به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
يك هشتم نهايي جام حذفي ايتاليا
پيروزي «تورينو» در فلورانس پس از سي‌سال
مرحله‌ي يك هشتم نهايي جام حذفي باشگاه‌هاي ايتاليا با انجام دو ديدار پيگيري شد. در اين ديدارها رم و تورينو با شكست حريفان خود به دور بعد راه يافتند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)؛ چهارشنبه شب در ادامه‌ي مرحله‌ي يك هشتم نهايي كوپا ايتاليا تورينو توانست در خانه‌ي فيورنتينا با تك گل دقيقه‌ي 18 بيانكي به پيروزي برسد و راهي دور بعد شود. اين نخستين پيروزي تورينو بر حريف بنفش‌پوش خود پس از سي‌سال بود.

10 روز پيش تورينو برابر فيورنتينا از رقابت‌هاي سري A با حساب چهار بر يك شكست خورده بود.

در ديگر ديدار چهارشنبه‌شب رم در ورزشگاه المپيك اين شهر توانست با گل‌هاي ووچينيچ (84 و 86 ) برابر بولونيا پيروز شود و راهي دور بعد رقابت‌ها شود.

حريف اين تيم در دور بعد رقابت‌ها يكي از دو تيم اينتر يا جنوا خواهد بود.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۸ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
صعود تورينو به مرحله يك چهارم نهايي مسابقات فوتبال جام حذفي ايتاليا
تيم فوتبال تورينو چهارشنبه شب پس از كسب پيروزي يك بر صفر در برابر فيورنتينا به مرحله يك چهارم نهايي جام حذفي ايتاليا صعود كرد .

به گزارش یوفا: اين نخستين پيروزي تورينو تحت سرمربيگري والتر نوولينو پس از بازگشت وي به اين باشگاه در هفته گذشته بود .

رولاندو بيانچي در دقيقه نوزدهم بازي كه در ورزشگاه آرتميو فرانچي برگزار شد با استفاده از يك پاس توماسو ويلاتي تيمش را پيش انداخت .

تورينو اكنون در مرحله يك چهارم نهايي با لاتزيو روبرو خواهد شد كه دو هفته پيش آث ميلان را دو بر يك مغلوب كرد.

نوولينو پس از صعود تيمش گفت : اين يك پيروزي مهم بود كه به ما پس از گذراندن يك دوره سخت و دشوار شجاعت و اشتياق مي‌بخشد .

اين در حالي است كه تورينو در مسابقات سري آ ايتاليا با ‪ ۱۲‬امتياز در نزديكي قعر جدول قرار دارد .

خط حمله قدرتمند فيورنتينا متشكل از آلبرتو جيلاردينو و آدريان موتو در سراسر بازي حضور داشت ولي تنها موقعي كه يك موقعيت خوب در نزديكي دروازه نصيب اين حمله شد در دقيقه ‪ ۶۲‬بازي بود كه يك ضربه سر جيلاردينو از كنار دروازه گذشت .

جيلاردينو زننده ‪ ۱۲‬گل در مسابقات اين فصل سري آ است و موتو نيز شش گل به ثمر رسانده است .

۳۰ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
از قرعه كشي ليگ قهرمانان، رانيري: بازگشت به انگليس باعث خوشحالي است.
سرمربي يوونتوس از بابت رويارويي با چلسي در مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا خوشحال است.

كلوديو رانيري سرمربي سابق چلسي و كنوني يوونتوس پس از قرعه كشي مرحله يك هشتم رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا كه روز جمعه در سوئيس انجام شد، از بابت اينكه قرار است با تيم پيشين خود روبرو شود ابراز خرسندي كرد.

رانيري به شبكه تلويزيوني باشگاه يوونتوس گفت:‌ «بازگشت به انگليس و بازي برابر چلسي باعث خوشحالي است. ما بايد نتايج ضعيف آنها برابر تيم هاي بزرگ را كه همراه با بازيكنان آسيب ديده بسياري بدست آمده است بررسي كنيم.»

وي افزود: «به هيچ وجه نمي توانيم آنها را دست كم بگيريم. عدم پيروزي در اين مرحله براي آنها يك فاجعه خواهد بود چرا كه چلسي خود را براي پيروزي آماده كرده است. آنها بهترين بازيكنان جهان را دارند و ما براي رويارويي با چلسي بايد از آمادگي بسياري برخوردار باشيم.»

