به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
ادامه جنگ لفظي مربيان ليورپول و منچستريونايتد

سرمربي تيم فوتبال ليورپول انگليس با تاکيد بر اينکه سرمربي منچستريونايتد بايد به اظهارنظر در مورد تيمش خاتمه دهد، به جنگ لفظي خود با "الکس فرگوسن" ادامه داد.

به گزارش یوفا: "رافائل بنيتز" چندي پيش با انتقاد از رفتار فرگوسن نسبت به داوران گفته بود،‌ کسي او را به خاطر رفتارش مجازات نمي کند.

اين مربي اسپانيولي اين بار هم اعلام کرده، سرمربي منچستريونايتد نبايد در مورد ليورپول صحبت کند.

بنيتز پس از تساوي بدون گل تيمش مقابل استاک سيتي گفت: شايد بهتر باشد آقاي فرگوسن ديگر در مورد ليورپول صحبت نکند. او حساسيت خاصي نسبت به تيم من دارد.

وي با اشاره به انتقاد از رفتار فرگوسن در کنفرانس خبري روز جمعه خود، خاطرنشان کرد:‌ بعد از اين کنفرانس، خيلي ها با ارسال پيام از من حمايت کردند. شايد چون در 20 سال گذشته هيچکس نمي توانست اين حرف ها را بزند و شايد بسياري با من هم عقيده بودند اما نمي خواستند بگويند.

سرمربي ليورپول با وجود اين سخنان، اظهار داشت:‌ احترام زيادي براي فرگوسن قائلم. او مربي بزرگي است اما زياد از حد در مورد ليورپول حرف مي زند.

۲۷ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
رونالدو با رئيس سابق رئال مادريد قرارداد بست

مهاجم پرتغالي منچستر يونايتد با رئيس سابق و احتمالي آينده رئال مادريد قرارداد همكاري منعقد كرد.

به گزارش یوفا به نقل از آس اسپانيا: فلورنتينو پرس رئيس سابق رئال مادريد با خورخه مندس وكيل اول كريستيانو رونالدو مذاكره كرد و مقرر شد در صورت رسيدن پرس به كرسي رياست رئال مادريد اين بازيكن پرتغالي بدون قيد و شرط به رئال مادريد بيايد.

برخي منابع خبري از دريافت مبلغ 15 ميليون يورو براي چنين تعهدي خبر داده اند كه در نوع خود بي نظير است. اين مبلغ به منزله عقد قرارداد نيست و فقط بابت اين است كه اگر پرس مدير رئال مادريد شد اين تيم اولويت اول رونالدو باشد.

زمان انتخاب رئيس جديد رئال هنوز مشخص نيست.

۲۷ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
مارادونا عامل شکست چلسي معرفي شد

به صدا در آمدن آژير خطر در هتل محل اقامت تيم فوتبال چلسي که علت آن دود سيگار "ديه گو آرماندو مارادونا" سرمربي تيم ملي فوتبال آرژانتين بود، به عنوان يکي از عوامل شکست آبي پوشان در ديدار با منچستريونايتد عنوان شد.

به گزارش یوفا: دود ناشي از خاموش کردن سيگار مارادونا در ساعت هفت صبح روز يکشنبه موجب شد آژير خطر آتش سوزي در هتل به صدا درآيد.

به گزارش ايرنا به نوشته روزنامه "سان"، صداي آژير موجب شد حدود 200 ميهمان، هتل محل اقامت خود در شهر منچستر را تخليه کنند در حالي که تيم چلسي نيز براي مصاف با
"شياطين سرخ" در همان هتل اردو زده بود.

چلسي اين ديدار را 3 بر صفر واگذار کرد و ناآرامي يکشنبه شب به عنوان يکي از دلايل شکست عنوان شد. برخي از ستارگان چلسي از جمله جان تري، جو کول و فرانک لمپارد نزديک به 40 دقيقه در هواي بسيار سرد بيرون از هتل منتظر شدند تا مسوولان هتل از امنيت اوضاع مطمئن شوند اما برخي ديگر مثل ميشاييل بالاک در مسير ورزشگاه خسته و خواب آلود به نظر مي رسيدند.

مارادونا به منظور تماشاي بازي "کارلوس ته وس" در منچستر حضور يافته بود در حالي که اين بازيکن در فهرست ذخيره ها بود و اصلا بازي نکرد.

