به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
ايوان پترويچ: دوست دارم ملى پوش شوم

يوان پترويچ هافبك پرسپوليس طى اظهارنظرى گفت : دوست دارم ملى پوش شوم اما به دليل مشكلات رسانه اى، سرمربى صربستان بازى مرا در ايران نمى بيند.وى اظهار داشت:روزهاى خوبى را پس از چند بازى ناكامى كه داشتيم ، سپرى مى كنيم و آماده هستيم تا يك ديدار زيبا را هفته آينده برگزار كنيم. من نيز در شرايط خوبى هستم و اميدوارم بتوانم با فراموش كردن بازى با صباباترى، دوباره روزهاى خوبى داشته باشم.وى در خصوص خبرى مبنى بر حضورش در تيم ملى ايران گفت: من كشور خودم را دوست دارم و نمى دانم معنى اين خبر چيست. از من پرسيدند اگر دايى تو را دعوت كند به تيم ملى مى آيى و من هم در جواب گفتم هيچكس از فرداى خود خبر ندارد.پترويچ ادامه داد: دوست دارم براى تيم كشورم به ميدان بروم اما متاسفانه سرمربى تيم ملى صربستان به دليل مشكلات رسانه اى، بازى مرا در ايران نمى تواند ببيند و كاش اين اتفاق رخ مى داد. وى خاطرنشان كرد: مى دانم اگر بازيكن بسيار موثرى باشم اين خبر به گوش سرمربى كشورم خواهد رسيد، پس بايد سعى كنم به گونه اى در پرسپوليس بازى كنم كه خبر موفقيتم را همگان بشنوند.

۲۶ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
عليرضا محمد: مشكل ما يك نفر نيست كه رضايى بخواهد حلش كند

عليرضا محمد مدافع پرسپوليس طى اظهارنظرى گفت: مشكل خط دفاع پرسپوليس نفر نيست كه بخواهد با آمدن رحمان حل شود. وى افزود، برخلاف اظهارات برخى منتقدان ، مشكل تيم ما نفر و بازيكن نيست بلكه ترس از باخت است كه باعث به وجود آمدن استرس در بين مدافعان مى شود.وى خاطر نشان ساخت: البته رحمان رضايى از بهترين مدافعان چند سال اخير كشورمان محسوب مى شود كه توانسته نزديك به ۷ سال در سطح اول فوتبال اروپا بازى كند اما با اين وجود تأكيد مى كنم كه مشكل خط دفاعى ما نفر نيست.وى با اشاره به شرايط پرسپوليس تصريح كرد: خوشبختانه شرايط خوبى در تيم حاكم است و تمرينات منظم و در ۲ نوبت صبح و بعد از ظهر دنبال مى شود.وى در مورد بازى تيم خود در مقابل پيكان گفت: بازى سختى را مقابل صدرنشين ليگ در پيش خواهيم داشت اما تمام بازيكنان متحد و همدل شده اند تا اين بازى حساس را ببريم تا از كورس قهرمانى عقب نمانيم.محمد خطاب به هواداران پرسپوليس تأكيد كرد: به تمام هواداران قول مى دهم تا در ادامه بازى هاى ليگ تيمى منسجم تر و قدرتمندتر از قبل را خواهند ديد چرا كه ظرفيت تيم بالاتر از جايگاه چهارم ليگ است.وى در پايان در مورد عدم حضورش در تيم ملى گفت: به شخصه تمام تلاش خود را به كار مى گيرم و فقط منتظر يك نگاه دايى هستم تا شايستگى هايم را به او نشان دهم.

۲۶ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
شريفي: پرونده نيكبخت ملي بوده و توصيه اي نمي پذيرم

خبرگزاري فارس: رئيس كميته انضباطي گفت: با توجه به اين كه پرونده هافبك پرسپوليس ملي است، توصيه اي را در اين مورد نمي پذيرم.