۳۰ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
از قرعه كشي ليگ قهرمانان، موراتی : انگيزه زيادي براي شكست منچستر داريم.
مدير باشگاه اينتر مدعي شد در صورتي كه اين تيم بتواند از سد منچستر يونايتد در مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا بگذرد، توانايي قهرماني در رقابت هاي اين فصل را خواهد داشت.

پس از قرعه كشي مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا در نيون سوئيس 16 تيم حاضر در اين مرحله حريفان خود را شناختند. بر اين اساس، تيم اينتر به مصاف منچستر يونايتد مي رود و اين ديدار تقابل دوباره ژوزه مورينيو و سر الكس فرگوسن را به همراه خواهد داشت.

پس از مراسم قرعه كشي، "ارنستو پائوليليو" مدير باشگاه اينتر گفت: «شك ندارم كه مورينيو از بابت اين قرعه خوشحال است. او مي خواست با منچستر يونايتد روبرو شود و اكنون اين اتفاق در آستانه وقوع است.»

وي افزود:‌ «فكر مي كنم همه بازيكنان ما براي شكست منچستر يونايتد از انگيزه بسياري برخوردار هستند. آنها قهرمان اروپا هستند، در نتيجه انگيزه ها كم نخواهد بود. اين قرعه مي تواند شوك بزرگي را براي آماده سازي بازيكنان به آنها وارد كند.»

پائوليليو در پايان خاطرنشان كرد:‌ «ديدار برابر منچستر يونايتد بازي بزرگي براي ما خواهد بود و اگر آنها را شكست دهيم فكر مي كنم مي توانيم به قهرماني دست پيدا كنيم. ما راه عبور از موانع بزرگ را مي دانيم چرا كه تيم ما پر از بازيكنان بزرگ است.»

مدير ورزشي باشگاه رئال مادريد خاطرنشان كرد:‌ «در ماه هاي گذشته با بد اقبالي در روند آسيب ديدگي ها روبرو بوده ايم اما اكنون شرايط رو به بهبود خواهد رفت و بازيكنان با پشت سر گذاشتن آسيب ديدگي ها در ماه ژانويه به تركيب تيم بازمي گردند.»

مياتوويچ در پايان تاكيد كرد:‌ «فكر مي كنم تيم ما مي تواند بسيار خوب كار كرده و به مرحله بعدي رقابت ها راه پيدا كند. همه ما به دنبال عملكرد مثبت بوده و از بابت حضور در ليگ قهرمانان هيجان زده هستيم. برخي بازيكنان ما ممكن است تجربه كمي در اين رقابت ها داشته باشند اما بايد خوشبين باشيم.»

۳۰ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
به تيم ملي ايتاليا فكر نمي‌كنم
كاسانو: تاريخ جديدي را رقم زديم.

آنتونيو كاسانو از حضور سامپدوريا در مرحله يك شانزدهم نهايي جام يوفا ابراز خوشحالي كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سامپدوريا با پيروزي يك بر صفر برابر سويا راهي جمع 32 تيم پاياني رقابت‌هاي جام يوفا شد و در اين مرحله بايد با متاليست خاركف روبه‌رو شود.

كاسانو، كاپيتان سامپدوريا از اين پيروزي ابراز خوشحالي كرد. اين پيروزي در حالي حاصل شد كه پيش از بازي با سويا درصد احتمال موفقيت تيم شهر جنواي ايتاليا ناچيز بود. سامپدوريا برابر قهرمانان دو فصل 2006 و 2007 جام يوفا تنها بايد به پيروزي دست مي‌يافت تا به حضور در ادامه رقابت‌ها اميدوار باشد.

تك گل "جاناتان بلوسز چياتي" بازيكن خط دفاعي كه به عنوان بازيكن تعويضي راهي ميدان شده بود، صعود ايتاليايي را به دور بعد رقم زد.

كاسانو در پايان اين بازي به شبكه SKY گفت: «شايسته راهيابي به دور بعد بوديم. به ويژه براي فداكاري‌مان در تمام طول نيم فصل.»

زمان زيادي از حضور سامپدوريا در رقابت‌هاي اروپايي مي‌گذرد. از همين رو بازيكنان اين تيم مي‌توانند كمي به خود افتخار كنند.

كاسانو ادامه داد: «ما امروز صفحه‌اي تازه به تاريخ باشگاه اضافه كرديم. 16 سال طول كشيد تا اين باشگاه در اروپا دوباره به اين مرحله برسد.»

او با اين حال خواستار تقويت تيمش شد، چرا كه شاگردان والتر ماتزاري در سري A پايين‌تر از حد انتظار ظاهر شده‌اند.

