به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
my dream نوشته:

قسمت آخر که میخواستم د رمورد صحبت های شما ارض کنم مرتبط با این قسمت از گفته های شما هست:
کسانی که امروز در مقابل این جنایت سکوت میکنن اگر در صحرای کربلا بودن مطمئنن (مطمئنا)همدست شمر و یزید بودن ...
باز هم واسه من این سوال پیش میاد که آیا شما قدرت با خبر بودن از آینده رو دارید یا این که اگر تغییری صورت میداد شما با خبر میشدید که این چنین با شدت تمام میگید که کسانی که امروز در مقابل این واقعه سکوت میکنن اگر در صحرای کربلا بودن مطمئنا!!! در صف یاران عمر سعد بودن!فکر کنم میشد از ادبیات بهتری برای بیان این جمله استفاده کرد!

در آخر میخواستم یه صحبت کلی کنم چرا دوستان این موضوع رو هی به دین و مذهب و ملیت ربط میدن؟اون ها هم انسان هستن این مهمه نه این که دینشون چیه مذهبشون چیه!!!بهتره یه کم فکرامون رو در این مورد تغییر بدیم!

در مورد قسمت اول باید بگم که قیاس کردن چندان دشوار نیست. البته من معتقد نیستم کسانی که در مقابل این فجایع ساکتن، لزوما جزو لشکر یزید می بودن، اما قطعا جزو لشکر امام حسین هم نمی بودن و به اون عده بی تفاوت که نشستن و نظاره کردن می پیوستن! فکر نمی کنم زدن چنین تخمینی کار دشواری باشه، چون کلیت طرز تفکر همونه، فقط شرایط زمانیش عوض شده!

در مورد قسمت دوم باید اصلاح کنم که اول انسان بودن مهمه، یعنی اگه مردم فلان کشور اروپایی هم اینطوری کشته بشن محکومه، اما دین و مذهبشون هم خیلی مهمه، چون پیامبر فرمودن: اگر ندای کمک مسلمونی رو شنیدی و کمک نکردی، مسلمون نیستی، و این رو در مورد مسیحی و یهودی نفرمودن، پس خیلی هم حائز اهمیته!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۵ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: forCa.barCa
پیام: ۱,۰۷۱
عضویت از: ۱۴ دی ۱۳۸۴
از: B.N.D
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
J A C O B نوشته:

نقل قول
my dream نوشته:

قسمت آخر که میخواستم د رمورد صحبت های شما ارض کنم مرتبط با این قسمت از گفته های شما هست:
کسانی که امروز در مقابل این جنایت سکوت میکنن اگر در صحرای کربلا بودن مطمئنن (مطمئنا)همدست شمر و یزید بودن ...
باز هم واسه من این سوال پیش میاد که آیا شما قدرت با خبر بودن از آینده رو دارید یا این که اگر تغییری صورت میداد شما با خبر میشدید که این چنین با شدت تمام میگید که کسانی که امروز در مقابل این واقعه سکوت میکنن اگر در صحرای کربلا بودن مطمئنا!!! در صف یاران عمر سعد بودن!فکر کنم میشد از ادبیات بهتری برای بیان این جمله استفاده کرد!

در آخر میخواستم یه صحبت کلی کنم چرا دوستان این موضوع رو هی به دین و مذهب و ملیت ربط میدن؟اون ها هم انسان هستن این مهمه نه این که دینشون چیه مذهبشون چیه!!!بهتره یه کم فکرامون رو در این مورد تغییر بدیم!

در مورد قسمت اول باید بگم که قیاس کردن چندان دشوار نیست. البته من معتقد نیستم کسانی که در مقابل این فجایع ساکتن، لزوما جزو لشکر یزید می بودن، اما قطعا جزو لشکر امام حسین هم نمی بودن و به اون عده بی تفاوت که نشستن و نظاره کردن می پیوستن! فکر نمی کنم زدن چنین تخمینی کار دشواری باشه، چون کلیت طرز تفکر همونه، فقط شرایط زمانیش عوض شده!