"لوييس فيليپه اسکولاري" سرمربي چلسي بعد از شکست که بدترين نتيجه آنان در اولدترافورد در 15 سال گذشته است، اعتراف کرد که شانس تيمش براي قهرماني به شدت مخدوش شده است.

۲۷ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
رونالدو: رونالدو بودن سخت است

"کريستيانو رونالدو" مهاجم پرتغالي باشگاه منچستريونايتد انگليس در آستانه جشن معرفي بهترين بازيکن سال فيفا (فدراسيون بين المللي فوتبال) در زوريخ، اظهارداشت: رونالدو بودن کار بسيار سختي است.

به گزارش یوفا وي در گفت و گو با اسکاي اسپورتس اظهارداشت: جاي او بودن بسيار سخت است چون مردم هميشه آماده اند که کوچکترين اشتباه او را بزرگ کنند.

وي گفت: با کمترين اشتباهي همه براي کشتن هجوم مي آورند، مي دانم که اين اوضاع طبيعي است، زندگي همين است و من براي مقابله با آن آماده ام.

عضو تيم ملي فوتبال پرتغال ادامه داد: اگر مردم مرا بزرگ کنند، همه منتظرند که يک اشتباه کوچک از من سر بزند بنابراين بايد هميشه خوب بازي کني که کار خيلي سختي است، اما مي دانم که مي توانم بهتر و بهتر شوم.

وي تصريح کرد: قرارداشتن در بالاترين سطح سخت است، من در فصل گذشته عالي بودم اما امسال فقط 10 گل زده ام که علت آن مصدوميت است، احساس مي کنم مي توانم به آمادگي مطلوب برسم و اين کريستيانو هر روز بهتر مي شود.

۲۷ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
کاکا به منچسترسیتی پیوست!

با افزایش 20% دستمزد هفتگی کاکا و دریافت 730 هزار دلار در هفته، این بازیکن برزیلی به عضویت منچسترسیتی درآمد.

یک منبع نزدیک به مالک باشگاه منچسترسیتی به سایت " Arabian Business " اعلام کرد من سیتی برای به خدمت گرفتن " کاکا " 150 میلیون دلار به میلان پرداخت خواهد کرد و مالکان باشگاه امیدوارند از روز شنبه قراردادهای جدیدی به امضا برسانند.

این منبع آگاه گفت: « این قرارداد بالا و پائین های زیادی داشت اما مشکل اصلی دستمزد هفتگی کاکا بود نه مبلغ قرارداد این بازیکن. 20% دستمزد هفتگی او افزایش یافت برای اینکه کاکا نمی تواند در رقابت های جام قهرمانان اروپا شرکت کند. »

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۸ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بنیتز پیشنهاد تمدید قرارداد با لیورپول را رد کرد!

" رافا بنیتز " پیشنهاد تمدید قرارداد با باشگاه لیورپول را رد کرد و او تنها در صورتی قرارداد طولانی مدت را امضا می کند که اختیارات بیشتری در این تیم داشته باشد.

لیورپول، مدعی عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس در چند روز گذشته کانون اخبار و شایعات زیادی بوده است. بعد از انتقادات سرمربی این تیم از " سرالکس فرگوسن "، " رافائل بنتیز " از تمدید قرارداد با لیورپول امتناع کرد.

سرمربی اسبق والنسیا، تابستان سال 2004 به لیورپول پیوست و در اولین فصل حضورش با این تیم قهرمان جام قهرمانان اروپا شد. او همچنین جام حذفی انگلیس و سوپر جام اروپا را با لیورپول فتح کرد. در این فصل نیز لیورپول بسیار خوب کار کرده و بعد از 18 سال شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ برتر دارد.

" بنیتز " معتقد است پول، موضوع دعوای آن ها نیست و خبر می رسد که تمدید قرارداد " بنتیز " به " تام هیکس " و " جورج جیلت " مالکان باشگاه بستگی دارد که آیا به او استقلال کاری بیشتری خواهند داد یا خیر.

سرمربی اسپانیایی لیورپول گفت: « مالکان باشگاه احساس می کنند تصمیم مربی باید تحت نظر مدیر اجرایی باشد. اما من باید جواب نتایج و هواداران را بدهم و آن ها قضاوت می کنند که من اینجا خواهم بود. »

منبع

۲۸ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دربی مرسی ساید و احتمال صدرنشینی منچستر

هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس با دربی مرسی ساید پیگیری خواهد شد.