بازيكن سال‌هاي پيش رم و رئال مادريد در اين باره گفت: «اكنون اميدوارم در ژانويه چند بازيكن جديد را به خدمت بگيريم تا قوي‌تر بشويم. حتي براي مراحل بعدي رقابت‌هاي جام يوفا.»

كاسانو در انتهاي اين گفت‌وگو درباره تيم ملي ايتاليا هم ابراز كرد: «سامپدوريا در آخرين سال‌هاي ميلادي براي فيورنتينا بازي خواهد كرد.»

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۳۰ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
چشم های کیلینی به دنبال کاپیتانی در یوونتوس است.

مدافع محکم تیم یوونتوس امیدوار است که روزی بتواند کاپیتان یوونتوس شود، اما در حال حاضر او نمی تواند به این خواسته اش برسد، زیرا او برای اینکه بازوبند کاپیتانی یوونتوس را ببند، به زمان بیشتری نیاز دارد.

مدافع تیم یوونتوس، " جورجیو کیلینی " بار دیگر عشقش به پیراهن بیانکونری را با این درخواست که دوست دارد روزی کاپیتان یوونتوس شود نشان داد.

این مدافع جوان در این فصل از رقابت های " سری A " با بازی های خوبش نشان داده است که در شرایط خوبی به سر میبرد. کلینی جز آن دسته از بازیکنان بانوی پیر است که به باشگاه اش بسیار وفادار است.

کیلینی در تابستان با تمدید قرارداداش نشان داد که قصد ماندن در این تیم را دارد و حالا او می خواهد که بتواند در تیمش به جای برسد که روزی بتواند کاپیتانی این تیم را هم به بازوی خود ببندد.

کلینی به شبکه تلوزیونی یوونتوس گفت: در بین بازیکن های یوونتوس، بعد از " الکس دل پیرو " و " جیانلوئیجی بوفون " من می خواهم که کاپیتان یوونتوس شوم.

وی افزود: چیزهای زیادی در سرنوشت من رخ داده است. خیلی خوشحال هستم از اینکه جز بازیکنان قدیمی یوونتوس به حساب می آیم. در آن زمان اتفاقات زیادی برای باشگاه رخ داد و ما مجبور شدیم همه چیز را از صفر شروع کنیم. من در اینجا ماندم تا بتوانم جزیی از تاریخ یوونتوس باشم و حالا از اینکه جزیی از پایه های یووه هستم، خوشحالم.

در روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر رفتن این مدافع ایتالیایی به باشگاه آرسنال شنیده می شد، اما با توجه به علاقه کلینی به یوونتوس بعید به نظر می رسد که این بازیکن این تیم را ترک کند.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۳۰ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
میلان می تواند قرارداد بکام را تمدید کند.

" آدریانو گالیانی " مدیر اجرایی باشگاه میلان امروز(شنبه) اعلام کرد اگر " دیوید بکام " در دو ماه حضورش در میلان خوب کار کند، روسونری ها می توانند قرارداد قرضی این بازیکن را در سال جدید تمدید کنند.

" بکام " که در ژانویه از لیگ MLS آمریکا و تیم لس آنجلس گالسکی به روسونری ها خواهد پیوست، صبح امروز(شنبه) به همراه همسرش، " ویکتوریا " وارد میلان شد.
این هافبک 33 ساله انگلیسی در تست پزشکی باشگاه و کنفرانس خبری در سن سیرو شرکت خواهد کرد و همچنین از پیراهن جدید این بازیکن پرده برداری خواهد شد. " گالیانی " به شبکه تلویزیونی میلان گفت: « امیدواریم بکام در اینجا ماندگار شود. سال آینده ما می توانیم این تجربه را تکرار کنیم، شاید طولانی تر. »
" بکام " که 107 بازی برای تیم ملی انگلیس انجام داده است، در نزدیکی رکورد 108 بازی ملی توسط " بابی مور " قرار دارد.
" گالیانی " پیش از این نیز اعلام کرده بود احتمال دارد، " بکام " بخواهد بیش از 2 ماه در سری A بازی کند اما مدیر اجرایی میلان به این موضوع اهمیت نمی دهد.
او گفت: « دیوید بکام تا 9 مارچ در میلان خواهد ماند. آخرین بازی بین میلان و آتالانتا در 8 مارچ است. ما قصد نداریم کسی را فریب دهیم. »

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۳۰ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
جام حذفی ایتالیا: صعود آ.اس .رم با گل های دیرهنگام :

دو گل میرکو ووچینیچ مهاجم مونته نگرویی ظرف هشت دقیقه آخر بازی ، تیم فوتبال آ.اس .رم را پس از پیروزی دو بر صفر بر بولونیا به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا فرستاد.