مجتبي شريفي در گفت و گو با خبرنگار فارس، در ارتباط با اين كه چه زماني نيكبخت واحدي در كميته انضباطي شركت مي كند، اظهار داشت: اين بازيكن فردا بايد در فدراسيون حاضر شود تا در مورد استعلام هايي كه به دست ما رسيده است، توضيح دهد.
وي افزود: در صورتي كه در اين گزارش ها ابهامي وجود داشته باشد، او بايد توضيح دهد.
شريفي در پاسخ به اين سئوال كه آيا براي رسيدگي به پرونده اين بازيكن، توصيه اي هم به وي شده يا خير، عنوان كرد: هيچكس در اين باره به ما توصيه و يا شكايتي نكرده است و ما بر اساس گزارشات رسيده اين موضوع را رسيدگي مي كنيم. آدم توصيه پذيري نيستم به خصوص كه اين پرونده ملي است.
رئيس كميته انضباطي خاطر نشان ساخت: با توجه به اين كه خيلي ها روي اين پرونده زوم كرده اند و دوست دارند قضيه را بدانند، به صورت جامع به آن رسيدگي مي شود

منبع

۲۶ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
قطبي:از بازگشت بادامكي خوشحالم
بيش از اين براي ميثاق وقت نداشتيم

--------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاري فوتبال ايران – پرسپوليس در يك بازي دوستانه روز يكشنبه استيل آذين را شكست داد. قطبي بازگشت بادامكي به تركيب اصلي تيمش را مهمترين اتفاق اين مسابقه مي داند.

افشين قطبي پس از پيروزي تيمش مقابل استيل‌آذين به خبرنگاران گفت: «بازيكنان ما بايد با تمركز و انرژي زيادي بازي كنند ولي چون تمرينات پرفشاري را پشت سرگذاشته‌ بوديم، آنها توان 90 دقيقه دويدن را نداشتن و به همين دليل تعويض‌هاي زيادي انجام دادم. ما اكثر لحظات بازي را در اختيار داشتيم و استيل‌آذين بيشتر دفاع مي‌كرد و در نهايت مزد برتري‌مان را گرفتيم.»
سرمربي پرسپوليس تاكيد كرد: «نكته قابل توجه بازگشت حسين بادامكي بود و او پس از مدت‌ها توانست 90 دقيقه مفيد بازي كند. در ضمن من از عملكرد الياسي، محمد منصوري و بهادر عبدي رضايت دارم.»
قطبي درخصوص خارج كردن اسم معمارزاده از ليست كه شايعات زيادي را به وجود آورده است گفت: «ما احتياج به بازيكن داشتيم و بايد اسم معمارزاده را خارج مي‌كرديم. در هر خانواده اين جدايي‌ها وجود دارد ولي ميثاق هر وقت خوب شد مي‌تواند به پرسپوليس برگردد.»
سرمربي پرسپوليس افزود: «او خيلي دوست داشت به تيم ما كمك كند ولي بدشانسي آورد ولي باشگاه حق و حقوق اين دروازه‌بان را به طور كامل پرداخت خواهد كرد. البته ميثاق بايد اين واقعيت را بپذيرد كه به اين زودي‌ها نمي‌تواند به ميادين فوتبال بازگردد و ما هم وقت نداشتيم تا منتظر بازگشت او باشيم.»

منبع

۲۶ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
قطبي: نگفتم "دوكارمو" اخراج شود، من هم مي‌روم

مديريت كردن در فوتبال ايران بسيار سخت است

سال پيش مهاجمي به نام "خليلي" داشتيم

افشين قطبي گفت: باور كنيد مديريت كردن در فوتبال ايران بسيار سخت است و ما مي‌بينيم كه از تيم پرسپوليس با امكاناتي بسيار محدود چه انتظارات بالايي وجود دارد.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس درباره‌ي آخرين وضعيت تيم فوتبال پرسپوليس اظهار كرد: در حال حاضر تمام تلاش‌مان را مي‌كنيم كه پس از شكست اخير وضعيت خوبي را براي مسابقه‌ي اين هفته برابر صباباتري پيدا كنيم. به خوبي مي‌دانم كه چه انتظارات بسيار زيادي از تيم پرسپوليس وجود دارد اما، به واقع بايد بپذيريم كه اين انتظارات با امكاناتي كه ما در اختيار داريم، مطابقت ندارد.