در مهمترین دیدار این هفته، تیم های لیورپول و اورتون در ورزشگاه " آنفیلد " دربی مرسی ساید را برگزار خواهند کرد. صدرنشین فعلی لیگ برتر انگلیس که سایه منچستر یونایتد را بالای سر خود می بیند برای حفظ جایگاه خود باید حریف سرسخت خود را شکست دهد. اورتون در هفته های اخیر نتایج بسیار خوبی کسب کرده و " دیوید مویس " این شانس را دارد که با عملکرد خوب تیمش به عنوان مربی ماه فوتبال جزیره انتخاب شود.
اما قرمزهای آنفیلد در هفته های اخیر کانون اخبار و حواشی زیاده بوده و امروز اعلام شد که " رافائل بنتیز " قرارداد خود را با این باشگاه تمدید نخواهد کرد. قطعاً این موضوع روی عملکرد لیورپول تاثیر منفی خواهد گذاشت و شاید بعد از هفته ها صدر جدول را به شیاطین سرخ واگذار کنند.
منچستر یونایتد نیز بعد از پیروزی مقابل تیم های چلسی و ویگان باید در ورزشگاه " ریباک " به مصاف بولتون می رود، شیاطین سرخ می توانند با پیروزی در این دیدار حداقل 48 ساعت در صدر جدول قرار بگیرند و چلسی بحران زده که با پیروزی برابر ساوتند در رقابت های Fa Cup حال و روزش بهتر شده در " استمفوردبریج " میزبان استوک سیتی است.

برنامه کامل هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس بدین شرح است:

شنبه 28 دی:
بلکبرن – نیوکاسل، ساعت 18:30(ورزشگاه ایوودپارک)
بولتون – منچستر یونایتد، ساعت 18:30(ورزشگاه ریباک)
چلسی – استوک سیتی، ساعت 18:30(ورزشگاه استمفوردبریج)
منچسترسیتی – ویگان، ساعت 18:30(ورزشگاه شهر منچستر)
ساندرلند – آستون ویلا، ساعت 18:30(ورزشگاه لایت)
وست بروم – میدلزبورو، ساعت 18:30(ورزشگاه هاتورنس)
هال سیتی – آرسنال، ساعت 21:00(ورزشگاه کینگستون)

یکشنبه 29 دی:
وستهام – فولام، ساعت 17:00(ورزشگاه آپتون پارک)
تاتنهام – پورتسموث، ساعت 19:30(ورزشگاه وایت هارت لین)

دوشنبه 30 دی:

لیورپول – اورتون، ساعت 23:30(ورزشگاه آنفیلد)

منبع

۲۸ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فابرگاس به سیتی هشدار داد !

سسک فابرگاس به مسئولین باشگاه منچستر سیتی هشدار داد ثروت زیادشان ، موفقیتی را برایشان به ارمغان نمی آورد.

منچستر سیتی پیشنهاد خیره کننده 107 ملیون پوندی برای کاکا ارائه کرده است. پیشنهادی که دو برابر رکورد پیشین در بازار نقل و انتقالات است. صاحبان باشگاه منچستر سیتی، گروه ابو دبی یونایتد هستند. هدف آنها کسب عنوان در لیگ جزیره و اروپاست و حاضرند در این راه تمام مخارج را بپردازند.

فابرگاس بخاطر مصدومیت زانو دوران بهبودی خود را طی میکند. او در مصاحبه ای با سان ، عواقب این کار را به هواداران هشدار داد.

او گفت: یک تیم با برگ چکها ساخته نمیشود. همه چیز در فوتبال پول نیست. یک تیم خوب ، با سعی و کوشش خود را جلو میبرد. زیاد خرج کردن بسیار خطر ناک است. اگر باشگاه در مسیر درست قرار گیرد و پولها با برنامه ریزی خرج شوند ، آن وقت میتوان گفت باشگاه منچستر سیتی خطرناک است. اما نمیشود یک شبه معجزه کرد و موفق شد. برای مثال منچستر یونایتد باشگاه ثروتمندیست. آنها جام برنده میشوند زیرا با برنامه ریزی پیش رفته اند و عقیده دارند که باید خوب فوتبال بازی کنند. فلسفه فوتبال آنها هجومی است و پاداش آن را نیز گرفته اند.

فابرگاس شیوه جوانگرائی آرسنال را ترجیح میدهد ، جائی که استعداد ها توسط ونگر پرورش می یابند و او اعتقاد دارد که هیچ تیمی بدون فعالیت موفق نخواهد بود.