نخستین گل ووچینیچ پس از دریافت پاسی از جرمی منز مهاجم فرانسوی تازه وارد رم در دقیقه ‪ ۸۲‬از یک زاویه بسته زده شد .

وی سپس در دقیقه ‪ ۸۶‬با استفاده از یک اشتباه خط دفاعی بولونیا گل دوم خود را به راحتی به ثمر رساند .

ووچینیچ در دیدار یکشنبه شب رم با کالیاری در مسابقات سری آ ایتالیا نیز که به پیروزی سه بر دو تیمش انجامید یک گل به ثمر رسانده بود.

رم دیدار بعدی خود در یک چهارم نهایی جام حذفی را در برابر اینتر میلان یا جنوا انجام خواهد داد . این دو تیم در تاریخ سیزدهم ژانویه به مصاف هم خواهند رفت .منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: President.Laporta
پیام: ۴۴۸
عضویت از: ۸ آذر ۱۳۸۷
از: کاتالونیا. پشت میز ریاست
گروه:
- کاربران عضو

فوتبال ایتالیا/ اینترمیلان قهرمان سال 2008 سری آ
هورا اسپرت, اولین روز از هفته هفدهم مسابقات سری آ ایتالیا با برتری لاتزیو مقابل پالرمو و اینترمیلان مقابل سیه نا در شب گذشته همراه شد.

اینتر با نتیجه 2 بر یک, 42 امتیازی و قهرمان نیم فصل این رقابتها شد و لاتزیو نیز با یک گل و در اختیار داشتن 27 امتیاز, در مکان ششم جدول رده بندی جای گرفت.

گلزنها: روچی (66) برای لاتزیو, خاریا (44) برای سیه نا و مایکون (34 و 83) برای اینترمیلان
منبع

۱ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: President.Laporta
پیام: ۴۴۸
عضویت از: ۸ آذر ۱۳۸۷
از: کاتالونیا. پشت میز ریاست
گروه:
- کاربران عضو

بکام در اولین کنفرانس خبری در ایتالیا
هورا اسپرت, دیوید بکام, بازیکن جدید میلان در اولین کنفرانس خبری خود در لیگ ایتالیا که روز گذشته انجام شد توجه رسانه های محلی را به خود جلب کرد.

هافبک قرضی روسونری های در ابتدا با زبان ایتالیایی و سپس به زبان انگلیسی در این مراسم گفت:" ایتالیا را دوست دارم و از اینکه امشب در اینجا هستم بسیار خوشحالم. من برای بزرگترین باشگاه های جهان بازی کرده ام. منچستریونایتد, رئال مادرید و از اینکه شانس بازی برای میلان را نیز به دست آورده ام به بسیار افتخار می کنم.
خیلی خوش شانس بوده ام که توانستم در دوران حرفه ای ام به این افتخار برسم و تنها می خواهم از این فرصت باورنکردنی که نصیبم شده است لذت ببرم."
بکام در پاسخ به این سوال رسانه های محلی که چگونه موفق شده است آمادگی را حفظ کند, اظهار داشت:" من یک خانواده بسیار واقع بین دارم. فوتبال همه چیز من است. پیوستن به لیگ آمریکا برای من یک چالش بزرگ بود. با این حال همواره می گفتم که دیگر نخواهم توانست سطح بالا بازی کنم. من برای حفظ آمادگی ام باید در فوتبال برتر شرکت می کردم. قصد ندارم بگویم که فوتبال آمریکا سطح بالا نیست, اما با توجه به 5 ماه تعطیلی در طول هر فصل لیگ این کشور فکر می کردم نمی توانم آمادگی را حفظ کنم."
بکام براساس قراداد قرضی اش با میلان, 3 ماه برای این تیم بازی خواهد کرد و اولین تجربه اش در این تیم نیز دیدار میلان مقابل رم خواهد بود.
هافبک سرشناس سن سیرو در پایان عنوان کرد:" امیدوارم بتوانم به این تیم کمک و از تمامی تجارب حرفه ای ام برای آن استفاده کنم."

منبع

۱ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۱۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۰,۴۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۱,۲۸۴ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۱۴۶ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۰۴ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۷۱ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۳۶۰ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۳۵۱ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۰۵۰ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۲۹,۸۷۸ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۰۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۷۴ کاربر آنلاین است. (۲۲۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۷۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!