وي افزود: تيم ما در 13 مسابقه‌ي اخير فوتبال خوبي را به نمايش گذاشت و حتي در بعضي شكست‌هاي بدست آمده تصميمات اشتباه داوري در آن اثرگذار بود. ما فوتبال بدي بازي نكرديم و موقعيت‌هاي زيادي را هم روي دروازه‌ي حريفان خلق كرديم اما، اين توپ‌ها به دليل كمبود مهاجمان تمام كننده در تيم وارد دروازه نشد. سال پيش مهاجمي به نام محسن خليلي بسياري از موقعيت‌هاي ما را گل مي‌كرد اما، امسال گل نشدن بسياري از موقعيت‌ها يكي از مشكلات اساسي ماست.

قطبي ادامه داد: البته نبايد از اين موضوع هم چشم‌پوشي كرد كه تيم‌هاي حريف وقتي برابر ما بازي مي‌كنند، بيشترين انگيزه را دارند و با 10 بازيكن به دفاع كردن و ارايه‌ي يك فوتبال بسته روي مي‌آورند. به هر حال ما بايد راه‌هاي مختلف را براي حمله به سمت دروازه‌ي آنها مرور كنيم و چاره‌اي جز اين نداريم.

قطبي همچنين گفت: براي مثال حتي در بازي‌هايي كه پرسپوليس پيروز شده نظير بازي مقابل سپاهان موقعيت‌هاي ما وارد دروازه شد و تصميمات اشتباه داوري به خاطر اين مساله در نتيجه‌ي بدست آمده اثرگذار نبود كه نبايد از اين مسايل چشم پوشي كرد. اكنون بيشترين انتظارها از پرسپوليس وجود دارد و زماني كه اين تيم شكست مي‌خورد، حملات انتقاد‌آميز بسياري به ما مي‌شود. اما، بايد به هواداران تيم بگويم كه شما كه خوب مي‌دانيد برخي دلايل شكست ما چيست، پس از باخت‌ها نيز بيايد و با شور فراوان از تيم‌تان حمايت كنيد. مطمئنا امكاناتي كه اكنون پرسپوليس در اختيار دارد مطابق با انتظاراتي كه از اين تيم هست نيز، نيست. در كره جنوبي تيم سامسونگ چندين زمين تمرين دارد و از بهترين امكانات استفاده مي‌كند؛ از همه مهمتر اين است كه تيم‌ها در اكثر نقاط جهان يك تيم شماره دو هم دارند كه بازيكناني كه بعضا در تيم اصلي بازي نمي‌كنند، در آنجا بازي داده شده تا شرايط روحي‌شان حفظ شود؛ اما، اينجا ما حتي زمين مناسب براي تمرين كردن نداريم و زمين فعلي تازه يكي از بهترين زمين‌هاي تهران است.

افشين قطبي همچنين با تكذيب اين گفته كه اگر "دوكارمو" از پرسپوليس اخراج شود، من هم از اين تيم مي‌روم، كه در يكي از سايت‌هاي خبري منتشر شد، گفت: من اين جمله را تكذيب مي‌كنم و هيچ وقت نگفته‌ام در صورت اخراج دوكارمو من هم پرسپوليس را ترك مي‌كنم. من در اين رابطه گفتم كه تصميم در خصوص بازيكنان پرسپوليس منوط به نظر كادرفني است. اين مساله‌اي است كه در قرارداد من هم ذكر شده و بازيكنان با نظر كادرفني جذب و يا از تركيب تيم كنار گذاشته مي‌شوند.

