به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
روزنامه هاي انگليس: بي نظمي نزد ياران سر آلكس فرگوسن
منابع خبري انگليس از وقوع بي‌نظمي در بازي تيم قهرمان فصل قبل ليگ برتر و اروپا گزارش مي‌دهند.

به گزارش یوفا: روزنامه ديلي تلگراف در تازه‌ترين شماره خود نوشت: در هفته‌هاي اخير،منجستر يونايتد فاقد انسجام، همبستگي و نظم تاكتيكي بوده است. اين تيم با گروهي كه از نظم تاكتيكي بالاي در بازي خود بهره مي گرفت و فصل قبل قهرمان دو جام شد فاصله گرفته است.

اين روزنامه چند روز پس از پيروزي يك بر صفر مقابل ساندرلند در هفته شانزدهم ليگ برتر از ساختار و نحوه بازي تيم تحت رهبري سر آلكس فرگوسن ايراد گرفت و نوشت: معلوم نيست چرا منچستر يونايتد از بازي منظم گذشته خود فاصله دارد. اين درحالي است كه مربي منچستر مدعي است تيمش بازي خوبي ارائه مي كند.

اين روزنامه افزود: در مقابل ساندرلند كه به خاطر استعفاي روي كين، فاقد همبستگي و انسجام نشان مي‌داد، منچستري‌ها بي‌نظم بازي كردند . آنها حتي گلي را كه توسط «نماينا ويديچ» به ثمر رساندند، در سايه حركات منسجم و نظام تاكتيكي به دست نياوردند.

تيم تحت رهبري فرگوسن كه فصل قبل به مقام قهرماني اروپا و انگليس رسيد، اكنون با 31 امتياز در رتبه سوم جدول بعد از ليورپول و چلسي قرار دارد.

سایت رسمی یوفا

۲۳ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
هيوز: مصدوميت روبينيو به سودش بود
"مارک هيوز" سرمربي باشگاه منچسترسيتي انگليس معتقد است، آسيب ديدگي "روبينيو" برزيلي فرصتي در اختيار او مي گذارد که با آمادگي بيشتري در ادامه رقابتهاي ليگ برتر در خدمت تيم باشد.

به گزارش یوفا: هيوز تصريح کرد روبينيو در آستانه رسيدن به آمادگي کامل و بازگشت به ترکيب اصلي تيم است و شايد اين آسيب ديدگي به نفع او تمام شده باشد.

روبينيو به دليل مصدوميت قوزک پا، ديدار با فولهام را از دست داد.

هيوز به روزنامه "سان" گفت: برنامه مسابقات در ايام کريسمس براي بازيکنان خارجي که تازه به ليگ برتر ملحق شده اند، تازگي دارد.

به گفته هيوز، روبينيو با وجود غيبت از ترکيب اصلي، تمرينات خود را با جديت انجام داده و احتمالا براي مصاف با اورتون آماده خواهد بود.

سایت رسمی یوفا

۲۳ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
توقف تيم هاي ليورپول و منچستريونايتد در هفته هفدهم لیگ برتر انگلستان
در هفته هفدهم رقابتهاي فوتبال ليگ برتر باشگاههاي انگليس شنبه شب تيم هاي ليورپول و منچستريونايتد مدعيان اين فصل مقابل حريفان خود متوقف شدند.

به گزارش یوفا: ليورپول در ورزشگاه انفليد نتوانست از پس تيم هول سيتي پديده اين فصل برآيد و در نهايت تن به تساوي دو بردو مقابل ميهمان خود داد.

مک شان و جيمي کاراکر( مدافع ليورپول ) در دقايق 12و22 و استيون جرارد کاپيتان تيم ميزبان در دقايق 24و32 براي ليورپول گلزني کردند.

منچستريونايتد در ورزشگاه وايت هارت لين مقابل ميزبان خود تاتنهام متوقف شد و به تساوي بدون گل رضايت داد.

همچنين آرسنال در زمين ميدلزبورو به تساوي يک بريک دست يافت .

ساير نتايج :
آستون ويلا 4 بولتون 2
منچستر سيتي صفر اورتون 1
استوک سيتي صفر فولهام صفر
ساندرلند 4 وست برومويچ صفر
ويگان 3 بلکبرن صفر

در ادامه اين مسابقات يکشنبه شب چلسي ديگر مدعي در زمين خود از وستهام پذيرايي مي کند و نيوکاسل در ورزشگاه اختصاصي پورت موث به ميدان خواهد امد.