در مورد قسمت دوم باید اصلاح کنم که اول انسان بودن مهمه، یعنی اگه مردم فلان کشور اروپایی هم اینطوری کشته بشن محکومه، اما دین و مذهبشون هم خیلی مهمه، چون پیامبر فرمودن: اگر ندای کمک مسلمونی رو شنیدی و کمک نکردی، مسلمون نیستی، و این رو در مورد مسیحی و یهودی نفرمودن، پس خیلی هم حائز اهمیته!

در مورد قسمت اول صحبت های شما باید بگم تا جایی موافقم ولی باز به نظر من این که بیایم این مقایسه رو انجام بدیم شکل چندان درستی نداره!
درمورد قسمت دوم سخنان شما هم باید ارض کنم که همون طور که خودتون گفتید اول انسانیت مهمه!دین ومذهب میتونهه برای اشخاص مهم باشه ولی همون طور که در ابتدا گفتمفرد باید به عنوان یه انسان خودش رو مسئول بدونه در ابتدا!یه نکته ی کوچیک هم در مورد قسمت آخر صحبت های شما بود که گفتید پیامبر اسلام(ص)فرمودند که:اگر ندای کمک مسلمونی رو شنیدی و کمک نکردی، مسلمون نیستی.خوب این حرف بسیار محترمه ولی نمیشه گفت به خاطر این که پیامبر اسلام نفرمودند همچین سخنی رو در مورد سایر ادیان الهی نفرمودند نسبت به اون ها کم اعتبا باشیم!همون طور که در چد پست قبل گفتم در فلسطین هم تعداد زیادی مسیحی زندگی میکنه که به همین شکل فجیع قتل عام میشن!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ دی ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من هم موافقم که فاجعه اول از نظر انسانی حائز اهمیته، مطمئنن اگر در انگلیسم اینطوری نسل کشی بشه، تو ایران تظاهرات می کنن، ولی مسئله ریشه و عمق ماجراس که وقتی بهش پرداخته بشه، مشخص میشه که کینه، غرض ورزی با اسلام و مسلموناس، و خدا می دونه که اگر ایران نباشه، کسی نیست پرچم اسلام رو بالا بگیره.

پس این یک وظیفه است که کنار ندای انسان دوستی، علم اسلام رو هم بالا نگه داشت تا دشمن بگو قد این حرفا نیست که بخواد به خیال خودش ریشه اسلام و مسلمون رو از دنیا پاک کنه.

به قول یکی، میان تو خاورمیانه مسلمونا رو می کشن، که اسلام رو خاموش کنن، اسلام مثل یه گیاه نو از دل خاک خودشون داره جوونه می زنه و مردمشون رو بی هیچ خشونتی می کشه سمت خودش. اینو دیگه می خوان چی کار کنن!

۱۵ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: Loyal.Boy
پیام: ۲,۷۰۲
عضویت از: ۵ مرداد ۱۳۸۶
از: تبریز
طرفدار:
- ژاوی - مسی - اینیستا
- مارادونا - ریوالدو
- اسپانیا - آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
در این که شما فکر میکنید که باید کاملا از غزه حمایت کرد هیچ مشکلی نیست چون هر کس میتونه نظر خودش رو داشته باشه و کاملا محترم و ارزش مند هست

من هم فکر نکنم در نوشته هام نظرم رو به کسی تحمیل کرده باشم !
نقل قول
خاک بر سر اونایی که خودشون رو مسلمون بدونن و در قبال این فاجعه عظیم سکوت کنن !
فکر نمیکنم ادبیات درستی باشه چون شما در مقامی نیستید که بخواید گروهی رو مورد توهین قرار بدید!

مسلمان واقعی نباید در قبال این فاجعه سکوت کنه و اگه سکوت کنه مسلمان نیست و فقط ادعای مسلمانی میکنه و اشخاصی که فقط ادعا دارن مورد تنفر همه هستن پس توهین بجا بود! (باز هم تاکید میکنم منظورم مسلمان توخالی هست چون اسلام در این مواقع سکوت رو جایز نمیدونه...)