قطبي همچنين درباره‌ي تاخير 40 دقيقه‌اي تمرين امروز پرسپوليس نيز تصريح كرد: البته قرار بود تمرين امروز در ساعت 10 و 30 دقيقه آغاز شود؛ ما پزشكي را از اروپا آورده بوديم و او در رختكن مشغول معاينه و بررسي وضعيت بازيكنان بود. اين كار باعث شد تا زماني طول بكشد و تمرين كمي ديرتر آغاز شود. بنابراين هيچ مشكل خاصي در تاخير تمرين امروز وجود نداشت و ما فردا صبح (دوشنبه) هم از ساعت 10 و 30 دقيقه تمرين تيم را آغاز خواهيم كرد.

سرمربي تيم پرسپوليس همچنين درباره‌ي آخرين وضعيت ماركو، علوي و ابراهيم توره گفت: علوي امروز به باشگاه پرسپوليس رفته است تا درباره‌ي آينده‌اش با داريوش مصطفوي صحبت كند. همچنين ماركو نيز از امارات به برزيل سفر كرد و او نيز به دليل عدم پرداخت مطالباتش پرسپوليس را ترك كرده. همچنين ابراهيم توره جلسه‌اي را امروز با مديرعامل باشگاه پرسپوليس داشت و ظاهرا فردا در تمرين حاضر مي‌شود و جلسه‌اي را با كادر فني در زمينه‌ي برگشت به تيم پرسپوليس خواهد داشت.

افشين قطبي در پايان تاكيد كرد: واقعا نمي‌دانم كه چرا صحبت‌هاي متفاوتي درباره‌ي پرسپوليس پس از پيروزي‌ها و باخت‌ها منتشر مي‌شود. نمي‌دانم چرا اين قدر به مسايل حاشيه‌اي اين تيم توجه مي‌شود اما، هيچ كس نمي‌گويد كه ما اكنون چه طور بازي مي‌كنيم و با چه امكاناتي فوتبالي در چه سطحي را ارايه مي‌دهيم. كسي كاري به موقعيت‌هاي ما ندارد يا اينكه نمي‌گويند تصميمات بعضا اشتباه داوري چقدر در نتايج بدست آمده ما اثر داشته است. ما تمام تلاش‌مان را مي‌كنيم كه فوتبالي ارايه دهيم كه بدون هيچ حرف و حديثي بتواند موفقيت‌آميز باشد اما، در حين اين مسير و حاصل شدن پيشرفت در آينده بايد شرايط كنوني پرسپوليس را هم درك و از اين تيم حمايت كرد.

۲۷ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
چند دفعه گفتم بازم میگم لطفا منبع خبرتون رو بگید

۲۷ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
بازگشت دروازه بان جوان پرسپوليس
حقيقي مي تواند مقابل پيكان بازي كند

خبرگزاري فوتبال ايران - دروازه‌بان جوان پرسپوليس مصدوميت را پشت سر گذاشته و آمادگي لازم براي حضور در تمرينات اين تيم را پيدا كرده است.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، عليرضا حقيقي بعد از پشت‌سر گذاشتن مصدوميت از سه‌شنبه (فردا) درتمرينات پرسپوليس حضور خواهد يافت. احتمال حضور حقيقي در ديدار برابر پيكان در غياب واعظي اميدواري‌هايي را براي كادرفني پرسپوليس به وجود آورده است.پزشك
پرسپوليس در مورد مشكل واعظي اعلام كرده اين بازيكن نياز به عمل جراحي ندارد و سعي خواهد كرد واعظي را براي ديدار با استقلال اهواز آماده كند

منبع : فوتبال ایران

۲۷ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
هافبك كامروني با مصطفوي مذاكره مي كند
احتمال جدايي الونگ از پرسپوليس

