‌كند، پيرامون آخرين وضعيت جسماني‌اش گفت: خوشبختانه وضعيت بهتري نسبت به گذشته پيدا كرده‌ام؛ پس از بازي پرسپوليس برابر صبا روند بهبودي‌ام سرعت بيشتري گرفت و اكنون بدون هيچ احساس دردي به طور مداوم دستورات پزشكي را انجام مي‌دهم.

وي افزود: پس از يك دوره يك‌ماهه بايد براي بررسي شرايط فيزيكي‌ام به پيش جراج مربوطه بروم تا وي درباره زمان شروع تمريناتم نظرش را بدهد اما با توجه به وضعيتي كه در حال حاضر دارم، فكر مي‌كنم به بازي آخر هفته مقابل پيكان قزوين برسم.

واعظي همچنين با اشاره به خارج شدن ميثاق معمارزاده از ليست تيم پرسپوليس بر اثر مصدوميتش و مهيا شدن شرايط جذب رحمان رضايي گفت: من به اين مساله كه معمارزاده به دليل امكان حضور رضايي در پرسپوليس، از ليست تيم كنار گذاشته شده كاري ندارم اما با اطلاعاتي كه از شرايط جسماني ميثاق دارم، او حداقل تا چهار ماه ديگر شرايط تمرين كردن را هم پيدا نمي‌كند و تازه پس از آن بايد به مرور تمرينات سبك و نرمالي را آغاز كند كه تا زمان رسيدن به آمادگي مطلوب زماني زيادي را مي‌برد.

وي افزود: به هر حال با اين شرايط معتقدم مسوولان پرسپوليس بايد حتما يك دروازه‌بان باتجربه ديگر جذب كنند، چرا كه علاوه بر فشردگي مسابقات ليگ و امكان مصدوميت دروازه‌بانان، حضور اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا نيز نيازمند داشتن چندين دروازه‌بان آماده و باتجربه است.
منبع

۲۵ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
Media War جنگ بدون اعلان

مهدی طاهرخانی /خبرگزاری پارس فوتبال دات کام نه کسی رمز موفقیت پرسپولیس در لیگ هفتم را به درستی کشف کرد و نه حالا کمتر کسی می داند چه بر سر تیم قهرمان آمده ،که به رغم انبوهی از ستاره ، قادر به تکرار موفقیت فصل قبلش نیست.آیا پرسپولیس از حیث مهره مشکل دارد؟ آیا علیرضا مرزبان به زعم خودش ، انقدر موثر بود که با چند هفته تمرین تیمی را تحویل قطبی داد که چشم بسته قهرمان لیگ شد؟(پس چرا حالا بیکار است؟) آیا حمید استیلی انقدر معلومات داشت که در سایه،قادر به قهرمان کردن پرسپولیس شد؟ ( اگر مشکل از قطبی بود پس چرا سوبل و دنیزلی با استیلی به بن بست رسیدند؟) پرداختن به همین فرعیات موجب شد پرسپولیس وارد همان مسیری شود که برای نابودی هر قهرمانی کفایت می کند. جدا از مسایل انگیزشی که ثابت کرده همیشه تیم های قهرمان -درلیگ برتر ما - به ورطه سقوط می غلتند، بزرگترین معضل آنها در لیگ هشتم چیزی نیست جز نبود نیرویی که قادر به جمع کردن حواشی باشد. پرسپولیس اینک یکی از پر ستاره ترن تیم های تاریخ فوتبال ما را در اختیار دارد اما با این وجود تا امروز هیچ مشکل حاشیه ای از سوی ستاره ها پدید نیامده است. به محمد علوی بازی نرسید و او خیلی شفاف پرسپولیس را ترک کرد اما سال گذشته مثلث شیث، مامانی و نیکبخت، قطبی را به مرز جنون رساندند . پس چرا آن تیم قهرمان شد و این تیم بدون حاشیه درونی موفق نیست؟ آیا محمد منصوری ، حسین بادامکی، بهادرعبدی ، فرهاد خیرخواه و سایر ذخیره ها تا به امروز توانسته اند مشکلی را برای قطبی پدید آورند؟ شاید مدیریتِ این فصل اعضاءهیات مدیره و شخص داریوش مصطفوی کم ایراد باشد اما کاری که فصل قبل حبیب کاشانی انجام داد متفاوت بود. مدیر عامل وقت سرخپوشان در برهه ای از فصل -که پرسپولیس خوب هم نتیجه می گرفت- تور رسانه گردی به راه انداخت، رابطه او با اکثر سر دبیران ورزشی عالی بود، کاشانی هرگز علیه کسی موضع سخت نگرفت و حتی در بحث های فرسایشی اش با مدیر عامل قبلی ،سعی کرد با روش زیرکانه ای بحث را مختومه اعلام کند. کاشانی با استعفاهای دو گانه اش در دو برهه شوک لازم را به پرسپولیس وارد کرد و به گونه ای قطبی را کنترل می کرد که مرد جنتلمن همیشه دوست داشتنی بماند. آیا پرسپولیس که امروز به مراتب از فصل قبل پر ستاره تر است، چنین مدیریت می شود؟ به رغم هزینه های سرسام آور آنها تا چه حد توانستند رسانه را همراه خود کنند؟ اگر سال قبل نشریه پرسپولیس- به عنوان ارگان رسمی باشگاه -خیلی سریع شایعات هدفدار را خنثی می کرد ، اینک این مسئولیت به عهده کدام رسانه افتاده است؟ آیا لاغر تر شدن سایت باشگاه - که فصل قبل یکی از منابع اصلی اخبار صحیح بود -هیچ تاثیری در چاق تر شدن زرد نامه های فعلی ندارد؟ امروز یک سایت اینترنتی ، وابسته به دوستان ومشاوران نزدیک ِ یکی از مربیان رقیب، آگاهانه اکثر اخبارش را متوجه اتفاقاتی، علیه قطبی می کند که به سحت و سقم آنها هیچ اعتمادی نیست.اما وقتی وابستگی بعضی از مطبوعات ورزشی -که کم تعداد هم نیستند- به سایت های اینترنتی و خبرگزاری ها بیش از اندازه باشد آن وقت همان خبر نه چندان موثق، می شود تیتر یک چند زرد نامه دیگر و به همین راحتی پرسپولیس هر چند روز یک بار، با یک اتفاق مجازی، حواشی تحمیلی را لمس می کند . جنگ رسانه ورزشی سابقه بلند مدتی درایران ندارد شاید از این رو توده کمتر نقش آن را در موفقیت و یا شکست تیم های بزرگ متوجه شود. هفت سال قبل چیرو از ایران رفت و هرگز برای کسی در مورد عدم صعود تیم ملی به جام جهانی 2002 توضیح نداد اما مصاحبه او با یکی از روزنامه های چاپ زاگرب، بیان کننده حقیقتی بود که ان روز همه نفی اش کردیم و حالا با گذشت زمان به قرائت تازه ای از آن می رسیم. او با جمله ای بی رحمانه به سلف ما تاخت و مدعی شد:« مطبوعات ورزشی در ایران قدرتی مافوق تصور دارند وشاید بزرگترن اشتباه من این بود که با آنها جنگیدم» قطبی برخلاف چیرو به جنگ کسی نیامده بلکه این جنگ است که او را میهمان خود کرده است و او بدون مقاومت اسیر این دام شد . منبع