نقل قول
ا این روحیه ای که من تو مردم غزه دیدم به هیچ وجه در مقابل اسرائیل تسلیم نمیشن مگر اینکه همشون رو قتل عام کنن که اگه این اتفاق بیفته تک تکمون در قبال این فاجعه مسئولیم و باید حساب پس بدیم!
یکی از سوالات من اینه که شما این روحیه رو از کجا دیدید ؟و این چه جور روحیه ای هست؟

مثل اینکه شما تلوزیون رو نمیبینید و از روحیه شهادت طلبی فلسطینی ها خبر ندارید !لازم بهتون یادآوری کنم که ایران توی 8 سال جنگ تحمیلی با این روحیه کل دنیا رو شکست داد !
نقل قول
سوال دوم من این هست که قتل عام مردم بینوای غزه به دست رژیم اسراییل چه ربطی ب گروه ما داره که باید جواب پس بدیم؟این رو هم اضافه کنم که در مقابل این جنایات مثل گروهی از اعراب سکوت نکردیم و نمیکنیم)

همه این اعتراضات و محکوم کردن ها و تظاهرات تا مرحله ای قابل قبول هست در مراحل بعدی باید اقدام عملی بشه برای جلوگیری از یک فاجعه انسانی... همه ما انسان هستیم و به عینه داریم میبینیم که یه دسته از اسنان ها قتل عام میشن وقتی که بتونیم اقدام کنیم ولی این کار رو انجام ندیم مسئول هستیم !

نقل قول

در جواب این سئوال جواب سعید رو قبول دارم و حرف منم همینه فقط یه قسمتی میخوام اضافه کنم : کسانی که در روز عاشورا بی طرف بودن به مراتب بدتر از طرفداران یزید بودن فردی که بی طرف باشه انسان نیست انسان وقتی معنی پیدا میکنه که صاحب طرز تفکری باشه پس در روز عاشورا بی طرف و طرفدار یزید فرق چندانی با هم نداشتن !

بعد از این هم آشیانت هر کس است ، باش با او یاد تو ما را بس است .
۱۵ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: milad-joon
پیام: ۱,۶۴۰
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۶
از: ايران رفتم
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
و خدا می دونه که اگر ایران نباشه، کسی نیست پرچم اسلام رو بالا بگیره.

البته فقط خدا نیست که میدونه خیلی ها میدونن
ثانیا سران کشورهای عربی من جمله مصر که ادعای مسلمونی میکنن خودشون رو مسخره کردن چون عالم و آدم میدونن که همشون دست پرورده آمریکان

((راندا برن)): راز ما را دوست دارد ولی اگر آن را از خود برانیم دشمن سرسختی برایمان خواهد
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ایران توی 8 سال جنگ تحمیلی با این روحیه کل دنیا رو شکست داد !

سجاد جان در مورد این یه مورد باید بگم که جنگ ما با عراق نباید بیشتر از 2 سال طول می کشید . مگه عراق بعد 2 سال نیومد گفت که ما می خواهیم جنگ رو تموم کنیم و تمامی خسارت ها هم می دیم اما این دارو دسته های ر . ف . س . .... ی مگه نبودند که گفتند ما جنگرو ادامه می دیم خوب کیه که جواب خون این همه شهید رو بده . شاید شما بخواید جواب بدید که چون ایران نمی خواست بازنده باشه اینکارو کرد ولی واقعیت اینه که ما قدرتمون رو به اونها ثابت کرده بودیم و این امر باعث شده بود که صدام بیاد این پیشنهادو بده . شد یه بار بیان تو تلویزیون و رادیو حرفی در این مورد بزنن که چرا پیشنهاد قبول نکردن و این همه مدت فقط می گفتند 8 سال دفاع مقدس . جوانان ما در راه خدا شهید شدند واقعا خوشحا بحالشون کاش که من هم جای یکی از اونا بودم ولی نباید به این راحتی از این موضوع گذشت سجاد جان .