خبرگزاري فوتبال ايران - ژاك الونگ هافبك كامروني پرسپوليس در ليگ برتر نمي‌تواند اين تيم را همراهي كند و اگر اين مشكل حل نشود، او به احتمال فراوان از پرسپوليس جدا خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، طبق اعلام سازمان ليگ، الونگ حق شركت در بازي‌هاي ليگ‌برتر را ندارد و اين موضوع باعث ناراحتي شديد اين بازيكن كامروني شده است. الونگ قرار است جلسه‌اي با داريوش مصطفوي داشته باشد و مديرعامل پرسپوليس هم قول داده كه مشكل اين بازيكن را حل كند.
هرچند مسئولان پرسپوليس اعلام كرده‌اند كه الونگ تحت هر شرايطي در اين تيم مي‌ماند ولي اگر اين بازيكن حق شركت در رقابت هاي ليگ‌برتر را نداشته باشد به احتمال فراوان از پرسپوليس جدا خواهد شد.گفته مي شود الونگ پيشنهاد مناسبي از سپاهان دريافت كرده است

منبع : فوتبال ایران

۲۷ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
مدافع تيم فوتبال پرسپوليس اضافه شدن رحمان رضايي را عاملي براي تقويت خط دفاعي اين تيم عنوان كرد.

سپهر حيدري اظهار داشت: رضايي بازيكني در سطح جهاني است و به طور حتم مي‌تواند در ادامه ليگ برتر و همچنين ليگ قهرمانان آسيا مهره‌اي تاثير گذار براي پرسپوليس باشد.

اين بازيكن همچنين ادامه داد: البته باز هم تاكيد مي‌كنم كه گل‌هاي خورده پيروزي در هفته‌هاي گذشته، به دليل مشكلات تيمي بود و نبايد مدافعان را تنها مقصران آمار بالاي گل‌هاي خورده دانست.

حيدري با اشاره به ديدار اين هفته تيمش با پيكان قزوين مي‌گويد: آنها با صدرنشين شدن در جدول رده بندي، نشان داده‌اند كه مجموعه‌اي هماهنگ و آماده هستند، با اين حال براي اينكه پرسپوليس را از بحران عدم نتيجه‌گيري خارج كنيم، از دقيقه اول با تمركز لازم توپ را به چرخش در مي‌آوريم تا با به دست آوردن يك پيروزي خارج از خانه، فاصله خود با صدر جدول را كم كنيم ديدار تيم‌هاي پيكان قزوين و پرسپوليس تهران شنبه هفته آينده در ورزشگاه شهيد رجايي قزوين برگزار مي‌شود.
منبع

۲۷ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
ابراهيم توره: سرانجام با دختر مورد علاقه‌ام ازدواج كردم

تا همين چندي پيش همه به‌دنبال مهاجم گمشده پرسپوليس بودند که بعد از تعطيلات پنج روزه هنوز به ايران برنگشته بود و کسي هم از او خبر نداشت. ابراهيم توره مهاجم مسلمان و سنگالي تيم پرسپوليس بار ديگر به اين صورت معروف شده است.

تا همين چندي پيش همه به‌دنبال مهاجم گمشده پرسپوليس بودند که بعد از تعطيلات پنج روزه هنوز به ايران برنگشته بود و کسي هم از او خبر نداشت. ابراهيم توره مهاجم مسلمان و سنگالي تيم پرسپوليس بار ديگر به اين صورت معروف شده است. در حقيقت او هر بار به گونه‌اي متفاوت خود را بر سر زبان‌ها مي‌اندازد و همه يادشان مي‌‌آيد که يک آفريقايي متفاوت در فوتبال ايران حضور دارد که البته بسيار خونسرد، شايد هم بي‌خيال و گوشه‌گير است.
او وقتي به تهران بازگشت به سرمربي پرسپوليس و مدير عامل گفت که براي عروسي به سنگال رفته بود و حالا با زنش به تهران برگشته است تا با خيال راحت يک سال در تهران زندگي کند. خيلي‌ها گفتند او دروغ مي‌گويد و اين تنها بهانه‌اي است براي غيبت او،اما او واقعا ازدواج كرده وبه همراه همسرش در شهرك اكباتان زندگي مي‌كند.