هم اينک تيم ليورپول با کسب 38 امتياز از 17 بازي صدرنشين است و چلسي و ليورپول به ترتيب با 36و33 امتياز از 16 بازي در رده هاي بعدي قرار دارند.

۲۴ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
هفته هفدهم ليگ برتر انگليس
ليورپول در آنفيلد برابر هول‌سيتي متوقف شد
خبرگزاري فارس: صدرنشين ليگ برتر انگليس در هفته هفدهم يك امتياز مقابل هول سيتي گرفت.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم ليورپول شنبه شب در ورزشگاه خانگي خود آنفيلد، در حالي ميزبان هول سيتي شد كه تصور مي رفت به پيروزي مقابل ميهمان خود برسد.
مردان رافائل بنيتس در اين جدال 2 گل از سوي استيوون جرارد در دقايق 24 و 32 زدند و در مقابل، دو بار نيز دروازه خود را روي حريف، پل مك شين12 و جيمي كاراگر (بازيكن ليورپول) 22 باز شده ديدند.
ليورپول با اين امتياز خانگي صاحب 38 امتياز شد و در صدر ماند.

* ساير نتايج:
تاتنهام صفر - منچستر يونايتد صفر

آستون ويلا 4- بولتون واندرز 2
گل ها: آگبون لاهور 25 و 67، كوين ديويس 40 و اشلي يانگ 78 براي آستون ويلا و يوهان الماندر17 و كوين ديويس 86 براي بولتون

منچسترسيتي صفر- اورتون يك
گل: تيم كاهيل 90

استوك سيتي صفر- فولهام صفر

ساندرلند 4 - وست برومويچ آلبيون صفر
گل: كنوين جونز 23 و 24، آندرو رايد 40 و جبرييل سيسه 47- پنالتي

ويگان 3- بلكبرن صفر
گل: اميل هسكي 10، والنسيا 12 و لي كاترمول 77 براي ويگان

ميدلزبرو يك- آرسنال يك
گل: جرمي آلداير 29 براي ميدلزبرو و امانوئل آده بايور 17 براي آرسنال

* جدول رده‌بندي
1- ليورپول 38 امتياز-17 بازي
2- چلسي 36 امتياز- 16 بازي
3- منچستريونايتد32 امتياز-16 بازي
4- آستون ويلا31 امتياز-17 بازي
5- آرسنال 30امتياز-17 بازي

منبع: خبرگزاري فارس

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۴ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
لیگ جزیره: توقف من یونایتد مقابل تاتنهام :

تیم فوتبال منچستریونایتد دیشب در ورزشگاه "وایت هارت لین" با نتیجه تساوی بدون گل مقابل تاتنهام متوقف شد.

منچستریونایتد دیشب در آخرین دیدار باقیمانده از روز نخست هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال انگلستان با نتیجه تساوی بدون گل مقابل میزبان خود تاتنهام متوقف شد تا با توجه به توقف تیم های لیورپول و آرسنال، فرصت کم کردن امتیاز خود با صدر جدول را از دست بدهد.
این رقابت ها امشب با برگزاری دو دیدار زیر به پایان می رسد:

* پورتسموث - نیوکاسل
* چلسی - وستهام

جدول رده بندی:

1- لیورپول 38 امتیاز
2- چلسی 36 امتیاز(یک بازی کمتر)
3- منچستریونایتد 32 امتیاز(یک بازی کمتر)
4- آستون ویلا 31 امتیاز
5- آرسنال 30 امتیاز
----------------------
18- نیوکاسل 16 امتیاز(یک بازی کمتر)
19- بلکبرن 13 امتیاز
20- وست برومویچ 12 امتیاز منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲۴ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
دانلود های بازی آرسنال با میدلزبورو :

تک گل آرسنال که توسط آدبایور به ثمر رسید

تک گل میدلزبورو که توسط آلیادیه ره به ثمر رسید

هایلایت بازی

کل بازی

منبع : سایت رسمی آرسنال

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲۴ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
لیگ جزیره در قاره کهن!