۱۵ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: Loyal.Boy
پیام: ۲,۷۰۲
عضویت از: ۵ مرداد ۱۳۸۶
از: تبریز
طرفدار:
- ژاوی - مسی - اینیستا
- مارادونا - ریوالدو
- اسپانیا - آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کاتالونیا (سامی) نوشته:

نقل قول
ایران توی 8 سال جنگ تحمیلی با این روحیه کل دنیا رو شکست داد !

سجاد جان در مورد این یه مورد باید بگم که جنگ ما با عراق نباید بیشتر از 2 سال طول می کشید . مگه عراق بعد 2 سال نیومد گفت که ما می خواهیم جنگ رو تموم کنیم و تمامی خسارت ها هم می دیم اما این دارو دسته های ر . ف . س . .... ی مگه نبودند که گفتند ما جنگرو ادامه می دیم خوب کیه که جواب خون این همه شهید رو بده . شاید شما بخواید جواب بدید که چون ایران نمی خواست بازنده باشه اینکارو کرد ولی واقعیت اینه که ما قدرتمون رو به اونها ثابت کرده بودیم و این امر باعث شده بود که صدام بیاد این پیشنهادو بده . شد یه بار بیان تو تلویزیون و رادیو حرفی در این مورد بزنن که چرا پیشنهاد قبول نکردن و این همه مدت فقط می گفتند 8 سال دفاع مقدس . جوانان ما در راه خدا شهید شدند واقعا خوشحا بحالشون کاش که من هم جای یکی از اونا بودم ولی نباید به این راحتی از این موضوع گذشت سجاد جان .

شما داری موضوع بحث رو عوض میکنی اینی که میگی یه مقوله ی دیگست با اینکه به حرفات احترام میذارم باید اینو قبول کنی که نه من و نه تو زمان جنگ نبودیم که بدونیم امام توی چه شرایطی تصمیم گرفت که جنگ ادامه داشته باشه من که از چند نفر شنیدم زمانی که صدام هنوز توی خاک ایران بود اعلام کرد که آتش بس صورت بگیره و نیروها و ارگان های بین المللی در مناطق جنگی مستقر بشن تا اینکه شرایط آتش بس مشخص بشه و نظر من اینه که اگه این اتفاق میافتاد عراق به این سادگی ها از خاک ایران بیرون نمیرفت ...

بعد از این هم آشیانت هر کس است ، باش با او یاد تو ما را بس است .
۱۶ دی ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
کاتالونیا (سامی) نوشته:

بازم یه اظهار نظر بچگانه دیگه که نشون میده شما بدون اینکه کمترین دانش و مطالعه ای داشته باشی، یه سری حرف مفت آدم های سبک سر و کوته بین جامعه رو داری صرفا تکرار می کنی!

سال دوم جنگ و پس از بازپس گرفتن خرمشهر، تو اتاق جنگ ارتش، حضرت امام درخواست کرد که جنگ رو تموم کنن، تا مردم بیش از این آسیب نبینن، اما امام هرگز تو مسئله ای که متخصص نبودن امر نمی کردن. فرماندهای نظامی جنگ گفتن که عراق خسارات زیادی به ما وارد کرده، و الان شرایط خوبی برای پذیرش صلح نیست، به علاوه که صلح نامه پیشنهادی صرفا دو طرفه س، و یکی از موارد مورد اصرار ایران این بود که متجاوز از طرف سازمان ملل اعلام بشه (که این هم از دور اندیشی های بزرگ بود) و چندین و چند مورد دیگه، که هر آدم عاقل و با مطالعه ای متوجه میشه که شرایط به هیچ وجه برای صلح آماده نبوده.