ابراهيم توره، همه امروز مي‌خواهند بدانند که چرا غيبت طولاني‌اي داشتي و کسي از تو خبر نداشت؟
توره: من براي پنج روز مرخصي گرفتم تا به سنگال بروم و مراسم ازدواجم را ترتيب بدهم. فکر نمي‌کردم که اينقدر سخت باشد. مخالفت‌هايي براي اين ازدواج بود که باعث بروز مشکلاتي شد اما من سر سختي کردم تا با دختر مورد علاقه‌ام ازدواج کنم. وقتي پدر و مادرم قبول کردند آن‌وقت ترتيب مراسم ازدواج را دادم اما خودم در روز عروسي نبودم. آنقدر دير شده بود که بايد هرچه زودتر بر مي‌گشتم و براي پرسپوليس بازي مي‌کردم!

براي ازدواج حاضر شدي که حتي چند بازي پرسپوليس را از دست بدهي؟
توره: نه. اينجوري نبود. من همه کارها را خيلي زود انجام دادم. فقط پنج روز تاخير داشتم و بدشانسي آوردم چون پنج روزهم در مراکش گير افتادم و نتوانستم بليط به مقصد تهران پيدا کنم. مشکل من اين بود که يک روز تاخير، همه برنامه برگشت مرا بهم زد وگرنه خودم مي‌دانستم که دير شده و بايد هر چه زودتر به تهران برگردم.

حالا همسرت هم در تهران و کنار توست؟
توره: بله. «ابي» هم به تهران آمده است. حالا خيالم راحت است و مي‌توانم تمام تمرکزم را براي بازي بگذارم. اين روز‌ها در اکباتان براي من روزهاي خوب و دلپذيري است.

فوتبال و محيط ايران را دوست داري؟
توره: صد در صد. اگر دوست نداشتم که به تهران بر نمي‌گشتم. خيلي سعي کردم که اينجا يک تيم خوب براي خودم پيدا کنم. اول کمي بدشانس بودم اما حالا خيلي خوش شانس هستم که در پرسپوليس بازي مي‌کنم. در پيکان يک بازيکن ناشناخته بودم اما حالا در پرسپوليس خيلي از مردم در کوچه و خيابان مرا مي‌شناسند و هميشه به من لطف مي‌کنند. من اينجا را دوست دارم و حاضرم که حتي پنج سال اينجا زندگي کنم و براي پرسپوليس بازي کنم.اينجا همه عاشق فوتبال هستند.

فكر مي‌كني كه همسرت هم تهران را دوست داشته باشد؟
توره: بله. ما هم مسلمانيم مثل شما. چرا از يک کشور مسلمان بدمان بيايد. من در يک تيم بزرگ بازي مي‌کنم و مطمئن هستم وقتي براي پرسپوليس گل بزنم حتما به ما بيشتر از قبل خوش مي‌گذرد. فعلا که او در خانه مانده است و فقط يکبار بيرون رفتيم اما در فرصت مناسب تهران را به او نشان مي‌دهم.

به غير از تهران کدام شهر را دوست داري؟
توره: اصفهان. خيلي آنجا را دوست دارم. يک بار خرداد ماه براي مذاکره با سپاهان به آنجا رفتيم. اگر آنها نصف رقم پرسپوليس را هم مي‌دادند قبول مي‌کردم. حاضر بودم همان روز هم قرارداد را با سپاهان امضا کنم اما نشد و خيلي زود به تهران برگشتيم. نوروز امسال هم، در اصفهان بودم.

چطور شد که به پرسپوليس رفتي؟
توره: من سه بار با استقلال مذاکره کردم. يک بار مرا نخواستند و دو دفعه بعد هم که آخرين بار خرداد امسال بود، اتفاقاتي افتاد که من اسمش را گذاشتم سرنوشت و همين باعث شد که من از آنها دور شوم. وقتي به تهران برگشتم در فاصله يک ساعت به پرسپوليس دعوت شدم و قراداد را امضا کردم. از اين انتخاب هم راضي هستم و اين پيراهن را دوست دارم. مثل پيراهن تيم ويداد مراکش که قرمز است و تماشاگران بسياري دارد که همه عاشق فوتبال هستند.