ریچارد اسکادمور رئیس لیگ برتر و محمد بن حمام رئیس کنفدراسیون آسیا برای اجرای طرحی مشترک آماده اند

طبق این طرح قرار است هفته 39 لیگ انگلیس در کشورهای آسیایی برگزار شود. ( لیگ برتر 38 هفته دارد که یک هفته به آن اضافه خواهد شد)

بن حمام در این باره گفت. این اولین بار است که این اتفاق در یک لیگ می افتد تا با هم متحد شویم. او از این طرح لیگ برتر انتقاد کرده بود اما در آخرین موضع گیری خود طور دیگری نشان داده است که گویی روابط در حال شکل گیری است. بن حمام اضافه کرد: ما سوالات فراوانی داریم. هدف تیمها از بازی کردن در خارج از کشور چیست؟؟ قصد دارن پول جمع کنند و به خانه ببرند یا هدف دیگری دارند؟؟ اکنون ما به فکر منافع فوتبال آسیا خواهیم بود. این کار به نفع هواداران ، جوانان و مربیان خواهد بود. آنها به اینجا می آیند برای اهداف دیگر.

اسکادمور با بیان این طرح فوق العاده گفت: ما با 20 باشگاه لیگ برتری ملاقات داشتیم و طرح بازی در خارج از کشور را مطرح کردیم که سروصدای زیادی در رسانه ها ایجاد کرد.مردم خوشحال شدند.

اسکادمور آشکار کرد که لیگ برتر قصد دارد تا خود را به میان مردم عادی ببرد. او گفت: شروع این طرح احتمالا با حضور 5 یا 6 باشگاه بزرگ خواهد بود و هدف آن برای بالا بردن کلاس مربیان ( در آسیا) خواهد بود، نه تجارت!!

در ضمن کنفدراسیون فوتبال آسیا تیمهای حاضر در مسابقات خود را از 28 تیم به 32 تیم افزایش داده و فشرده تر کار خواهند کرد و میکوشد تا سطح مهارت حرفه ای باشگاهها را افزایش دهد.

اسکادمور در اینباره گفت: میخواهیم همبستگی خود را با کنفدراسیون فوتبال آسیا نشان دهیم و در شکل جدید مسابقات آنان را راهنمائی کنیم.
گفتنی است که دو طرف هم اکنون در حال مذاکره هستند تا مشکلات این طرح را برطرف کنند. بزرگترین مشکل دوری مسافت خواهد بود

۲۴ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
ونگر : باید ایمانمان را حفظ کنیم !!!!

مصاحبه آرسن ونگر بعد از بازی ...

در مورد نمایش کلی تیم ...
توانایی پیروزی را داشتیم مخصوصا زمانی که 1-0 جلو بودیم و میتوانستیم گل دوم را هم بزنیم !
در باره ی گلی که خوردیم بد شانس بودیم و بورو خیلی خوب بازی کرد و سخت کوش بود !
در نیمه ی دوم آنها عالی دفاع کردند و گاها به خوبی زمان را کشتند و بازی را آرام کردند !
آنها 20 دقیقه ی آخر عالی دفاع کردند !

آرایش تیم "بورو"...
ما میدانیم هرکجا که میرویم با یک چیز برخورد میکنیم ! من بازی آنها با چلسی را دیدم ، اصلا آماده نبودند اما در این بازی خیلی خیلی آماده ظاهر شدند ! آنها فوق العاده دفاع کردند و حیرت انگیز است تفاوتهاییکه در تیم ها میبینید ( در بازی های مختلف )

از دست دادن امتیاز ها ....
من معتقدم که ما تلاش خود را کرده ایم ! ما نتوانستیم موقعیت های به دست آمده را به گل تبدیل کنیم .

کورس قهرمانی ...
در شرایطی از جدول قرار داری که هر امتازی که از دست میرود ، امتیازی است که ما به آن نیازداشته ایم !
من این مورد را درک کرده ام اما قهرمان کسانی هستند که هرگز متوقف نمیشوند ! ما میتوانیم این را در بازی بعدی نشان دهیم !
بازی بعدی فقط باعث خواهد شد فاصله ی ما با لیورپول کمتر شود !