حالا شما فکر کردی مسئولای مملکت واقعا عاجزن که جواب چنین اظهارات کودکانه ای رو بدن و از ترس مسئله رو مسکوت نگه داشتن؟ این مسئله قبل تولد شما مطرح شد و پاسخشم از روی مستندات - که بخشیش رو اشاره کردم - داده شد.

چقدر خوب بود ما یاد می گرفتیم در مورد چیزی که در موردش اطلاعات نداریم و یه راننده تاکسی و 4 تا آدم عامی در موردش حرف زدن، نظر ندیم!
لااقل زحمت می کشیدی مستند دفاع مقدس رو می دیدی که سوالی برات باقی نمونه!

۱۶ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: forCa.barCa
پیام: ۱,۰۷۱
عضویت از: ۱۴ دی ۱۳۸۴
از: B.N.D
گروه:
- کاربران عضو
آقای سجاد چه قدر راحت و ساده دم از مسلمان واقعی میزنید!!!میشه چند تا مثال از مسلمان واقعی کامل بزنید (در حال حاضر)که ما باهاشون آشنا شیم؟دوم این که باید ها یا نباید ها رو روح و وجدان افراد مشخص میکنه پس شما به هیچ وجه نمیتونید بگید باید!!!چون در اون مرحله یا مقام نیستید که بخواید اون گونه صحبت کنید!و د رمورد توهین به جا بودن هم که دیگه کر نمیکنم نیاز ی به گفتن باشه چون کسی که توهین کردن رو به جا بدونه نمیشه توقع چندانی ازش داشت!
میشه بپرسم بجز این راهپیمایی ها و اعتراض چه کار دیگه ای میشه کرد برای مردم غزه؟
د رمورد روحیه مردم غزه یه جواب بسیار کودکانه دادید!شما چه طوری از تلویزیون روحیه ی مردم رو متوجه میشدی؟یا واقعا دارای نیروی خارق العاده ای هستید یا .....اگه دارای این توانایی هستید که باید شاکر خدا باشید و اگر نیستید که بهتره در مورد چیزی که اطلاع ندارید نظر ندید.
بعد ربط دادن روحیه مردم فلسطین به جنگ تحمیلی دیگه واقعا خنده دار بود!!!اولا باید ارض کنم که اگه میخواید این روحیه رو نزد ایران معاصر مثال بزنید بهتر بود از زمان انقلاب صحبت میکردید!!
در مورد قسمت آخر حرفاتون هم این رو میگم (نمیخوام د رمقایشه با واقعه ی عاشورا قرار بدم)
شما گفتید:
فردی که بی طرف باشه انسان نیست انسان وقتی معنی پیدا میکنه که صاحب طرز تفکری باشه.
این حرف رو قبول ندارم!فردی که بی طرف باشه انسان نیست!!شما چه طور به خودتون اجازه میدید این طوری صحبت کنید؟مگه انسانیت به این هست فقط؟فرد وقتی اطلاعاتش در مورد هیچ کدوم از گزینه ها کامل نیست ابراز بی طرفی کنه انسان نیست؟نه پس بیاد مثله جمعی از افراد بدون داشتن ذره ای اطلاعات تصمیم بگیره و نظر بده؟واقعا نتیجه گیری های شما بسیار خاص هست!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ دی ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
محمود به شدت داری فرافکنی می کنی! هیچ کس تو این عالم معصوم نیست و علم غیب نداره، پس به گفته تو هیچ کس صلاحیت دسته بندی آدم ها رو نداره!

شاید از نظر معنوی و ارج و قرب پیش خدا درست باشه، اما قرآن فرموده درون آدم ها در ظاهرشون هویداس، پس از رفتار و کردار افراد میشه در موردش حدس های معقول زد!

۱۶ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۹,۸۲۵ بازدید
۴ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۷۵۷ بازدید
۵ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۱,۲۰۸ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۱۲۴ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۱۴ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۸۷۹ بازدید
۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۴۵۹ بازدید
۱۵ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۳۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۶۲۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۰۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۴۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۵ کاربر آنلاین است. (۱۴۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!