۲۵ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
زندگينامه: کریم باقری (1352-)

فوتبال- همشهري آنلاين:
کریم باقری اسفند سال 1352 در تبريز به دنيا آمد.
وي در باشگاه‌های تراکتور سازی، کشاورز، آرمینیا بیله فلد آلمان، النصر امارات، چارتون انگلستان، السد قطر و پرسپولیس تهران سابقه بازي دارد.

در مراسم بهترين‌هاي فوتبال سال ايران، کريم باقري با کسب بالاترين امتياز از بين بهترين‌هاي فوتبال سال 87، مرد سال فوتبال ايران شد.

کریم باقری در 16 خرداد سال 1372 برابر تيم ملي پاكستان در جام اکو، اولین بازی ملی خود را انجام داد و 80 بازي ملي و 47 گل در كارنامه ملي خود دارد.

باقري در سال 1387 از تيم ملي خداحافظي كرد اما با بازي‌هاي شگفت‌انگيزي كه همان سال در ليگ برتر در تيم پرسپوليس انجام داد، علي دايي؛ مربي وقت تيم ملي را وادار كرد تا از او بخواهد در تيم ملي در مسابقات مقدماتي جام جهاني 2010 او را ياري كند.

افتخارات کریم باقری:

طلای سیزدهمین دوره باز‌ي‌های آسیایی (۱۹۹۸ بانکوک)
قهرمان جام اکو (۱۹۹۲ تهران)
حضور در جام جهانی (۹۸ ــ فرانسه)
مقام سومی جام ملت‌های آسیا (۱۹۹۶ امارات)
قهرمانی با پرسپولیس (لیگ ۱۳۷۵)
قهرمانی بوندس‌لیگا همراه با بیله فلد (۹۸ ــ99)
قهرمان جام باشگاه‌های عرب
مقام سومی جام باشگاه‌های آسیا با السد
بازیکن ماه آسیا
زننده بهترین گل ماه آسیا
برترین بازیکن جام باشگاه‌های عرب (2001)
عضو تیم ستارگان آسیا در دیدار با ستارگان فیفا (1997)

۲۵ آبان ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۳۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۷,۰۰۰ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۶,۰۴۹ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۷۷۱ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۱۷ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۸۴ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۸۰۱ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۴۵۶ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۳۸۲ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۱,۳۸۵ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۳۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۳۸ کاربر آنلاین است. (۱۱۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۳۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!