...
میلزبورو تیمی است که توانایی بردن هر تیم لیگ برتری را در روز خود دارد . ما مثل اول فصل خود هستیم و چنین بازی هایی را میبازیم!
دفاع آرسنال بهتر شده ، اما مشکلات جدیدی اضافه شده !
این تیم جوان زیر فشار قرار گرفته و همین موضوع باعث میشود تا من بگویم این خیلی مهم است که اعتقاد خود را به آنها حفظ کنیم

۲۴ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
آنلکا : گلزنی برايم مهم نيست :

نیکولاس آنلکا بازیکن ماه نوامبر لیگ برتر انگلستان و همچنین صدر نشین جدول گلزنان انگلستان موفقیت چلسی را بیشتر از گلزنی می خواهد

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، نیکولاس آنلکا در مصاحبه اش اینچنین گفت :" اینکه من برنده چنین جایزه ای می شوم نشان از این دارد که من توانسته ام به همراه باشگاهم عملکرد خوبی داشته باشم . من بیش از مهاجمان دیگر گلزنی کرده ام که این امر مرا برای کسب این جایزه خوشنود کرد "
آنلکا همچنین ادامه داد:" مطمئنا وقتی بازی می کنی ، تلاش می کنی برای بهترین شرایط رسیدن . من نیز در تیم خوبی بازی می کنم و فکر می کنم این کار من است . بسیار مهم است چرا که نیاز است که در فوتبال و زندگی خوشحال باشی که من نیز بیسار خرسندم"
شماره 39 و مرد شماره یک خط حمله این فصل چلسی افزود :" ما بازیکان بزرگ زیادی داریم و آنها می دانند من بهتر از فصل قبل هستم . آنها می دانند چگونه به من توپ بدهند ، من چگونه بازی می کنم و در چه شرایطی قرار می دهم "
مرد فرانسوی اردوی شیرهای آبی ادامه داد :" من می دانم بیش تر از اینها گلزنی خواهم کرد اما این زیاد برای زیاد اهمیت ندارد ، چلسی اگر در انتهای فصل قخرمان شود و من سعی کنم برای چلسی در آهر من نیز چیزهایی برنده شده ام
منبع : سایت رسمی چلسی

۲۴ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: President.Laporta
پیام: ۴۴۸
عضویت از: ۸ آذر ۱۳۸۷
از: کاتالونیا. پشت میز ریاست
گروه:
- کاربران عضو

چلسي از رسيدن به صدر جدول بازماند
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال چلسي در هفته هفدهم رقابت هاي ليگ برتر از رسيدن به صدر جدول باز ماند.

به گزارش خبرگزاري فارس، چلسي يكشنبه شب در ورزشگاه استامفورد بريج ميزبان وستهام يونايتد بود.اين تيم اميد زيادي داشت پس از توقف ليورپول برابر هول‌سيتي در بازي شنبه شب، با كسب برد مقابل وستهام،‌ بار ديگر به صدر جدول باز گردد.
شاگردان اسكولاري اما نتوانستند مقابل وسهام به نتيجه اي بهتر از تساوي يك بر يك دست يابند. چلسي با اين نتيجه با كسب 34 امتياز و يك امتياز كمتر از ليورپول، همچنان در رده دوم باقي ماند.
وستهام در دقيقه 33 توسط كريگ بلامي گل برتري را زد. اما نيكولاس آنلكا، مهاجم فرانسوي چلسي در دقيقه 51 گل برابري را وارد دروازه حريف كرد.
در ديداري ديگر نيوكاسل يونايتد به پيروزي در خانه پورتسموث رسيد.
نيوكاسل يكشنبه شب در ورزشگاه فراتون پارك و در حضور 22 هزار تماشاگر ميهمان پورتسموث بود و با 3 گل برد خود را جشن گرفت.
مايكل اوون، مهاجم نيوكاسل در دقيقه 52 گل اول را وارد دروازه ميزبان كرد. پس از او، اوبفامي مارتينز در دقيقه 77 و دني گوتري89 براي نيوكاسل گل هاي بعدي را زدند.

جدول رده‌بندي:
1- ليورپول 38 امتياز
2- چلسي37امتياز
3- منچستريونايتد32 امتياز
4- آستون ويلا31امتياز
5- آرسنال30 امتياز

منبع : فارس نیوز

۲۵ آذر ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۱۵۰ بازدید
۱ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۸,۹۷۳ بازدید
۲ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۸,۹۳۵ بازدید
۱۰ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۷۱۰ بازدید
۱۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۱ بازدید
۱۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۱ بازدید
۱۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۱۳۴ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۴۳۹ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۴۲۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۰,۳۹۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۰۳ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۱۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۴ کاربر آنلاین است. (۱۴۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!