اما در پرسپوليس تا الان موفقيت روزهاي پيکان را نداشتي؟
توره: اينجا بازي سخت‌تر است و گل زدن هم مشکل‌تر مي‌شود اما الان که به تمرينات برگشته‌ام و همسرم کنارم است به همه قول داده‌ام که آقاي گل بشوم. خيلي‌ها مي‌گويند که اين کار نشدني است اما من مي‌‌توانم اين کار را انجام بدهم. اينجا به شما قول مي‌دهم و براي طرفداران يک هديه خوب در انتهاي فصل خواهم داشت.

نظرت در مـورد طرفـداران پرسپوليس و ورزشگاه آزادي چيست؟
توره: هيجان‌انگيز. من هيچ وقت بازي مقابل استقلال،مس، پگاه و ذوب آهن را از ياد نمي‌برم. تشويق آنها و صدايي که در گوشم مي‌پيچد باعث مي‌‌شد که نيروي بيشتري بگيرم و با قدرت بازي کنم. البته بچه‌هاي تيم ما همه از بهترين‌هاي ايران هستند و همين بازي‌ها را لذت بخش‌تر مي‌کند.

آيا افشين قطبي هم از تو راضي است؟
توره: او هميشه از من حمايت کرده و بعد از هر بازي به خودم گفته که راضي است. فقط چند گل کم دارم که آنها را هم بزودي مي‌‌زنم. قطبي مربي بزرگ و خوبي است که در بهتر شدن کيفيت بازي من تاثير زيادي داشته است.

بهترين بازيکن پرسپوليس؟
توره: علي کريمي- باقري و نيکبخت. اينجا بازيکن خوب زياد است و من با همه آنها دوست هستم.

با چه کسي بيشتر از همه رفيق هستي؟
توره: ايوان و آتسو فوق‌العاده هستند و خيلي به من کمک مي‌کنند، آنها از من بزرگتر هستند و تجربه بيشتري دارند.

در تيم پيکان چه کسي دوست نزديک تو بود؟
توره: ايمان حيدري. وقتي الان مي‌بينم که دوباره خوب بازي مي‌کنه، خوشحال مي‌‌شوم. او يکي از بهترين‌هاست. در پيکان زندگي آرام و بدون دردسري داشتم اما در پرسپوليس براي هر لحظه بايد يک جواب داشته باشم اما، خب دوست دارم که تمام تماشاگران وقتي مرا در زمين مي‌بينند خوشحال و شاد شوند.

پرسپوليس قهرمان مي‌شود؟
توره: بله. صد در صد ما قهرمان مي‌شويم و در آسيا هم به مرحله دوم صعود مي‌کنيم. با اين همه ستاره بايد بدرخشيم افشين قطبي مي‌تواند اين کار را انجام دهد. من براي همين به پرسپوليس آمده‌ام و بايد به آرزويم برسم.

براي تيم ملي سنگال بازي کرده‌اي؟
توره: نه هنوز. اين هم يکي ديگر از آرزو‌هايم است. مطمئن هستم اگر در پرسپوليس خوب بازي کنم به تيم ملي هم مي‌‌رسم. وقتي به تيم ملي برسم آن‌وقت، مي‌توانم به تيم‌هاي بزرگ اروپايي فکر کنم اما الان در تهران به فکر پرسپوليس، قهرماني و آقاي گلي مي‌باشم!

منبع

۲۷ آبان ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۴۲۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۷,۶۴۵ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۷,۳۷۷ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۸۱۴ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۱۷ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۸۴ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۸۴۹ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۴۷۴ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۴۰۵ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۱,۴۶۲ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۳۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۴۷ کاربر آنلاین است. (۱۰۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۴۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!