فابرگاس ادامه داد: در آرسنال ما ترجیح میدهیم که بازیکنان جوان را پرورش دهیم و به آنها فرصت و شانس بازی و خود نمائی بدهیم. همان طور که وقتی من نوجوان بودم به من فرصت بازی داده شد. باشگاههای دیگر میتوانند روشهای دیگری که دوست دارند را بکار گیرند، اما ما اینجا برای کاری که انجام میدهیم خوشحال هستیم. من در اینجا می گویم که از بودن در آرسنال خوشحال هستم و احساس خوش بختی میکنم که بخشی از فلسفه باشگاه بوده ام.

من مطمئن هستم منچستر سیتی جاه طلبی بیشتری را اختیار میکند. اما تنها زمان نشان میدهد که آنها چقدر در این را موفق بوده اند. در آینده شاید آنها بتوانند جزء 4 تیم اول جدول باشند. همه چیز در آینده امکان دارد اتفاق بیفتد.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲۸ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
آرشاوین تنها خرید امسال نیست

آرسن ونگر از خرید دیگری غیر از آرشاوین خبر داد.

آرسن ونگر از ابتدای ژانویه هیچگونه تائیدی نسبت به خرید آرشاوین اعلام نکرده بود اما در مصاحبه پنجشنبه ابراز امیدواری کرد که او تا آخر این ماه به امارات بیاید. این معامله هنوز پایان نیافته اما نکته جالب این است که ونگر اعلام کرد بدنبال بازیکنان دیگری نیز هست.

ونگر گفت: نمیخواهم در مورد ارزش آرشاوین صحبت کنم زیرا اکنون نزدیک به امضا قرارداد با او هستیم. او یکی از بازیکنان مد نظر ما است اما تنها خرید ما نیست.

وقتی از او در مورد امید به این انتقال سوال شد او پاسخ داد. بله ، اما اکنون نگرانی زیادی وجود ندارد چون ما بازیکنانی در اختیار داریم که بزودی باز خواهند گشت. ما روی آنها تمرکز میکنیم.

همچنین در مورد آرشاوین و اینکه او نمیتواند در لیگ قهرمانان اروپا به میدان برود گفت: وقتی او به اینجا بیاید 15 - 16 بازی پیشرو خواهد داشت و همان طور که میدانید 5 - 6 تا 10 بازی زمان میبرد تا با تیم هماهنگ شود.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲۸ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
ادبایور برای بهتر شدن سخت تلاش میکند

آرسن ونگر باور دارد که ادبایور میخواهد خود را به فرم ایده آل فصل قبل برساند و سخت در حال فعالیت بیشتر است

مهاجم توگوئی آرسنال فصل گذشته در 48 دیداری که برای توپچی ها به میدان رفت موفق شد 30 گل بثمر برساند. او برای تصاحب کفش طلا بسیار به کریستیانو رونالدو نزدیک بود اما موفق نشد به آن دست پیدا کند.
ادبایور نتوانست شرایط خود را حفظ کند و امسال در 23 بازی ای که به میدان رفت فقط 11 گل بثمر رسانید، اما وی در راههای دیگری تاثیر گذاشت. در فصل گذشته او فقط 5 پاس گل داد در حالی که امسال و تا اینجای فصل 8 پاس گل به هم تیمی های خود داده است. ونگر اعتقاد دارد ادبایور از روزهای اوج خود دور شده است اما هنوز موثر برای تیم کار میکند.

ونگر در اینباره گفت: او فرم قبلی را ندارد. هم اکنون او سخت کار میکند تا به فرم قبلی بازگردد. این بسیار عالی است. او مقداری افت کرده، گرچه بعضی اوقات اتفاق میافتد. سال گذشته رونالدو 44 گل زد اما به نظر نمیرسد این فصل بتواند این کار را انجام دهد. او و ادبایور استثنائی بودند.

مساله مهم این است که ادبایور تلاش مضاعف میکند و در کار تیمی شرکت میکند. اگر او برای دیگر بازیکنان پاس گل فراهم کند برای من اهمیت بیشتری دارد. او به این مساله فکر میکند که بتواند به بهترین شرایط خود بازگردد.منبع

۲۸ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۳۲۰ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۶,۱۰۱ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۵,۵۶۱ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۶۹۵ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۱۶ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۷۵ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۷۶۱ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۴۳۷ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۳۳۱ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۱,۲۶۰ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۳۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۵۱ کاربر آنلاین است. (۱۱۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۵۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!